آخرین خبر ها
راهنمای انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی کامپیوتر

 

باتوجه به نزدیک شدن ایام انتخاب شهر داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی و سردرگمی بسیاری از عزیزانلازم دیدم که توضیحاتی را در رابطه با دانشگاههای پذیرش کننده امسال و همچنین نحوه انتخاب شهر مناسب بدهم.

همانطور که قبلا نیز اعلام شد، سهمیه های روزانه دانشگاه شهید رجایی تهران و آموزشکده های فنی سراسر کشور به فرهنگیان اختصاص یافت و در عوض سهمیه شبانه این دانشگاهها با افزایش چشمگیری روبرو بوده است. سال گذشته ما 310 ظرفیت روزانه داشتیم در حالی که امسال تعداد پذیرش روزانه به 270 نفر تقلیل یافته است. همچنین سال گذشته  200 ظرفیت شبانه داشتیم که این رقم امسال به 615 نفر افزایش پیدا کرده است. ظرفیت پذیرش موسسات غیر انتفاعی هم امسال با رشد چشمگیری همراه بوده است و جمعا این موسسات برای رشته کامپیوتر ( سخت افزار و نرم افزار ) حدود 8200 نفر پذیرش دارند. با توجه به ظرفیت های فوق و اضافه شدن چند دانشگاه جدید، انتظار میرود تا حدود رتبه های 13 – 14 هزار احتمال قبولی وجود داشته باشد.

نکات مهمی که باید بدانید

1 – توجه داشته باشد که دانشکده ها و آموزشکده های فنی شامل:  شمسی پور تهران، شریعتی تهران، شهید باهنر شیراز، دارالفنون بجنورد،  و همچنین دانشگاه شهید رجایی تهران که برای دوره شبانه اقدام به پذیرش دانشجو کرده اند، دارای شرایط خاصی ویژه دوره های تربیت معلم هستند و داوطلبان باید آگاهانه اقدام به انتخاب اینگونه مراکز بکنند. مثلا یکی از شرایط این مراکز نداشتن سن بالای 24 سال و یا شرط داشتن قد مناسب است! لطفا برای مطالعه دقیق این شرایط به دفترچه شماره 2 مراجعه کنید

2 – در صورتی که در دانشگاههای دور از شهر خودتان پذیرفته شوید، توجه داشته باشید که، شهریه دوره های شبانه یا غیر انتفاعی به همراه هزینه اسکان، غذا، رفت و برگشت و هزینه های جانبی دیگر ممکن است از شهریه دانشگاه آزاد نیز بیشتر شود. لذا اکیدا پیشنهاد میشود که دانشگاههای شهر خودتان را در اولویت انتخاب قرار دهید

3 – دانشجویانی که یک ترم از دوره تحصیلی کاردانی آنها باقی مانده و رتبه زیر ده هزار کسب کرده اند میتوانند به قبولی در تکمیل ظرفیت بهمن ماه امیدوار باشند.

4 – هیچ دانشگاهی را نمیتوان بهترین گزینه برای همه و یا بدترین گزینه نامید. مثلا برای شخصی که در تهران شاغل است، و نمیتواند به واسطه شغل خود تهران را ترک کند قطعا از بین غیر انتفاعی صدرا و دانشگاه زنجان برای وی غیر انتفاعی صدرا بهتر است لذا  پیشنهاد میشود  نسبت به شرایط خود تصمیم به اولویت بندی دانشگاهها نمایید.

5 – سهمیه بومی بین 60 تا 80 درصد برای دوره های شبانه اعمال میشود و دوره های روزانه و غیر انتفاعی سهمیه بومی ندارند.

6 – شهر هایی که اولویت بندی میکنید، فقط و فقط باید بر اساس علاقع اولیت بندی شوند. توجه داشته باشد که جلوتر زدن دانشگاههای سطح پایین به هیچ وجه شانس شما را برای قبولی بالای نمیبرد ( این تفکر اولویت بندی مربوط به دنشگاه آزد است )

7 – به کسانی که رتبه های 7 – 8 هزار به بالا آورده اند توصیه میشود با انتخاب اولویتهای روزانه و شبانه، شانس خود را کم و محدودتر نکنند زیرا با این رتبه ها حتی یک درصد هم شانس قبولی در روزانه یا شبانه وجود ندارد. پیشنهاد میشود حتی المقدور موسسات غیر انتفاعی بزرگ و معروف را نیز انتخاب نکنند و پس از انتخاب دانشگاههای شهر و استان خود، سایر اولویتها را برای موسسات غیر انتفاعی کوچک و تازه تاسیس کنار بگذارند.

دانشگاه زنجان :  در حال حاضر بهترین و با کیفیت ترین دانشگاهی که در بین دانشگاههای پذیرش کننده دانشجو در رشته کامپیوتر دیده میشود دانشگاه زنجان است. اطلاعات لازم پیرامون دانشگاه زنجان را در این لینک ببینید.

احتمالا برای قبولی در این دانشگاه به رتبه زیر 50 نیاز داشته باشید.

دانشگاه بیرجند : دانشگاه بيرجند در حال حاضر با 5 دانشكده علوم، ادبيات و علوم انساني، مهندسي، كشاورزي و هنر به عنوان يك قطب علمي آموزشي در شرق كشور عهده دار آموزش بيش از 5000 دانشجو در مقاطع كارداني، كارشناسي و كارشناسي ارشد و دکترا مي باشد. اين دانشگاه داراي 87 رشته گرايش و دوره ي تحصيلي و 220 نفر عضو هيئت علمي است. از نظز مكان دانشگاه بيرجند داراي سه سايت گسترده و مجزا مي باشد.  سايت مجتمع كشاورزي شامل مراكز آموزشي، پژوهشي و آزمايشگاهي، خوابگاه ها، باغ و مزرعه آموزشي واحد درودگري، دامپروري و … واقع در اميرآباد ( كيلومتر 5 جاده بيرجند – كرمان)  سايت دانشكده مهندسي با كليه امكانات پژوهشي و آموزشي واقع در خيابان دانشگاه . سايت پرديس دانشگاه واقع در شوكت آباد (كيلومتر 5 بلوار دانشگاه) كه بزرگترين بخش دانشگاه است و دانشكده هاي علوم، ادبيات و علوم انساني مسجد، كتابخانه مركزي، مجموعه ورزشي و تربيت بدني، مجموعه خوابگاهي، سازمان مركزي، حوزه معاونت هاي دانشجويي و فرهنگي، اداري و مالي، پژوهشي و آموزشي و … را شامل مي شود.

احتمالا برای قبولی در این دانشگاه به رتبه زیر 200 نیاز داشته باشید.

دانشکده شمسی پور تهران :  دانشکدهٔ فنی شهید شمسی‌پور، یکی از مراکز آموزش عالی تهران است. نام قدیم این دانشکده، «انستیتو تکنولوژی تهران» بود که پس از انقلاب به افتخار یکی از فارغ‌التحصیلان آن – شهید حسینعلی شمسی پور – به «دانشکده فنی شهید شمسی‌پور» تغییر نام داد. این دانشکده که اکنون زیر  نظر اداره کل مدارس عالی ایران است، در مقاطع دانشگاهی کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می‌پذیرید.

رشته‌هایی که در این دانشکده تدریس می‌شوند عبارتند از:

  • کامپیوتر  ( کاردانی و کارشناسی )
  • حسابداری ( کاردانی و کارشناسی )
  • الکترونیک ( کاردانی و از امسال کارشناسی )

گفتنی است اکثر دانشجویان پذیرفته شده در این دانشکده، از نفرات برتر کنکورهای کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته در رشته‌های فوق هستند. در ضمن، پذیرش در این دانشکده، منحصراً از بین آقایان انجام می‌شود.

این دانشکده به دلیل مشکلات پیش آمده امسال دوره روزانه خود را به فرهنگیان واگذار کرده است و برای دوره شبانه 120 نفر با شرایط خاص پذیرش میکند. برای قبولی در دوره شبانه این دانشکده در صورتی که از سهمیه بومی استان تهران استفاده میکنید، حدودا به رتبه زیر هزار نیازمندید

دانشکده تربیت دبیر فنی شریعتی تهران :  این دانشکده یکی از بهترین و با امکانات ترین دانشکده های کشور است که به دلیل مشکلات پیش آمده امسال دوره روزانه خود را به فرهنگیان واگذار کرده است ! و برای دوره شبانه 70 نفر با شرایط خاص از بین خانمها پذیرش میکند. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این دانشکده اینجا کلیک کنید

آموزشکده شهید باهنر شیراز : آموزشکده فنی شماره يک شيراز در سال 1358 در زمينی به مساحت 250000 متر مربع و با زير بنايی به مساحت 21646 متر مربع تأسيس گرديده است. وضعيت مالکيت ساختمان آن دولتی می باشد و يک آموزشکده پسرانه است. این آموزشکده حدود 4000 دانشجو دارد و به جرات میتوان گفت یکی از بهترین  آموزشکده های کشور از نظر امکانات و سطح علمی میباشد. از امکانات این آموزشکده میتوان به موارد زیر اشاره کرد. زمین چمن فوتبال، امکانات فرهنگی، خوابگاه دولتی، سلف سرویس، فضای مذهبی، نانوایی، آرایشگاه، فروشگاه، بانک، مخابرات، سایت کامپیوتر و اینترنت، کتابخانه و واحد سمعی بصری. آموزشکده شهید باهنر شیراز در دو نوبت شبانه ، فقط از بین آقایان پذیرش میکند.

آموزشکده دارالفنون بجنورد  : اطلاعات زیادی در رابطه با این مرکز در دسترس نمیباشد ولی دانشجویان این آموزشکده اعلام کرده اند که دارای سطح پایینی میباشد و بیشتر آنان حاضر به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی در این مرکز نیستند. لطفا در صورتی که اطلاعات کاملی از این مرکز دارید با ما تماس بگیرید. آموزشکده دارلفنون بجنورد در دو نوبت شبانه ، فقط از بین آقایان پذیرش میکند.

دانشگاه شهید باهنر کرمان :  با سابقه ترین و معروفترین دانشگاه پذیرش کننده کارشناسی ناپیوسته برای رشته نرم افزار، دانشگاه شهید باهنر کرمان است که در سالهای اخیر به عنوان یکی از قطب های علمی کشور مطرح شده است. این دانشگاه در سال جاری پذیرش روزانه و شبانه دارد و از بین آقایان و خانمها پذیرش میکند. لازم به ذکر است که محل تحصیل در این مرکز به دانشکده زرند انتقال یافته است ولی مدرک فارغ التحصیلان از طرف خود دانشگاه شهید باهنر صادر میشود.

دانشکده فنی و مهندسی بناب : جهت کسب اطلاعات کامل در رابطه با این دانشکده این جا کلیک کنید.

مجتمع آموزش عالی جهرم :  مجتمع آموزش عالی جهرم فعالیت آموزشی  خود را ازشهریورماه 1386 آغاز نمودو در 4 رشته : ریاضی کاربردی، مترجمی زبان انگلیسی،مهندسی کامپیوتر وکاردانی کامپیوتر اقدام به پذیرش دانشجو نمود. همچنین درتکمیل ظرفیت آزمونسراسری سال 1386در رشته IT موفق به پذیرش دانشجو گردید . در آزمون سراسریسا ل 1387 این مجتمع در رشته های فوق ، علاوه برپذیرش دانشجو  در روزانه، اقدام به پذیرش دانشجو در نوبت دوم (شبانه) ،در رشته های  مهندسیکشاورزی- آب  و کارشناسی تربیت بدنی نمود. باتوجه به برنامه توسعه ، مجتمعآموزش عالی جهرم تا یک تا دو سال آینده درهمین رشته ها ،دوره های تحصیلاتتکمیلی را نیز  اضافه خواهد کرد . درحال حاضر این مجتمع بالغ بر600 دانشجودر رشته های ذکر شده دارد که به فعالیت های علمی ، پژوهشی و تحقیقاتی خودادامه می دهد. راه اندازی  آزمایشگاههای  مدار،آزمایشگاههای  فیزیک ،لابراتوار زبان ، تجهیزاتاق به دیتاپروژکتور جهت ارائه سمینارها ، ثبت ناماینترنتی، تجهیز کتابخانه با2سالن مطالعه مجزا مخصوص خواهران وبرادرانوراه اندازی آن به صورت آنلاین بر روی اینترنت ، سلف سرویس، نمازخانه ،اتصال به شبکه اینترنت و اطلاع رسانی به دانشجویان و کارمندان از طریقسایت مخصوص مجتمع با بهترین امکانات و تجهیزات از جمله فعالیت های مجتمعدر این دوره کوتاه بوده است.

دانشگاه گلستان :  اطلاعات زیادی در رابطه با این مرکز در دسترس نمیباشد و سایت این دانشگاه نیز دچار مشکل است. این دانشگاه در گرگان واقع شده و دارای 70 عضو هیئت علمی و حدود 1200 دانشجو در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد میباشد که از مهر ماه 88 حدود 12 رشته جدید از جمله کارشناسی ناپیوسته نرم افزار به آن اضافه شده است.

دانشگاه تربیت معلم سبزوار :  دانشگاه تربیت معلم سبزوار سال 65 تاسیس شده ( با 4 رشته پایه ) و  از امسال قصد داره در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشجو بگیره . بیشتردانشکده های تحت پوشش این مجموعه تو فضای کلی دانشگاه قرار گرفته و از سال 84 چند ساختمان جدید هم به محدوده این مجوعه اضافه شد ( که اکثرا اداریه ) در حال‌ حاضر، دانشگاه‌ دارای‌ 15 گروه‌ آموزشی‌ 21 رشته‌ تحصیلی‌ درمقاطع‌ کاردانی‌، کارشناسی‌ و کارشناسی‌ ارشد، سه‌ دانشکده‌ ( ادبیات‌ وعلوم‌ انسانی‌، علوم‌ پایه‌ و فنی‌ ) و حدود 5200 نفر دانشجو دردوره‌های ‌روزانه‌ و شبانه‌ می‌باشد. این دانشگاه شامل دانشکده های زیرمی باشد : 1- دانشکده فنی مهندسی ، 2- دانشکده هنر و معماری ، 3- دانشکدهادبیات و علوم انسانی ، 4 – دانشکده علوم پایه.

قبلا اونجا واسه دانشجوهای دختر داخل دانشگاه خوابگاه داشت ولی واسه پسرهانداشت ظاهرا 2 ساله که یه خوابگاه بزرگ هم واسه پسرها ساختند . ضمن اینکهیه سری خوابگاه هم داخل شهر میدن به دانشجوها که به صورت خودگردان ادارهمیشه ( البته اگه کسی بخواد و از خوابگاه داخل دانشگاه خوشش نیاد اما واسهخانومها معمولا سعی میشه همه داخل خوابگاههای تحت نظارت کامل دانشگاهاسکان داده بشن)
این لینک در مورد نرخ و شهریه اتاقهای خوابگاههست.
http://www.sttu.ac.ir/index.php?option= … Itemid=110
محیطشاز سال 86 بعد از اینکه دو سه تا نشریه تو این دانشگاه و دانشگاههای دیگهسبزوار یه سری تحت کنترله و یه ذره محیط بسته است ( البته بسته بودن محیطبر میگرده به بی جنبه بودن بعضی از دانشجویان آقا که باعث یه سری مسائل همشد ) ولی بازم دانشجوهاش معتقدند که واسه سال اولی ها و ورودی جدیدها شایداینطوری به نظر برسه. از نظر امنیت هم تقریبا بعد از حوادث سال 81 و 82 کهبه مرگ چند تا دانشجو منجر شد (سیاسی و البته تا حدی هم غیر اخلاقی ) کاملاجوش آروم شده . دانشگاه از نمای بالا ( ماهواره ای )
http://wikimapia.org/3218801/fa/%D8%AF% … 8%A7%D8%B1

دانشگاه تربیت معلم سبزوار

دانشکده فنی و مهندسی قوچان :  در حال حاضر اطلاعات کاملی در رابطه با این دانشکده در دسترس ندارم ولی در کل دو سال از زمان تاسیس این دانشکده میگذرد و دارای محیط کوچکی میباشد. با توجه به شرایط موجود در این دانشکده و شهر قوچان، انتخاب این دانشکده به غیر بومیانی که امکان قبولی در دانشگاههای بهتر را دارند توصیه نمیگردد. عکس زیر به صورت ماهواره ایی از بالای این دانشکده گرفته شده است.

 

دانشکده فنی و مهندسی قوچان
ahadsf
20:45 ~ 24 آگوست 2009

آقا پیمان دمت گرم

فاطمه
21:04 ~ 24 آگوست 2009

با تشکر از مدیر سایت
خواهشا هرکسی اطلاعاتی در مورد غیرانتفاعی های مازندران داره رو کنه

من نمی خواستم سوال کنم ولی آقا پیمان اگه میشه راهنماییم کنید موندم تو چند راهی ..
با رتبه 6400 به نظرتون چه جوری انتخاب شهر کنم؟من ساکن محموداباد (یکی از روستاهای اون)هستم
امسال هم محمودآباد واسه اولین بار داره دانشجو میگیره نرم افزار(دانشگاش تازه تاسیس شده فکر کنم 2 سالی میشه
نمیدونم اول محمودآبادو بزنم یا غیر انتفاعی های آمل یا بابل؟؟؟
اگه علوم فنون و شمال رو بزنم امیدی هست؟ یا نزنم اصلا .
به نظرتون غیر انتفاعی طبری بابل وآمل خیلی بالاترن از محمودآباد
ارزش داره شهر خودمو ول کنم هی برم بابل یا آمل بیام؟؟؟(دوستام می خوان بابل برن همه)
اگه شما جا من بودید چیکار می کردید؟
تو انتخاب موسسه چی از همه مهمتره؟
خواهشا راهنماییم کنید
آخرین راه دیدم که با شما مشورت کنم
خواهش می کنم .
شرمندم به خدا
یه بزرگواری کنید جواب بدید میدونم خسته شدین

ahadsf
21:05 ~ 24 آگوست 2009

آقا پیمان اگه میتونی در مورد رتبه ها و خوابگاه های شبانه ها هم بنویس . رتبه مورد نیاز خیلی هارو هم که ننوشتی .

جواد
21:42 ~ 24 آگوست 2009

لطفا اطلاعاتی هم درباره غیر انتفاعی های تهران بزارید
ممنون

سامان
21:44 ~ 24 آگوست 2009

به نظرتون با 6800 میشه روزبهان ساری قبول شد ؟

پردیس
22:06 ~ 24 آگوست 2009

آیا با رتبه 30000 شهر دور هم آمدم قبول نمیشه لطف کنین جواب بدین تو رو خدا

malihe
22:26 ~ 24 آگوست 2009

سلام امتحانمو عالي دادم هما نمدونم چرا رتبه ام بالاي 20000شد؟به نظرتون امكان داره قبول شم يا اصلا بي خيال انتخاب رشته؟

صفورا
22:50 ~ 24 آگوست 2009

آقا پيمان سلام و واقعا دست مريزاد و خسته نباشيد
يه سوال – ميشه از ميزان شهريه هاي غيرانتفاعي اطلاعي بدين؟من رتبه ام شده 2900 -بايد غيرانتفاعي كرمان بزنم اما اگه شهريه اش زياد باشه بايد انصراف بدم متاسفانه
يه سوال ديگه آيا همه غيرانتفاعي ها فقط دو روز در هفته كلاس دارن؟
اگه اينجوري باشه كه خوبه ميشه شغلم رو هم ادامه بدم

shahram
23:04 ~ 24 آگوست 2009

آیا با رتبه 27000شهر دور امکان قبولی هست بشتر راهنمایی کنین با تشکر

Freedman
23:20 ~ 24 آگوست 2009

سلام پیمان جان نه خسته!
یه سوال؟ این درسته که آمل- شمال زیر 1000 می گیره؟ و آمل- شمال و آمل – آمل تفاوت سطحش چقدره؟ رتبم شد 3900! هنوز تو شوکم!

سودابه
23:30 ~ 24 آگوست 2009

سلام ممنونم از زحمات شما

یاسمین
23:39 ~ 24 آگوست 2009

سلام
من رتبم شده 808،با این رتبه تهران شانس قبولی دارم به نظرتون؟

saba
00:00 ~ 25 آگوست 2009

سلام من رتبه ام 5900 شده به نظرتون کجا قبول می شم. خواهش می کنم راهنمایی کنید

tanha
00:01 ~ 25 آگوست 2009

اقاپیمان
خواهش میکنم درموردرتبه هامون که میتونیم قبول شیم یانه کمکمون کنید من رتبم16000شده چیکارکنم؟
دارم می میرم دیگه فکرمیکنم دنیابه اخررسیده

امید
00:14 ~ 25 آگوست 2009

سلام…رشته من کامپیوتره…
توی گرایش اول که فکر کنم نرم افزار باشه رتبه ام 15675 هستش
و گرایش دوم که بازم فکر کنم سخت افزار باشه رتبه ام 12582 هستش…
خواستم بپرسم که کدوم از اینا ملاکه!؟اگه بخوام گرایشم سخت باشه دومی و اگه نرم اولی؟!……
و اینکه آیا غیرانتفاعی میتونم قبول شم یا نه؟!…
اگه جواب بدین ممنون میشم

سارا
00:15 ~ 25 آگوست 2009

سلام من در نرم افزار رتبه 17540 و سخت افزار 7431 آوردم و ساکن گرگان هستم توروخدا جوا بدین می تونم امیدوار باشم یا نه؟؟
کجاها رو بزنم؟؟

برزین فرشادخواه
00:16 ~ 25 آگوست 2009

سلام واقعآ شما کمک بزرگی به ما کرده ایدممنونیم
رتبه ی من 1390بوده شانس قبولیم برای شبانه چند درصد میباشد .با تشکر

سارا
00:20 ~ 25 آگوست 2009

سلام من در نرم افزار رتبه 17540 و سخت افزار 7431 آوردم و ساکن گرگان هستم توروخدا جوا بدین می تونم امیدوار باشم یا نه؟؟
کجاها رو بزنم؟؟

گلبرگ مغرور
00:34 ~ 25 آگوست 2009

سلام خواهش می کنم سریع جوابمو بدید من اگر یک ترم داشته باشم و تاریخ اتمام درسم را هم زده باشم برج 6 می تونم نیمه اول دانشگاه غیر انتفاعی ها رو بزنم و بعد اگه قبول شدم رزرو کنم خواهش می کنم جوابمو سریع بدید منتظرتونم
————-
مدیر سایت : خیر، به هیچ عنوان

MoSi
00:47 ~ 25 آگوست 2009

سلام پیمان جان
یادمه گفته بودی بعضی غیرانتفاعی ها هستن که بهتر از دانشگا ها و آموزشکده ها هستن. میشه نام ببری.
میخوام ببینم برای مثال آموزشکده شمسی پور (که زیر نظر آموزش پرورشه) بهتره یا صدرا ؟؟؟؟ هم از لحاظ مدرک و هم از لحاظ کیفیت
ممنون میشم جوابم رو بدی
————–
مدیر سایت : صدرا که نه ولی علم و فرهنگ اصلا قابل مقایسه با شمسی پور نیست

MoSi
00:58 ~ 25 آگوست 2009

شبانه زنجان چی می صرفه بری واسه من که کرجیم؟؟؟
راستی صدرا بهتره یا علم و فرهنگ؟؟؟؟؟؟؟؟
جون من جواب بده
———–
مدیر سایت : علم و فرهنگ بهتر از صدرا هست

فاطمه
00:59 ~ 25 آگوست 2009

(( اين مطلب از طرف دوست عزيزم مينا هست كه جالب بود خواستم همه بخونند – دقت كنيد كه بايد با دقت خونده بشه ))
سلام
اين مطلب رو براي دوستاني كه رتبه هاي خوبي اوردند(مثل خودم)
در ابتدا از سازمان سنجش تشكر مي كنم كه باعث سلامتي اجتماع شد چرا كه

تقريبا نيم ميليون نفر، هر كدوم 5 -10 كيلو وزن كم كردند و اين گامي موثر

در سلامت جامعه است.
من طي اين مدت رو اين مسئله كه برم تهران يا شهر ديگه (براي تحصيل در

دوره كارشناسي) كلي فكر كردم !!!!!!!
الف ) به نظر من با توحه به اشباع شدن مدرك كارشناسي تو كشور تنها چاره

اي كه براي كسايي مثل من كه نه پارتي خوبي براي استخدام دارند و نه باباي

مايه داري كه سرمايه كار بده اينه كه ادامه تحصيل بده (ارشد يا دكتري{جدي

مي گم، نخند} ) تا به خاطر سواد استخدام بشيم( البته اينو بگم كه 2 سال

ديگه كه ما مدرك كارشناسي مي گيرم اوضاعي خيلي بدتر از اين كه هست ميشه

، اون موقع تعداد اونايي كه ارشد دارند هم شونصد برابر ميشه، من به اين نتيجه

رسيدم كه يا تو جايي مشغول به تحصيل بشم كه به خونمون(شهر خودمون) نزديك

باشه( حتي غير انتفاعي ) يا اينكه جايي برم كه ميدونم آسون مي گيرند و من

به راحتي مدرك مي گيرم و پرواز دارم به ارشد.
البته اين موردي كه ذكر كردم فوايد اين است كه:
1-هزينه اي كه تو شهرستان خرج مي كنيم برابر با هزينه آزاد يا حتي بيشتر از

اونه( كه از نظر هزينه آزاد بهتره)، اگه كسي تو شهرش باشه با يه كار پاره

وقت ميتونه هزينه آزاد يا غير انتفاعي رو بدست بياره يا اگه تامين باشه ميتونه

شروع كنه واسه ارشد.
2- وقتي كه تو خونه خودش باشه مي تونه از وقت آزاد خودش استفاده كنه واسه

كار با نرم افزار هاي برنامه سازي يا غيره ( براي كسب تسلط و وسيله اي

براي درآمد در آينده) { البته مي تونه تو شهرستان هم انجام بده ولي اونايي كه

مثل من تو شهرستان دانشجو بودند مي دونند كه نزديك به محاله (زرشك) }
3- در كنار خانواده بودند شخص رو تا حد زيادي از خطر بحران هاي

اجتماعي(عجب جمله اي !!!‌ ) حفظ مي كنه {باز هم براي اين مورد به

دانشجوهايي كه توي شهرستان ها خونه هاي دانشجوئيي داشتند ميشه استناد كرد،،

البته آدم هاي پاك هم پيدا ميشه و كم نيستند} ، منظورم اينه كه شخص رو از

انحرافات فكري و اخلاقي و جنسي كه ميدونين شخص رو تا چه حد به فنا(

اعتياد- كج خلقي – دزدي -…..) نزديك ميكنه

ب ) روش دوم كه باب ميل من هم نيست اينه كه شخصي كه رتبه خوبي گرفته

به شهرستان ديگه اي مثل تهران يا زنجان يا گرگان يا …. ميره كه از هفت

دولت آزاد و شروع ميكنه به جوون بازي (‍ژل – اتو – تيپ – روم به ديواد

– در آخر هم شب امتحان درس ) و از نظر درسي ضعيف ميشه و كم كم به

نامه هاي آخر برگه امتحاني رو مياره و به خاطر سخت گيري هاي اساتيد خوب

دانشگاه هاي به ظاهر خوب شخص پسترفت ميكنه و ارشد رو كه بي خيال ميشه

هيچ ، اگه بتونه كارشناسي بگيره كلاهشو ميندازه بالا.{جهت اطمينان مي تونين به

پرسش گري و مشاهده روي بياوريد تا بدانيد آنچه را كه باور نمي كنيد :d }

البته اينا چيزايي بود كه فقط به فكر من اومده شايد مضررات و فوايد براي هر

دو روش يا باز هم باشه.
در كل اونايي كه رتبه هاي خوبي گرفته اند بيشتر در معرض حساسيت انتخاب

هستند. پيشنهاد من روش اول هستش،‌ چون خيلي زحمت كشيدند نبايد تو انتخاب

خطا كنند.
در آخر از پيمان عزيز هم تشكر و از ساير دوستان و آشنايان و بستگان التماس

2آ و از اينجور مسائل.

بزرگي گفت : يا به اندازه تلاشتان آرزو كنيد و يا به اندازه آرزويتان تلاش

كنيد.
سر فراز باشي وطن من *

محسن
01:07 ~ 25 آگوست 2009

در حال حاضر میتونید اطلاعت لازم در رابطه با موسسات مشهد رو در وب ما کسب کنید.
———————————————–
به زودی اطلاعات کامل دیگر موسسات رو در اختیار دوستان قرار میدهیم

درپناه حق

nazanin
01:10 ~ 25 آگوست 2009

سلام لطفا جواب بدید من که رتبه ام 17000 شده امکان داره غیرانتفایی شهر خودم قبول شم؟

هومان
01:30 ~ 25 آگوست 2009

سلام خدمت همه عزیزان و زحمت کشان این سایت و عرض تبریک و خسته نباشید به همه کسانی که قبول شدن در کنکور من برخلاف ادعاهام رتبم 43298شد هیچ کی باورش نمیشه .فقط امدم تشکر کنم و تبریک بگم من باید برم خدمت با این رتبه جایی که الان اصلا دوست ندارم برم ولی باید رفت خدا نگهدار

magi
01:47 ~ 25 آگوست 2009

سلام دوست عزیز
لطفا کمکم کنین رتبه ام 10294 باسهمیه و 10315 بدون سهمیه و بومی گرگان هستم احتمال قبولی به غیر انتفاهی های استان مازندران چقدر هستش لطفا جوابمو بدین؟

magi
01:51 ~ 25 آگوست 2009

سلام اگه میشه بگین بهغیر از استان بومی کجا هارو بزنم بهتر احتمالش زیاده؟؟؟
ممنون از سایت خوبتون انشاالله تو زندگیتون هم موفق باشین.

roya
01:57 ~ 25 آگوست 2009

سلام واقعا ممنون به خاطر این همه زحمت تون
من رتبه م شده 960 میخواستم بدونم مدرک دانشگاه شبانه بهتره یا غیرانتفایی؟ و من با این رتبه شبانه قبول میشم؟؟

زهرا
02:04 ~ 25 آگوست 2009

سلام پیمان جان
میشه به منم کمک کنی؟به نظرتون همون علمی کاربردی اهواز رو انتخاب کنم یا بمونم دولتی بیاد؟(خوزستان که رشته ما رو نداه)
این دانشگاه شریعتی تهران برای من هم که بابام اوزش پرورشی ممکنه قبول بشم؟ به خدا خیلی دارم درس می خونم دلم میخواد دولتی دربیام از یه طرف خوزستان نداره.خیلی گیج شدم و استرس دارم برای اینده یک دانشگاه خوب رو برای ادامه تحصیل می خوام بهم معرفی کنی علمی کاربردی برم یا بمونم دولتی بیاد؟یه راهنمای خوب و کامل اگه امکانش هست و با چه رتبه ای میشه شهید رجای روزانه درومد؟تشکر.
(خستت کردم عذر میخوام)
————-
مدیر سایت : رجایی و شریعتی که روزانه نداره… بهترین گزینه برای شما همان علمی کاریردی هست. اگرم بخایی برید شبانه شهر های دور، باید از دانشگاه آزاد هم بیشتر خرج کنید. پس ارزش نداره.

فرهاد
02:08 ~ 25 آگوست 2009

سلام ميخواستم اگه امكان داره راهنماييم كنيد با رتبه 16000 كجا بزنم بهتره اصلا شانسم چند درصد هست
————–
مدیر سایت : شانست خیلی کمه ولی بغیر از روزانه و شبانه ها و غیر انتفاعی های بزرگ، بقیه رو انتخاب کن

MoSi
02:13 ~ 25 آگوست 2009

و آخرین سوال
یعنی علم و فرهنگ رو بزنم بهتر از شمسی پوره؟
ممنون به خاطر جواب هات
————-
مدیر سایت : بله، علم و فرهنگ از هر نظر بهتر از شبانه شمسی پوره

MoSi
02:41 ~ 25 آگوست 2009

پیمان جان دمت گرم بابت همه چیز
از اون اول که با جزوه ها و سوالات کمکم کردی
تا بعد که با پاسخنامه و حالا هم با راهنمایی هات
ممنون از خودت و کسایی که کمکت میکنن واسه گردوندن سایت

حسين
02:44 ~ 25 آگوست 2009

سلام پيمان خوبي؟من رتبم 6780 شد ميتونم غير انتفايي اهواز قبول شم؟و اينكه مدرك علمي كاربردي بهتره يا غير انتفايي؟

بهروز
02:47 ~ 25 آگوست 2009

سلام.اگه ميشه لطف كنيد غير انتفاعي هاي بزرگ رو نام ببريد تا افرادي كه رتبه شون بالاست اين غير انتفاعي ها رو نزنن.مثلا:سجاد-شمال-صدرا-و…

وحیـــد
03:11 ~ 25 آگوست 2009

سلام دوستان
وب سایت خوب و وزینی دارید.
همان طور که مشخصه در رابطه با کنکور کاردانی به کارشناسی است و الان هم زمان انتخاب رشته.
بنده به درخواست یکی از دوستان از این وب سایت بازدید کردم. به اطلاع شما دوستان برسانم بنده و دوستانم در انجمن تهران دانشجو که همگی از دانشجویان دانشگاه های معتبر کشور از جمله دانشگاه تهران، علم و صنعت، آزاد اسلامی واحد تهران پزشکی، صنعت آب و برق شهید عباسپور، دانشگاه صنعتی شاهرود و … هستیم مدتی پیش به سفارش یکی از مراکز پژوهش گسترده ای در رابطه با وضعیت دانشگاه های مختلف ایران و از جمله دانشگاههای غیرانتفاعی داشتیم که به نتایج قابل توجه و از جمله رده بندی این موسسات رسیدیم که این مطالب در وب سایت های معتبری همچون وب سایت دانشگاه نبی اکرم تبریز قرار گرفت. لذا با توجه به اهمیت دانشگاههای غیرانتفاعی در انتخاب رشته شما دوستان ما آمادگی دارم تا حد امکان به سوالات شما در رابطه با کیفیت دانشگاههای غیرانتفاعی و دیگر مطالب مربوط به آن شما را راهنمایی کنیم.
ایمیل:daneshjo.iran@gmail.com
وبلاگ انجمن:tehrandaneshjo.33ir.com
با تشکر و سپاس
وحیـــد
دانشجوی کارشناسی پیوسته عمران دانشگاه صنعت آب و برق شهید عباسپور تهران
هماهنگ کننده انجمن تهران دانشجو

منصور
03:30 ~ 25 آگوست 2009

سلام من در نرم افزار رتبم حدود 19000 و در سخت 16000 .. امید زیادی که برای مهر ماه ندارم .. ولی میخوام انتخاب رشته کنم … به نظر شما من شانسی دارم یا نه ؟ بهمن چه طور ؟ من شاهرودم … شانسم برای قبولی چقدره؟

FC
06:06 ~ 25 آگوست 2009

سلام آقا پيمان
می تونيد این دانشگاه های قزوین و آبیک رو از نظر سطح دانشگاه رتبه بندی کنيد ( کدوم اول کدوم دوم و …. )
ممنون ميشم.
ترا خدا جوابمو بديد

رجاء-قزوين
دهخدا-قزوين
علامه رفيعي-قزوين
غزالي-قزوين
کوثر-قزوين
بصير-آبيک
جمشيد کاشاني – آبيک

sara
07:39 ~ 25 آگوست 2009

سلام تورو خدا یکمم بیشتر بفکر ما باشید فکر نمیکنم بیشتر مخاطب شما بتونن روزانه و شبانه قبول بشن. در ضمن معلومه که این دانشگاه ها سطح بدی ندارن یکم بیشتر راجع به غیر انطفاییا بگید و اینکه هزینه مطوستشون چه قدره.

سیما میر
08:06 ~ 25 آگوست 2009

سلام خسته نباشید
من از شهرستانی مزاحمتون میشم که بعید میدونم حتی اسمشم شنیده باشید اینجا انقد امکانات کمه که اکه شما نبودید همین رتبه رم نمی اوردم ترو خدا الانم تنهام نزارید

من رتبه ام شده 5732 در سهمیه و5740 بدون سهمیه است . چجوری انتخاب شهر کنم واقعن نمیدونم اکه براتون ممکن نیست کامل جواب بدید ممنون میشم بگید بین این انتخابا احتمال قبولیم تو کدوم بیشتر غیر انتفاعیای بزرگ کدومارو بزنم پاسارگاد شیراز ___جهاد اصفهان___بهار مشهد ___شمال آمل __ شبانه بزنم بنظرتون یا نه همه رو غیر انتفاعی بزنم خیلی سردر گمم با تمام وجود ازتون خواهش میکنم کمکم کنید اینجا جیمیل باز نمیشه به خاطر سرعت پایین ممنون میشم اینجا جوابمو بدید بازم از لطفتون ممنونم
سیما از خوزستان___ شهرستان اندیمشک

m.kh
09:06 ~ 25 آگوست 2009

سلام آقا پیمان.لطفاً جواب سوالمو بدین.
من سخت افزار 9091 آوردم.شانس قبولی دارم؟
چطور میتونم انتخاب شهر کنم؟
آیا اگه بعد از همه انتخابهای سخت افزار غیرانتفاعی ها رو بزنم با رتبه 27هزار میتونم یکی از غیرانتفاعی های کوچک قبول شم؟
یا اینکه اصلا اول نرم افزار ها رو بزنم و بعد سخت افزار.ممنون می شم راهنماییم کنید.

بدبخت بیچاره!
09:18 ~ 25 آگوست 2009

سلاک آقا پیمان.جواب خیلی هارو دادی.بی زحمت منو هم بده!
من واقعاً از لحاظ مالی نمیتونم هزینه ای بدم که این پکیج رو فراهم کنم.پدرم ورشکسته هست.حتی واسه کنکورهم نتونستم اون کتابهایی که میخوام رو تهیه کنم!
حالا خودت یه آقایی بکن و بگو من چطور میتونم پکیجو تهیه کنم؟!چون واقعاً میخوام درس بخونم.اون هم از همین ماه!من کار میکنم.خرج مادرو خواهرمو میدم.آخه بگو یه دختر با ماهی 200000 تومان داره 3 نفرو نون میده!توروخدا یه فکری هم به حال من بکن!ممنون میشم!راستی اگر نمی خواین این نظرو تو ساییتون نشون بدین حتما یا واسم ایمیل بفرستین و یا اینکه off بذارید.ممنونم!
————–
مدیر سایت : ایمیل بزنید

D E V I L
09:21 ~ 25 آگوست 2009

پیمان جان بند 6 و 7 با هم تناقض داره
اگه اولویت بندی ها بر اساس علاقست که دیگه شانس رو پایین نمیاره
—————
مدیر سایت : وقتی مشخصه با این رتبه روزانه و شبانه قبول نمیشه، در واقع یه سری از انتخابهای خودش ( از 50 تا ) رو سوزونده

مهراوه
09:33 ~ 25 آگوست 2009

سلام آقا پیمان. واقعا خسته نباشی.
میشه در مورد تربیت معلم سبزوار بیشتر توضیح بدین. توی دفترچه نوشته بود مراکز تربیت معلم برای ترم اول شهریه می گیرند و برای ترمای دیگه اگه جزو نفرات اول باشی دیگه شهریه نمی گیرن و از این حرفا. حالا می خوام بدونم تربیت معلم سبزوارم همینجوریه یا اون چون دانشگاهه قضیش فرق میکنه.
خواهشا جواب بدین آقا پیمان. خیلی ممنونم ازتون

یزدان
09:35 ~ 25 آگوست 2009

سلام پیمان جان
چرا در دفترچه شماره 2 دانشگاههای روزانه و شبانه اعلام نشده است

محسن
09:56 ~ 25 آگوست 2009

سلام من در نرم افزار رتبه 18898 و سخت افزار 6214 آوردم و ساکن همدان هستم
خواهشمندم بگید شانس قبولی در کدام شهرها بیشتر قبول میشم یا نه با تشکر!

ali
09:56 ~ 25 آگوست 2009

سلام
ایا با رتبه 36374 یک شهر دور قبول میشم یا نه
ممنون

FC
10:06 ~ 25 آگوست 2009

سلام به همه دوستانم
ترا خدا يكي جوابمو بده
خواهش ميكنم دانشگاه های قزوین و آبیک رو از نظر سطح دانشگاه رتبه بندی کنيد ( کدوم اول کدوم دوم و …. )
ممنون ميشم.
ترا خدا جوابمو بديد

رجاء-قزوين
دهخدا-قزوين
علامه رفيعي-قزوين
غزالي-قزوين
کوثر-قزوين
بصير-آبيک
جمشيد کاشاني – آبيک

پردیس
10:08 ~ 25 آگوست 2009

تو رو خدا جواب بدین من رتبم 32000 شد اصلا جایی قبول میشم شهر دور یا نهه آقای مدیر سایت جواب بدین تو رو خدااااااااااااا

ميلاد
10:15 ~ 25 آگوست 2009

سلام
من با رتبه 855 تو تهران كجا مي تونم قبول بشم
من بومي استان تهرانم
————-
مدیر سایت : شبانه شمسی پور، صدرا

فاطمه
10:18 ~ 25 آگوست 2009

سلام
لطفا به من بگید چه کار کنم من رتبم 434 حالا می تونم امیدوار باشم که کرمان قبول می شم یا نه؟ به نظر شما گرگان و اول بزنم یا قوچان ؟ لطفا کمک کنید

FAIER
10:20 ~ 25 آگوست 2009

سلام
پیمان جان کمک کن که محتاج کمکم
من استان فارس هستم و رتبم 1779 شده ایا ممکنه شبانه باهنر شیراز قبول بشم
قربونت به خاطر همه زحمتات
————
مدیر سایت : احتمالش هست

فاطمه
10:24 ~ 25 آگوست 2009

سلام
لطفا به من بگید چه کار کنم من رتبم 434 حالا می تونم امیدوار باشم که کرمان قبول می شم یا نه؟ به نظر شما گرگان و اول بزنم یا قوچان ؟ لطفا کمک کنید

مائده
10:30 ~ 25 آگوست 2009

سلام آقا پیمان شما گفتین علم و فرهنگ از شبانه شمسی پور بهتره حالا علم و فرهنگ نسبت به شبانه شریعتی چطوره؟
————
مدیر سایت : از نظر کیفیتی و سطح علمی در یک سطح هستند، ولی شریعتی به دلیل دولتی بودن میتونه بهتر باشه

javad ah
10:39 ~ 25 آگوست 2009

سلام آقا پيمان
می تونيد این دانشگاه های قزوین و آبیک رو از نظر سطح دانشگاه رتبه بندی کنيد ( کدوم اول کدوم دوم و …. )
ممنون ميشم.
ترا خدا جوابمو بديد

رجاء-قزوين
دهخدا-قزوين
علامه رفيعي-قزوين
غزالي-قزوين
کوثر-قزوين
بصير-آبيک
الان من 5 نظر دادم اگه جواب این ندی دیگه نظر نمیدم.
—————
مدیر سایت : قبلا هم گفته بودم که جواب همه سولات شما در انجمن هست و اگر هم سوال جدیدی پرسیده بشه، سریعا جواب داده میشه اما متاسفانه ….

يه دوست
10:44 ~ 25 آگوست 2009

سلام…
راستش گفتم يه حرفايي بزنم شايد به درد يه سري از دوستاي خودم بخوره…

من خودم كاردانيم رو توي غیرانتفاعی گرفتم…بايد بهتون بگم به جز 2 يا 3 غير انتفاعي بقيه به درد بخور نيستن…يعني در يك سطح هستند….جالب اينكه هر مركزي هم اعلام ميكنه ما رتبه چهارم يا پنجم رو در كشور داريم….كنتور هم كه نداره…پس زياد دنبال يه مركز آرماني نباشيد…
من خودم ترم آخر كلي دنبال كار گشتم ببينم با اطلاعات دانشگاهي(نمره هام خوب بود)كاري پيدا ميشه…ديدم كلا سر كاريم…به صراحت ميگم شما اگر توي يه مركز خوب كارشناسي ارشد هم بگيريد در مورد كار ول معطليد…چون فضاي كار با دانشگاه هاي ما 180 درجه اختلاف داره…

از نظر اعتبار مدرك علمي كاربردي-غير انتفاعي- آزاد(البته به غير از يكي 2 داشگاه شهر بزرگ) براي ادارات دولتي هيچ فرقي نيست…پس زياد حرص نخوريد…
چيزي كه من تجربه كردم اينكه هركس سعي كنه توي شهر خودش درس بخونه…سعي كن با هر امكاناتي كه داره بهترين معدل رو بگيره…چون كسي ازتون نمي پرسه چند صفحه براي برنامه نويسي خونديد يا استادتون كي بوده اينجا مهم معدله…خالا مي خواد صدرا مدرك گرفته باشد يا مثلا زاهدان…

بعد از معدل چيزي كه به مراتب مهم تره اينكه چقدر اطلاعات عملي داريد…با اين همه درس خوندن چند خط برنامه مي تونيد بنويسيد…كه اينم فقط از طريق خودتون محقق ميشه و هيچ ربطي دانشگاه نداره…بارها خودم به اساتيد گفتم چه چيزهايي كه شما ميگيد منسوخ شده ..چرا مطلب روز رو نميگيد كه جوابشونم يه چيزه…مجبوريم…و شما دانشجوييد بايد خودتون دنبال دانش باشيد…

خلاصه اگر پيام نور -علمي كاربردي -آزاد يا غير انتفاعي مي خونيد سعي كنيد در كنار درس حتما كار كنيد (اگر رشته تون رو دوست داريد…اگر هم نداريد بريد دنبال كار مورد علاقه و نيم نگاهتون هم به مدرك باشه)

ايشالا كه به دردتون بخوره…
التماس دعا…

tahereh
10:57 ~ 25 آگوست 2009

سلام
می خواستم بدونم من که رتبم 457 شده میتونم روزانه کرمان یا شبانه اش قبول بشم
یه سوال دیگه با این رتبه مشکلی پیش نمیاد اگه اولویتم رو غیر انتفاعی شهرمون بزنم؟
آخه پدرم اجازه رفتن به شهر دیگه رو بهم نمی ده فقط کرمان کمی به ما نزدیکه که اونم باید به زور راضیشون کنم که اگه نشد باید برم غیر انتفاعی !!
ممنون میشم کمکم کنید
————-
مدیر سایت : اگه روزانه نشد، غیر انتفاعی شهر خودتون در اولویت هست

nooshin
10:58 ~ 25 آگوست 2009

سلام من رتبم تو نرم افزار4750 شده نمیدونم کجا قبول میشم ؟؟؟!!
ولی خوب چیزی که مشخصه اینه که غیر انتفائی قبول میشم به نظر شما اینکه دوباره برای سال دیگه بخونم بهتره ؟؟؟ آخه سال اوله که کنکور دادم فقط دو هفته درس خوندم ، فکر میکنم سال دیگه موفق بشم ولی نمیدونم ارزش داره که دوباره بخونم ؟ توروخدا کمک کنین نمی دونم چی کار کنم!!
خواهش میکنم جواب بدید اصلا فکر میکنید بخونم سال دیگه موفق میشم؟؟؟؟
————-
مدیر سایت : اگه الان بری تا سال دیگه این موقع نصف دوره رو طی کردی … کمی بیشتر فکر کن

zahra
11:08 ~ 25 آگوست 2009

سلام
آقا پیمان رتبه من شده431
به نظرت روزانه میتونم قبول شم؟؟؟
خواهش میکنم جواب ………..

behzad
11:08 ~ 25 آگوست 2009

با سلام خسته نباشيد مدير سايت
خواهشم مي كنم جوابدهيد
دانشگاه آزاد تكميل ظرفيت داره ؟
چه تاريخي ؟
خيلي ممنون مي شوم اگر جواب بديد

nig
11:18 ~ 25 آگوست 2009

بچه ها سلاااااااااام…به نظر شما کدوم بهتره؟موسسه های قزوین یا موسسه شمال آمل؟این موسسه های قزوین که هیچکدومشوت شبیه دانشگاه نیستن…….

سارا
11:22 ~ 25 آگوست 2009

سلام من رتبم 871 شده کدوم شهرها رو بزنم خوبه؟

saba
11:31 ~ 25 آگوست 2009

بازم سلام چرا جواب خیلی ها رو ندادین؟
خواهش می کنم من با رتبه 5914 کجا می تونم قبول بشم؟
بومی اصفهانم
غیر انتفاعی عقیق شاهین شهر یا نقش جهان احتمالش هست؟
خواهش می کنم به جز شما کسی نیست منو راهنمایی کنه

mina y
11:36 ~ 25 آگوست 2009

سلام
آقا پیمان من گرایش اولم شده 10900 و گرایش دومم شده 16800 غیر انتفاعی های مشهد و بزنم قبول میشم؟؟ تو رو خدا جواب بدید؟

پردیس
11:38 ~ 25 آگوست 2009

من بومی استان مازندران هم هستم که رتبم 32000 شده اصلا قبول میشم غیرانتفاعی تو رو خدا جواب بدین

n-n
11:40 ~ 25 آگوست 2009

سلام آقا پیمان
مرسی بابت همه زحمتات.امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید.من ساکن تهران هستم.به نظر شما با رتبه 14000 امکان قبولی در غیرانتفاعی های قزوین یا آبیک را دارم؟شهرهای شمالی چه طور؟خیلی ازت ممنون میشم اگه جوابمو بدی.

سلام آقای ahadsfو احمد آقا و بقیه دوستان
11:43 ~ 25 آگوست 2009

لطفا به منم بگین با 10408 نرم افزار کرمان میارم؟

m
11:52 ~ 25 آگوست 2009

سلام
با رتبه15900میتونم یکی از جهاددانشگاهی ها قبول بشم؟
سریع بگین

یگانه
11:52 ~ 25 آگوست 2009

آقا پیمان
ممکن کمی هم در مورد غیر انتفایی های مازندران بگین (نرم افزار/همشون)ممنون میشم
و در ضمن یه سوال دیگه انتخاب رشته رو بر اساس علاقه انجام بدیم!! یعنی هر چی که دلمون بخواد رو انخاب کنیم و اول هم بهترین ها رو انتخاب کنیم؟؟درسته؟؟؟

بریندار
11:53 ~ 25 آگوست 2009

سلام تبریک میگم به تمام دوستانی که قبول شدن
اتفاقی چشمم افتاد به یه سوال که از مازندران و مخصوصا روزبهان ساری پرسیده بودند
دوستان نکنید این اشتباهو که من کردم نکنید که به خدا خودتون ضرر میکنین
من ورودی مهر 85 کارشناسی ناپیوسته ی روزبهان ساری هستم
پارسال هم به زور فارغالتحصیل شدم من با1793 اونجا قبول شدم
هیچی نداره هیچی نه سطح علمی نه فضای آموزشی نه استاد و نه هیچ چیز دیگه.
این سایتشه نگا کنین:
http://www.rouzbehan.ac.ir

ahadsf
11:58 ~ 25 آگوست 2009

سرکار خانم نوشین من جای شما بودم امسال میخوندم … من هم پارسال شرایطی مثل شما داشتم و برا امسای خرخونی کردم که آخرشم رتبه ام سه رقمی شد و الانم مجبورم همین غیرانتفاعی بخونم با این فرق که 1 سال عمرم حروم شد …

samaneh_66
12:04 ~ 25 آگوست 2009

سلام من رتبم در كارشناسي ناپيوسته كامپيوتر شده 4800 به نظر شما من غير انتفاعي همدان قبول ميشم

tassnim
12:05 ~ 25 آگوست 2009

سلام خواهش می کنم جواب منو هم بدین لطفا
تو ماه رمضونی انقدر مارو بی جواب نزار
لطف کنید بگین چقد احتمال داره با رتبه 1558 علم و فرهنگ تهران قبول شد
————–
مدیر سایت : احتمالش خیلی کمه

mahta
12:06 ~ 25 آگوست 2009

salam, mamnun az site khubetun. mikhastam beporsam k daneshgah jahrom ta che rotbee ghabul mikonee. man 7081 shodam. rahnemaim konidd

سلام آقای ahadsfو احمد آقا و بقیه دوستان
12:07 ~ 25 آگوست 2009

لطفا به منم بگین با 10408 نرم افزار کرمان میارم؟

earabi
12:07 ~ 25 آگوست 2009

سلام من رتبه 13426آوردم مشهد غیرانتفاعی قبول می شم یا نه؟؟؟؟؟زودتر بگین

koala
12:08 ~ 25 آگوست 2009

سلام اقا پیمان
من 1000 بار براتون پیام گذاشتم اما جواب ندادین
توروخدا بگین من با رتبه 5500 غیرانتفاعی شاهرود قبول میشم؟؟؟

مهندس پیمان لطفا
12:17 ~ 25 آگوست 2009

آقا پیمان بنظرتون من با 10500 یزد یا کرمان یا بوشهر میارم اگه آره کدومش؟اگه نه کجاها ممکنه؟اگه هم هیچ جا یا نمیدونید ترو خدا جواب بدین

hana
12:17 ~ 25 آگوست 2009

سلام
من رتبم تو نرم افزارشده2863و تو سخت افزار 2306
از یه طرف تو آ.غ رندگی می کنم نزدیکترینشهری که
غیرانتفاعی داره 1ساعت تا شهرم فاصله داره
حالا با این اوضا احوال چی کار کنم ؟؟؟؟
شانس قبولیم تو دانشکدهی فنی ومهندسی بناب چه قدره؟؟

ممنون از لطفتون

نرگس
13:53 ~ 25 آگوست 2009

سلام اقا پیمان فقط لطف کنید جوابمو بدید خواهشن من هر ساعت سر میزنم منتظر جوابم
من بومی اصفهانم به دلایل خاص میخوام سراج یا دانشوران تبریز قبول شم رتبه نرم افزارم شده 3338 میخواستم ببینم ایا احتمال این هست که این دوتا یکییش قبول بشم خواهشا جواب بدید
سراج یا دانشوران
به خصوص امسال که نبی اکرم پذیرش نداره
منتظرم لطفا
———–
مدیر سایت : بله احتمالش هست که قبول بشید

ناشناس
13:54 ~ 25 آگوست 2009

سلام میخواستم سوال کنم ببینم مراکز غیر انتفاعی برچه حسبی دانشجو قبول میکنن برحسب بومی بودن یا برحسب رتبه و علایق هر کس از هر شهر خواهشا جواب بدید منتظرتونم

yahagh
14:45 ~ 25 آگوست 2009

سلام
به نظر شما من با رتبه 12200 جایی قبول می شم ؟
لطفا کمک کنید.

VAHID_2009
14:48 ~ 25 آگوست 2009

با عرض سلام و آرزوي قبولي طاعات و عبادات عزيزان.بنده چون انتخاب اولم(با رتبه 324) روزانه فني ومهندسي قوچان بود در اين باره از اينترنت تحقيقي كردم كه اگر آقا پيمان قابل بدانند نتيجه را به كسانيكه علاقه به انتخاب آنجا دارند اعلام كنم:
معرفی دانشکدهء فنی و مهندسی شهرستان قوچان

احداث این دانشکده در سال 85 با سفر آقای احمدی نژاد به شهرستان قوچان به تصویب هیات دولت رسید و این دانشکده در بهمن همان سال اولین دانشجویانش را در دو رشتهء مخابرات(ICT )و کامپیوتر( نرم افزار )— هردو در مقطع کاردانی—جذب نمود.یک سال بعد یعنی در بهمن 86 علاوه بر دو رشته فوق در رشته های مهندسی شیمی( طراحی فرایندهای صنایع نفت ) و مهندسی کامپیوتر( نرم افزار )، اقدام به جذب دانشجو نموده است. و بازهم یک سال بعد، در بهمن 87 علاوه بر رشته های فوق در رشتهء مهندسی عمران( عمران ) دانشجویانی را پذیرفته و قرار است در مهر 88 در رشته مهندسی مکانیک( حرارت و سیالات و ساخت و تولید ) دانشجو بپذیرد.

خوابگاه: این دانشکده تاکنون به همهء دانشجویانش—شبانه ، روزانه، کاردانی وحتی دانشجویان داخل استانی—خوابگاه داده است.

سطح علمی: راستش سطح علمی دانشکده در یکی دو سال اول چندان تعریفی نداشت،ولی کم کم وضع در حال تغییره و فعلا استاید خوبی در این دانشکده مشغول تدریسند( میشه گفت تقریبا دو سوم اساتید بدرد بخورند) .

سلف سرویس: سلف این دانشکده در اوایل آبان 87 راه اندازی شد. تا قبل از راه اندازی سلف، غذاهایی که به دانشجویان میدادن چندان تعریفی نداشت ولی همزمان با راه اندازی سلف، کیفیت غذاها بهتر شد و هم اکنون غذاهایی که به دانشجویان میدن الحمدلله بد نیست.

ساختمان آموزشی: دانشکده دارای یک ساختمان آموزشی(واقع در جاده مشهد- بعد از پلیس راه – روبروی دانشگاه آزاد و کنار دانشگاه پیام نور ) ، یک ساختمان پژوهشی ( واقع در بلوار پرفسور صادقی- کنار اداره آب ) ویک ساختمان آزمایشگاه میباشد که چندان بزرگ نیست.البته یک ساختمان اداری( جنب فرمانداری) هم دارد.

دانشکده در یک نگاه: این دانشکده با پیگیری های مسئولین روز به روز در حال پیشرفت بوده و آیندهء خوبی برای دانشکده پیش بینی میشود.

اما معرفی خود شهرستان قوچان: شهرستان قوچان در خراسان رضوی واقع شده که حدود 130 کیلومتر با مشهد فاصله داره. شهر چندان بزرگی نیست. از مکانهای تفریحی این شهر میشه به پارک، باغ ملی، کوه، سد تبارک و… اشاره کرد.

تقويم آموزشي:
انتخاب واحد تحت وب آغاز:15/6/88 پايان:29/6/88 انتخاب واحد حضوري آغاز:30/6/88 پايان:1/7/88 تشكيل كلاسها در سا ل 88 آغاز :30/7/88 پايان:16/10/88 روز اول مخصوص وروديهاي 85(جهت انتخاب واحد) روز دوم مخصوص وروديهاي 86 و ماقبل روز سوم مخصوص همه وروديها.

مخصوص وروديهاي 88:
در شرف اغاز سال تحصيلي جديد دانشگاهي سال 87-88 هستيم يعني ورودي هاي جديد واسه همين تصميم گرفتم مطالب اندك ولي جامعي رو براي اين عزيزان در مورد دانشكده بزارم 1- دانشكده فني و مهخندسي قوچان : همونطور كه از اسم مشخصه شما وارد يك دانشگاه نميشين بلكه وارد يه دانشكده ميشين كه البته به نظر شخص بنده زياد مهم نيست بلكه اين جوري بهتره چون همه هم صنفن يعني همه از صنف مهندسين 2- دانشكده به تمامي دانشجويان اعم از روزانه و شبانه خوابگاه ميده كه اين به نظر من يه حسنه بزرگه 3- دانشكده داراي رشته هاي مهندسي هاي عمران – شيمي –طراحي فرايندهاي نفت –كامپيوتر –نرم افزار و كارشناسي نايوسته هاي مخابرات –سوييچ و كامپيوتر هست در مقطع كارداني نيز رشته هاي ict مخابرات و كامپوتر وجود دار البته نكته قابل ذكر اينه كه از ترم مهر امسال مهندسي مكانيك –جامدات هم به مجموع رشته ها اضافه شده 4- دانشكده فني و مهندسي قوچان به مجتمع آموزش عالي فني و مهندسي قوچان ارتقا پيدا كرده كه البته همون اسم قبلي خيلي قشنگتره! 5- دانشكده داراي يك ساختمان آموزشي جهت برگزاري كلاسها در مجاورت داشگاه پيام نور اين شهر داره كه در اين منطقه مثلث دانشگاهي قوچان سواي از داشگاه تربيت معلم قرار داره كه قاعده ي اين مثلث توسط دانشكده فني و مهندسي و دانشگاه پيام نور تشكيل شده و راس اونها دانشگاه آزاده 6- دانشكده بازم به نظر من پيشرفت خيلي خوبي داره و اونو ميشه از رشته هايي كه در اين مدت يعني ظرف 3 سال (از آغاز تاسيس) اورده تشخيص داد 7- دانشكده داراي 3 ساختمان ديگه نيز هست كه يكي اداري ديگري پ‍‍‍‍زوهشي و آخري هم محل آزمايشگاهست 8- كل دانشكده داراي يه سلفه كه با زير بناي بسيار كم و فضاي نا مناسب در مركز شهر و زير خوابگاه 4 قرار داره با توجه به قرار گرفتن سلف در زير زمين فضايي نا مناسب و غير بهداشتي بوجود اومده كه البته قراره در اين ترم بر اساس اخبار شنيده شده پايين خوابگاه 7 هم يه سلف زده بشه

اگر عزيزان مايل باشند به آدرسهاي زير نيز رجوع كنند.باآرزوي موفقيت وشادكامي براي همه عزيزان:
http://uq.pib.ir/
http://yahoom2.pib.ir/

R.M
14:48 ~ 25 آگوست 2009

سلام آقا پيمان
ببخشيد من اگه پكيج شما رو 2يا3 روز آينده سفارش بدم كي به دستم ميرسه. يه سوال ديگه من بومي تهرانم و چون معدلم زير 14 و نميتونم برم رجايي و از اونجايي خرج مخارج علم وفرهنگ و شبانه زنجان هم يكيه به نظر شما كدوم يكي برم؟منون ميشم جوابمو بدين.
————–
مدیر سایت : به شهرتون بستگی داره. اگه تهران باشید دو روزه. اونهم بستگی به رتبه شما داره.

alphred
14:51 ~ 25 آگوست 2009

سلام پیمان جان
من رتبم 159 شده می خوام اگه بشه برم شهید رجایی واسه شبانه.بومی استان تهران نیستم
به نظرت قبول میشم؟از روزانه بناب چی؟از گرگان چی؟
—–
لطفا جواب بدین
———–
مدیر سایت : شبانه رجایی رو معلوم نیست بیاری یا نه ولی احتمالا روزانه بناب یا گرگان رو قبول میشی

kazem
14:56 ~ 25 آگوست 2009

man rotbam 28600 shode mitonam ba in rotbe to m,azandaram gabool sham? toro khoda begin behem

پگاه
14:57 ~ 25 آگوست 2009

سلام تو رو خدا یکی جوابمو بده !!! …
اقای پیمان خواهش میکنم به من بگید با رتبه 350 بالاخره کجا شانس قبولی بالاتره .با اینکه بومیه تهرانم ایا شبانه زنجان قبول می شم ؟ علم و فرهنگ بهتره یا شبانه شریعتی؟ اولویت اولم چی باشه …

Nirvana
15:02 ~ 25 آگوست 2009

باسلام خدمت مدیر محترم سایت
من سوالم اینه که مهندسی ict واسه ما که کاردانی خوندیم هم هست؟؟؟یعنی میشه انتخاب کرد؟ممنون میشم اگه جواب بدین

گلبرگ مغرور
15:19 ~ 25 آگوست 2009

سلام اگه غیر انتفاعی قبول شی و نری بازم 2 سال محروم می شی؟؟خواهشا جوابمو بدید
————
مدیر سایت : خیر این قانون مربوط به دوره روزانه هست

رزيتا
15:20 ~ 25 آگوست 2009

سلام رتبه من 21000 اومده آيا شانس قبولي دارم؟

mina y
15:28 ~ 25 آگوست 2009

سلام
آقا پیمان من رتبم تو نرم افزار شده 16800 و تو سخت افزار 10900 . تهرانم هر جا بخوام برم برام دور فرقی نمی کنه کجا فقط یه جا باشه که شانس قبولی باشه تو رو خدا بگید غیر انتفاعی های مشهد بزنم قبول میشم؟؟ کجا رو بزنم؟

نسترن
15:30 ~ 25 آگوست 2009

سلام…

من رتبم شد 271…

کلس شوکه شدم چون درصد دروس نرم افزارم از چیزی که پیش بینی میکردم خیلی کمتر شده بود…

پیمان جان میشه به سوال من جواب بدی؟؟

اول ازهمه واقعا خسته نباشی….

به من میگی اصلا امکان اعتراض هست و تاثیری داره؟؟؟

دوم اینکه من بومی شاهرودم امکان قبولیم تو تهران و گرگان هست؟؟؟
————–
مدیر سایت : نه اعتراض هیچ تاثیری نداره
بله احتمال قبولی هست

كوثر يوسفي
15:32 ~ 25 آگوست 2009

سلام به همه
من رتبم به سخت افزار علوم فنون ميخوره ولي نرم افزار شايد يه غير انتفاعي متوسط قبول شم. دوسسام اغفالم ميكنن بريم علوم فنون.رو حساب اينكه علوم فنون دانشگاه هست و.. بهتره و اينا..(هر چند فرقي نميكنه ديگه گذشت اون علوم فنون..)

بگذريم از همه ي اينا.خودم دوست دارم نرم افزارو ادامه بدم.و راستشو بخواين از دروس سخت افزار اطلاع زيادي ندارم.و به فرموده ي بعضي دوسسان و صاحب نظران! نرم افزار انعطاف پذير تر! كاربردي تر!و …! كلا بهتر است.
با همه ي اينا موندم گول اسم و رسم علوم فنون بخورم و رم سخت افزار يا برم نرم افزار يه موسسه.

پيمان با شمام، يا هر كي كه اطلاعي داره لطفا..
ميشه نظرتونو راجع به نرم افزار و سخت افزار بگين plz

بعد هم از بچه هاي سايت كه اميدوار رتبه هاي تك رقمي بودن خبري نيست؟ بالاخره چي شد؟
MoSi رتبه خوبي آوردي بهت تبريك ميگم.و به دوستامون رابين هود و.. و اونايي كه رتبه هاي خوبي آوردن تبريك ميگم.اميدوارم همتون موفق باشين.
————-
مدیر سایت : بهتره علاقه خودتون رو فدای اسم و رسم یه دانشگاه نکنید. سخت افزار پایه الکترونیک قوی میخاد

نسترن
15:35 ~ 25 آگوست 2009

koala:

koala:

koala:

در جواب پیامت من چون خودم بومی شاهرود هستم بهت میگم که حتما قبول میشی چون پارسال دوستم با رتبه 7000 غیرانتفاعی اینجا قبول شد…

شک نداشته باش….

hamed
15:52 ~ 25 آگوست 2009

سلام آقا پیمان
با رتبه 5400 میشه تو دانشگاه های زیر قبول شد؟
جهاد دانشگاهی اصفهان
اشرفی اصفهان
سپاهان اصفهان
نقش جهان اصفهان
عقیق شاهین شهر

لطفا سریع جواب بدین

خدیجه
15:55 ~ 25 آگوست 2009

سلام.
لطفا بگین برای قبولی در روزانه یا شبانه زنجان یا غیرانتفاعی تهران حداقل رتبه باید چند باشه ؟
توروخدا جواب بدین.

ali
15:56 ~ 25 آگوست 2009

سلام می خواستم بپرسم با رتبه 23557 میشه غیر انتفاعی توی هر جای ایران قبول شد؟

مهدی
16:20 ~ 25 آگوست 2009

سلام
امروز ظاهرا یک مشکلی در رابطه با سرور سایت  پیش اومده بود و سایت از دسترس خارج شده بود.
من سرور اختصاصی خوب دارم و می خواستم پیشنهاد بدم که برای پیشرفت بهتر این سایت و گسترش خدماتش با هم همکاری کنیم. اگر مایل بودید با ایمیل با من تماس بگیرید تا با هم در مورد راه ها و نحوه همکاری و گسترش فعالیت سایت صحبت کنیم.
خدانگهدار! 
—————-
مشکل امروز به دلیل حجم بسیار بالای درخواست اسکریپترهای پرل ( CGI ) بود که به CPU سرور خیلی فشار آورده بود و کل سرور از کار افتاده بود

KAVIR
16:27 ~ 25 آگوست 2009

سلام من بومی استان کرمانم و رتبم شده 1744 آیا شبانه کرمان قبول میشم یا برای سال آینده بخونم ؟
مرسی

ali
16:39 ~ 25 آگوست 2009

سلام بچه ها من با رتبه 23557 قبول میشم هر کجا شد مشکلی نیست. قبول میشم یا نه؟

aftabgardan_1989
16:50 ~ 25 آگوست 2009

salam khaste nabashin ba rotbe 5300 narmafzar gheyre entefaii koja mishe ghabol shod torokhoda begin

mans
16:55 ~ 25 آگوست 2009

سلام اقاي پيمان سوال قبلي من نمايش داده نشد ومن براي دومين بار سوال ميكنم .اميدوارم جوابم را بدهيد .رتبه من 1099 شده است . لطفا براي انتخاب رشته من را راهنمايي كنيد.

نسترن
16:55 ~ 25 آگوست 2009

پیمان جان من الآن یه نکته دیدم که یکذره گیجم….

تو دفترچه بعضی دانشگاها رو شرایط خاص زده بود که من توجهی نکردم ولی الآن که یه نگاه انداختم یکیش معدل بالای 14 بود…

خوب چه ارتباطی داره سال 85 که معدل اصلا مهم نبود من 13 و خورده ایه… این به این معنیه که من باید دور این دانشگاها رو خط بکشم حتی با رتبه 271؟؟؟؟
————-
مدیر سایت : بله باید خط بکشید

farshid
16:57 ~ 25 آگوست 2009

سلام میخواستم بدونم تا چه رتبه ای تو جهاد دانشگاهی کرمانشاه شانس قبولی هست؟
با تشکر

يه دوست
17:08 ~ 25 آگوست 2009

دوستان وقتي اين همه همياري رو آدم ميبينه حيفش مياد كاري نكنه…

من خودم 2 سال طبرستان خوندم….شايد بتونم يه راهنمايي هاي بكنم…
اين دانشگاه از نظر اساتيد وضعيته خوبي رو داره(اكثر اساتيد دروس تخصصي از تهران ميان)
از نظر آ‍زمايشگاه و سايت هم در حد نياز امكانات داره…
سلف خوبي داره ولي غذاهاش خوب نيست… به شخصه هيچ وقت از غذا هاش راضي نبودم…
مدير گروه (مهندس حسيني)بسيار با شخصيتي داره كه خيلي سعي ميكنه به دانشجو كمك كنه…
خوابگاه خودگردان داره ولي پيش نهاد ميكنم 4-5 نفري بريد دنباله يه خونه تا بريد خوابگاه…حالا وقتي رفتيد متوجه ميشيد…كرايه هم اگر يه خونه معمولي رو در نظر بگيريد ماهي 150 ….
خدا رو شكر تا جايي كه ما بوديم(ترم پيش) بچه هاي تهراني زياد ميان اونجا….
روزهاي كلاس هاش با تلاش مدير گروه سعي ميشه آخر هفته باشه ولي خوب هميشه هم محقق نميشه…شما روي 4 روز در هفته حساب كنيد…برنامه مهر 88 هم اگر تغيير ندن چهارشنبه_پنجشنبه-شنبه و يكشنبه است…
فاصله اش از كرج 3 ساعت و نيمه…از تهرانم 4 ساعت نيم…
از تهران هر نيم ساعت اتوبوس داره…از چالوس هم حدودا همين طوره…
شهر خيلي خوش آب و هواييه ولي زياد بومي ها ي جالبي نداره…
خود دانشگاه خيلي بزرگ نيست ولي شيكه…
به دوستاني كه ساكن كرج /غرب تهران/شهرهاي اطراف خود چالوس پيشنهاد ميكنم اين دانشگاه رو توي انتخاب هاشون قرار بدن…
چيزي كه شنيدم اينكه تا حدود 5000 شانس قبولي رو دارن…

ايميلم هم ميزارم اگر سوالي داشتيد در خدمتم…

كوثر يوسفي
17:10 ~ 25 آگوست 2009

متشكرم پيمان

دوست گلم” فاطمه” ساكن محمود آباد
شما با 6400 فكر نميكنم (يعني تقريبا مطمئنم) علوم فنون و شمال آمل قبول نميشي.ولي بقيه غير انتفاعيارو مياري.من ساكن قائم شهرم و صنعتي قائم هم دو ساليه كارشناسي ميگيره.ولي من آمل و بابل رو ترجيح ميدم. به خاطر اينكه موسسه قائم شهر تازه تاسيسه و….
راستش من اطلاعي راجع به محمود آباد ندارم. شما اول ببين محمود آباد وضعش چطوره.بعد هم اگه بخواي بابل يا آمل رفت و آمد كني يا خونه يا خوابگاه بگيري از لحاظ هزينه مي صرفه يا نه.يا اصلا براتون هزينه مهم هست يا نه. اگه بخواي رفت و آمد كني شما تو پائيز و زمستون به مشكل برميخوري. بالاخره بعضي كلاس ها تا 8 شب هم امكان داره طول بكشه.كي ميخواي برگردي خونه يا چطور.كلا اگه تصميم گرفتي بابل يا آمل بري بايد ساكن اون شهر بشي. ولي اول ببين محمود آباد چطوره(حالش خوبه!D:) حالا خوب فكراتو كن بعد تصميم بگير.

Freedman شما كه با اين رتبه شمال قبولي.پارسال شمال تا تقريبا رتبه شما رو گرفته. و سخت افزارو هم تا 5هزارو خوردي اطلاع دارم گرفته.

يكي از بچه هاي سايت ” يه دوست” درست ميگن.كاملا با حرفاشون موافقم.بيشتر غير انتفاعي ها تو يه سطح هستند.اينكه كدوم بهتره هم خيلي چشمگير نيست. براي كار بيشتر به سوادت نگاه ميكنن و تو اين موسسه ها هم چيز خاصي ياد نميگيريد.فقط خودتون بايس تلاش كنيد. اينا خيلي قابل توجه هست. سعي كنيد اولويت غير انتفاعي رو اول تو شهر خودتون يا شهرهاي نزديك قرار بدين.

و كساني هم كه با رتبه هاي ميشه گفت بد ميخوان “حتما ” قبول شن موسسات گلستان شايد بتونن قبول شن(**قابل توجه:** البته ما پارسال همچين دوستاني داشتيم آق قلا و … قبول شدند ولي وقتي رفتند اونجارو ديدند كلا بيخيال شدند و دوباره برا امسال خوندند.)پس خوب فكراتونو بكنيد!

و كساني كه با رتبه هاي بد مازندران ميزنن: مثل پرديسان فريدونكنار ميشه قبول شد (مثل آق قلا اينا نيست كه كلا بخواي بي خيال شي. اتفاقا فريدونكنار دريا داره! خوشگله.D: البته من آق قلا اينارو نرفتم نميدونم.فقط تجربه دوستامو گفتم بهتون.شايد اينجاها به درد پسرايي ميخوره كه نخوان سربازي برن.)و فكر ميكنم محمود آباد هم بتونيد.چون ” فاطمه” بالا گفتند همه دوستاي محمودآباديشون دارن ميزنن آمل و بابل.ديگه محمود آباد خلوته!:) تا اونجا كه ميدونم با رتبه هاي بد آمل و بابل و ساري نزنيد چون نميشه قبول شد.موسسه هاي معمولي تر شهر هاي اطراف بزنيد.بازم ميگم كلا فرقي نداره موسسه ها ولي خب هر كدوم يه نرخي دارن ديگه.اينا فقط اطلاعاتي بود براي افراد غير استان كه ميخواستن مازندران رو انتخاب كنند و اطلاعاتي نداشتند.

حدیث
17:15 ~ 25 آگوست 2009

سلام من رتبه ام 1311 شده آیا قوچان روزانه نیمسال اول یا دوم قبول میشم شبانه قوچان چی من قوچانیم

ناشناس
17:18 ~ 25 آگوست 2009

پاسخ به :

سلام آقای ahadsfو احمد آقا و بقیه دوستان :
لطفا به منم بگین با 10408 نرم افزار کرمان میارم؟

بلی احتمالش هست . شما انتخاب بکنین …
در ضمن سعی کنین سوالاتتون رو یکبار مطرح کنین (پست هارو شلوغ نکنین)

VAHID_2009 جان ممنون از اطلاعات مفیدت …

ناشناس
17:22 ~ 25 آگوست 2009

من اولین بار که نظر می دم پس خواهش میکنم به من یکی جواب بده دلم و نشکن به نظر شما با رتبه 1660 می شه ساوه قبول شد یا اصلا انتخابش نکنم صدرا رو انتخاب اولم بزنم یا نه من ساکن تهران هستم و خیلی نگرانم در ضمن موقع انتخاب رشته باید بر اساس علاقه مان اولویت شهرمون و مشص کنیم یا بر اساس رتبه ای که می گیرند. جون هر کی دوست داری جواب بده سوال خیلی هاست ازت ممنونم کمکم کن

aram
17:32 ~ 25 آگوست 2009

سلام
من گرایش سخت افزارم 13809 .اقا پیمان لطفا راهنمایی ام کنین کجا رو بزنم احتمال فبولی ام هست یا اصلا با این رتبه قبول نمی شم.
———–
مدیر سایت : احتمال قبولی خیلی کمه

MoSi
17:38 ~ 25 آگوست 2009

پیمان جان سلام
به نظرت با رتبه 319 کجا رو بهتره اول بزنم.
با توجه به اینکه گفتی علم و فرهنگ بهتر از شمسی پوره بی خیال شمسی پور شدم.
اما شبانه رجایی یا شبانه زنجان چطور؟؟؟
ارزشش رو داره یا همون علم و فرهنگ (که تعریفشم زیاد شنیدم)؟؟؟؟؟
با319 میارم علم و فرهنگ و دیگه؟؟؟؟؟؟
این سوال نسترن خانم هم هست. اگه جواب بدی مشکل اونم حل میشه
ممنون بابت جوابت (این و میگم که جواب بدی)
—————
مدیر سایت : با این رتبه بعیده شبانه رجایی و یا زنجان رو بیاری ولی علم و فرهنگ قطعیه
از بقیه هم به نظر من بهتره

MoSi
17:42 ~ 25 آگوست 2009

ببخشید اسم پگاه رو نسترن نوشتم.
چه قدر شبیه هم هستن نه!!!!

milad
17:45 ~ 25 آگوست 2009

سلام آقا پیمان من رتبم 8600 شده ساکن اصفهان هستم آیا امکان قبولیم در شهرستانهای نزدیک اصفهان یا خود اصفهان هست؟
ممنون میشم راهنماییم کنید (-;
————
مدیر سایت : بله امکانش هست

مسعود
18:05 ~ 25 آگوست 2009

من رتبه ام 445می خواستم بدونم علم و فرهنگ قبول می شم؟
ممنون
————–
مدیر سایت : اگه اتفاق خاصی نیفته بله

masi
18:25 ~ 25 آگوست 2009

سلام من رتبه ام 6600 شده در نرم افزار میخواستم بدونم دانشگاه علم و فنون مازندران قبول می شوم یا نه لطفا جواب بدین
————-
مدیر سایت : به احتمال خیلی زیاد خیر

همایون
18:32 ~ 25 آگوست 2009

سلام پیمان.
رتبه ام شده 11500(نرم افزار) میتونم جایی امید داشته باشم ؟
شرمنده که وقتت رو گرفتم.
ممنون.
———–
مدیر سایت : بله میتونید امیدوار باشید

خدیجه
18:33 ~ 25 آگوست 2009

توروخدا جواب بدین حداقل رتبه برای روزانه یا شبانه زنجان یا غیر انتفاعی تهران چقدره؟
جون هر کی دوست دارین جواب بدین دارم دق میکنم
————-
مدیر سایت : بستگی به دانشگاه داره

masi
18:34 ~ 25 آگوست 2009

سلام میخواستم بدونم با رتبه 6600 نرم افزار میشه دانشگاه علم وفنون مازندران قبول شد خواهشا جواب بدین

خطاب به نرگس خانم
18:37 ~ 25 آگوست 2009

باسلام-خانم نرگس كه نوشتن بومي اصفهان و ميخوان دانشوران و سراج رو بزنن من توصيم اين هست كه سراج رو بي خيال شن چون نزديك محله ما تو كوچه ارك هست.هم از لحاظ كمي و هم از لحاظ كيفي تعريف خاصي نداره ولي دانشوران بدك نيست.اگه به خاطر علت خاصي نباشه.بهتره اطراف اصفهان يه جايي رو انتخاب كنند.
با اميد موفيقت و آرزوي قبولي طاعات و عبادات.

محسن
18:43 ~ 25 آگوست 2009

با سلام خدمت شما آقا پیمان
من با رتبه 410 شبانه شمسی پور رو بزنم یا علم و فرهنگ؟
با تشکر
—————
مدیر سایت : پیشنهاد من به شما علم و فرهنگ هست

زهرا
18:48 ~ 25 آگوست 2009

با سلام
ببخشید من بعد کلی مکافات رتبه شد 188 توی نرم افزار و 51 توی سخت افزار پارسال نرفتم چون می خواستم برم روزانه حالا با این رتبه می تونم روزانه زنجان قبول بشم
بقیه شهر های نزدیک هم که خوابگاه ندارن
راستی من رتبم هم با سهمیه و هم بدون سهمیه شده 188 و 51 چرا؟

سارا
18:53 ~ 25 آگوست 2009

سلام میخواستم سوال کنم ببینم مراکز غیر انتفاعی برچه حسبی دانشجو قبول میکنن برحسب بومی بودن یا برحسب رتبه و علایق هر کس از هر شهر خواهشا جواب بدید منتظرتون
ایا بومی بودن ملاکه یا رتبه خواهشن جواب بدید
هرکسی میدونه جواب بده و شما اقای پیمان
با تشکر فراوان از سایت عالیتون
———–
مدیر سایت : رتبه کشوری ملاکه

mina y
18:54 ~ 25 آگوست 2009

سلام
آقا پیمان من رتبم تو نرم افزار شده 16800 و تو سخت افزار 10900 . تهرانم هر جا بخوام برم برام دور فرقی نمی کنه کجا فقط یه جا باشه که شانس قبولی باشه تو رو خدا بگید غیر انتفاعی های مشهد بزنم قبول میشم؟؟ کجا رو بزنم؟ جواب بدید تو رو خدا

هاشم
18:55 ~ 25 آگوست 2009

سلام

آقا پیمان خسته نباشی طاعات و عبادات هم قبول.
دادش با رتبه 10665 احتمال قبولی هست ؟؟ اگه هست یه راهنمایی میکنی لطفا ؟؟

mina y
18:57 ~ 25 آگوست 2009

سلام
آقا پیمان تعداد واحدی که باید تو دوره کاردانی به کارشناسی پاس کنیم چند تاست ؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگه جواب بدید.

خدیجه
19:01 ~ 25 آگوست 2009

agadsf جان توروخدا جواب بده هیچکی جواب منو نمیده!
با رتبه 1387 میتونم به صدرا یا شبانه زنجان امیدوار باشم؟
تا چه رتبه ای میشه به روزانه امیدوار بود؟
توروخدا جواب بدین.مرسی.

دلفی
19:05 ~ 25 آگوست 2009

مدیر سایت خواهش می کنم بگید چون امسال اهواز یه موسسه دیگه به نام کارون زده با 80 نفر پذیرش من با رتبه 4390 به جهاد دانشگاهی اهواز امید داشته باشم
————–
مدیر سایت : جهاد رو مشخص نیست ولی کارون رو قطعا قبولید

fari
19:06 ~ 25 آگوست 2009

من رتبه ام1560شده به نظرتون میتونم به غیرانتفاعی تهران امیدوار باشم.تو رو خدا یکی جواب بده دارم دق میکنم.

رضا
19:09 ~ 25 آگوست 2009

سلام دوست عزیز
من کاردانی نرم افزار خوندم.الان رتبم شده 6085.
می خواستم بدونم می تونم رشته IT انتخاب کنم یا حتمان باید نرم افزار و سخت افزار باشه.

مسعود
19:13 ~ 25 آگوست 2009

سلام آق پیمان.یه هلپ هم به ما بده.با 11000 هیچ جا میتونم قبول شم؟مهراستان استانه امکانش هست؟کجا میشه؟؟ممنون

هنگامه
19:17 ~ 25 آگوست 2009

سلام از راهنمایی های مفیدتون ممنونم.

خدیجه
19:42 ~ 25 آگوست 2009

سلام آقا پیمان.
شما میگید که سریع جواب سوال ها رو میدید البته اگه تکراری نباشه اما من که جواب سوالمو نگرفتم وگرنه دوست ندارم که اذیت کنم نمیدونم کجا جواب دادین که من ندیدم لطفا جوابمو بدین با رتبه 1387 میشه به صدرا یا شبانه زنجان امیدوار بو؟
امیدوارم جواب بدین.ممنون.
————-
مدیر سایت : شبانه زنجان که قطعا خبر – صدرا هم خیلی بعیده

hor2n
19:52 ~ 25 آگوست 2009

پیمان جان باز که سئوال منو جواب ندادی.من رتبم 14300 مگه میشه با این رتبه جایی قبول شد تازه تا 42000 هم مجازه این مجاز رو واسه چی میزنن ؟؟؟مجاز میزنن که ما هم دلمون خوش باشه که آره ما هم مجاز شدیم ای جریانش چیه که تا 42000 مجازه؟؟خواهشن جواب بدین
—————-
مدیر سایت : همیشه 80 – 90 درصد مجاز میشن ولی ملاک ظرفیت پذیرشه

فریده
19:58 ~ 25 آگوست 2009

سلام
من ساکن اصفهانم.
با رتبه 2855 امکان قبولی در جهاد دانشگاهی هست یا خیر؟
———-
مدیر سایت : 50 – 50 هست

صفورا
20:20 ~ 25 آگوست 2009

اعصابم خورده 🙁 شبانه يا غيرانتفاعي قبول ميشم اما پول يوخ 🙁 ميخواستم مرخصي بگيرم كارم رو ادامه بدم شايد جور بشه اما مثل اينكه زمان مرخصي بايد شهريه ثابت رو بپردازم 🙁 مدير سايت لطفا راهنمائي كنين منو چيكار كنم ؟:-( رتبه ام هم شده 2900
—————
مدیر سایت : کلاسهای اکثر غیر انتفاعی ها 2 – 3 روز در هفته هست و هر ترم هم 200 هزار تومن وام میدن

Nirvana
20:26 ~ 25 آگوست 2009

باسلام خدمت مدیر محترم سایت
من سوالم اینه که مهندسی ict واسه ما که کاردانی خوندیم هم هست؟؟؟یعنی میشه انتخاب کرد؟ممنون میشم اگه جواب بدین

kazem
20:40 ~ 25 آگوست 2009

yeki bege man ba 28600 mazandaran gabol misham?

سوگل
20:56 ~ 25 آگوست 2009

ترو خدا جواب بدین با رتبه 15000 غیر انتفاعی کرمانشاه قبول می شم شما فقط می توننید کمکم کنید

فریده
21:23 ~ 25 آگوست 2009

سلام
با رتبه 2855 چند درصد احتمال قبولی در جهاد دانشگاهی اصفهان را دارم.
تشکر

بدبخت بیچاره!
21:44 ~ 25 آگوست 2009

آقا پیمان اگر امکان داره بگین من به چه ایمیلی باید ایمیل بزنم؟!!!
————-
مدیر سایت : peyman_karshenasi@yahoo.com karshenasi.com@gmail.com

بدبخت بیچاره!
21:49 ~ 25 آگوست 2009

ایمیل زدم آقا پیمان.لطفاً جوابمو بدید!ممنون میشم کمکم کنید!
———–
مدیر سایت : در اولین فرصت ، چشم

حامی
21:49 ~ 25 آگوست 2009

سلام من رتبه 29000 کامپیوتر 88 کاردانی به کارشناسی گرایش نرم افزار . اصلا شانس قبولی دارم جایی یا نه؟

مجتبی
21:59 ~ 25 آگوست 2009

من رتبه ام 14951 ممکن است غیر انتفاعی کرمانشاه قبول شوم؟ با تشکر

خدیجه
22:07 ~ 25 آگوست 2009

سلام.
آقا پیمان یا ahadsf چرا جواب منو نمیدین؟
گفته بودین اگه تکراری نباشه سریع جواب میدین.
من چند بارم پرسیدم اما جوابمو نگرفتم.
لطفا جوابمو بیدن دیگه مرسی.
میخوام بدونم با رتبه 1387 میشه به صدرا یا شبانه زنجان امید داشت؟
حداقل رتبه باید چقدر باشه ؟
مرسی که جواب میدین.

neda
22:08 ~ 25 آگوست 2009

ضمن عرض خسته نباشيد به مديران و دوستان سايت بابت راهنماييهاي مناسبشون،
دوستاني كه نياز به دريافت انتخابهاي متناسب با رتبه و شرايطشان هستند مي توانند از طريق تكميل فرم انتخاب رشته اقدام كنند:

http://www.tourani.ir

از پنل سمت راست با انتخاب “انتخاب رشته رايگان” و انتخاب “در اين بخش” وارد فرم انتخاب رشته مي شود.

خيلي ممنون لطف كرديد
جوابشو از كدوم قسمت بايد بگيرم؟

elma
22:12 ~ 25 آگوست 2009

سلام اقا پیمان خواهش می کنم بهم بگید با رتبه 540 شبانه زنجان یا روزانه کرمان رو می ارم یا حداقل به جز غیر انتفاعی احتمال قبولی کجا رو دارم؟خواهش میکنم جواب بدبد اخه ما غیر شما به کی می تونیم بگیم که درست راهنماییمون کنه
———–
مدیر سایت : مشخص نیست زنجان قبول میشید یا نه ولی درکل شبانه قبول میشید. بهتره به ترتیب علاقه لیست کنید

elma
22:15 ~ 25 آگوست 2009

ضمنا لازم که از شما یک تشکر داشته باشم چون سایتتون و راهنمایی هاتون نظیر نداره

احمد رضا
22:29 ~ 25 آگوست 2009

سلام پیمان جان
رتبه من شده 376
به نظر شما امکانش هست شبانه زنجان قبول شم
شبانه شیراز چطور؟
از لطفتون ممنون
————
مدیر سایت : شبانه شیراز قطعیه، شبانه زنجان معلوم نیست

……
22:42 ~ 25 آگوست 2009

به هر کی که خوشتون بیاد جواب می دید؟
اینجام مثل اینکه پارتی میخواد که ما نداریم
5-6 روزه دارم میگم با 15000 جایی قبول می شم اگه آره کجارو پیشنهاد می کنید؟
اما شما جواب نمی دید مجبور که نیستید جواب ندید فقط ما هم بریم دنبال بدبختی خودمون اندک امیدی که می تونید بدبدم دریغ میکنید؟ اشکالی نداره ما از همه جا کشیدیم شما هم بزنید…………..
خسته ام از این زندگی لعنتی
————
مدیر سایت : شما 50 غیر انتفاعی دور افتاده و سطح پایین را لیست کنید و شانستون رو امتحان کنید

سارا
22:52 ~ 25 آگوست 2009

سلام آقا پیمان امسال قراره اتفاق خاصی بیفته؟من یه سری شایعات شنیدم در مورد یه سری تغییرات؟نمیخوام باعث تشویش بشم اگه شما هم همچین شایعاتی شنیدین بگین؟جوابتون به مسعود منو نگرتن تر کرد. در جوابش نوشتین اگه اتفاق خاصی نیفته بله.این جمله مربوط به همین شایعه نیست؟
———-
مدیر سایت : نه، قرار نیست اتفاقی بیفته

رسول
23:08 ~ 25 آگوست 2009

با سلام و با تشکر از همه زحماتی که برای بچه های فنی می کشید.
آقا پیمان این همه به سوالهای MoSi جواب دادی یه لطفی هم بکن به سوال من جواب بده می تونم با رتبه 5759 در گرایش 1 و رتبه 3680 در گرایش 2 در یکی از غیر انتفاعی های تبریز (سراج یا دانشوران) قبول بشم ؟
باز هم از همه زحماتی که می کشی تشکر می کنم .
—————
مدیر سایت : بله احتمالا قبول میشید

مریم
23:09 ~ 25 آگوست 2009

سلام خواهش میکنم جوابمو بدین من با رتبه 1112 صدرا قبول میشم؟؟
————
مدیر سایت : 50 – 50 هست

Unknown
23:11 ~ 25 آگوست 2009

سلام.
خواشهمندا جواب بدید. با 960 علم و فرهنگ قبولیم ایشالا یا نه؟
————
مدیر سایت : احتمالش خیلی کمه

فاطیما
23:25 ~ 25 آگوست 2009

سلام اقای پیمان
واقعا شرمنده,سوالم شاید یه کم تکراری باشه.به هر حال میپرسم.
به نظرتون من میتونم با رتبه 1000 بناب قبول بشم.روزانه و یا شبانه اش فرقی نداره.
ممنون میشم لطف کنید و جواب بدین.
————
مدیر سایت : خیر

Unknown
23:26 ~ 25 آگوست 2009

بنده نیاز به پاسخ دارم چون در آستانه قالب تهی کردنم. با 960 علم و فرهنگ آری یا خیر . ممنونات

مسعود
23:54 ~ 25 آگوست 2009

اقا پیمان جواب ندادیااا.البته ما طلبکار نیستیما.اما لطفا یه زحمتی بکش یه جوابی به من بده.ممنونت میشم سلام آق پیمان.یه هلپ هم به ما بده.با 11000 هیچ جا میتونم قبول شم؟مهراستان استانه امکانش هست؟کجا میشه؟؟ممنون
———–
مدیر سایت : امکانش هست ولی قطعی نیست

بهنام
23:59 ~ 25 آگوست 2009

سلام میشه بگیدبا رتبه 38000 میشه جایی قبول شد یا نه؟

رضا
00:01 ~ 26 آگوست 2009

سلام دوست عزیز
من کاردانی نرم افزار خوندم.الان رتبم شده 6085.
می خواستم بدونم می تونم رشته IT انتخاب کنم یا حتمان باید نرم افزار و سخت افزار باشه.

ahadsf
00:02 ~ 26 آگوست 2009

سرکار خانم خدیجه شبانه زنجان رو بعید میدونم ولی صدرا احتمالش هست و پارسال هم تا نزدیک 700 روزانه قبول شدند و امسال شاید تا 600 به روزانه امید باشه …
ضمنا من یه کار کوچیک داشتم و پیامتونو دیر دیدم وگرنه زودتر جواب می دادم …

آقا پیمان ممنون که جواب هارو میدی . با این جوابا خیلی ها به پاسخ هاشون میرسند . البته اگه بخونند …

MoSi
00:03 ~ 26 آگوست 2009

سلام پیمان جان
آقا ممنون بابت راهنمایی و شرمندگی بابت مزاحمت ها
ما بارمون رو بستیم واسه علم و فرهنگ
غیرانتفاعی تو شهر خودت (اگه بتونی کارهم گیر بیاری) بهتر از شهرستانه
————————
خانم یوسفی عزیز ممنون از شما . انشالله شما هم موفق باشید
———————-
آقا رسول بابا یکی هم مارو تحویل میگیره شما ناراحت میشی. جواب توروهم داده

رضا
00:12 ~ 26 آگوست 2009

دستتون واقعا درد نکنه من به جوابم رسیدم.

نرگس.ش
00:21 ~ 26 آگوست 2009

سلام دوستان
خسته نباشید
من که از آقا پیمان ناامید شدم حداقل یکی از فعالای سایت جواب بده: کوثر یوسفی،ahadsf ووووووووووو
توروخدا یکی جواب بده من بومی رشتم با 8544 میتونم همین استان قبول شم؟؟؟؟؟

ahadsf
00:24 ~ 26 آگوست 2009

آقا پیمان من خودم کلی سوال دارم ولی سوالات دوستان تموم نمیشه که سر شما هم خلوت بشه و ما سوالاتمون رو بپرسیم …

من خودم 591 آوردم و دوست دارم اگه روزانه نشه علم و فرهنگ بخونم البته اگه رتبه ام برسه . مشکلی که هست اینه که خوابکاه رو چکار کنم . دانشگاه گفته خوابگاه نمیده من اطلاعاتی در مورد خوابگاه های خودگردان ندارم اونم تو شهر تهران . می خواستم از شما بپرسم شما اطلاعی از این خوابگاه ها دارید و میشه به راحتی تو یکی از این خوبگاه ها مسکون شد یا دردسر داره ؟
واینکه به نظر شما علم فرهنگ بهتر از شبانه های قوچان و بیرجند و کرمان و … است یا فرق چندانی ندارند ؟

بازم ممنون که مارو راهنمایی میکنی ….
———–
مدیر سایت : چیزی که زیاد هست خوابگاه خودگردانه. فقط باید مایه داشته باشی. علم و فرهنگ مسلما قابل مقایسه با شبانه قوچان نیست

مینا
00:43 ~ 26 آگوست 2009

سلام و خسته نباشید
ممنون به خاطر سایت پر محتوایی که دارین
من ساکن تبریزم و در گرایش نرم افزار رتبه 19000 و خرده ای آوردم میخواستم ببینم احتمال قبول شدنم از استان های اطراف هست یا نه؟ به نظرتون کجا رو انتخاب کنم؟ در ضمن آیا میتونم از آی تی هم انتخاب کنم؟
لطفا کمک کنین
ممنونم

Sadeq
00:58 ~ 26 آگوست 2009

سلام
تشکر می کنم از سایت پر محتوا تون
رتبه من شده 4059 می خواستم بدونم اصلا امیدی به شبانه هست و همچنین با این رتبه می تونم جابرابن حیان رشت یا سبلان اردبیل قبول بشم

رابين هود
01:14 ~ 26 آگوست 2009

سلام دوستان
فكر كنم اولين نفري هستم كه اولويت هامو تو سايت ميزارم من با رتبه 584 مي خوام اولويت هاي زير رو انتخاب كنم ممنونم نظر بديد بچه ها ، بعيد مي دونم مدير سايت توجهي داشته باشه ولي لازمه به خاطر زحماتش ازش تشكر كنم
1- بهمن روزانه دانشگاه بيرجند
2- بهمن شبانه دانشگاه زنجان
3-بهمن شبانه دانشگاه رجايي
4-مهر شبانه شمسي پور
5- بهمن شبانه شمسي پور
6-مهر شبانه بناب
7-بهمن شبانه با هنر كرمان
8- مهر شبانه شماره 1 شيراز
9-مهر شبانه شماره 1 شيراز
10-مهر شبانه بجنورد
11-بهمن شبانه بجنورد
12- مهر شبانه گلستان
13-بهمن شبانه جهرم
14- مهر علم و فرهنگ
15- مهر علوم و فنون
14-صدرا تهران
15 سبلان اردبيل
البته سه چهار تاي اولي به خاطر اينه كه من لوك خوش شانسم و آخري به خاطر اينكه اردبيليم و بقيه به خاطر اينكه رابين هودم هستش . دوستان خواهشن نظر بدين مخصوصا اونايي كه نزديك رتبه من هستند و مخصوصا مدير سايت كه عمرا جواب بده .
كلا چيز مسخره اي هم كنكور هم انتخاب رشته هم زندگي هم اين دنيا هم ….

ميلاد
01:22 ~ 26 آگوست 2009

سلام
آقا پيمان از شما پرسيدم كه آيا با 855 بومي تهران، تهران – كدوم دانشگاه قبول مي شم شما فرمودين شبانه شمسي پور يا صدرا!
صدرا رو هم خودم احتمال مي دم ولي اينكه گفتين شبانه شمسي پور با چه حسابيه ؟؟؟ آيا اميدواري عنايت ميكني يا اينكه حساب كتابي هستش ! من درصد هاي 87 رو كه روسايت گذاشتين ديدم،رتبه شبانه شمسي پور 300 كمتر بود ، يعني اميد وار باشم يا اينكه سركارم !!!!!!!!!!!!
———–
مدیر سایت : شبانه شمسی پور پارسال 30 تا میگرفت ، امسال 120 تا

نسترن
01:33 ~ 26 آگوست 2009

واقعا دلم برا هممون میسوزه…
من که فقط عر میزنم…

یعنی رتبه 1 ما هم باید بره شبانه….؟؟؟

برید جمع کنید بابا… یه دفعه بگین بابا مـــــــــــــا کلفتیم…زورمون هم میرسه…اصلا دانشجو نمیخوام…
این سنگا دیگه چیه؟؟؟؟

روزانه تهران که نمیگیرید…
شبانه تهران که انگار میخوان دختر شایسته انتخاب کنید…
به شما چه ربطی داره قد ما چند سانته یا چشمامون چپ هست یا نیست؟؟؟؟

من دارم دیونه میشم…

یکی به من میگه با271 کدوم دوقوزآباد قبولم؟؟؟ معدل شبانه رو ندارم… یعنی برم بمیرم دیگه؟؟؟

شبانه زنجان که شاید امشب تو خواب ببینم….

بقیه دانشگاه ها هم که یا 1000 کیلومتر راهه یا اصلا به درد نمیخوره….

میلاد
01:34 ~ 26 آگوست 2009

سلام پیمان جان، به نظرت با 11019 می تونم علوم و فنون ارومیه قبول بشم،ممنون می شم چواب بدین.
————
مدیر سایت : خیر

koala
01:42 ~ 26 آگوست 2009

نسترن
نسترن
نسترن
نسترن
بابا اگه هستی یه جوری منو دریاب
میل و وبمو برت گذاشتم
اینکه میگن تراز شاهرود رو 2000 شده درسته؟
نگرانم

سمیه
02:04 ~ 26 آگوست 2009

سلام..با رتبه 5590 میشه کرمانشاه و یا دانشگاههای شمال کشور رو قبول شد؟

ناشناس
02:07 ~ 26 آگوست 2009

انجمن علمی کامپیوتر موسسه آموزش عالی مطهر مشهد برای رفاه حال عزیزانی که در رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر (کد 210 ) قصد آگاهی بیشتر از شرایط انتخاب رشته و انتخاب شهر را دارند اطلاعاتی هرچند کوتاه استخراج کرده که برای مشاهده آن میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید
https://www.karshenasi.com/1388/06/entekhab-shahr.html

hamed
02:08 ~ 26 آگوست 2009

سلام
من تو دفترچه خوندم سهمیه شبانه 40درصد به بسیجان و ایثارگران اختصاص پیدا میکنه منظور سنجش از این حرف آقا پیمان چیه آگه اینجوری بچه های که رتبه سه رقمی دارن شبانه رو اصلا نزنن دیگه؟
————
مدیر سایت : بسیجیان که نه، ولی ایثارگران 40 درصد سهمیه دارند

MoSi
02:21 ~ 26 آگوست 2009

نسترن خانم با 271 میتونید علم و فرهنگ تهران قبول بشید
درسته غیرانتفاعیه اما اینجور که شنیدم دانشگاه بسیار خوبیه و بهتر از شبانه هاست
—————————-
رابین هود ، داداش به هیشکی نه نگفتیا همه دولتیا رو انتخاب کردی
اینجور که فهمیدم و پیمان هم گفت علم و فرهنگ خیلی بهتر از شبانه شمسی پور و جاهای دیگست
بزن علم و فرهنگ هم کلاس بشیم.
————————–
خانم نرگس.ش با توجه به زیاد شدن ظرفیتها احتمال قبولی در غیرانتفاعی های استانتون هست.

roya
02:48 ~ 26 آگوست 2009

سلام یکی منو راهنمایی کنه با رتبه ی 4500 کجا قبول میشم؟غیر انتفایی تهران قیول میشم؟

مهدی
03:06 ~ 26 آگوست 2009

سلام آقا پیمان عزیزم.من در نرم افزار رتبه 20000 آوردم.ساکن اراک هستم.بنظر شما غیرانتفاعی مهر اراک یا غیرانتفاعی فخر رازی ساوه قبول می شوم یا نه؟امیدوارم که به بزرگواری خودتون سوال من را بی جواب نذارین.

ستاره خانوم
03:22 ~ 26 آگوست 2009

آقا پیمان یا هرکس دیگه ای که این نظرو میخونه نمی خوام بپرسم کجا قبول میشم و از این حرفا ………

من با رتبه 287 ساکن اصفهان فقط یه انتخاب می زنم : جهاد اصفهان . سوالم اینه :
به نظرتون من دیوونم ؟

سحر
05:08 ~ 26 آگوست 2009

سلام .خسته نباشيد
غير انتفاعي هاي مشهد رو مي شه از بهترين تا بدترين بگين
خواهش ميكنم

sara
05:15 ~ 26 آگوست 2009

سلام بنظرتون من با رتبه 1355 و اینکه ساکن تهران هستم و نمیتونم بجز دانشگاه های تهران و اطراف جایی برم کدوم انتخاب برام بهترین؟

baran
06:32 ~ 26 آگوست 2009

سلام
آقا پیمان رتبه گرایش نرم افزارم 28586 هستش.بومی ارومیه هستم. اگر شهرهای دور رو بزنم آیاشانس قبولی دارم ؟
تو رو خدا جوابمو بدین

baran
06:47 ~ 26 آگوست 2009

سلام
آقا پیمان رتبه نرم افزارم 28508 است و بومی ارومیه ام.اگر شهرهای دور رو بزنم آیا شانس قبولی دارم؟؟؟؟؟؟
اگه هست کجا ها رو بزنم.
تو رو خدا جواب بدین.

محمد
07:28 ~ 26 آگوست 2009

باسلام دمتون گرم از سایتتون. خواستم بگم من رتبم 2796 اومده مازندرانی هستم بزنم روزانه یا شبانه گلستان قبولم؟

محمدرضا
07:49 ~ 26 آگوست 2009

سلام اقا پيمان، اگه اين سوال منو لطف كني جواب بدي كمك بزرگي بهم كردي. من بومي كرمانم رتبم شده 1200 كه فكر كنم احتمال قبول شدنم واسه شبانه باهنر كرمان هست حالا برم زرند كه 60 كيلومتر با كرمان فاصله داره و مدرك ملي بگيرم يا همين جا بمونمو برم غيرانتفاعي بعثت ؟
منتظر جوابت ميمونم بعد انتخاب رشته ميكنم.
————
مدیر سایت : مشخص نیست شما حتما شبانه قبول بشید ولی اگه قبول شدی برو

مرضیه_ج
08:07 ~ 26 آگوست 2009

باسلام
میخواستم بدونم دانشگاه تربیت معلم سبزوار زیر نظر وزارت علومه؟و از لحاظ علمی جه جوریه؟ومن با رتبه 40 بهتره کجا رو انتخاب کنم(بومی مشهد هستم)لطفا کمک کنید
با تشکر.

پگاه
08:37 ~ 26 آگوست 2009

اقای پیمان یعنی شما میگی من با 350 بومی تهران ،شبانه تهران یا زنجان قبول نمی شم من کارنامه 87 و 86 رو نگاه کردم رتبه های 400 ، 500 هم شبانه زنجان قبول شدن . یعنی وضع امسال انقدر خرابه ؟
اولویت اول علم و فرهنگ یا شبانه شریعتی؟
پیشاپیش ممنون از اخرین کمکتون !!!…
ممنون اگه کس دیگه ای هم بتونه راهنمائی کنه …

tahereh
08:38 ~ 26 آگوست 2009

سلام
ببخشید با توجه به رتبه من که 457 است می خوام بدونم قطعا جهاد دانشگاهی یزد قبول می شم یا خیر؟
از زحماتی که برای ما می کشید کمال تشکر را دارم

m.b
08:48 ~ 26 آگوست 2009

سلام به تو دوست عزیز.خدا قوت.
میخواستم بدونم آیا با رتبه 8000 میتونم یکی از دانشگاههای غیر انتفایی اصفهان رو بیارم.اگه میشه کدومش احتمالش بیشتره؟اگه جواب بدی به خسته ای کمک کردی!

شینا
09:45 ~ 26 آگوست 2009

سلام…
من رتبه ام شده 4858 به نظرتون دانشگاه شمال آمل قبول می شم؟؟؟؟
یا علوم فنون بابل؟؟؟؟
و یا طبری؟؟؟
به نظرتون کدوم درصد قبولیم بیشتره؟؟؟؟

سید جواب نگرفته
09:45 ~ 26 آگوست 2009

سلام دوستان خوب کارشناسی
ممنون از زحماتتون-شرمنده کردید

من رتبه ام 1270 هست بومی استان فارس هستم
ایا امکان قبولی شبانه شیراز یا جهرم رو دارم

یا هز شبانه دیگری

من امکان مالی برای غیر انتفاعی رو ندارم
چند درصد احتمال داره شبانه قبول شم

خواهشا جواب بدید
اخه می جز کسانی هستم که جواب نگرفتن

سرعت اینترنتم کمه با فروم هم کمی مشکل داره

پرنیا
09:45 ~ 26 آگوست 2009

آقا پیمان توروخدا بگید من با 3600 می تونم شبانه جهرم یا غیر انتفاعی جهرم بیارم؟در ضمن بومی استان فارس هستم
توروخدا بگید

سارا
09:48 ~ 26 آگوست 2009

سلام…
من رتبه ام شده 5400 به نظرتون دانشگاه شمال آمل قبول می شم؟؟؟؟
و یا طبری بابل؟؟؟
به نظرتون کدوم درصد قبولیم بیشتره؟؟؟
چند درصد امکان داره که آمل قبول شم؟؟؟؟

سامان
09:49 ~ 26 آگوست 2009

چرا انتخاب رشته شروع نميشه؟؟؟؟

یک علامت سوال
09:49 ~ 26 آگوست 2009

سلام اقا پیمان
شما اگه میشه 10 غیر انتفاعی برتر کشور رو اعلام کنید
تا بهتر بتونیم انتخاب رشته کنیم
به طور مثال خرج یک ترم غیر انتفاعی چقدر است

سامان
09:52 ~ 26 آگوست 2009

زمان شروع انتاخب رشته کيه؟؟؟؟؟
سازمان سنجش ما را مسخره خودش کرده ؟
مرسي
اگه زمانش اعلام کنيد.

علی
10:05 ~ 26 آگوست 2009

با سلام خدمت آقا پیمان گل گلاب
بابت همه زحمت های که میکشی انشا ا.. به برکت ماه رمضان به هر چی میخوای برسی .
یه تذکری می خواستم به بچه های که می خوان تو شیرتز بخونند و احیانا بخوان غیر انتفاعی زند(زرشککککککککککککککککککککککککک) انتخاب کنند.
من ترم پیش ازاین دانشگاه فارغ التحصیل شدم
ازنظر ساختمان دانشگاه در حد قابل قبولیه
از نظر سطح علمیش یه مشت استاد های در پیت
رییس دانشگاه که نگو ….
وقتی بهت نگاه میکنه انگار ارث باباشو طلب کاره
درآخراینکه امسال سال اولشه که کارشناسی نرم افزار آورده.
حالا خود دانید……………..
به امید قبولی همه بر و بچ کارشناسی دات کام

ميلاد 855
10:27 ~ 26 آگوست 2009

مجدد سلام
آقا ممنون، من اگه شبانه شمسي پور در بيام براي شما به عنوان تشكر از زحماتت يه هديه ارسال مي كنم(البته اگه قابل بدوني)
راستي ما اگه الان انتخاب رشته كنيم كي جوابا مياد ؟؟؟
—————
مدیر سایت : آخرای شهریور نتایج میاد

mohamad por
10:29 ~ 26 آگوست 2009

سلام،به بچه هایی که مجاز شدن تبریک میگم،من رتبم 5938 شده کدو م دانشگاه میتونم قبول بشم ؟

سودابه
10:35 ~ 26 آگوست 2009

سلام خسته نباشید
من اهله مازندرانم و دوست دارم همین دانشگاههای مازندران قبلو شم
نرم افزارم 5100 شده و سخت افزارم 4700
به نظرتون علوم فنون و شما آمل و طبری احتماله قبولی دارم!!!

یا اگه دارم کدوم بیشتر؟

همه میگن روزبهان و محمودآباد و بابلسر و قایم و فریدونکنار و نور حتما قبول میشی
من دوست دارم بابل یا آمل قبول شم به نظرتون بابل و امل کدوم دانشگاه بهتره و میتون به ه ترتیبی بزنم
اصلا بابل و امل امیدی هست!!!!!!!!!
یکی کمک کنه
چون تو این چند روز هر کی یه چیز میگه
منتظرم آق پیمان
شما که تا حالا کمک کردین
این دقیقه اخرم کمک کنین ممنونم

———–
مدیر سایت : قبول میشید ولی کدومش رو، مشخص نیست

مهراوه
10:37 ~ 26 آگوست 2009

سلام آقا پیمان. مرسی که جواب ندادی.
کاش همونجوری که جواب بقیه رو میدین یه جواب کوچیک اقلا میدادین دلخوش می شدیم. دفعه ی اولم نیست که سوال می پرسم و هیچ کس جوابمو نمیده. خدا شانس بده

esmail
10:37 ~ 26 آگوست 2009

سلام آقا پیمان خسته نباشید میشه این سال تکراری منو جواب بدید من با رتبه 278 میتونم روزانه بناب قبول بشم؟شبانه چی؟ ممنون میشم جواب بدید

سودابه
10:39 ~ 26 آگوست 2009

خواهش میکنم یکی کمک کنه من دوست دارم نرم یا سخت در آمل و یا بابل قبول شم
امید دارم؟؟

نسترن
10:43 ~ 26 آگوست 2009

سلام من با رتبه 3800 غیرانتفاعی تبریز قبول میشم؟جواب می خوااااااااااااااااااااااااااااااااااام لطفا

حميدرضا
10:45 ~ 26 آگوست 2009

با سلام. رتبه من 534 شده نسبت به رتبه هاي سال قبل ميگن قوچان يا شبانه شيراز و كرمان و …. قبول ميشم .من ساكن اصفهان هستم خيلي نگرانم اگه راه دور برم نتونم تحمل كنم و ميترسم اگه اولويت غير انتفاعي اصفهان رو انتخاب كنم براي اولويت اول بزرگترين اشتباره رو انجام دادم.نميدونم چرا كنم لطفا نظر خودتان را بگوييد

رابين هود
10:48 ~ 26 آگوست 2009

ُسلام دوستان
از مدير سايت يه سوال داشتم و تا حالا يادم نمياد جواب سوالاتمو داده باشه، من خيلي دوس دارم شبانه رجايي قبول شم ولي با رتبه 584 ميشه ؟ اگه حوصله ، وقت و عشقشو داشتني جواب بده ؟ يا بايد بنويسي بله يا خير اگه حوصله نوشتن اونارم نداشتي مي توني با چشمات بهم بگي يا با حركات سرت يا با ….. !!؟؟
———
مدیر سایت : خیر متاسفنه

sara_84909629
10:53 ~ 26 آگوست 2009

سلام
چندتا سوال اساسی داشتم؟!
1. خوابگاه خودگردان یعنی چه؟
2. این شرط هایی که واسه دانشگاه ها گذاشتن اگه مثلا شرط معدل نداشته باشی چی میشه؟
3.کدوم از این ها بهتر 1جهاد دانشگاهی 2. دانشگاه علوم و فنون مازندران 3. موسسه غیر انتفاعی که همه میگن گزینه 3 مثل خونه میمونه شبیه دانشگاه نیسست.
4.من بومی جهرم هستم. رتبم 2500 شده امکانش هست شبانه جهرم قبول بشم؟
من که میدونم به سولاتم جواب داده نمیشه ولی باز یه کم اعصابم راحت میشه که جوابم ندادن. با وجود اینکه سوالمو پرسیدم.
موفق و خسته نباشی اقا پییییمان!!!1
————–
مدیر سایت : خوابگاه خودگردان همان خوابگاه خصوصی هست – اون شرایط رو هم اگه نداشته باشید نمیتونید ثبت نام کنید

saba
11:04 ~ 26 آگوست 2009

ببخشیدا ولی انگار فقط جواب رتبه های بالا رو میدین
بابا اونا که قبولن بابا ما رو راهنمایی کن
من با 5914 غیر انتفاعی اصفهانو میارم ؟
یا کرمانشاه؟
————–
مدیر سایت : مشخص نیست ، ولی احتمالا قبول میشید

11:09 ~ 26 آگوست 2009

در جواب نرگس.ش
به جابرابن حیان امیدی نیست ولی اگه احرار قبول نشی حتما آستانه قبولی

رها
11:15 ~ 26 آگوست 2009

سلام من با رتبه 15151 امكان قبولي در چه شهرهايي دارم(شيراز)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AmirBakhshi
11:17 ~ 26 آگوست 2009

بچه هايي كه ميخواستند صدرا را بزنن متاسفانه صدرا را هم ازتون گرفتن به سايت سازمان سنجش يه نگاهي بكنينن

محسن
11:28 ~ 26 آگوست 2009

یکی به من بگه چرا علم و فرهنگ از شبانه شمسی پور بهتر است؟
————
مدیر سایت : حضوری برید و هر دو مرکز رو از نزدیک ببنید، ضمنا از نظر مدرک هم علم و فرهنگ بالاتر هست

محمد
11:34 ~ 26 آگوست 2009

سلام من رتبه ام 11000 شده به نظرتون جایی قبول می شم یا نه . خواهش می کنم راهنمایی کنید

…………
11:34 ~ 26 آگوست 2009

يعني احتمالش هست ؟
ميشه چند تا از غیرانتفاعی های دورافتاده رو نام ببرید ممنون میشم.

messs
11:45 ~ 26 آگوست 2009

با عرض سلام خدمت دوستان
موضوع حمایت از دانشکده شمسی پور و دیگر دانشکده های آموزش وپرورشی
دوستان مدت کارشناسی دو سال است پس با هر شرایتی میشه این دو سال رو تمموم کرد
ولی به ویژگی هایی که این دو سه تا دانشکده دارن دقت کنید
1- اولویت اشتغال بعد از تحصیل تا 50% (با توجه به تحقیقای که من کردم این از 50% هم بیشتر چون با توجه به نیازی که دارن احتمال بالای 70% کار )
2- مزایای برای ادامه تحصیل که برای معلما هست واسه این دانشجویان هم هست ( به نظر من این مهمتره هیچ کس نمیتونه منکر بشه که امسال معلم ها روزانه رجایی و … خیلی راحت درشون میخونن)
2- کار هنگام تحصیل ( اینم مهمه چون میتونه یه کمک هنگام تحصیل واسه دانشجو باشه و سابقه کار و…)
من از مدیر سایت توقع دارم این شرایط را در نظر بگیرن بعد بچه ها را راهنمایی کنن
دوستان به نظر من این شرایط حتی بهتر بعضی روزانه ها و علم و فرهنگ و … هست
در نظر بگیرد که اساتید که تو شمسی پور و علم وفرهنگ زیاد با هم فرق نمیکنن سطحشون یکیه
اموزشکده شیراز هم از نظر امکانت و اساتید خیلی خوبه
—————-
با تشکر

mina y
11:51 ~ 26 آگوست 2009

آقا پیمان چرا جواب نمیدید یه آره یا نه گفتن انقدر سخته؟؟ جواب بعضیارو 10 بار دادین هی سوال تکراریم پرسیده ولی بازم جواب دادین.ولی به ما که رسید… شما هم بی انصافی میکنید. میشه لطفا یکی جوابم و بده. من ساکن تهرانم رتبم تو نرم افزار شده 16800 و تو سخت افزار شده 10900 امیدی هست به غیر انتفاعی های مشهد؟؟
————-
مدیر سایت : خیر، امید قبولی خیلی خیلی کمه

رابين هود
11:55 ~ 26 آگوست 2009

سلام دوستان
به نظر من رتبه هاي سه رقمي نترسند هر چي روزانه و شبانه دولتي هست بزنن تو اين مملكت كه هيچي معلوم نيست ممكنه نفر اول تو غيرانتفاعي قبول شه و نفر 999 تو روزانه زنجان

محمد
11:59 ~ 26 آگوست 2009

با رتبه 11000 احتمال قبولی در غیر انتفاعی های مشهد هست یانه خواهش می کنم جواب بدید

سارا
12:00 ~ 26 آگوست 2009

اینو توی سایت tourani.ir خوندم .میخاستم بدونم این مربوط به رشته کامپیوتر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
**************************************
اصلاحيه دفترچه شماره 2 سراسري 1388
تاريخ ثبت :1388/6/4 تاريخ به‌روز رساني : 1388/6/4
بازديد : 15
دانشگاه صدرا پذيرش ندارد و دانشگاه شيراز 400 نفر پذيرش مجازي دارد.

soheil
12:03 ~ 26 آگوست 2009

agha peyman ba rotbe 8400 sakht afzar emkenesh hast ghabool besham,

محمد
12:05 ~ 26 آگوست 2009

آقا پیمان یعنی جایی قبول نمی شم تورو خدا جواب بدید بابا ÷س اینجا کی جواب های مارو می ده :-(((((

نازنین
12:05 ~ 26 آگوست 2009

سلام قبلا هم برای شما پیغام گذاشته بودم لطفا اگر امکان داره جواب من رو بدین من رتبه نرم افزارم 12861و رتبه سخت افزارم 7277 است به نظر شما امکان قبولیم هست می تونم غیر انتفاعی کرمانشاه رو انتخاب کنم احتمالش هست که قبول بشم خواهشن جواب من رو بدین .

totti
12:06 ~ 26 آگوست 2009

سلام
آقاي رابين هود به گفته همين كارشناسي سال 87رتبه 518 روزانه قوچان مهر قبول شده ولي نميبينم قوچان تو اولويت هاي تو باشه اميدوارم روزانه وشبانه هايي كه زدي قبول بشي اگه هم نشد علم وفرهنگ خيلي خوبه ولي درباره علوم وفنون بايد بهت بگم 87 رتبه 3113 را پذيرش كرده اگه يه كم فكر كني ارزش نداره ترمي يك ميليون و خورده اي خرج كني تو مازندران من كه ميگم جاشو با سبلان عوض كن
،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
در ضمن اگه اسمت علي اكبري و تو 17 شهريور ديپلم گرفتي پس با هم همكلاس بوديم پيدا كن پرتقال فروشو اگه هم علي اكبري نيستي كم كمش با هم همشهري هستيم
،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
من رتبم 1840 شده ميخوام اول سبلان رو انتخاب كنم ممنون ميشم راهنماييم كني

مرضیه
12:10 ~ 26 آگوست 2009

دوستان سلام
درراستای آینده نگری و اینکه آدم بالاخره باید رو پای خودش بایستد، یک مشورت خصوصی !!!!! باهاتون داشتم. هرکی تجربه داره جواب بده لطفاً .
من احتمالاً علم و فرهگ قبولم ولی مسئله اقتصادی بسیار نگرانم کرده… می خوستم بدونم با این هزینه خوابگاه ها و شهریه و هزینه تحصیل در شهر تهران (ساکن یکی از شهرهای نزدیک به تهرانم) و مسائلی از این دست آیا علم و فرهنگ رو انتخاب کنم و بیام اونجا و امیدوار باشم که کاری پیدا کنم … یا اینکه در غیر انتفاعی شهر خودمون (که نرفته می دونم از هیچ لحاظی کیفیت نداره) درس بخونم؟؟؟
ممنون میشم اگه نظرتونو بگید

دارا
12:10 ~ 26 آگوست 2009

آقا پیمان ما چجوری انتخاب شهر کنیم در صورتی که نمیدونیم کجا دقیقا چند میگیره مثلا10400 کجا ها بزنه که حتما بیاره؟ما که مشاور تو شهرمون نداریم باید چه کنیم؟

فاطمه
12:10 ~ 26 آگوست 2009

ممنونم از کوثر یوسفی عزیز به خاطر راهنماییت
تصمیم گرفتم شهر خودمو اولویت قرار بدم چون رفت و آمد سخت میشه
امیدوارم شما با دوستام همکلاس شین…
بازم ممنون

احمد
12:23 ~ 26 آگوست 2009

سلام آقا پیمان
می خواستم بدونم با رتبه 10500 میشه همدان یا قم یا گلپایگان قبول شد

خیلی گلی

سیما میر
12:28 ~ 26 آگوست 2009

سیما میر:

سلام خسته نباشید
من از شهرستانی مزاحمتون میشم که بعید میدونم حتی اسمشم شنیده باشید اینجا انقد امکانات کمه که اکه شما نبودید همین رتبه رم نمی اوردم ترو خدا الانم تنهام نزارید

من رتبه ام شده 5732 در سهمیه و5740 بدون سهمیه است . چجوری انتخاب شهر کنم واقعن نمیدونم اکه براتون ممکن نیست کامل جواب بدید ممنون میشم بگید بین این انتخابا احتمال قبولیم تو کدوم بیشتر غیر انتفاعیای بزرگ کدومارو بزنم پاسارگاد شیراز ___جهاد اصفهان___بهار مشهد ___شمال آمل __ شبانه بزنم بنظرتون یا نه همه رو غیر انتفاعی بزنم خیلی سردر گمم با تمام وجود ازتون خواهش میکنم کمکم کنید اینجا جیمیل باز نمیشه به خاطر سرعت پایین ممنون میشم اینجا جوابمو بدید بازم از لطفتون ممنونم
سیما از خوزستان___ شهرستان اندیمشک

————–
مدیر سایت : شما احتمالا کارون اهواز قبول میشید

mina y
12:30 ~ 26 آگوست 2009

آخه کجا رو بزنم ؟ یعنی هیج جا قبول نمی شم؟
آقا پیمان ممنون که جواب دادین.

roya
12:39 ~ 26 آگوست 2009

سام. من رتبه ام 850 شده. ترم 3 هستم. فقط ميتونم نيمسال 2 بزنم. شانس قبولي دارم؟ بعد اينكه ميتونم نيمسال اول غير انتفاعي بزنم بعد ترم 1 را مرخصي بگيرم يا جايم را رزرو كنم؟
————–
مدیر سایت : موقع ثبت نام باید مدارک آماده باشه، امکان رزرو وجود نداره

سارا
12:43 ~ 26 آگوست 2009

یه سوال
*******
1-دانشگاه شیراز که مجازی میگیره یعنی اصلاکلاس حضوری نداره؟
2-من شنیدم هزینش سر به فلک کشیده هست وهزینش خیلی بیشتر از آزاده درسته یا شایعست ؟
لطفا جواب بدین

————–
مدیر سایت : بله هزینش خیلی بالاست

نسترن
12:55 ~ 26 آگوست 2009

وااااای منم دقیق مشکل مرضیه رو دارم…

با271 میدونم علم و فرهنگ قبولم…. بچه مایه دارم نیستم که بابام پولشو بده…2 سال کار کردم دارم که شهریه رو بدم…

ولی پیمان جان شما هم کمک کن…

چون به نظرم تو تهران آینده شغلیت تضمینه ولی اینجا مثل اسب باید کارکنی تازه هیچی هم بهت نمیدن….

به نظرت بیایم علم و فرهنگ بخونیم ترمی 700-800 بدیم یا تو همین ولایت بریم غیرانتفاعی؟؟؟؟

محمد علی
12:57 ~ 26 آگوست 2009

سلام پیمان
با رتبه 1700میتوانم شبانه زنجان قبول شم
بومی زنجانم انشا الله سوالم تکراری نباشه تا جواب بدی

kansai
12:58 ~ 26 آگوست 2009

با سلام
در باره دانشگاه گلستان بگم که این دانشگاه همون دانشکده منابع طبیعی سابق گرگانه که بیشتر رشته هاش کشاورزی و شیلات و آبخیز داری و از این قبیل بوده و به علت کمبود فضا ساختمان های جدیدی که برای رشته های جدید ساختن در جای های مختلفی دور تر از خود دانشگاه بوده ، چند سال پیش با اضافه کردن رشته کاردانی ریاضی سعی کردن که دانشکده مهندسی رو هم ایجاد کنند و بعدا دانشکده منابع طبیعی گرگان شد دانشگاه گلستان ، البته وقتی از جلوی دانشگاه رد می شی متوجه می شی که فقط سر درش عوض شده. طبق اعلام خودشون گویا دانشکده فنی شون تو شهر علی آباد کتوله که حدودا 30 دقیقه با گرگان فاصله داره و شهر کوچیک ولی دانشگاهیه بدلیل وجود دانشگاه آزاد فعال و با سطح علمی خوب مخصوصا در رشته برق قدرت
امید وارم این مطلب بدردتون بخوره

پيمان رضوي
13:05 ~ 26 آگوست 2009

سلام
ببخشين مي خواستم بدونم با رتبه بدون سهميه 10993 ميشه غيرانتفاعي علم و فم اروميه قبول شد يا هر جايي ديگه؟؟؟تو رو خدا جواب بدين؟

کسری
13:08 ~ 26 آگوست 2009

سلام من رتبه ام 1 شده به نظرتون تهران قبولم؟:))

نه شوخی کردم 11000 شده اصلا قبولم؟ خدایی بگی ها اصلا جایی قبول میشم یا نه؟

نازنین
13:26 ~ 26 آگوست 2009

سلام عرض می کنم خدمت مدر محترم سایت یک سوال داشتم ممنون می شم اگه راهنماییم کنید می خواستم ببینم اگه من شبانه نوبت دوم قبول بشم می تونم ترم 1 رو مرخصی بیرم و اینکه ایا باید دلیل محکمی داشته باشم با بهم مرخصی بدن ؟ممنون می شم اگه را هنماییم کنیذ اقا پیمان
————
مدیر سایت : ترم اول مرخصی ندارد

aligol
13:29 ~ 26 آگوست 2009

سلام خسته نباشید
من اهله مازندرانم (ساری)
رتبم 3740 شده ( نرم افزار)
به نظرتون علوم فنون و شمال آمل احتماله قبولی دارم!!!
یا اگه دارم کدوم بیشتر؟
به نظرتون کدوم موسسه در مازندران را تو اولویت قرار بدهم.
منتظرم آقا پیمان

سودابه
13:29 ~ 26 آگوست 2009

جوابمه منو کسی نداده!!!!!!!

شونسوکه
13:31 ~ 26 آگوست 2009

سلام
همه قبولن
منم با رتبه بالا مرتبه 6775 کجا قبولم ؟ اگه گفتی ؟

sahar
13:32 ~ 26 آگوست 2009

با سلام وخسته نباشید رتبه ی من در گرایش نرم افزار 11860 شده امیدی هست غیرانتفاعی اهواز قبول می شم ممنون می شم جواب بدین (از آبادان)

سما
13:39 ~ 26 آگوست 2009

salam….mamnun az site khob va besyar jamato0n…mikhastam bedo0nam ba ro0tbe 5036 dar narm afzar va 3900 dar sakht afzar …emkanesh hast ke ghazvin ghabo0l sham???mamnun misham

مریم
13:51 ~ 26 آگوست 2009

سلام
شبانه ی قوچان تا چه رتبه ای رو پذیرش می کنه؟
ممنون از راهنمایهای خوبتون

احمد رضا
13:52 ~ 26 آگوست 2009

سلام پیمان جان
خواستم بدونم کلمه غیر انتفاعی روی مدرک فارغ التحصیل های این دانشگاه قید می شه
( واسه کنکور ارشد گیر نمی دن)
مدرک شبانه شمسی پور بهتره یا علم و فرهنگ به نظر شما من که ایلامم برم شمسی پور شبانه یا علم و فرهنگ؟

MoSi
14:02 ~ 26 آگوست 2009

خانم مرضیه و نسترن و . . .
ببخشید پیمان سرش شلوغه گفتم من جواب بدم.این مشکل شما یکم هم مشکل من بود
من کرجیم و علم و فرهنگ رو زدم چون میتونم برم بیام.
شهر نزدیک تهران یعنی چی ؟؟؟ در یه استان دیگه هستید؟؟؟ یا تهرانید؟ رفت و آمد روزانه براتون امکان نداره؟
منم به قول نسترن بچه مایه نیستم اما یه کاره نیمه وقت فکر میکنم بتونه خرج دانشگاهم رو بده.
تازه به جز شهریه ثابت در بقیه موارد تفاوت زیادی بین شبانه و غیرانتفاعی نیست.
بازم میگم خوندن تو شهر خودت اگه ارزشش رو داشته باشه بهتر از شهرستانه که واسه من علم و فرهنگ داره
———————–
آقای messss
1. دانشکده نه و آموزشکده شمسی پور .یه نگاه به دفترچه بندازی میبینی. حالا سر درش هر چی میخوان بنویسن
2. مگه فرهنگی ها چی دارن که ماها نداریم؟ اونا باید برن روزانه اما ما نه؟؟؟ اینم از قوانین آموزش پرورشه دیگه که خدا میدونه با وزیر جدید چی میخواد بشه.
3. ببینم مگه کسی که الان کاردانی شو از شمسی پور گرفته میتونه روزانه شمسی پور بزنه که گفتی : مزایای برای ادامه تحصیل که برای معلما هست واسه این دانشجویان هم هست
4. پز کارشون رو میدن؟؟؟ یه حسابدار اگه حسابدار باشه یا یه مهندس کامپیوتر اگه مهندس باشه خیلی بیشتر از اینا میتونه دربیاره و واسه خودش کار پیدا کنه
5. خیال کردن خلبانی میخوای شرکت کنی. قدت این قدر باشه سنت زیاد نباشه قابلیت راه رفتن رو دستهات رو داشته باشی و . . . یعنی کسیکه پاش تو یه تصادف قطع شده باشه حق درس خوندن نداره؟؟؟؟؟ ایول بابا
5. آقا دو سال کم نیست که میگی میشه گذروند. دو سال هم عمریه و خیلی اتفاق های خوب و بد میتونه درش بیوفته
در آخر نمی خوام بگم شمسی پور یا رجایی یا … بد هستند اما آش دهن سوزی هم نیستن که شخص خودش رو واسشون بکشه.(منم تو یه آموزشکده کاردانی گرفتم)
تازه یادشون افتاده سطح تحصیلات معلم ها پایینه روزانه هارو بخشیدن به خودشون و شبانه ها رو هم دادن به بقیه که اونم ارزونی خودشون

رابين هود
14:02 ~ 26 آگوست 2009

سلام دوستان
عجب طوطي هستي تو totti بيشتر از همه حرف زدي راستش درسته من همونيم كه گفتي ولي تا اونجايي كه يادمه 17 شهريور آش فروش ، ساندويج فروش ، تنقلات فروش داشتيم ولي پرتغال فروش نداشتيم اونم شايد از نوع تامسونش.
يوسف رزمي ، دانشيان كدومشي ؟
آيت افضلي كه نيستي چون اون از من بهتر اورده ، خوش منشم نيستي چون اونم هشتصد و خورده اي آورده
كي هستي تو ديوونم كردي ؟
در ضمن من اينارو نوشتم كه بچه ها تحريك بشن اونا هم اولويت هاشون بنويسن ولي هيشكي تحريك نشد من اصلا غير انتفاعي نمي زنم مگه اينكه مال شهر خودم باشه . تو كي هستي پرتغال فروش ، الان كه فصل پرتغال نيست چي مي فروشي ؟؟؟!!!!

soheil
14:05 ~ 26 آگوست 2009

agha peyman be nazare shoma hade nesabe ghabooli too sakht afzar chande
man rotbe sakht afzaram 8400 shode benazaretoon ghaboolam?

كوثر يوسفي
14:12 ~ 26 آگوست 2009

ميگم بچه ها چقدر اكتيون.بعضي ها چقدر بيقرارن واسه انتخاب رشته! من كه گذاشتم برا روز آخر. بابا ميرين.با ظرفيت امسال همه ميرن.كاش اين ظرفيت برا پارسال بود يه سال علاف نميشديم.

تا 42000 مجاز كردن فقط به خاطر ماه رمضوني.يكي ازت پرسيد ديگه مجبور نشي از رو خجالت دروغ بگي بار معنوي روزه كم بشه!! شايدم براشون مي صرفه هر 42000 تا برن انتخاب رشته كنند كلي به مخابرات كمك كنند و لابد كلي دلايل ديگه…(هميشه نيمه پر ليوان ببين.همون به خاطر خودمون مجاز كردن.بالاخره روزه، بهشت،جهنم و .. اينا كه وجود دارن عزيزان من)

سودابه جان با رتبه سخت افزارت علوم فنون نه ولي حتما شمال آمل قبولي.
با رتبه نرم افزارت به غير از علوم فنون و شمال آمل بقيه غير انتفاعيارو مياري.حالا با توجه به شهري كه هستي انتخاب رشته كن. بابلسر از آمل و بابل پائين تره. قائم، محمود آباد، فريدونكنار جزء رده هاي پايين تر محسوب ميشن.
خلاصه بهت بگم خواهر من.اگه خواستي سخت افزار شمال بزني عزمتو جزم كن.ميگن يه شمال و يه گروه سخت افزارش.اگه كارداني نرم افزارو داري اونجا بايس ++C دوباره پاس كني.رياضياتم قوي كن كه … بايس دنبال استادا بدويي(مثه اينكه خوششون مياد لابد! البته اين قضيه تو كل شمال در جريانه). بالاخره از همين الان خودتو اماده كن.
نميخواستم جو بدم بهتا.
از يه طرفم همه ي دانشگاه ها،رشته ها،درس ها سختي خودشو داره ديگه.
ولي خب دانشگاه فوق العاده زيبائي هست.مثل پارك جنگليه.بچه ها توصيه ميكنم با خونواده يه سال سيزده بدر تشريف ببرين اونجا.

soheil
14:25 ~ 26 آگوست 2009

agha peyman raste ke sakht afzar zarfiatesh 2barabar shode

خسروی
14:59 ~ 26 آگوست 2009

با سلام رتبه من در نرم افزار 14922 و در سخت افزار 3334 شده لطفا راهنمایی کنید امید قبولی نرم افزار در هاتف زاهدان هست یا نه ؟ بومی زاهدان می باشم

مرضیه
15:42 ~ 26 آگوست 2009

آقا مصطفی معروف به mosi متشکر از جواب چند پهلوی شما.
ولی مسدله اینه: شهر من (غیر انتفاعی تازه تأسیس ساوه) بر خلاف شهر شما (علم و فرهنگ تهران) مطمئناً ارزشش رو نداره. حالا با توجه به راهکاری که ارائه داده بودین چی کار کنم؟

مرضیه
16:00 ~ 26 آگوست 2009

دوستان من دچار تردیدهای عمیق فلسفی در رابطه با انتخاب شهر شدم…
هر کی می تونه کمکم کنه.
قضیه اینه که با توجه به این که تجربه کاردانی در آموزشکده اراک رو دارم و به هیچ وجه دلم نمی خواد دیگه همچین تجربه ای تکرار شه و در واقع دلم نمی خواد به شهر خیلی دوری برم (آها یک مسئله مهم رتبه ام 917 و ساکن ساوه ام) و با توجه که مسائلی که قبلاً گفتم در کل نظرتون چیه من کجا قبول میشم اگه انتخاب کنم.
اصلاً کجا رو انتخاب کنم؟؟ دوستان لطف کنین و نظرتون رو بگید. آقاپیمان اصلاً ولش کن خودت یه نظری بده. ممنون میشم.

totti
16:04 ~ 26 آگوست 2009

با سلام وخسته نباشيد
رابين هود جون با اين رتبه اي كه آوردي فكر ميكردم هوش وحواست نسبت به هنرستان بهتر شده باشه ولي اشتباه ميكردم من توحيد پناهي هستم لطفا شمارت را بذار تا باهات تماس بگيرم
،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
بعدش نگفتي كجا را انتخاب كنم بهتره سبلان آره يا نه

مرضیه
16:06 ~ 26 آگوست 2009

مثل اینکه توضیحاتم کامل نبود.
حالا بقیه شو ضمیمه می کنم: طبق معیارهای من در واقع تحصیل در جایی به جر تهران به درد نمی خوره. (اونم در صورتی که شهر خودت دانشگاه نداشته باشه) . از طرفی دانشگاه غیر انتفاعی شهر خودم اصولاً و مطمئناً میانه ای با کیفیت نداره. سخت دچار تردیدم…
خب حالا با این توضیحات به نظرتون من چی کار کنم؟

aligol
16:17 ~ 26 آگوست 2009

آقا پیمان چرا جواب ما رو نمیدید

hamed
16:23 ~ 26 آگوست 2009

سلام
یه چیزهای در مورد اینکه اگر کسی مدرک کاردانی شو از یک آموزشکده گرفته باشه که کارشناسی هم پذیرش داره می تونه کد روزانه ویژه فرهنگیانم همون آموزشکده رو بزنه آقا پیمان آیا حقیقت داره ؟
————-
مدیر سایت : نه، همچین حرفی نیست

MoSi
17:14 ~ 26 آگوست 2009

مرضیه خانم
من تهرانی نیستم و اهل کرجم
شهر ما هم که قراره استان بشه ارواح کلش همون غیرانتفاعی هم نداره
در کل با توجه به رتبتون (917) علم و فرهنگ خیلی سخته قبولی برای شما. با توجه به اینکه صدرا هم حذف شده پس بهتره . . . همون غیرانتفاعی شهر خودتون و یا شهرهای نزدیک مثل قزوین
البته شانستون رو امتحان کنید و علم و فرهنگ رو بزنید

نرگس.ش
17:18 ~ 26 آگوست 2009

سلام دوستان
خسته نباشید
آقا پیمان شما که فکر کنم جوابارو یکی در میون میدی از شانس ما هم ما شدیم جزو اونایی(یا بهتر بگم اونی) که جواب ندادی…بحرحال من دیگه از شخص شما سوال نمی پرسم امیدوارم هرجا هستی موفق باشی برادر…
دوستان جناب مدیر سایت به آقای مسعود گفتن با 11000 امکان مهر آستانه هست ولی قطعی نیست پس من با 8544 حتما قبول میشم…یعنی واقعا میشم؟؟؟؟؟؟؟

baran
17:28 ~ 26 آگوست 2009

سلام
آقا پیمان دوباره که جواب ندادین یا آره یا نه.
رتبه نرم افزارم 28508 است و بومی ارومیه ام.اگر شهرهای دور رو بزنم آیا شانس قبولی دارم؟؟؟؟؟؟
اگه هست کجا ها رو بزنم.
خواهشا جواب بدین چون تو بد شرایطی هستم

آسیه
17:36 ~ 26 آگوست 2009

قابل توجه آقا موسی
قابل توجه آقا موسی
قابل توجه آقا موسی
قابل توجه آقا موسی
قابل توجه آقا موسی
امان از دست این رابین هود و دوستش که ما رو هوایی کرد تا ما هم یه نشونه هایی بدیم اینجا و دوستامونو پیدا کنیم
آقا موسی شما واسم رتبمو تخمین زدی 7000 که شد 7600 دمت گرم
و یه مورد دیگه اینکه فک کنم می شناسمت
اگه عکاسی میکنی که پس درسته زدم تو خال
یه سایت باحال هم داری
درسته یا اشتباه گرفتم ؟

بهروز ل
17:41 ~ 26 آگوست 2009

آقا پيمان اين دو باره پيام ميفرستم جون من جوابمو بديد.
رتبم 201 شده و بومي ايلام هستم آيا به روزانه زنجان اميد داشته باشم .
آخه پول شبانه رو ندارم بدم و شهرهاي ديگه هم از نظر مسافت طولاني هستند .چه شهريو انتخاب كنم ؟آيا آمكانات بناب خوبه ؟
منتظر جوابتم .

————–
مدیر سایت : اگه مطالب سایت رو بخونید این سوالات براتون پیش نمیاد. دلیل جواب ندادن من به سوالات تکراری همینه

sara_84909629
18:23 ~ 26 آگوست 2009

سلام
صفحه 1 دفترچه نوشته:
” تبصره:با توجه به توافق عمل آمده بین دفتر گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی و وزیر محترم آموزش و پرورش در خصوص توسعه دوره های کارشناسی ناپیوسته در مراکز تربیت معلم وابسته به آن وزارت پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی مراکزتربیت معلم وابسته به آموزش و پرورش به ظرفیت 40 نفر در هر رشته (بصورت 50 درصد سهمیه فرهنگیان و 50 درصد به داوطلبان آزاد با اخذ شهریه) بلامانع می باشد مشروط بر اینکه از داوطلبان ازاد با بالا ترین معدل در ترم اول, در ترم دوم از پرداخت شهریه معاف و همچنین در پایان دوره 50 درصد آن ها جذب می شوند” منظورش همون دانشگاه هایی هست که جلوش نوشته ویژه فرهنگیان شاغل؟؟؟
اگه جواب بدید خیلی ممنون میشم

MoSi
18:32 ~ 26 آگوست 2009

آسیه خانوم اول از همه دم خودت گرم
دوم خوشبختانه یا متاسفانه من نه عکاسم و نه سایت دارم که باحال باشه یا بی حال.
دوران جاهلیت یه وبلاگ داشتم که الاه 3 سالی میشه خاک میخوره.
دیگه چی ؟؟؟!!!!
خلاصه فکر کنم من اون نیستم. . . شایدم هستم !!!!!!

مسعود
18:56 ~ 26 آگوست 2009

سلام نرگس ش .تو حتما قبولی
پارسال با این رتبه تو قبول شده بودن.میخوام بدونم چه شهرهایی داری میزنی.ممنون میشم یه کمکی هم به من بکنی.از مسنجر یا میل باشه بهتر.چون اینجا سخته کامنت ها رو پیدا کردن

سودابه
19:24 ~ 26 آگوست 2009

سلام خوبین؟
ممنون از خانم کوثر یوسفی
خوب به نظرت شمال آمل سخت افزار قبوله!!!!
یا اینکه اگه علوم فنون سخت و نرم قبول نشم!!!!
طبر ی و صنعتی امیدی هست؟ اصلا کدوم بهتره!!!!!

پ
21:58 ~ 26 آگوست 2009

بچه ها یه چیز رو بگم اونایی که رتبشون 14000 به بالا فکر نکنم قبول بشن چون امسال تا 14000 میگیرن

نسترن
22:27 ~ 26 آگوست 2009

من همه نظرارو خوندم…گفتم جواب چند تا از بچه ها هم که میدونم بدم…

اگه شهر شما یه شهر کوچیک هست اینو مطمئن باشید که با رتبه زیر 8000 حتما غیرانتفاعی شهرتون قبولید…حتما….از جمله koala…من مطمئنم که با 5000 اینجا قبولی…وقتی ظرفیت غیرانتفاعی بیشتر شده موضوعی که تو گفتی درست نیست…

من احساس میکنم علم و فرهنگ زیر 600 و بیشتر نمیگیره..تازه اونم شاید…یعنی رتبه بالای 800-900 که مطمئن باشه علم و فرهنگ قبول نمیشه…

رتبه بیشتراز 12000-13000 هم به نظرم قبولیشون تازه اونم فقط تو غیرانتفاعی شهر خودشون خیلی پایینه…دیگه رتبه 18000-19000 رو منم نمیدونم چرا مجاز کردن؟؟؟ شاید برای تکمیل ظرفیت….و به نظرم این رتبه ها بیشتر امید به تکمیل ظرفیت داشته باشن….

مرضیه جان: به نظرم با رتبه 900 روزانه یه شهر نزدیک برات بهتر باشه.. منم میخوام روزانه ها رو بزنم و بعدش غیرانتفاعی شهر خودم و….فکرکنم به صرفه باشه…

mosi بابت جوابت ممنونم….ولی به نظر تو سبزوار بهتره یا گرگان(علی آباد)؟؟؟

در آخر هم میخوام به بچه ها بگم…
اینقدر سخت نگیرین…
مطمئن باشین هرشهری قبول میشید که خدا به صلاحتون بدونه… مثل من که صلاحم نبود برم تهران…

اگه هم قبول نشدید مطمئن باشید تا چشم رو هم بذارید علمی کاربردی اومده و بعدش دوباره سراسری… تازه همه منابه معلومه من برا 7000 خوندم شدم 271…برا شما که دیگه منبع ها رو میدونید مطمئن باشید با 2-3 ماه خوندن بهترین رتبه ها رو میارید…

فقط توکل کنید خدا…

چون خدا باتوست بیم از که داری؟؟؟
واگر خدا باتونیست، به که امید داری؟؟؟؟

shvh
22:41 ~ 26 آگوست 2009

سلام اقا پیمان خسته نباشید
ببخشید ما اذییتون میکنیم بخدا بغیر از شما کسی رو نداریم تر و خدا بگید ایا با رتبه 16171 امکان قبولی وجود داره یا نه و سخت افزار تا چه رتبهای پذیرش دارد
ممنون

Saghi
23:21 ~ 26 آگوست 2009

سلام خسته نباشید
بومی اصفهانم. با رتبه 7300 نرم افزار غیرانتفاعی های اصفهان قبولم؟
آیا معدل کاردانی توی قبولی تاثیر داره؟

mahsa1167
23:28 ~ 26 آگوست 2009

يكي جواب منو بده لطفا با رتبه 6000 مي شه رشت قبوووول شد 1000 بار پرسيدم چرا جواب نمي دين؟ نمي بينين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟
؟؟؟
؟
آقا پيمان به خدا ثواب داره يه بارم جواب منو بده لطفا
waiting…
—————
مدیر سایت : بله ، میتونید به قبولی امیدوار باشید

gomrah
00:05 ~ 27 آگوست 2009

سلام
ميخوام از اتفاقي كه برا من افتاده بگم شايد باور نكنيد اما اين كارو بكنيد (باور كنيد )
بعد از كنكور كارشناسي ناپيوسته ،سوالات و پاسخ نامه رو ازاينترنت دانلود كردم وبا رعايت همه جوانب درصداي خودمو حساب كردم دقيق و حساب شده !
دروس تخصصي نرم افزاربالاي 50%اما روزي كه كارنامه خودمو از sanjesh .org گرفتم همون درسو شده بودم منفي دو درصد ! خوب اين وسط كي اشتباه كرده ؟ سازمان سنجش حتي جواب اعتراضمو هم نداد !

narvak
00:43 ~ 27 آگوست 2009

salam
khaste nabashid.
agha peymane aziz
bebakhshid,mishe be man begid ke ba 9526 mishe yeki az daneshgahhaie mashhad ghabool sham???ya rooye shahestanhaie atraf hesab baz kona
va inke jahad daneshgahie kashmar behtare ya gheire entefaeie eshraghe bojnord??? toro khoda begid nemidonam az ki bayad beporsam
gij shodam
rahesh mohem nist…. daneshgaho sathe tahsilo shahr baram mohmtare
mamnoon
khahesh mikonam
vaghti namoonde
baz ham mamnoon

narvak
00:46 ~ 27 آگوست 2009

vaght kame zoodtar javabamo bedin
mamnoon
montazeram nazarid

مسعود
01:02 ~ 27 آگوست 2009

سلام.اقا پیمان تا حالا رومو زمین ننداختی.2 بار نظر پرسیدم.جوابمو دادی.واقعا دمت گرم.اینم قول میدم اخرین مزاحمت باشه.لطفا یه پست میزنی از غیر انتفاعی های دور افتاده واسه ما رتبه داغونا؟؟؟؟؟بخدا نصف بچه های این سایت دعات میکنن.ممنون

MoSi
01:26 ~ 27 آگوست 2009

نسترن به نظر من گرگان بهتره . به هر حال آب و هوای شمال و همچنین تعریف هایی که از علی آباد شنیدم ، برای من گرگان رو اولویت قرار میده.
در ضمن نمیدونم زدن تمام روزانه ها کار درستی باشه یا نه! کیفیت دانشگاه ، اساتید و همچنین شهری که میخوای اونجا درس بخونی هم فکر میکنم کم مهم نباشه
برای مثال من روزانه فقط زنجان رو میزنم (میدونم هم قبول نمیشم) و بقیه جاها رو اصلا حذف کردم چه روزانه و چه شبانه

حامد
01:33 ~ 27 آگوست 2009

آقا پيمان
میشه درباره شرایط شبانه توضیح بدیدکه آیا چند برابر ظرفیت هست؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
اگه در مصاحبه رد شدیم چی میشه؟
لطفا پاسخ بدید تا برای همشه روشن شه!

ترانه
01:47 ~ 27 آگوست 2009

آقا پيمان من هر جا كه تونستم يه كامنت گذاشتم بلكه جواب بگيرم…
من رتبه ام 10000شده مي تونم غير انتفاعي قبول بشم؟اگه آره مي تونم ترم اول انتقالي بگيرم؟

حامد
02:03 ~ 27 آگوست 2009

آقا پيمان
میشه درباره شرایط شبانه توضیح بدیدکه آیا چند برابر ظرفیت هست؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
اگه در مصاحبه رد شدیم چی میشه؟
لطفا پاسخ بدید تا برای همشه روشن شه!

افراز
02:07 ~ 27 آگوست 2009

آقایان و خانمان چقدر سولات تکراری میپرسین سر آقا پیمان رو به درد آوردین آخه دوست عزیز معلومه که با رتبه 17000 یا 30000 هیچ جا قبول نمیشی خیال ها رو راحت کنم خیلی خوش شانس باشین تا 14000 قبولین من خودم رتبه 1714 آوردم بازم شک دارم جابر بن حیان رشت قبول بشم چه برسه به دوستان با رتبه های 30000ختم کلام قربون همه دوستان ان شا ء اله همه دوستان رشتی مخصوصآ خواهران it تو جابربن حیان رشت ببینیم
افراز و ساسان

narvak
02:14 ~ 27 آگوست 2009

baba hame ke mikhan beran in elmo farhang
hasoodim shod
mishe 1 sandali ham bara ma bezarid
albat ba 9526 mitonam kenare kelas beistam
haminam ghanimate

كوثر يوسفي
02:27 ~ 27 آگوست 2009

” سودابه جان” ديگه اگه خدا بخواد سخت افزار شمال آمل قبولي شما.

** قابل توجه ** پارسال شمال آمل سخت افزارو تا 5 خردي( اين خوردشو يادم نيست،شرمنده)گرفته.حالا امسال با بالا رفتن ظرفيت ها شايد هم بالاتر بره.

“سودابه جان” شما با اين رتبه ها علوم فنون99% قبول نميشي.اون 1 درصدم به خاطر احتمالات پيش بيني نشده هست.ولي خب واقع بين باش نه خوش بين.

من كاردانيمو صنعتي مازندران گرفتم. مدير گروهمونو ميديدي چار ستون بدنت ميلرزيد!( شايد من اينطور فكر ميكردم!)صنعتي از لحاظ نمره خيلي سخت بود. بعضي از دوستامون 6 ترمه تموم كردن.بعضي ها هم هنوزم كارشون گيره( ما ورودي 84 بوديم!) بعضي ها هم كلا مشروط و اخراج از دانشگاه .حالا حسابشو كن شما( البته موقعي كه ما بوديم اينطور بود الانو نميدونم) ولي اساتيد ما بهتر از طبري بود.
طبري از لحاظ نمره خوب بود،معدل توپ.
اينايي كه گفتم برا اون موقع بود.الان دوستامون ميگن بيشتر اساتيدمون رفتن و يه گروه جديد اومدن كه بنده اطلاعاتم به روز نيست راجع به اون.
ببينم سانازي كامنتتو نديدم.مشكلت حل نشد؟

كوثر يوسفي
02:37 ~ 27 آگوست 2009

دوستان حدود رتبه ها كه تو سايت قرار گرفته.يه نگاه بندازيد فكر كنم حدود دانشگاه ها و موسسات دستتون بياد! ديگه اين همه سوال ..؟!

من و دوستام تو تموم دروس درصدامون هموني بود كه حساب كرديم.منتها دروس تخصصي نرم افزار پائين تر از اوني بود كه حساب كرديم( من حتي خيلي پائين حساب كردم و تموم سوالاتي كه روش بحث بود رو حساب نكردم باز با اين حال درصدام پاين تر اعلام شد ) و اين برا بيشتر دوستامون تو سايت صدق ميكنه.چرا؟ كليد؟ يعني ما اشتباه كرديم ؟-:

baran
05:09 ~ 27 آگوست 2009

سلام
این طور که اقا پیمان جواب نمیدن معلوم شد که باید دوباره کنکورررر بدم

AmrBakhshi
05:20 ~ 27 آگوست 2009

فعلا كه 7-8 ساعت كه سنجش اين مشكل و داره ؟برا شماها هم اين پيغامو ميده ؟؟
به دليل بروز يکي از مشکلات زير امکان ادامه عمليات وجود ندارد

تعداد مراجعه کنندگان زياد مي باشد
پس از چند دقيقه مجددا نسبت به ارسال فرم اقدام نماييد

امکان اتصال به پايگاه داده وجود ندارد
پس از چند دقيقه مجددا نسبت به ارسال فرم اقدام نماييد

tassnim
07:53 ~ 27 آگوست 2009

آقای راین هود فکر نمی کنم شبانه بجنورد جالب باشه با توجه به اینکه من بجنوردی هستم ولی پسر نیستم فقط می دونم ه موسسه قدیمیه ولی کرایه خونه تو شهر بجنورد واقعا بالاست مگه اینکه چند نفری بزنین

محمد
09:13 ~ 27 آگوست 2009

آقا پیمان چرا جواب نمیدید یه آره یا نه گفتن انقدر سخته؟؟
من ازتون پرسیدم که با رتبه 11000 می شه به غیر انتفاعی های مشهد امید بست
——–
کدومش احتمال قبولیم بیشتره

پرنیا
09:57 ~ 27 آگوست 2009

واقعا که آقا پیمان حتی نظرمو تو سایتم نگذاشتی توروخدا یکی بگه با3600 میتونم شبانه جهرم یا غیر انتفاعی جهرم بیارم
بومی استان فارس هستم

m.b
10:49 ~ 27 آگوست 2009

سلام آقا پیمان.میدونم سرت شلوغه اما یه مردونگی کن و جواب منو بده.با 8000 میتونم غیر انتفاییهای اصفهانو یکیشونو بیارم؟؟؟

سوسن
11:14 ~ 27 آگوست 2009

سلام.
خسته نباشید؟
میشه به من کمک کنید در انتخاب شهر
رتبه 18000 نرم افزار هستم اصلا امیدی هست؟
اگر امید هست کجاها رو انتخاب کنم؟
با تشکر.

ندا
11:28 ~ 27 آگوست 2009

سلام آقا پیمان می خوام بدونم با رتبه 5020کدام غیر انتفاعی قبول میشم ؟من اصفهانیم.

mahsa1167
11:36 ~ 27 آگوست 2009

خيلي ممنون خوشحالم كردين
موفق تر باشيد

milad heandi
11:52 ~ 27 آگوست 2009

بچه ها شرايط دانشگاه رجايي برداشتن
هوووووووووووووورررررررررررررااااااااااااااااااا
بريد سايت سنجش 5دقيقس زدن

نسترن
12:00 ~ 27 آگوست 2009

هوراااااااااااااااااااااااااااااااا

پیمان اینو دیدی؟؟؟؟

تو سنجس صفحه اول زده…..

هورااااااااااااااااااااااا

کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی می توانند کدرشته محل های دوره های نوبت دوم (شبانه) دانشگاه شهید رجایی ، دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای و مراکز تربیت معلم وابسته به آموزش و پرورش را بدون رعایت بندهای 2،3و4 شرایط اختصاصی مندرج در دفترچه شماره 2 صفحه 4 انتخاب نمایند لکن پس از اتمام دوران تحصیل، در صورت نیاز وزارت آموزش و پرورش و تقاضای فرد ، فقط واجدین شرایط اشتغال مطابق قوانین و مقررات همان زمان و شرایط و مفاد مندرج در بند”ح” صفحات سه و چهار دفترچه شماره دو آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1388 اشتغال خواهند یافت

masi
12:21 ~ 27 آگوست 2009

سلام خواهش می کنم یکی جواب بده من با رتبه 6600 نرم افزار کدامیک از این دانشگاها قبول میشم علم وفنون مازندران
شمال امل
صنعتی مازندران-بابل
خیام مشهد
سجاد مشهد
منتطره جواب هستم میخوام انتخاب رشته کنم لطفا
اینم ادرس میلم
nika_a8@yahoo.com

سما
12:21 ~ 27 آگوست 2009

salam..aghaee modire site javabe man chi sho0d…ghazvin ghabo0l misham man sakene teh hastam…nemikham beram sho0mal

m
12:23 ~ 27 آگوست 2009

من با رتبه 16000 قبول میشم؟

masi
12:58 ~ 27 آگوست 2009

سلام خواهش می کنم یکی جواب بده من با رتبه 6600 نرم افزار کدامیک از این دانشگاها قبول میشم
شمال امل
صنعتی مازندران-بابل
خیام مشهد
سجاد مشهد
منتطره جواب هستم میخوام انتخاب رشته کنم لطفا
اینم ادرس میلم
nika_a8@yahoo.com

sargol
13:15 ~ 27 آگوست 2009

سلام آقا پیمان تو رو خدا جواب منو بدین از همه بچه های دیگم راهنمایی می خوام جون عزیزتون کمکم کنین :
با رتبه 8747 میتونم غیر انتفاعی کرمانشاه یا همدان قبول بشم اگه نه شانس من کدوم غیر انتفاعی نزدیک کردستان هست لطفا جواب بدین منتظرم
عندالله اجرکم

parviz
13:16 ~ 27 آگوست 2009

با درود خدمت مدیر محترم سایت و تشکر از زحماتتون .
چرا شهریه ثابت غیره انتفایی از دانشگا آزاد کمتر است ؟؟؟
مدرک دانشگا آزاد معتبرتر یا غیره انتفایی؟؟؟
منتظر پاسختون هستم .

narvak
13:17 ~ 27 آگوست 2009

khob agha peyman khobe goftam zood javab bedin
mamnon
montazeram nazarin dige

نرگس
13:44 ~ 27 آگوست 2009

سلام من با رتبه 3350 بومی اصفهان اینجوری انتخاب کردم:
1- دانشوران تبریز
2- سراج تبریز
خوب به نظر شما اقا پیمان من کدوم قبول میشم منتظرم هر کس میتونه بهم بگه دوباره بهتون سر میزنم ممنون میشم جواب بدید
ممنون از سایت عالیتون.
میدونم قبلا سوال سوال کردم ولی خواهشا بهم اینبارم جواب بدید میخوام عصر برم انتخابمو بزنم خواهشا چقد مطمین باشم که یکی از این دو قبول میشم یا نه
بار اخر رومو زمین نندازید
اقا یا خانم ahadsf اگه شما هم میدونید بگید اما اقا پیمان برای اخرین بار جوابمو بدید
منتظرم

آسیه
13:54 ~ 27 آگوست 2009

آقا موسی پس فک کنم اشتباه گرفتم ولی یه حسی میگه هستی:d
به هر حال آشنا میزنی
حالا میام علم و فرهنگ خبرتو میگیرم
آشنا زیاد دارم

آسیه
13:56 ~ 27 آگوست 2009

masi جان با یان رتبه خیام و سجاد نمیاری
من خودم 7000 شدم که خاوران و اقبال لاهوری مشهد میزنم

مژده
13:56 ~ 27 آگوست 2009

با عرض سلام
توی دفترچه دقیقا صفحه 18 که جدول ظرفیت رشته های تصیلی در گروه های آموزشی که توی گروه فنی مهندسی 39280 نفر ظرفیت پذیرش دارن که 31000 مربوط به غیر انتفاعی ولی دلیل اینکه بعضی از بچه ها میگن که رتبه های بالای 18000 19000 قبول نمیشن رو نمی دونم من امسال اولین بار که شرکت کردم رتبه ام هم شده 21000 ساکن اصفهانم و دو روز که از شدت استرس تپش قلب گرفتم طوری که مجبور شدم برم دکتر آرام بخش بخورم ولی یه سوال دارم من کجا می تونم قبول شم گرایش نرم افزار مهم نیست کجا فقط بگین اولویت اول و دومم کجا خواهشن تا نمردم کمکم کنین
————-
مدیر سایت : 39000 مربوط به کل پذیرش گروه فنی و مهندسی هست، نه رشته کامپیوتر !

آسیه
14:02 ~ 27 آگوست 2009

آقا موسی پس فک کنم اشتباه گرفتم ولی یه حسی میگه هستی:d
به هر حال آشنا میزنی
حالا میام علم و فرهنگ خبرتو میگیرم
آشنا زیاد دارم

roza
14:03 ~ 27 آگوست 2009

سلام
آقا پيمان
چرا حتي پياممو نمزني رو سايتـت
اگه نميخواييييييييييييي جواب بديد خوب بگيد 1000 بار ازتون سوال كردم
من از شاهرودم با رتبه 5180 ايا غير انتفاييي گرگان يا مشهد قبول ميشم ؟مثل اسرار لقمان حكيم سلمان فردوس از مشهد و مير داماد از گرگان
تورو خدا بگيددددددددد

مژده
14:03 ~ 27 آگوست 2009

با سلام و خسته نباشید.
به نظر شما دانشگاه غیر انتفاعی صبح صادق اصفهان بهتر است و یا دانشگاه غیر انتفاعی شفق تنکابن؟ ( برای رشته مترجمی زبان انگلیسی ) رتبه من 284 است.
با تشکر

ناشناس
14:18 ~ 27 آگوست 2009

من با رتبه 22000 قبول میشم؟

سمیه
14:20 ~ 27 آگوست 2009

سلام با رتبه 5641 می شه علوم وفنون مازندران یا شمال آمل یا صنعتی مازندران یا ادیبان گرمسار قبول شد با 7250 چطور؟

عابد
14:47 ~ 27 آگوست 2009

سلام من با رتبه 6600 که ساکن تبریزم از تبریز قبول می شم به نظرتون؟ لطفا جواب بدهید؟؟؟؟؟؟

esf_teh
14:49 ~ 27 آگوست 2009

با رتبه 5400 بومي تهران – نرم افزار امكان قبولي هست ؟
esf_teh@yahoo.com

zahra
14:55 ~ 27 آگوست 2009

salam man ye chanbari cm gozashtam ama kasi javabamo nadad
man az kisham va rotbam shode 1278 aya mitonam tehran ghabol sham?
mamnoon

محمد
15:14 ~ 27 آگوست 2009

باسلام توروخدا جواب بدین. من رتبه سخت افزاریم 868 هست یکی بگه من علوم و فنون مازندران مهندسی سخت فزار قبول می شم؟ تواو خدا جواب بدین

ساسان
15:16 ~ 27 آگوست 2009

دست خوش افراز.
بچه ها افراز درست میگه ، چند روز دیگه صبر کنید جوابا میاد همه راحت میشیم.

مسعود
15:21 ~ 27 آگوست 2009

وااااااااااااااای.مثل اینکه اینبار داری رومو زمین میندازی!!!!!!!!
سلام.اقا پیمان تا حالا رومو زمین ننداختی.2 بار نظر پرسیدم.جوابمو دادی.واقعا دمت گرم.اینم قول میدم اخرین مزاحمت باشه.لطفا یه پست میزنی از غیر انتفاعی های دور افتاده واسه ما رتبه داغونا؟؟؟؟؟بخدا نصف بچه های این سایت دعات میکنن.ممنون

منصور
15:34 ~ 27 آگوست 2009

سلام من بارتبه 7400 میتونم قبول شم لطفآیکی جوابم رو بده . متشکرم از لطف شما دوستان عزیز

elham
15:37 ~ 27 آگوست 2009

سلام ،یکی هست به من جواب بده ،من با رتبه 7298 شیراز یا جهرم قبول میشم ،آقا پیمان ،یا هر کسی که اینو میخونه تو رو خدا به من جواب بده ،این قدر به همه جواب میدین به من هم جواب بدید خوب خیلی وقتتون رو نمیگیره،خواهش میکنم ازتون

MoSi
15:40 ~ 27 آگوست 2009

اینم از وضع ماست
24 ساعت بعد انتخاب شهر ها میان اعلام می کنن قوانین عوض شد.
پس تکلیف اونایی که دیروز تا حالا انتخاب کردن چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکری به حالشون کردن؟

gomrah
15:43 ~ 27 آگوست 2009

man motmenam kheyalati nashodam rahi hast bara inke eterazamo elam konam

MoSi
15:48 ~ 27 آگوست 2009

آسیه
میگم نمیشناسم میگی میشناسی؟؟؟ شایدم اشتباه آمار میدی تا مطمئن بشی؟؟؟ شایدم اسمت رو الکی میگی؟؟
خوب آدم شناسیا با چندتا کامنت میگی آشنا میزنی!!!!
حالا میخوای آشنا بفرستی علم و فرهنگ . . . منم آشنام رو میفرستم مشهد مشکلی نداره که

Mohammad
15:58 ~ 27 آگوست 2009

آقا پیمان این سومین باریه که نظر میپرسم دو بار قبلی رو نشون ندادی چه برسه به جوابش.
با رتبه 4505 علوم و فنون مازندران یا شمال آمل قبول میشم

وفا
16:20 ~ 27 آگوست 2009

سلام
با رتبه 14000 غیرانتفایی اهواز قبول میشم؟
متشکرم.

مرضیه
16:37 ~ 27 آگوست 2009

آقا مسعود!
آقا مسعود
با اجازه آقا پیمان من نظرمو بگم..
شما مثل اینکه می خوای به هر قیمتی به تحصیل ادامه بدی. پس هر غیر انتفاعی که گیرت اومد بزن. ولی اینو بدون خیلی از کسانی که فارع التحصیل شدن از غیر انتفاعی ها رضایت ندارن. از لحاظ که بگی. از اساتید و نحوه تشکیل کلاس ها گرفته تا خرجهای اضافه ای که به هر بهانه ای ممکنه ازت بگیرن. اگه هنوز پشیمون نشدی هر شهر دور افتاده و محجوری رو که به نظرت اسمت ناآشناست و تا حالا نشنیدی بزن.

made in tabriz
16:54 ~ 27 آگوست 2009

آقاي AMIRBAKHSHI
لطف ميكني بگي با اون درصدايي كه زده بودي رتبت چند شده؟سازمان در حق تو هم ظلم كرده يا نه؟

solmaz_12
17:24 ~ 27 آگوست 2009

سلام
رتبه من 85 شده من شریعتی قبول می شم یا نه

reza
17:45 ~ 27 آگوست 2009

salam.man rezam.chera nazare mano neshon nemidin….man rotbam 806 shode.mikhastam bebinam ba in rotbe chejori entekhab reshte konam…omidi be rozane hast..age na shabane behtare kojaha ro bezanam…man shiraz mishinam

سارا
18:43 ~ 27 آگوست 2009

سلام
من بومی رشت هستم ورتبه ام درسهمیه4750 وبدون سهمیه4757 شده آیا میتونم رشت(جابرابن حیان،احرار یا آستانه اشرفیه)قبول بشم.خواهش میکنم جواب بدین.

LordOfBests
18:57 ~ 27 آگوست 2009

توجه توجه توجه توجه توجه ر ………………..
سلام به همه دوستان عزیز
درود به رابین هود- مصطفی- نسترن- کوثر- باران و….
در این ایام حساس انتخاب شهر امیدورام همه دوستان با دقت و دور اندیشی نسبت به همه مسایل انتخاب های خودشان را نجام دهند.
پست های دوستان را که می خواندم متوجه یه نکاتی شدم اینکه با رتبه های مختلف انتظارات مختلف در بین افراد دیده می شود یه عده از دوستان منطقی و بعضی خیلی بیش از حد غیر منطقی.
من از دانشجویان شمسی پور هستم. سوال خیلی دوستان به مقایسه شمسی پور و علم و فرهنگ و رجایی و … بود
شمسی پور : دارای بهتری دانشجویان ممکن حداقل در این چند سال اخیر هستش . رقابت بین دانشجویان تهرانی و خوابگاهی(شهرستانی) بسیار فشرده و این بهترین مزیت آن است از نظر سطح درسی چند تا استاد خیلی خوب داره و در عین حال سخت گیر. از نظر امکانات رفاهی تعریفی نداره ومزیت دیگر آن واقع بودن در منطقه بالا شهری ونک هستش. اما کار تو تهران زیاده برای دانشجویان کارشناسی کامپیوتر شمسی پور
رجایی: از نظر سطح دانشجو و اساتید همسان شمی پور ولی امکانات آزمایشکاهی بهتری داره و محیط دانشگاش از شمسی پور بهتره
علم و فرهنگ: از نظر سطح درسی با شمسی پور زیاد فرق نداره ولی حس رقابت بین دانشجو ها زیاد نیست امکاناتش بهتره و محیط دانشگاش هم با کلاس تره
ازنظر شهریه و هزینه زیاد با هم فرق ندارن
اما برای دانشجویان شهرستانی که می خوان بیان تهران خوابگاه خودگردان تا دلت بخواد زیاده
به همه دانشجویان توصیه می کنم که تا حد امکان شرهای نزدیک را انتخاب کنند
اما از نظر نوع مدرک سراسری و غیر انتفاعی و آزاد :
برای رشته ای مثل کامپیوتر تو این دوره زمانه مدرک+بلد بودن به درد میخوره
دوست من ارشد علم و صنعت توی شرکتی که کار می کنه همکاراش هم از دانشگاه آزاد هستن و هم از شهرستان ها واز نظر حقوق هیچ برتری نداره.
واما احتمال میدم تا رتبه 14000 قبولی باشه
به رتبه های خوب پیشنهاد می کنم تهران را در اولویت قرار دهند(درست شبانه است ولی تهرانه می ارزه کارتون واسه ارشد خیلی آسون تر می شه) 2 ساله می ارزه نگران هزینه نباشید کار خیلی زیاده با حقوق های عالی
واما برای شهرستانی ها( مثل خودم) بعد از تهران نزدیک ترین محل را در اولویت قرار دهند
به امید موفقیت تمام عزیزان این سایت
از آقا پیمان هم تشکر میکنم بابت زحماتشان راستی دوستان از ایشون ناراحت نشید چون سرشون خیلی شلوغه
ایمیل من: LordOfBests@yahoo.com
هر سوالی داشتید تو این 3 روزه باقی مانده من در خدمت شما هستم یا به ایمبلم بفرستید یا تو این کامنت بذارید . با تشکر با آرزوی موفقیت

soft
19:23 ~ 27 آگوست 2009

باسلام
ميشه لطف كنيد به منم بگيد با رتبه4221 مي تونم غير انتفاعي همدان قبول شم در ضمن من بومي همدانم .وسؤال ديگه اينكه جهاد دانشگاهي با توسعه وروستا در همدان چه فرقي داره كدوم بهتره ؟اگه جواب بديد ممنون مي شم.
از سايت عالي و پر بارتون ممنون .
با آرزوي موفقيت براي هممون.

سما
19:35 ~ 27 آگوست 2009

salam…en 3vo0min bare ke miyam va nazar midam va montazere javabam hastam…vali engar u javabe adamae be kho0osi ro0 midi…be man ke komaki nasho0d…e kare bikho0d anjam dadam engar…

shv87
19:39 ~ 27 آگوست 2009

سلام و خسته نباشید خدمت دست اندرکاران سایت که پارسال در همین رابطه کمک زیادی به ما کردند.
بچه ها ما شمسی پور رو اون طور که داریم تجربه اش می کنیم توی وبلاگ Shv87 معرفی کردیم.
http://www.shv87.blogfa.com
شاید کمک کنه بهتر تصمیم بگیرین.

رابين هود
19:43 ~ 27 آگوست 2009

سلام دوستان
من امروز انتخاب شهر كردم همه روزانه و شبانه هاي رو به ترتيب كيفيتش زدم خيلي حال داد من حتما قبول ميشم دوستمم كپي منو زد اميدوارم همكلاس بشيم
———–
مدیر سایت : امیدوارم موفق باشید

سارا با رتبه 10500
23:29 ~ 27 آگوست 2009

———————–
سلام به LordOfBests

سارا با رتبه 10500
————————
1 تا 3-موسسات شیراز
4-جهرم
5-عرفان-کرمان
6-کرمان-کرمان
7-بعثت-کرمان
8-بهمنیار-کرمان
9-علامه جعفری رفسنجان
10-میثاق رفسنجان
11- کارون اهواز
12- بوشهر
13-14 جهاد و زاگرس کرمانشاه
15 تا 24 موسسات خراسان
25-گلپایگان
26-ساوه
27-شاهرود
28- پویندگان چالوس
29- احرار رشت
30-میرداماد گرگان
31- لامعی گرگان
32-طبری بابل
33-پارسا بابلسر
34-آمل-آمل
35-کسری رامسر
36-آیندگان تنکابن
37-پردیسان فریدونکنار
38-شمس گنبد کاووس
39-مهر آستان اشرفیه
40-ادیبان گرمسار
41-اشراق بجنورد
من اینارو حذف کردم کارم درست بوده حذفشون کردم؟
1-شمال امل
2-صنعتی مازندران
3-قائم شهر
4-روزبهان ساری
5-طبرستان چالوس
کار دیگه ای که من کردم این بوده که استان اصفهان وتهران و قزوینو وهمدان و مرکزی رو چون احساس میکردم رتبه خوب میخاد حذف کردم کارم درست بوده؟

كامبيز
00:05 ~ 28 آگوست 2009

با سلام خدمت مدير سايت
من رتبه ام 11456 نرم افزار شده احتمال قبول شدنم هست
با توجه به شاغل بودن احتمال قبول شدن در موسسات غيرانتفاعي اصفهات هست

mse
00:32 ~ 28 آگوست 2009

salam
man ozv bodam ama pass yadam nis
man ba 1700 mitonam shz ghabol sham
bomi shz-f
mr30 age ta farda j bedin

مسعود
00:47 ~ 28 آگوست 2009

مرضیه خانووم
مرضیه خانووم.
این که هدفم ادامه تحصیله شکی نیست توش
اما من اصلا به این رتبه فکر نمیکردم.من اندش فکرم رو 5000 بود اما …
من واسه خودم یه چی میگم
هر جایی نمیرم
چون محل کارم اینجاست
دوست ندارم کارم بهم بخوره.
اما اگه مهراستان بشه …… وای که چی میشه
چون داداش جونم جز استادای اونجاست و ….
به نظر تو چند درصد به مهراستان امید داشته باشم؟

نسترن23
01:35 ~ 28 آگوست 2009

سلام خسته نباشید
به نظرتون من با رتبه 6207 روزبهان ساری یا قائم قائمشهر قبول میشم؟؟؟؟؟؟

SOHEIL
10:22 ~ 28 آگوست 2009

SALAM BACHE HA PEYMAN KE JAVABAMO NEMIDE SHOMAHA JAVABAMO BEDID MOSI JAN MIDOONI 8400 SAKHT AFZAR OMIDI BE GHABOOLI HAST YA NA

babi
12:35 ~ 28 آگوست 2009

سلام پیمان عزیز.خسته نباشی. 2 تا سوال ازت داشتم.اول اینکه می خواستم ببینم شبانه بهتره یا غیر انتفاعی و آیا مدرک غیر انتفاعی مهندسیه یا نه؟
دوم اینکه دانشگاههای قزوین رو بر اساس سطح علمی و امکانات اولویت بندی کنید. با اینکه میدونم جوابمو نمی دید ولی بازم ممنون.
———-
مدیر سایت : بستگی به دانشگاهش داره، مثلا شبانه بجنورد رو اصلا نمیشه با دانشگاه علم و فرهنگ مقایسه کرد. مدرک همه هم مهندسی است

LordOfBests
12:38 ~ 28 آگوست 2009

مطالبی مربوط به دانشکده شریعتی: دانشگاهی بسیار بزرگ که دانشجویان آن در سطح بالایی قرار دارند واز نظر سطح درسی همسان با شمسی پور ولی تاحدودی دانشجویان شمسی پور سطحشون یه کم بالاتره تنها بدیش اینه که تو جنوب تهران واقعه
اما یه نکته برای دختر خانم های شهرستانی که میخوان بیان شریعتی : شریعتی تا حد امان به دانشجویان شبانه هم خوابگاه دولتی میده و در غیر این صورت خوابگاهی با قیمت مناسب برای دانشجوهاش پیدا می کنه چون جنوب تهرانه قیمت ها مناسب اند و اینکه نمی خواد دانشجوهای شهرستانی پراکنده شن

سولماز خانم شما با این رتبه قطعا شریعتی قبول میشی

sargol
13:11 ~ 28 آگوست 2009

صد بار گفتم آقا پیمان ضروریه لطفا جواب بدین منتظرم نزارین حیاتیه:
با رتبه 8747 میتونم غیر انتفاعی کرمانشاه یا همدان قبول بشم اگه نه شانس من کدوم غیر انتفاعی نزدیک کردستان هست لطفا جواب بدین منتظرم
عندالله اجرکم ممنون
———-
مدیر سایت : سعی کنید غیر انتفاعی های تازه تاسیس رو حتما انخاب کنید

kazem
13:23 ~ 28 آگوست 2009

salAM to ro khoda yeki behem bege ba rotbe 28600 mitonam to yeki az shahrhaye mazandaran gabool sham to ro khoda begin?

mina y
13:41 ~ 28 آگوست 2009

سلام آقا پیمان لطف میکنید بگید تو سخت افزار تا چه رتبه ای پذیرش دارن با 10900 میشه امید داشت؟؟

مرضیه
14:25 ~ 28 آگوست 2009

آقا مسعود!
من نمی دونم مهرآستان قبولی یا نه. درواقع اصلاً در مقام قضاوت نیستم. ولی طبق گفته های بچه ها در این سایت باید احتمالش زیاد باشه. برات دعا می کنم قبول شی . دوستان تو این ماه رمضونی برای منم دعا کنید.

h_s_h
15:46 ~ 28 آگوست 2009

کسی در مورد هزینه خوابگاه زنجان اطلاعی داره که برای یک ترم چه قدر می گیرند؟

parviz
16:17 ~ 28 آگوست 2009

با درود
چرا شهریه ثابت غیره انتفایی از شهریه ثابت دانشگا آزاد کمتر است ؟؟؟
مدرک دانشگا آزاد معتبرتر یا غیره انتفایی؟؟؟
————
مدیر سایت : اونو که باید از دکتر جاسبی بپرسید ولی در کل هزینه و امکانات دانشگاه آزاد رو نباید با این موسسات غیر انتفاعی که اکثرا خونه هستند مقیسه کنید

مجید
17:22 ~ 28 آگوست 2009

نتایج من به شرح زیر می باشد و بومی استان بوشهر هستم لطفا مرا راهنمایی کنید

گرایش 1 :
رتبه داوطلب در سهميه: 8828
رتبه داوطلب بدون سهميه: 8845
گرایش2 :
رتبه داوطلب در سهميه: 13445
رتبه داوطلب بدون سهميه: 13488

لطفا به ایمیل بنده بفرستید
با تشکر

سوال حياتي
18:04 ~ 28 آگوست 2009

آيا واقعاً برخي از دانشگاه هاي تربيت دبير تهران پس از فارغ التحصيلي بعنوان معلم فارغ التحصيلان را جذب ميكنند يا اينكه فقط در حد گفتار است؟
لطفاً جواب آنرا مرقوم نمائيد.

hamed
18:08 ~ 28 آگوست 2009

من با رتبه38000rمیشم؟

حامد
00:38 ~ 29 آگوست 2009

سلام خسته نباشد
به نظرتون با رتبه 7500 كرمانشاه قبول ميشم ؟ تورو خدا جواب بدين خيلي واسم مهمه كه برم كرمانشاه

الهام
01:34 ~ 29 آگوست 2009

سلام تورو خا بگید با این روتبه ها کجا میشه درومد؟منتظرم کمکم کنید.
فرهنگ و معارف -6/66
زبان و ادبیات 20%
زبان خارجی -10%
ریاضی امار 33/33
مدار -4%
برنامه نویسی -6%
دروس تخصیی 4/44
دروس سخت افزار -2
میشه اصفهان یا شیراز قبول شم؟
ایا ترم اول با فرض قبولی در بهمن میشه مرخصی گرفت؟
تورو خدا کمک

Mohammad
02:13 ~ 29 آگوست 2009

سلام
این چهارمین باریه که این سوالو میپرسم آقا پیمان
تو رو خدا این بارو جواب بده فردا میخوام انتخاب شهر کنم
با رتبه 4504 علوم و فنون یا شمال آمل قبول میشم؟

منتظرم…
————
مدیر سایت : هر دو دانشگاههای خوبی هستند، بستگی به شرایط خودتون داره

سارا
02:35 ~ 29 آگوست 2009

سلام من رتبه نرم افزارم 17540 و سخت افزار 7431

و ساکن گرگان هستم و تمام غیرانتفاعی های استان گلستان رو زدم به نظرتون احتمال قبولیم هست؟؟به تکمیل ظرفیت امیدوار باشم؟

AmrBakhshi
02:36 ~ 29 آگوست 2009

با سلام به همه دوستان
با تشكر از احد جان ,made in tabriz,peyman,…
درصدها برا من اينجوريه!!؟؟
1-معارف به شدت درصداش پايين اومده
2-ادبيات به نظرم تقريبا درسته
3-مدار هم خيلي درصداش پايين اومده
4-برنامه سازي دقيقا درسته
5-تخصصي نرم افزار به نظرم تقريبا درسته
به هر حال زياد برا من فرقي نميكنه چون روزانه تهرانو برداشتن و من نميتونم بزنم و زنجانو اول زدم و نعلت برهمه كساني كه حق ماها را خوردن نميدونم تو جامعه اسلامي بايد اينطوري باشه؟شايد؟

m.b
11:27 ~ 29 آگوست 2009

سلام.بابا ای ول.این دفعه سومه که خواهش میکنم.ولی دیگه این دفعه جون هر کی دوست داری جواب منو بده که اگه خدا بخواهد میخوام راحت انتخاب رشته کنم.شما که از اولش با ما بودی این آخر ما رو رها نکن!!!اگه میشه جواب منو هم بده!
با8000 میشه یکی از دانشگاهای اصفهانو آورد؟
————-
مدیر سایت : خیلی بعیده ولی شما همشونو انتخاب کن

آسیه
12:27 ~ 29 آگوست 2009

سلام موسی جان
سلام موسی جان
سلام موسی جان
سلام موسی جان
سلام موسی جان
چرا ناراحت شدی؟
منظورم این بود تو دانشگاه آشنا دارم اگه کاری داشتی یا خدایی نکرده مشکلی پیش اومد سفارش کنم (این یارویی که میگم خرش میره)
به هر حال قصد بدی نداشتتم
راستی یه سوال من با 7000 هزار شاهرود قبولم؟

آسیه
12:28 ~ 29 آگوست 2009

مشهد که میدونم قبولم ولی شاهرودو بیشتر دوس دارم
آخا خواهرم پزشکی شاهرود میخونه

MoSi
13:43 ~ 29 آگوست 2009

آسیه
آسیه
اول سلام. بعد هم کی گفته من ناراحت شدم؟؟؟؟ اگه از متنم اینجوری برداشت کردی ، اشتباه برداشت کردی :d
جدی جدی آشنا داری؟؟ ایول کارمون حله دیگه؟
حالا آمار من و میدی به اون یا آمار اون و میدی به من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

soheillll
14:15 ~ 29 آگوست 2009

peyman jan
peyman jan
peyman jan
peyman jan
peyman jan
peyman jan.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
peyman jan
khaheshhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh mikonam
sakht afzar 8400 jaee ghabool misham

bbb
14:46 ~ 29 آگوست 2009

سلام
به نظر شما روزانه نیمه اول قوچان بهتره یا روزانه نیمه دوم بیرجند؟
ممنون
————–
مدیر سایت : بیرجند

kazem
17:51 ~ 29 آگوست 2009

aga peyman to ro khoda bego behem to ro khoda yeki behem bege ba rotbe 28600 mitonam to yeki az shahrhaye mazandaran gabool sham to ro khoda begin?

جابر
22:45 ~ 29 آگوست 2009

سلام
ميخاستم ببينم من با رتبه 1380 دانشگاه گلستان قبول ميشم؟اونجا بهتره يا سجاد مشهد؟

الهام
23:34 ~ 29 آگوست 2009

چرا نظرمو نوشتید ولی جوابمو ندانین؟
پیمان جان بگید می شه ترم اول مرخصی گرفت؟چون اگه بهمن هم در بیام نتونم برم؟تورو خدا جواب..
————
مدیر سایت : خیر

آسیه
00:20 ~ 30 آگوست 2009

تو آمارتو بده به من:d ……
دیگه غمت نباشه مهندس….
mark_feehily73…….

آسیه
00:23 ~ 30 آگوست 2009

مهندس بگو من شاهرود قبولم یا نه با 7000
موسی جان من منتظرم

zohre
01:32 ~ 30 آگوست 2009

جان هر کی دوست دارید جواب بدید من با رتبه 11000 کدوم غیرانتفاعی ها قبول میشم ؟ اصلا قبول میشم ؟

محمد
04:21 ~ 30 آگوست 2009

با سلام و عرض خسته نباشید.
من دانشجو سخت افزار هستم می خواستم بدونم با رتبه 2300 در گرایش سخت افزار امید به قبولی هست؟
یک سوال دیگه هم اینکه با توجه به این که من 1 ترم دیگه درس دارم میخواستم ببینم میشه دانشگاههایی که نیم سال اول دانشجو میگیرند انخاب کنم و در صورت قبولی ترم یک را مرخصی بگیرم؟(البته در دفترچه ثبت نام نیم سال دوم را سال اخذ مدرک انتخاب کردم)
با تشکر

ميلاد 855
12:00 ~ 30 آگوست 2009

سلام عرض مي كنم خدمت همه
داش پيمان خسته نباشي
من با رتبه 855 اين جوري انتخاب شهر كردم
اولويت اول تهران بعد دولتي بعد مصافت نسبت به شهرمه

1- شهيد رجايي
2- شمسي پور شبانه
3- شمس پورشبانه
4- علم و فرهنگ
5- زنجان روزانه
6- زنجان شبانه
7- گلستان روزانه
8- شهاب دانش قم
9- رجا قزويين
10- غزالي
11- رفيعي قزويين
12- دهخدا قزويين
13- كوثر قزويين

به نظرت كدوم نصيب حقير ميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nazly64
13:15 ~ 30 آگوست 2009

سلام . خسته نباشید. من بومی گرگان هستم . با رتبه 12500 نرم افزار کجا قبول میشم ؟ باتوجه باینکه نمیخوام شغلم رو ازدست بدم . لطفا جواب بدین

bbb
16:17 ~ 30 آگوست 2009

سلام

بالاخره من هم انتخاب شهر رو انجام دادم…

امید وارم همه ی اونایی که هنوز تصمیم قطعی نگرفتن زودتر به یک نتیجه برسن چون چیزی به اتمام وقت انتخاب شهر نمونده…

این کامنت رو برای کسانی که با نظراشون ما رو کمک کردن به خصوص مدیریت سایت گذاشتم تا ازشون صمیمانه تشکر کنم

امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید
در پناه حق

mina y
16:30 ~ 30 آگوست 2009

سلام پیمان جان تو این مدت خیلی زحمت کشیدی خیلی اذیتت کردیم واقعا ازت ممنونم ان شاءالله تو هم به هر چی می خوای برسی گرچه انقدر تو این چند وقته با زحماتت و اطلاعاتت دل بچه ها رو شاد کردی که خدا هم دلت و شاد می کنه.هیچ چیز بدتر از انتظار نیست ولی بازم تو به دادمون رسیدی.خسته نباشی .

بهار
18:26 ~ 30 آگوست 2009

با سلام
اگر کسی دانشگاه غیر انتفاعی قبول شود و نرود از کنکور سال بعد محروم خواهد شد یا نه؟

babi
09:06 ~ 1 سپتامبر 2009

پیمان جان ففط خواستم به خاطر جوابهات و همچنین زحماتت تشکر کنم. خسته نباشی , یا علی

محسن
16:17 ~ 1 سپتامبر 2009

سلام
من رتبه 4500 آوردم بعد به جای دانشگاه غیرانتفائی روزبه زنجان به اشتباه روزبهان ساری رو زدم به نظر شما احتمال داره با این رتبه به این دانشگاه قبول شم . راستی انتخاب قبلیش هم غیرانتفائی صائب ابهر رو زدم .
حالا من صائب می تونم قبول بشم یا نه.
باتشکر فراوانت
———-
مدیر سایت : به احتمال زیاد همان ابهر قبول میشوید

فرزانه
23:58 ~ 5 سپتامبر 2009

با سلام
واقعا سایت خوب و بچه های باحالی دارین
از آشنایی با همه خوشحالم

فرهاد ساراني
14:53 ~ 6 سپتامبر 2009

سلام
من فرهاد ساراني هستم، رتبم 3 شد، من اهل آزاد شهر هستم، يه اشتباه كردم و ازش پشيمونم. به جاي اينكه روزانه دانشگاه گلستان رو بزم غير انتفاعي گنبد رو زدم ،‌ حالا چي كار بايد كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شروین
15:29 ~ 6 سپتامبر 2009

سلام
رتبه 2500 شده به نظر شما می تونم رجا یا کوثر قزوین قبول بشم؟
با تشکر از زحمات شما

نوشین
11:57 ~ 7 سپتامبر 2009

سلام آقا پیمان عزیز
منووووووووووووووووون که جوابمو دادین
لطف کردین
خسته باشید
خیلی سر در گم بودم میرم غیرانتفائی تو شهر خودم از صحبتتون اینو فهمیدم که همین امسال بخونم بهتره (دیگه باید آرزوی دانشگاه خوبو به گور ببرم!!!) خیلی گلللللللللللیییییییییییییییییید
همچنین ahadsf عزیز از شما هم بینهایت ممنون ولی خوب من با آرزوم چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای خدااااااااااااااااااااااااا !!!!
…………………………….
******************************

مینا
16:13 ~ 8 سپتامبر 2009

salam

VAHID_2009
15:25 ~ 12 سپتامبر 2009

آقا پيمان سلام
مثل اينكه بناب داره خودش رو ميكشه بالا.
7 نفر قبولي واسه ارشد داده كه دوتاش صنعتي شريف قبول شدن.
سايتش هم رو تازه به كار انداختن:
http://www.bonabetu.ac.ir/

ناسناس
00:20 ~ 13 سپتامبر 2009

بابا رتبه زير 20000 چيه من با 42000 راحت مهندسي معماري پرديسان فريدون كنار قبول شدم تازشم روزبهان ساري و دانشگاه پيام نور ساري هم قبول مي شدم.اما فريدون كنار شنيدم بالا تره.حالا شما با رتبه هاي زير 30000 شك داري قبول شيد!!!!

حدیث
13:33 ~ 13 سپتامبر 2009

سلام خیلی ممنون که نظر من رو تو سایت گذاشتی حالا یه لطف دیگه بکن و جواب سوالم رو هم بده با رتبه 1311 روزانه یا شبانه قوچان قبول میشم (بومی قوچانم) بازم ممنون از شما و تمام بچه هایی که در این سایت فعالیت می کنند

حدیث
22:55 ~ 14 سپتامبر 2009

سلام از همتون نا امید شدم بابا من که تازه واردم شما بچه های قدیمی سایت بخصوص پیمان باید هوام داشته باشید و جواب و بدید تا از این سایت نا امید نشم من که هر دفعه میام تو سایت نوشته فلان نفر آنلاین بابا کسی نیست جواب من بده

سعید
09:55 ~ 15 سپتامبر 2009

سلام آقا پیمان….. الان یه چند دفعه ای هست که سوال می کنم ولی از جواب خبری نبود ….. لطفا در مورد سهمیه بسیج و رزمندگان و جانبازان اطلاعاتی رو به من بده آیا این 40 درصد سهمیه تو رتبه تاثیر می گذارد به طور مثال اگر رتبه من 25000 شد با شرایط بسیجی رتبه من می شه 15000 و یا اینکه از کل دانشجویانی مه مجاز شده اند 40 درصد از کل ظرفیت متعلق به این سهمیه است … لطفا جواب بدهید چون کسی از این جور سوال نکرده و برای من و خیلی ها مبهم هست .. با تشکر
————–
مدیر سایت : شما برای قبولی باید حداقل به اندازه 40 درصد نمره آخرین نفر قبولی در آن دانشگاه نمره کسب کنید تا قبول بشید. در ضمن کنکور سراسری سهمیه بسیجی ندارد.

ایناز
12:01 ~ 15 سپتامبر 2009

سلا م
حدیث
حدیث جان از دست ما ناراحت نشو . اگه جواب نمیدیم واسه اینه که نمی دونیم دانشگاه قوچان تا رتبه چند میگیره . امیدوارم قبول بشی . حالا زود قهر نکن بازم بیا سایت کارشناسی. اشتی ؟

kamran
19:07 ~ 15 سپتامبر 2009

سلام.آیا با رتبه 17000در کارشناسی ناپیوسته حسابداری قبول میشوم .من فقط 13 روز درس خواندم.

sadaf
15:03 ~ 18 سپتامبر 2009

فقط 1سوال؟من با رتبه 5500 شمال قبولم؟آمل-آمل چی تورو به این ماه مبارک جواب بدین؟

سعید
12:45 ~ 21 سپتامبر 2009

خدمت آقا پیمان عرص کنک که در هنگام انتخاب شهر در آزمون کاردانی به کارشناسی سهمیه رزمندگان و دانشجویان بسیجی هم وجود داشت پس می گی اینها تاثیر نداره یا شما از دفترچه اطلاعاتی نادارید دوما من و یکی از دوستان بازوی مکانیکی با هوش مصنوعی برای اولین بار در ایران اختراع کردیم البته دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در حد این نه مثل این اختراع کردن لطفا به من بگید آیا این امکان وجود دارد که با ثبت این اختراع بدون کنکور و بدون شهریه وارد دانشگاه شویم

baran
19:32 ~ 21 سپتامبر 2009

Hi
tnx ROSE _SIAH pmet resid… vase hamatun arezu movafaghiyat daram.

AGHA PEYMAN TNX.

نسترن
22:03 ~ 21 سپتامبر 2009

سلام ميخواستم بپرسم بارتبه 6890 كجا ميتونم قبول شم با تشكر

شمیم
01:46 ~ 22 سپتامبر 2009

وای پس بسیج را برا چی گذاشته بودن من که ایثارگر نیستم ولی بسیجی رو علامت زدم یعنی اشتباه کردم بسیج همون منظورشون بسیجی فعال بود یا جادگر بسیجی یعنی نباید میزدم من که 11 سال عضو بسیجم پس خاک تو سرم شد

علي
08:26 ~ 22 سپتامبر 2009

با سلام
مي خواستم بدونم با رتبه 25845 ميتونم دانشگاه مهر اراك رشته تكنولوزي الكترونيك قبول بشم؟ لطفا كمكم كنيد

ناشناس
21:23 ~ 22 سپتامبر 2009

بچه ها بالاخره جوابا اومدددددددددددددددددددد

sasan
09:18 ~ 23 سپتامبر 2009

سلام می خواستم بدونم من با رتبه 6900 سخت افزار کجا میتونستم قبول بشم که به تهران نزدیک باشه؟

آریا
11:57 ~ 23 سپتامبر 2009

در مورد موسسه غیر انتفاعی کسری رامسر اکه اطلاعاتی دارین در سایت درج کنین – مخصوصا از وضعیت دانشگاه و خوابگاه
خیلی ممنون از زحماتتون

مرضیه
16:39 ~ 26 سپتامبر 2009

سلام.من دانشجوی کارشناسی نرم افزار هستم.و معدلم هم 17.50 .می خواستم بدونم برای ارشد.امکان اینکه با شرط معدل قبول بشم هست.
لطفا جواب بدین .چون هر چی سرچ می کنم به نتیجه نمی رسم

JAFAR
01:12 ~ 8 دسامبر 2009

من برای کارشناسی نیاز به راهنمایی دارم

یوسف
12:00 ~ 6 فوریه 2010

سلام.از زحماتتون ممنون.دوستان اگه کسی سوالی تو سخت افزار داره میتونه ازم بپرسه.(انتخاب دانشگاه-درسها و …)yusof.bakhshy@gmail.com

hamya
10:45 ~ 7 فوریه 2010

aga man fagat ta farda mohlat daram ta dar daneshgahe tarbiat badani karshenasi dar moaseseye geyre entefai sabte nam konam khahesh mikonam dar morede daneshgahe shafage tonekabon baram tozihe mokhtasar bedin bebinam aya emkanate lazem ro baraye in reshte dare aslan koli baram tozih bedin bebinam vagean khob hast k man dar in daneshgah sabte nam konam ya na KHAHEAH MIKONAM EMROZ JAVABE MANO BEDIN CHON MAN TA FARDA MOHLAT DARAM SABTE NAM KONAM

بنده خدا
23:47 ~ 9 فوریه 2010

با عرض سلام خدمت دوستان
من دانشجوي كامپيوتر موسسه غيرانتفاعي ميثاق رفسنجان هستم نميدونم فقط دانشكده ما (مدير و مدير گروه.آموزش. سلف و استادخوب.و ……..)ندارد يا موسسات ديگر هم همينطور هستند.

مجید
10:29 ~ 14 فوریه 2010

درباره ی اموزشکده چمران اهواز اطلاعاتی میخواستم

بهی
17:17 ~ 24 آگوست 2010

سلام من رتبم 30311 تو گرایش اول هست و 26138 تو گرایش دوم هست رشتم کامپیوتر به نظر شما انتخاب رشته کنم یا اصلا قبول نمی شم؟
جوا زود بدبد ممنون می شم.

ساسان
22:43 ~ 24 آگوست 2010

تو كارداني به كارشناسي ميشه با رتبه 27569 اميدي داشت؟؟؟؟؟؟

vahid
09:31 ~ 25 آگوست 2010

سلام شاید این سایت خوب شما بود که منو وادار کرد کنکور بدم و رتبم در سال 89 2350 بشه . اهل تهرانم بهترین جا برا قبولیم به نظرتون کجاست . تهران که نمیشه ؟

زیبا
15:05 ~ 25 آگوست 2010

سلا من اهل چالوسم می خواستم بدون با رتبه 15192 دانشگاه غیر انتفاعی پویندگان دانش که تو چالوسه قبول می شم؟ اطلا کجا می تونم قبول بشم؟ راستی رشتم نرم افزاره

asal
21:45 ~ 25 آگوست 2010

سلام!
میخواستم ببینم با رتبه 8500 کجاها میشه معماری قبول شد؟

امیر
01:58 ~ 26 آگوست 2010

با سلام و تشکر لطفا بگین با رتبه 13066 امیدی برای قبولی دارم اگه دارم در کجا اگه مطلب مفیدی سر وب قرار بدین هممون ممنون میشیم

فروغ
06:49 ~ 26 آگوست 2010

سلام با تشکر از تلاشتون و کمکی که به ما سردرگمان میکنید.ساکن خوزستانم با رتبه 12279 فکر کنم نرم افزار و سخت افزارم 13978.غیرانتفاعی جایی قبول میشم؟نمیدونم اصلا وقت میکنید سواله منو بخونید؟!!!!آخرین رتبه قبولیه موسساتو از کجا باید پیدا کنیم؟
————–
مدیر سایت : به زودی روی سایت قرار میدم

سارا
10:50 ~ 26 آگوست 2010

با سلام – مي خواستم ببينم با رتبه 28000 كدام موسسه غير انتفاعي ميشه قبول شد

رویا
18:40 ~ 26 آگوست 2010

با سلام می خواستم بدونم با رتبه 514 دولتی قبول میشم ؟؟؟
تو رو خدا جواب بدین

داود
09:57 ~ 27 آگوست 2010

سلام……..داداش با رتبه 15هزار امیدوار باشیم یا نه؟

mohammad sadegh
12:41 ~ 27 آگوست 2010

سلام من رتبم 18253شده یک ترم هم از کاردانی من مونده چرا موسسات غیر اتفاعی نیمسال دوم پذیرش ندارن پس چرا تبصره زدن تو رو خدا جوابمو بدین

حمید
13:12 ~ 27 آگوست 2010

سلام
رتبه من 30000 شده و رتبه دوستم 16000 در کنکور کاردانی به کارشناسی
میخواستم راهنماییم کنید که ما بتوانیم در یک دانشگاه و نزدیک به تهران قبول شویم..
متشکرم.mmqi2009@yahoo.com

خجسته
00:08 ~ 28 آگوست 2010

من رتبه ام5110شده به نظرتون اصفهان جایی قبول میشم اصلا شانس قبولی کدام دانشگاه دارم؟رشته ام معماریه ممنون از سایت خوبتون

شادي
10:46 ~ 28 آگوست 2010

سلام
من امسال بعد از ده سال توي آزمون شركت كردم و رتبه 25000 آوردم.
اصلا چيزي از انتخاب رشته هم نمي دونم ميشه كمك كنيد و بگيد آيا جايي قبول ميشم يا نه؟
ممنون ميشم زود جواب بديد و منو از سردرگمي نجات بديد

زهرا
12:27 ~ 28 آگوست 2010

من رتبه 20000 آوردم میتونم گرگان قبول بشوم و همینطور اطراف اراک و کاشان

الهام
15:52 ~ 28 آگوست 2010

سلام مي خواستم ببينم با رتبه12071 در سهمیه رشته نرم افزار قبول میشم ؟ تورو خدا جوابم رو زود بدین

مینا
20:35 ~ 28 آگوست 2010

سلام
خواهش می کنم جواب بدین دیگه!!
من با رتبه 4900 نرم افزار شبانه قبول میشم؟ کجا؟
——————
مدير سايت:متاسفانه خير

مینا
20:59 ~ 28 آگوست 2010

الان جیغ میزنم!!!
با رتبه 4900 نرم افزار شبانه میارم؟ کجا؟
——————————
مدير سايت:متاسفانه خير

Nima.iq2
22:32 ~ 28 آگوست 2010

كيست؟؟؟
كيست؟؟
كيست مرا ياري دهد؟؟؟
كيست مرا در اين دنياي بزرگ ياري دهد؟؟؟؟
رتبه هاي من به شرح زير است ؛ من شهر هاي شمال را خيلي دوست مي دارم .
مرا در انتخاب رشته ي 1389 ياري كنيد.
الكترونيك 19032 شدم ؛ آخرين رتبه مجاز 31136
برق قدرت 21514 شدم ؛ آخرين رتبه مجاز 31349
كنترل 14303 شدم؛ آخرين رتبه مجاز 31331
مخابرات 15583 شدم ؛ آخرين رتبه مجاز 31182
آي سي تي 19032 شدم ؛ آخرين رتبه مجاز 31136
اينم لينك كارنامه ي من :
http://0k.010.img98.com/out.php/i286808_karname.JPG
لطفا مرا در انتخاب رشته ياري كنيد.
شهرهاي شمالي ؛مشهد ، تبريز ، اصفهان ، شيراز ، قزوين ترتيب اولويت هاي من هستند.
بنده تبعه ي آلمان هستم و هم اكنون ساكن مشهد مي باشم.
از جمعيت فعال اين سايت تقاضا دارم كه 50 اولويت براي من تعيين كنند.
شهرهاي شمالي به خصوص آمل را خيلي دوست دارم ؛ آيا در دانشگاه شمال آمل در رشته آي سي تي قبول مي شوم؟؟؟؟
لطما مرا ياري كنيد
با تشكر

somaye
08:10 ~ 29 آگوست 2010

سلام، رتبه ام 3600 شده نميدونم اولويت دانشگاههارو چه جوري بزنم؟
تو شهر قزوين كدوم دانش بهتره؟
آبيك بهتره يا ساوه؟ در شرايطي كه من رفت وآمدم به ساوه راحت تره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك

فرزام
10:03 ~ 29 آگوست 2010

رتبه نرم افزار 1700
رتبه سخت افزار 49
بهترین دانشگاهی که میتونم برم کجاست؟
بهترین دانشگاه سخت افزار کدومه؟ من خودم ساکن اصفهانم/ مرسی
——————-
مدير سايت:نرم افزار اشرفي اصفهان قبوليد!سخت افزار هم فقط غير انتفاعي هست كه امكان قبوليتون همه جا هست.

فرزام
10:14 ~ 29 آگوست 2010

رتبه نرم افزار 1857
رتبه سخت افزار 49
بهترین دانشگاهی که میتونم برم کجاست؟
بهترین دانشگاه سخت افزار کدومه؟ من خودم ساکن اصفهانم/ مرسی

امیر
13:37 ~ 29 آگوست 2010

با سلام و درود به شما؛
بنده ساکن تهران هستم خواهش میکنم بده را راهنمایی بفرمائید :

الكترونيك 20806شدم ؛ آخرين رتبه مجاز 31136
برق قدرت 21858 شدم ؛ آخرين رتبه مجاز 31349
كنترل 25462 شدم؛ آخرين رتبه مجاز 31331
مخابرات 19841 شدم ؛ آخرين رتبه مجاز 31182

آیا امکان قبولی بنده وجود دارد؟؟؟
بسیار سپاسگذارم

سعیده
16:53 ~ 29 آگوست 2010

سلام
خواهش می کنم جواب بدین دیگه!!
من با رتبه 4900 نرم افزار موسسه های غیر انتفاعی قبول میشم؟ کجا؟
———————
مدير سايت:بله قبول ميشيد.خيلي جاها امكان قبوليتون هست.

سارا
12:11 ~ 30 آگوست 2010

خواهش میکنم درموردرتبه هامون که میتونیم قبول شیم یانه کمکمون کنید من رتبم16000شده چیکارکنم؟
آیا غیر انتفاعی بابل یا آمل قبول میشم یا نه ؟
خواهش می کنم جواب بدید

علي
14:36 ~ 30 آگوست 2010

سلام
رتبه من 14031 شده و اما من مي تونم غيرانتفاعي هاي استان خودم گيلان قبول بشم ؟

الهام
14:14 ~ 31 آگوست 2010

من امسال برای دومین بار کنکور کارشناسی بهداشت دادم خیلی ناامیدم رتبه ام 1269 شده نمیدونم اصلا قبول می شم یا نه خیلی تلاش کرده بودم …

s.a
22:59 ~ 31 آگوست 2010

من رتبم تو سخت افزار حدود 6000 شد. چون قراره برم شهری مشغول کار بشم که با شهرمون فاصله کمی داره واسه همین میخوام بزنم شهر خودم. اما شاید بتونم دانشگاه های بهتر رو از دست بدم.البته شرایط کاریم یجوریه که حتما باید تا ساعت 2 اونجا بمونم.حالا بنظرتون من اگه بزنم دانشگاه صنعتی قایمشهر بعدا پشیمون میشم؟ اخه بعضیا میگن که میشه دانشگاه شمال امل (که من خیلی دوست دارم)قبول شد.

پیام سازان نوین
13:58 ~ 1 سپتامبر 2010

دعوت به همکاری
از کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته هنر برای برگزاری همایش دانشجویی با محوریت گرافیک محیطی دعوت به همکاری میشود.علاقه مندان با پست الکترونیک ،وبسایت و یا شماره 66581080-81 (کانون تبلیغاتی پیام سازان نوین) از تاریخ 89/6/13 به مدت 1 هفته تماس حاصل نمایید.

ayob
18:53 ~ 1 سپتامبر 2010

سلام خسته نباشین
با رتبه 12308 وآخرین رتبه مجاز در سهمیه 31349 است آیا برق قدرت قبول میشم یا نه؟

سعیده
14:33 ~ 2 سپتامبر 2010

سلام
خواهش می کنم جواب بدین دیگه!!
من با رتبه 34459نرم افزار موسسه های غیر انتفاعی قبول میشم؟ کجا؟
———————
مدير سايت:خير.

سعیده
18:57 ~ 2 سپتامبر 2010

تا چه رتبه ای قبول می شن؟
————–
مدير سايت : پارسال تا نزديك شانزده هزار پذيرش شده.
امسال هم پيش بيني شده تا نزديك هفده يا هجده هزار پذيرش بشن.

mohammad sadegh
17:57 ~ 3 سپتامبر 2010

سلام ببخشید من سومین باره کامنت میذارم تورو خدا جواب بدین بارتبه ی 18387نرم افزار امکان داره غیر اتفاعی های قزوین قبول شم من فقط میتونم نیم سال دوم رو انتخاب کنم
————
مدير سايت : متاسفانه خير.

زهرا
21:22 ~ 3 سپتامبر 2010

سلام
رتبه ی من در آزمون کامپیوتر 47 شده است
آیا روزانه یا شبانه دانشگاه شهید رجایی قبول میشوم.
مرسی

Sara
08:21 ~ 4 سپتامبر 2010

Sara
سلام
خواهش می کنم جواب بدین دیگه!!
رتبه من در آزمون کامپیوتر 24300شده کدام شهر قبول می شم؟
————-
مدير سايت : متاسفانه امكان اينكه جايي قبول بشيد نيست.

سعیده
08:43 ~ 4 سپتامبر 2010

سلام ببخشید من سومین باره کامنت میذارم تورو خدا جواب بدین بارتبه ی نرم افزار امکان داره غیر اتفاعی های اصفهان قبول شم من نیم سال اولیم

ناشناس
11:42 ~ 4 سپتامبر 2010

سلام
رتبه من 34459شده آیا موسسه غیر انتفاعی های شهر اصفهان را می آورم؟
————-
مدير سايت : متاسفانه خير.

ناشناس
09:16 ~ 7 سپتامبر 2010

من نیم سال اولیم یعنی شهرهای دیگم قبول نمی شم.

سارا
14:28 ~ 13 سپتامبر 2010

سلام
می شه بگین که کی جواب های نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی میاد؟
ممنون

سارا
15:23 ~ 13 سپتامبر 2010

سلام
پس کی جواب نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی را می دهند؟
————
مدير سايت: تا اواخر شهريور اعلام خواهد شد.

mahsa
15:36 ~ 13 سپتامبر 2010

khaste nabashid,mikhastam soal konam man ba madrake kardanie computer, che reshte hayeei mitoonam baraye karshenasi sherkat konam ke 2 sal bishtar tool nakeshe

SADAF
07:40 ~ 15 سپتامبر 2010

سلام
پس کی نتایج نهایی(نتایج بعد از انتخاب رشته)را می دهند؟

*MD*
18:59 ~ 29 سپتامبر 2010

با سلام
تا حالا این سایت رو ندیده بودم واقعا جالب بود برام
لطفا تعداد سوالات وضریب هر یک ازدروس کنکور را براي من بفرستيد رشته کامپیوتر و هم چنین ادرس چند سایت خوب مثل سایت خودتون برای گرفتن جزوه عالی کنکوری و یه چند تا کتاب تدریس و تست قوی خوب
راستی اگه کنکور بدی قبول بشی ولی چند واحد از دوره ی کاردانی مونده باشه میتونی یک ترم مرخصی بگیری خیلی خیلی ممنون.

asall
21:25 ~ 15 اکتبر 2010

khaste nabashid,mikhastam soal konam man ba madrake kardanie computer, che reshte hayeei mitoonam baraye karshenasi sherkat konam ke 2 sal bishtar tool nakeshe
————–
مدير سايت: ميتونيد سخت افزار يا نرم افزار شركت كنيد.

SADAF
14:34 ~ 8 دسامبر 2010

سلام تکمیل ظرفیت گذاشتند آیا با رتبه 34629دانشگاه های:
اشرفی، فولادشهر،جهاددانشگاهی داخل شهر اصفهان قبول می شم؟
ممنون اگه منا سریع راهنمایی کنید.

SADAF
10:09 ~ 10 دسامبر 2010

پس چرا جوابما نمی دید!

11:14 ~ 4 ژانویه 2011

سلام تکمیل ظرفیت گذاشتند آیا با رتبه 34629دانشگاه های:
اشرفی، فولادشهر،جهاددانشگاهی داخل شهر اصفهان قبول می شم؟
ممنون اگه منا سریع راهنمایی کنید.

س
18:36 ~ 27 آگوست 2011

سلام ممنون از سایتتون من د رکتکور 90 رتبه ام 11500 شده در نرم افزار و سخت افزار 18000 و بومی کرج هستم بنظرتون میتونم کجاها قبول بشم… لطفا جواب بدیننن

فرشید
12:16 ~ 28 آگوست 2011

سلام و خسته نباشید.

من دانشجوی سخت افزارم و رتبم شده 2600 میخواسم ببینم کدوم شهرای اطراف تهران رو میتونم انتخاب کنم.

متشکر میشم اگه جوابه سوالمو بهم میل کنید

مهسا
12:56 ~ 28 آگوست 2011

سلام من توی سخت افزار رتبه 1026 آوردم توی نرم افزار رتبه 5230 توی تهران قبول میشم ؟ با توجه به اینکه رشته کاردانیم نرم افزار بوده تو سخت افزار موفقم؟

IT
13:38 ~ 28 آگوست 2011

سلام
تو آزمون كارشناسي ناپويسته 90 رتبه ام شده 7894 . ميتونم غير انتفاعي پيام گلپايگان كه شهر خودم هست قبول بشم. تازه تاسيسه !!

elham1988
14:07 ~ 28 آگوست 2011

سلام خسته نباشید. با رتبه 7000؛ نرم افزار کجا میتونم قبول شم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

m
16:50 ~ 28 آگوست 2011

سلام من رتبم شده 32000 (کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 90 )آیا احتمال قبولی در پیام نور یا غیرانتفایی دارم لطفا راهنمایی کنید .

محمد
20:23 ~ 28 آگوست 2011

سلام رتبه من 14 هزار در كارشناسي ناپيوسته ميخوام مديريت بخونم در غير انتفاعي تبريز قبول ميشم ؟

Amiiir
23:55 ~ 28 آگوست 2011

سلام بر ملت اگاه ایرانی
من نظر تمام دوستانو خوندم بابا چف استرس موج میزنه بینشه اخی مثل پارسال من ,همه دست ب دعا و التماسن
با با ب قران پیمان رییس سازمان سنجش نیست اینجور دست ب دامنش شدین ولش کنین طفلکو بذارین ب زندگیش برسه
حالا ی تذکر ب پیمان
پسر خوب چرا فقط تک رقمیا یا رتبه های خوبو جواب میدی ؟
بابا ی خورده هم ب درد ای رتبه داغونا برس
منم امتحان دادم رتبم شد ۱۳۰۰۰
ولی نوش دارو بعد مرگ سهراب اخه من ازاد میخونم فقط خواستم شانسمو امتحان کنم
امید موفقیت واس همه دوستان

mahtab
01:44 ~ 29 آگوست 2011

سلام اولين كه توي كارنامه من دوبارنوشته مجاز اين يعني چي؟
بايدباتوجه به رتبه باسهمسه انتخاب شهركنم يارتبه بدون سهميه؟
بارتبه4134كجاهاقبول ميشم؟مثلاصنعتي اصفهان ياباهنرشيرازقبول ميشم؟

ندا
13:37 ~ 29 آگوست 2011

سلام خسته نباشید رتبه ام در سخت افزار17000 درنرم افزار 20000 شده توروخدا بگین میتونم کجارو انتخاب کنم اصلا شانس قبولی دارم ؟

s:
21:37 ~ 29 آگوست 2011

سلام با رتبه 20000گرایش نرم افزاردر کارشناسی ناپیوسته جایی قبول میشم؟بارتبه 10000سخت افزار چطور؟

zahra
10:31 ~ 30 آگوست 2011

سلام
چرا اینجا در مورد حسابداری صحبت نمیشه
میشه نظرتونو بگید و راهنماییم کنید
با رتبه ی 10814 میشه روزانه قبول بشم؟؟؟؟
آخه استادم گفته با این رتبه فقط شبانه و نیمه متمرکز؟منتظر جوابتونم. لطفا

zahra
10:33 ~ 30 آگوست 2011

رشتم حسابداری بود یادم رفت بگم
منتظر کمکتونم.بومیه قزوینم

soheila
10:31 ~ 31 آگوست 2011

salsm man rotbam 1847 shode mitonam be ghaboli to raja ghazvin omidvar basham.mersi

جاويد
15:49 ~ 31 آگوست 2011

سلام زهرا خانم اگه مي خواي در مورد حسابداري اطلاعات كسب كني به من ايميل بزن راهنماييت كنم آخه اين سايت ماله رشته كامپيوتر است واسه حسابداري سايت هاي جالبتري داريم
javid_ok@yahoo.com

هادی
20:30 ~ 31 آگوست 2011

سلام پیمان جان
خسته نباشی
من تو کاردانی به کارشناسی90 رتبه 8110 اوردم
تو رشته معماری
می خواستم بدونم از موسسه غیر انتفاعی شهر های مازندران امکان داره قبول شم ؟
فقط خواهش میکنم نظرت رو بده ممنون

afrooz
12:19 ~ 1 سپتامبر 2011

سلام
خواهش میکنم زودتر جوابمو بدین خیلی نگرانم
من رتبم شده 1019 نرم افزار
میتونم غیر انتفاعی تهران قبول شم؟
تو تکمیل ظرفیت چی؟

احمد
12:25 ~ 1 سپتامبر 2011

سلام
من با رتبه 2370 تو برق قدرت به نظرتون غیر انتفاعی شیراز قبول میشم
اخرین رتبه مجاز 29000

احمد
12:28 ~ 1 سپتامبر 2011

سلام
من با رتبه 2370 تو برق قدرت به نظرتون غیر انتفاعی شیراز قبول میشم
اخرین رتبه مجاز 29000

احمد
12:36 ~ 1 سپتامبر 2011

سلام
من با رتبه 2370 تو برق قدرت به نظرتون غیر انتفاعی شیراز قبول میشم
اخرین رتبه مجاز 29000

s
10:23 ~ 2 سپتامبر 2011

سلام من تو کارشناسی رتبه 27000 اوردم میخوام بدونم می تونم جایی قبول شم یا نه خواهش میکنم هرچه سریع تر راهنماییم کنید
با تشکر

پری
12:56 ~ 2 سپتامبر 2011

سلام رتبه ی من21983 شده بعد من 90/11/30 کاردانیم تموم میشه-حالا من باید فقط جاهایی رو انتخاب کنم که نیمه دوم سال پذیرش دارن؟ منتظرمممممممممم
——–
مدیر سایت :بله همین طوره.

sahar
19:21 ~ 2 سپتامبر 2011

سلام به همه دوستان.
منم پارسال مثل شما بودم و پویش قم قبول شدم .
دیدم اصلا راجع به این موسسه صحبتی نشده گفتم خودم یه راهنمایی بکنم حالا نمیدونم امسال اصلا ورودی داره یا نه!
موسسه پویش دقیقا کنار موسسه شهاب دانش واقع شده و همه میدونید که شهاب دانش از بهترین هاست،بعضی از استاد ها در این دو موسسه یکی هستن که استاد های بسیار خوبین.کادر آموزشش یه کوچولو ضعیفه!جو صمیمی داره،رفت و آمد برای بچه های تهرانی خیلی راحته!در کل بد نیست.
پارسال تا رتبه 8000 فکر میکنم گرفته اما میگن امسال رتبه های بهتریو میگیره!
موفق باشید.

حجت صفری
21:39 ~ 2 سپتامبر 2011

سلام من با رتبه 27487 از کنکور مجاز شدم میتونم از غیر انتفائی شهرستان اردبیل در بیام؟خواهشن زودتر جوابمو بدین

مرضیه از مشهد
17:36 ~ 3 سپتامبر 2011

سلام و خسته نباشید
لطفا مر ا راهنمایی کنید . فرهنگی هستم با رتبه 28000 نرم افزار (کارشناسی ناپیوسته سال 90)آیا امکان قبولی دارم . ضمن اینکه من سهمیه فرهنگی دارم . ممنونم اگر پاسخ مرا بدهید .واستون پیش امام رضا (ع) دعا می کنم .

سیما
22:00 ~ 3 سپتامبر 2011

سلام من با رتبه 15640 در رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار کارشناسی ناپیوسته مجاز شدم به نظر شما شانسی برای قبولی در شهر خودم قم دارم. ممنون منتظر جواب فوری شما هستم.

يسنا
13:25 ~ 4 آگوست 2012

سلام با رتبه 30000 آیاشانس قبولی در رشته مهندسی عمران شبانه دانشگاه باهنر کرمان هست یا خیر در صورت عدم قبولی به نظر شما اولین رشته قبولی من با این رتبه چیست و کجا منتظر جواب فوری شما هستم ممنون

ميثم
14:53 ~ 19 آگوست 2012

سلام
امروز سازمان سنجش گفته بود كه فرصت ارائه كارنامه رو نداره! ميخواستم ازتون بپرسم بدون داشتن كارنامه چه جوري انتخاب رشته كنم آخه؟! :((

معصومه حبیب الله
22:50 ~ 22 سپتامبر 2012

با سلام و تشکر لطفا مرا هم از اخبار نتایج ثبت نام دانشگاه علمی و کاربردی بدون کنکور با خبر کنید متشکرم

مهدیه
03:22 ~ 15 می 2014

سلام . خسته نباشید. من در کنکورکارشناسی ناپیوسته کامپیوتر 92 بطورآزمایشی شرکت کردم و رتبه م 218 شد الویت هامم فقط روزانه و شبانه شریعتی بود. توکنکورپارسال ترم آخرکاردانی بودم تودانشگاه شریعتی. امسال هم میخام شرکت کنم. چیکارباید بکنم؟ شما گفتید که روزانه شریعتی به فرهنگیا داده شده. یعنی فقط شبانه رو انتخاب کنم؟ بعدم بومی تهران هستیم. احتمال قبولی هست؟

یوسف
13:19 ~ 11 آگوست 2015

سلام من معارف ۴۰درصد ادبیات ۱۰درصد اقتصاد۱۰درصد حسابرسی۱۰۰درصد شرکت ها مالی ۷۰درصد کجا قبول میشم