آخرین خبر ها
کارت ورود به جلسه کنکور دانشگاه مجازی وپردیس ها – دکتری ۹۳

دریافت کارت شر کت در آزمون نیمه متمرکز پذیرش دوره پردیس های خود گردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مقطع دکتری سال ۹۳ 

 

اطلاعیه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل‌ رفع نقص کارت‌ شرکت در آزمون‌ (نیمه-متمرکز) پردیس های خودگردان مقطع دکتری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در سال ۱۳۹۳

سازمان سنجش آموزش کشور بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون‌ (نیمه­متمرکز) پردیس­های خودگردان مقطع دکتری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در سال ۱۳۹۳ می‌رساند که کارت شرکت در آزمون برای کلیه داوطلبان آزمون مذکور از روز سه‌‌شنبه ۱۸/۶/۱۳۹۳ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد. مطابق برنامه زمانی پیش بینی شدهفرآیند آزمون رأس ساعت ۸:۰۰ صبح روز جمعه ۲۱/۶/۹۳ در ۳۱ شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج می گردد. ضمناً سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت قابل پرینت و دریافت می‌باشد.

لازم به ذکر است برای پذیرش در کدرشته­های تحصیلی جدول ذیل با توجه به اینکه تعداد داوطلبان ثبت ­نام کننده به حدنصاب لازم نرسیده، آزمون برگزار نخواهد شد. لذا برای داوطلبانی که در این رشته‌های تحصیلی ثبت‌نام و انتخاب رشته نموده ­اند، کارت شرکت در آزمون صادر نخواهد شد و کلیه داوطلبان متقاضی گزینش در رشته ­های فوق ­الذکر (بدون آزمون) می­توانند جهت مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبتنامی خود همزمان با سایر داوطلبان این آزمون با مراجعه به سایت سازمان سنجش (قسمت ویرایش اطلاعات) نسبت به مشاهده اطلاعات خود اقدام نمایند. ضمناً این داوطلبان با توجه به کدرشتهمحلهای انتخابی برای مصاحبه به دانشگاه­ها و موسسات آموزش عالی معرفی خواهند شد.
کد و نام رشته­هایی که پذیرش دانشجوی آنها بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) صورت می­پذیرد
ردیف
کدرشته
نام رشته امتحانی
ردیف
کد رشته
نام رشته امتحانی
۱
۲۱۰۵
علوم جغرافیایی /۵
۲۵
۲۳۷۰
مهندسی نساجی /۱
۲
۲۱۰۷
مجموعه علوم تاریخی /۱
۲۶
۲۴۰۴
مجموعه مهندسی مکانیک بیوسیستم
۳
۲۱۳۴
مجموعه باستانشناسی
۲۷
۲۴۰۶
مجموعه علوم باغبانی وفضای سبز/۱
۴
۲۱۴۳
مجموعه کلام
۲۸
۲۴۰۷
مجموعه علوم باغبانی وفضای سبز/۲
۵
۲۱۴۷
اقتصادنفت وگاز
۲۹
۲۴۱۳
مجموعه علوم وصنایع غذایی /۲
۶
۲۱۵۵
مجموعه تربیت بدنی /۴
۳۰
۲۴۱۴
مجموعه علوم وصنایع غذایی /۳
۷
۲۲۰۱
زمین شناسی /۱
۳۱
۲۴۲۳
مجموعه علوم خاک /۴
۸
۲۲۰۳
زمین شناسی /۳
۳۲
۲۴۲۸
مجموعه علوم ومهندسی اب /۲
۹
۲۲۰۸
زمین شناسی /۷
۳۳
۲۴۳۸
مجموعه ترویج واموزش کشاورزی وتوسعه روستایی /۲
۱۰
۲۲۱۰
زمین شناسی /۹
۳۴
۲۴۴۰
بیماری شناسی گیاهی
۱۱
۲۲۱۴
مجموعه شیمی /۴
۳۵
۲۴۴۱
مجموعه علوم جنگل /۱
۱۲
۲۲۱۹
هواشناسی
۳۶
۲۴۴۳
مجموعه علوم جنگل /۲
۱۳
۲۲۲۴
علوم جانوری /۲
۳۷
۲۴۴۷
مجموعه شیلات /۲
۱۴
۲۲۳۵
فیزیک دریا
۳۸
۲۴۴۸
مجموعه مرتع داری وابخیزداری وبیابان زدایی /۱
۱۵
۲۲۳۶
زیست شناسی دریا
۳۹
۲۴۴۹
مجموعه مرتع داری وابخیزداری وبیابان زدایی /۲
۱۶
۲۲۳۹
فوتونیک
۴۰
۲۴۵۰
مجموعه مرتع داری وابخیزداری وبیابان زدایی /۳
۱۷
۲۲۴۴
نانوشیمی
۴۱
۲۷۰۱
جراحی دامپزشکی
۱۸
۲۲۴۶
بیوانفورماتیک
۴۲
۲۷۰۷
پاتولوژی دامپزشکی
۱۹
۲۳۲۸
مجموعه مهندسی مکانیک /۸
۴۳
۲۷۰۸
بهداشت وبیماری های طیور
۲۰
۲۳۳۰
مهندسی دریا
۴۴
۲۷۰۹
بیوشیمی
۲۱
۲۳۳۱
مهندسی هوا-فضا/۱
۴۵
۲۷۱۱
بهداشت موادغذایی
۲۲
۲۳۳۵
مهندسی معدن /۱
۴۶
۲۷۱۹
زیست فناوری / بیوتکنولوژی
۲۳
۲۳۳۹
مجموعه مهندسی پلیمر/۱
۴۷
۲۷۲۲
فارماکولوژی دامپزشکی
۲۴
۲۳۶۶
مهندسی هسته ای /۲
۴۸
۲۷۲۵
بافت شناسی مقایسه ای دامپزشکی

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون 
 کارت­های‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه ۱۸/۶/۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به سایت اینترنتی سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (شامل نام‌خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه نمایند و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.
ب- تذکرهای‌ مهم‌
۱- با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون ، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و ۱۹ (شامل نام خانوادگی و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کدملی، وضعیت مقاطع تحصیلی (کارشناسی­ارشد ناپیوسته و یا کارشناسی­ارشد پیوسته و دکتری حرفهای)، معدل مقطع کارشناسی، موسسه فارغ‌التحصیلی کارشناسی، معدل مقطع کارشناسی ارشد، تاریخ فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، موسسه فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، هیأت علمی (مربی آموزشی رسمی)، دانشگاه محل خدمت مربیان آموزشی رسمی، کدرشته­محل­های انتخابی، کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ ۲۱/۶/۹۳ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند و داوطلبان در صورتیکه نسبت به بندهای ۳ و ۷ (جنس و معلولیت) کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده نمودند، لازم است براساس مندرجات بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد. ضمناً در خصوص بندهای ۹ و ۲۰ (نام رشته امتحانی و محل برگزاری آزمون) تقاضایی پذیرفته نخواهد شد.
توجه: فارغالتحصیلان سنوات قبل و همچنین آن‌دسته از داوطلبانی که تا تاریخ برگزاری آزمون موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد (فوقلیسانس) شده و دانش‌آموخته تلقی گردیده و باید معدل‌های مندرج در مدرک تحصیلی مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد آنان با معدل‌های مندرج در کارت ورودی یکسان باشد در غیر اینصورت می‌بایست نسبت به ویرایش معدل خود در سایت سازمان اقدام نمایند.
۲- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در سهمیه ثبت نامی (بند ۸) کارت شرکت در آزمون شما وجود داشت (برای داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان- سپاه پاسداران، وزارت جهاد کشاورزی و واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح) لازم است برای روشن شدن وضعیت سهمیه خود حداکثر تا تاریخ ۲۳/۶/۹۳ به ارگان مربوطه مراجعه نمایید (داوطلبانیکه ارگان تأیید کننده سهمیه آنان بنیاد شهید و امور ایثارگران می‌باشد لازم است حداکثر تا تاریخ ۲۱/۶/۹۳ به قسمت ویرایش کارت در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور وارد شده و سهمیه مذکور را اصلاح نمایند) تا در صورت تأیید سهمیه، مشخصات این دسته از داوطلبان از طریق ارگان ذیربط در اختیار این سازمان قرار گیرد، در غیر این صورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچ گونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد.
۳- به داوطلبان توصیه می‌شود که مندرجات برگ راهنمای شرکت در آزمون را که همراه با کارت شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان قرار خواهد گرفت و قابل پرینت می‌باشد دقیقاً مطالعه نمایند و با توجه به شماره داوطلبی مندرج در کارت ورودی و بر اساس آدرس حوزه‌های امتحانی که بر روی کارت شرکت در آزمون درج گردیده است حوزه امتحانی خود را شناسائی نمایند.
۴-چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس ‌باشد یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله فاقد مهر بودن عکس، واضح نبودن عکس و … ‌باشد ضروری است براساس مندرجات بند «ج» شخصاً ضمن همراه داشتن دو قطعه عکس ۳×۴ (که در سال جاری تهیه شده باشد) و کارت شناسایی ملی یا شناسنامه عکس‌دار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.
۵- داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار و چند مداد سیاه نرم پر رنگ، مداد پاکن، مداد تراش و سنجاق به همراه داشته باشند. از ورود داوطلبانیکه کارت شرکت در آزمون و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.
۶- داوطلبان از آوردن وسائل اضافی به جلسه آزمون (بجز مدارک مندرج در بند ۵ فوق) و هرگونه وسیله ارتباطی، الکترونیکی، و محاسباتی ( از قبیل تلفن همراه ، پیجر و ماشین حساب) ، کیف دستی، ساک دستی،کتاب، جزوه، اکیداً خودداری نمایند. حوزه‌های امتحانی موظف به دریافت و نگهداری این ملزومات برای داوطلبان نخواهند بود. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند در جلسه آزمون به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط برابر، قانون تقلب و تخلف رفتار خواهد شد.
ج‌ ـ آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون
آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون کلیه داوطلبان بر مبنای استان محل اقامت آنان (براساس بند ۳۲ تقاضانامه ثبت‌نامی) به شرح جدول ذیل این اطلاعیه می‌باشد و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی در کارت شرکت بایستی در یکی از روزهای چهارشنبه مورخ ۱۹/۶/۹۳ و یا پنجشنبه مورخ ۲۰/۶/۹۳ صبح از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰به حوزه‌های‌ رفع نقص کارت مراجعه نمایند.
د- قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای سراسری
ماده ۵- تخلفات و جرائم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:
الف- ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی نظمی در برگزاری آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیر مجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاههای حافظه‌دار.
ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:
۱- ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون.
۲- تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سوال برای تخلف در آزمون.
۳- ثبت نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.
ج – استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاهها حافظه‌دار.
د – کمک به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون جهت پاسخ به سوالات.
هـ- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان یا استفاده غیر مجاز از آنها.
و – هرگونه تغییر غیرمجاز سوالات، اوراق و پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.
ز – افشای سوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون به هر نحو.
ح – خرید یا فروش سوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینکه سوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.
ماده ۶ – هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازاتهای زیر را درباره متخلفان دارند:
الف – در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار کتبی با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذیربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.
ب – در مورد مشمولات بند (ب) یا بند (ج) ماده (۵) : محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ده سال.
تبصره – آراء هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) این قانون قابل تجدید نظرخواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.
ماده ۷ – در مورد مشمولان بندهای (د)، (هـ)، (و)، (ز) و (ح) ماده (۵) هیأت‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال تا یک میلیارد (۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال یا حبس از یک تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفی می‌نمایند.
ماده ۸ – ارتکاب هر یک از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در یک گروه یا شبکه باشد موجب تشدید مجازات می‌شود و تشکیل دهنده و سرکرده گروه یا شبکه به حداکثر مجازات محکوم می‌گردد. مجازات هر یک از اعضاء که در ارتکاب تخلفات و جرائم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده برای مرتکب می‌باشد.
ماده ۹ – رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمونها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی اعضای هیأت علمی یا کمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم می‌گردد.
ماده ۱۰ – در صورت محکومیت قطعی فردی به یکی از مجازاتهای مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هیأت رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می‌نماید. در این صورت موسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هر گونه گواهی یا مدرک به وی خودداری خواهد نمود و چنانچه گواهی فارغ التحصیلی به وی اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی می‌باشند.
ماده ۱۱ – چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اکتسابی داوطلبی و سوابق تحصیلی وی مغایرتهای غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یک یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این داوطلب، براساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی می‌باشد.
هـ- اصلاحات و رشته­ محل­های جدید مربوط به دفترچه راهنمای شرکت در آزمون:
بدین‌وسیله ضمن اعلام کدرشته محل‌های جدید علاوه بر کدرشته محل‌های مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون پذیرش دانشجو در دوره‌های پردیس خودگردان مقطع دکتری سال ۱۳۹۳ به اطلاع داوطلبان می‌رساند که با توجه به رشته امتحانی مربوط که در آن ثبت‌نام نموده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۸/۶/۹۳ (همزمان با پرینت کارت شرکت در آزمون) لغایت روز جمعه ۲۱/۶/۹۳ با مراجعه به سایت این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org نسبت به اصلاح و یا درج این کدرشته محل‌ها در قسمت ویرایش اطلاعات کارت اقدام نمایند.
گروه علوم انسانی
۲۱۰۳- علوم جغرافیایی (۳)
کدرشته محل
نام دانشگاه محل تحصیل
نام گرایش
ظرفیت پذیرش نیمسال
توضیحات
اول
دوم
۶۶۳۰
دانشگاه خوارزمی – تهران
جغرافیا و برنامه ریزی روستایی
۲
گرایش نظام سیاستگذاری در برنامه ریزی روستایی-آموزشی و پژوهشی-پردیس خودگردان واقع درکرج
۶۶۳۱
دانشگاه خوارزمی – تهران
جغرافیا و برنامه ریزی روستایی
۲
گرایش برنامه ریزی آمایش کیفیت محیطی مناطق روستایی-آموزشی و پژوهشی-پردیس خودگردان واقع در کرج
 ۲۱۰۶- مجموعه علوم اقتصادی
۶۶۳۲
دانشگاه تهران
علوم اقتصادی
۵
آموزشی و پژوهشی-پردیس خودگردان البرز کرج
 ۲۱۰۸- مجموعه علوم تاریخی (۲)
۶۶۳۳
دانشگاه خلیج فارس – بوشهر
تاریخ گرایش تاریخ ایران بعد از اسلام
۲
آموزشی و پژوهشی
 ۲۱۱۳- حقوق عمومی
۶۶۳۴
دانشگاه تهران
حقوق عمومی
۴
آموزشی و پژوهشی-پردیس خودگردان البرز کرج
 ۲۱۱۵- حقوق بین الملل عمومی
۶۶۳۵
دانشگاه علامه طباطبایی – تهران
حقوق بین الملل عمومی
۵
آموزشی و پژوهشی-پردیس خودگردان دانشگاه
 ۲۱۱۸- مجموعه مدیریت
۶۶۳۶
دانشگاه تهران
مدیریت بازرگانی
۴
آموزشی و پژوهشی-پردیس خودگردان البرز کرج-مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی
۶۶۳۷
دانشگاه تهران
مدیریت
۴
آموزشی و پژوهشی-پردیس خودگردان البرز کرج-گرایش تحقیق در عملیات
۶۶۵۶
دانشگاه علم و صنعت
مدیریت تکنولوژی
۳
 ۲۱۳۳- مجموعه روانشناسی
۶۶۳۸
دانشگاه فردوسی مشهد
روانشناسی عمومی
۴
آموزشی و پژوهشی
 ۲۱۵۲- مجموعه تربیت بدنی (۱)
۶۶۳۹
دانشگاه تهران
تربیت بدنی و علوم ورزشی گرایش مدیریت ورزشی
۵
آموزشی و پژوهشی-پردیس خودگردان البرز کرج
 ۲۱۵۳- مجموعه تربیت بدنی (۲)
۶۶۴۰
دانشگاه شهرکرد
فیزیولوژی ورزشی
۲
آموزشی و پژوهشی
 ۲۱۵۵- مجموعه تربیت بدنی (۴)
۶۶۴۱
دانشگاه خوارزمی – تهران
رفتار حرکتی گرایش رشد حرکتی
۲
آموزشی و پژوهشی-پردیس خودگردان واقع درکرج
۶۶۴۲
دانشگاه تهران
رفتار حرکتی گرایش یادگیری حرکتی
۱
آموزشی و پژوهشی-پردیس خودگردان البرز کرج
۶۶۴۳
دانشگاه خوارزمی – تهران
رفتار حرکتی گرایش یادگیری حرکتی
۲
آموزشی و پژوهشی-پردیس خودگردان واقع درکرج
گروه علوم پایه
 ۲۲۱۲- مجموعه شیمی (۲)
کدرشته محل
نام دانشگاه محل تحصیل
نام گرایش
ظرفیت پذیرش نیمسال
توضیحات
اول
دوم
۶۶۴۴
دانشگاه خلیج فارس – بوشهر
شیمی – شیمی آلی
۲
آموزشی و پژوهشی
 ۲۲۱۳- مجموعه شیمی (۳)
۶۶۴۵
دانشگاه شهرکرد
شیمی – شیمی تجزیه
۲
آموزشی و پژوهشی
 ۲۲۴۴- نانو شیمی
۶۶۴۶
دانشگاه تهران
نانو شیمی گرایش نانو سوپرا مولکول
۳
نانوشیمی بدون گرایش-آموزشی و پژوهشی-پردیس خودگردان البرز کرج
گروه فنی و مهندسی
 ۲۳۰۴- مجموعه مهندسی برق (۴)
کدرشته محل
نام دانشگاه محل تحصیل
نام گرایش
ظرفیت پذیرش نیمسال
توضیحات
اول
دوم
۶۶۴۷
دانشگاه شهرکرد
مهندسی برق گرایش قدرت
۴
آموزشی و پژوهشی
 ۲۳۲۲- مجموعه مهندسی مکانیک (۲)
۶۶۴۸
دانشگاه شهرکرد
مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی گرایش مکانیک جامدات
۳
مهندسی مکانیک – طراحی کاربردی-آموزشی و پژوهشی
۶۶۴۹
دانشگاه شیراز
مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی گرایش مکانیک جامدات
۲
آموزشی و پژوهشی-پردیس خودگردان دانشگاه
 ۲۳۲۳- مجموعه مهندسی مکانیک (۳)
۶۶۵۰
دانشگاه شیراز
مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی گرایش دینامیک، کنترل و ارتعاشات
۱
آموزشی و پژوهشی-پردیس خودگردان دانشگاه
 ۲۳۲۴- مجموعه مهندسی مکانیک (۴)
۶۶۵۱
دانشگاه شیراز
مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی
۳
آموزشی و پژوهشی-پردیس خودگردان دانشگاه
 ۲۳۶۰- مهندسی شیمی (۱)
۶۶۵۲
دانشگاه خلیج فارس – بوشهر
مهندسی شیمی
۲
آموزشی و پژوهشی
گروه علوم پزشکی
 ۲۷۱۱- بهداشت مواد غذایی
کدرشته محل
نام دانشگاه محل تحصیل
نام گرایش
ظرفیت پذیرش نیمسال
توضیحات
اول
دوم
۶۶۵۳
دانشگاه شهرکرد
بهداشت مواد غذایی
۴
آموزشی و پژوهشی
گروه زبان
 ۲۸۰۱- زبان و ادبیات فارسی
کدرشته محل
نام دانشگاه محل تحصیل
نام گرایش
ظرفیت پذیرش نیمسال
توضیحات
اول
دوم
۶۶۵۴
دانشگاه شهرکرد
زبان و ادبیات فارسی
۳
آموزشی و پژوهشی
۶۶۵۵
دانشگاه شهرکرد
زبان و ادبیات فارسی گرایش ادبیات عرفانی
۲
آموزشی و پژوهشی
افزایش ظرفیت پذیرش برخی از کدرشته محل‌ها در دانشگاه صنعتی شریف تهران:
کدرشته محل
دانشگاه
عنوان رشته – گرایش
توضیحات
۶۳۶۶
دانشگاه صنعتی شریف
مهندسی عمران – سازه
ظرفیت از ۲ به ۴
۶۳۷۲
دانشگاه صنعتی شریف
مهندسی عمران – مهندسی زلزله
ظرفیت از ۱ به ۳
۶۳۸۹
دانشگاه صنعتی شریف
مهندسی مکانیک – طراحی کاربردی مکانیک جامدات
ظرفیت از ۳ به ۵
۶۳۹۵
دانشگاه صنعتی شریف
مهندسی مکانیک – طراحی کاربردی، دینامیک، کنترل و ارتعاشات
ظرفیت از ۳ به ۵
۶۴۰۴
دانشگاه صنعتی شریف
مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی
ظرفیت از ۳ به ۵
۶۴۱۲
دانشگاه صنعتی شریف
مهندسی دریا
ظرفیت از ۲ به ۳
۶۴۴۷
دانشگاه صنعتی شریف
مهندسی مواد و متالوژی
ظرفیت از ۴ به ۷
در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سوال یا سوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روز پنج شنبه ۲۰/۶/۹۳ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با شماره ‌تلفنهای‌ ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵ یا بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور در میان بگذارند.
نام و آدرس محل رفع نقص کارت داوطلبان براساس استان محل اقامت
 نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص کارت
نشانی باجه‌های رفع نقص
آذربایجان شرقی
تبریز
دانشگاه تبریز
تبریز: بلوار ۲۹ بهمن، دانشگاه تبریز، ساختمان مدیریت امور آموزشی (کتابخانه مرکزی سابق دانشگاه)
آذربایجان غربی
ارومیه
دانشگاه ارومیه
ارومیه: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه ارومیه، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی
اردبیل
اردبیل
موسسه آموزش عالی نوین
اردبیل: بزرگراه شهدا، جنب اداره کل پست، موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی نوین
اصفهان
اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان: میدان آزادی، بلوار دانشگاه، درب شمالی دانشگاه اصفهان، معاونت آموزشی
البرز
کرج
دانشگاه خوارزمی کرج
کرج: انتهای خیابان شهید بهشتی، میدان دانشگاه، پردیس دانشگاه خوارزمی کرج، ساختمان مرکزی، اداره کل آموزش، طبقه اول، اتاق ۲
ایلام
ایلام‌
دانشگاه ایلام
ایلام: جاده مهران، روبروی سازمان همیاری شهردارهای، مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه ایلام
بوشهر
بوشهر
دانشگاه خلیج فارس بوشهر
بوشهر: خیابان شهید ماهینی، دانشگاه خلیج فارس، معاونت آموزشی
تهران
تهران (حوزه برادران)
دانشگاه صنعتی امیرکبیر
تهران: خیابان حافظ مقابل خیابان سمیه
تهران (حوزه خواهران)
دانشگاه خوارزمی تهران
تهران: خیابان شهیدمفتح، نرسیده به خیابان انقلاب، پردیس دانشگاه خوارزمی، درب ضلع جنوب دانشگاه
چهار محال وبختیاری
شهر کرد
دانشگاه شهر کرد
شهرکرد: بلوار رهبر، دانشگاه شهرکرد، ساختمان اداره امور آموزشی
خراسان جنوبی
بیرجند
دانشگاه بیرجند
بیرجند: میدان شهدا، خیابان دانشگاه، دانشگاه بیرجند، دانشکده هنر
خراسان رضوی
مشهد
دانشگاه فردوسی مشهد
مشهد: بلوار وکیل‌آباد ـ روبروی پارک ملت ـ درب شمالی دانشگاه فردوسی ـ دانشکده علوم اداری و اقتصادی
خراسان شمالی
بجنورد
دانشگاه بجنورد
بجنورد: کیلومتر ۴ جاده اسفراین، دانشگاه بجنورد
خوزستان
اهواز
دانشگاه شهید چمران اهواز
اهواز: بلوار گلستان، روبروی حوزه نظام وظیفه، دانشگاه شهید چمران اهواز، معاونت دانشجویی
زنجان
زنجان
دانشگاه زنجان
زنجان: کیلومتر ۶ جاده تبریز، دانشگاه زنجان، سازمان مرکزی، واحدرایانه
سمنان
سمنان
دانشگاه سمنان
سمنان: کیلومتر ۳ جاده دامغان، پردیس شماره ۲ دانشگاه سمنان، اداره کل آموزش
سیستان و بلوچستان
زاهدان
دانشگاه سیستان و بلوچستان
زاهدان: خیابان دانشگاه، روبروی بلوارمعلم، مجتمع ورزشی ۲۲بهمن، دانشگاه سیستان بلوچستان
فارس
شیراز
دانشگاه شیراز
شیراز: خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز
قزوین
قزوین
دانشگاه بین المللی امام خمینی «ره» قزوین
قزوین: انتهای بلوار دانشگاه، روبروی صدا و سیمای مرکز قزوین، دانشگاه بین المللی امام خمینی «ره»، سایت رایانه­ای دانشکده فنی مهندسی
قم
قم‌
دانشگاه قم
قم: جاده قدیم اصفهان، بعد از شهرک قدس، دانشگاه قم، سازمان مرکزی
کردستان
سنندج
دانشگاه کردستان
سنندج: خیابان پاسداران، بالاتر از بیمارستان تأمین اجتماعی، درب دانشکده کشاورزی، اداره امور آموزشی دانشگاه
کرمان
کرمان
دانشگاه شهید باهنر کرمان
کرمان: بلوار جمهوری اسلامی، دانشکده فنی مهندسی دانشگاه شهید باهنرکرمان
کرمانشاه
کرمانشاه
دانشگاه رازی کرمانشاه
کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، بلوار دانشگاه، دانشکده علوم، پردیس دانشگاه رازی کرمانشاه
کهکیلویه وبویراحمد
بویراحمد(یاسوج‌)
دانشگاه یاسوج
یاسوج: میدان معلم، خیابان دانشجو، دانشگاه یاسوج، اداره آموزش
گلستان
گرگان
دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
گرگان: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، سازمان مرکزی
گیلان
رشت
دانشگاه گیلان
رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی پارک شهر، پردیس دانشگاهی دانشگاه گیلان
لرستان
خرم آباد
دانشگاه لرستان
خرم آباد: کیلومتر ۵ جاده (خرم آباد – تهران)، دانشگاه لرستان
مازندران
بابلسر
دانشگاه مازندران
بابلسر: خیابان پاسداران، دانشگاه مازندران، سازمان مرکزی دانشگاه
مرکزی
اراک
دانشگاه اراک
اراک: میدان شریعتی، دانشگاه اراک، درب اصلی دانشگاه
هرمزگان
بندرعباس
دانشگاه هرمزگان
بندرعباس: آزاد شهر، انتهای رسالت شمالی، چهار راه بصیرت، بلوار افروز شهابی­پور، مجتمع آموزشی وپژوهشی بصیرت (گفتگوی تمدنها)
همدان
‌همدان
دانشگاه بوعلی سینا همدان
همدان: چهار باغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا همدان، سازمان مرکزی، اداره آموزش کل
یزد
یزد
دانشگاه یزد
یزد: صفائیه، چهارراه پژوهش، بلوار دانشگاه، دانشگاه یزد، سردرب اصلی پردیس دانشگاه یزد، ورودی دانش