آخرین خبر ها
تجمع تعدادی از دانشجویان آموزشكده‌های فنی و حرفه‌ای مقابل مجلس

حدود1000تن از دانشجویان دختر و پسر آموزشكده‌های فنی و حرفه‌ای در مقطعكاردانی كه عمدتا از دانشكده‌های شمسی‌پور، شریعتی و انقلاب اسلامیبوده‌اند صبح یكشنبه در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع كردند. دانشجویانشعارهای «دانشجو می‌میرد، ذلت نمی‌پذیرد»، «حتی اگر بمیریم، حق خود رامی‌گیریم»، «پول نداریم چکار کنیم، دانشگاه‌رو رها کنیم»، «دانشگاه دولتیحق مسلم ماست»،«ای وکلای ملت،حمایت،حمایت» سر می‌دادند. دانشجویان تجمع كننده از نمایندگان خواستند تا برای حذف سهمیه داوطلبان آزاد كنكور كاردانی به كارشناسی تلاش خود را انجام دهند.  اینتجمع درحالی صورت می‌گیرد كه هفته گذشته نیز حدود 200 تن از دانشجویاندختر آموزشكده‌های فنی و حرفه‌ای نیز در مقابل مجلس شورای اسلامی برایتحقق خواسته‌های خود درباره حذف سهمیه داوطلبان آزاد كنكور كاردانی بهكارشناسی تجمع كرده بودند. دانشجويان مذكور به دليل آنكه حذف سهميهداوطلبان آزاد كنكور كارداني به كارشناسي دانشگاه‌هاي سراسري، منتفي شدنثبت‌نام كنكور كارداني پيوسته، توهين به مدرك فني حرفه‌اي توسط مسئولين ونيز به بن‌بست رسيدن فعاليت‌هاي قانوني اين دانشجويان مذكور در راستاياعتراض مي‌خواندند در مقابل مجلس شوراي اسلامي تجمع و از وكلاي‌ خود درمجموعه بهارستان خواستند تا به مشكلات‌شان در اين زمينه‌ها رسيدگي كنند.
یکیاز این دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: تا پیش از اینفارغ‌التحصیلان سازمان فنی و حرفه‌ای در مقطع کاردانی امکان حضور در آزمونکارشناسی ناپیوسته را داشتند اما اخیرا اعلام شده که مدارک ما را برایشرکت در این آزمون معتبر نمی‌دانند. به گفته وی ظرفیت پذیرشدانشجویان کاردانی سازمان فنی و حرفه‌ای به فرهنگیان واگذار شده و به اینترتیب دانشجویان فنی و حرفه‌ای از حضور در دانشگاه‌های دولتی و روزانهبازمانده‌اند.این دانشجو می‌گفت: در چنین شرایطی فقط در آزمون دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی می‌توانند شرکت کنند که هزینه هنگفتی به دنبال دارد.

پساز اینکه نمایندگان دانشجویان با جناب آقای عباسپور و ابوترابی “نایب رئیسمجلس” دیدار داشتند بیان داشتند که حذف سهمیه های آزاد سه سال باید طولبکشد. در حالیکه دانشجویان با شعار “تعهد،تعهد” خواستار تعهد نمایندگانمجلس به دانشجویان شدند.

 

خبرگزاری فارس :اجبار به ادامه تحصيل در آموزش عالي با جيب خالي

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاري فارس، 12/12 سال 88 يعني چيزيحدود 5 روز پيش حدود 200 نفر از دانشجويان آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي درمقطع كارداني كه عمدتا از دانشكده شريعتي بودند در سكوت كامل رسانه‌اي،مقابل مجلس شوراي اسلامي تجمع كردند.
البته برخي سايت‌ها و خبرگزاري‌ها چون فارس اين تجمع را پوشش خبريدادند، اما اطلاعات كافي در خصوص درخواست اين دانشجويان در دست نبود؛ شايدهم اين گونه استنباط مي‌شد كه اين تجمع بيشتر جنبه نمايشي دارد و در همانروز چهارشنبه به پايان خواهد رسيد.  اما تجمع اين دانشجويان فراتر از يك ميتينگ دانشجويي بود. دانشجويان معترض به دليل حذف سهميه داوطلبان آزاد كنكور كارداني بهكارشناسي دانشگاه‌هاي سراسري، منتفي شدن ثبت‌نام كنكور كارداني پيوسته،توهين به مدرك فني حرفه‌اي توسط مسئولان و نيز به بن‌بست رسيدن فعاليت‌هايقانوني‌اشان در مقابل مجلس شوراي اسلامي تجمع و از وكلاي‌ خود در بهارستانمي‌خواستند تا به مشكلات‌شان در اين زمينه‌ها رسيدگي كنند.
به هر حال تجمع اين دانشجويان 4 روز بعد نيز بارديگر تكرار شد تازواياي ديگري از اين مسئله روشن شود، اين‌بار تعداد آنها نيز افزايش يافتهبود به طوري كه بيش از 500 تن از دانشجويان دختر و پسر آموزشكده‌هاي فني وحرفه‌اي در مقطع كارداني كه عمدتا از دانشكده‌هاي شمسي‌پور، شريعتي وانقلاب اسلامي در اين تجمع شركت كرده بودند. اين دانشجويان از نمايندگان خود در خانه ملت مي‌خواستند تا براي لغوحذف سهميه داوطلبان آزاد كنكور كارداني به كارشناسي در كنكور سراسري تلاشخود را انجام دهند، اما همچنان جزئيات اين درخواست مشخص نبود. سومين روز تجمع، 17 اسفند يعني امروز برگزار شد تا اين بار 1000 نفراز دانشجويان اين خواسته خود و ديگر دانشجوياني را كه با اين مشكل دست بهگريبان هستند را مطرح كنند.  يكي از دانشجويان معترض در گفتگو با خبرنگار ما به مهم‌ترين مسئله درخصوص اين اعتراض اشاره كرد؛ وي گفت: با حذف مقطع كارشناسي دولتي دانشجويانفرصت ادامه تحصيل در اين مقطع را از دست داده و براي ادامه تحصيل ناگزيرندكه به “مؤسسات غيرانتفاعي ” و “دانشگاه آزاد ” مراجعه كنند.  “اين مسئله يعني آنكه تنها دانشجوياني كه وضعيت مالي مناسبي دارندمي‌توانند ادامه تحصيل دهند! و آنهايي كه اين گونه نيستند عملا از ادامهتحصيل باز مي‌‌مانند ”  به گفته اين دانشجوي معترض فرصت درس‌خواندن و ادامه تحصيل در اين مقطعبه فرهنگيان داده شده است، اما روز گذشته عباس‌پور رئيس كميسيون آموزش وتحقيقات مجلس شوراي اسلامي در جمع معترضان حاضر و قول داده كه با وزيرآموزش و پرورش در اين زمينه صحبت و زمينه ادامه تحصيل همچون گذشته برايدانشجويان در مقطع كارشناسي دولتي فراهم شود.
نظر سازمان سنجش در اين خصوص چيست؟
ابراهيم خدايي معاون سازمان سنجش آموزش كشور در گفتگو با خبرنگار حوزهدانشگاه خبرگزاري فارس درباره تجمع دانشجويان كارداني با بيان اين‌كهسازمان سنجش سازماني مجري است، افزود: دانشجويان كارداني كه امروز دوشنبهدر مقابل مجلس تجمع كرده‌اند دانشجويان مقطع كارداني هستند كه به حذف مقطعكارشناسي دولتي در برخي از رشته‌ها اعتراض دارند.  وي گفت: وزارت آموزش و پرورش در اقدامي ظرفيت پذيرش در آموزشكده‌هايفني و حرفه‌اي را صفر اعلام كرده است و بر همين اساس تعدادي از دانشجويانكارداني اعتراض دارند.  خدايي در پايان گفت:‌ اين دانشجويان نسبت به ادامه تحصيل و آينده شغليخود نگران هستند اما در اين ميان سازمان سنجش مسئول نيست بلكه ايندانشگاه‌ها هستند كه ظرفيتي براي پذيرش دانشجو اعلام نكرده‌اند

.

 

حذف سهمیه روزانه و شبانه

 

دانشکده شمسی پور تهران

 

آموزشکده شهید شمسی پور تهران
CLS
16:22 ~ 8 مارس 2010

منم یکشنبه رفتم.ساعت 9 اونجا بودم ولی هیچکس نبود!! یواش یواش بچه ها پیداشون شد و گفتن که قرار ساعت 10 بوده.تا حدود ساعت 12 جمعیت به اوج خودش رسید.چند تا از بچه ها رفتن داخل که با رییس کمیسیون اموزش صحبت کنن بعد هم که برگشتن همون قولهای همیشگی رو گرفته بودن که پیگیری میکنن! ساعت از 1 هم گذشت و دیدیم هیچ خبری از نماینده ها نیست برای همین شروع کردیم به شعار دادن(قبل از ساعت 1 به این دلیل شعار ندادیم که این اقایون مثلا لیدر یعنی همونایی که تو عکس اول سر پا وایسادن و چند نفر دیگه میگفتن شعار ندین اینطوری کارمون بهتر راه میفته ولی خودشونم بعدا به این نتیجه رسیدن که این سکوت و نشستن 3-4 ساعته هیچ فایده ای نداره) بالاخره ساعت 3و نیم بود که نماینده تبریز اومد بین بچه ها و گفت وظیفه کمیسیون آموزشه که به این موضوع رسیدگی کنه و به ما ربطی نداره ولی من چون دیدیم شما چند ساعته که اینجا هستید از سر دلسوزی اومدم پایین و گفت که یه لایحه (نمیدونم لایحه یا طرح!!! توی کتاب اجتماعی سوم راهنمایی نوشته بود!) دو فوریتی میدن به مجلس که مشکلو حل کنن.

حمید
17:26 ~ 8 مارس 2010

ایول عکس منم هست
عکس وسطی کاپشن قهوه ای

ali
18:47 ~ 8 مارس 2010

فراموش نکنید شعار دادن کار رو بدتر خراب می کند.

علیرضا
20:00 ~ 8 مارس 2010

خبر از سوالات عمومی نشد؟؟؟؟؟

CLS
21:00 ~ 8 مارس 2010

این 20:30 لجن حتی یه اشاره ی کوچیک هم به این تجمع نکرد و فقط گفت که مشکل هنوز حل نشده.واقعا این اخبار 20:30 حال بهم زنه.

سمانه
21:06 ~ 8 مارس 2010

آفرین به این حماسه آفرینی

پانيذ
22:43 ~ 8 مارس 2010

سلام …
يه خسته نباشيد به همه اونايي كه زحمت كشيدن و رفتن…
نمي دونيد چه قدر خوشحال شدم …از صبح منتظرم يه خبري از اين تحصن برسه…
ولي چرا تو اخبار نشون نداد…چرا چند تا خبرگزاري رو خبر نكردين،20.30 ،چيزي…مطمئنن خيلي تاثيرش بيشتر مي شد…
اين همه جمعيت اومده بود ولي يه بار تو تلوزيون نشون نداد..واقعا عجيب بود؟؟؟!!!
راستي كسي از كرج نرفته بود؟اگه كسي هست هماهنگ كنيم منم دوست دارم بيام…
توروخدا فقط كوتاه نياين…

CLS:
كاش خودت از همون اول پا مي شدي بچه هارو راه
مي انداختي شعار بدن.اينجوري خيلي بهتر مي شد..

بازم ممنون از همتون.خدا كنه نتيجه بده…

ali_68
05:26 ~ 9 مارس 2010

سلام
بچه ها دستتون درد نکنه بخدا من شهرستانیم راهم دوره و گر نه حتما بینتون بودم

shima
08:32 ~ 9 مارس 2010

بابا گل كاشتين كار تون عالي بود . دمتون گرم

zahra khanoom
11:24 ~ 9 مارس 2010

20:30 چیزی رو نشون میده که ازش بخوان

منصوره
11:47 ~ 9 مارس 2010

خدا به خیر کنه
از این مثلا نماینده هامون بخاری بلند نمی شه

بچه ها مرســـــــــــــــی

سمانه
12:50 ~ 9 مارس 2010

پانیذ :

سلام گلم

من از کرج میرم اگر خواستی بهم میل یزن اگر دوباره

تجمعی شد با هم هماهنگ کنیم!

sa.olfaghari@gmail.com

sana
14:19 ~ 9 مارس 2010

سلام به همه ي بچه هاي باحال كارشناسي
من يه سوال دارم…
درصداي هر درسي رو چه جوري حساب مي كنيد؟
و اينو مي دونم كه هر 3 غلط يكي از درستا كم ميشه…
منظورم اينه كه از كجا بدونم مثلا درس ساختمان 6 تا درست دارم درصدم چند ميشه و يا هر درس ديگه اي …
خواهش ميكنم هر كدومتون بلدين كامل توضيح بدين و حتما جوابمو بدين!!!!
قربون همتون…
با تشكر

FF
14:55 ~ 9 مارس 2010

اقا پیمان شما قول دادید تحلیلی از سوالات کاربردی داشته باشید پس ما هم منتظریم

یعقوب
15:40 ~ 9 مارس 2010

راستی چرا تو اخبار یه جواب درست و حسابی به آدم نمیدن ؟ چرا وقتی حرف از فنی و حرفه ای میشه کسی اعتنایی نمیکنه ؟ مگه ما چی کم داریم از دانشجویای دیگه ؟

ناشناس
15:54 ~ 9 مارس 2010

بابا بچه های تهرون دمتون گرم

مگه اینکه شما یه کاری کنید وگرنه از این مسئولهای آموزشکده های فنی بخاری بلند نمیشه

ما که از پایتخت دوریم فقط اومیدمون به شماست

از طرف بچه های آوزشکده فنی باهنر شیراز

sanaz
16:46 ~ 9 مارس 2010

shomaro be khoda ghasam age javabe soalaye zaban takhasosi va zakhiro ro darin bezarin ro sait.kheili esteres daram.khahesh mikonam.

reza
17:37 ~ 9 مارس 2010

اي ول!
دم همه ي شما گــــــــــــــــــــــــــــــرم.
حيف كه من تهران زندگي نمي كنم؛ولي با وجود شما ها خيالم راحته…
****مرسي از همه ي اونايي كه شركت داشتن****

vahid
18:30 ~ 9 مارس 2010

سلام
من پکیج کارشناسی را قبلا خریداری کرده ام و الان هم پکیج ارشد را سفارش دادم
میخواستم ببینم چطور از تخفیف 100 درصدی بهره مند شوم
باتشکر

محمود
18:50 ~ 9 مارس 2010

متاسفانه وزیر جدید اموزش و پرورش به شدت به فکر اینه که کاری کنه که بروبکس فنی نتونن از کاردانی بیشتر بخوند!
از بیانیه ها و کارهایی که قرار انجام بده کاملا میشه فهمید که داره ماری میکنه که کنکور کاردانی پیوسته خیلی اسون بشه و بر عکس کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بسیار سخت بشه!!!
نظر دوستان چیه؟

msafary
18:56 ~ 9 مارس 2010

سلام
باید اعلام کنم که نتیجه صحبت با نماینده ها به جای خاصی کشیده نشده. و فقط یه مشت حرف از سر باز کنی زدن.حالا باید باز هم خودمون رو نشون بدیم و بگیم که ما زیر بار حرف زور نمیریم.این حرفا رو من از قول نمایندمون(نماینده دانشکده شریعتی) نقل کردم.

farzane
19:40 ~ 9 مارس 2010

ای بابا ما دیروز اون جا بودیم به خدا حنجرمون پاره شد.قرار بود امروز بچه ها برن مجلس ولی مثه این که خبری نبوده.برو بچ اگه فردا هم قراره بریم دم مجلس اطلاع رسانی یادتون نره.ممنون

????????????
21:02 ~ 9 مارس 2010

من يه سوال دارم…
درصداي هر درسي رو چه جوري حساب مي كنيد؟

سمانه
21:41 ~ 9 مارس 2010

سلام

من توی فروم کارشناسی خوندم که فردا هم تحصن انجام میشه!
هرکس میتونه بیاد.

به امید پیروزی

R
23:10 ~ 9 مارس 2010

خانم پانیذ جدا دلتون خوشه. ما به حداقل 10 تا خبرگزاری زنگ زدیم. به 20:30، ایسنا و همه خبرسازی های(نه خبرگزاری) دیگه زنگ زدیم ولی هیچی به هیچی و به خودشون زحمت ندادند که بیان. ما خیلی وقته به شنیدن اخبار دست چین شده از تلویزیون عادت کردیم و دل بستن به اینا کاملا بیهودست.جمعیت ما نهایتا 600 نفر بود .20:30 جمعیت میلیونی مردم رو 3 الی 4 نفر گزارش میکنه بعد توقع دارید که فیلم ما رو نشون بده؟ به این لینکی که پایین گذاشتم برید و ببینید که تعداد اون همه آدم که بیش تر از 500 نفر بودند رو 20 نفر گزارش کرده!!! این خبر سازی ها کار رو بهتر که نمیکنن هیچ بد تر هم میکنند.
http://alborznews.org/fa/pages/?cid=16979

private
00:53 ~ 10 مارس 2010

آفرین به شما که پیگیری کردید.
احسنت…..!!! مرحبا……!!! دستتون رو به گرمی می فشارم.

ولی اینا کار خودشون رو می کنند.

morteza
07:07 ~ 10 مارس 2010

salam bacheha
dige key tajamo darim torokhoda aghab nakeshid ta betonim haghemono begirim albate ina az parsal poro shodan rozanamono hazf kardan didan ma kheili mazlomimo chizi nemigim hala har balai ke bekhan mikhan saremon biarab
age khabari az tajamo shod lotfan khabaram konid
morteza_khademi69@yahoo.com

مجید
10:46 ~ 10 مارس 2010

سلام اقا پیمان لطفا به سوالم جواب بدید من با توجه به کلید استاد طورانی درصدام به این شکل هست عمومی ها میانگینشون 30 به بالا هست
و تخصصی ها به ترتیب: ساختمان داده ها 11/11 و ذخیره و بازیابی 22/22 و زبان تخصصی 13 و برنامه نویسی سفید بنظرتون شهر خودم خرم آباد قبول میشم خواهشا جواب بدید.

پناهی
14:33 ~ 10 مارس 2010

چرا دیگه هیشکی از کاربردی حرف نمی زنه یعنی شما فراموش کردید چه ظلمی بهتون شده
مرگ بر دیکتاتور

ناشناس
16:13 ~ 10 مارس 2010

هممون سر کاریم

معلمهای حق التدریس 7 سال تموم هر کاری که به فکرتون برسه کردن تا حقشون رو بگیرن از اعتصاب و تجمع جلوی مجلس گرفته تا صحبت با رئیس جمهور به قول خودشون خدمت گذار . حالا شما ها بگید که بچه های فنی که اصلا جز آدم حسابشون نمیکنن چند سال باید از عمرشون رو تلف کنن تا به حقشون برسن
من نمیخوام بچه ها رو نامید کنم کار بچه های تهرون
دست خوش داشت اما تا وقتی که توی این مملکت پول و پارتی حرف اول رو میزن آش همون آشو کاسه همون کاسه

مسافر

مجید2
17:38 ~ 10 مارس 2010

مجیدذوالفقاری:

سلام اقا پیمان لطفا به سوالم جواب بدید من با توجه به کلید استاد طورانی درصدام به این شکل هست عمومی ها میانگینشون 30 هست ریاضی ها حدودای 15 درصد
و تخصصی ها به ترتیب: ساختمان داده ها 11/11 و ذخیره و بازیابی 22/22 و زبان تخصصی 13 و برنامه نویسی سفید بنظرتون شهر خودم خرم آباد قبول میشم خواهشا جواب بدید. احتملش چقده کم یا زیاد لطفا صریح پاسخ بدید

msafary
19:51 ~ 10 مارس 2010

سلام
تجمع بعدی چه زمانیه؟
تورو خدا هماهنگ باشین،بدون هماهنگی و اتحاد کار به جایی نمی رسه.اگه فردا هم خبریه زودتر اعلام کنین.

star
20:16 ~ 10 مارس 2010

سلام. این درصدام : زبان تخصصی : %30 یا %50 ساختمان : %6.66 ذخیره : %13 برنامه نویسی : %0 انتخابام : 1-بابل 2-چالوس 3-تنکابن به نظر شما در کدوم انتخابم قبول میشم؟

ناشناسه شناخته شده
20:21 ~ 10 مارس 2010

سلام
لطفا مجوز نمایش نمایش اینو بدید تا بچه ها بیشتر متوجه عمق قضیه بشوند/
يوگرافي:

نام: حميد‌رضا حاجي بابايي
متولد: 1338 همدان
سوابق تحصيلي و علمي
1ـ ديپلم تجربي سال 1356 دبيرستان شريعتي همدان
2ـ فوق ديپلم تجربي (دبيري) سال 1358 دانشسراي راهنمايي تحصيلي همدان
3ـ ليسانس دبيري الهيات و معارف اسلامي سال 1367 دانشگاه تهران
4ـ فوق ليسانس الهيات و معارف اسلامي گرايش علوم قرآني و حديث دانشگاه آزاد اسلامي
واحد كرج سال 1372 ـ 1370
5 ـ دكتراي الهيات و معارف اسلامي گرايش علوم قرآني و حديث دوره عالي تحقيقات دانشگاه آزاد اسلامي تهران سال 1377ـ 1374
6ـ عضو هيئت علمي دانشگاه بوعلي سينا
7ـ مدرس نمونه كشوري سال 1375ـ 1374
8ـ تأليف دو جلد كتاب (كه در شرف چاپ مي‌باشد) با عناوين:
ـ رشد از ديدگاه قرآن و روانشناسان
ـ نقد و بررسي تاريخ تفسير قرآن به قرآن
9ـ چندين مقاله در مسايل مختلف تخصصي

ایشون بهتره که وزارت خونه آموزش رو رها کنند و …

CLS
20:41 ~ 10 مارس 2010

شنیدم که معاون وزیر علوم تو 20:30 امشب گفته که مشکل حل شده (خودم ندیدم فقط شنیدم)
کسی خبری چیزی نداره!؟

پانيذ
23:01 ~ 10 مارس 2010

ناشناس:

مبارکباد این پیروزی
اخبار 20:30 شادمون کرد
سهمیه آزاد کاردانی به کارشناسی برگشت.
دست اونایی که تحصن کردند درد نکنه

*كجا سير مي كنين شما!!!!
عجب خوش خيالايي هستين…
گفت سهميه بخش هاي ديگه(غيرانتفاعي و كوفت و زهرمار …)زياد مي كنن و دانشگاه هاي آموزش و پرورش هيچ پذيرشي نمي كنه…
خوب گوش نمي دينا!!!!

لعنت بر اين سياست كثيف!!!!!!لعنت………..

مهدی
23:35 ~ 10 مارس 2010

هورا
هورا
ما پیروز شدیم
ایول به همه بچه های فنی که گل کاشتن

jj
23:51 ~ 10 مارس 2010

حذف سهمیه کارشناسی دولتی برای دانشجویان فنی یه تصمیم نا جوان مردانه از طرف مسولین بود. اگر به هر دلیلی هم این تصمیم گرفته شد باید این تصمیم اعلام و بعد از 3 سال عملی می شد تا هم دانشجوی کاردانی تکلیف خودشو بدونه و برنامه ریزی کنه و هم اون نوجوانی که تازه وارد هنرستان فنی شده از آینده خودش خبر داشته باشه این حق مسلم فنی هاست… امیدوارم با پا در میانی مسولین رده بالاتر این مشکل بزرگ وعجیب! زودتر حل بشه.

star
00:11 ~ 11 مارس 2010

سلام. این درصدام : زبان تخصصی : %30 یا %50 ساختمان : %6.66 ذخیره : %13 برنامه نویسی : %0 انتخابام : 1-بابل 2-چالوس 3-تنکابن به نظر شما در کدوم انتخابم قبول میشم؟

farzane
07:00 ~ 11 مارس 2010

برو بچ خسته نباشیم بالاخره جواب گرفتیم. تحصن دیروز 4 شنبه خیلی عالی بود.
ولی این خبر 20:30 چندان واضح نبود اگه بازم تحصن بود به هم خبر بدیم
باشه بچه ها؟
من خودم با دوستام همیشه پایه ایم.

farzane
07:19 ~ 11 مارس 2010

راستی چرا خبرای تجمع دیروز تو سایت نیست؟

yenafar
07:55 ~ 11 مارس 2010

ایووووووووووووووووللللللل بچه ها دمتونگرم
ما که سال پیش نتونستیم کاری بکنیم.
سرمون بیکلاه موند

رسول
09:55 ~ 11 مارس 2010

ببخشید یه سوال داشتم
این حذف سهمیه مال بچه های فنی حرفه ایه یا شامل بچه های سراسری هم میشه؟

محمود
10:01 ~ 11 مارس 2010

بابا دمتوم گرم.گل کاشتید
اشکال نداره بابا همون غیر انتفاعی ها رو بالا ببرن ما قبول داریم.
حداقل بدون دانشگاه نمیمونیم.من که خیلی حال کردم

zahra khanoom
11:05 ~ 11 مارس 2010

سلام همگی
معاون وزیر علوم گفت آموزشکده ها برچیده میشن یعنی رفتیم تحت نظر وزارت علوم بعدشم گفت که از دانشگاه های دولتی و پیام نور بهمون سهمیه اختصاص میدن حرفی در مورد غیر انتفاعی نزد تازه داشت سر در امیر کبیر و صنعتی شریف رو نشون میداد من نمیفهمم یعنی دروغ گفت یا من اشتباه فهمیدم یا سر کاریم خواهش میکنم نگید همه موارد که دق میکنمممممممممممممممممم

ناشناس
11:57 ~ 11 مارس 2010

نه پانیذ اشتباه میکنی
گفت آموزش وپرورش در دوره کاردانی پذیرش نداره و برای کاردانی به کارشناسی مراکززیر نظر آموزش عالی بایداعلام آماده گی برای پذیرش در نوبت مهر کنند.حالا باید الکی درس بخونیم تا ببینیم توی دفترچه شماره دو چه خاکی تو سرشون می کنند

محسن
14:45 ~ 11 مارس 2010

محمود جان ، دلبندم
از همون اول اصلا قرار نبود که غیر انتفاعی ها حذف بشن، که حالا ما برای برگشتنش اعتراض کنیم

بلکه قراره با حذف دولتی ها ، غیرانتفاعی ها همینجوری فله ای دانشجو بگیرن و همچنین آزاد و پیام نور!

اعتراض و تحصن های انجام شده برای بازگرداندن دانشگاه های دولتی هست

مجیدذوالفقاری:
16:42 ~ 11 مارس 2010

سلام اقا پیمان لطفا به سوالم جواب بدید من با توجه به کلید استاد طورانی درصدام به این شکل هست عمومی ها میانگینشون 30 هست ریاضی ها حدودای 10درصد
و تخصصی ها به ترتیب: ساختمان داده ها 11/11 و ذخیره و بازیابی 22/22 و زبان تخصصی 13 و برنامه نویسی سفید بنظرتون شهر خودم خرم آباد قبول میشم خواهشا جواب بدید. احتمالش چقده کم یا زیاد لطفا صریح پاسخ بدید

farzane
18:53 ~ 11 مارس 2010

آقا رسول یعنی چی مال فنی هاست یا ما سراسری مگه ما تو جنگل درس خوندیم خوب همه ی بچه های جلو در مجلس بچه های سراسری هستن.در ضمن کنکور کاردانی به کارشناسی ما فنی ها با بچه های ریاضی یکیه پس وقتی سهمیه حذف می شه مال همه حذف می شه.
ایول بچه ها خسته نباشیم.

R
20:39 ~ 11 مارس 2010

اين بچه هايي که خوشحالي ميکنند يه لطفي کنند و بي زحمت بگن که دليل خوشحاليشون چيه شايد ما هم فهميديم!!! واقعا از شما که مثلا تحصيل کرده ايد آدم انتظار نداره. يه خبر بد رو در قالب يه جمله قشنگ تحويلمون دادند شما هم باور کرديد. سوال من اينه چون بيست و سي خبر رو با جمله”مشکل دانشجويان فني حل شد” شروع کرده ديگه شما تا ته خبر رو نشنيديد و شروع کرديد به هورا کشيدن؟؟؟الان ما ديگه دانشگاه دولتي نداريم. مسئولان لطف کردند و سهميه پيام نور و غير انتفاعي رو بردن بالا!!!ميخوام بدونم الان مشکلتون حل شد؟اونايي که شعار ميدادند پول نداريم چي کار کنيم دانشگاه رو رها کنيم مشکلشون حل شد؟ بايد تبريک گفت به کسايي که تونستند اين جوري سر ما رو شيره بمالند. واقعا هنره که يه خبر بد رو يه جوري به طرف بدي که ناراحت که نشه هيچ، هورا هم بکشه!!!!

مرتضی
22:35 ~ 11 مارس 2010

دوستان چرا برای گرفتن کلید سوالات به سایت رنجش نمیرید
چقدر سریع گذاشتن کلید ها رو
اینم آدرسش
http://www.Ranjesh.com

بای بای

پانيذ
22:55 ~ 11 مارس 2010

كاملا با نظر آقا/خانم R موافقم……………..
يه كم چشم و گوشتون رو بيشتر باز كنين…
با همين دقت كه اخبار رو گوش دادين درس مي خونين يا واقعا از عمق فاجعه بي خبرين ؟؟!!!!!

ali
23:15 ~ 11 مارس 2010

سلام

دم شما گرم .

میشه زمان تجمعات احتمالی بعدی را هم اعلام کنید ؟

سجاد
01:13 ~ 12 مارس 2010

سلام ، غرض از مزاحمت این بود که ببخشید من متوجه نشدم پس این خبر حذف کنکور کاردانی به کارشناسی ((نه دانشگاه های دولتی)) بلکه خود کنکور کاردانی به کارشناسی از پایه شایعه هستش درسته؟؟ آقا پیمان یا زهرا خانم پیلیز جواب بدید آخه احتمالا من برم سربازی بعد ادامه بدم الان موندم چکار کنم

ناشناس
01:57 ~ 12 مارس 2010

مرغ سحر ناله سرکن داغ مرا تازه تر کن / ز آه شرربار این قفس را بَرشِکَنُ و زیر و زِبَر کن

بلبل پَر بسته ز کنج قفس درآنغمهٔ آزادی نوع بشر سرا / وَز نفسی عرصهٔ این خاک تیره را پر شرر کن

ظلم ظالم، جور صیاد آشیانم داده بر باد /
ای خدا، ای فـلک، ای طبیعت، شام تاریک ما را سحر کن

نوبهار است، گل به بار است، ابر چشمم، ژاله‌بار است / این قفس، چون دلم، تنگ و تار است

شعله فکن در قفس ای آه آتشین / دست طبیعت گل عمر مرا مچین

جانب عاشق نِگَه‌ای تازه گل از این، بیشتر کن / مرغ بیدل شرح هجران مختصر مختصر کن

این شعر بعد از حدود 90 سال چقدر مصداق حال و روز ماها رو داره

روحش شاد

ناشناس
14:25 ~ 12 مارس 2010

سلام
اگه واقعا میخوان فقط غیر انتفاعی زیاد کنند بگین من خودمو بکشم لعنتیا
نه یا وزیر رو بکشمممممم نامردا

ناشناس
14:27 ~ 12 مارس 2010

راستی از بچه های پارسه نظرتون راجع به آزمون چیه؟
عمومی سخت بودد ولی تخصصیا خیلی خوب بود و استاندارد

saba
14:54 ~ 12 مارس 2010

سلام به همگي
از همه دوستان عزيز بابت راهنمايي خوبتون تشكر ميكنم…
ولي چرا ضربدر 3؟؟؟؟؟
به نظر من بايد *10 بشه …چون ضريب درساي تخصصي علمي كاربردي 10 هستش و اون 3 ضريب كنكورهاي قبلي دانشگاه سراسري هستش…
درست ميگم؟؟؟؟؟

CLS
15:00 ~ 12 مارس 2010

از دوستان اگه کسی ازمونهای پارسه (25 در صد اول)شرکت کرده این چند تا سوال رو جواب بده:
1.به من کتابهای عمومی معارف و زبان ندادن(گفتن خرداد) ولی یکی از بچه ها سر جلسه گفت که معارفو بهش دادن!
2.حل تشریحی 25 در صد اول رو که از سایت پارسه گرفتم اصلا مربوط به رشته ما نیست!! برای شما هم همینطوریه!؟
3.من سرفصل ها رو که از سایت گرفتم برای 25 در صد اول ذخیره این موارد بود(مفاهيم مقدماتي حافظه (انواع حافظه مقايسه حافظه ها ) نوار ديسك مغناطيسي ديسك نوري – ركورد -بلاك – بلاك بندي -لوكاليتي-فايل در محيط فيزيكي- سطوح آدرس دهي)

ولی از (روشهای بلاك بندي -لوكاليتي-فايل در محيط فيزيكي- سطوح آدرس دهي) اصلا هیچ سوالی نداده بودن!! اصلا این موارد جز 25 درصد اول بوده!!؟؟

من عمومی ها رو هنوز نخوندم ولی برای تخصصیها وقتی درصد هامو دیدم شاخ در اوردم!! افتضاح شده!

معارف 30
ادبیات 20
زبان تخصصی 20
مدار 52
برنامه نویسی 30
دروس تخصصی 40
زبان عمومی و ریاضی هم 0

شما هم لطفا درصدهاتونو بگید.

CLS
15:31 ~ 12 مارس 2010

حل تشریحی الان درست شد!

CLS
15:39 ~ 12 مارس 2010

جواب یکی دیگه از سوالهای خودمو پیدا کردم!!! خیلی نامردیه!!! من قبلا سرفصلها رو دانلود کرده بودم.امروز هم یه بار دیگه دانلود کردم و جالب اینجاست که سر فصلهای ذخیره رو تغییر دادن! عجب!

مجیدذوالفقاری
17:18 ~ 12 مارس 2010

سلام اقا پیمان لطفا به سوالم جواب بدید من با توجه به کلید استاد طورانی درصدام به این شکل هست عمومی ها میانگینشون 30 هست ریاضی ها حدودای 10درصد
و تخصصی ها به ترتیب: ساختمان داده ها 11/11 و ذخیره و بازیابی 22/22 و زبان تخصصی 13 و برنامه نویسی سفید بنظرتون شهر خودم خرم آباد قبول میشم خواهشا جواب بدید. احتمالش چقده کم یا زیاد لطفا صریح پاسخ بدید
———-
مدیر سایت : درصدهای تخصصیتون از میانگین پایینتره. باید صبر کرد

farzane
17:36 ~ 12 مارس 2010

بابا بچه ها خوشحالی می کنن چون یه گوشه از حرفاشون به گوش مسئولین رسیده و الا مشکل ما که حل نشده بچه ها هنوز آماده ان تا اگه خبری نشه بازم برن جلو در مجلس.
بابا به خدا پول نداریم چیکار کنیم؟ دانشگارو رها کنیم؟
بچه ها پا پس نکشین ما هنوز با این مسئولین کار داریم تا بدونن ما احمق نیستیم که سرمون شیره بمالن.

جواد
19:14 ~ 12 مارس 2010

سلام ببخشید شما تو منابع کنکور گفنه بودید که منبع درس ذخیره ، ذخیره بازیابی اطلاعات (سیستم و ساختار فایلها) نوشته آقای روحانی هست ولی تو یکی دیگه از پست ها که فکر کنم گفتگو با یک دانشجوی کارشناسی بود گفته بود که ذخیره و بازیابی ( با رویکرد کاربردی) آقای روحانی هم برای این کنکور کافیه ،خواهشن بگید کدومش کفایت می کنه برای کنکور ،این 2 تا کتاب با هم 260 صفحه اختلاف دارن لطفا جواب منه بچاره هم بدید.
ممنون از سایت خوبتون.
————
مدیر سایت : سیستم و ساختار فایلها با رویکرد کاربردی برای کنکور کاردانی به کارشناسی کفایت میکنه.

zahra khanoom
19:42 ~ 12 مارس 2010

سلام به همه درصدهای پارسه اینجانب بدین شرح است

معارف 18
ادبیات 45
(که رتبه 1 شدم ایول ولی چرا از تو کتاب نبود اصلااااااااا؟؟؟)
زبان عمومی 5
زبان تخصصی 46
مدار 48
برنامه نویسی 42
دروس تخصصی 23
(البته من ساختمان هیچی نزدم چون تو این فصل ضعیف بودم ایشالا آزمون بعدی)
بگین ماشالا ریاضی)ریاضی-2 )
منم معارف و زبان عمومی نداشتم تا اونجایی هم که میدونم معماری و حسابداری هم ندارن هنوز
واسه منم اول همش سوال های علوم تربیتی میومد بعد درست شد
ای بابا منم قبلا سرفصل هارو برداشتممممممم
تازه دیدید مداد و پاکن و تراشم دادن بهمون

پانيذ
20:24 ~ 12 مارس 2010

سلام…
CLS :
من هنوز كارنامه ام رو نديدم(از اونجايي كه ما از كرج مي يام و انگار نه انگار موسسه در قبال ما هم مسئوليتي داره به ما كارتهاي آزمون و كد داوطلبي رو ندادن و لطف كردن و مي گن بايد بياين و از دفتر مركزي تهران بگيرين…فك كن بخاطر يه كارت پاشي بري تهران!!!)
ولي در اولين فرصت درصد هام رو مي ذارم.از دوستان ديگه هم اگه لطف كنن خيلي خوب مي شه همه درصدهاشون رو بذارن…

در مورد سرفصل ذخيره هم منم الآن متوجه شدم!!
درسته تغييرش داده بودن…
ولي چيزي كه باعث تعجب بود سوالاي ادبيات بود.من 25 درصد اول ادبيات رو كامل خونده بودم اما حتي يك سوال از كتاب پارسه نداده بودن(حتما دوستاني كه خونده بودن متوجه شدن)
حالا نمي دونم سوالات درست بود و ما بايد يه كتاب ديگه اي رو بخونيم يا اينكه منبع ما درسته و سوالات درست نبودن؟!(البته شخصا پيگيري مي كنم و نتيجه رو مي گم…شما هم اگه اطلاعي دارين ممنون مي شم راهنمايي كنين ،مخصوصا اگه كسي دروس عمومي رو كلاس مي ره بايد بهتر بدونه…

در مورد كتاب معارف و زبان هم مسئولي كه اونجا بود گفت آماده است و تا چند وقت ديگه مي دن…
البته من خودم معارف رو از روي كتاب گسترش علوم پايه خوندم…اونجور كه از كتاب جوابارو نگاه كردم 85 درصد زدم…چون كتابش عاليه.3 تا تستي هم كه اشتبا زدم بي دقتي كردم وگرنه راحت مي شد 100 زد…

راستي اينم حتما مي دونيد كه تحليل كامل كارنامه 3شنبه رو سايت مياد…

موفق باشيد

msafary
22:30 ~ 12 مارس 2010

سلام
اینکه اینقدر درگیری نداره،پر واضحه که دارن ما رو سر میدوانند و ما نباید کوتاه بیایم.بچه تا تنور داغه باید نون خودمون رو درست کنیم و بچسبونیم.
من شنیدم شنبه یا 1شنبه تجمعه درسته؟

DANESHJOO-ONLIN
00:08 ~ 13 مارس 2010

تمامی دوستان منتظر ضربه ی نهایی تا قبل از عید باشین!!!
همگی هوشیار و اماده ی دریافت پیغام هایی مبنی بر هماهنگی های لازم و وارد کردن تیر خلاص باشین!!!
در ضمن من دیگه از دست دوستان ساده لوح و… که یه خبر توی اخبار شنیدن اونم از زبان مسیول حوزه وزارت علوم اونم مبنی بر افزایش دانشگاههای غیر انتفاعیییییی و…. هزار کوفتو زهر ماردیگه!!!!!
معذرت میخام ولی مگه ماهم این خبرو نشنیدیم!مگه ندیدیم!پس دیگه این خوشحالی و هورا کشیدنا چیه دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟ك؟؟؟؟؟؟
لطفا به ادرس زیر بیاین!!
http://forum.karshenasi.com/viewtopic.php?f=2&t=7871

ناشناس
09:37 ~ 13 مارس 2010

راستی چرا تخصصیا را که دادن همه رفتن ما که اینجوری بود منم هول شدم تند تند زدم و بلند شذم گفتم وقت تموم میشه بعد فهمیدم کلی دیگه وقت داشتیم

Hamid Reza
12:13 ~ 13 مارس 2010

سلام دوستان واقعا به همتون خسته نباشید میگم واقعا گل کاشتید ازتون خواهش میکنم که اگر قرار بر تجمع بود من رو هم در جریان قرار بدید تا با دوستانم بتونیم شرکت داشته باشیم مرسییییییییی.
hamid_hosseini_1991@yahoo.com

zahra khanoom
12:41 ~ 13 مارس 2010

من ترازم حدود 5800
رتبه 25

zahra khanoom
12:44 ~ 13 مارس 2010

ادبیات رو منم همون پارسه رو خوندم ولی اینارو بلد بودم نمیدونم از کجا

CLS
14:25 ~ 13 مارس 2010

رتبه 40
تراز 5435
برنامه نویسی و دروس تخصصی درصدهام رو اشتباه نوشتم درستش اینه:
برنامه نویسی 24.44 (6 تا درست 7 تا غلط 2 تا هم نزدم) این 7 تا غلط هم همش بخاطر اشتباهات ناشیانه بود.حیف شد.
دروس تخصصی:37.80 (14 تا درست 8 تا غلط 8 تا نزدم)
ادبیات 12
ساختمان و مدار 3 تا سوال درست حل کردم ولی تو پاسخنامه اشتباه وارد کردم!!!!!!
کسی توی سالن 5 (همون کلاس 5) نبود؟

CLS
09:47 ~ 14 مارس 2010

پانيذ
سلام
کتاب معارف گسترش علوم پایه که خوندید 2 جلده یا یک جلد؟

الناز
15:42 ~ 14 مارس 2010

من زبان 3 تا سوال ها رو ندیدمممممممممم سالن یهو خالی شد فکر کردم وقت تمومه هول شدم حالا این آزمون اولی بوده ایشالا بعدیا تجربه مون بیشتر بهتر میزنیم

HeWillCome
16:02 ~ 14 مارس 2010

سلام
من کلاس 302 (سالن 9) بودم!
رتبه ام 49~

اصلا راضی نیستم
ایشالا 25% دوم پانیذ و CLS می بینمتون

پانيذ
16:34 ~ 14 مارس 2010

سلام…

CLS :
درس و كنكور انديشه اسلامي (1)
دانشگاه سراسري و علمي كاربردي
مولف (علي اكبر فراهاني)

نمي دونم ولي فكر كنم يه جلد باشه..اما اگر هم احيانا جلد دومي داشته باشه براي سراسري همين يه كتاب كافيه.

CLS
20:41 ~ 14 مارس 2010

پانیذ
سلام
ممنون

ناشناس
21:53 ~ 27 مارس 2010

سلام
سال نو مبارک
با امید سالی پر از موفقیت و شادی بنده دارم برای کارشناسی آماهده میشم و مطما هستم که قبول
میشم آماده همکاری با شما و دیگر اعضای این سایت
و اشخاصی که میخان واسه کنکور آماده شوند
مجتبی از اهواز
ایمیل mojtabaghorabie@yahoo.com

Amin
20:05 ~ 2 آوریل 2010

سلام
من خیلی خوشحال هستم که که کنکور کاردانی فنی و حرفه ای حذف شد
فقط دوست دارم تکلیف زود تر مشخص بشه

حسین 125
16:48 ~ 3 آوریل 2010

سلام نتایج علمی کاربردی کی میاد وای خدایا………

ناشناس
09:49 ~ 24 ژوئن 2010

چرا ما فنی حرفه ها این قدر بدبختیم چرا چرا چرا چرا

alireza
22:21 ~ 5 جولای 2010

از دست همتون بیزارم چون………………….
هنوز دفترچه نرسیده لغوش کردید حسودان بد عنق بی لیاقت مجلس کذب……….اه……اه…اه…!#

فرشاد
17:36 ~ 14 جولای 2010

سلام
گناه ما چیه که بعد 11 سال درس خواندن یک روز مونده کنکور حذف کنند
آقای وزیر آموزش پرورش جواب ؟
نیر نمین آستارا فنی…………….. اینو ترک خوب بقیه شو می دونند

ایوب
09:18 ~ 21 جولای 2010

لعنت خدا بر این سیاست گذاران نظام که فقط به فکر خودشون و بچه هاشونن.
منم آموزشکده فنی درس می خوندم حالا که کارشناسی ناپیوسته قبول شدم و می خوام درس بخونم میگن باید اول چهار سال تو ایران با مدرک کاردانیت کار کنی بعدا بهت اصل مدرک رو میدیم
باید فاتحه این اسلام خوند اینجا از شوروی کومونیست هم کومونیست تره

ويدا
23:12 ~ 10 اکتبر 2010

وبلاگ دانشجويان معترض كارداني:
daneshjooha1389.blogfa.com