آخرین خبر ها
ثبت نام کنکور کاردانی پیوسته سال 1389 لغو شد !

با توجه به تصمیم جدید وزارت آموزش و پرورش ، علی رغم اعلام درخواست قبلی این سازمان نسبت به پذیرش دانشجو در آموزشکده های فنی ،

 

ثبت نام کنکور کاردانی پیوسته تا اطلاع ثانوی لغو شد

 

 

اوایل سال جاری حاجی بابایی ( وزیر اموزش و پرورش ) طی مصاحبه ای اعلام کرد: ادامه تحصیل هنر آموزان فنی و حرفه ای از امسال فقط از طریق دانشگاههای وابسته به وزارت علوم امکانپذیر است و آموزش وپرورش مسئولیتی در این باره ندارد.  یک هفته پس از گفته های حاجی بابایی، رئیس دانشگاه پیامبر اعظم ازامضای تفاهم نامه میان وزارت آموزش و پرورش و علوم برای واگذاری رشته های کاردانی فنی و حرفه ای به دانشگاهها خبر داد و گفت: دانشکدهها و آموزشکده های فنی و حرفه ای از سال آینده دانشجو نمی گیرند. به گفته نبی الله احمدی، تمام آزمونهای کاردانی پیوسته که شامل 52 رشته کاردانی پیوسته و کاردانی به کارشناسی است و تاکنون وزارت آموزش و پرورش مسئولیت برگزاری آن را در آموزشکده های فنی و حرفه ای داشت به وزارت علوم واگذار شد.

 

مخالفت مجلس با تصمیم دولت

پس از اعلام عمومی این خبر، هنر آموزان فنی و حرفه ای در هنرستانها و دانشکده ها نسبت به این اقدام معترض شدند. آنها عنوان می کردند که ما با این امید به رشته فنی و حرفه ای آمدیم که شرایط ادامه تحصیل ما در آموزشکده ها و دانشکده های فنی و حرفه ای توسط آموزش و پرورش تسهیل شود. در پی تجمع و اعتراض هنرآموزان مقابل مجلس در اسفند ماه سال گذشته، کمیسیون آموزش و تحقیقات وارد موضوع شد. رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اعلام اینکه برگزاری دوره های کاردانی رشته های فنی و حرفه ای وظیفه آموزش و پرورش نیست، گفت: ما این بحث را مردود نمی دانیم و معتقدیم که قابل طرح و بررسی است اما اینکه از همین امسال ورودیهای آموزشکده های فنی و حرفه ای را حذف کنیم هم درست نیست چون دانش آموزانی که در سال تحصیلی جاری رشته کار و دانش یا فنی و حرفه ای را انتخاب کرده اند به این امید به هنرستان رفته اند که وارد آموزشکده های کاردانی این دو رشته شوند و اکنون نباید آنها را ناامید کنیم و بگوییم ما مسئولیتی در برابر شما نداریم و باید به مراکز آموزش عالی مراجعه کنید.

عباسپور با تاکید بر اینکه وزارت آموزش و پرورش باید تا سه سال آینده به جذب دانشجو در آموزشکده های فنی و حرفه ای و کارو دانش بپردازد و بعد تصمیم خود را در مورد واگذاری آنها به وزارت علوم عملی کند گفت: اگر قرار است آموزشکده های فنی و حرفه ای از آموزش و پرورش جدا شوند باید از هم اکنون به اطلاع دانش آموزان اول متوسطه برسد تا بدانند در صورت حضور در این دو رشته باید در دانشگاه جامع علمی و کاربردی یا آزاد اسلامی ادامه تحصیل دهند. پس از آن کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس طرح دو فوریتی را به صحن علنی آورد که به موجب آن حذف دورهای کاردانی و جدایی دانشکده ها و مراکز فنی و حرفه ای از بدنه آموزش و پرورش به تدریج دنبال می شد.

 

بازگشت فنی و حرفه ای ها به  آموزش و پرورش

سرانجام پس از بحثها و بررسی ها فراوان، مجلس شورای اسلامی چهاردهم اردیبهشت امسال این طرح دو فوریتی را مبنی بر طرح پذیرش دانشجو در دانشکده ها، مراکز فنی و حرفه‌ای و تربیت معلم تصویب کرد که به موجب آن این مراکز و دانشکده ها باید کار خود را تا پنج سال آینده به روال سابق ادامه دهند تا ساختار وزارت آموزش و پرورش نهایی شود. هنرآموزان فنی و حرفه ای این مصوبه مجلس را تیر خلاصی بر سر درگمیهای خود محسوب می کردند چرا که وزارت آموزش و پرورش نیز این مصوبه را پذیرفت و قرار شد که مراکز و دانشکده های فنی و حرفه ای طی پنج سال از بدنه آموزش و پرورش خارج شوند.

چنانچه وزیر آموزش و پرورش نیز در این باره گفت: اگرچه پیش از این با وزارت علوم توافق کرده بودیم 91 هزار دانشجو از سوی آنها پذیرش شود و حتی قرار بود هفته گذشته دفترچه نحوه پذیرش دانشجو از سوی سازمان سنجش منتشر شود اما مصوبه مجلس را صرفا به خاطر رعایت قانون اجرا می کنیم و دانشگاه پیامبر اعظم امسال هم  32 هزار دانشجوی فنی حرفه ای در دوره روزانه پذیرش می کند.

 

درخواست تغییر دوباره در قانون مجلس

البته حاجی بابایی به این نکته نیز تاکید کرد که “پس از تصویب مصوبه مجلس مبنی بر پذیرش دانشجو طی پنجسال در دانشگاه پیامبر اعظم جلسه ای با نمایندگان مجلس برگزار کردیم که نتیجه این شد به جای پذیرش دانشجویان فنی حرفه ای طی پنج سال متوالی در این وزارتخانه لایحه ای از سوی دولت ارائه کنیم تا اجرای این قانون از پنج سال به 6 ماه تغییر یابد تا در این مدت برای ایجاد ساختار جدید رشته های فنی و حرفه ای در وزارت علوم تصمیم گیری شود.”

 

تصمیم ناگهانی و متفاوت دولت برخلاف مصوبه مجلس

در حالیکه آرامش به هنرآموزان  فنی و حرفه ای برگشته بود به یکباره در اوایل تیرماه امسال دولت طرحی را متفاوت از طرح گذشته که البته برخلاف قانون مجلس بود به تصویب رساند. طبق مصوبه جدید دولت، پذیرش دانشجوی جدید در دوره‌های علمی‌ ـ کاربردی و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای از سال 1389 متوقف خواهد شد و بر این اساس دانشگاه جامع علمی‌ ـ‌ کاربردی و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش با تمامی وظایف، ‌اختیارات،‌ امکانات و منابع انسانی به ترتیب از وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری و وزارت آموزش و پرورش جدا و در “سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور” ادغام می‌شوند و سازمان مذکور با تغییر عنوان به “سازمان ملی مهارت” به وزارت کار و امور اجتماعی وابسته می‌ ماند. در پی این اقدام برخی از نمایندگان مجلس به ویژه  اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات  نیز  واکنش نشان داده و از بررسی این موضع در مجلس خبر دادند چنانکه امیرطاهرخانی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به مهر گفت: مصوبه دولت با قانون مجلس مبنی بر ادامه پذیرش دانشجوی فنی حرفه ای در آموزش و پرورش همچون گذشته که چندی پیش به تصویب رسید، تداخل دارد و مجلس به این مصوبه واکنش نشان می دهد و بررسی این موضوع را هفته آینده در دستور کار خود قرار می دهد.

 

تکلیف کنکور امسال فنی و حرفه ای ها

با وجود اینکه هنوز تکلیف نحوه ادامه تحصیل دانشجویان فنی و حرفه ای مشخص نشده است که آیا باید طبق مصوبه مجلس همچون گذشته تابع وزارت آموزش و پرورش باشند  و یا طبق تصمیم دولت از وزارت علوم مدرک بگیرند و یا باید تحت پوشش سازمان جدیدی به اسم سازمان ملی مهارت ادامه تحصیل دهند، رئیس مرکز آمار، فناوری و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش خبر داد که وزارت علوم مسئول برگزاری آزمون فنی و حرفه‌ای برای 34 هزار هنر آموز در شهریور ماه سال جاری است. این در حالی است که رئیس سازمان سنجش آموزش کشور عنوان کرده که هنوز مصوبه دولت رسما از سوی وزارت علوم به ما ابلاغ نشده و فعلا اعلام نشده که در آزمونی که پیش رو داریم پذیرش باید به چه نحوی باشد.

محمد حسین سرورالدین افزود: البته پیش از این موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد نسبت به پذیرش دانشجو کاردانی پیوسته اعلام آمادگی کرده بودند و با ابلاغ این مصوبه احتمال دارد داوطلبان این آزمون در دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی پذیرفته شوند.

 

کاهش دانش آموزان رشته های فنی در صورت بی برنامگی

به هر حال عده زیادی از دانش آموزان دوره متوسطه  با اصرار مشاوران تحصیلی و به این امید که آینده تحصیلی و شغلی مناسبی داشته باشند وارد هنرستانهای فنی و حرفه ای می شوند تا با تحصیل در آموزشکده ها و دانشکده های فنی مدرک مورد نظر را برای ایجاد اشتغال مناسب کسب کنند. همچنین طبق برنامه چهارم و پنجم توسعه، باید آموزش و پرورش 50 درصد از دانش آموزان دوم متوسطه را راهی هنرستانهای فنی و حرفه ای کند که قطعا تصمیم های غیرکارشناسی شده و ناگهانی می تواند موجب کاهش ورودی دانش آموزان طی سال آینده در هنرستانها و عقب افتادگی از برنامه توسعه شود چرا که قطعا دانش آموزان از بیم آینده تحصیلی و شغلی خود وارد این رشته نخواهند شد.

 

تیر خلاص وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم به دانش آموزان و دانشجویان فنی

سازمانسنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ای آورده است: بر اساس تبصره 3 از ماده 5مصوبه یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای عالی اداری مورخ 8 بهمن ماه 1388ابلاغی به شماره 66196 مورخ 6 تیر ماه 1389 مبنی بر عدم پذیرش دانشجویجدید در آموزشکده های فنی و حرفه ای از سال 1389، ثبت نام ازداوطلبان آزمون کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای سال 1389 بعملنخواهد آمد

این یعنی پرونده پذیرش دانشجو در آموزشکده های فنی ( چه کاردانی و چه کارشناسی ) بسته شد و دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز دیگر هیچ پذیرشی نخواهد داشت ….

 

به عنوان دانش آموزان و دانشجویان فنی ، چند سوال ساده از مسئولینی که خود را خدمتگذار و دلسوز جوانان و آینده سازان این مملکت مینامند داریم :

1 – تکلیف کسانی که یک سال از عمر، وقت، هزینه و احساسات خود را برای این کنکور گزاشتند و شما فقط چند ساعت قبل از شروع ثبت نام از پذیرش آنها خودداری کردید چیست ؟ 600 هزار داوطلب این کنکور باید به کجا شکایت کنند ؟

2 – آیا اگر این فاجعه بزرگ برای کنکور سراسری ( ریاضی – تجربی – انسانی ) اتفاق می افتاد واکنش شما چگونه بود ؟

3 – آیا ارزش اطلاع رسانی این خبر تاسف بار در صدا و سیما فقط در حد 10 ثانیه است ؟

4 – برای این اموال و منابع انسانی ( آموزشکده ها ) در این مدت چه اتفاقی قرار است بیفتد که آموزش و پرورش اینقدر اصرار به عدم پذیرش دانشجو دارد ؟ آیا 30 سال که این روال در کشور اجرا شد تا به امروز غیر قانونی بود و حالا شما مدعی قانون شدید؟

5 – آنهایی که به دنبال حذف کنکور و شرط معدلی شدن آن برای کاهش استرس دانش آموزان نظر هستند ، موضعشان در قبال این همه بی عدالتی ، استرس و ظلم به دانش آموزان و دانشجویان فنی چیست ؟

6 – جناب آقای حاجی بابایی ، امیدوارم شما در آخرت جوابی برای استفاده نادرست از اموال وزارت آموزش و پرورش یا بهتر است بگویم بیت المال داشته باشید

احمد
21:15 ~ 5 جولای 2010

بسم الله الرحمن الرحيم
انا الله و انا اله راجعون
روح پر فتوح آزمون كارداني پيوسته به ملكوت اعلي پيوست. بدين وسيله مراسم ختم آن مرحوم در سازمان رنجش آموزش كشور برگزار مي‌گردد. حضور كليه بر و بچه هاي فني و داغ ديده در اين مراسم الزامي مي‌باشد. در ضمن وسيله اياب و ذهاب فراهم مي‌باشد.
((روابط عمومي سازمان رنجش آموزش كشور))

سعید
22:08 ~ 5 جولای 2010

مگه میشه؟؟؟؟؟!!!!!!

انصرافی آموزشکده فنی ورودی 85
22:54 ~ 5 جولای 2010

سلام.
نمیدونم چی باید بگم.
متاسفم که این اتفاق برای من و امثال من میوفته.
فقط اینو میگم : مدیریت و نظارت در این وزارت یعنی نهایت فضاحت.
همین…

ولی بچه ها نگران نباشین. همه چی درست میشه.
مطمئن باشین!!

پویا
00:54 ~ 6 جولای 2010

دوستان حالا تکلیف کنکور کارشناسی که 1ماه دیگه قراره برگزار بشه چیه ؟

تو رو خدا جواب بدید !
بگید برگزار میشه یا نه ؟

علی
04:00 ~ 6 جولای 2010

من کار شناسی می خونم اما خیلی دلم به حال شما می سوزه به خدا هیچ کاری نمی تونید انجام بدید مگر اینکه اونا ای که توی شهر های بزرگ هستن تظاهرات یا از این کارا کنن شاید شاید نتیجه بده
این جمله به تاریخ اضافه میشه که در دوران جمهوری اسلامی و مخصوصا وقتی حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش بود هر کسی پول داشت متونست درس بخونه!

آموزشکده = طویله
08:10 ~ 6 جولای 2010

آموزشکده = طویله
فکر کنم تازه به این نتیجه رسیده باشید
ناراحت نباشید بیایید پیش خودم دوران آموزش دزدی قاچاق و قتل را آموزش بدم با مدرک دکتری تو این مملکت آخرش همینه
به قول دوستمون در دوران جمهوری اسلامی یا باید پول داشته باشی یا خانواده شهید و جانباز و سپاهی یا باید بری دزد و معتاد بشی
این بابایی ما فنی ها را بدبخت می کند
تازه فکر کردید قبول بشید چی میشه تازه اول بدبختیه باور نمی کنید از هر چهل نفر ورودی کاردانی فقط 20 نفر آخر فارق اتحصیل می شوند بقیه یا اخراج یا انصراف تنها راهش تظاهرات
هزار بار گفتم باید بره زیر نظر وزارت علوم این آموزش پرورش هیچ کاری نمی تونه این بابایی هم که خالی بند از آب در آمد (عجب دولت خدمت گزاری نه!!!!!)

بابایی دروغ گو دانشگاه که می گفتی کو
08:35 ~ 6 جولای 2010

17 تیر ساعت 5 جلوی دانشگاه تهران برای بچه های فنی بدبخت چه کاردانی چه کارشناسی تا جواب نگیریم ساکت نمی شویم

بالاخر آزمون کاردانی به کارشناسی چه می شود ؟؟؟
آنقدر ساکت نشستیم که حقمون را هم خردن

*****************
بابایی دروغ گو دانشگاه که می گفتی کو

معصومه
08:35 ~ 6 جولای 2010

خواهشا میشه بگید تکلیف کنکور آزاد چی میشه . با اینکه ثبت نامش انجام شده امکانش هست کنکورش لغو بشه ؟
خواهشا جواب بدید

شهين
11:12 ~ 6 جولای 2010

آقاي حاجي بابايي:
تكليف اين همه درس خواندن و هزينه هاي هنگفتي كه صرف شما و تقديم شما ميشود چه نتيجه اي دارد؟واقعاكه…..

آينده تباه شده
11:44 ~ 6 جولای 2010

عدالتي كه ازش حرف مي زنن هيمن بود.از اول هم ما بچه هاي فني شانس نداشتيم.واسه يه كارشناسي 2 با كنكور مي ديم ولي باز هم ارزشي واسمون قائل نيستن.نميدونم نظري ها كه هيچي بارشون نيست چرا اينهمه مورد توجه ان و به كنكورهاي چرتشون ماراتون ميگن.حالم از اين مملكت و حكومتي كه داره به هم مي خوره….

pooya
12:30 ~ 6 جولای 2010

آقا یکی بگه تکلیف کنکور کارشناسی چی میشه ؟؟

maryam
12:53 ~ 6 جولای 2010

سلام .یعنی سهمیه های ما هم پرید؟

مهم
12:55 ~ 6 جولای 2010

توجه توجه
خبر خوش برای فنی ها
بچه های فنی می توانند بدون کنکور وارد دانشگاه اوین شوند :
*بدون شهریه
*سلف عالی با نهار و شام و صبحانه
*سرویس رفت و برگشت
*استادان مجرب
*بورسیه به دانشگاه رجایی شهر کرج یا قزل حصار و کهریزگ
*تحصیل تا دکتری (و یا تا عبد)
*ظرفیت تا یک میلیون نفر در ماه
*تمامی رشته های تحصیلی با کارگاه های ویژه حتی رشته آدم شناسی

***زود دیر است ***

samanta
13:44 ~ 6 جولای 2010

آخه ما بدبختا حالا باید چی کار کنیم؟
چند وقت دیگه کنکور کارشناسیه بعد این …..ها باید با ما اینکارو بکنند
خدا به زمین گرمت بزنه بابایی
انشاالله توی هر کاری به بن بست بخوری

نمی دونم دیگه باید به این دولتو این وزراش چه فحشی داد
شب می خوابن و صبح پا می شن یه طرحی رو تصویب می کنند
باید اعتراض کنیم اینا آدم بشو نیستند

نیما
13:45 ~ 6 جولای 2010

من وقتی دیشب این خبر رو شنیدم تصمیم گرفتم خودکشی کنم از دست شما داشتم دقت میکردم حیف من که چه شبهایی تا صبح بیدار بودم درس میخوندم حالا بابای بدبخت من پولش کجا بود بده دانشگهی آزاد بی بنده بار، اینقدر از عدالت حرف میزدین حالا کجاست این عدالتون نامردها!

مسی
13:51 ~ 6 جولای 2010

کنکور کارشناسی چی میشه برگزار میشه یا نمیشه ؟
اگه برگزار نمیشه هماهنگ کنید بریم اعتراض کنیم حقمون رو بگیریم.
خاک تو سر من که پارسال به این دولت رای دادم ولی بار آخرم بود.

مجتبی
14:46 ~ 6 جولای 2010

هر چی بر سرمون بیاد نصف حقمون نیست

از ریشه خرابه

ریشه این کشور به تباهی رفته

باید سوزانده بشه تا یک ریشه جدید رشد کنه

lmohammad
15:08 ~ 6 جولای 2010

همه بدبختي ما شما تهراني هاي …هستين 1بار اعتراض نكردين خوب معلوم كه اونا فكر ميكنن گوسفنديم

ramtin
15:18 ~ 6 جولای 2010

چرا صدا سيما هيچ اقدامي نميكنه . اخه ما بچه ها به كی شكايت كنيم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دارين با اينده هزاران نفر بازي ميكنين/ واقعا واست مهم نيست بابايي .

امير
16:53 ~ 6 جولای 2010

به نظر من دولت بهترين کار رو داره ميکنه..بالاخره اوناييکه فني خوندنو کشککي ديپلم گرفتن بايد با ماها که 3 سال رياضي خونديم يه فرقي بکنن..

تحریم دانشگاه ها :
17:01 ~ 6 جولای 2010

تحریم دانشگاه ها برای دانشجویان و هنرجویان فنی توسط وزارت قاصد آموزش و پرورش به قطعنامه 45658 شورای امنیت به امضای ” بابائی “جنایت کار

که بر اساس این قطعنامه فنی ها حق ورود به هیچ دانشگاه واقعی چه دولتی چه آزاد را ندارند و در صورت اعتراض و تظاهرات به اعدام محکوم می شوند این قطعنامه توسط مقامات بالادست از جمله رئیس جمهور رئیس مجلس جنتی و بقیه وزراء به تصویب در آمده و در دست اجرا می باشد ودر صورت کوچکترین اعتراضی کلا از زندگی منع و به فلسطین تبعید می شوید .

این کار برای پاسخگویی شدید در رابطه با تحریم ایران توسط شورای امنیت و آمریکا واروپا و گروه 100+5 می باشد.

majid
17:05 ~ 6 جولای 2010

لعنت به این مملکت کوفتی که هر روز برای جونای مردم یه تصمیم می گیرن ” الهی که بابایی به زمین گرم بخوری “!

حمید
17:12 ~ 6 جولای 2010

اول دبیرستان خر شدیم رفیتم فنی ولی بخاطر پیچوندن پیش دانشگاهی رفیتم فنی و بجایی این که تا ساعت 12 مدرسه وایستیم تا 2.5 میموندیم ولی کشککی کشککی هم نبود بیشتر این کاردانشی های از خدا بی خبرن که واقعا کشککی دیپلم گرفتن

***ولی دولت غلط می کنه این کار را کنه من که میدونم تو از باجگیران دولت هستی و
آمدی جلوی اعتراض ما را بگیری و تفرقه بیاندازی ولی کور خوندی ما تا آخر می ایستیم.

مهناز
17:17 ~ 6 جولای 2010

راستی چرا صدا وسیما هیچ چیزی در رابطه با این واجعه نمی گه همش در رابطه با لبنان و فلسطین و عراق و افغانستان.( یک آخوند تو لبنان مرده همش اونو نشون میدند ولی حرفی از ما نمی زنند )
فقط تبعیض و وطن فروشی مسئولین ما که ایرانی نیستند عربند.
برای سراسری ها از یک هفته قبل برنامه داشتند خوش به حالشون می رن دانشگاه واقعی ما فنی ها که آدم نیستیم

majid
17:23 ~ 6 جولای 2010

بچه کسی خبر داره که کنکور کاردانی پیوسته به صورت قطعی برداشته شده یا نه ؟ ” لطفا جواب دهید”

محمدرضا
17:24 ~ 6 جولای 2010

سلام ، چرا چرت ميگيد آقا امير؟! ………..
فكر نكنم اصلاً رشته هاي نظري مثل ما كار بلد باشن .
رشته هاي نظري درس ميخونن( 3 سال !) آخر هيچي يادشون نميمونه و بعد كنكور يا خنگ ميشن يا خيلي ….

البته خيلي عذر ميخوام . 🙂 ………
موفق باشيد

شایان
17:31 ~ 6 جولای 2010

تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه به خدا الان بهترین موقعیته چون هم آزمون کاردانی پیوسته و هم کاردانی به کارشناسی حذف می شه و هم آینده دانشجویان فنی که الان دارند کاردانی یا کارشناسی می خونند نا معلومه هر کی هم که موافقه به دوستان هم بگویید یک بار تجمع درست و حسابی بعد ببینید بخاطر آبرو خودشون هم شده شاید یه کاری کنند لطفا دنبالش را بگیریم و از طریق همین سایت و انجمن
حداقل حرف خودمون را به همه می زنیم و همه درد ما را می فهمند .

محمدرضا2
17:43 ~ 6 جولای 2010

شايان تاييد .

من هستمممممممممممممممممممم

فك كنم بهترين راه همينه !

majid
17:51 ~ 6 جولای 2010

اقا من هم با تجمع موافقم چون مثل اینکه بوش میاد این اقای بابایی ادم بشو نیستش !
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

حسین
17:59 ~ 6 جولای 2010

ما هم هسسسسسسستیم اقا شایان :
” دیگه مثل اینکه تنها راه تجمع و تظاهرات چون مثل اینکه ما بازیچه دست اقای به قول معروف وزیر ” بابایی” شدیم چون یه روز صبح پا میشن میگن کنکور هست یه روز میگن کنکور نیست تکلیف ما رو باید معلوم کنن که ایا این کنکور نحث کاردانی هست یا نه “

علی
18:02 ~ 6 جولای 2010

ما هم هسسسسسسستیم ===>>>
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

محمد
18:02 ~ 6 جولای 2010

من کارشناسی تو شمسی پور می خونم ولی باز هم من پایم فقط اول زمان بندی کنید ما هم می اییم
جنگ تا پیروزی

بابایی دوروغگو مرگت باد مرگت باد!!!!!!
18:06 ~ 6 جولای 2010

ما هم هسسسسسسستیم ===>>>
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

سامان
18:11 ~ 6 جولای 2010

ما هم هسسسسسسستیم ===>>>
به قول دوستمون “محمد” که میگه جنگ تا پیروزی؟؟؟
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”
زمان و ساعت تجمع بزودی از همین سایت اعلام میشود اگر که مدیر سایت اجازه دهند

سامان
18:18 ~ 6 جولای 2010

بچه ها چرا اینقدر بی بخارید پس چرا برای تجمع اعلام امادگی نمی کنید . همین من و شما ها اینقدر بی بخار بودیم که این بلا ها به سرمون اومدش پس هر کس که میخواهد در این تجمع شرکت کند در کامنت خود این پیغام را بگذارد ==>>>
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

به امید اغاز ثبت نام دوباره کاردانی پیوسته 89

فرهاد
18:33 ~ 6 جولای 2010

آقا شایان من هم تا اخر خط هستم
به نظر من پنجشنبه همین هفته ساعت 11 اول جلوی سازمان سنجش (همه می آییم)
آدرس: تهران-خيابان کريم خان -جنب پل کريمخاني-بعد از تقاطع ويلا-پلاک 218-سازمان سنجش آموزش کشور
آدرس وزارت علوم : شهرک غرب میدان صنعت ، خیابان هرمزان ، خیابان پیروزان ، ساختمان وزارت علوم
لطفا نظر خود را در رابطه با تاریخ و زمان تجمع ذکر بفرمائید تا زمان بندی کنیم الان آموزشکده ها هم تعطیل است همه می آیند فقط به دوستان خود هم بگوئید
*آقای امیر که سه سال ریاضی خوندی به قول حمید تو مزدور دولت هستی و کور خوندی ما همه با هم هستیم ما فنی ها بجای یک کنکور و چهار سال درس خوندن دو کنکور و شش سال رشته خود را می خونیم وقتی شما وارد دانشگاه می شوید به جز ریاضی هیچی بلد نیستید ولی ما مخ دروس تخصصیم .
———
مدیر سایت : سازمان سنجش توی این قضیه هیچ کارس. فعلا برای تجمع دست نگه دارید، این موضوع توی مجلس قرار پیگیری بشه

معترض
18:40 ~ 6 جولای 2010

آقا شما وقتش را معلوم کنید ما هم تقریبا 20 نفر از اراک میایم
فقط هر چه زودتر روز و ساعتش رو معلوم کنید.

رضا
18:42 ~ 6 جولای 2010

منم هستم.

“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

رضا
19:02 ~ 6 جولای 2010

آخه تا كي دست رو دست بزاريم ؟ موقعي كه بيان رشته ي فني و حرفه اي رو كلاً حذف كردن تجمع كنيم ؟

بالاخره سازمان سنجش نبايد بدون هماهنگي اين خبر رو ميداد كه 15 تير تا 22 ثبت نامه. ما ميخوايم اعتراز خودمون رو به نمايش بزاريم تا بفهمند كه نبايد با احساسات و 12- 13 سال تحصيل چند ميليون محصل ابنچوري بازي كنن !!!

عليرضا از بوشهر
20:47 ~ 6 جولای 2010

سلام به تمام دوستان

من كه كارداني تموم كردم و به گفته بوشريها خرمون از پل گذشته ، ولي اين خبر كه شنيدم خيلي ناراحت شدم ، خدا كنم اين طرح لغو بشه.

مهین
21:22 ~ 6 جولای 2010

من و دوستانم هم هستیم آقای شایان
با تشکر از مدیر سایت که سایتش تنها امید ما فنی ها است.ولی چون که آموزش و پرورش هیچ گونه پاسخ گو نیست مجبوریم جلوی سنجش یا وزارت علوم ویا حتی مجلس تجمع کنیم و اگر اعتراضی نکنیم مطمئن باشید از همین هم بدتر می شود و آینده نداشتمون از بین می رود.
به نظر من الان تمام فنی ها چه هنرجویان چه کاردانی ها و چه کارشناسی ها با هم متحد شده ایم و الان حداقل یه بهونه داریم تا صدای اعتراض خود را به نظام آموزشی کشور در رابطه با این بی عدالتی ها برسانیم مطمئن باشید باید کل نظام آموزشی فنی تغییر کند تا بعدا هم این مشکل پیش نیاد فکر کنید4سال درس بخونید و بگویند مدرکتون ارزش نداره .حتی اگر کنکور های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته هم بعدا برگزار بشه مطمئناً اوضاع ما بهتر نمی شه و مشکلاتمان همچنان پابرجاست الان ما می توانیم آینده کل فنی حرفه ای ها را معلوم کنیم تا نسل های بعد هم با اطلاع بیشتر وارد هنرستان ها بشوند و یا همه وارد دبیرستان شوند وهنرستان ها جمع شوند فکر می کنند ما فنی ها از سر ناچار و کم سوادی می رویم هنرستان که این موضوع کاملا برعکس است کسانی که اول دبیرستان درسشون از ما بدتر بود الان در دانشگاه های معتبر درس می خونند ولی ما را حتی به حساب نمی آورند .مشکلات ما فقط برگزار نشدن آزمون کاردانی یا کارشناسی نیست بلکه ما نسبت به همه بی عدالتی ها است که ما تا کارشناسی در هیچ یک از دانشگاه های معتبر ایران نمی توانیم درس بخونیم که حتی برگزار نشدن کلاس ها به صورت مختلط ناشی از این است که ما هنوز دانش آموز هستیم و واقعا ارزشمون از این پیام نوری ها و حتی پودمانی علمی کاربردی هم کمتره و باید زیر نظر آموزش و پرورش در جایی در حد مدرسه درس بخونیم که هیچ گونه از امکانات دانشگاهی ندارند و نظام آموزشی آن هم نا معلوم است و حتی باید از آن رشته در سراسری ها هم بیشتر واحد پاس کنیم.یه درس مثل کارآموزی را سه بار پاس کنیم ولی بعضی درس ها را اصلا نمی خونیم که اگر بخواهیم کارشناسی ارشد ادامه بدهیم به مشکل می خوریم.کسانی هم که الان یا قبلا از این طریق مدرک گرفته اند هم مدرکشون بی ارزش می شود.از همین جا از همه فنی ها در خواست می کنم با هم متحد شویم تا درد و دل ها و مشکلات بی شمار خود را به همه برسانیم این صدا وسیما و مسئولین که هیچ گونه پاسخ گو نیستند .

صدای جوان معترض
21:31 ~ 6 جولای 2010

همه می آییم تا پیروزی
دیگر سکوت جایز نیست باید به فکر اعتراض باشیم
ما فقط یک مشکل نداریم باید همین الان سرنوشت فنی ها معلوم شود در این یک سال مسئولین زیاد حرف زده اند ولی این دفعه فرق دارد.دیگر ما فریب این حرف ها را نمی خوریم که با یه وعده همه دوباره ساکت شویم.من وتو تا جواب نهایی ساکت نمی شویم.این من وتو هستیم که سرنوشت خود را معلوم می کنیم و آن را به مسئولین بی کفایت نمی دهیم.

ی
21:46 ~ 6 جولای 2010

تو این سایت برید برایه اعتراض
http://alef.ir/1388/

ناشناس
22:04 ~ 6 جولای 2010

از مدیر سایت خواهش میکنم یه پیغام بده مبنی بر متحد کردن بچه ها برای برگزاری یه تظاهرات گسترده، تا کامنت های بچه ها همچون گذشته به باد هوا نره.
مثلا تو این پیغام زمان و مکان دقیق تجمع را قید کنه و یک سیستم نظرسنجی بذاره کسایی که میخوان بیان اعلام آمادگی کنن.
من خودم دانشجوی کارشناسی دانشگاه رجائی هستم ولی برای احقاق حق بچه های فنی هر کاری میکنم.
بدونید که تو این مملکت با راههای مسالمت آمیز و مذاکره نمیشه کاری کرد…

||||| فقط اعتراض |||||

ربکا
23:20 ~ 6 جولای 2010

سلام ….آخ خدا …جان هر کی دوست دارین نگین آزمون کارشناسی برگزار نمیشه پدرم در آمد توی این 6ماه خواهش میکنم از یک جا خبر موثق بگیرین اعلام کنید

کوروش
23:26 ~ 6 جولای 2010

وقتی یک عده آدم عرب پرست و بی سواد در راس حکومت قرار بگیرند و فقط و فقط شعار های “عوام فریبانه ” سر بدهند ، وضعیت مملکت از این بهتر نخواهد شد . به راستی که حکومت ما ، حکومت امام زمان است و این دولت هم ، خدمتگذار مردم . اگر این حکومت انرژی و هزینه هایی را که صرف غزه و لبنان میکند را صرف علم و دانش میکرد قطعا ما نیاز به کنکور در هیچ رشته و مقطعی نداشتیم
*** و اما یک موضوع مهم ***
بعد از تماس های مکرر با سازمان های آموزش و پرورش ، سازمان فنی و حرفه ایی ،سازمان تربیت معلم شهید ثانی، سازمان سنجش و نهاد های مختلف به دلیل عدم دریافت جوابی منطقی و کارشناسانه تصمیم به شکایت از سازمان مذکور نزد دفتر ریاست جمهوری گرفتم .
بعد از گذشت مدت زمانی نسبتا زیاد ، با صدای اپراتور مربوطه به خود آمدم که واژه “سلام و علیکم ” را به صورت خیلی غلیظ تلفظ نمود .
بعد از کلی توضیح و آوردن دلیل و منطق که چرا به این همه از داوطلبان واقعا “مظلوم ” استرس وارد میکنید و از حق قانونی شان دفاع نمیکنید .
اپراتور مربوطه چند سوال را مطرح کردند :
اپراتور : “اول شما به بنده بفرمایید که کنکور را کدام سازمان باید برگذار کند ؟
من : سازمان سنجش وظیفه ی برگزاری آزمون را به عهده دارد ، اما وزرات آموزش و پرورش وظیفه ثبت نام و هدایت ما را به عهده خواهد داشت .
حدودا چند دقیقه زمان برد تا ایشون مطلب بالا را درک کنند . و در آخر با جوابی کاملا مسخره و خنده آور به بنده فرمودند :
اپراتور : ” بسیار خوب ، من شماره وزرات آموزش و پرورش را به شما خواهم داد ، تماس بگیرید و این موضوع را پیگیری نمایید ” !!!!!!!ا
من : شماره وزارت رو هم می تونستم ، از سامانه ی تلفن گویا بگیریم . مشکل اینه جوابی ندارند .
اپراتور : شما تلفن را قطع کنید و دوباره شماره را بگیرید ، این بار به جای تماس با اپراتور ، شکایت خود را ضبط کنید ! و تلفن قطع شد .
این بود جواب یک کارشناس ، دفتر ارتباط مردمی ریاست جمهوری

کوروش
23:33 ~ 6 جولای 2010

در جواب امیر در رابطه با تفاوت بچه های فنی و ریاضی باید موافقت 100 % خودم رو اعلام کنم . مدرک بچه های ریاضی و فنی با هم کاملا متفاوت هستند . و این تفاوت در زمان فارغ التحصیل شدن بیشتر نمایان میشود زیرا :
بچه های فنی در شرکت های خوب و معتبر مشغول به کار می شوند ( به دلیل بلد بودن کار )
اما بچه های ریاضی باید مدرک خودشون رو پشت ماشین نصب کنند و اقدام به مسافر کشی نمایند .

معترض !
01:59 ~ 7 جولای 2010

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز .

اول متاسفم واسه اون عزیزی که اومد گفت شما فنی ها کشکی دیپلم میگیرید…

واقعاً باید برم خدمت و از این مملکت کوفتی تا ابد خارج شم – ایران فقط به درد قبرستون شدن میخره – همین !
آخه این چه کشوریه که به این راحتی آینده ی هزاران جوون بی گناه رو تباه میکنن ؟ آخه مگه میشه کنکور حذف شه ؟ پس کو شعارهایی که میدن که آینده ی مملکت دست ماست ؟ کوووووووو؟ همش دروغه !

باشه اشکالی نداره – باعث و بانیش رو سپردم به خدا !
من نمیدونم چه گناهی کردم !
اما تا پای جونم میمونم واسه اینکه حقم و بگیرم.

ما هم هستیم…

HeWillCome
06:46 ~ 7 جولای 2010

سلام

فکر می کنم، فقط تجمع بتونه کمک کنه!
فرصت کمی مونده، نباید وقت رو از دست داد

به جای نفرین و لعنت، فکری بکنید!

من تو ما می شویم
08:07 ~ 7 جولای 2010

ما همگی هستیم شما چطور؟
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”
در پایان نظرات خود را دررابطه با تاریخ و زمان ومحل تجمع در میان بگزارید .

سجاد ::::::::: “همگی برای یک هدف”
08:13 ~ 7 جولای 2010

منم پایم
فقط زودتر خسته شدیم دیگه شما که دانشجو هستید و وارد هستید زودتر ترتیب این تجمع را بدهید.
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

یک سال درس نخوندم که این اتفاق بیافتد من پول آزاد و غیر انتفاعی را ندارم .

الهام
08:17 ~ 7 جولای 2010

اقای حاجی بابایی خدااز رو زمین بردار که ما رو بدبخت کردی بچه ها زمان اعتراض مشخص کنیدما هم با دوستانمون میایم اونجا

محمدرضا
08:25 ~ 7 جولای 2010

ما هم آماده ایم شما دستور دهید و زمان را معلوم کنید چقدر ترسو هستید نترسید
ما همه با هم هستیم و تا آخرش هم می ایستیم
بابایی دروغ گو با سرنوشت این همه جوون بازی نکن بد میبینیا
راستی چرا کاردانی پودمانی که تازه دارن یک بار دیگه دیپلم می گیرند زیر وزارت علوم هستند ولی ما هنوز ول معتلیم آموزش و پرورش تو کار خودش مونده پول معلماشو نداره بده اومده به ما فنی ها گیر داده کی این فنی حرفه ای را درست کرد خدا لعنتش کنه.

“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”
تنها راه همین است آفرین بر شایان شجاع و با غیرت دمش گرم .

majid
08:47 ~ 7 جولای 2010

حیف که من تهران نیستم و خیلی هم از تهران دورم وگر نه منم با هاتون میومدم  

تارا
09:15 ~ 7 جولای 2010

این عدالت نیست پس حق ماکه 1سال تمام وقت و هزینه گذاشتیم چی میشه
ایشالا خیر نبینن که اینجوری با آینده ما بازی میکنن
فریاد بی صدای مارو کی میخوان بشنون
اااااااااااااااااای خدا شکرت که آینده ما افتاده دست کیییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمود طالع
09:33 ~ 7 جولای 2010

تحصن و اعتراض دسته جمعي جلوي مجلس يا وزارت اموزش و پرورش یا سازمان سنجش و یا ….
راهش فقط همينه،چه داوطلبان کارداني پيوسته چه کارشناسي ناپيوسته
بايد دسته جمعي اعتراض کنيد
خدا نگذره از کساني که با سرنوشت دانشجويان فني بازي ميکنند….

تاریخ تجمع کی است ؟منم میام
09:45 ~ 7 جولای 2010

کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته برای دانشجویان فنی لغو شد تا اطلاع بعدی
حالا چه خاکی تو سرمون بریزیم .
اگر مجلس کاری می خواست انجام بده تا به حال انجام داده بود این مجلس به جزء خوردن و خوابیدن هیچ کار دیگری بلد نیستند باید خودمان یه فکری کنیم
با تشکر ویژه از مدیر سایت

حمید
09:50 ~ 7 جولای 2010

پس تکلیف کنکور کاردانی به کارشناسی چی میشه سهمیه روزانه اونم خذفه ؟؟؟
بچه ها خودتونو نبازین انشاالله همه چی درست میشه

Ok تائید می شود :::::::::::::
09:51 ~ 7 جولای 2010

Ok تائید می شود

تارا
10:09 ~ 7 جولای 2010

اااااااااااااااااااااااااای ایــــــــــــــــــــــــــشالا به زمین گرم بخورن
ایــــــــــــــــــــــــــــشالا داغ بچشون به دلشون بمونه که با احساسات و آینده ما دارن اینجوری بازی میکنن
ایـــــــــــــــــــــــــــشالا یه بلایی سرشون بیاد که خودشونم نفهمن از کجا خوردن
ایــــــــــــــــــــــــــــــــشالا ماردشون به عذاشون بشینه
که یه مشت آدم بی سواد شدن همه کاره این مملکت
ترووووووووو خدا نظرمو بذارید بقیه ببینن آمین بگن
خواهش میکنم
آمــــــــــــــــــــــــِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِن

كاميار
10:36 ~ 7 جولای 2010

شما مردم حقتون . سال قبل بايد فكر ايجارو ميكردين نه الان. هر كي مطلبو گرفت خوش به حالش

معصومه
11:06 ~ 7 جولای 2010

واقعا چرا این همه تبعیض . این همه امید خانواده هامون برای ادامه تحصیل ما چی میشه . واقعا یه قضیه ای هست که اول سنجش اعلام می کنه ثبت نام شروع شده بعد از چند ساعت اعلام لغو ثبت نام می کنن . معنیش چی می تونه باشه . حتما ضرر و منفعت بزرگی تو این کار هست . لعنت به این مملکتی که آینده ی جووناش به هیچی بند نیست

طیبهوالهام
11:19 ~ 7 جولای 2010

زمان اعتراض روز شنبه 19تیرساعت

طیبه والهام
11:26 ~ 7 جولای 2010

زمان اعتراض روز شنبه 19تیرساعت9صبح یاد تون نره

alma
11:38 ~ 7 جولای 2010

من که کارم جور شده درس هم نخوندم علاقه ای هم به درس ندارم من از اول سال تا حالا درس نخوندم و همش با تقلبی قبول شدم.بابایی بخاطر دوستام انشاالله گور بابات توی قبر بلرزه مگه خودت کره خر نداریی که اینطوری کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای تاسیس انجمن دانشجویان فنی برای دفاع از حق خودمان
12:13 ~ 7 جولای 2010

از تما دانشجویان آموزشکده و دانشکده ها تهران و دیگر شهر ها چه دانش آموز چه دانشجو کاردانی یا کارشناسی و چه دختر یا پسر فرق نمی کنه مهم اینه که ما همه فنی هستیم و پشت هم هستیم
درخواست می شود که یک تجمع درست و حسابی درست کنیم که همه حتی سراسری ها هم بفهمند
که ما هم هستیم و از حق خود دفاع می کنیم .و جلوی این تبعیض و نابرابری ها را می گیریم
منم مطلب زیر را تائید می کنم و پایم فقط سریع تر تا دیر نشده
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

یک جوون فنی عقده ای
12:36 ~ 7 جولای 2010

داستان چیه این همه کامنت ولی هر چی هست منم هستم ولی تا می توانید کامنت های این مطلب را زیاد کنید تا صدای خود را به مسئولین بی خیال برسانیم بابا ما هم آدمیم گوسفند نیستیم که این جوری ما را بد بخت میکنند بعد می گن دزد و معتاد در کشور زیاد شده بخاطر همینه دیگه جوونا عقده ای شده اند.

زمان و مکان را تعیین کنید ما هم خودمون یه ایلیم همه می آییم

امیر
12:38 ~ 7 جولای 2010

ما که همیشه هستیم
لطفا نظر خود در رابطه با تجمع را در وبلاگ زیر در میا بگذاری
Eteraz-fani.blogsky.com
با تشکر امیر

http://eteraz-fani.blogsky.com

majid
12:58 ~ 7 جولای 2010

سلام به همه ی بچه های با مرام فنی :
یه اطلاعیه درباره تاریخ،زمان و محل تجمع رو اگه مدیر سایت لطف کنن در صفحه اصلی سایت یا حد المقدور به صورت کامنت در همین جا بیان کنن خیلی خوب میشه فقط یه کم زودتر وقت داره میگذره
با تشکر از مدیر سایت کارشناسی

majid
13:29 ~ 7 جولای 2010

هر کسی که می خواهد در این تجمع بزرگ شرکت کند نظر خود را در وبلاگ زیر بیان کند
http://eteraz-fani.blogfa.com
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”
به امید شروع دوباره ثبت نام کاردانی پیوسته 89

جدید
14:07 ~ 7 جولای 2010

جزئيات توزيع كارت و برگزاري آزمون كارشناسي ناپيوسته 89

http://www.daneshnews.com/news/view.aspx?mid=1&bid=20&nid=5510

ناشناس
14:11 ~ 7 جولای 2010

كسايي كه نگران كنكور كارشناسي هستند:
باتوجه به مطالب سايت زير كنكور كارشناسي برگزار ميشه پس نگران اين موضوع نباشيدhttp://www.daneshnews.com/news/view.aspx?mid=1&bid=20&nid=5510

تارا
14:27 ~ 7 جولای 2010

بچه ها با این تظاهرات 100% موافقم
ما تهران نیستیم ولی خیلی دوست داشتم که منو دوستام هم میومدیم
حق نگه دارتون
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

جلال
15:35 ~ 7 جولای 2010

انا لله وانا الیه راجعون….
واقعا نمیدونم چی بگم یک سال تلاش و امید. یعنی همش الکی .. مگه این نظری های خاک بر سر از ما چه برتری دارن که این همه بهشون اهمییت میدن. چه طوری می تونن با سرنوشت اینا همه جووووون بازی کنن. بابایی مرگت بااااااااااااااااااااد. ایشالله یه زمین گرم بخوری. ما فنی ها پشت همیم دیگه نبید ساکت زمان داره میره. باید اعتراض کنیم و حقمونو از این نامردا بگیریم. ما هم از اصفهان میایم مطمئن باشید قفط سریعتر… همه چیز درست میشه .

بابائی بجنگ تا بجنگیم
18:38 ~ 7 جولای 2010

دیگر سکوت جایز نیست ما هم به شما می پیوندیم برای تجمه و تظاهرات علنی
بابائی بجنگ تا بجنگیم

majid
22:56 ~ 7 جولای 2010

هر کسی که می خواهد در این تجمع بزرگ شرکت کند نظر خود را در وبسایت زیر بیان کند
hhttp://eteraz-fani.tk
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”
به امید شروع دوباره ثبت نام کاردانی پیوسته 89

سارا
23:04 ~ 7 جولای 2010

عمرآ اگه کنکور کارشناسی ناپیوسته برگزار بشه، اینا سیاست دارن ، گفتن برگزار میشه که بچه های کاردانی و کارشناسی با هم متحد نشن، میخوان مثل کاردانیا دقیقه 90 اعلام کنن که کنکور لغو شده.
چون می دونستن که اگه به کاردانیا بگن آموزشکده ها پذیرش ندارن و انتخابشون فقط میتونه غیر انتفاعی باشه، و بچه ها اعتراض می کنن گفتن کلا لغوه، واسه ماهم همینه که صداشو در نیاوردن

فرشته
00:12 ~ 8 جولای 2010

توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه
توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه
توجه توجه توجه توجه توجه توجه
ما هم هستییییییییییییییییییییییییییییییییییییم
من رشته ریلضی هستم اما تو این تظاهرات میام وقتی خبرو شندیم باور کنید به اندازه شما ناراحت شدم به نظر من هر کسی که انسانیت داشته باشه (منظورم تمام دانش آموزان از هر رشته ایه چه فنی چه نظری) باید اعتراض کنه درسته که حل شدنش برای ما نظری ها فرقی نمیکنه ولی فقط کافیه یه لحظه فقط یه لحظه خودتونو جای بچه های فنی بذارین این اصلا انصاف نیست

رضا
14:24 ~ 8 جولای 2010

سلام . قرارمون شد دوشنبه 21 تيرماه مقايل مجلس شوراي اسلامي ساعت 9 .
ديگه خسته شدم ، جان ماردتون بيياييد ….

علیرضا
19:44 ~ 9 جولای 2010

فقط این رو میتونم بگم وزارت سنجشیها واموزش پرورشی ها خیلی بدبخت هستند خرج فنی و حرفه ای ها را ندارند اما خرج نظری ها را دارند

آه هو وا ویلا
21:10 ~ 9 جولای 2010

سلام ، تازه خدمت هم هست خیلی ها رو وروودی مهر حساب کرده بودن که اگه نشه باید پاییز امسال جای کلاس درس تو کلاس های آموزشی خدمت با بدن داغوون و پوتین اشک بریزن به خاطر چیییی؟ چوون درس نخووندن ؟؟؟؟؟؟

یه دوست
22:42 ~ 9 جولای 2010

سلام بچه ها
ناراحت نباشین انشاءالله هر چه زودتر مشکله مون درست میشه این هم سرنوشت ماست.

مهندسان آینده کامپیونر(سارا و ساره)
22:45 ~ 9 جولای 2010

ناراحت نباشین بچه ها!

امیر و شایان و …..
10:59 ~ 10 جولای 2010

رضا این همه حرس نخور ما که هرچی گفتیم تجمع راه حله کسی توجه نکرد
بخاطر چند نفر ترسو بی بخار ما هم باید بسوزیم ؟
لطفا کمی جدی باشید با این آه هو وا ویلا کاری درست نمی شه.
eteraz-fani.blogsky.com
eteraz-fani.tk
یه ایمیل به من بزن تا با هم تجمع را هماهنگ کنیم.دمت گرم
pspid@yahoo.com
فکر کنم تازه می خواهی کنکور کاردانی پیوسته بدی منم کاردانی به کارشناسی امسال میدم
ولی به امید پیروزی همه فنی ها

زهرا
13:47 ~ 10 جولای 2010

آخه اینم شد کشور؟
اگه من بودم میرفتم لهشون میکردم

چرا واسه ما ارزش قائل نیستن

من که خودم کاردانیم را گرفتم..3 هفته دیگه کنکور دارم
اما
متاسفم واسه این مسئولان محترم که سرنوشت اینا همه جوون افتاده دسته این……..

رشته ریاضی ها یه کنکور میدن دانشگاه آزاد…لیسانس کامپیوترشون را میگیرن بدون هیچ دردسری
ما بیچاره ها باید واسه همون لیسانس دو بار کنکور بدیم و چه دردسرایی نکشیم
تازه داننشگاه دولتی هم تو شهرمون نداریم باید بریم غیر انتفاعی!!!!!!!

آخرش هم میگن از غیرانتفاعی لیسانس گرفته تازه اگه همونش را هم قبول شیم!!!!!

……….

نارویی
18:21 ~ 10 جولای 2010

آقا جون باباتون اونایی که تهرانن شورش کنن باور کنید خاک بر سرمون میشه ما بدبختای کاردانشی چه گناهی کردیم که باید به پای اینابسوزیم
یعنی چی که باید حذفش کنن مگه ایران فقط باید دکتر داشته باشه بابا چندتا مندسم لازمه

به تو چه
18:27 ~ 10 جولای 2010

امیر و شایان و …، هیچ غلطی نمیکنید مگه مملکت دست شماست که تجمع کنین!

ناشناس
23:44 ~ 10 جولای 2010

این به تو چه هنوز زنده ست؟!!

نسترن
09:49 ~ 11 جولای 2010

آقای “به تو چه” چقدر پول از این مقامات دولت گرفتی که اینطوری طرفشون را می گیری؟
ما که تجمع می کنیم تا درس عبرتی برای شما آدم فروش ها و خودفروش ها باشد.

خطاب به به توچه
10:49 ~ 11 جولای 2010

آقای به توچه ما تجمع میکنیم هیچ کس هم نمیتونه جلومون رو بگیره تو و مسوولین بی لیاقت این مملکت هم نمیتونن کاری کنن
اگه راست میگی فردا بیا جلوی ما را بگیر ببینیم میتونی.

سعید
16:47 ~ 12 جولای 2010

7 – و از همه مهمتر ، تکلیف منه بدبخت که به امید قبولی توی دانشگاه پا شدم رفتم سربازی تا اینکه مثلاً غیبت نخورم و بتونم بطور قانونی معافیت تحصیلی بگیرم و برم دانشگاه ، چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احمد
21:55 ~ 12 جولای 2010

گفته بود ن كنكور باري فني مستقيم به كارشناسي مي شود و لي حالا چرا دارد حذف مي شود ، حالا كاملا تصويب شده ؟

عطا خان عمو
19:20 ~ 13 جولای 2010

من که خرم از پل گذشته و تابستان امسال کاردانیم رو می گیرم

واقع بین باشین
اینا فنی و کاردانش رو مثه گوسفند میدونن و به نظر من اعتراض و تجمع و اینا هم فایده نداره
از من میشنوین یا برین دانشگاه آزاد یا اگه مثه من پول ندارید قید درس خوندن بزنین(ما که مدرک داریم چه کاره شدیم!) یا اگه میشه تغییر رشته بدین و مثه بچه های ریاضی و تجربی و انسانی بشین یا دفترچه بگیرین برید خدمت یا اگه دخترین خودتونو ببندید بیخ ریش یه شوهر یا برین بمیرید!
خلاصه کلام:
ما ها که سوختیم ، اگه کسی رو میشناسین که می خواد بره فنی نذارین.
جواب گوسفندایی که می گن فنی ها چیزی بارشون نیست یک کاردان فنی رو با یک کارشناس غیر فنی مقایسه کنن بعد چاک دهانشون رو باز کنن

اکرم
19:23 ~ 13 جولای 2010

بچه های فنی :
لطفا هر کی یه تاریخ از خودش تعیین نکنه . بابا هماهنگ باشیم سر یه ساعت مشخص همه باهم جلوی هر جایی که تعیین میشه باشییییییییییم.
برای اثبات اینکه هستیم. فقط زودتر . به خدا چشم شهرستانییا یی که خیلی دورن به ماست.
به امید احقاق حق مسلممون

Eteraz-Fani.IR
11:28 ~ 16 جولای 2010

برای شرکت در نظرسنجی و اعتراض به لغو ثبت نام کنکور کاردانی پیوسته و اخرین اخبار در خصوص کاردانی پیوسته میتوانید به وبسایت زیر مراجعه کنید :

http://www.Eteraz-Fani.IR

سينا شيري
15:12 ~ 17 جولای 2010

تأسف.
ولي به نظر من بايد جواب موشك رو با موشك هسته اي داد تا واسه همشون عبرت بشه
من اهل تبريز هستم اگه موافق باشيد يه تظاهراتي جلوي آموزش و پرورش تموم استان ها راه بيندازيم

nina
00:29 ~ 26 سپتامبر 2010

ای ول بچه ها. با حرفاتون حال کردم.
حلا که کنکور کاردانی رو دادیم معلوم نیست نتایج کی میان؟؟؟؟؟؟
ای خدا یکی به داد ما نمی رسه؟ یه کار میکنن از اومدنت تو فنی پشیمون شی.
من یه سال دوم تجربی رو خوندم ولی به خاطر علاقه اومدم فنی و ازدوباره دوم رو خوندم. یعنی یه سال موندم عقب. حالا هم که این طور شد بابا آبرو برامون نذاشتن.

حسام دهبانیان
13:47 ~ 11 می 2011

من ناامیدم یعنی می خوام بگم همه ی ما ناامیدیم
این همه نظر از ته قلبتون بود
یه سوال تو دلمه که کسی نی از ما دفاع کنه
من هنرجوی ممتاز فرهنگ جوانم هنرستانی در میدان انقلاب من درس میخوندم به امیداین که وارد دانشگاه بشم اماحالا…فقط چنتا نقطه من یا مارواز آیندمون جدا کرد میخوام بگم حق ما بود که……….