کتاب کیمیاگر " پائولو کوئلیو"

عاشقان شعر و ادبیات بیایید اینجا

مدیر انجمن: Moh3n II

قفل شده

نظر شما در رابطه با این کتاب چیست؟

عالی
4
80%
خوب
1
20%
بد نیست.
0
بدون رأی
افتضاح است!!
0
بدون رأی

مجموع رأی ها: 5

آواتار کاربر
samaneh69
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

کتاب کیمیاگر " پائولو کوئلیو"

پست توسط samaneh69 » سه‌شنبه 25 اسفند 1388, 10:09 pm

کیمیاگر

تصویر

رمان کیمیاگر، اثر پائولو کوئلیو نويسنده‌ مشهور برزيلی، از رمان‌هاي بسيار پرفروش دهه‌ي پاياني قرن بيستم جهان است. اين کتاب در بيش از 150 كشور منتشر شده و به بيش از 52 زبان ترجمه شده است. اين رمان درباره ی چوپانی اسپانيايي به نام سانتیاگو است که زادگاهش را در اندلس ترك می کند و به شمال افریقا می رود تا گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر پيدا كند. در این راه، با زنی کولی، مردی كه خودش را پادشاه می داند، و یک کیمیاگر آشنا می شود و عاشق فاطمه، دختر صحرا مي‌شود. همه ی این افراد، سانتیاگو را در مسیر جست و جویش هدایت می کنند. هیچ کس نمی داند این گنج چیست و آیا سانتیاگو می تواند بر موانع راهش در صحرا غلبه کند؟ اما چیزی که در آغاز ماجراجویی کودکانی به نظر می رسید، سرانجام به جست و جوی گنجی مبدل می شود که فقط در درون می توان آن را یافت.

پیشنهاد می کنم این کتاب رو حتمابخونید تا بتونید به "رازنشانه ها" پی ببرید!
آخرین ویرایش توسط samaneh69 در چهارشنبه 26 اسفند 1388, 12:52 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بادا که خواست تو تحقق پذیرد و نه خواست من.

ای دل پاره پاره ام
دیدن اوست چاره ام
اوست پناه و پشت من
تکیه بر این جهان مکن

"مولانا"

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

Re: کتاب کیمیاگر " پائولو کوئلیو"

پست توسط eli » چهارشنبه 26 اسفند 1388, 9:29 am

دوستانی که این کتاب رو نخوندن می تونن از لینک زیر دانلود کنن:
http://www.parsbook.org/1388/02/ketabe-kimiyagar.html

البته فایل های صوتی این کتاب هم با صدای محسن نامجو وجود داره، واسه کسایی که حس خوندن ندارن ddn:
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

Ramin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط Ramin » شنبه 29 اسفند 1388, 12:00 am

پیشنهاد میکنم کتاب برنده تنهاست نوشته پائولو کوئلیو رو هم حتما بخونید ، از کیمیاگر پرفروش تر شده !
فرصتها هیچ گاه از بین نمی روند، بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد کرد

zahra.sh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط zahra.sh » یک‌شنبه 27 تیر 1389, 11:12 pm

من دو بار این کتاب رو خوندم .... خیلی وقت پیش..... بعد رفتم سراغ کتابای دیگه ی کوئیلو اما بجز کوه پنجم و مکتوب کتاب دیگه ای ازش یک ذره هم راضیم نکرد
شاید بخاطر نگاه شرقی که توی کیمیاگر بود ... بهم چسبید
برادرم خوشش نمیاد از کوئیلو ....میگه که اون یه چیزایی رو از فرهنگ ما شرقیا برداشته و تغییرش داده و بعد اونا تحویل خودمون داده و اینا....
قانون شماره 20- آزادی حقیقی آن نیست که هرچه میل داریم انجام بدهیم ، بلکه آن است که آنچه را که حق داریم انجام دهیم.

http://zzahraa.blogfa.com/

قفل شده