آخرین خبر ها
انتخاب رشته و شهر

با توجه به نزدیک شدن ایام انتخاب رشته داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی لازم دیدم که توضیحاتی را در رابطه با دانشگاههای پذیرش کننده بدهم.

 

دانشگاه زنجان : به جرات میتوان گفت که دانشگاه زنجان بهترین و با امکانات ترین مکان برای ادامه تحصیل داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی نرم افزار است. گروه آموزشی کامپیوتر دانشگاه زنجان در سال 1375 در گرایش نرم افزار (مقطع کاردانی) آغاز به کارکرد.سپس در سال 1383 در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز اقدام به پذیرش دانشجو کرد.هماکنون این گروه آموزشی در مقطع کاردانی در دوره شبانه و در مقطع کارشناسی در دورهروزانه فعالیت می کند( که جدیدا دوره شبانه نیز به آن اضافه شده ).در حال حاضر در مقطع کاردانی 58 دانشجو و در مقطع کارشناسیناپیوسته 71 دانشجو مشغول به تحصیل می باشند.
تعداد اعضای هیئت علمی این گروه 7نفر می باشد.  خود شهر زنجان شهر تقریبا کوچیکیه (نهخیلی) – قیمت خونه در زنجان واقعا بالاست درست مثل تهران!!! شاید باور نکنید امااگه اینجا قبول شید می بینید .
اجاره خونه همنسبتا بالاست اما اگر کم توقع باشید می تونید با قیمت مناسبی خونه دانشجویی اجارهیا رهن کنید. خرج زندگی در زنجان هم زیاد بالا نیست.
مردم شهر زنجان همبعضی ها می گن با غریبه ها رابطه خوبی ندارند ، اما خودم موافق نیستم و می گم بعضیاشون خیلی مهموننوازن (پس مشکلی با غریبه ها ندارن و شماها تا حد زیادی راحتین )
از نظرخوابگاه هم اونجوری که من شنیدم به خوابگاهی ها بد نمیگذرونن ، سال پیش 30-40میلیون برای آب آشامیدنی خوابگاهها خرج کردن ، در حالی که آب آشامیدنی لازم روداشت!!!
از نظر غذای دانشجویان هم شنیدم بعد از اعتصاب دانشجویان در سالهای پیش، غذاش خوب شده ، برعکس دانشگاه آزادش که بلانسبت غذای سگ و گربه به دانشجوا میداد.
دانشگاه زنجان خیلی بزرگه ، یعنی اگه زمین های اینجا رو به اسرائیلی هابدیم دست از سر فلسطین بر می دارن ، چندتا زمین کشاورزی داره برا دانشجواش!!!
تا تهران 4 ساعت راهه ، بقیشو خودتون تخمین بزنید

دانشگاه بیرجند : دانشگاه بيرجند در حال حاضر با 5 دانشكده علوم، ادبيات و علوم انساني، مهندسي، كشاورزي و هنر به عنوان يك قطب علمي آموزشي در شرق كشور عهده دار آموزش بيش از 5000 دانشجو در مقاطع كارداني، كارشناسي و كارشناسي ارشد و دکترا مي باشد. اين دانشگاه داراي 87 رشته گرايش و دوره ي تحصيلي و 220 نفر عضو هيئت علمي است.

از نظز مكان دانشگاه بيرجند داراي سه سايت گسترده و مجزا مي باشد.

 

سايت مجتمع كشاورزي شامل مراكز آموزشي، پژوهشي و آزمايشگاهي، خوابگاه ها، باغ و مزرعه آموزشي واحد درودگري، دامپروري و … واقع در اميرآباد (كيلومتر 5 جاده بيرجند – كرمان)

 

سايت دانشكده مهندسي با كليه امكانات پژوهشي و آموزشي واقع در خيابان دانشگاه . سايت پرديس دانشگاه واقع در شوكت آباد (كيلومتر 5 بلوار دانشگاه) كه بزرگترين بخش دانشگاه است و دانشكده هاي علوم، ادبيات و علوم انساني مسجد، كتابخانه مركزي، مجموعه ورزشي و تربيت بدني، مجموعه خوابگاهي، سازمان مركزي، حوزه معاونت هاي دانشجويي و فرهنگي، اداري و مالي، پژوهشي و آموزشي و … را شامل مي شود.

 

امسال دانشگاه بیرجند به هیچکدام از ورودی های سال 86 خوابگاه واگذار نمیکند.

 

دانشگاه ایلام : در حال حاضر دانشگاه ایلام دارای ۳۴ رشته تحصیلی در مقاطع کاردانیُ کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. هم اکنون ۴۲۶۰ دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشندکه از این تعداد ۲۰۹۱ نفر پسر و ۲۱۶۹ نفر دختر می باشند. اعضاء هیات علمی دانشگاه ۱۲۳ نفر می باشند که از این تعداد ۸۲ نفر مربی و ۳۷ نفر استادیار هستند کارکنان دانشگاه ۲۸۶ نفرند که شامل ۸۴ رسمی و ۲۰۲ نفر تحت پوشش شرکت خدماتی می باشند.

دانشگاه ایلام در حال حاضر دارای چهار دانشکده و دو آموزشکده می باشد که با مدیریت دکتر عباس قربانی به فعالیت خود ادامه می دهد. دانشگاه ایلام از سال گذشته پذیرش کارشناسی ناپیوسته نرم افزار را شروع کرد و فعلا پذیرشی برای دوره شبانه ندارد.

 

دانشکده شمسی پور تهران :  دانشکدهٔ فنی شهید شمسی‌پور، یکی از مراکز آموزش عالی تهران است. نام قدیم این دانشکده، «انستیتو تکنولوژی تهران» بود که پس از انقلاب به افتخار یکی از فارغ‌التحصیلان آن – شهید حسینعلی شمسی پور – به «دانشکده فنی شهید شمسی‌پور» تغییر نام داد.دانشکده شهید شمسی پور

این دانشکده که اکنون زیر  نظر اداره کل مدارس عالی ایران است، در مقاطع دانشگاهی کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می‌پذیرید.

 

رشته‌هایی که در این دانشکده تدریس می‌شوند عبارتند از:

 

  • کامپیوتر (کاردانی و کارشناسی)
  • حسابداری (کاردانی و کارشناسی)
  • الکترونیک (کاردانی)

گفتنی است اکثر دانشجویان پذیرفته شده در این دانشکده، از نفرات برتر کنکورهای کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته در رشته‌های فوق هستند. در ضمن، پذیرش در این دانشکده، منحصراً از بین آقایان انجام می‌شود.

 

این دانشکده به دلیل مشکلات پیش آمده امسال دوره روزانه خود را به فرهنگیان واگذار کرده است !

 

دانشکده تربیت دبیر فنی شریعتی تهران : تعدادی از دوستان تهرانی جهت انتخاب دوره شبانه دانشکده شریعتی ( به دلیل نیم سال دوم بودن ) و دانشگاه علم و فرهنگ ، صدرا و غیره مردد بودند. خدمت این دوستان عرض کنم که سطح علمی و کیفی دانشگاه شریعتی، و همچنین امکانات رفاهی و اساتید این دانشگاه به هیچ وجه با مراکز غیر انتفاعی قابل مقایسه نیست. در ضمن مدرک این دانشگاه کاملا دولتی است.

 

شهریه دوره شبانه هم برای یک نیم سال حدودا دویست هزار تومان است، ولی در غیر انتفاعی حدود چهارصدو پنجاه هزار تومان.

 

این دانشکده به دلیل مشکلات پیش آمده امسال دوره روزانه خود را به فرهنگیان واگذار کرده است !

 

آموزشکده شهید باهنر شیراز : آموزشکده فنی شماره يک شيراز در سال 1358 در زمينی به مساحت 250000 متر مربع و با زير بنايی به مساحت 21646 متر مربع تأسيس گرديده است. وضعيت مالکيت ساختمان آن دولتی می باشد و يک آموزشکده پسرانه است. این آموزشکده حدود 4000 دانشجو دارد و به جرات میتوان گفت بهترین آموزشکده کشور از نظر امکانات و سطح علمی میباشد. از امکانات این آموزشکده میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 

زمین چمن فوتبال، امکانات فرهنگی، خوابگاه دولتی، سلف سرویس، فضای مذهبی، نانوایی، آرایشگاه، فروشگاه، بانک، مخابرات، سایت کامپیوتر و اینترنت، کتابخانه و واحد سمعی بصری.

 

آموزشکده شهید باهنر شیراز در دو نوبت شبانه و روزانه، فقط از بین آقایان پذیرش میکند.

 

دانشگاه شهید باهنر کرمان : با سابقه ترین و معروفترین دانشگاه پذیرش کننده کارشناسی ناپیوسته برای رشته نرم افزار، دانشگاه شهید باهنر کرمان است که در سالهای اخیر به عنوان یکی از قطب های علمی کشور مطرح شده است. این دانشگاه نیز در سال جاری پذیرش روزانه ندارد و فقط در دوره شبانه از بین آقایان و خانمها پذیرش میکند.

رزا
01:08 ~ 9 آگوست 2007

از اطلاعاتي كه دادين بسيار ممنونم.

در مورد شهريه دانشكده شريعتي بايد بگم كه شهريه ترم اول كارشناسي ناپيوسته در دوره شبانه سال 85 با 19 واحد 365 بود كه در ترمهاي بعد كه بيشتر واحدها عملي هستند اين مقدار بيشتر هم مي شود.

یه خوش برای داوطلبان
01:21 ~ 9 آگوست 2007

آقا دستون درد نکنه:
امسال گه کنکور کاردانی به کارشناسی واقعا افتضاح بود اصلا معلوم نبود چی بود همه هم همینون میگن هیچ کس راضی نبود سازمان سنجش دیگه اینم یکی دیگه از سوتی هاش بود چه میشه کرد این وسط ما ها قربانی هستیم و اما خبر خوش:
اما منم یه خبر خوش برای تمام دوستان داوطلب کنکور کاردانی به کارشناسی هستند.
امروز تو رزونامه همشهری (تاریخ:18/مرداد/1386) صفجه اول خود خبر و صفحه 5 هم مشروح خبرو خوندم که سال دیگه برای تمام داوطلبان کنکور یک صندلی دانشگاهی وجود دارد یعنی پذیرش دانشجو از یک میلیون و دویست هزار نفر به تعداد یک میلیون و پانصد هزار نفر افزایش میابد یعنی همش 300000 نفر قبول نمیشن!!!! (بالاخر دولت باید این همه آدم بیکارو یه جایی جا بده دیگه الان اگه وارد دانشگاه نشیم کار میخوایم اما کو کار) یعنی طبق برآوردهای دولت تمام داوطلبان قبولند البته اگه بازم سوتی ندن تقریبا صد در صد قبولیم فقط یه خورده تلاش میخواد.راستی اینم بگم که این تغییرات روی تمام دانشگاههای دولتی اعمال شده اعم از کاردانی,کاردانی نا پیوسته,کارشناسی ناپیوسته و به خصوص اینکه این عمده ی این تغییرات روی دانشگا ههای کارشناسی بوده.
موفث پیروز باشید (مسعود صدقی داوطلب رکب خورده ی کنکور کاردانی به کارشناسی نرم افزار کامپیوتر)

مريم
02:14 ~ 9 آگوست 2007

سلام !

مرسي از اطلاعاتتون . فقط اگر در زمينه تراز دانشگاهها اطلاعاتي داريد بنويسيد ، فكر مي كنم براي انتخاب رشته خيلي بدرد مي خوره !

مرسي… موفق باشيد !!!

nejat
08:35 ~ 9 آگوست 2007

salam az inke bar khalafe masoolin be fekre bacheha hastin vaghean mamnonam va az zahamateton kamale tashakor ro daram

ناشناس
09:43 ~ 9 آگوست 2007

سلام

لطف کن خبر مربوط به تحصن یکشنبه را تو سایتت بذار .ضمنا اطلاعات مورد نیاز در این مورد تو وبلاگ تحصن هست.وقت کم داریم اگه عجله کنی ممنون میشم.

حكيمه
11:25 ~ 9 آگوست 2007

سلام
منونم به خاطر تلاش بي وقفه شما.
مي خواستم بگم امكانش هست كه راجع به شهريه دانشگاه شبانه به طور مختصر و جامع توضيح بدين،(البته همراه با تعداد واحد ها،به طور كلي)
باز هم متشكر از زحمات شما.
موفق باشيد.

neda
11:54 ~ 9 آگوست 2007

salam :

in daneshgaharo batyad konkor bedim ta age pol bedim mitonim edame tahsil bedim.man mikham konkor nadam az konkor farariam se sale poshte konkoram hazeram pol bedam edame tahsil bedam lotfan mano rahnamai konin.madrakesham motabar bashe ene in daneshgahai ke sabte nam daran ama vase khodeshon mdrak motabare nabashe.

دل آسا
02:27 ~ 10 آگوست 2007

از اطلاع رسانی تون ممنون
یکم دیر آپدیت میشین
لطفاً در مورد تراز دانشگاهها هم مطالبی بگذارید
با تشکر فراوان

mahtaab
09:17 ~ 10 آگوست 2007

سلام
از اطلاعات شما ممنون

محسن
05:28 ~ 11 آگوست 2007

mamnoon az etelaate jalebetoon
mikhastam bedoonam shoma az tarikh elam e natayej konkoor khabar nadarid
ino midoonesti ke bache haye abzar daghigh az shoma bad bakht taran
پس من كه ابزار دقيق ميخونم چي بگم
اينجا واسم آخر خطه……………………………………………….

hamid
10:11 ~ 11 آگوست 2007

من مشخصات کارت رمز رو گم مردم
موقع انتخاب شهر چی کار کنم لازمه

masoume
12:46 ~ 11 آگوست 2007

mamnounam az in hame ettelaate khob

امین
05:19 ~ 12 آگوست 2007

آقا پیمان کپی رایت رو که رعایت نکردی هیچ ، چرا مطالب بچه ها رو عوض می کنی؟
من کی گفتم “مردم شهر زنجان هم بعضی ها می گن با غریبه ها رابطه خوبی ندارند”؟ مراجعه شود به “فروم -> معرفی دانشگاه ها و شهرها”.
نظر مونا خانوم هم مقداری درسته (لطفا جمع نبندین)، ولی همه اینجوری نیستن
درسته عقده ای داره ، اما کجای ایران نداره؟بلا نسبت شما 90% مردم ایران عقده ای هستن ، اگه نبودن چرا این بلای کنکور امسال سر ما اومد ، حتما عقده بوده دیگه.
البته حسودی رو قبول دارم چون سر خودم خیلی بلا آوردن

امین
07:10 ~ 12 آگوست 2007

پیمان جان در مورد اطلاعات دیگه ای که دادی ممنونم
موفق باشی

mona
08:33 ~ 12 آگوست 2007

من دوره ی کاردانیم رو دانشگاه آزاد زنجان خوندم اصلا هم مردماش خوب نیستن
مخصوصا اگه بدونن دانشجو هستیم
بنظر من آدمای حسود و عوقده ای هستن
امتحانش ضرر نداره
یک نکته مهم اینکه بیچاره اسم قزوین بددررفته برین ببینین چه خبره از بچه 2ساله گرفته تا……………

morteza
01:42 ~ 13 آگوست 2007

بهترین جا برای انتخاب بیرجند هست واقعا شهر خوبیه مردمش هم خیلی خوبن کوچیکه ولی خیلی تمیز وجالبه سطح علمی دانشگاه هم خیلی بالاست فقط یه مشکل هست اونم اینه که قیمت رهن و اجاره خونه خیلی بالاست

mehrsa
07:22 ~ 13 آگوست 2007

سلام
ممنون
سایت عالی دارید
من خیلی استرس دارم
یعنی قبول می شم؟

shabgard
01:00 ~ 14 آگوست 2007

سلام به همه ی عزیزان
فقط یک چیزی رو میتونم بگم .برای خودم متاسفم که توی همچین مملکتی زندگی میکنم.
همیشه شاد باشین .یا علی

امین
01:27 ~ 14 آگوست 2007

morteza جان لطف کن و یکمی بیشتر در مورد شهر بیرجند توضیح بده
و یه مقداری هم در مورد آب و هواش
من که اینجا سرماهای 20-35 درجه زیر صفر رو تحمل می کنم و 35درجه بالای صفر منو از حال می بره، اونجا می تونم زنده بمونم؟

عطا
01:22 ~ 15 آگوست 2007

آقا اکانتی که به من داده بود پست شماره های سکیوریتی خیلی کم رنگی داشت که به زحمت می شود حوند .حالا که همه جوهرشم ریخته و اکانتم مخدوش شده. این بی فکرا نمی گن من چطور باید انتحواب شهر کنم بدون رمز کاربری و پسورد.
راستی اگه میتونی تراز دانشگاه ها رو هم بزار
بازم ممنون

mehrsa
03:22 ~ 15 آگوست 2007

سلام
من شمارو لینک کردم

ilia
08:24 ~ 15 آگوست 2007

az etelaate khoobet mamnoon …vaghean khoob bood …mikhastam bedoonam dar rabete ba daneshgahh geire entefaii ELM O FARHANG nazaret chie va che etelaati dari? vagean mamnoon misham

arash
11:05 ~ 15 آگوست 2007

salam
khaste nabashid
azatun mikhastam 1kam dar mored moasesate gheire entefai tozih bedid ke aya madraki ke midan mootabare ya na
ya inke vagt talaf kardane
ba tashakor

امین
01:39 ~ 16 آگوست 2007

بچه های کارشناسی عزیز اگه اطلاعاتی در مورد رتبه ها و … می خواید یه سری به فروم همین سایت بزنید

زهرا
10:48 ~ 16 آگوست 2007

سلام.
ببخشید میشه یه مقدار راجع به انتخاب شهروترازها بنویسید
انتخاب اول مهم هست یا نه؟
من اولین سالیه که کنکورکارشناسی دادم
رتبه من که 12000 شده امیدی به قبولیم هست یا نه!؟
خواهشن این لطف رو بکنیدویه توضیحاتی بدین.

ياشار
05:38 ~ 19 آگوست 2007

صلام مرصي از لتفطون مي خاثطم بگم اقه مي شه اين صواله منو جواب بدين
اگه دانشگاههاي غيره انتفاعي رو نيمسال اولشو انتخاب كنيم ولي تا تاريخه 11/30 نتونيم فارغ التحصيل بشيم مي تونيم مرخصي بگيريم و درسهاي كارداني را تموم كنيم بعدا غيره انتفاعي مونو بخونيم خواهش مي كنم زود جواب بدين
اينم ايميل من
yakhshi_yo@yahoo.com

مجتبي جعفري
11:17 ~ 19 آگوست 2007

سلام.من فارع التحصيل رشته كامپيوتر از آموزشكده لارستان در استان فارس با معدل 18 هستم و خواستار ورود به دانشگاه بر اساس معدل مي باشم و بر اين اساس نامه اي با پيوست كارنامه براي شما ارسال نمودم.لطفاً مرا در اين زمينه راهنمايي كنيد. من واقعاً نيازمند ورود به دانشگاه مي باشم. از شما عاجزانه تقاضا دارم حداقل به صندوق پستي من مكاتبه نماييد:

سمانه
05:19 ~ 24 آگوست 2007

سلام
دفترچه دانشگاه ازاد گفتی تا آخر هفته آینده می یاد یعنی تا 10شهریور اگر میشود راجب منابع آزمون و کتابهای تستی که مربوط به رشته کامپیوتر است مطلب بیاورید
متشکرم از سایت خوب و زیبایتون واقعا استفاده کردیم

مدرسی
04:45 ~ 26 آگوست 2007

با رتبه ی 9000 امیدی به قبولی هست آخه من هیچی نخوندم وقت نداشتم تو رو خدا بگید آخه اینم کنکور بود ؟خدا ازشون نگذرد

سجاد
07:34 ~ 3 سپتامبر 2007

با عرض سلام
خواهشمند است ظرفیت پذیرش کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی در رشته مهندسی مکانیک طراحی جامدات در سال 1386 را اعلام فرمایید.
همچنین تعداد شرکت کنندگان در این رشته را نیز اعلام فرمایید.
باتشکر

حديث
09:49 ~ 1 اکتبر 2007

خواهش ميكنم اگر خبري راجع به تكميل ظرفيت داشتيد بگيد
من همه اميدم به همينه
فقط ميترسم از دستش بدم
به نظرتون با6400تكميل ضرفيت قبول ميشم
خواهش ميكنم تاريخشو اگه ميدونين بگين

زويا
09:16 ~ 21 اکتبر 2007

سلام به همگي
لطفا به من بگيد تاريخ تكميل ظرفيت كارداني به كارشناسي كي اعلام مي شه

ناشناس
09:28 ~ 13 آگوست 2008

salam mebakhshid mishe tedad shrkat koonande dar reshte kam

helena
05:33 ~ 17 آگوست 2008

سلام خسته نباشید از مطالب مفیدتون ممنونم میخواستم بدونم با رتبه 833 میشه به دانشگاه ملی امیدوار بود اگه نه به نظرتون چی قبول می شم

سنا
01:34 ~ 18 آگوست 2008

سلام .ببخشید با رتبه ی28000 میشه در رشته ی نرم افزار کامپیوتر جایی قبول شد؟؟؟ لطفا کمکم کنید. راهنماییم کنید

سنا
01:35 ~ 18 آگوست 2008

سلام .ببخشید با رتبه ی28000 میشه در رشته ی نرم افزار کامپیوتر جایی قبول شد؟؟؟ لطفا کمکم کنید. راهنماییم کنید

سنا
12:51 ~ 18 آگوست 2008

سلام .ببخشید با رتبه ی28000 میشه در رشته ی نرم افزار کامپیوتر جایی قبول شد؟؟؟ لطفا کمکم کنید. راهنماییم کنید

مهدی
10:41 ~ 19 آگوست 2008

سلام بارتبه 30400 می شه جایی قبول شد

مهدی
10:43 ~ 19 آگوست 2008

سلام آقا تو رو خدا من و راهنمایی کن
با رتبه30400 از ساری می خوام قبول بشم
امریه حیاتی تو رو خدا کمکم کن

sadaf
06:23 ~ 8 آوریل 2009

سلام میتونم بپرسم که برا هر شهر چند درصد لازمه برا دخترا رو میگم.

اعظم
18:22 ~ 24 آگوست 2009

سلام با توجه به رتبه ای که آوردم چه شهرهایی رو انتخاب کنم احتمال قبول شدنم بالا میرود.
بدون سهمیه با سهمیه
8217 8202
5996 5985

سارا
15:42 ~ 25 آگوست 2009

سلام.سایتتون خوبه اما اطلاعاتش چند سال پیشه.هم لطف کنید به روز کنید هم در مورد ترازها اطلاعات بدید.هم اینکه بگید من بارتبه ی41770 41949 امسال کجا قبول میشم.با تشکر

mani
12:10 ~ 26 آگوست 2009

با رتبه 13000 آیا جایی قبول می شم یا نا
با تشکر

ه
10:26 ~ 27 آگوست 2009

سلام
من رتبه ام 3636 شده .(کامپیوتر)
اما بمن فارغالتحصیا میشم.
آیا راهی هست دانشگاهیی برم که مهر میگیره؟مرخصی یا…
کمک کنننننننننننننننییییییییید

MOHSEN
18:44 ~ 11 سپتامبر 2009

با سلام:
تراز رشته کاردانی به کارشناسی کامپیوتر دانشگاه آزاد واحد دولت آباد و واحد مجلسی رو میخواستم؟؟؟ لطفا اگه کسی میدونه به این ایمیل ارسال کنه ممنون میشم
m.lover.1989@gmail.com
با تشکر

مبينا
14:31 ~ 10 اکتبر 2009

با عرض سلام
تراز رشته كارداني به كارشناسي نرم افزار كامپيوتر كرج و شهريار را مي خواستم.
با تشكر مبينا————-
زهرا : کرج 6000 هستش اون رو میپرسم بهتون میگم یاد اوریم کنید.

samira
20:18 ~ 25 دسامبر 2009

salam
khahesh mikonam lotf konid bara emailam befrestid ke daneshgahe azad vahede dolat abad chand nafar paziresh migire va chand nafar agha va chand nafar khanom?

پوریا
15:37 ~ 28 فوریه 2010

با تشکر از شما . به نظر من درس خوندن تو ایران یعنی وقت تلف کردن.(حتی تو دانشگاه سراسری)
**<<شب می خوابن صبح بلند می شن یک تصمیم جدید می گیرن>>**

لولو
10:58 ~ 1 مارس 2010

سلام آره منم با نظر پوریا موافقم.من فوق لیسانس حقوق جزا دارم..با 4سال سابقه کار.الانم بیکارم.
واقعن وقت تلف کردنه.

ماریا
18:27 ~ 25 آگوست 2010

سلام با تشکر از سایتتون
میشه درباره ی خوبگاه هاوهزینشون توی غیر انتفاعی اطلاعات بدین اصلاخوابگاه دارن یا نه؟

مریم
22:24 ~ 25 آگوست 2010

سلام خاک تو سرشون نه دانشگاه زنجان هس نه شریعتی واسه فرهنگیاس.

سمانه
22:45 ~ 25 آگوست 2010

سلام با رتبه 2022 کجا میشه قبول شد؟(از اصفهان)

مجتبی
14:19 ~ 5 سپتامبر 2010

سلام به همه برو بچ یه سوال فنی داشتم،می خواستم ببینم با رتبه 13000 سخت افزار و 16500 نرم افزار جایی می تونم قبول بشم یا نه؟
————
مدير سايت : احتمالش كمه.

ماکان
11:14 ~ 13 سپتامبر 2010

مطالب اینجا بد نیست ولی من سوم دبیرستانی اطاعات بیشتری نیاز دارم! با تشکر!!!!!!!!!

sara
15:45 ~ 16 جولای 2011

سلام
من بهمن ماه فارغ التحصيل ميشم
شهريور هم امتحان دانشگاه ازاد براي كارشناسي هست اگه قبول شدم ميتونم ترم مهر رو مرخصي بگيرم و از ترم بهمن برم كارشناسي؟

دانشگاه دولتي براي رشته كامپيوتر از كارداني به كارشناسي كجا ها داره؟

nazy
00:32 ~ 3 سپتامبر 2011

man nazy hastam az esfahan reshte memary rotbam 9560 shode koja bezanam ke 100%ghabul besham lotfan harche saritar behem begin dg vaghty nadaram mamnunam azatun

Nafas
12:39 ~ 28 آوریل 2012

سلام میخواستم ببینم دانشگاه زنجان امسال یعنی سال 91 پذیرش کارشناسی ناپیوسته داره یا نه؟؟؟؟؟؟

behzad
01:06 ~ 19 جولای 2013

سلام من ترم دوم کاردانی امتحان دادم رتبم 1116 اومده میخواسنم بدونم بالا ترن رتبه قبولی چنده
واگه ممکنه کارنامه رتبات 30و50 رو به ایمیلم ارسال کنید