»  درباره کارشناسی

اين وب سايت به دست يک دانشجوي نرم افزار و در راستاي کمک به داوطلبان آزمون کارداني به کارشناسي رشته کامپيوتر بنا شده است که شامل مطالبي مفيد، پيرامون کنکور کارشناسي ناپيوسته و کاردانی پیوسته کامپيوتر ميباشد. اميدوارم با حمايت شما دانشجويان عزيز بتوانيم کمکي ناچيز به اين داوطلبان بکنيم. مباحث کلي اين سايت عبارت است از : سر فصلهاي دروس کنکوري - منابع پيشنهادي - ظرفيت دانشگاهها - نحوه درس خواندن براي کنکور - دفترچه سوالات کنکور - کارنامه و درصدهاي افراد قبول شده - نحوه بودجه بندي دروس عمومي و تخصصي - مصاحبه با افراد قبول شده در کنکور - آزمونهاي مجازي رايگان و نکاتي مفيد، پيرامون دانشگاههاي دولتي - آزاد و علمي کاربردي.

آيا ميدانستيد اکثر اعضاي سايت کارشناسي، در کنکور کارداني به کارشناسي سال 86 و 87 با رتبه هاي عالي ( دورقمي و تک رقمي ) به موفقيت دست پيدا کردند ؟
   آيا ميدانستيد همين افراد در بخش تالار گفتمان
و فروم سايت کارشناسي آماده پاسخگويي به سوالات و کمک به شما در جهت رسيدن به موفقيت هستند؟ »  دوست دارید از خدمت به صورت قانونی معاف شوید ؟

بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهها و دانشجویان، به محض اینکه دوران دانشجویی آنها تمام میشود،  باید خود را برای مرحله جدیدی از زندگی به نام خدمت مقدس سربازی آماده کنند. یک سوال : آیا شما دوست دارید به صورت کاملا قانونی از شر دو سال آشخوری در پادگان راحت شوید ؟

از طرح سرباز صنعت یا سرباز تعاون یاری چیزی میدانید ؟  این  یکی از سیاستهای دولت جدید برای کاهش نرخ بیکاری فارغ التحصیلان و همچنین کاهش هزینه های هنگفت برخی از پادگان هاست. هم كار ياد بگيريد هم حقوق دريافت كنيد و هم از خدمت سربازي معاف شويد. با هر رشته و در هر جايي مي توانيد از اين معافيت استفاده كنيد در ضمن هيچ كدام از ما همه قوانين معافيت از سربازي را نمي دانيم.

ما همه مراحل كار را به سادگي در يك كتاب و سي دي به شما توضيح داده ايم و شما از روز اول گام به گام در جهت رسيدن به هدفتان يعني معافيت از سربازي  و كسب درآمد راهنمايي مي كنيم . دقيقا از همان روز اول ، فقط كافيست مراحل ارائه شده در كتاب و سي دي را اجرا نماييد .

در اين كتاب و سي دي علاوه بر موارد فوق روش مناسب جهت فعاليتهاي صنعتي و معدني را به شما آموزش مي دهيم . به عبارت ديگر هم از سربازي معاف شده ايد و هم صاحب مجوز يك فعاليت توليدي و صنعتي شده ايد.
 

درخواست دریافت کتاب + CD آموزش معافیت از خدمت

( اين فقط استفاده صحيح از قوانين است ! )

  »  مهندسی معکوس

شاید مشکل خیلی ها در کنکور عدم تسلط کافی و مهارت لازم در تکنیکهای تست زنی باشه. جالبه بدونید خیلی ها به کمک همین مهارت و بدون درس خواندن لازم در کنکور قبول شدند! البته خوشبختانه تعداد این افراد زیاد نیست و موسسات کمی هم در این رابطه فعالیت میکنند.

دكتر عباسپور ( رئيس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس) : گذشت زمان و متحول نشدن روش آزمون باعث شد كه نتيجه آن تغيير يابد و كساني در كنكور پذيرفته شوند كه مهارت هاي بيشتري صرفاً در تست زني داشته باشند. اخيراً برخي مؤسسات صرفاً با همين روش، یعنی افزایش مهارت های تست زنی، ضریب پذيرفته شدن داوطلبان را افزايش داده اند.

با استفاده از اصول مهندسي معكوس و استفاده از ابزارهاي قدرتمند آمار و احتمالات و بحث هاي روانشناسي نحوه كاهش ترديد بين جوابهاي چهار گزينه اي به سه گزينه اي و نهايتا تك گزينه اي و كشف گزينه صحيح با درصد احتمال صحت بالا را براي شما تشريح میشود. كارآيي خارق العاده اين روشها هنگامي آشكار ‏مي ‏شود كه شما نتايج آن را روي كنكورهاي برگزار شده دوره هاي قبل تست و ارزيابي كنيد. با كمي حوصله و پشتكار و دقت متوجه خواهيد شد كه ديگر نيم ساعت آخر جلسات آزمون كنكور سراسري براي شما نيم ساعت نااميدي نيست ، بلكه نيم ساعتي است كه ‏مي ‏تواند سرنوشت قبولي شما را به شدت تحت تاثير قرار دهد و جايگاه و رتبه علمي شما را تا حد خارق العاده اي جابجا كند. در زماني كه فقط با زدن دوعدد تست بيشتر دانشگاه محل تحصيل و رشته و مقطع تحصيلي شما تعيين ‏مي ‏شود ، بديهي است كه اگر روشي بتواند رسيدن به بيش از دهها تست صحيح را تضمين كند، ارزشي هم سنگ طلا خواهد داشت.

به احتمال قوي شما از جمله افرادي هستيد كه جهت آمادگي براي كنكور زحمات فراواني را كشيده ايد و در اين راه سرمايه گذاري كرده ايد. ازجمله سرمايه وجودي خويش ، زماني و ريالي. لذا شما ميتوانيد با يادگيري روشهاي مكمل بي شك از رقيبان همرتبه خويش چند گام جلوتر حركت كرده و تلاش خود را به ثمر برسانيد.  براي اثبات كارآيي اين روشها به اختصار اشاره ‏مي‏كنيم كه اگر شما در كنكور امسال 80% را بر مبناي دانش خويش درست علامت بزنيد و 20% بقيه را با روشهاي ارايه شده در اين CD ها و جزوه ها علامت بزنيد،  امتياز شما به جاي 80% به رقم باور نكردني 6/99% خواهد رسيد. همينطور اگر به 50% سوالات درست جواب داده باشيد و نصف ديگر را با كمك تكنيك هاي ارايه شده علامت بزنيد رتبه شما از 50% به 7/84% افزايش ‏مي ‏يابد.

پس تا به امروز 40% به قبولی نزدیک شده اید، و 60% باقی مانده به عهده خودتان و نحوه درس خواندنتان است.

سایت کارشناسی در جهت کمک به داوطلبان و تشریح کامل علم مهندسی معکوس برای داوطلبان کنکور، بسته ایی جامع را با نام افزایش مهارتهای تست زنی و مهندسی معکوس آماده کرده و در صورت تمایل آن را به درب منزل شما ارسال میکند. امید است که به کمک این بسته و تلاش و پشتکار خودتان، موفقیت را که زیاد هم دور از دسترس نیست تجربه نمایید. ضمنا سعی میکنم در کمترین زمان ممکن این بسته را که حاوی پنج CD  به همراه یه سری جزوات چاپی است را به دست شما در هر جای ایران برسانم.

توضیحات بیشتر در رابطه به این بسته

درخواست دریافت بسته مهندسی معکوس

( به همراه جزوات چاپی برای کلیه رشته ها )

  »  تبلیغات در کارشناسی

چنانچه سایت شما بازدید کمی دارد یا قصد معرفی محصولات خود در عرصه اینترنت را دارید، چنانچه سایتهای دیگر مبالغ هنگفتی بابت قرار دادن تبلیغات شما در سایتشان میگیرند، چنانچه سایت کارشناسی را محل مناسبی برای تبلیغات خود میدانید، اینجا کلیک کنید .
بهترین و نایاب ترین کتابهای الکترونیکی را در پارس بوک رایگان دانلود کنید

  »  همکاری با کارشناسی

سایت کارشناسی آماده تبادل لینک با کلیه سایتها و وبلاگهای علاقمند است. در صورت تمایل میتوانید پس از قرار دادن لینک سایت کارشناسی، در سایت یا وبلاگتان، ما را از طریق فرم تماس با ما در جریان بگذارید تا لینکتان را در فهرست دوستان کارشناسی اضافه نماییم. ضمنا در صورتی که سایت شما بالای 2000 بازدید در روز دارد، میتوانید درخواست تبادل تبلیغات متنی را به مدیریت سایت ارسال نمایید

  »  نمایش لیست دوستان کارشناسی
   از همه عزیزان و دانشجویان گرامی دعوت میشود، در صورتی که جزوه یا مقاله مفیدی پیرامون کنکور رشته کامپیوتر در مقاطع کاردانی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد در اختیار دارید، جهت استفاده سایرین آن را به نشانی پست الکترونیک ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت و با نام خودتان در سایت قرار گیرد »  آمار  کارشناسی

دانشجویان رشته کامپیوتر با عضو شدن در این خبرنامه و ثبت ایمیل شخصیشان، میتوانند از آخرین اخبار کنکور کاردانی به کارشناسی، کارشناسی ارشد و کاردانی پیوسته مطلع گردند.

 

Karshenasi.Com PageRank

 در صورتي که مطلب مورد نظر خود را پيدا نکرديد، سري به قسمت آرشيو بزنيد. در حال حاضر بروي سايت آنلاين هستند 


 »  لینک دوستان کارشناسی


ثبت لينک جديد


Only For YOU

جديدترين يوزر و پسورد ناد32

سايت شخصي احمد فتاحي

دانلود رايگان پروژه و مقالات فارس

گروه سنجش تکميلي

سينا گرافيك

نرم افزار تخمين رتبه کنکور

تحليل سوالات کارداني به کارشناسي

کليد کنکور کارشناسي ناپيوسته

سوالات عمومي کنکور 88

سوالات تخصصي کنکور 88

آزمونهاي مجازي كنكور

p30p30

آزمون مجازي نيمه دوم

فروشگاه آنلاين کتابفروشي و لوازم

وبگاه نگين-دانلود مقالات،اخبار

داغ ترين عکس ها و پوسترها

حل تمرين و جزوه و كتاب كامپيوتر

㋡ مطالب ديدني وخواندني جالب ㋡

کتابخانه دانلود کتاب

نرم افزار آزمون مجازي

مرجع دانلود کتاب الکترونيکي

اخباربازيگران هاليوود وايران

مركزدانلود برنامه وكرك

::دختر و پسر ايروني::

External World

تمام نرم افزارهاي روز موبايل

نقطه سر خط

ساعت25

متن هاي دوزبانه

بزرگترين سايت شهرياريها

والپيپر موبايل . مدل مانتو.مدل روس

كليپستان

فقط خوشتيپ ها بيان تو - عكس

.::دنياي خنده::.

فراسان

گپ و گفت

نوشته هاي يك گيك

فوتوبلاگ عکاسي

پلاس ديتا

آگهي وب،نيازمندي،آگهي نامه

آوين دات كام

طنز و سر گرمي

**بهترين عکس ها**

**عکسدوني**

ايران گت

ثبت رايگان سايت در دايرکتوري فارس

سينماي حرفه ايي جهان

دانلود خفن ترين فيلم ها

**پاتوق 24 ساعته من**

مقالات دانش آموزي و دانشجويي

فتوبلاگ عكس هاي برتر

پايگاه جديدترين ها

لادن فروهر (صحرايي)ناشنواي هنرمند

طراحي وب سايت

بهترين و برترين مطالب

نرم افزار - فيلم - کليپ - عکس - مدل

همه چيز با حال ! زود بيا تو

پايگاه مقالات و نشريات

انواع پروژه هاي دانشجويي ...

وبلاگ فني مهندسي گرگ آسمان

موسسه علمي دانش پژوهان اقبال

مجله اينترنتي زيلان

دانلود جديد ترين نرم افزار ها

1 ميليون لينک کمياب اينترنت

دانلود آهنگ هاي جديد

بهترين مكان تفريحي ، آموزشي

نرم افزارهاي روز

بزرگترين لينكدوني خودكار ايران

ايرفا - بزرگترين سايت مرجع ايران

نيازمنديها - فروشگاه - لينکستان

سايت نيازمنديها

نوشته هاي پيمان رحمت الله عليه

وب تو فا دات کام

روزنوشت هاي حامد ارشادي

نوشته هاي رضا در دنياي وب

بانک سوالات امتحاني