آخرین خبر ها
پاسخ به سوالات متعدد کاربران

آیا این حقیقت دارد که فارغ التحصیلان کاردانی پیوسته که معدل کاردانیشان زیر 14 است باید در کارشناسی 24 واحد جبرانی پاس کنند ؟

بله ، طبق بخشنامه جدید وزارت علوم دانش آموختگان دوره هاي کارداني پيوسته ، در صورتي که ميانگين معدل آنها 10 الي 13/99 باشد به شرط پذيرفته شدن در دوره کارشناسي ناپيوسته دانشگاهها و موسسات آموزش عالي بايد 24 واحد درسي را طي دو نيمسال  مطابق سرفصل مصوب رشته پذيرفته شده به عنوان واحد جبراني بگذرانند تا به جاي مدرک پيش دانشگاهي آنان ملاک عمل قرار گيرد. مدت مذکور به سنوات تحصيلي دانشجو افزوده مي شود.

سلام خسته نباشید می خواستم بدونم بلاخره کی دفترچه کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد قراره بیاد و کنکور در چه زمانی برگزار میشود ؟

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی سال 89 نهایتا تا اواخر مهرماه انجام میپذیرد و کنکور هم احتمالا در اواخر آذرماه برگذار میشود

 

سلام ممنون از سایت خوبتون یه سوال داشتم دانشگاه علمی کاربردی بهتره یا غیر انتفاعی و هزینه های این دو دانشگاه تقریبا چقدر است ؟

بهتر بود یا نبودن یک دانشگاه به صورت کلی قابل بیان نیست. مثلا ما هیچوقت نمیتوانیم بگوییم دانشگاه سراسری حتما بهتر از غیر انتفاعی یا علمی کاربردی است و یا سطح دانشگاه آزاد حتما پایین است بلکه باید واحد های دانشگاهی را با هم مقایسه کنیم. اگر ما دانشگاه های خوب را رتبه بندی کنیم ممکن است در ده دانشگاه برتر ایران ( در مقطع کارشناسی ناپیوسته ) دانشگاه های سراسری، علمی کاربردی، غیر انتفاعی و آزاد به صورت مختلط وجود داشته باشد.  هزینه دانشگاه های علمی کاربردی میانگین هر ترم حدود 300 هزار تومان و غیر انتفاعی حدود 400 هزار تومان است. از نظر ارزش مدرک هم همه دانشگاه های سراسری، غیر انتفاعی، علمی کاربردی و آزاد در یک سطح هستند و مدرک این دانشگاه ها با مهر وزارت علوم صادر میشود لذا قابل ترجمه برای ادامه تحصیل در خارج از کشور نیر هستند.

 

لطفا شهریه های دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد را اعلام نمایید

شهریه سال گذشته ( 1388 ) این دانشگاه به این صورت بود. امسال احتمالا به دلیل اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها باز هم شاهد افزایش شهریه خواهیم بود.

شهریه ثابت –»  4738400  ریال

شهریه هر واحد نظری  –»  165000 ریال

شهریه هر واحد عملی – عمومی  –»  374000  ریال

شهریه هر واحد عملی – پایه  –»  550000  ریال

شهریه هر واحد عملی – اصلی  –»  563000  ریال

شهریه هر واحد عملی – تخصصی  –»   779900 ریال

هزینه خدمات آموزشی   –»  500000 ریال

حق بیمه   –»  5000  ریال

 

آیا امسال کنکور علمی کاربردی برگذار میشود ؟ ثبت نام چه زمانی است ؟

بله امسال نیز مانند سال گذشته این کنکور برگذار خواهد شد. هنوز زمان خاصی از طرف دانشگاه جامع یا سازمان سنجش برای ثبت نام این آزمون اعلام نشده ولی به احتمالا زیاد در آبان یا آذر ماه ثبت نام انجام میپذیرد.

 

لطفا منابع کنکور کاردانی به کارشناسی رشته فناوری اطلاعات را اعلام نمایید

دوست عزیز ، رشته آی تی فقط در مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد پذیرش دارد و رشته کارشناسی ناپیوسته آی تی از طرف وزارت علوم ایجاد نشده است. طبیعتا هیچ دانشگاهی هم پذیرش ندارد و اکثر فارغ التحصیلان این رشته ، رشته نرم افزار – کامپیوتر را جهت ادامه تحصیل انتخاب میکنند.

 

تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی کی اعلام میشود ؟

هنوز اینکه تکمیل ظرفیت برای کنکور کاردانی به کارشناسی داریم یا نه از طرف سازمان سنجش اعلام نشده است. در صورت اعلام تکمیل ظرفیت، اطلاع رسانی خواهد شد.

 

هشدار جدی به دانشجویان  – جابجایی را جدی نگیرید

 

اعلام نتايج نهايي کنکور سراسريدانشگاهها بار ديگر بهانه اي براي انتشار اين نوع تبليغات شده است کههرساله با اعلام نتايج کنکور شدت مي يابد و برخي از دانشجويان و پذيرفتهشدگان غافل از ناممکن و غيرقانوني بودن آن، از طريق برخي افراد سودجود وپرداخت هزينه هاي گزاف اميدوار به جابجايي و تحصيل در شهر و دانشگاه دلخواهخود هستند. در و ديوار دانشگاهها و خيابان هاي اطراف آن با نزديک شدن بهزمان ثبت نام از تبليغات و شماره تلفنهايي که خواستار جابجايي به رشته ودانشگاه دلخواهشان هستند، پر مي شود و علاوه بر خود داوطلبان بازهمسودجوياني ظاهر مي شوند و به داوطلبان وعده نقل و انتقال فوري و بي دردسر ميدهند تا اين امکان را فراهم کند که برخي در همان ترم اول به شهرهاي محل زندگي خود برگردند. ظاهرا بعضی از پذيرفتهشدگان چندين ميليون تومان هم براي اين منظور پس انداز کرده اند و در صددندارزيابي هاي علمي سازمان سنجش را با پرداخت مبالغي به مشتري هاي درسخوانتر، تغيير دهند! مطمئنا اگر با تبلیغ کسانی مواجه شدید که در ازای دریافت مبلغی، شما را با شخص دیگری در دانشگاه بهتر جابجا میکند، آن را یک شوخی احمقانه تلقی کرده و فراموش کنید !

فاطی
07:51 ~ 29 سپتامبر 2010

سلام اگه دانشگاه علمی کاربردی هزینه اش کمتره پس حتما ما دلمون درد می کنه می شینیم واسه دانشگاه دولتی می خونیم اخر سر هم غیر انتفاعی قبول میشیم تازه این هزینه متغیر واحد ها چیه توی دفترچه خیلی کمتر قیمت زدن ولی برای ثبت نام رفتم دقیقا دو برابر زدن دیگه بگید دانشگاه ازاد دیگه عجب ادم هایی هستند .عجب.

محمد
08:31 ~ 29 سپتامبر 2010

سلام به اقا پیمان گل که هیچ وقت خستگی رو حس نمی کنه.و با ارزوی موفقیت همه ی بچه کارشناسی

عاطفه
08:36 ~ 29 سپتامبر 2010

الهی فدای چشات شم آقا پیمان با این همه زحمت
مرسسسسسسسسسسسسسسیییییی
نشون دادی هنوز آدمیم پیدا میشه که فکر بقیه س
ایشااله هرچی از خدا میخوای بهت بده
فک نمیکردم خداییش جوابمو بدی

یک دوست
09:25 ~ 29 سپتامبر 2010

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از نهایی شدن بررسی ها و تصمیمات سازمان سنجش برای پر شدن صندلیهای خالی دانشگاههای غیرانتفاعی تا پایان هفته جاری خبر داد.محمد حسین سرورالدین در گفتگو با مهر درباره درخواست رئیس اتحادیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی برای “اعلام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 89” گفت: “تکمیل ظرفیت در کارشناسی عملی نیست و انجام نخواهد شد چرا که در گذشته این کار صورت گرفته اما مشکلات زیادی ایجاد کرده است. بنابراین امکان موافقت با این درخواست وجود ندارد.” رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در عین حال خاطرنشان کرد: “این احتمال وجود دارد که تکمیل ظرفیت برای کنکور کاردانی به کارشناسی اعلام شود اما هنوز در دست بررسی است و تا پایان هفته مشخص می شود.” وی درباره درخواست اتحادیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی به این شرح که “کلیه داوطلبانی که حق انتخاب رشته داشته و به هر دلیل پذیرفته نشده اند به موسسات مورد نظر خود مراجعه کنند تا اسامی آنها از طریق آن موسسه جهت انجام تشریفات قانونی و درج در پورتال سازمان سنجش به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال و در صورت تأیید سازمان دانشجوی آن موسسه به حساب آیند” نیز نظر مثبت اعلام کرد.سرورالدین به مهر گفت: “این گزینه از مواردی است که به نظر می رسد می تواند انجام گیرد و یک پیشنهاد مثبتی است. سعی می کنیم این کار انجام شود اما تا پایان هفته جاری درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.”

منبع خبر: مهر

سعيد
10:25 ~ 29 سپتامبر 2010

سلام آقا پيمان در رابطه با موضوع آخرين (جابجايي) راست ميگه

طرف گفته بود 30000 بده منم دادم حالا كه دادم گوشيش رو جواب نميده!

معلوم نيست چند نفر ديگه هم سر كيسه كرده!
( اسم طرف سياوش احمدي بود )

اينم ايميلش
sia.ahmadi@ymail.com

رفتم شكايت كنم ديدم بابا 30000 تومان و 50000 تومان ارزش نداره

شما اشتباهي رو كه من كردم رو نكنيد!

یه پشت کنکوری بیچاره
10:43 ~ 29 سپتامبر 2010

با سلام
بچه های عزیز چرا شما شهرهایی رو انتخاب میکنید که به هیچ وجه من الوجوح امکان رفتن براتون نیست . چرا جای مردم اشغال میکنید با این حکایات اگه هر کی که شهر دیگه ای نمیره وقت شهر خودش می زد خیلی از حق ها ضایع نمی شد. این رییس رواساها که مارو دق مرگ کردن لااقل خودمون هوامونو داشته باشیم.
میخایین پزبدیین قبول شدم نمیرم والا گناه داره.
اگه شهر یا نزدک شهر خودتون بزنید والا ثواب داره بلا ثواب داره که الکی جا اشغال نکنید .
متشکرم موفق باشید

قلم چی تالش
12:36 ~ 29 سپتامبر 2010

سلام سایت خیلی خوبی دارید خیلی عالیه
خسته نباشید من لینکتون کردم ممنون میشم اگه منو لینک کنید

مينا از بندرعباس
16:34 ~ 29 سپتامبر 2010

سلام ببخشيد من دانشگاه غيرانتفاعي كرمان قبول شدم ولي متاسفانه چون سركارهستم نميتونم برم ميخواستم بپرسم ميشه ترم اول رو مرخصي گرفت با توجه به اينكه پنجشنبه8مهر اخرين مهلت ثبت نام هست ومن مهلت ديگه اي ندارم خواهش ميكنم به ايميلم جواب بديد خيلي گيرم

مرضیه
20:48 ~ 29 سپتامبر 2010

سلام اقاپیمان جونم تروخداجواب بده میشه ترم اول مرخصی گرفت؟
————–
مدير سايت : خير ترم يك نميشه مرخصي گرفت.از ترم دو به بعد.

مجتبی
21:05 ~ 29 سپتامبر 2010

اقا پیمان سلام. این خبری که یکی از دوستان از مهر زدن رو میتونید تفسیر بکنید. یعنی مثلا منی که دانشگاه دزفول در نیومدم اگر برم اونجا واسه تکمیل ظرفیت امکانش هست قبول بشم ؟؟

ممنون از توجهتون

شهریار
21:07 ~ 29 سپتامبر 2010

سلام اقا پیمان

از نظر سطح غلمی آزاد شیراز بهتره یا علمی کاربردی شیراز

محمد
21:51 ~ 29 سپتامبر 2010

اقا پیمان مژده اخبار گفت مجلس از امروز 10 روز وقت داده به وزیر اموزش و پرورش که درمورد دانشکده ها یه تصمیم مهم و به نفع دانشجو ها بگیره وگرنه اصتیضاح

ک
08:10 ~ 30 سپتامبر 2010

*****پاسخ********اگر فارغ از تحصیل باشید یعنی تمامی واحد ها رو پاس کرده باشید دانشگاه محل قبولی به شما یک ترم مرخصی می ده

رضا
09:09 ~ 30 سپتامبر 2010

سلام آقا پیمان،واقعا خسته نباشی
میشه بگید برای کنکور امسال(کاردانی به کارشناسی90)
برای درسهای عمومی و تخصصی چه کتابهایی رو مطالعه کنیم.ممنون میشم اگه پیغام منو جواب بدی

یعقوب
10:23 ~ 30 سپتامبر 2010

سلام به همگی
ممنون آقا پیمان. اطلاع رسانی به موقعی دارین.

سید شهرام
11:00 ~ 30 سپتامبر 2010

با سلام ببخشید خواستم بگم اگه بخواهم پکیج(9400) مربوط به رشته کامپیوتر رابگیرم کی به دستم میرسد مگه احتمال داره که اصلا به دستم نرسد چون قبلا که خرید اینترنتی کردم خیلی طول کشید و بعدا هم به دستم نرسید
ممنونم از سایت خوبتان
—————-
مدير سايت : نهايتا ظرف سه يه چهار روز به دستتون ميرسه.
احتمالا يا آدرس مشكل داشته يا سفارش برگشت خورده كه نرسيده.

عليرضا
13:20 ~ 30 سپتامبر 2010

سلام. مي خواستم در مورد شهريه دانشگاه آزاد كه گفتين. آيا شهريه آنهايي كه مدرك پايه كارداني ناپيوسته دارن (رشته نظري و پيش دانشگاهي خوندن)، باز هم شهريه ها همون هايي است كه گفتين؟
ظاهرا ميگن آنهايي كه مدرك كارداني ناپيوسته دارن شهريه شون كمه؟
لطفا راهنمايي كنيد.

محمد
14:47 ~ 30 سپتامبر 2010

چرا دانشگاه آزاد قزوین با اینکه از نظر امکانات آموزشی و اساتید از دانشگاه آزاد کرج برتر است ولی برای قبولی در دانشگاه آزاد کرج باید تراز بالاتری نسبت به دانشگاه آزاد قزوین کسب کرد؟

ميعاد
14:51 ~ 30 سپتامبر 2010

به احتمال 90 درصد تكميل ظرفيت كارداني به كارشناسي وجود داره.

اما يك سوال آقا پيمان شما خيلي از سوالات مبهم رو پاسخ دادين اما اين رو پاسخ ندادين كه تكميل ظرفيت براي قبولين ( جابجايي ) هاست يا اينكه اونهايي كه مردود شدن؟؟؟؟؟

منتظر جوابتون هستم!

امین
16:06 ~ 30 سپتامبر 2010

salam khoobin man karshenasi napeyvaste narm afzar sabte nam kardam charte darsamam dadan vali hanoooz 24 vahed ezafe nashoode oo nemishe. jaryanesh cheye?

ربکا
23:29 ~ 30 سپتامبر 2010

سلام من خبر سایت مهر رو خوندم متوجه نشدم یعنی من که با رتبه 20000 جایی قبول نشدم برم یکی از مراکز غیر انتفاعی شهر خودم درخواست بدم شاید قبولم کردن آره ؟؟؟ البته اگه سازمان سنجش موافقت کنه ؟ درست متوجه شدم یا نه ؟

مجتبی
03:40 ~ 1 اکتبر 2010

با سلام

جواب ریکا :

بله دوست عزیز من رفتم دانشگاه پرسیدم گفتن اگر موافقت بشه به احتمال زیاد با این رتبه ای که دارید قبول میشید. چون به نبع ما هست که کلاسامون هم پر بشه.

سعادتمند
09:57 ~ 1 اکتبر 2010

سلام

جريان اين كه خبر گذاري مهر گفته چيه؟
يعني مردودين هر جايي كه بگن (با تاييد سنجش) قبول ميشن؟

پریا
11:37 ~ 1 اکتبر 2010

با سلام خدمت همه دست اندر کاران علی الخصوص آقا پیمان

آیا این صحت داره که امسال تکمیل ظرفیت( کاردانی به کارشناسی) را باید هرجایی که دانشجویان دوست دارند بروند و مدارک ارائه دهند و سازمان سنجش از طریق آن دانشگاه یا موسسه مراحل را انجام دهد.
اگه اینجوریه شامل اونایی که مجاز شدن ولی پذیرفته نشدن میشه یاشامل همه؟(با این اوصاف من با رتبه 20638 می توتنم جایی تو رشت قبول شم)
خواهش میکنم جواب دهید.
متشکرم
موفق باشید

mehdi.k
12:41 ~ 1 اکتبر 2010

سلام …آقا پیمان این سوال رو یه بار پرسیدم جواب ندادی…..من غیر انتفاعی هستم میتونم تطبیق واحد بدم برم دانشگاه آزاد…مهمه لطف کن جواب بده .

نيلوفر
14:27 ~ 1 اکتبر 2010

آقا پيمان اگه درباره تكميل ظرفيت يا جابجايي يا اينكه هر كسي هرجايي كه دوست داره قبولش اطلاعاتي بدستتون رسيد حتما در صفحه اول سايت توضيح بدين ممنون

مریم
17:40 ~ 1 اکتبر 2010

سلام آقا پیمان خسته نباشید.
من به تازگی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قبول شدم،می خواستم بدونم میتونم برای سال بعد ا سهمیه فرهنگیها استفاده کنم؟امسال رجا قزوین قبول شدم با رتبه 348.
اگه بتونم استفاده کنم می مونم سال بعد.

مرضیه
18:40 ~ 1 اکتبر 2010

salam aqa peyman joon to ro khoda javab bedin takmil zarfiat darim?
daftarche azad key miad?
khahesh mikonam javab bedin

مرضیه
18:57 ~ 1 اکتبر 2010

salam to rokhoda begid mishe man ke qabool shodam ama naraftam takmil zarfiat sherkat konam to ro khoda javab bedin mamnoon
midoonam mozahem misham hamash
————
مدير سايت : اگر تكميل ظرفيت باشه بله ميتونيد شركت كنيد.

ابراهیم
19:57 ~ 1 اکتبر 2010

سلام به همگی
به نظر من تکمیل ظرفیتی تو کار نیست. امید وارم نظر من غلط باشه.

رضا
20:04 ~ 1 اکتبر 2010

سلام
بچه هایی که امسال تو کنکور موفق بودند
میشه بگید برای کنکور امسال(کاردانی به کارشناسی90)
برای درسهای عمومی و تخصصی چه کتابهایی رو مطالعه کنم.ممنون میشم اگه پیغام منو جواب بدین

ابراهیم
20:06 ~ 1 اکتبر 2010

راستی یادم رفت بگم امسال کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر خوش شانس ترین آدما بچه های استان کرمان بودند چون که سهمیه شبانه 80 درصد بومیه و استان کرمان 70 تا(شبانه) پذیرش داشت. من که خودم رتبه ام 2000 شد شبانه صنعتی سیرجان قبول شدم. و شاید بعضی از دوستان با رتبه 800 رفته باشن غیر انتفاعی

شیما
23:40 ~ 1 اکتبر 2010

پس در حقه مایی که شهر خودمون قبول نشدیم، شهر دور قبول شدیم، ظلم میشه. دوستم با 2برابر رتبه من، مردود شد. اما حالا رفته شهر خودمون تکمیل ظرفیت، ثبت نام موقت کرده! خدااااااااا چی بگم آخه!!!!

ارتا
00:30 ~ 2 اکتبر 2010

سلام برای قبولی در کنکور علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز درصدهامون چقدر باید باشه.

مریم
01:04 ~ 2 اکتبر 2010

میشه یکی کامل توضیح بده که از ترم 2 میشه به استان بومی خودم انتقالی بگیرم؟؟
من یزدم و میخوام برم شیراز(استان فارس بومی ام)
رتبم 10000 شده میشه انتقالی بگیرم ؟
با تشکر

آرزو
08:20 ~ 2 اکتبر 2010

سلام آقا پیمان خوبی؟لطفا” به سوالات جواب بدید میعاد سوال کرد که اگه تکمیل ظرفیت اعلام کردن من با رتبه 4366 نرم افزار و 4936سخت افزار الان زدم طبری قبول شدم اگه تکمیل ظرفیت اومد بزنم سخت افزار علوم فنون قبول میشم میتونم جابجایی انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟خواهشا” جواب مارو بدین مرسی از لطفت

عاطفه
11:35 ~ 2 اکتبر 2010

سلام بچه ها الان واسم اس ام اس اومد ثبت نام آزاد از 14 مهر شروع میشه
همگی موفق باشین انشاله

سحرر
12:39 ~ 2 اکتبر 2010

سلام يه سوال؟
من دانشگاه …قبول شدم و نمي تونم برم ميشه بعد از اعلام كارنامه نهايي دانشگاههايي كه قبول شدم برم؟

فروغ
13:24 ~ 2 اکتبر 2010

سلام.در دانشگاه آزاد مثل دانشگاه غيرانتفايي،جابجايي هم وجود داره؟
ممون مي شم زود جواب بديد

شيوا
13:39 ~ 2 اکتبر 2010

سلام آقا ژيمان كيا مي تونن تو تكميل ظرفيت شركت كنن؟ فقط مردودين يا همه ي مجاز شده ها؟
ممنون ميشم اگه به ايملم جواب بدين.
———–
مدير سايت : چه اونهايي كه قبول شدن و چه نشدن اگر تكميل ظرفيت باشه ميتونن شركت كنن.

PHP
14:03 ~ 2 اکتبر 2010

سلام ثبت نام دانشگاه آزاد از 14 مهر شروع میشه
من که میخوام کرج بزنم بهتون قول میدم بین 5 نفر اول باشم
بازم میام ببینمتون بای

m9
16:04 ~ 2 اکتبر 2010

سلام.من سخت افزاز دهخدای قزوین قبول شدم اما با اینکه تا اونجا رفتم اما از اسم نویسی منصرف شدم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه قبول شدم اما اسم نویسی نکردم می تونم تو تکمیل ظرفیت احتمالی شرکت کنم؟؟خیلی ممنون میشم اگه لطف کنید و جواب بدید و منو از سردرگمی نجات بدبد

بهمن
17:20 ~ 2 اکتبر 2010

سلام من زياد از سايت شما بازديد مي كنم اما هيچ وقت نظري ندادم مي خواهم يه سوالي كه براي من خيلي مهمه را مطرح كنم آيا امكان معادل سازي دروي دانشگاه آزاد با غير انتفاعي است يعني ميشه يه ترم آزاد خوند و بعد واحدها معادل سازي بشه بيام تو غير انتفاعي ؟ خواهشا جواب بديد.
————
مدير سايت : خير يكي از دوستاي خودم خيلي از دروس رو تو آزاد گذروند بعد دانشگاه غير انتفاعي فقط دروس عمومي رو براش تطبيق دادن.

مهم-فوری-التماس
17:22 ~ 2 اکتبر 2010

سلام ،یکی از من غیر انتفاعی دزفول پذیرفته شده ولی وقتی به اونجا سرزدن نه از دانشگاه خبری بود نه هیچی فقط یه پرده که روش نوشته با این شماره تماس بگیرید که هرچی هم زنگ میزنن جواب نمیده !!!!!!!!!!این بیچاره هم اولویت اولش دزفول بوده
شماچه راه حلی برای اینا پیشنهاد میکنید چیکار باید بکنن؟؟

امیر
18:06 ~ 2 اکتبر 2010

ثبت نام کارشناسی ناپیوسته آزاد 89 چهارشنبه 14/7/89 خواهد بود دوستان دیگه سوال نکنند

ghandriz
20:43 ~ 2 اکتبر 2010

سلام من دانشجوی ترم 3 رشته کامپیوتر هستم و سال 90 میخوام کنکور کارشناسی شرکت کنم با معدل 19.32 ولی من متولد 1361 هستم . ایا دانشگاهی منو ثبت نام میکنه دارم برا روزانه میخونم
———–
مدير سايت : دانشگاه كه به سن و سال توجه نميكنه حالا شما هر سني كه داريد!موفق باشيد.

mahshid
23:38 ~ 2 اکتبر 2010

سلام می خواستم بدونم واسه اینکه تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم باید تو دانشگاه ثبت نام موقت کنم یا نه؟؟؟؟؟؟تورو خدا جواب بدین.در مورد این خبر مهر هم اگه امکان داره یه توضیح مختصر بدین.با تشکر

ربکا
00:19 ~ 3 اکتبر 2010

سلام من برای آزاد میخونم برنامه نویسی مشکل دارم یاد نمیگیرم چکار کنم ؟ شنیدم اگه تستهای سال قبل رو بخونم جواب میده درسته ؟ درسته که آزاد قبول شدن راحتره ؟ مشهد همش 100 تا میخواد چه کار کنم ؟؟؟؟ خدا کنه غیر انتفاعی قبول بشم

saze ashegh
00:55 ~ 3 اکتبر 2010

سلام
می خواستم بپرسم 14 مهر ثبت نام دانشگاه آزاد شروع میشه دفترچه شم 14 مهر می یاد یا 2 3 روز زودتر؟
ممنون می شم اگه پاسخ بدین

saze ashegh
01:18 ~ 3 اکتبر 2010

دفترچه های کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 14 مهر می یاد؟

هستی
09:17 ~ 3 اکتبر 2010

من سخت افزار سپاهان قبول شدم حاضرم جای خود رابا نرم افزار عقیق شاهین شهر عوض کنم…..

لاجوردی
14:57 ~ 3 اکتبر 2010

دوستان با سلام توجه کنید:
نتايج تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 88 دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد. :

متن خبر :به گزارش روابط عمومي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي نتايج تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ناپيوسته اين دانشگاه از ساعت 17 روز سه شنبه مورخ 13.7.89 در پايگاه اينترنتي اعلام نتايج به نشاني http://www.azmoon.com قابل مشاهده است.
داوطلبان گرامی مي توانند ضمن مراجعه به پايگاه ياد شده با ارائه مشخصات داوطلبي،كارنامه خود را مشاهده نمايند.
درپايان اين گزارش آمده است اطلاعيه مربوط به زمان و مكان ثبت نام بطورهمزمان از طريق پايگاه اطلاع رساني مرکز آزمون به آدرس http://www.azmoon.net در دسترس داوطلبان قرار داده مي شود.
پذيرفته شدگان مي توانند روز پنج شنبه مورخ 15.7.89 جهت ثبت نام به واحدهاي دانشگاهي محل پذيرش مراجعه نمايند.

روابط عمومي مرکز آزمون
دانشگاه آزاد اسلامي

november
16:12 ~ 3 اکتبر 2010

سلام

جواب به رضا

من برای کنکور کتاب های پارسه رو خوندم واقعا عالی بود و به هیچ کتاب دیگه ای مراجعه نکردم.
چون تمام سرفصل ها رو جدا کره وتوضیحات خوبی داده.میتونی به خود مرکز مراجعه کنی و کتابها رو ببینی البته آزمون هم داره که خیلی خوبه

مهدی
17:35 ~ 3 اکتبر 2010

سلام این 24 واحد جبرانی برای دانشگاه آزاد هم میشه یا نه؟؟؟؟

جواد
22:14 ~ 3 اکتبر 2010

واسه کنکور کتابهای مقسمی رو بخونیم بهتره یا مدرسان شریف؟ هرکی میدونه جواب بده Please!

armin
00:03 ~ 4 اکتبر 2010

سلام اقا پیمان.کجاییییییییییییییی
جان هرکی دوست داری بگو جریان خبر گزاری مهر چیه؟ممنون میشم کمکم کنی

رضا
09:22 ~ 4 اکتبر 2010

سلام و خسته نباشید به آقا پیمان و همگی
کسی میدونه آیا امسال غیر انتفایی رجا قزوین نرم افزار نیمه دوم میگرفت یا نه؟

niloofaar
19:56 ~ 4 اکتبر 2010

بچه ها من اصفهان قبولیدم اما به خاطر 1 سری مسائل با تهران اومدیم و الان نمیدونم باید چکار کنم نمی تونم بیام و برم و همون اصف باشم
خیلی اذیتمیشم
کسی خبر از تکمیل ظرفیت نداره که به چه صورته ؟؟؟؟
من میخوام بیام قزوین اگر کسی هست که بخواد با نقش جهان اصف جا به جایی کنه خواهش میکنم میل بگذارید
mersede.rose@yahoo.com

نوید
22:00 ~ 4 اکتبر 2010

سلام سیما خانم اینکه میگید دوستتون رفته شهر خودش تکمیل ظرفیت، ثبت نام موقت کرده!
مگه همچین چیزی امکان داره؟چطوری
توروخدا جوابم بدین ؟
آقا پیمان دوست عزیز خبرگزاری مهر که گفتن برای کاردانی به کارشناسی هم هست؟؟؟؟؟؟؟
توروخدااااااااااااااااااا جوابم بدین

armin
11:10 ~ 5 اکتبر 2010

اقا پیمان کجایییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

ترنم
11:45 ~ 5 اکتبر 2010

با سلام دفترچه كارداني به كارشناسي آزاد كي مياد

M9
13:35 ~ 5 اکتبر 2010

سلام m9 منم سخت افزار کوثر قبول شدم خیلی بهتر از دهخدا ولی چون کاردانی دهخدا بود اگه خواستی حاضرم جابه جا شم.
a.dm44@yahoo.com

فهیم
14:50 ~ 5 اکتبر 2010

كلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری89 اعم از داوطلبان مجاز و غیرمجاز به انتخاب رشته كه در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون قرار نگرفته‌اند، می‌توانند با توجه به عدم تكمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی دوره كاردانی موسسات غیردولتی و غیرانتفاعی، در صورت تمایل با ارائه كارنامه اولیه كنكور در طی روزهای 18 تا 22 مهرماه در این مرحله ثبت‌نام كنند.
آفتاب: تكمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی دوره كاردانی موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در آزمون سراسری89 از 18 مهر ماه آغاز می شود.

كلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری89 اعم از داوطلبان مجاز و غیرمجاز به انتخاب رشته كه در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون قرار نگرفته‌اند، می‌توانند با توجه به عدم تكمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی دوره كاردانی موسسات غیردولتی و غیرانتفاعی، در صورت تمایل با ارائه كارنامه اولیه كنكور در طی روزهای 18 تا 22 مهرماه در این مرحله ثبت‌نام كنند.

همچنین كارنامه اولیه داوطلبان از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org قابل دریافت است، وداوطلبان باید شخصاً به یكی از موسسات غیرانتفاعی پذیرنده رشته‌های تحصیلی مقطع كاردانی مراجعه و نسبت به ثبت‌نام خود به صورت مشروط فقط در یک رشته تحصیلی كاردانی اقدام كنند.

گفتنی است پذیرفته‌شدگان نهایی هر یک از رشته‌های تحصیلی كنكور سراسری89 مجاز به شركت در مرحله تكمیل ظرفیت نیستند و هر داوطلب فقط مجاز به انتخاب یک رشته كاردانی، از یک موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی است.

و در صورت انتخاب بیش از یک رشته و یا ثبت‌نام در بیش از یک موسسه غیرانتفاعی، مشخصات داوطلب متقاضی از ردیف متقاضیان تكمیل ظرفیت حذف شده و هزینه‌های پرداختی وی نیز قابل استرداد نیست.

بر اساس این گزارش رشته كاردانی انتخابی داوطلب در هر یک از موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، باید منطبق با رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی مربوط كه داوطلب در آن ثبت‌نام كرده است، باشد و داوطلبان متقاضی ‌باید علاوه بر ثبت‌نام و شركت در آزمون، واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه‌های راهنما بوده و حداكثر تا پایان شهریورماه سال 1389 موفق به اخذ گواهینامه پیش‌دانشگاهی خود شده باشند، البته داوطلبان متقاضی در آن دسته از رشته‌های تحصیلی كاردانی مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی كه شروع كلاس آن با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای انتخاب رشته از نیمسال دوم سال تحصیلی 90-1389 است، می‌توانند حداكثر تا پایان دی‌ماه سال جاری، نسبت به ارائه مدرک پیش‌دانشگاهی خود اقدام كنند.

شایان ذكر است كه ثبت‌نام از داوطلبان در یک رشته‌ تحصیلی بر اساس ظرفیت مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی به صورت مشروط و با اخذ تعهد كتبی و شهریه ثبت‌نامی انجام می‌شود .
__________________

مينا از بندرعباس
16:28 ~ 5 اکتبر 2010

در پاسخ به جواد اگه ميخواي واقعا تو كنكور90 موفق بشي بايد خوب درس بخوني واسه عمومي مدرسان شريف خوبه واسه تخصصي مقسمي خوبه

الف
19:12 ~ 5 اکتبر 2010

من لینک خبری که در اون به موضوع گذراندن 24 واحد اضافه در دوره‌ی کارشناسی ناپیوسته پرداخته رو دارم که بر طبق اون باید دانشجویانی که در دوره‌ی کاردانی معدلی زیر 14 داشته اند، این تعداد واحد اضافه رو بگذرونن. اما این خبر فقط شامل حال کسانی می شه که کاردانی رو در دانشگاه جامع علمی کاربردی گذروندن.
شما می تونین برای اطمینان به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=5&id=367

فرزانه
08:11 ~ 6 اکتبر 2010

هستی خانم من نرم افزار عقیق میخونم حاضرم جای خودما با شما عوض کنم اگر واقعا قصد جابجایی دارید اعلام کنید تا زوده اقدام کنیم.

گیتا
08:14 ~ 6 اکتبر 2010

آقا جواد کتابهای مقسمی و مدرسان شریف به همراه جزوه های پارسه واسه کنکور خوبن جواب میده حتما بخونشون.

mehdi.k
10:09 ~ 6 اکتبر 2010

سلام آقا پیمان بالا غیرتن این سری جواب سوال منو بده….من کارشناسی غیر انتفاعی قبول شدم…می خواستم بدونم اگه آزاد قبول شم می تونم تطبیق واحد بدم برم آزاد…اگه میشه من دفترچه آزاد رو بگیرم ؟…
———-
مدير سايت : بله به احتمال زيادولي نه همه دروس رو.دروس عمومي رو امكانش هست كه تطبيق بدن .

کیوان
14:36 ~ 6 اکتبر 2010

سلام ثبت نام کنکور کارشناسی ناپیوسته 1390دانشگاه سراسری چه زمانیه؟

سارا
15:26 ~ 6 اکتبر 2010

تو دفترچه کارشناسی ناپیوسته آزاد نوشته دارندگان مدرک کاردانی پیوسته ملزم به گذراندن 20 واحد دروس جبرانی می باشند؟!؟!
بچه های که غیرانتفاعی ثبت نام کرده اند اونجا هم یه همچین قانونی هست؟

zahra
20:34 ~ 6 اکتبر 2010

سلام
من حسابداری اصفهان قبول شدم کسی هست که بخواد باشیراز یا جهرم جابجا بشه
به دلیل راه دور نمیتونم برم اصفهان اگر باشه یه لطف بزرگ در حقم کرده
اینم ایمیلمه nokhodi2@yahoo.com

دنیا
21:25 ~ 6 اکتبر 2010

با سلام
با سپاس از زحمات شما عزیزان از شما عاجزانه خواهشمندم جریان تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی رو قطعی اعلام فرمایید.
خیلی خیلی ممنون و بیقرار در انتظار جواب

zahra
10:43 ~ 7 اکتبر 2010

سلام من حسابداری اصفهان قبول شدم کسی حاضر به جابجایی با شیراز یا جهرم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sara
23:45 ~ 7 اکتبر 2010

slm agha peyman.
khabari ke az manbe mehr raje be pazirofte shodan kardani b karshenasi amade sehat dare khahesh mikonam javab bedid?

sara
20:12 ~ 8 اکتبر 2010

جریان خبر گزاری مهر چیه؟ممنون میشم کمکم کنی

sara
20:18 ~ 8 اکتبر 2010

جواب این سوالتو که ازتون میپرسیم کجا می فرستید؟
جرا هیچ کدوم از سوالای منو جواب نمیدید؟

تورو خدا

negar.j
22:32 ~ 9 اکتبر 2010

سلام.خسته نباشید.من شنیدم که دانشگاه علمی کاربردی از امسال رفته زیر نظر فنی و حرفه ایی-یعنی مدرک فنی میدن نه مدرک دانشگاهی.به نظرشما صحت داره؟من از خیلیا پرسیدم همه هم تاییدش کردن.یعنی چی؟؟؟؟؟؟چیکار کنیم؟؟؟؟

پريسا
15:36 ~ 10 اکتبر 2010

با عرض سلام و خسته نباشيد ميخواستم بدونم جواب كنكور كارداني فني و حرفه ايي كي مياد؟

zahra
18:54 ~ 10 اکتبر 2010

سلام سارا خانم
صحت نداره فقط برای کاردانی ها هست

بهار
22:01 ~ 10 اکتبر 2010

negar-j
سلام به نگار خانم
من خودم کارشناسی علمی کاربردی میخونم ترم دومم
از بیشتر مسئول ها پرسیدم اما همه گفتن که این موضوع صحت نداره و ریاست دانشگاه علمی کاربردی اعلام کرده که همچین چیزی فقط در حد نظریه بوده.تازه مدرکش دانشگاهیه و از وزارت علوم وتحقیقات می یاد و اینکه شنیده شده که رفته زیر نظر فنی حرفه ای منظور دانشکده های فنی حرفه ای .هدف از این کار فکر کنم بیشتر بخاطر ادغام کنکورها بوده.

سحرر
23:38 ~ 10 اکتبر 2010

سلام.خواهشن اگه اطلايي درباره تكميل ظرفيت دارين بگين؟مرسي

ma2ta
09:57 ~ 11 اکتبر 2010

سازمان سنجش: تکمیل ظرفیت کنکور نداریم کد مطلب: 83568
۰۶ مهر ۱۳۸۹
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از نهایی شدن بررسی ها و تصمیمات سازمان سنجش برای پر شدن صندلیهای خالی دانشگاههای غیرانتفاعی تا پایان هفته جاری خبر داد.

محمد حسین سرورالدین در گفتگو با مهر درباره درخواست رئیس اتحادیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی برای “اعلام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 89” گفت: “تکمیل ظرفیت در کارشناسی عملی نیست و انجام نخواهد شد چرا که در گذشته این کار صورت گرفته اما مشکلات زیادی ایجاد کرده است. بنابراین امکان موافقت با این درخواست وجود ندارد.”

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در عین حال خاطرنشان کرد: “این احتمال وجود دارد که تکمیل ظرفیت برای کنکور کاردانی به کارشناسی اعلام شود اما هنوز در دست بررسی است و تا پایان هفته مشخص می شود.”

وی درباره درخواست اتحادیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی به این شرح که “کلیه داوطلبانی که حق انتخاب رشته داشته و به هر دلیل پذیرفته نشده اند به موسسات مورد نظر خود مراجعه کنند تا اسامی آنها از طریق آن موسسه جهت انجام تشریفات قانونی و درج در پورتال سازمان سنجش به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال و در صورت تأیید سازمان دانشجوی آن موسسه به حساب آیند” نیز نظر مثبت اعلام کرد.

سرورالدین به مهر گفت: “این گزینه از مواردی است که به نظر می رسد می تواند انجام گیرد و یک پیشنهاد مثبتی است. سعی می کنیم این کار انجام شود اما تا پایان هفته جاری درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.”

پریسا
14:14 ~ 11 اکتبر 2010

سلام. من میخام از تبصره مهمان مبدا استفاده کنم اما دانشگاه مبدا به من میگه که اجازه این کار رو نمیده.اصلا ربطی به اجازه دانشگاه مبدا داره ؟ یا اینکه همش به سنجش بستگی داره؟! خواهش می کنم جواب بدید.

amin
00:11 ~ 12 اکتبر 2010

دوستان به ادرس زیر که برای رییس سازمان سنجش هست ایمیل بزنین و ازش درخواست ایجاد رشته فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی ناپیوسته رو بکنین
em_pourabbas@sanjesh.org

لطفا این رو به همه اطلاع رسانی کنین

پریسا
11:44 ~ 12 اکتبر 2010

سلام این تکمیل ظرفیت چی شد امکان داره رتبه های بالای 30000 هم قبول بشن

negar.j
23:09 ~ 12 اکتبر 2010

سلام بهاره جون.
مرسی عزیزم لطف کردی.

علی
15:50 ~ 13 اکتبر 2010

سلام.
پس کی این جواب کنکور فنی ها رو میدن؟خسته شدیم از بلاتکلیفی

لیلا
16:44 ~ 13 اکتبر 2010

سلام و خسته نباشید
خواستم بدونم دفترچه کاردانی به کارشناسی سال 90 کی میاد؟؟؟؟
———–
مدير سايت : احتمالا اسفند ماه يا فروردين مياد.

بهار
00:20 ~ 15 اکتبر 2010

سلام بهnegar.j:
خواهش می کنم

عماد
16:04 ~ 16 اکتبر 2010

سلام

من به علت اینکه مدرک کاردانیم بعد از 30/6/89 صادر شده بود موفق به ثبت نام نشدم و از این بابت خیلی ناراحتم. میخواستم ببینم راه حلی وجود نداره ؟
در ضمن اون دانشگاهی که من رفتم گفت که تنها راه حلش اینه که اسمت رو واسه تکمیل ظرفیت بنویسی و منتظر جواب از طرف سازمان سنجش باشی. پس کی این نتایج تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی میاد ؟
ای خدا چقدر من بد شانسم 🙁

پریسا
08:52 ~ 17 اکتبر 2010

سلام:
واقعا از سایتتون ممنونم اصلا فکر نمی کردم کسی به کاردانی ها اینقدر توجه کنه .
من از وقتی دوره کاردانی ام شروع شد تصمیم گرفتم بدون کنکور برم کارشناسی آزاد ، الآنم تمام شرایط بدون آزمون رو دارم (معدلم هم 18.78 شد) ولی گفتن ممکنه مشهد پذیرش نکنه
از طرفی من دولتی همین طوری امتحان دادم و رتبه ام شد 13000 مشهد هم قبول می شدم ولی نرفتم . البته که امتحانو خیلی خیلی سرسری گرفتم !
حالا تصمیم گرفتم آزاد امتحان هم بدم . خیلی هم دارم می خونم . بیشتر درسا هم برام جنبه مروری داره چون برنامه سازی ، ساختمان ، مدار و ذخیره رو 20 کامل گرفتم . همه رو هم با استادایی پاس کردم که مباحثو کامل می گن
اما راستش یکم دلشوره دارم که با این وجود هم مشهد قبول نشم. چون جای دیگه هم نمی تونم برم .
اگه ممکنه بگید برای اینکه دانشگاه آزاد مشهد قبول بشم حداکثر باید نمره کلم چقدر باشه؟
رتبه ام باید حداکثر چند باشه ؟
اصلا دانشگاه آزاد مشهد چند نفر پذیرش می کنه ؟
خواهش می کنم به سولام جواب بدید . دارم می میرم از دلشوره

شکوفه
00:34 ~ 18 اکتبر 2010

سلام
میخواستم بدونم کارانی به کارشناسی علمی کاربردی کنکور داره ؟ یا معدلی؟
اگر کنکور داره منابعشو به من بگین
با تشکر

زهرا مردانی
19:41 ~ 22 اکتبر 2010

سلام .ممکنه منابع کنکور کارشناسی ناپیوسته رشته آموزش وپرورش ابتدایی رو برام میل کنین.از لطفتون متشکرم.

negar.j
10:31 ~ 27 اکتبر 2010

سلام.خسته نباشید.میشه لطف کنید و سرفصل دروس کنکور90 (هم دولتی هم علمی کاربردی) نرم افزار رو توی سایت بزارید.منابع مهم و کتابای کمکی مفید و معرفی کیند.
توروخدا زودتر بزارید که ما وقت کنیم یه چیزایی بخونیم.
یادتون نره هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مرسی

maryam
22:51 ~ 27 اکتبر 2010

سلام ميخواستم بپرسم مني كه رشته گرافيك خوندم همراه باپيش دانشگاهي هنر ميتونم يه رشته ديگه براي كنكور شركت كنم؟(البته ميخوام همين بندرعباس باشه)

نیما
20:57 ~ 31 اکتبر 2010

سلام خسته نباشیدلطفابگین که تکمیل ظرفیت کنکورکاردانی فنی89کی میاد
لطفابرام ایمیل کنید
باتشکر

آفاق
13:08 ~ 12 نوامبر 2010

سلام و خسته نباشید عرض می کنم خدمت همه می شه از کاردانی ناپیوسته کامپیوتر به کارشناسی ناپیوسته زبان تغییر رشته داد؟
(کادانیم و دانشگاه آزاد گرفتم و الان می خوام کارشناسی زبان بخونم)

AREZOO
15:19 ~ 12 نوامبر 2010

سلام دربه د دنبال کسی مث شما میگشتم که به سوالم ج بده.من دانشجوی بیام نور ترم اول کامبیوتر هستم ولی خسته شدم درسا سنگینن.دیگه نمیخوام برم ولی شاید باسه امتحاناتش برم .من کنکور آزاد هم دادم رتبم هم 18 شد حالا ولی ثبت نام نکردم حالا راهی هست که من ورودی بهمن دانشگاه آزاد بشم.خوااااااااااااااااااااااااااااهش میکنم جواب بدین واقعا تو فکرم

یزدان
12:18 ~ 14 نوامبر 2010

سلام به همه عزیزان
نمیدونم مدرک علمی کاربردی اصلا اعتبار داره یا نه!!!! اما جدا از اعتبار مدرک سطح علمی پایینی داره
خودمم کاردانی نرم افزار همین خراب شده رو گرفتم چیزی که از این دانشگاه یاد نگرفتم
نه برنامه نویسی نه شبکه نه …….
به نظر من اگه یه ترم عقب بیوفتید و واسه ملی 90 بخونید بهتر اینه که علمی کاربردی برید و آخر سر هیچی یاد نگیرید.

سمیرا
23:53 ~ 6 دسامبر 2010

سلام خسته نباسین راستش من پاسخنامه سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی 87 دانشگاه علمی کاربردی و سوال و جوابای کنکور 88 همون دانشگاه ومی خوام خیلی گشتم اما پیدا نکردم میشه کمکم کنید؟ممنونprinston_girl444@yahoo.com

ستایش
11:55 ~ 17 ژانویه 2011

سلام میخواستم بپرسم که من براعلمی کاربردی معدلی شهریور ثبت نام نکردم ایا الان دفترچه علمی کاربردی معدلی برا بهمن ماه برا کاردانی رشته های حسابداری هست یانه؟اگه هست کی توزیع می کنندوکی کلاس های ان برگزار می شود؟خواهشم می کنم سریع به سوالم پاسخ بدین؟ممنون

احمد
11:37 ~ 18 ژانویه 2011

يكي بياد به داد ما برسه
من با مدرك كارداني كامپيوتر در كنكور سراسري پذيرفته شده ام
44 واحد براي من تطبيق خورده ولي چون مدرك پيش دانشگاهي ندارم مي خوان واحد هام رو حذف كنن…
ميگن يه بخشنامه براشون اومده…
چرا ما چرا ورودي هاي 89 …
كجا نوشته بود كه ما نديدم…
خدايا خودت كمك كن كه به ما اين ناحقي نشه
اگر ما ديگه … خدا حافظ پيام نور

guest
05:52 ~ 20 ژانویه 2011

شهریه ثابت کارشناسی ناپیوسته – نرم افزار دانشگاه غیرانتفاعی مثل خیام و خاوران چقدره؟

yazdan
13:48 ~ 29 آگوست 2011

سلام
میبخشین میخواستم بدونم در فرصت کوتاه یک هفته مونده به آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته آزاد چه تستایی بخونم وکدوم یکی ازمنابع تستا بهتر اس .(میخوام در شهر خودم قبول شم )
در رشته کامپیوتر.
وکدام یک از این مدرک های آزاد وغیر انتفاعی وعلمی کاربردی ویاسراسری نسبت به همدیگر بهتر است!
متشکرم.

روشنک
21:31 ~ 30 آگوست 2011

سلام اقا پیمان خواهشا جوابمو بدین ایا با رتبه ی6000 غیرانتفاعی کرمانشارو میارم رشته ی مهندسی تکنولوپی معماری؟

جعفر
15:46 ~ 1 اکتبر 2011

با سلام من برگ سبز اعزام به خدمت را به تاریخ اعزام18/11/91دریافت کرده ام در کنکور90هم کاردانی الکترونیک دانشگاه بیرجندنوبت روزانه قبول شده ام حالا با انصراف میتونم ساله دیگه درآزمون سراسری یاآزاد وهم چنین جامع علمی کاربردی شرکت کنم؟در دانشگاه علمی کاربردی اگرمیتوانم در کدام آزمون باید شرکت کنم(کاردانی پیوسته یا کارشناسی نا پیوسته یا کاردانی ناپیوسته)در ضمن این آزمونها چه فرقی باهم دارند ومنابع آنهاچیست؟

محمد
15:15 ~ 10 نوامبر 2011

سلام من سال سوم دبير ستان ام منتظر كنكور علمي كاربردي 90 بودم كه گفتند گذشته مهر بوده حالا چي كار كنم كنكور بعديش كيه لطفا زود جواب بديد

مريم
15:06 ~ 27 فوریه 2012

سلام دفترچه كارداني به كارشناسي سراسري 91 كي مياد

amir
14:12 ~ 28 فوریه 2012

سلام به مدیر سایت عزیز همچنین به شما مریم خانوم
این راست میگه این دفتر چه کی میخواد بیاد نکنه امسال نمیخواد بیاد مثل تکمیل ظرفیت سال 90 شه

amir
14:13 ~ 28 فوریه 2012

سلام به مدیر سایت عزیز همچنین به شما مریم خانوم
این راست میگه این دفتر چه کی میخواد بیاد نکنه امسال نمیخواد بیاد مثل تکمیل ظرفیت سال 90 شه
راستی رشته مدیریت جزوه چیزی ندارین؟؟؟؟

raha
14:26 ~ 28 فوریه 2012

سلام.ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری 91 کی شروع میشه؟؟سال گذشته 3اسفند بوده ولی امسال هنوز هیچ خبری نیست.

ارمین
22:52 ~ 29 فوریه 2012

سلام اقا این دفترچه 91{کاردانی به کارشناسی}کی میاد ؟امشال خودم رتبه 1 برق میشم فقط الن درگیره دفترچم

سعید
00:55 ~ 1 مارس 2012

سلام لطفا اگه امکانش هست زمان دقیق توزیع دفترچه ها وثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سراسری 91 را اعلام کنید
با تشکر

ساميه
11:44 ~ 1 مارس 2012

سلام اقا پيمان سايتتون واقعا عاليه. خواهشا به سوال منم جواب بديد. مي خواستم بدونم دانشگاه شريعتي فقط واسه فرهنگياست يا نه؟ جوابمو بديد تورو خدااااااااا…
————
مدیر سایت : خیر

الهام
07:18 ~ 6 می 2012

سلام
من دانشجوی کاردانی ترم 5 مترجمی زبان انگلیسی هستم.ایا برای کارشناسی میتوانم ای تی یا کامپیوتر بخوانم؟ایا با معدل 18 به بالا باید در کنکور شرکت کنم؟
تشکر

فائزه
14:29 ~ 23 می 2012

سلام به مدیرسایت وخسته نباشید‏!من کنکور90دانشگاه آزادقزوین قبول شدم ولی نرفتم دیگه امسال هم نشد که دفترچه بگیرم واسه91شرکت کنم میشه شهریه ثابت 2ترم که نرفتموبریزم 91وارد دانشگاه بشم؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

سعید
14:43 ~ 28 می 2012

با سلام وخسته نباشید
سوال:من مدرک کاردانی نرم افزار رو دارم آیا میتونم در کنکور کارشناسی ناپیوسته به ITتغییر رشته بدهم

الهام
12:23 ~ 4 سپتامبر 2012

سلام میخواستم بدونم با وجود داشتن مدرک کاردانی رشته اموزش ابتدایی میتونم در دانشگاه علمی کاربردی کارشناسی شرکت کنم؟

بهاره
10:47 ~ 5 سپتامبر 2012

میزان شهریه کاردانی به کارشناسی ترمی علمی کاربردی چقدر است؟؟

mahya
02:13 ~ 18 سپتامبر 2012

salam toro khoda yeki bege javabe konkor fani key miyad khaste shodam bacheha doa ham yadeton nare toro khoda yeki javab bede halam khob nist

خسته شدم
01:04 ~ 19 سپتامبر 2012

salam aghe peyman merc ke javab dadainpas chera emruz javab nayoumad baba yeki javab bede man ravani shodam
farda che saati miyad toro khoda yeki ye chizi bege halam khub nist

ali
19:18 ~ 21 سپتامبر 2012

ایا رشته ریاضی کنکور کاردانی به کارشناسی رو داره؟

بهار
17:14 ~ 14 ژانویه 2013

سلام آقا پیمان خوبین؟
یه سوال داشتم ازتون من کاردانی کامپیوتر از دانشگاه آزاد دارم 24 سالمم هست احساس میکنم استعداد کامپیوترو ندارم میتونید بهم بگبن که میتونم یه رشته ی دیگه مثل معماری شرکت کنم.البته آزاد نمیتونم بخونم.مثلا دانشگاه غیرانتفاعی میتونم بخونم یا نه؟

مرضیه
10:32 ~ 7 دسامبر 2013

سلام راسته میگن مدرکای علمی کاربردی ارزش ندارن؟

احسان
10:35 ~ 7 دسامبر 2013

سلام می خواستم بدونم آیا مدرکای علمی کاربردی معتبرن یا ن؟

مسعود
12:04 ~ 7 می 2014

با سلام من مدرک کارئانی علمی کاربری رشته کشاورزی دارم ایا میتونم کارشناسی در یک رشته صنعتی یا معدن کارشناسی بگیرم از علمی کاربردی و مدرک کارئانی مرا قبول میکنن ایا؟ متشکرم