آخرین خبر ها
تاریخ پرینت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی و کاردانی پیوسته 92

سازمان سنجش آموزش كشور به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392 و همچنين آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي وموسسات آموزش عالي غيرانتفاعي سال 1392 مي‌رساند كه آزمون كارداني به كارشناسي (كارشناسي‌ناپيوسته) در روز پنجشنبه مورخ 24 مرداد 92 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار مي‌شود و همچنين آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي در روز جمعه مورخ 25 مرداد ماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر براساس توضيحات بند «ب» اين اطلاعيه برگزار خواهد شد.

آزمون داوطلبان گروه‌هاي آموزشي فني و مهندسي و علوم پايه در صبح روز پنجشنبه مورخ 24 مرداد 92 و آزمون داوطلبان گروه‌هاي آموزشي پزشكي، كشاورزي و منابع طبيعي، علوم انساني، هنر و دامپزشكي در بعد از ظهر روز پنجشنبه مورخ 24 مرداد 92 برگزار مي‌گردد. ضمناَ زمان و نحوه پرينت كارت و همچنين رفع نقص كارت شركت در آزمون به شرح توضيحات مندرج در بندهاي ذيل مي‌باشد.

كارت شركت در آزمون كليه داوطلبان از روز دوشنبه 21 مرداد ماه براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهدگرفت. لذا كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت اينترنتي سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات مندرج بر روي كارت اعتباري ثبت‌نام خود شماره پرونده، كدرهگيري و شماره شناسنامه و تاريخ تولد يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه نمايند.

كارت شركت در آزمون کاردانی پیوسته نیز از روز دو‌شنبه 21 مرداد ماه براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت اينترنتي سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات مندرج بر روي كارت اعتباري ثبت‌نام خود و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده، كدرهگيري و شماره شناسنامه يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه نمايند. بنابراين داوطلبان اين آزمون براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و همچنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. لذا كليه داوطلبان بايد شخصاً براي پرينت كارت شركت در آزمون اقدام نمايند.

Razea
19:35 ~ 10 آگوست 2013

az shoma mamnonam

هادی
10:11 ~ 12 آگوست 2013

خوب و به موقع اطلاع رسانی میشود

omid
12:13 ~ 12 آگوست 2013

سلام هنوز ک نه اومده . نمی دونین کی میاد رو سایت سنجش؟؟؟/

زینب
12:33 ~ 12 آگوست 2013

سلام امروز چرا امکان دریافت کارت نیست؟

مجید
19:33 ~ 12 آگوست 2013

سلام . دوستان در کارت ورود به جلسه من حرفی از علاقه مندی به دانشگاه آزاد نیامده ! آیا برای شما هم همین جوریه ؟
حالا من باید چیکار کنم ؟ آیا میشه علاقه مندی به آزاد هم الان اضافه کرد ؟

میلاد
00:28 ~ 13 آگوست 2013

سلام
آقا کارت ورود به جلسه من هم بند 17 (علاقه مندی به دانشگاه آزاد) نیامده؛ در صورتی که موقع ثبت نام انتخابش کردم.
چرا ؟؟؟؟

بهنام
13:30 ~ 13 آگوست 2013

مجید جان دیروز که کارت ورود به جلسه خودم رو دیدم علاقمندی به غیر انتفاعی و آزاد بود اما امروز دیدم آزاد رو برداشتن
بر اساس اطلاعیه ای که زدن تو زمان انتخاب رشته آزاد رو باید انتخاب کنیم

بهنام
13:31 ~ 13 آگوست 2013

آن دسته از داوطلبانيكه علاقه‌مند به گزينش در رشته‌هاي موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي مي‌باشند لازم است در زمان انتخاب رشته با ورود به بخش ويرايش اطلاعات و خريد كارت اعتباري بوسيله كارتهاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال باشد، با پرداخت مبلغ 29.000 ريال (بيست و نه هزار ريال) به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام نموده سپس نسبت به انتخاب كدرشته‌هاي موسسات آموزش عالي غير انتفاعي و غير دولتي در فرم انتخاب رشته اقدام نمايند.

سروش
15:26 ~ 14 آگوست 2013

با سلام به همه امروز 4شنبه و فرداهم که روز موعوده

میلاد دماوندی
16:35 ~ 15 آگوست 2013

سلام
لطفا دفترچه سوالای کنکور رو هم بزارین + کلیدش؛ بینیم شی کردیمان…
فقط زودتر…..
ممنون