آخرین خبر ها
مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان

 

 مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان موسسه ای آموزشی، پژوهشی وابسته به وزارت نیرو می باشد. دانشجویان در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد و در رشته هایی نظیر کامپیوتر ، برق ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، عمران ، مکانیک ، شیمی ، حسابداری ، بهینه سازی مصرف انرژی ، نیروگاه ، مدیریت ، آموزشهای عمومی و کاربردی و… مشغول فعالیت می باشند. مجری و برگزار کننده دوره های بلند مدت ، کوتاه مدت ، دوره های آموزشی و کارگاهی سازمانها و ارگانهای تابعه وزارت نیرو و..

عنوان ریاست مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان:   خانم زهرا نعمت الهی

نوع دانشگاه:   صنعتی و مدیریتی – جامع علمی کاربردی – سازمانی و پژوهشی وزارت نیرو

تلفن : 3343125- 0611

نمابر : 3343126- 0611

نشانی : اهواز، بلوار گلستان،  مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان

 

تاریخچه:

به منظور آموزش و تربيت نيروي انساني متعهد و متخصص و انجام فعاليتهاي مطالعاتي و تحقيقاتي در صنعت آب و برق كشور از سال 1342 و به دنبال طراحي و ساخت سد دز در استان  خوزستان ، مركز آموزشي، براي رشد و پرورش نيروي انساني درزمينه صنعت آب و برق پيش بيني و در محل ايجاد گرديد. بعدها وزارت نيرو به منظور سامان دهي امر آموزش در سال 1359 اقدام به ايجاد سازمان سازندگي وآموزش نمود كه از جمله مجتمع هاي وابسته به آن در استان‌هاي مختلف، مجتمع سازندگي وآموزش استان خوزستان بود . مسئوليت مجتمع در اواخرسال 1368 به معاونت آموزش سازمان آب و برق خوزستان  سپرده شد و در برنامه دوم توسعه اقتصادي ، اجتماعي و فرهنگي جمهوري اسلامي ايران و واگذاري امور اجرايي از ساختار دولت به بخش خصوصي اين مجتمع به عنوان يك موسسه غير انتفاعي با نام آموزشكده فني صنعت آب و برق خوزستان در سال 1373 به شماره 106 به ثبت رسيد ، و از اول مهر ماه سال 1374 با نام آموزشكده فني صنعت آب و برق خوزستان دوران نويني از فعاليت‌هاي آموزشي ، پژوهشي و مشاوره‌اي در زمينه هاي مختلف صنعت آب و برق را ادامه داد. موسسه كليه ي دوره هاي طرح هاي رشد و ارتقاء شامل كارگري، كمك كارشناسي، تكنسيني، كارشناسي، مديريت، پيمانكاري، هيت علمي- صنعتي را اجرا مي كند.و همینطور با اخذ مجوز از وزارت كار و امور اجتماعي و سازمان فني و حرفه اي اقدام به برگزاري دوره هاي مورد نياز براي ساير شاغلان صنعت كشور را اجرا مي كند. از سال 1378 در 9 رشته ي مورد تاييد وزارت نيرو و مصوب وزارت علوم و تحقيقات و فناوري در مقطع كارداني و كارشناسي ناپيوسته از سوي دانشگاه جامع علمي- كاربردي اقدام به جذب وتربيت دانشجو كرده است و این دوره ها هم اکنون در حال گسترش و  همینطورایجاد رشته جدید هستند.  همچنین از سال 1380 با انعقاد تفاهم نامه با موسسه تحقيقات و آموزش مديريت كرج وابسته به وزارت نيرو اقدام به برگزاري دوره هاي كارشناسي ارشد مي‌كند. هم اكنون علاوه  بر اجراي دورهاي رشد و ارتقاء مصوب صنعت آب و برق و پذيرش دانشجو در مقاطع كارداني و كارشناسي ناپيوسته و كارشناسي ارشد نسبت به طراحي دوره هاي مورد نيار و درخواست سازمان‌ها و شركت‌ها نموده و در محل دانشکده و دفاتر خود اجرا مي كند. لازم به ذکر است که این سازمان در سال 1386 از آموزشکده فنی صنعت آب و برق به مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق تغییر پیدا کرد.

 

نکاتی پیرامون مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان :

مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان در بلوار گلستان اهواز قرار داره که از نظر موقعیت شهری جای مناسبی محسوب می شه و در یک کلام باید گفت “خیلی خوش مسیره..” ساختمان مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان دارای 4 طبقه بالایی و یک طبقه زیرین است که از معماری مدرن و شیکی هم برخورداره !! این ساختمان قبلاً متعلق به شرکت فولاد خوزستان بوده است و گویا بعدها بابت بدهی به وزارت نیرو و سازمان آب و برق خوزستان واگذار شد.

ویژگی جالب  مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان اینه که شما وقتی وارد ساختمان می شوید بیشتر شبیه به سازمان و ارگانهای دولتی هست تا دانشکده !! ساختار فنی و درونی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان واقعاً مهندسی ساز، ایمنی و با دور اندیشی منطقی بنا شده است ! در پروژه ها و تحقیقات دانشجویی و سازمانی ، نام دانشکده فنی آب وبرق خوزستان نیز عنوان می شه. در هر ماه معمولاً چند سمینار علمی فرهنگی و یا کارگاه آموزشی با شرکت دانشگاهیان و صنعتگران در تالار اجتماعات دانشکده از سوی سازمان های صنعتی و یا دانشگاهی برگزار می شه که البته برای دانشجویان هم می تونه جذاب و تاثیرگذار هم باشه!

محیط و جو دانشکده فنی آب و برق خوزستان به نحوی است که دانشجویان با صنعت و کاربردهای عملی رشته های تحصیلی خود از نزدیک آشنا شده و ذهن دانشجو را برای ورود به عرصه صنعت و اشتغال آماده و مهیا می سازد و شما فوق العاده دوست داری کار عملی انجام بدی !!  قابل ذکره که از اهداف اصلی دانشکده فنی آب و برق همانطوری که در ابتدای این مطلب هم گفته شد تربیت نیروهای مدیر و مهندسان متخصص صنعت و سازمان ها است و در این دانشکده توجه ویژ ای به علم عملی می شه. همه کلاسهای طبقه یک تا چهارم مجهز به ویدئو پروژکتور هستند ( چه تئوری و چه عملی ). آرامش و سکوت در اغلب روز توی محوطه درون و بیرون دانشکده حکمفرماست!!  نحوه برخورد مسئولین و کارکنان محترم مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان کاملاً محترمانه و قابل تحسین است.. خدا را شکر کلیه پرسنل محترم از مدیریت ، آموزش و گروههای آموزشی و.. در دانشکده فنی آب و برق خوزستان با نظم و وجدان کاری شایسته ای به امور دانشجویان رسیدگی می کنند و رنجش ها و اعتراضات دانشجویی در اینجا واقعاً به حداقل رسیده و این کیفیت کاری خوب همچنان رو به افزایش است. ( با تشکر از کلیه پرسنل محترم مجتمع ). سطح علمی و به خصوص عملی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان بالاست و به قول معروف ” جای درست و درمونی هست! ” همچنین دارای 1211 دانشجوی علمی کاربردی بوده و بهترین انتخاب برای کنکورهای به خصوص علمی کاربردی در استان خوزستان قطعاً مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان خواهد بود. شایان ذکر است که مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان به عنوان مؤسسه برتر در سال 1387 از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزیده گردید.

 

گروههای آموزشی دانشکده فنی آب و برق خوزستان :

گروه آموزشی کامپیوتر

گروه آموزشی برق و شبکه

گروه آموزشی انرژی

گروه آموزشی آب و محیط زیست

گروه آموزشهای عمومی و مدیریت

گروه آموزشی نیروگاه

پژوهش و فناوری

 

امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی :

آزمایشگاه الکترونیک و مدار الکتریکی

آزمایشگاه فیزیک و ترمودینامیک

آزمایشگاه شیمی

آزمایشگاه هیدرولیک

آزمایشگاه الکتروشیمی و خوردگی

آزمایشگاه لابراتور زبان

آزمایشگاه سیستم

کارگاه مدار فرمان

کارگاه تابلو

کارگاه تخصصی کامپیوتر ( شماره 1 )

کارگاه تخصصی کامپیوتر ( شماره 2 )

کارگاه تخصصی کامپیوتر ( شماره 3 )

کارگاه تخصصی کامپیوتر ( شماره 4 )

کارگاه تخصصی کامپیوتر ( شماره 5 )

کارگاه تخصصی کامپیوتر ( شماره 6 )

 

امکانات آموزشی و رفاهی موجود در مجتمع :

تالار اجتماعات و همایش

کلاس ها ی مجهز به ویدئو پروژکتور

مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه

واحد سمعی بصری

سالن پذیرایی و غذاخوری

نمازخانه

سلف سرویس

فتوکپی

انجمن علمی دانشجویی

بسیج دانشجویی

 

امکانات آموزشی و رفاهی خارج از مجتمع :

مهمانسرا

سالن ورزشی بهمراه تجهیزات

مرکز آموزش زبان آب و برق خوزستان ( تحت نظارت موسسه زبان سیمین تهران )

و…

 

برخی از رشته های در حال اجرا: ( *دوره های بلند مدت )

مدیریت اجرایی  ( کارشناسی ارشد )

مدیریت مالی  ( کارشناسی ارشد )

مدیریت منابع انسانی  ( کارشناسی ارشد )

 

مهندسی تکنولوژی برق-شبکه های انتقال و توزیع  ( کارشناسی ناپیوسته )

مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر  ( کارشناسی ناپیوسته )

مهندسی تکنولوژی عمران-نگهداری و بهره برداری سد و شبکه  ( کارشناسی ناپیوسته )

مهندسی تکنولوژی عمران-آب و فاضلاب  ( کارشناسی ناپیوسته )

حسابداری  ( کارشناسی ناپیوسته )

 

برق-قدرت  ( کاردانی )

نرم افزار کامپیوتر  ( کاردانی )

فناوری اطلاعات  ( کاردانی )

عمران-سد و شبکه  ( کاردانی )

بهینه سازی مصرف انرژی  ( کاردانی )

 

برق-قدرت  ( **پودمانی )

نرم افزار کامپیوتر  ( پودمانی )

فناوری اطلاعات  ( پودمانی )

عمران-آب و فاضلاب  ( پودمانی )

حسابداری  ( پودمانی )

 

* علاوه بر دوره های بلند مدت ذکر شده ی بالا ، دوره های کوتاه مدت و تخصصی و همچنین دوره های مورد نظر وزارت نیرو و سازمان هم در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان برگزار می شه.

** قابل توجه است که تا سال 85 در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان در جذب دانشجو دوره های پودمانی اقدام می شد ولی هم اکنون پذیرش دوره های پودمانی در  مجتمع صورت نمی گیره و دوره های فوق الذکر پودمانی آخرین دانشجویان پودمانی سالهای قبل هستند.

و از سوی دیگر، طبق صحبت های خانم نعمت الهی ریاست محترم  مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان دوره های تحصلات تکمیلی گسترش می یابد.

 

گروه کامپیوتر  دانشکده فنی آب و برق خوزستان :

نام مدیر گروه: مهندس ارزانی

نام کارشناس گروه: مهندس ابراهیم زاده

اساتید تخصصی گروه کامپیوتر ترکیبی از اساتید مجرب و باتجربه به همراه اساتید جوان و دارای دانش عالی و به روز هستند.

اساتید گروه کامپیوتر عموماً دارای مدارک دکترا و فوق لیسانس در گرایش های مرتبط با کامپیوتر ، فناوری اطلاعات و برق هستند. از اساتید برجسته گروه می توان به اساتید محترم مثل استاد صادق زاده ، استاد زین العابدین ، استاد صفائی ، استاد دارویی ، استاد جولا ، استاد ارزانی ، استاد آقارضا زاده ، استاد بهروزیان نژاد ،  استاد ابراهیم زاده ، استاد فرهمند ، استاد بختیاری ، استاد اندیشگر ، استاد خاکسارپور ، استاد صافی ، استاد محمودی ، استاد برومند زاده ، استاد مددی نیا ، استاد الهایی ،  استاد عیناوی ، استاد دقایقی ، استاد پازهر ، استاد صارمی ، استاد کیائی فر و …اشاره نمود.

آمار دانشجویان علمی کاربردی گروه کامپیوتر :

مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر: 150 نفر

کاردانی نرم افزار کامپیوتر: 17 نفر

کاردانی فناوری اطلاعات: 149 نفر

پودمانی نرم افزار کامپیوتر: 52 نفر

پودمانی فناوری اطلاعات: 63 نفر

 

مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آب و برق اهواز

 

مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آب و برق اهواز

 

مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آب و برق اهواز

 

مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آب و برق اهواز

 

مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آب و برق اهواز

 

مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آب و برق اهواز
سکوت مرگ بار
20:27 ~ 29 مارس 2010

مقسمی در مورد جواب کنکور کاربردی سکوتی مرگ بار کرده است

علی
15:26 ~ 30 مارس 2010

سلام ، من دوره کاردانی رو اینجا گذروندم ، خیلی خاطره ازش دارم ، یادش بخیر تو حیاطش چقدر فوتبال می زدیم و 2 دوره هم قهرمان مسابقاتشدیم ، (نرم افزار 84 )

omideeeee
14:24 ~ 31 مارس 2010

با سلام خدمت دوستان تبریک عید نوروز
واقعا برای من هم جای تعجب داره که چرا استاد مقسمی هیچ پاسخنامه ای برای کنکور علمی کاربردی ارائه نکردند؟ کسی واقعا می دونه؟
ممنون

سروش
19:43 ~ 1 آوریل 2010

یادش بخیر عجب دورانی بود وقتی که جشن می گرفتیم و میتینگ و کیک خورون و استاد برون و سوسول بازی..

علی
14:38 ~ 2 آوریل 2010

سلام
آیا هیچ تاریخی حتی تقریبی برای زمان اعلام نتایج علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی ذکر نگردیده؟

نیلوفر
23:45 ~ 2 آوریل 2010

نتایج کی ا علام می کنن ؟ تورو خدا بگین

احسان
00:16 ~ 3 آوریل 2010

با سلام.احسنت به اين امكانات و به اين مدير لايق وتوانا كه اين مجموعه در شان جوان ايراني را مديريت ميكند.
من مشهد يكي از شعبه هاي دانشگاه جامع درس مي خونم
اصلا يك درصد اين امكانات را ما تو هيچ شعبه در مشهد نديدم.

سارا
11:08 ~ 3 آوریل 2010

سلام این نتیجه های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی کی میاد مشخصه؟
شما میدونین؟
ممنون از سایت بسیار مفیدتون
یا حق

خشایار
11:26 ~ 3 آوریل 2010

سلام خدمت دوستان و تبریک سال نو امید وارم که تو این سال هم خودتون خوشسحال باشید و هم خانوادتون انشاالله تن همه بچه ها و خانوادهاشون همیشه سالم باشه
این جوری که من پرسیدم از یکی از دوستانم که تو موسسه کاوشگرام مثله اینکه استاد مقسمی نیازی ندیده جواب بده به کلید طورانی هم نمیشه اعتماد کرد ولی ذر کل بچه ها قبولیم به لطف خدا من خیلی ها رو دیدم ببو قبول شدن نترسید

الناز
11:14 ~ 4 آوریل 2010

سلام همه
از بچه های پارسه کسی میدونه زبان تخصصی رو چه قسمتیش رو باید بخونیم
پانیذ ,cls کمپیدا شدین کجایین؟؟؟؟؟؟

سید عیسی فاضلی
00:59 ~ 5 آوریل 2010

سلام به همگی .
اقا تاریخ نتایج کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی کی میاد .
بدونیم تکلیف چیه بریم سربازی یا نه
با تشکر

HeWillCome
07:36 ~ 5 آوریل 2010

سلام
الناز:
تو قسمت سرفصل های عمومی ها و تخصصی ها نبود, فکر کنم توی دروس مشترک پیداش کنی

بچه ها کسی این کتاب کذایی معارف پارسه رو دیده?
دیروز زنگ زدم گفتن زبان عمومی اومده ولی معارف نچ!
یعنی چی من الان از هر درس چندتا کتاب دارم باید برم بازم عمومی بگیرم تا وقتی اینا کتاب بدن دیگه بدردم نخوره!

یه چیز دیگه
کسی تونسته از سیستم مشاوره پارسه جواب بگیره?
یعنی اینترنتی پیغام بده و جوابی دریافت کنه?

راستی میگن عمومی های مدرسان شریف از همه بهتره!! شما چی رو توصیه میکنید?

الناز
15:07 ~ 5 آوریل 2010

سلام
HeWillCome:
معارف باید فعلا کتاب اندیشه اسلامی 1 نشر معارف رو بخون سر فصل های جدید رو از سایت بگیر نوشته شده
من دفعه قبل که پیام گذاشتم 3 یا 4 هفته بعد مشاور تماس گرفت منم بهش گفتم دیگه الان بی خیال سوال شدم

asal
18:41 ~ 5 آوریل 2010

salam
kasi az mazandaran azmun elmikarbordi sherkat karde?
emaile man:
asal.iceice@yahoo.com

fff2
23:09 ~ 5 آوریل 2010

ادبیات مدرسان شریف خوبه زبان عمومی هم خوبه اما اندیشه اش خیلی درهم گفته فکر کنم گسترش علوم پایه برای اندیشه خوب باشه

حسام
11:01 ~ 6 آوریل 2010

بابا یکی از بچه بگه جواب کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی کی میاد پس ؟

CLS
12:45 ~ 6 آوریل 2010

سلام
من فکر نمیکنم زبان تخصصی سرفصل خاصی داشته باشه.
یکشنبه که رفتم کتاب زبان عمومی رو گرفتم گفتن مشخص نیست معارف کی میاد!!

یه سوال دارم از دوستانی که معارف گسترش علوم پایه میخونن. برا 25 درص دوم چه صفحاتی باید بخونیم!؟ خواهشا هر کس میدونه جواب بده.

golden_time
15:53 ~ 6 آوریل 2010

سلام
مرسی به خاطر سایت خیلی خوب واطلاع رسانی خیلی شفاف ودقیق تون.
می خواستم بپرسم منابع کنکور 89 همون منابعی هستن که واسه کنکور 88 رو زده بودین؟

نگار
17:26 ~ 6 آوریل 2010

با سلام عید به همه بر بچ تبریک می گم .
کی پس جواب این کنکور علمی کاربردی لعنتی میاد
وای .
با تشکر از مدیر سایت

ehsan
19:48 ~ 6 آوریل 2010

اواسط اردیبهشت نتیاج کارشناسی علمی کاربردی اعلام خواهد شد.

hany
20:09 ~ 13 آوریل 2010

آقای فاضلی:
ببخشید شما درگزی نیستین؟ و نرم افزار کامپیوتر خوندین؟
خیلی مهمه اگه پیغاممو دیدین حتما” جواب بدین. مرسی وممنون.

ندا
06:49 ~ 26 آوریل 2010

سلام به همگی لطفا هر کی میدونه سوال منو جواب بده مخصوصا آقا پیمان شما.
تابستون آزاد تکمیل ظرفیت داره یا نه؟

فاضل
08:07 ~ 24 می 2010

يادش بخير چه دوران خوبي بود كارداني رو اونجا بودم
عمران 80

joojoo
22:22 ~ 24 می 2010

سلام.
داش جون من در مورد كسب رتبه در نرم افزار هم يكم بنويس حسوديمون شد از بس اين هاردورا رو روي صفحه اصلي ديديم! به اب و برق اهواز هم انقد گير ندين…
داش بيمون هم كم بيدا شده نگرانشيم! چاكر همه بچه باسوادا

آرمین
16:15 ~ 3 سپتامبر 2010

سلام .
از زحمتتون ممنون و متشکریم ای کاش یه خورده گروه های دیگه ای ( مثل : گروه بـــــــــــــرق ) رو بیشتر تحویل بگیرید ما هر چی تو سایت دیدیم : کامپیوتر بود و نرم افزار و … و هیچی عاید ما نشد .

ناشناس
17:21 ~ 13 فوریه 2011

علمی کاربردی خوبه

علی
09:27 ~ 3 می 2011

سلام
خسته نباشید.
خیلی دوست دارم ببینم که این مجتمع آموزش عالی چه جایگاهی بین دیگر مراکز دانشگاهی کشورمون داره

لطفاً به این تیتر سوالهایی که نوشتم جواب بدید خیلی برام مهمه
(سرانجام اشتغال بوسیله مدرک این مجتمع آموزش عالی چیه ؟؟ – ادامه تحصیل به وسیله مدرک این مجمتمع آموزش عالی به چه صورته آیا دارای اعتبار است برای ادمه تحصیل تو بقیه دانشگاها ؟؟- مدرک دریافتی از این مرکز آمزشی پژوهشی قابل ترجمه هست یا نه ( برای مهاجرت و ادامه تحصیل تو بقیه کشورها )
لطفاً جوابشو به طور کامل به ایمیلم بفرستید خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی برام مهمه

آحر هفته ایمیلمو چک می کنم .

با تشکر

پرستو
15:18 ~ 13 جولای 2011

سلام.
من الان توی مجتمع درس میخونم. IT. واقعاً جوش خوب و صمیمی هست و توی گروه رایانه که استاد جولا معروفن….
به طور نسبی همه چیز خوبه فقط یه مشکل بزرگ هست اونم اینکه سایت دانشگاهی نداره که ما بتونیم نمره هامونو اینترنتی بگیریم و انتخاب واحد اینترنتی انجام بدیم.
امیدوارم خانم مهندس و استاد دارویی یه فکری به حال این مشکل بکنن.
ممنون.

مری
16:17 ~ 15 جولای 2011

سلام من ورودی 86 این مجتمع بودم یادش بخیر خیلی باحال بود دلم برای اون روزا تنگه………….
اگه می شه اعلام کنید که کی جواب نتایج پودمانی کارشناسی میاد؟!!!!!!!

نسرین
09:53 ~ 29 آگوست 2011

سلام خسته نباشید،نماز روزه اتون قبول باشه انشاالله.. من رتبه 8027رو در کنکور کاردانی به کارشناسی رو آوردم خیلی دلم می خواد غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی اهواز قبول بشم آیا امکانش هست؟؟به نظر شما کجا احتمالش هست قبول بشم آیا جای بهتری هست؟؟؟ تو رو خدا جوابمو بدید خیلی سر در گمم..بعد خدا تنها امید شماید..بخدا کسی نیس کمکم کنه.منتظر جواب شما هستم.

مريم
11:00 ~ 14 سپتامبر 2011

سلام
يادش بخير،چه دوران خوشي تو آموزشكده داشتيم، اميدوارم بقيه دوران تحصيلم هم همونجا باشم.
ياد لابراتوار زابن و استاد بختياري بخير…

ناشناس
22:04 ~ 18 دسامبر 2011

سلام رشته زبان انگیلیسی داره؟

ساسان
10:33 ~ 11 آوریل 2012

من دوره کارشناسیم اینجا بودم باورکنید هر کس اینجا رو انتخاب کنه پشیمون میشه.چون مسولانش اخلاق خوبی ندارن وتعاریفی که در سایتا شده الکیه

نورا
21:12 ~ 15 آوریل 2012

من هم با نظر ساسان موافقم اخلاق زیر صفر هستش انگار اداره است نه داشکده.

مرتضی
12:02 ~ 5 ژوئن 2012

hi
می خواستم بدونم بالا خره دانشگاهمون جزودانشگاههای سراسری کشوراعلام میشه یانه../ پس کی دیگه بابابابابابا……
————-
مدیر سایت : قرار بوده که فردا اعلا بشه حالا باید منتظر بود و دید که آیا حرفشون صحت داره یا خیر.

علیرضا
08:19 ~ 17 جولای 2012

متاسفانه مسئولین مجتمع از سطح فرهنگی و نزاکت اجتماعی مناسبی بهره نمی برند و برخورد عمومی کارمندان از مدیریت گرفته به پایین تنها و تنها لایق همان کارمندان محترم می باشد

علی
01:02 ~ 11 سپتامبر 2012

سلام من ورودی 86 کارشناسی برق این دانشگاه بودم
خداییش دوران خوشی بود
عکس هایی که با بچه های کلاس گرفتم والبته به اکسر بچه ها اون عکس هارو دادم دارم
هربار نگاش می کنم انگار که همون لحظهس
اقای اوبیدابی که با اون لحجه قشنگ عربیش میگفت کاتد فیوز
وبقیه بچه ها زاهد حسین عیدیان لقمان و0000
اگه کسی از بچه ها اومد پیقام بزاره
سیاهکمری

مهدي
16:42 ~ 2 ژوئن 2013

سلام،
منم دوره كارداني رو توو اين دانشگاه گذروندم، (برق 87)
واقعا هم اساتيد عالي بودن هم امكانات،
بعد از اينجا، توو دانشگاه ديگه هم درس خودنم،‌اما هيچ كدوم مثل دانشگاه آبو برق نبودن.

محمد
22:22 ~ 19 ژوئن 2013

روزهایی که تو این مجتمع گذروندم جزء بد ترین روز های عمرم بود

آرزو
01:57 ~ 13 آگوست 2013

سلام منم کارشناسی اینجا بودم یه مدتم کار کردم بصورت پاره وقت دوستان درست میگن محیط سردی بود همکارا بیشتر رقیبن تا رفیق و خیلی هم به دانشجوها اهمیت نمیدن.انشالله که بامدیریت جدید اوضاع بهتر بشه.

ندا
12:39 ~ 8 سپتامبر 2013

به همه توصیه میکنم دانشکده آب وبرق انتخاب کنن..درضمن آرزوجان راست گفته اماباتمام سردیش اوقات خوبی وپیش کش میکنه به همه..کافیه بخوای…….!!!!!!!کاردانی87/کارشناسی90

ali
11:24 ~ 7 مارس 2014

سلام من ورودی 86 بودم نرم افزار میخوندم. خیلی با حال بود کلی خاطره دارم شاید بهترین روزای زندگی من و بهترین دوستام تو اون دوره رقم خورده. خوزستانی ها خصوصا اهوازیها خیلی با معرفت هستن. دمشون گرم. واسه همه ی همدوره ایهام آرزوی خوشبختی دارم…..
ali_3pahvand@yahoo.com

میثم
18:47 ~ 20 سپتامبر 2014

ali جان نظر لطفتونه. با اینکه معلومه خوزستانی نیستید ولی از این دانشگاه رضایت دارید و این برای من جالب بود و معلوم میشه دانشگاه خوبیه. منم امنیت اطلاعات اونجا قبول شدم و الان منتظرم فردا نتیجه دولتی رو ببینم.

کسی میدونه امکان استخدام دانشجویانی که خدمت وظیفه رو تموم کردند توسط وزارتخانه مربوطه وجود داره؟؟؟