آخرین خبر ها
راهنمای انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی سال 91 – بخش اول

ضمن آرزوی موفقیت برای همه دوستانی که در این کنکور شرکت کرده اند، پیشنهاد میشود قبل از اقدام به انجام انتخاب اولویتهای خود ،نکاتی که در این راهنما ذکر شده را با دقت مطالعه نموده تا در نهایت به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

امسال بر خلاف سال گذشته به دلیل طرح جدید ادغام کنکور آزاد و سراسری، ثبت نام کنکور کمی دیر آغاز شد و به همین علت زمان برگزاری کنکور به جای اوایل مرداد به اوایل شهریور ماه موکول شد. این یک ماه تاخیر، دلیل یا بهانه ای شد تا انتخاب رشته این کنکور بدون اعلام نتایج اولیه و کارنامه صورت پذیرد. در واقع طبق گفته مسئولین سازمان سنجش زمانی برای اعلام نتیجه اولیه زمانی باقی نمانده و داوطلبان باید از روی حدس و گمان اولویت های خود را انتخاب کنند! چیزی که زیاد منطقی به نظر نمیرسد. برای آشنایی بیشتر با دوره های مختلف ابتدا یک مرور کلی بر این دوره ها خواهیم داشت.

دوره روزانه : بالاترین سطح تحصیلی آموش عالی کشور دوره روزانه است که دانشجویان در آن به رایگان تحصیل میکنند. دانشگاهها به دانشجویان دوره روزانه غیر بومی موظفند که خوابگاه ارائه دهند مگر اینکه در دفترچه راهنما خلاف آن ذکر شده باشد. البته فارغ التحصیلان دوره روزانه چون با هزینه های دولت تحصل کرده اند به میزان سالهای تحصیل خود ( و بعضا دوبرابر ) متعهد به خدمت برای دولت هستند به این معنی که پس از دوران تحصیل حتما باید برای دولت کار کنند در غیر این صورت مدرک آنها برای خروج از کشور ترجمه نخواهد شد، مگر اینکه تمام شهریه های سالهای تحصیل را به دولت یکجا بپردازد و یا قصد خروج از کشور و ترجمه مدرک را نداشته باشد. اگر در دوره روزانه کنکور امسال پذیرفته شوید و ثبت نام نکنید از شرکت در کنکور سراسری سال آینده محروم خواهید شد.

دوره شبانه ( نوبت دوم ) : این دوره غیر از پرداخت شهریه و تعهد خوابگاهی دانشگاه، هیچ تفاوتی با دوره روزانه ندارد. ساعت تشکیل کلاسهای دوره شبانه مانند دوره روزانه بوده و در اکثر مواقع کلاسهای آنها مشترک است. شهریه دوره شبانه از دانشگاههای آزاد و غیر انتفاعی کمتر بوده و از نظر مدرک با دوره روزانه یکسان است ( کلمه شبانه یا نوبت دوم در مدرک تحصیلی ذکر نمیگردد ). شهریه این دوره در دانشگاههای مختلفت ( با توجه به کیفیت و امتیاز بندی های انجام شده ) مختلف است اما میانگین شهریه ثابت حدود 70 هزار تومان بوده که در برابر شهریه ثابت دانشگاه آزاد ناچیز است.

غیر انتفاعی : در سالهای اخیر موسسات غیر انتفاعی گسترش زیادی در کشور داشته اند و تقریبا در اکثر شهرهای ایران یک یا چند موسسه اینچنینی دیده میشود. اکثر موسسات غیر انتفاعی از نظر آموزشی و امکاناتی، کیفیت بالایی ندارند و نمیتوان نام دانشگاه یا حتی دانشکده را برای آنها انتخاب کرد. برای مثال بسیاری از موسسات، ساختمان آموزشی و اداری خود را در یک منزل مسکونی کوچک قرار داده اند. با این حال بعضی از این موسسات هم دارای کیفیت بالایی هستند و سطحی بالاتر از دانشگاهها و آموزشکده های دولتی دارند. میانگین شهریه ثابت برای موسسات غیر انتفاعی حدود 250 هزار تومان و میانگین شهریه یک ترم حدود 500 هزار تومان است که از دوره شبانه بیشتر و از دانشگاه آزاد کمتر است.

مجازی : دانشگاه مجازی دانشگاهی است که دروس و برنامه های آموزشی را از طریق اینترنت به دانشجو ارائه می کند و دانشجو با استفاده از اینترنت، نیازی به حضور در کلاسهای درس سنتی ندارد. در واقع دانشگاه مجازی نوعی از آموزش از راه دور است که در آن تکنولوژی وب و اینترنت برای آموزش و ارزشیابی دانشجو به کار می رود. برای این آموزش محدودیت مکانی و یا زمانی وجود ندارد و دانشجو می تواند بر حسب تمایل، زمان و واحد های درسی خود را انتخاب کند. همچنین نیازی نیست تا تعداد دانشجویان به حد نصاب برسد و واحدهای ارائه شده نیز به همین ترتیب محدودیتی ندارند. در این نوع از آموزش با تعداد محدودی استاد می توان دانشجویان بسیاری را پوشش داد. مدرک این دوره به نسبت دوره های دیگر از اعتبار کمتری برخوردار است.

نکته عجیب، اخذ مجدد هزینه از داوطلبانی است که مایل به انتخاب دوره های غیر انتفاعی هستند و باید کارت علاقه مندی دوره های غیر انتفاعی را با مبلغ 2300 تومان از سایت سازمان سنجش خریداری کنند! دریافت این هزینه منطقی به نظر نمیرسد و سازمان سنجش هم توضیحی دیگری بابت آن نداده. معمولا وقتی آزمون برگزار میشود، کلیه هزینه های آن در زمان ثبت نام گرفته میشود نه اینکه در هر مرحله بابت انجام خدماتی که در زمان ثبت نام متعهد به انجام آن بوده، مجددا هزینه دریافت کند

برای انتخاب شهر، 50 اولویت پیش روی داوطلبان است که باید فقط بر اساس علاقه پر شوند. به این معنی که شانس داوطلب فقط بر اساس رتبه کشوری بوده و انتخاب یک دانشگاه به عوان اولویت اول یا دوم، شانس قبولی در آنجا را کم یا زیاد نمیکند. با توجه به نبود رتبه کشوری و کارنامه، داوطلبان به سه دسته کلی تقسیم میشوند :

کسانی که کنکور خوبی پشت سر گذاشته اند و به کسب نتیجه خود اطمینان دارند : این داوطلبان باید برای انتخابهای اولیه خود وسواس زیادی به خرج دهند چرا که در صورت کسب رتبه ی خوب و عدم انتخاب دانشگاههای تراز بالا یا ترتیب بندی نامناسب اولویت ها، ممکن است بعدا پشیمان شوند.

کسانی که به نتیجه آزمون خود تردید دارند : این داوطلبان هم باید هر دو حالت را در نظر بگیرند. اینکه اگر رتبه آنها خوب شود، دانشگاههای خوب را از دست نداده باشند و اگر خدای نکرده رتبه خوبی کسب نکردند، حداقل شانس قبولی در موسسات غیر انتفاعی سطح پایینتر را داشته باشند.

کسانی که کنکور را خوب نداده اند : قطعا این داوطلبان باید فقط به فکر قبولی باشند و انتخاب دوره های روزانه و شبانه باعث هدر رفتن اولویتها شده چون شانس بسیار ناچیزی برای قبول در دانشگاههای سطح بالا دارند.

نکته مهم : داوطلبانی که تا پایان شهریور فارغ التحصیل نمیشوند توجه داشته باشند که امکان انتخاب اولویت های مهر ماه برای آنها وجود ندارد و فقط مجاز به انتخاب اولویت های بهمن هستند. از آنجایی که فقط یک موسسه برای بهمن ماه پذیرش دارد ( غزالی قزوین ) و تعداد کسانی که شرایط اینچنینی دارند هم زیاد است، قبولی در این کد رشته قطعا سخت تر از حالتی است که این موسسه در مهر ماه پذیرش میکند. هرچند امکان گرفتن مرخصی ترم اول در دانشگاه آزاد ( با پرداخت شهریه ثابت ) وجود دارد.

نکته مهم : بهتر است فقط دانشگاههایی را انتخاب کنید که در صورت قبولی حتما در آنجا ثبت نام خواهید کرد، چون در صورت اعلام تکمیل ظرفیت ( وجود تکمیل ظرفیت قطعی نیست )، فقط داوطلبان قبول نشده حق ثبت نام را خواهند داشت.

منبع : کارشناسی.کام

abbas01
16:50 ~ 26 آگوست 2012

سلام ، مرسی از راهنمایی تون ،
کلید دروس عمومی رو نمی ذارین ؟
————
مدیر سایت : https://www.karshenasi.com/download/key-omoomi-91.zip

oji
17:00 ~ 26 آگوست 2012

ممنون از راهنمایی خوبتون

اگه بتونید مثل پارسال اون رتبه قبولی دانشگاه ها رو بزارین خیلی بهتر میشه
لااقل سطحشون دستمون میاد
بازم ممنون

هادی
18:19 ~ 26 آگوست 2012

سلام اقا پیمان من یه سوال داشتم
من بهمن تموم میکنم برای اینکه بتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم نباید الان انتخاب رشته کنم؟چطوریاست؟
ممنون میشم اگه جواب منو زود بدید تا مهلت هست.
————–
مدیر سایت : فقط اولویت های بهمن رو انتخاب کنید

arezu
18:27 ~ 26 آگوست 2012

با سلام.اگه اسم خودمون رو روی پرسشنامه ننویسیم اشکلای داره؟

ناشناس
19:41 ~ 26 آگوست 2012

سلام پيمان جان….
آقا تو پذيرش دانشگاه هاى غير انتفاعى ، “بومى” بودن تاثير داره؟
مرسى
———-
مدیر سایت : خیر

saeed
19:47 ~ 26 آگوست 2012

با سلام
دروس نرم افزار 30
سی++ 13
مدار 45
زبان تخصصی 35
زبان عمومی 13
ادبیات 40
اندیشه 60
با اولویت اول اراک قبول میشم؟
لطفا تخمین رتبه ؟
لطفا راهنمایی؟
با تشکر فراوان

maryam
20:03 ~ 26 آگوست 2012

با سلام
در قسمت دانشگاه مجازی ذکر کردید که مدرک این دوره از دوره های دیگر اعتباری کمتری دارد ، می خواستم بدونم به چه دلیل ؟ نسبت به کدوم دانشگاه ها ؟ (به جز آزاد)
ممنون از مطالب مفیدی که در سایت قرار می دهید .
————
مدیر سایت : http://vote2011.blogsky.com/1390/01/16/post-1/

SS
20:12 ~ 26 آگوست 2012

سلام خسته نباشید من 13 تا واحدهام مونده این واحد هارو ترم مهر پاس میکنم
ولی رشته ما تو شهرمون نیم سال دوم نمیگیره
میخواستم بدون این تکمیل ظرفیت چجوریه ؟من نباید الان انتخاب رشته کنم؟چون گفتید اگه قبول شوم وساه مهر دیگه نمیتونم تکمیل ظرفیت اون دانشگاه رو شرکت کنم با توجه به اینکه فارغ تحصیلیم بهمنه

Nasser
20:28 ~ 26 آگوست 2012

13 شهریور شروع ثبت نام دوره های کاردانی ترمی علمی کاربردی
منبع: http://www.unp.ir/news_24404.htm

ali3ven
20:46 ~ 26 آگوست 2012

داداش واقعا ممنون.اینروزا کمتر کسی مثل شما به فکر ما کنکوری هاست هرچقدر تشکر کنم باز کمه

محمد
21:07 ~ 26 آگوست 2012

سلام آقاي مدير:
اگه انتخاب شهر نكنم ميتونم در تكميل ظرفيت شركت كنم?
———–
مدیر سایت : هر کسی که انتخاب شهر نکنه یا قبول نشه میتونه شرکت کنه

مهدی
21:07 ~ 26 آگوست 2012

آغآ تو رو خدا توجه کنید این سوال رو :
من کسری معدل دارم در سطح 20 صدم اینآ دانشجو شمسی پور هستم ترم 6 (مهر میرم 7) مدرکم رو به احتمال زیاد مهر میگیرم ! چون باید تک درس بهم بدن من میتونم مهر رو انتخاب کنم ؟ رتبه ی ای که میارم زیر 2000 هزار هست

B4R0N
21:11 ~ 26 آگوست 2012

سلام
میخواستم بدونم مدرک دانشکده های غیر انتفاعی زیر نظره کیه؟
سراسری ؟ مدارکی که میگیریم با روزانه ها برابره؟

علی
21:22 ~ 26 آگوست 2012

سلام پیمان جان
درباره مجازی توضیح بده

علی
21:27 ~ 26 آگوست 2012

سلام پیمان جان
آیا غیرانتفاعی انتقالی دارد ….من میتونم مثلا سمنان بزنم یک ترم که تموم شد بعد میهمان بشم بیام شهر خودم؟

نسرین
21:54 ~ 26 آگوست 2012

سلام اقا پیمان از فعالیتتون در این سایت متشکرم و دعاگوتون هستم …
آیا این فرمول که دوستان برای محاسبه درصد گفتند کاملا درسته ؟
به نظرتون من با این درصدها جزو کدوم دسته هستم ؟
اندیشه 25%
ادبیات 53%
زبان عمومی 30%
دروس تخصصی حدودا 30%
برنامه سازی 60%
مدار 16%
زبان تخصصی 43%
آمار40%

ضریب ها این وسط چی میشه ؟

با این وضع امیدی به روزانه هست ؟
————
مدیر سایت : سلام. اگه این درصدها رو داشته باشید قطعا شانس روزانه هست

نسرین
21:54 ~ 26 آگوست 2012

سلام اقا پیمان از فعالیتتون در این سایت متشکرم و دعاگوتون هستم …
آیا این فرمول که دوستان برای محاسبه درصد گفتند کاملا درسته ؟
به نظرتون من با این درصدها جزو کدوم دسته هستم ؟
اندیشه 25%
ادبیات 53%
زبان عمومی 30%
دروس تخصصی حدودا 30%
برنامه سازی 60%
مدار 16%
زبان تخصصی 43%
آمار40%

ضریب ها این وسط چی میشه ؟

با این وضع امیدی به روزانه هست ؟

گلشن
22:06 ~ 26 آگوست 2012

سلام.
من واسم خیلی مهمه که حتما کرمانشاه قبول بشم.
تو کرمانشاه 3 تا مرکز غیر انتفاعی هست.
1. زاگرس
2. شهید رضایی
3. کبیر غرب
میشه بگین قبولی تو کدوم راحت تره ؟ یا اینکه کدوم یکی سطح بالاتری داره؟
———
مدیر سایت : من اطلاع دقیقی از این موسسات ندارم بهتره از همشهریهاتون یا بچه های کرمانشاهی انجمن بپرسید و یا حضوری خودتون سری بزنید

مصطفی
22:11 ~ 26 آگوست 2012

سلام
من شنیدم ترتیب اولویتا هیچ فرقی نداره و قبولی براساس معدل آزمونه. این درسته؟
————
مدیر سایت : !!!

مهدی
22:20 ~ 26 آگوست 2012

ادمیـــــــــن جـــــــــــــــــــــآن عزیزت جواب بده !
من کسری معدل دارم در سطح 20 صدم اینآ دانشجو شمسی پور هستم ترم 6 (مهر میرم 7) مدرکم رو به احتمال زیاد مهر میگیرم ! چون باید تک درس بهم بدن من میتونم مهر رو انتخاب کنم ؟ رتبه ی ای که میارم زیر 2000 هزار هست
———
مدیر سایت : ببینید شما باید موقع ثبت نام گواهی پایان دوره کاردانی رو ارائه بدید. اگه تا اون زمان مدرک شما آماده میشه انتخاب کنید در غیر این صورت ثبت نامتون نمیکنن

ali3ven
22:21 ~ 26 آگوست 2012

ببخشید میخواستم بدونم چون نیم سال دوم هستم، اگه غیر انتفاعی 23هزارتومنو نریزم واسه تکمیل ظرفیت میتونم غیر انتفاعی شرکت کنم؟یا باید پولو واریز کنم؟
———–
مدیر سایت : 2300 تومن هست نه 23 هزار تومن!
هرکسی که در کنکور شرکت کرده باشه میتونه تکمیل ظرفیت هم شرکت کنه به شرطی که جایی قبول نشده باشه

negin
22:52 ~ 26 آگوست 2012

من علاقمندی دانشگاه آزاد رو هم شرکت کرده بودم. انتخاب شهر دانشگاه آزاد کی و کجاس پس؟؟

HAMID
23:12 ~ 26 آگوست 2012

دکتر ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مصاحبه با خبر نگار واحد مرکزی خبر اعلام کرد: انتخاب رشته داوطلبانی که در آزمون مشترک کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت نموده از تاریخ 12 شهریور ماه لغایت 18 شهریور ماه از طریق پایگاه ثبت نام الکترونیکی مرکز آزمون به آدرس http://WWW.AZMOON.ORG انجام خواهد شد.

آقا پیمان اینو به صفحه اول سایت اضافه کن با تشکر

یحیی
23:17 ~ 26 آگوست 2012

میبخشید آیا تکمیل ظرفیت مثل پارسال هست ؟

ظاهرا پارسال کسانی که تو کنکور شرکت کردن و جایی قبول نشدن تونستن برن هر دانشگاه غیر انتفاعی تو هر شهری که میخوان(غیر از تهران) ثبت نام کنن.!!!
—————
مدیر سایت : هیچ چیزی در مورد تکمیل ظرفیت از الان قطعی نیست

احسان
23:18 ~ 26 آگوست 2012

این که نوشتید انتخاب شهر نکنه میتونه تو تکمیل طرفیت شرکت کنه یعمی چی؟

niloofar
23:20 ~ 26 آگوست 2012

سلام با این درصدا امکان داره که تهران قبول شم؟
معارف 0
ادبیات -3
زبان تخصصی 46.7
مدار 20
برنامه نویسی 51.13
دروس تخصصی 21
خواهش میکنم زود جوابمو بدین
———–
مدیر سایت : برنامه نویسی رو خوب زدین ولی عمومی پایینه. برای تهران شانس کمه

alitak
23:25 ~ 26 آگوست 2012

سلام . خسته نباشید میخواستم بدونم من بهمن ماه فوق دیپلم میگرم .
الان من روز انتخاب رشته اگه غیرانتفاعی که ظرفیتش برای نیم سال اوله انتخاب کنم پذیرفته میشم یا نه؟
مرسی

لقمان
23:31 ~ 26 آگوست 2012

سلام. من موقع ثبت نام در علاقه مندی های دانشگاه آزاد شرکت کرده ام آیا می توانم در کد رشته های تحصیلی روزانه و شبانه یا غیرانتفاعی شرکت کنم و انتخابشون کنم؟

niloofar
23:35 ~ 26 آگوست 2012

سلام با این درصدا امکان داره که تهران قبول شم؟
معارف 0
ادبیات -3
زبان تخصصی 46.7
مدار 20
برنامه نویسی 51.13
دروس تخصصی 21
خواهش میکنم زود جوابمو بدین

mohammad amin
23:41 ~ 26 آگوست 2012

سلام . لطفا کلید آمار و ریاضی رو هم قرار بدید .

هادی
23:45 ~ 26 آگوست 2012

اقا پیمان ببخشید این سوال رو میپرسم
در قبل به من جواب دادید که انتخابهای بهمن رو انجام بدم.
چون شهرهای که ظرفیت پذیرش در بهمن رو دارن رو نمیتونم انتخاب کنم برای اینکه تکمیل ظرفیت شرکت کنم نباید الان انتخاب شهر کنم؟
————-
مدیر سایت : اگه مهرماه قبول بشید قطعا نمیتونید ثبت نام کنید و در صورت اعلام تکمیل ظرفیت اون رو هم از دست میدید

سیاوش
23:53 ~ 26 آگوست 2012

سلام اقا پیمان..
راسش من دیگه نمیخوام کارشناسیو دانشگاه خودم برم میخوام جایی دیگه رو انتخاب کنم
میخوام بدونم اینجوری شانسم واسه قبولی کمتر نمیشه؟
ممنون میشم جوابمو بدید
———
مدی سایت : نه ربطی نداره

ali91
00:20 ~ 27 آگوست 2012

سلام
رشته من برق هست می خواستم ببینم بهترین موسسه غیرانتفاعی از نظر سطح علمی در ایران که گرایش قدرت هم داشته باشه کدوم موسسه است؟ ممنون میشم جواب بدید
———-
مدیر سایت : فعلا دانشگاه سجاد حرف اول رو میزنه

مجید
00:42 ~ 27 آگوست 2012

سلام و خسته نباشید،
یک سوال داشتم،
اگه دانشگاهی رو انتخاب کنیم و در آن قبول نشیم،
میشه بعدا در تکمیل ظرفیتش شرکت کرد ؟
————
مدیر سایت : بله میشه

ali3ven
00:43 ~ 27 آگوست 2012

شرمنده ادمین جان منظورم 23هزار ریال بود

ghazal
00:56 ~ 27 آگوست 2012

سلام آقا پیمان میخاستم اول یه تشکر ویژه ازتون داشته باشم چون مدت زیادی هس ک عضو این سایتم،
بعدشم یه سوال در مورد رشته سخت افزار و آی تی دارم
میشه درمورد این دورشته هم توضیحاتی بدین ؟آخه خودم نرم افزار خوندم و االان برا انتخاب رشته موندم چکار کنم؛نمیدونم اولویتا بعد از نرم افزار کدوم بزنم سخت افزار یا آی تی؟
بازم ازتون بخاطر سایت خوبتون و تمام زحمتاتون ممنونم.
————
مدیر سایت : رشته آی تی که نداریم. سخت افزار هم برای کسایی که کاردانی نرم افزار بودن خیلی توصیه نمیشه

موری
05:54 ~ 27 آگوست 2012

سلام
تشکر فراوان از زحمات شما

بهار
08:18 ~ 27 آگوست 2012

سلام آقا پیمان جون مادرت جوابمو بده من رشته ام معماریه به نظرتون با این درصدا میتونم روزانه بیارم خیلی ناامیدم نمیخوام دیگه انتخاب شهر کنم
اندیشه44.33
ادبیات41.66
زبان21.66
فن ساختمان30.33
مبانی نظری60
تورو خدا جوابمو بدید نمره کل رو چطور حساب میکنن
————
مدیر سایت : درصدهای شما که بد نیست. حتما انتخاب رشته کنید امیدوارم قبول شوید

رويا.س
08:37 ~ 27 آگوست 2012

سلام من با اين درصد ها اميد به تهران قبول شدنم هست؟
انديشه:45
ادبيات:50
زبان عمومي:50
زبان تخصصي:10
مدار:46
برنامه:5
دروس:6
ميشه حدودي بگيد رتبم چند ميشه ؟
خواهش ميكنم!!
ميتونم تهران قبول شم؟؟؟
————-
مدیر سایت : برنامه سازی و تخصصی خیلی پایینه. تهران بعیده

Abbas
08:44 ~ 27 آگوست 2012

لطفا يكي جواب بده
من شهريور دوره كاردانيم تموم ميشه و هيچي از واحدام نميمونه
متولد نيمه 2 سال هفتادم
ميتونم يك سال پشت كنكور بمونم سال بعد بدم؟؟
از نظر خدمت و سربازي مشكلي نداره؟؟

reza
08:53 ~ 27 آگوست 2012

سلام
من با این درصد ها غیر انتفاعی آبیک میتونم قبول بشم ؟
ادبیات : 45
معارف : 40
زبان عمومی :0
ربان تخصصی : 38
مدار : 22
ریاضی : 0
برنامه نویسی : 0
دروس تخصصی : 19
خواهش میکنم آقا پیمان جواب بده ؟

milad
08:56 ~ 27 آگوست 2012

سلام آقا پیمان میخواستم بدونم با توجه به رتبه و انتخاب هایی که میکنم.فقط 1 جا رو برای من برای قبولی انتخاب میکنن؟یا جند جا میتونم قبول بشم هر جا که خواستم برم؟

کاظم
09:13 ~ 27 آگوست 2012

سلام پیمان جان چند بار نظر دادم جواب نادین جواب بدین دیگه
با این درصدا امیدی به روزانه هست؟
اندیشه 40
ادبیات 20
زبان عمومی0
زبان تخصصی 10
ریاضی 20
مدار 50
برنامه نویسی -5
تخصصی 40
————-
مدیر سایت : غیر از برنامه سازی بقیه دروس خوبه. شما بر اساس علاقه همه انتخابها رو بزنید

فردین
09:32 ~ 27 آگوست 2012

با سلام میخواستم ببینم با یه درس منفی دیگه نمیشه ازاد تهران شمال قبول شد؟

ayda
10:03 ~ 27 آگوست 2012

golshan jan
asan jahado nanveshty to listet
jahad az hame behtare
roybe 5000 mikhad
shahid rezaei k kolan bikhialesh sho
b man yeki bege haminjori bia shahriatam midam nemiram
daghoone bisahebe
dokhtar pesresham k jodas
badesh zagros behtare
albate hame kharaban
age azad kasra berim khili b nafemoone
ta gheireentefaeii

مهدیس
10:12 ~ 27 آگوست 2012

سلام قراربودازامروز6/6/91تا8/6/91انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اینترنتی انجام بشه اما انگار باز هم مثل زمان ثبت نام ،مشکلاتی ایجاد شده لطفاسریعتر مشکلات سایت را برطرف کنید امسال مارا ازاسترس دق مرگ کردیدبا این کش وقوس دادنها

ناشناس
10:21 ~ 27 آگوست 2012

سلام امروز مگه ششم نیست پس چرا نمیشه ثبت نام کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

فاطمه
10:22 ~ 27 آگوست 2012

سلام
ازبچه های مشهدی میخوام درمورد موسسه های غیر انتفاعی مشهد منو راهنماییی کنند.
مثلا دانشگاه مطهر و اقبال لاهوری و فردوس و بهار و سلمان یا هرجایی که کیفیت اموزشی خوبی داره.
از همه لحاظش.
من از بچه های فنی و مهندسی قوچان بودم.

ahmad
10:22 ~ 27 آگوست 2012

سلام آقا پيمان
با اين درصدها به نظرت من انتخاب شهر كنم غزالي ياقزوين قبول ميشم يا اصلا شانس قبولي دارم يا بمونم تكميل ظرفيت.
مدار53%
سي++ 35%
دروس تخصصي نرم افزار 20%
رياضي 20%
بقيه سفيد .
تورو خدا جواب بديد.
————-
مدیر سایت : شما انتخاب شهرتون رو انجام بدید ولی جایی رو نزنید که اگه قبول شدید نتونید برید

sadaf
10:26 ~ 27 آگوست 2012

سلام اگه شبانه قبول شیم و نریم از کنکور سال بعد محروم میشیم ؟یا فقط روزانه اینطوریه؟
لطفا جواب بدید.
————-
مدیر سایت : نه محروم نمیشید

ناشناس
10:28 ~ 27 آگوست 2012

سلام،میشه اگه غیر انتفاهی در یک شهرستان قبول شدیم.انتقالی بگیریم برای تهران؟با تشکر

ناشناس
10:46 ~ 27 آگوست 2012

با سلام….
انتخاب دانشگاه ازاد رو بايد تو سايت دانشگاه آزاد انجام بديم؟؟؟ لطف ميكينيد لينك بگذاريد.

احمد محمودی
10:46 ~ 27 آگوست 2012

با سلام
من زمان ثبت نام تیک علاقمندی به گزینش رشته های دانشگاه آزاد را زدم.
الان برای انتخاب شهر های محل تحصیلم چه باید بکنم و کی اقدام بکنم.در ضمن آزمون رو هم خوب ندادم ،میتونم امیدوار باشم یا نه

mehrnoosh
10:59 ~ 27 آگوست 2012

سلام
کجا باید انتخاب دانشگاه کنیم،هیچ لینکی تو سایت نیس پس چرا؟؟؟

شاهين
11:37 ~ 27 آگوست 2012

خواهشا منو راهنمايي كنيد خرید کارت اعتباری علاقمندی به رشته های دانشگاه های غیرانتفاعی آزمون کاردانی به کارشناسی الزامي حتما

علیرضا
11:44 ~ 27 آگوست 2012

با سلام می خواستم بدونم این 2300 تومان برای چیه هست؟؟؟ و باید حتما بریزیمش به حساب؟؟؟

محمدرضا
11:45 ~ 27 آگوست 2012

سلام ادمین محترم
ببخشید یه سوال داشتم. الان من این کارت علاقه مندی رو
خریدم . تو دفترچه هم زده بود ششم تا هشتم میتونین انتخاب دانشگاه کنین. پس چرا من منویی برای ثبت نام نمیبینم . هنوز شروع نشده ؟

Mehdi
12:46 ~ 27 آگوست 2012

با درود فراوان خدمت شما.
آقا پیمان تو رو خدا جوال منو بده!!!
من بهمن تموم میکنم. و دانشگاه ها هم ورودی مهر هستن. من اگه انتخاب رشته نکنم میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا نه؟؟؟؟
خواهش میکنم جوابمو بدید برام خیلی مهمه.
————-
مدیر سایت : بله میتونید

بهار
12:58 ~ 27 آگوست 2012

آخه چرا جواب منو نمیدی دارم دیوونه میشم من با این درصدا روزانه میارم رشتم معماریه اندیشه46.33 ادبیات 43.66 زبان21‏ فن ساختمان30.66‏ مبانی نظری60 ریاضی:سفید‏ نا امیدم نکن جواب بده
————-
مدیر سایت : جواب شما هم داده شده

sahar
13:03 ~ 27 آگوست 2012

آقا پیمان من واقعا برات دعا میکنم بابت همه چی دستت دردنکنه.
فقط یه چیزی شما زمان اعلام نتایج این کنکورو میدونید؟
و اگه مهر اعلام بشه و من علمی کاربری که قبول شدمو ثبت نام نکنم از یه طرفم ببینم اینو قبول نشدم اوضاع چی میشه؟ جفتشو از دست میدم؟
————-
مدیر سایت : مهر اعلام میشه شاید هم اواسط مهر. دیگه تصمیم با شماست

ayda
13:07 ~ 27 آگوست 2012

age kasi midone paiam noor ch vaghtye daftarchash miad bege lotfaan

Jill Angel
13:20 ~ 27 آگوست 2012

سلام اقا پیمان
امیدوارم دیگه این دفعه جواب منو بدید اخه من هر سری کامنت میذارم شما کمکم نمی کنید
به نظر شما من غیر انتفاعی نرم افزار بخونم بهتره یا علمی کاربردی برنامه نویسی تحت وب ؟؟؟؟؟؟ (از نظر اعتبار مدرک و بازار کارووووو …..)
————-
مدیر سایت : هرکدوم علاقه دارید. از نظر مدرک و بازار کار هیچ فرقی ندارن ( چون دیگه نه مدرک ارزشی داره نه کار هست! )

سینا
13:22 ~ 27 آگوست 2012

سلام مدیر:
رشته کامپیوتر هستم به احتمال زیاد نرم افزار مجاز میشم
من تو کنکور زبان عمومی با زبان تخصصی رو بالا80درصد زدم
حالا که میخوام انتخاب رشته کنم رشته زبان در زیرگروه نرم افزار نیسته
آیا میتونم رشته آموزش زبان انگلیسی ومترجمی زبان انگلیسی که زیر رشته گروه آموزشي علوم انساني هستند میتوانم انتخاب کنم؟؟
و یک رشته دیگربنام علوم انتظامی زیررشته علوم انسانی هست آیا میتوانم انتخابش کنم؟؟باتوجه به اینکه رشته من کامپیوتر هست.
————-
مدیر سایت : !!!

سامان
13:33 ~ 27 آگوست 2012

سلام-من کنکور دولتی رو خوب دادم به احتمال زیاد دولتی تهران یا حالا یه جایی دیگه قبول میشم-ولی حالا یه کار تمام وقت پیدا کردم میخواهم برم پیام نور کمکم کنید چطوری برم ………………………………………………………..خواهش میکنم

کاوه
13:47 ~ 27 آگوست 2012

سلام پیمان جان خسته نباشی…
تو سایت سنجش اعلام کرده بود که انتخاب رشته دانشگاه آزاد تو همین تاریخ انجام میشه
میخواستم بپرسم شما اطلاعی راجبه تاریخ اتخاب رشته و اولویت دانشگاه آزاد دارید ؟؟؟
————-
مدیر سایت : دانشگاه آزاد 12 شهریور قراره شروع بشه

z
14:15 ~ 27 آگوست 2012

سلام من درصدامو حساب کردم خیلی افتزاه شده همرو غلط زدم دیگه هیچ امیدی به قبولی ندارم
بازم باید بمونم خونه و حسرت بخورم که چرا پارسال نتونستم برم کارشناسی.اگه امسال نرم دانشگاه دیگه کنکورنمیدم.ما کاردانی ها چه بدی در حق سنجش کردیم که باید هر سری به خاطر یه قانون مزخرفشون بسوزیم.لعنت به سنجش لعنت به این زندگی لعنت به این شانس لعنتتتتتتتتتتتتتت
اخرسر من تو سنجش یه بمب میزارمو همشونو به اون دنیا میفرستم.

حمید
14:16 ~ 27 آگوست 2012

سلام کلید دروس تخصصی کجاست؟

صدرا
14:54 ~ 27 آگوست 2012

سلام اقا پیمان
واسه دفترچه اصلاحیه هم میاد که تو شظرفیت های جدید باشه؟
تا حالا سابقه داشته؟
اخه واسه کنکور سراسری همیشه میاد
ممنون میشم جواب بدین
————-
مدیر سایت : بله سابقه داشته

ناصر
15:02 ~ 27 آگوست 2012

سلام
رشته من کامپیوتر نرم افزار و امتحانی که دادم هم کامپیوتر یود میتونیم کد رشته های دیگه بزنم (الکترونیک،ICT) که مرتبط نباشه؟و اگر دانشگاه مقصد ذر اومدم به چه صورت؟
تو دفترچه نوشته که اگر مدرک کاردانی مرتبط نباشه باید 24 واحد جبرانی باید پاس کرد!

دانشجو
15:09 ~ 27 آگوست 2012

سلام خسته نباشید
اگر بخوایم توی اولویتهامون دانشگاه غیر انتفاعی بزنیم حتما باید کارت بخریم خ.اهش میکنم جواب بدید
————-
مدیر سایت : بله باید بخرید

مهدی
17:20 ~ 27 آگوست 2012

سلام پیمان جان
خوبی؟
اقا دانشگاه های غیر انتفاعی هم تراز متفاوتی داره؟
اگه داره بگید اکباتان قزوین ترازش بالاتره یا دارلفنون؟

مرسی داداش

فرید
17:28 ~ 27 آگوست 2012

سلام و خسته نباشید،
تو این پست فرمودید:
“برای انتخاب شهر، 50 اولویت پیش روی داوطلبان است که باید فقط بر اساس علاقه پر شوند. به این معنی که شانس داوطلب فقط بر اساس رتبه کشوری بوده و انتخاب یک دانشگاه به عوان اولویت اول یا دوم، شانس قبولی در آنجا را کم یا زیاد نمیکند.”
یعنی ترتیب اولیت ها مهم نیست؟ به این شکل عمل می کنن که اگه انتخاب اول رو قبول شدم تمومه و اگه نشدم می رن سراغ دوم و همینطور تا آخر؟
————-
مدیر سایت : بله دقیقا

saeed
19:00 ~ 27 آگوست 2012

سلام جناب مدیر
اندیشه60%
ادبیات 40%
زبان عمومی 13%
دروس تخصصی حدودا 30%
برنامه سازی 13%
مدار 44%
زبان تخصصی 43%
شانس روزانه دارم؟
اول زنجان بزنم یا اراک
با تشکر
———–
مدیر سایت : قطعا زنجان باید اول باشه

reza
19:29 ~ 27 آگوست 2012

يه سوال داشتم
خواهشا جواب بدين
ميخواستم بدونم اگه در اين انتخاب رشته,انتخاب نکنيم چي ميشه؟
مشکلي واسه انتخاب آزاد نداريم؟
اصلا تو استانمون و استانهاي نزديک واسه نوبت دوم بر نميدارن آخه
———–
مدیر سایت : هیچ مشکلی ایجاد نمیشه

zahra
20:01 ~ 27 آگوست 2012

سلام اقا پیمان خوبید؟رشته من کاردانی الکترونیک بوده اما کارشناسی کامپیوتر زدم به خاطر تغیر رشته اختصاصی هیچی نزدم و عمومی هایی که فک میکردم خوب بود زیاد خوب نیستش
ولی زبان اختصاصی 30زدم ازتون خواهش میکنم بهم بگید احتمال قبولی تو دانشگاه ایوانکی یا ساوه هست؟امسال قبول میشم؟
———–
مدیر سایت : دروس تخصصی خیلی مهمه. شما انتخاب شهر بکنید امید به قبولی هست

وفا
20:10 ~ 27 آگوست 2012

سلام من هر كاري ميكنم تا كارت غيرانتفاعي رو بخرم نميشه و همش ميگه تراكنش ناموفق بچه ها تا حالا كسي خريده تو رو خدا كممك كنيد بگين چيكار كنم؟زودتر جواب بدين منتظرم درضمن از طريق پارسيان ميخواستم بخرم كه نشد

بهار
20:11 ~ 27 آگوست 2012

واقعا خسته نباشید؛کاش یه سایت بود ما معماریارو راهنمایی می کرد بازم خدارو شکر شما هستید؛تو چه سایتی میتونیم کارنامه های سالهای گذشته معماری رو دید

سپیده
21:15 ~ 27 آگوست 2012

سلام من خیلی استرس دارم خواهشن جوابمو بدید من این درصدا رو زدم می خوام بدونم غیر انتفاعی تهران یا قزوین قبولم دانشگاه آزاد شهر قدس چی؟
معارف35
اندیشه:30
زبان:5
ریاضی و آمار :سفید
زبان تخصصی :50
برنامه سازی:17
تخصصی:22
مدار:5
———–
مدیر سایت : تهران که خیر. برای قزوین هم احتمالش کمه ولی شما همه رو انتخاب کنید

علیرضا
21:29 ~ 27 آگوست 2012

سلام
خواهش می کنم جواب بدین آقا پیمان
دانشگاه آزاد چنتا رشته قرار داده؟
آیا رشته مکانیک سیالات رو قرار داده؟
ممنون جواب بدین
————
مدیر سایت : خیر مکانیک سیالات امسال حذف شده

**************گریان*******************
21:52 ~ 27 آگوست 2012

سلام به همه و مخصوصاً به داش پیمان

بابا دمت گرم ما چه گناهی کردیم نوبت عصر کنکور دادیم

دروس عمومی ما رو هم بذار کلیدشو

قروبونت برم ….بوس بوس بوس

sk
22:22 ~ 27 آگوست 2012

سلام می خواستم بدونم من شانسی واسه قبولی در غیرانتفاعی جهاد اهواز و دارم؟
معارف 16.66
ادبیات 1.60
زبان تخصصی 30
دوروس تخصصی 17.77
بقیه سفید
با تشکر
————
مدیر سایت : سلام .متاسفانه با این درصدا شانس خیلی کمه

مریم
22:36 ~ 27 آگوست 2012

salam ..man kardanimo nam afzar gereftam mitonam to olaviyatam itham bezanam..?

نگین
22:42 ~ 27 آگوست 2012

سلام جناب مدیر
اندیشه16.67%
ادبیات 13.33%
زبان عمومی 28.33%
دروس تخصصی حدودا13.33%
برنامه سازی 20%
مدار 40%
زبان تخصصی 30%
شانس روزانه دارم؟
اگه تهران و زنجان و کرمان را اول انتخاب کنم و بعدش غیرانتفاعی بزنم ،اگه یکی از روزانه ها را بیارم سیستم دیگه سراغ غیرانتفاعی ها میره یا نه؟
یعنی میتونم هم روزانه قبول بشم هم غیرانتفاعی؟؟؟
ممنونم
—————
مدیر سایت : سیستم به ترتیب نگاه میکنه هرکدوم رو که به رتبه شما میخورد و جا داشت همونجا قبول میشید

reyhaneh
22:45 ~ 27 آگوست 2012

سلام جناب مدیر
خسته نباشید
به نظرتون من با این درصدها جزو کدوم دسته هستم ؟
اندیشه31%
ادبیات 25%
زبان عمومی 10%
دروس تخصصی 21%
برنامه سازی26%
مدار 33%
زبان تخصصی 13%
غیر انتفاعی?روزانه?
—————
مدیر سایت : میتونید به غیرانتفاعی امید داشته باشید

مریم
23:26 ~ 27 آگوست 2012

وفا من خریدم..از طریق همون پارسیانم خریدم..احتمالا اون موقع ترافیک خیلی بالا بوده

محمد
23:35 ~ 27 آگوست 2012

سلام میخواستم ببینم با درصد های من بهترین جایی که میشه قبول شد کجاست یا اصلا میشه قبول شد خواهشنا حتی شده مختر هم جواب منو بدید خواهشا
معارف 21
ادبیات 13
زبان تخصصی 20
برنامه سازی7-
تخصصی 1-
باتشکر
—————
مدیر سایت : با این درصدها یخورده سخته قبولی ولی انتخاب رشته رو انجام بدید

داود
23:43 ~ 27 آگوست 2012

سلام اقا پیمان من رشته من برق بود ولی کارشناسی حسابداری امتحان دادم به خاطر تغییر رشته دورس اختصاصی شانسی زدم ودورس عمومی فک نکنم زیاد خوب زده باشم میخاستم بدونم غیرانتفاعی یا ازاد میارم؟

مهدی
23:49 ~ 27 آگوست 2012

عرض سلام و خسته نباشید دارم.
خواهش می کنم راهنماییم کنید، یه موضوع هنوز برام گنگ مونده.
بطور مثال اگه من نیمسال مهر رو رجاء قبول بشم و نرم،
می تونم بعدا در تکمیل ظرفیت غیاث الدین شرکت کنم.
واقعا ممنون می شم راهنماییم کنید.
—————
مدیر سایت : خیر نمیتونید

ستاره
01:21 ~ 28 آگوست 2012

اینجوری فایده نداره اقای مدیر یه عکس از خودتون بزارید بیشتر باهاتون اشنا بشم .
اخه میخوام چهره این ادم فداکارو ببینم خیلی دوست دارم فک کنم بقیه هم موافقن مگه نه؟؟؟

یاسمن
01:37 ~ 28 آگوست 2012

سلام.خوب هستید؟
ببخشید شما نمیدونید کی نتایج آزاد کاردانی میادش؟
دیگه خیلی طولانی شده.هر روز سر میزنم ولی خبری نیست.لطفا جواب بدید.منتظرم

ترانه
08:23 ~ 28 آگوست 2012

با سلام و خسته نباشی
میخاستم بدونم با این درصدها احتمال شبانه اوردن دانشگاه گلستان دارم؟یا باید به فکر غیرانتفاعی باشم.بومی گلستان هستم
اندیشه30
ادبیات30
زبان0
امار7
زبان سی4
مدار50
دروس تخصصی37
زبان تخصصی30
باتشکر
—————
مدیر سایت : شبانه یخورده سخته ولی با این حال غیرانتفاعی قطعی هست

hossein
08:48 ~ 28 آگوست 2012

سلام به نظرطون من غیر انتفائی رامسر قبول میشم؟ کسری
ادبیات و معارف سفید
زبان عمومی: 20 %
ریاضی:سفید
زبان تخصصی: 35%
مدار منطقی: 6%
برنامه نویسی : 0%
دروس تخصصی: 4.444%
لطفا جواب بدید! لطفاااااااااااااااااااااا!
—————
مدیر سایت : درصداتون پایینه نمیشه قطعی گفت

Behnam98
08:50 ~ 28 آگوست 2012

تویه کامنت ها نوشته بودید سهمیه بومی تاثیری در قبولی نداره، پس به چه دردی میخوره؟!!!!
الان من بومیه همدان هستم، کنکوره خوبی رو پشته سر گذاشتم اما در این سطح نیستم که تهران قبول بشم، روزانه اراک رو میرسونم، در نتیجه بهترین گزینه شهر خودم همدان هست.
سهمیه بومی تاٍثیری نداره؟

بهار
09:11 ~ 28 آگوست 2012

سلام خسته نباشید؛یه سوال داشتم میشه بگید این مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی-وابسته به سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛برای کدوم استان یا شهرستان هستش-یعنی میشه تهران باشه

saeed
09:25 ~ 28 آگوست 2012

سلام خسته نباشید
می خواستم ببینم با این درصدا می تونم غیر انتفاعی قزوین قبول بشم ، ممنون می شم زود جوابم رو بدین .

اندیشه : 20%
ادبیات: 10%
زبان عمومی : 10 %
زبان تخصصی : 20%
مدار: 15 %
برنامه نویسی : 84%
دروس تخصصی : 15 %

میثم
09:36 ~ 28 آگوست 2012

سلام من هر كاري ميكنم تا كارت غيرانتفاعي رو بخرم نميشه و همش ميگه تراكنش ناموفق بچه ها تا حالا كسي خريده تو رو خدا كممك كنيد بگين چيكار كنم؟زودتر جواب بدين منتظرم درضمن از طريق پارسيان ميخواستم بخرم كه نشد

pedram
10:00 ~ 28 آگوست 2012

با سلام وخسته نباشید
اقا پیمان میخواستم بپرسم با این درصدا شانسه دولتی دارم؟
ادبیات66
اندیشه66
زبان عمومی40
زبان اخصصی50
برنامه سازی0
مدار37
دروس تخصصی34
خواهشا جوابمو بدین وقت کمه
مرسی
—————
مدیر سایت : بله شانس هست

محسن
10:28 ~ 28 آگوست 2012

سلام
میخواستم بدونم من اگه مدرک کاردانیم روزانه باشه و برای کارشناسی غیر انتفای برم….واسه خروج از کشور و ترجمه مدرک مشکلی پیش میاد یا نه؟
درضمن من طبق گفته شما که بعد مدرک روزانه باید برلی دولت کار کنیم ، با وجود اینکه مطمئن هستم رتبه ی من زیره 100 میشه نمی خوام روزانه بزنم چون من بلا فاصله بعد از کارشناسی میخوام اپلای کنم..
ایا کار دروستی میکنم؟

ممنون از زحمت های شما
———–
مدیر سایت : مشکلی نداره روزانه بزنید نهایتش هزینش که به اندازه شبانه هست رو میدید. راه زیاد داره

محمدعلی
11:03 ~ 28 آگوست 2012

با عرض سلام خدمت آقا پیمان
آقا پیمان من میخواستم بدونم تاریخ تکمیل ظرفیت برای نیمسال دوم کی اعلام میشه از طرف سازمان سنجش ؟
در ضمن اگر من بخوام تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم حتما باید تو این 50 اولویت اونارو انتخاب کنم یا نه ؟
راستی نظرتون در مورد آموزشکده باهنر شیراز چیه؟
تو رو خدا جواب بدید برام خیلی مهمه !!!!!!!

حافظ
11:06 ~ 28 آگوست 2012

سلام

اگه من انتخاب دومم قبول شه میتونم برا انتخاب اولم تکمیل ظرفیت اقدام کنم یا نه دیگه انتخابی ندارم ؟
———–
مدیر سایت : خیر دیگه شما قبول شدید

ماني
11:24 ~ 28 آگوست 2012

آقا سلام!
با اين درصدا ميتونم دانشگاه شمال قبول شم؟
معارف 33.33
ادبيات 33.33
زبان 60
زبان تخصصي 60
مدار 40
برنامه نويسي-4
رياضي سفيد
دروس تخصصي نرم افزار 18
———–
مدیر سایت : شانس هست

محمد نورانی
11:51 ~ 28 آگوست 2012

با سلام به همه بچه های درس خون و نخون.
به نظرم کنکور امسال کشکی بود و ارزش وقت گذاشتن نداشت.این درصدای منه:
معارف:85٪
ادبیات:75٪
زبان ع:95٪
ریاضی:73٪
ــــــــــــــــــــــــــــــ
زبان ت:100٪
مدار:79٪
برنامه نویسی:86٪
دروس تخصصی:75٪
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
همتون موفق باشید

عباس
12:11 ~ 28 آگوست 2012

فکر کنم بدبخت ترین دانشجوها بچه های کاردانی به کارشناسی باشن.امسال هر داستانی که عشقشون کشید سر ما ها آوردن.این 2300 تومن هم تنها دلیلی که میشه اورد فقط پول زوره.حالا اگه آزمون سراسری این کارا رو میکردن فورا اخبار 20:30 وشبانگاهی و نمیدونم دیگه حسینی بای و…سریع گزارش تهیه میکردن.خدا وکیلی توی زندگی از هیچی شانس نیاوردیم.اخه بدون کارنامه اولیه انتخاب رشته میشه کرد ؟؟!!!

Niki
12:40 ~ 28 آگوست 2012

دینی 10
زبان:25
ادبیات: سفید

زبان تخصصی :46

ریاضی و آمار : 8
برنامه سازی:12
تخصصی:12

به نظرتون قزوین قبول میشم؟

راسته که میگن اگر دانشگاه قبلی بزنیم ده درصد سهمیه داریم؟

ارمان
12:54 ~ 28 آگوست 2012

سلام خواهش میکنم خواهش میکنم جواب منو بده اقا پیمان با این درصدا علم فرهنگ قبولم؟سطح علمی زنجان چطوره راهنمای کنید.ممنونم.
معارف ۷
ادبیات. ۱۰
زبان عمومی. ۴۵
مدار. ۴۳
زبان نخصصی. ۴۵
دروس تخصصی ۳۵
برنامه سازی ۱۰ درصد.
خواهشا کمکم کنید.

sIna
13:05 ~ 28 آگوست 2012

آقا دمت گرم خواهش میکنم جواب بده من بهمن کاردانی تموم میکنم برای این که تو تکمیل ظرفیت غیر انتفایی خودمون ثبت نام کنم باد کارت اعتباری بخرم؟ شما اطمینان دارین که برا تکمیل ظرفیت نباید هیجا قبول بشیم؟
———–
مدیر سایت : بله نباید جایی قبول شده باشید. مثل پارسال

parisa
13:05 ~ 28 آگوست 2012

سلام و خسته نباشید
میخواستم ببینم با درصدا احتمالش هست شبانه قوچان قبول بشم
معارف:50
ادبیات:30
زبان:5
تخصصی:30
مدار:33
برنامه:2-
زبان تخصصی:10

فاطمه
13:31 ~ 28 آگوست 2012

سلام ممنون از زحماتي كه ميكشيد خواهش ميكنم راهنماييم كنيد كه با اين درصدا كجا قبول ميشم روزانه يا شبانه كجا؟بومي مازندران هستم
معارف60%
ادبيات33%
زبان 23%
زياضي 0
زبان تخصيي 35%
مدار 42%
زبان برنامه نويسي 35%
تخصيي 28%
احتمال اينكه شبانه تهران و روزانه وشبانه گرگان قبول بشم چند درصده؟خواهش ميكنم زودتر جواب بدين منتظرم جوابتون هستم تا انتخاب كنم
———–
مدیر سایت : تهران بعیده ولی شما روزانه و شبانه و غیرانتفاعی های نزدیک رو طبق علاقه انتخاب کنید

sib
14:03 ~ 28 آگوست 2012

سلام به آقا پیمان عزیز
ممنون میشم با توجه به درصد های زیر و همچنین نزدیک بودن اتمام زمان انتخاب شهر بنده رو راهنمایی کنین:

معارف:18%
ادبیات:0
زبان عمومی:8%
ریاضی:0
زبان تخصصی:50%
مدار:13.33%
برنامه سازی:40%
دروس تخصصی:50%

آقا پیمان میشه بگین با این درصدا رتبه تقریبا چند میشه و احتمال قبولی در دانشگاه شیراز هست؟؟؟؟
خیلی ممنون

احسان
14:10 ~ 28 آگوست 2012

بخش دوم رو کی میزارید؟

محمد
14:21 ~ 28 آگوست 2012

با سلام
معارف 0
ادبیات 0
زبان 100
ریاضی 0
زبان تخصصی 90
مدار 6.5
برنامه سازی 33
تخصصی 20
به نظر شما تهران غیر انتفایی قبول میشم؟

مهسا
14:23 ~ 28 آگوست 2012

سلام پیمان جان خسته نباشید.ممنون میشم جواب منو بدید

وقتی میرم تو سایت سنجش واسه انتخاب رشته و وقتی تاریخ مدرکمو میزنم بهمن ماه اون رشته هایی که مهر هستن رو نمیذاره انتخاب کنم
من میخوام واسه تکمیل طرفیت شرکت کنم مگه میشه اصلا انتخاب رشته نکرد؟
یعنی همیجور سفید بزارمش انتخاب رشتمو؟

Mohammadss
14:38 ~ 28 آگوست 2012

آقا ما شماره پرونده رو لب تاب بوده ما هم دسترسی نداریم چطور میتونم شماره پرونده رو بگیرم؟یکی کمک کنه که داره وقت انتخاب رشته تموم میشه
———–
مدیر سایت : تماس بگیرید با سازمان سنجش

مهناز
14:41 ~ 28 آگوست 2012

سلام
من درسم بهمن ماه تموم میشه ولی واسه انتخاب رشته میخوام گزینه شهریور درسم را تمام کردم انتخاب کنم که بتونم دانشگاه های غیر انتفاعی را انتخاب کنم. بنظرتون مشکلی پیش میاد؟؟؟؟
لطفا زود جواب بدید که انتخاب شهر انجام بدم
———–
مدیر سایت : وقتی نمیتونید ثبت نام کنید و از تکمیل ظرفیت هم اگر اعلام بشه جا میمونید برای چی اولویت های مهر رو بزنید ؟

sahar
14:41 ~ 28 آگوست 2012

سلام آقا پیمان خسته نباشی
شما میدونی امسال حتما تکمیل ظرفیت دارن یا نه؟
از کجا میشه مطمئن شد؟

sahar
14:47 ~ 28 آگوست 2012

آقا پیمان با این درصدا امیدی به غیرانتفاعی تهران هست؟
معارف 60%
ادبیات 43%
زبان عمومی 13.5%
زبان تخصصی 49%
مدار 33%
برنامه نویسی 13%
دروس نرم افزار 11.5%
———–
مدیر سایت : متاسفانه احتمالش کمه

امیر حسین
15:15 ~ 28 آگوست 2012

سلام
ضمن تشکر از سایت بسیار خوبتون یه سوال داشتم :
سوالم اینه که آموزشکده ها با مجتمع آموزش عالی چه فرقی داره
و آیا مدرک و امکاناتش متفاوته؟؟؟؟؟؟؟؟
———–
مدیر سایت : فرق زیادی نداره. فقط در حد اسم

Parisa
15:34 ~ 28 آگوست 2012

سلام آقا پيمان
تورو خدا كمكم كنيد

بيبن من الان كنكور كارداني به كارشناسي دادم
اما يه درسم مونده كه بايد معرفي به استاد بگيرم
معرفي به استاد هم بهم نميدن ميگن بايد حتما همه نمره هات بياد من فقط يه نمره كا اموزيم مونده
الان من بايد چيكار كنم؟؟؟
ميتونم دانشگاهي كه مهر ورودي داره انتخاب كنم؟؟ يا حتما بايد بهمن انتخاب كنم؟؟؟
———–
مدیر سایت : شما مدرکتون باید در زمان ثبت نام آماده باشه
اگه تا اواسط مهر آماده میشه انتخاب کنید اگر نه بهمن رو انتخاب کنید

Amir
16:23 ~ 28 آگوست 2012

سلام، خسته نباشید،

این درسته که برای شرکت در تکمیل ظرفیت، الان باید حداقل انتخاب شهر رو بکنیم وگرنه امکان شرکت نیست؟
———–
مدیر سایت : خیر چنین چیزی نیست

فرهاد
17:48 ~ 28 آگوست 2012

سلام.
با تشکر از سایت خوبتون.
سوال من این بود که اگر الان کلا انتخاب رشته نکنم اگر تکمیل ظرفیت بیاد میتونم انتخاب کنم یا خیر.
———–
مدیر سایت : بله میتونید

مسلم
19:11 ~ 28 آگوست 2012

خیلی خوب بود فقط در مورد برق کنترل هم توضیح بدین

somayea
19:27 ~ 28 آگوست 2012

سلام واسه حساب کردن درصد جوابای صحیح قانون یا فرمول خاصی هست؟سوال بعدی ،من نرم افزارم بجز این رشته توی چه رشته های دیگه ای میتونم شرکت کنم لطفا سریعتر جوابمو بدید وقتی نمونده تا فرداشب بیشتر واسه انتخاب شهر وقت ندارم
———–
مدیر سایت : شما فقط توی رشته امتحانی خودتون میتونید انتخاب شهر کنید

شکوفه
19:33 ~ 28 آگوست 2012

با سلام
من بهمن درسم تموم میشه و برای انتخاب واحد فقط یه دانشگاه قزوین ورودی بهمن میگیره. اگه میشه درباره تکمیل ظرفیت توضیح بدبد که اصلا چی هست ؟؟؟ ما الان این دانشگاه قزوینو انتخاب کنم یا نه؟ اگه تکمیل ظرفیت قبول شیممهر میریم دانشگاه؟
لطفا سریع جواب بدید من نمیدونم چکارکنم

با تشکر
———–
مدیر سایت : اعلام تکمیل ظرفیت قطعی نیست ولی اگه اعلام بشه و قبول بشید از بهمن میرید سر کلاس

saeed
21:06 ~ 28 آگوست 2012

با سلام مجدد
می خواستم ببینم با این درصدا می تونم غیر انتفاعی قزوین یا آبیک قبول بشم ،اگه میشه سریعتر جوابم رو بدید.ممنون

اندیشه : 20%
ادبیات: 10%
زبان عمومی : 10 %
زبان تخصصی : 20%
مدار: 10 %
برنامه نویسی : 84%
دروس تخصصی : 15 %

moon
22:36 ~ 28 آگوست 2012

اندیشه:6
ادبیات:40
زبان:
40ریاضی و آمار :سفید
زبان تخصصی : 40
رنامه سازی:20
تخصصی:40
به نظر شما تهران شبانه قبول میشم؟

Soheil
22:41 ~ 28 آگوست 2012

وای خدای من اینا دیگه خودشونو گیر آوردن،
اون از کاردانیمون اینم از کارشناسیمون
آخه کسی که رتبه شو نمیدونه چنده چه طور انتخاب رشته کنه؟؟؟
اینا فقط به کنکور سراسری رشته های نظری اهمیت میدن ما دیگه هیچ!!
خدا ازشون نگذره

لاله
22:47 ~ 28 آگوست 2012

با این درصدا علم فرهنگ میشم.؟
معارف.: 10%
ادبیات.: 6%
زبان عمومی . : 55%
زبان تخصصی.: 45%
مدار. : 45%
تخصصی.: 35%
برنامه سازی.: 10%

فرهاد
00:05 ~ 29 آگوست 2012

سلام، خسته نباشید.
خواهشا راهنمایییم کنید، دیگه وقتی نمونده و من واقعا گیج شدم.
اگر من بخوام در تکمیل ظرفیت شرکت کنم، به هیچ عنوان نباید در حال حاضر اولویتی رو بزنم؟
اگر در انتخاب های این مرحله قبول بشم و ثبت نام نکنم از تکمیل ظرفیت بهمن هم محروم میشم؟
شما رو به خدا کمکم کنید.
————-
مدیر سایت : اگه قبول بشید بله نمیتونید. این قانون در مورد تکمیل ظرفیت سال گذشته بوده

Sahar
01:16 ~ 29 آگوست 2012

Khaste nabashid. be nazareton ba zarfiathaye daneshgahaye gheire entefae tehran ke vase khanoma hast yani elmo farhango abraro ale taha, ta che rotbe’e tehran ghabol mishan? Mamnon misham javab bedid

محسن
04:52 ~ 29 آگوست 2012

سلام و خسته نباشید، شما رو به خدا منو از بلاتکلیفی در بیارید.
میخواستم بدونم که اگه الآن تو انتخابم ورودی بهمن غرالی رو بزنم و قبول شم. نیمسال بهمن دیگه امکان شرکت در تکمیل ظرفیت رو ندارم یا اینکه می تونم غزالی رو نرم و در تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟
اگه لطف کنید راهنماییم کنید، ممنون میشم.
————-
مدیر سایت : هرجا قبول بشید چه برید چه نرید قطعا تو تکمیل ظرفیت نمیشه شرکت کنید

حافظ
06:49 ~ 29 آگوست 2012

سلام

من شنیدم اگه نرم افزار باشیم و کد امتحانی مون 210 یعنی همون کامپیوتر باشه میتونیم برا انتخاب , رشته های دیگرم انتخاب کنیم و در صورت قبولی باید واحد جبرانی بگذرونیم

صحت این مطلب چقدره ؟؟

سروش
14:02 ~ 29 آگوست 2012

سلام به همه بچه ها
من خواهشم اینه که درصدهای خودتون رو ننویسید چون از صحت درصدهاتون مطمئن نیستید
بعدا اینکه پذیرش به رتبه است نه به درصدهایی که میزنیم شاید در یک رشته همه افتضاح زده باشند و در یه رشته ی دیگه همه عالی باشند.
با تشکر…

ستاره
14:48 ~ 29 آگوست 2012

سلام اقای مدیرجون لطفا جواب منو بدید لطفا.
ببینید من کنکور فک کنم به ازای هر درستی 4 تا غلط زدم فک کنم نفراخر کنکور بشم.از اخر اول میشم ولی ولی یه کاری کردم
بانهااااااایت اعتماد به نفس تو انتخاب رشته اینطوریانتخاب کردم:
1-مجتمع اموزش عالی تربت روزانه
2-مجتمع اموزش عالی قوچان روزانه
3-دانشگاه بیرجند روزانه
4-غیرانتفاعی فردوس تومشهده
5-خیرانتفاعی خراسان
6-اسرار
7-توس
8-خردگرایان مطهر
9-خاوران
10-بهار
11-سجاد
12-خیام
13-سلمان
14-اقبال لاهوری
توروخدا بگید جواب بدید نظرتون چیه؟؟؟؟
اصلا انتخابام خوبه خواهش میکنم راهنمایی کنید مدیرجون
————-
مدیر سایت : غیرانتفاعی های بومی رو بزنید امید به خدا

م.ر
14:50 ~ 29 آگوست 2012

سلام…از اطلاعاتی که به ما میدین واقعا منونم
کدوم سطحش بالاتره برای نرم افزار؟
ادیبان-گرمسار
شهاب دانش-قم
پویش-قم
بصیر-ابیک
غیاث الدین جمشید کاشانی-ابیک
اگه ممکنه زود جواب بدین وقت کمه…

فرهاد
17:23 ~ 29 آگوست 2012

سلام

یه سوال داشتم

انتخاب شهری که توی سایت سنجش کردیم که ربطی به دانشگاه ازاد نداره؟

واسه دانشگاه ازاد هم باید انتخاب شهر کنیم؟ کی؟ مرسی

amir
18:30 ~ 29 آگوست 2012

با سلام و خسته نباشید :
من موقع ثبت انتخاب رشته نمی دونستم که اول باید کار علاقه مندی غیر انتفاعی رو ثبت کنم . بدون اینکه ثبت کنم انتخاب کردم و از قضا غیر انتفاعی رو هم انتخاب کردم حالا وقتی که میخوام برم کارت علاقه مندی رو ثبت کنم نمیشه . این باعث میشه که من غیر انتفاعیی قبول نشم ؟ تو رو خدا جوابمو بدید .
با تشکر
————-
مدیر سایت : اگه ثبت شده نباید دیگه مشکلی باشه

علیرضا
19:43 ~ 29 آگوست 2012

با سلام اقا پیمان خواهش میکنم تا فرصت هست منو راهنمایی کن با
این درصدا شبانه جهرم میتونم قبول بشم؟؟؟

معارف 53
ادبیات 0
زبان عمومی 73
ریاضی و امار 0
زبان تخصصی 37
مدار 11
دروس تخصصی 46 درصد
————-
مدیر سایت : بله شانس روزانه جهرم هم هست

ستاره
20:05 ~ 29 آگوست 2012

سلام مدیرجون.شماعزیز دل همه ماهستید
ممنونم که بهم امیدواری دادین به خیلیا گفتین متاسفم امکان قبولی نیست اما به من نگفتین خیلی خیلی ممنونم.انش االله خبر قبولی همه
من دیگه انتخاب رشتمو عوض نمیکنم .هرچی خدابخواد همون میشه اگه معجزه بشه روزانه اگه نه غیر انتفاعی اگرم بازم نه دیگه یا عروس میشم یا میرم سرکار بلاخره بیکارنمیشینم خونه هه هه

سینا
21:45 ~ 29 آگوست 2012

سلام برای تکمیل ظرفیت شرکت کردن اصلا نباید انتخاب رشته کنیم یا میشه جا هایی که میدونیم قبول نمیشیم انتخاب کرد؟

شانسی
01:10 ~ 30 آگوست 2012

با سلام و خسته نباشین
مهندس به نظرت با این درصدها می تونم روزانه یا شبانه سیرجان یا قوچان قبول شم:
ادبیات 50
اندیشه 20
زبان عمومی 5
زبان تخصصی 80
نرم افزار(سیستم عامل 20 ، ذخیره 10)
مهندس منتظرتمااااااااااااااااا

ناشناس
08:18 ~ 30 آگوست 2012

سلام اقا پیمان خواهشن با این درصدا کجا احتمالش
هست روزانه در بیام؟؟؟
معارف 53
ادبیات 0
زبان عمومی 73
ریاضی و امار 0
زبان تخصصی 37
مدار 11
دروس تخصصی 46 درصد

سعید
12:48 ~ 30 آگوست 2012

جناب مدیر این بار سومیه که دارم سوالم رو میپرسم. لطف کنید جواب بدید. عجله دارم
با این درصدا غیرانتفاعی قزوین یا آبیک قبول میشم؟بومی البرز هستم
معارف 20%
ادبیات10%
ریاضی و آمار سفید
زبان عمومی 10%
زبان تخصصی 20%
مدار10%
برنامه نویسی 84%
دروس تخصصی 15%
———–
مدیر سایت : نمیشه قطعی گفت. غیر از برنامه سازی بقیه درصدها پایینه

علیرضا
18:28 ~ 30 آگوست 2012

سلام اقا پیمان با این درصدا میتونم شبانه بهمن اراک قبول بشم خواهش میکنم
معارف ۵۳ ادبیات 0 زبان عمومی ۷۳ زبان تخصصی ۳۷ مدار ۱۱ دروس تخصصی ۴۶

ناشناس
21:50 ~ 30 آگوست 2012

سلام آقاي مدير :
ميشه به من كه رشتم غير كامپيوتر هست جواب بديد خواهشا.
از بين دانشكده ي مهاجر اصفهان و منتظري مشهد از لحاظ علمي و رفاهي كدوم بهتر از ديگري هست?
————
مدیر سایت : هر دو سطح بالایی دارند

علی
13:32 ~ 31 آگوست 2012

با سلام اگه شبانه یه دانشگاه دور قبول بشیم بعد از یک ترم انتقالی بهمون میدن واسه یجا نزدیکتر؟یا خیر؟

yahoo
16:29 ~ 1 سپتامبر 2012

سلام با این درصدا شانس شبانه اراک هست
معارف 53
ادبیات 0
زبان عمومی 73
ریاضی و امار 0
زبان تخصصی 37
مدار 11
دروس تخصصی 46 درصد

سعید
08:49 ~ 2 سپتامبر 2012

باسلام
اگه میشه درمورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد مطلبی قرار بدید. با تشکر از سایت خوبتون

ابوالفضل
13:43 ~ 2 سپتامبر 2012

سلام
آیا میتوانم در انتخاب رشته دانشگاه آزاد چند رشته راانتخاب کنم

علی
17:48 ~ 3 سپتامبر 2012

سلام میخواستم بدونم با وجود انتخاب رشته دانشگاه آزاد که جدا از دولتی هست پس از اعلام نتایج یعنی آدم دوجا قبول میشه یک جا دولتی یک جا دانشگاه آزاد؟لطفا جواب بدید

puch
18:53 ~ 3 سپتامبر 2012

ببخشید با این درصدا شانس قبولی تو تهران روزانه یا شبانش هست؟
معارف 0
ادبیات 5
زبان 884
زبان تخصصی 63
ریاضی 0
مدار 23
برنامه نویسی 10
تخصصی نرم افزار 40

با این درصدا چی؟
معارف 30
ادبیات 30
زبان 0
ریاضی 0
زبان تخصصی 0
مدار 44
برنامه نویسی 42
تخصصی نرم افزار 32

لطفا جواب بدین…

بهار
00:07 ~ 4 سپتامبر 2012

سلام آقا پیمان چرا کلید سوالات تخصصی رشته معماری رو نمیزارید؛من سوالای آزمونو دارم ولی جواب بعضیاشونو دقیقا نمیدونم،از2شهریور تا حالا سایت شما و گوگل سرچ میزنم شاید کسی هم به فکر ما باشه ولی خبری عوضش تا دلتون بخواد کلید سوالات کامپیوتر پیدا میکنم،خدا بگم این سنجشیارو چیکار کنه که اینقدر مارو عذاب میدن؛لطفا شما یه کاری بکنید.

شادی
14:23 ~ 4 سپتامبر 2012

سلام ممنون از راهنمایی هاتون و اطلاعاتی که میدین.می خواستم نظر شما رو در مورد درصدام بدونم غیر انتفاعی تهران یا تهران جنوب قبول می شم؟
زبان31.6 ادبیات 31.6 معارف28.3
زبان تخصصی 30 مدار33.3 برنامه نویسی17.7
تخصصی نرم افزار 18.8
لطف کنید جواب بدید .متشکرم

sima
15:30 ~ 4 سپتامبر 2012

سلام ببخشید آیا من با این درصدها سجاد مشهد قبول میشم؟
معارف72
ادبیات18
زبان خارجی 25
برنامه سازی 11
زبان تخصصی 40
سیتم عامل27
ذخیره60
ساختمان 7

علی
16:29 ~ 4 سپتامبر 2012

سلام
میخواستم ببینم اگه یه دانشگاه شبانه بهمن قبول شم نخوام برم بازم میتونم تکمیل ظرفیت بزنم یا نه؟
خواهشا جواب بدین

ben10
10:48 ~ 5 سپتامبر 2012

سلام ممنون از زحماتي كه ميكشيد خواهش ميكنم راهنماييم كنيد
معارف 60%
ادبيات 21.7%
زبان عمومی 60%
رياضي 0
زبان تخصيي 46.7%
مدار 0%
زبان برنامه نويسي 71.13%
تخصصي 31.13%
احتمال اينكه شمسی پور روزانه تهران و علم و فرهنگ تهران قبول بشم چند
درصده؟خواهش ميكنم زودتر جواب بدين منتظره جوابتون هستم

با تشکر

Sajad
02:28 ~ 6 سپتامبر 2012

سلام .خواستم بدونم اطلاعی ندارین نتایج کاردانی پیوسته آزاد چندم شهریور اعلام میشه ؟ بابا خسته شدیم اگه حال ندارن تحصیح کنن بفرستن خونمون خودم تحصیح میکنم جانم خودم (مزاح) ولی خداییش خیلی دیر کردن این ایدی من بهم خبر بدین moh.sajad@yahoo.com

محسن
16:30 ~ 6 سپتامبر 2012

با سلام و عرض خسته نباشید
میخواستم بدونم دفترچه راهنمای شماره 2 انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 91 را از کجا میتونم راحت دانلود بکنم؟
با سپاس

ben10
21:56 ~ 6 سپتامبر 2012

سلام
معارف 60%
ادبيات 21.7%
زبان عمومی 60%
رياضي 0
زبان تخصيي 46.7%
مدار 0%
زبان برنامه نويسي 71.13%
تخصصي 31.13%
شمسی پور روزانه تهران و غیر انتفایی علم وفرهنگ تهران قبول میشم یا نه؟؟؟؟خواهش می کنم جواب بدین.

با تشکر

puch
09:53 ~ 7 سپتامبر 2012

جواب ben10:
آره شما 150% شمسی پور میارید…شک نکنید..رتبه زیر150هست.

حامد
21:44 ~ 7 سپتامبر 2012

سلام لطفا تفاوت رشته ها در گرایشهای علمی کاربردی، مهندسی، تکنولوژی مهندسی و … را توضیح دهید مثلا مهندسی معماری چه فرقی با علمی کاربردی معماری دارد؟

علی
00:13 ~ 9 سپتامبر 2012

سلام بچه ها به نظز شما من که رشته ام معماریه می تونم با درصدهای زیر غیر انتفاعی قبول بشم .
فن ساختمان : 40 درصد
مبانی نظری : 40 درصد
بقیه سفید

لطفا جواب بدید .

علیرضا
13:37 ~ 10 سپتامبر 2012

سلام ممنون از زحماتي كه ميكشيد خواهش ميكنم راهنماييم كنيد
معارف 53
ادبیات 0
زبان عمومی 73
ریاضی و امار 0
زبان تخصصی 37
مدار 11
دروس تخصصی 46 درصد
احتمال اينكه روزانه اراک قبول بشم چند
درصده؟خواهش ميكنم زودتر جواب بدين منتظره جوابتون هستم
————-
مدیر سایت : درصداتون خوبه. کمی دیگه صبر کنید تا نتایج بیاد احتمالا قبول میشید

جمشید
10:07 ~ 30 سپتامبر 2012

اولویت های رشته برق اگه میشه به ترتیب بزنید.

شیما
19:33 ~ 1 اکتبر 2012

واقعا از ته دلم واسه مدیر سایت که اینقدر خوب راهنماییم کرد دعا میکنم و متشکرم ازتون فقط یه سوالی داشتم اگه لطف کنید جوابشو به ایمیلم بفرستید ممنون میشم .من انتخاب شهر واسه دانشگاه سراسری انجام دادم سه تا انتخاب اولم روزانه بود بقیه غیر انتفاهی ولی مثل اینکه خوب امتحان ندادم که مردود شدم حالا یعنی من امکانش هست تو تکمیل ظرفیت غیر انتفاهی رشت قبول شم؟

شیما
13:33 ~ 6 اکتبر 2012

سلام دوستان گل عزیز خوبید ….من ازاد قبول شدم رتبه ام هم شد 27 .ولی دولتی هیچ جا نیاوردم …….. میخواستم یکی منو راهنمایی کنه تکمیل ظرفیت برا دولتی غیرانتفاعی و شبانه کی میاد ……؟ اصلا میاد .. ؟ لطف کنید همین جا جوابمو بذارید ممنون میشم

شیما
14:15 ~ 6 اکتبر 2012

اقا پیمان میشه لطف کنید جوابمو بدید منتظرمممممممممممممم 3 ساعته

awesome
19:07 ~ 6 اکتبر 2012

سلام میخواستم ببینم دانشگاه آزاد اسلامشهر در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشجوهای ممتازو میگیره یا نه؟
من تو دانشگاه سما اسلامشهر تو چهار ترم کاردانیمو گرفتم با معدل 19

شیما
13:06 ~ 8 اکتبر 2012

بابا یکی بگه کی تکمیل ظرفیتا برای کاردانی ب کارشناسی میاد خواهشا

فرشته
16:04 ~ 8 اکتبر 2012

سلام.با مدرک کاردانی میشه مستقیم کارشناسی پیوسته فراگیر شرکت کرد ؟ واحدای کاردانی رو می پذیرن؟

علی
22:06 ~ 8 اکتبر 2012

سلام داخل دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ناپیوسته 91 ص3 و 6 نوشته شده هر داوطلب میتواند بدون توجه به نوع رشته و کاردانی خود کلیه رشته های کارشناسی ناپیوسته بجز رشته پزشکی را انتخاب کنن من و تعدای از قبول شدگان در آزمون مدرک کاردانی پیوسته داشتیم ولی دانشگاه از این تغییرات در دفترچه اعلام بی اطلاعیی میکنند و پذیرش ما فعلا بلا تکلیفه چی کار باید بکنم حتی او شرایط داخل دفترچه رو هم چاپ کرده به معاون آموزشی دانشگاه واحد ایرانشهر نشون دادم کاملا به هم ریختن مین ما باید بپرسیم با این تحصیلات از بخش نامه های جدید بروز نیستن

p
12:15 ~ 9 اکتبر 2012

سلام من غیرانتفاعی قشم قبول شدم ولی منتظر تکمیل ظرفیت پویش و شهاب دانش هستم میشه راهنمایی کنید چطوریاست پبتنامش؟تشکر

nasi
12:25 ~ 13 اکتبر 2012

سلام خسته نباشید من با انتخابای نادرستم غیرانتفاعی اباده قبول شدم نرفتم ثبت نام میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم به استادم زنگ زدم گفت میشه پارسالم زمان تکمیل ظرفیت دانشگاهها میگفتند اگه جایی قبول شدید ولی ثبت نام نکردید مدارکتونو بیارید برای تکمیل ظرفیت /خیلی استرس دارم میشه کمکم کنید راهنمایی کنید ممنون میشم 🙁

محمد
14:41 ~ 14 اکتبر 2012

سلام
می خواستم تعداد شرکت کنندگان رشته برق کاردانی به کارشناسی رو بدونم مرسی.

صابر
16:33 ~ 16 اکتبر 2012

باسلام امسال که دفتر چه ی کاردانی ب کارشناسی نا پیوسته رو گرفتم اسمی از رشته مکانیک سیالات نبود لطفا بگید که ایا حذف شده یا امتحانش جداست اگه امتحان جدایی داره دفترچه اش کی میاد.

shima
21:47 ~ 16 اکتبر 2012

سلام تکمیل ظرفیتا کی میاااااااااااااااااااد یکی جواب بده

هستی
15:36 ~ 18 اکتبر 2012

سلام من سراسری وغیر انتفاعی قبول نشدم بهمن تموم میکنم میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟

asal
15:21 ~ 21 اکتبر 2012

سلام اقا یکی بگه این تکمیل ظرفیت امسال میاد یا نه اگه میاد کیییییییییییییییییییییییی میاد ؟

asal
13:15 ~ 22 اکتبر 2012

سلام خوبید قا پیمان به دادم برس من دانشگاه ازاد قبول شدم ولی دوس ندارم اون شهرو تو سایت دانشگاه ازاد زده انتخاب رشته و محل جدید من مرودشتو انتخاب کردم ..و همون رشته میخوام بدونم اگه مرودشت قبولم نکنن اونجایی که از اول قبول شدم میتونم برم من ورودی بهمن هستم توروخدا جواب بدید …………………..

پدرام
19:14 ~ 26 اکتبر 2012

سلام ودرود بر شما:میخواستم بدونم امکان داره رشته مکانیک سیالات دوباره در دفتر چه کنکور قرار بگیره یا رشته ای نزدیک به این رشته واسه ادامه تحصیل وجود داره؟

aaaa
00:40 ~ 28 اکتبر 2012

سلام من دفترچه علمی کاربردی پودمانی گرفتم برا کارشناسی بنظرتوون اقا پیمان چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکم توضیح میدید لطفا

علی
11:09 ~ 31 اکتبر 2012

باسلام من در ورودی مهر 1391 در دانشگاه غیر انتفاعی برای دوره کارشناسی قبول شدم اما شرایطی واسم پیش اومد و نتونستم برم ایا الان میتونم تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی شرکت کنم؟

علی
11:12 ~ 31 اکتبر 2012

باسلام من در ورودی مهر 1391 در دانشگاه غیر انتفاعی برای دوره کارشناسی قبول شدم اما شرایطی واسم پیش اومد و نتونستم برم ایا الان میتونم تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی شرکت کنم؟

فرهاد
15:55 ~ 1 نوامبر 2012

سلام ایا رشته مکانیک سیالات در مقطع کارشناسی نابیوسته حذف شده است ؟ وایا کسانی که بخواهند این رشته را ادامه دهند تکلیفشان چه میشود ؟ تشکر.

محمد
11:51 ~ 30 نوامبر 2012

میخوام بدونم که کسانی که رشته کامپیوتر هستند میتونند مهندسی کامپیوتر را بزنند؟

sani
13:27 ~ 3 دسامبر 2012

سلام
من کاردانی کامپیوتر از دانشگاه آزاد دارم
حالا میخوام واسه کارشناسی مدیریت فروش بخونم بیاد چیکار کنم؟
لطفا راهنماییم کنین

فاطمه
13:28 ~ 14 دسامبر 2012

سلام .من کاردانی نرم افزار دارم.میخوام بدونم برای کارشناسی میتونم یه رشته دیگه بخونم؟مثلا زبان یا مدیریت؟

reyhaneh
09:14 ~ 22 دسامبر 2012

سلام من کاردانی حسابداری دارم از دانشکده فنی میتونم رشته تجارت الکترونیک علمی کاربردی شر کنم
ثبت نامش کی هست

فاطمه
03:16 ~ 9 ژانویه 2013

باسلام خدمت مدیرمحترم سایت من مدرک کاردانی نرم افزارکامپیوتردارم میتونم کارشناسی پیوسته چه رشته هایی شرکت کنم خواهش میکنم راهنمایی کنیدبا کدوم گروه ازمایشی میتونم شرکت کنم؟؟؟

هادی
20:13 ~ 23 ژانویه 2013

سلام ببخشید راستیت دانشگاه قبول شدم ولی مدرکم تاآخر بهمن نمیتونم بگیرم و توی تکمیل ظرفیت شرکت نکردم با این وجود میتوتم دانشگاه ثبت نام کنم یا نه؟

مریم
17:16 ~ 25 ژانویه 2013

با سلام
توروخدا ج بدید. من در دانشگاه ازاد بدون کنکور ثبت نام کردم امکان ویرایش هم نیست الان فهمیدم اشتباه زدم فارغ التحصیل کاردانی ناپیوسته در حالی که پیوسته بودم .این یعنی اگه قبول بشم نمیتونم ثبت نام کنم؟

مریم
18:23 ~ 28 ژانویه 2013

نام استانهایی که برای کنکور کاردانی رشته کامپیوتر دانشگاه دختران را قبول میکنند

شراره
17:26 ~ 3 فوریه 2013

با سلام ايا رشته اموزش زبان انگليسي در مقطع كارداني به كارشناسي در دوره شبانه دانشجو ميگيرد؟

sara
14:17 ~ 4 فوریه 2013

سلام من دانشجوی ترم اول غیر انتفاعی شاندیز مشهد هستم . اگر بخوام به غیر انتفاعی سجاد یا خیام بروم باید چی کار کنم لطفا منو راهنمایی کنید.

ازاده
12:35 ~ 15 فوریه 2013

سلام من دانشگاه شبانه امل قبول شدم (كارداني) ميشه بپرسم شهريه دانشگاه هاي شبانه چقدره؟؟؟با تشكر