کامپیوتر ، کامپیوتر فنی و حرفه ای !

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
mahdigp
کاربر معمولي
کاربر معمولي

کامپیوتر ، کامپیوتر فنی و حرفه ای !

پست توسط mahdigp » دوشنبه 5 دی 1390, 8:42 pm

در متن زیر که باید بخونید به رشته کامپیوتر،علم کامپیوتر در ایران اشاره دارد خیلی جذاب و خواندنی !

خواشمند است مطلب رو بطور کامل بخوانید !

نظر خود را بدهید

و در نهایت آنرا در صورت مفید بودن پخش کنید !
_____
در این جا میخوایم به هنرستان در و هنرستانی ها در ایران نقدی بزنیم !

و بیشتر مبحث ما رشته ی کامپیوتر می باشد !!! رشته ای که اصلا اسم فنی و حرفه این برایش کمی عجیب است !

بطور کلی می گویند فنی و حرفه ای این " و " خیلی مهم است !

طبق تقسیم بندی رشته های فنی حرفه ای به دو قسمت تقسیم بندی میشود :

اول فنی :

الکترونیک - الکترو تکنیک - الکترونیک ومخابرات دریایی - مکانیک موتورهای دریایی - ناوبری - ساختمان - نقشه برداری - سرامیک - متالوژی - صنایع نساجی - صنایع شیمیایی - معدن - چاپ - تاسیسات - صنایع چوب و کاغذ - مکانیک خودرو ساخت و تولید - نقشه کشی عمومی - صنایع فلزی

* که این رشته ها بیشترین حضور را در هنرستان ها دارند !

اما رشته های حرفه ای :

حسابداری بازرگانی - طراحی و دوخت - کامپیوتر - تربیت بدنی - مدیریت خانواده - صنایع غذایی - گرافیک - نقشه کشی معماری - مرمت آثار فرهنگی - سینما - پشتیبانی صحنه - کودکیاری

اما این رشته ها اگر توجه کرده باشید در کل این رشته ها به یک عمل (نقشه کشی...) یا یک صنعت (صنایع شیمیایی،صنایع چوب ... ) اشاره شده ! اما تنها رشته ای که به یک تکنولوژی یا یک ماشین اشاره دارد همین کامپیوتر است !!!

تا چند سال قبل که کامپیوتر فرا گیر نشد تعداد کسانی که در این رشته بودند کمتر بود ... و همینطور هنرستان هایی که شامل این رشته بود !

اما من نمیگویم فراگیر شدن استفاده از کامپیوتر عیب است نه خیلی هم خوب است اما یه سوال چند درصد از نرم افزار های مورد استفاده جهانی را ایرانی ها برنامه نویسی کرده اند ؟ چند بازی رایانه ای را ایرانی ها کاملا خودشان برنامه نویسی کرده اند ؟

حالا شاید به عنوان یک زیر مجموعه ای در یک سازمان باشند !

اما چند ایرانی که ایرانی که بهش افتخار میکنند مثل پیر امیدیار (مدیر حراجی آنلاین ebay) یا امید کردستانی (مدیر بخش فروش گوگل) اصلا خیلی کم زیر آموزش و پرورش ایران قرار داشته اند اصلا شاید نبوده اند !

مثل آقای امیدیار : ایشون متولد فرانسه هستند و تنها پدر و مادرشان ایرانی بوده اند

یا آقای کردستانی : ایشون تا 14 سالگی که در ایران درس می خوانده در یک مدرسه کاتولیک ایتالیایی مشغول به تحصیل بوده و پس از این 14 سال به علت فوت پدرش به آمریکا می رود .

اما جدیدا خانم ساناز آهاری که در بخش موتور جستجو بینگ مایکرو سافت استخدام بود ولی هم اکنون از آنجا خارج و به استخدام گوگل در آمده است . اطلاعات زیادی ندارم فقط همین : که متولد تهران بوده در دانشگاه ویکتوریا درس خوانده ( از 2000 تا 2004) بلافاصله به استخدام مایکروسافت در آمده و سپس از همین سال میلادی در گوگل مشغول به کار است . ( از سال 2004 تا 2011)

اما اشخاص دیگری هستند که همه ی آن ها ایرانی تبار هستند !! ترانه رضوی , رضا بهفروز , مایک جزایری , شیرین اسکوئی , شمیم صمدی و مریم کامور

اما چند سوال ! چرا ایران یک قدرت در جهان وب نیست ؟

چرا یه سایت مرجع ایرانی که در تمام جهان مورد دسترسی قرار گیرد وجود ندارد؟

چرا سایت هایی نظیر (فیسبوک،توییتر،یوتیوب و...)در ایران فیلتر است؟

و ...

با توجه به صحبت های قبلی نظیر همه گیر شدن استفاده از کامپیوتر در ایران

که باز هم اشاره میکنم خیلی خوب است ...

اما خودتان اگر کمی در اینور و آن ور نگاه کنید متوجه میشوید ... تا مشکلی در سیستم عامل بوجود می آید اولین فکر و هدف تعویض ویندوز می باشد !

چرا فکر نمیکنند که دلیل آن چیست ؟ راه حل بهتری پیدا نمی کنند ! یک راه حل بسازنند !!!

چرا در تمام فروشگاه های کامپیوتر هنگامی که میخواهیم یک کامپیوتر بخریم خارج از اینکه آماده و اسمبل شده است ... چرا فروشندگان بلافاصله روی آن بازی نصب میکنند ؟ این کار باعث میشود ذهن بچه ی ایرانی فقط بازی ... بازی .... بازی ..... بازی باشد !

و تازه وقتی با دبیرستان میرسد می فهمد کامپیوتر فقط بازی نیست فتوشاپ هم دارد !!!

وقتی سال سوم یا دوم میرسد میفهمد اینترنت چیست !!!! و بعد از آن برنامه نویسی !!!!!!!

و آن وقت دیگر نه حوصله دارد و نه اینکه دلش بسوی آن میرود ! (بازی سرگرم کننده تر است )

چرا اکثر فروشگاه های رایانه ای پر از پوستر فیلم و بازی می باشد ! آن هم آپدیت !

وقتی از صاحب مغازه می پرسی که ویژوال استدیو 2012 را دارید ؟ میگوید نه ولی 2006 هستش !!!!

و خــــــــــــیلی چرا های دیگر !!!

اما شاید جواب اصلیش این باشد > قانون کپی رایت !

شاید در ظاهر کوچیک بنظر برسد ولی دوباره توجه کنید به همان مطالب قبلی بصورت دیگر

کسی که میخواهد کامپیوتر بگیرد خارج از بحث سخت افزاری ...

مثلا فروشنده می پرسد کدام سیستم عامل را میخواهید ؟

لینوکس ؟ ویندوز؟

خریدار : قیمت ها ؟

ویندوز سون رو نصب میکنیم بین 80 تا 90 دلار (100 تا 120 هزار تومان)

لینوکس اوبوتو رایگان

خب مطمئنا اگر کاربر خانگی تازه کار باشد ! لینوکس رو انتخاب میکند چند مقاله آموزشی را دریافت میکند و کار خود با لینوکس را آغاز میکند !

بعد از چند سال یک لینوکسر میشود ...

یک برنامه ریز لینوکس هم میشود.میتواند برنامه ریزی آنرا نیز انجام دهد !

همان شخص با توجه به قیمت پایین تر نرم افزار ها نسبت به بازی ها ترجیحا میگوید برنامه نویسی را یاد میگیرم تا هنری داشته باشم ... بازی را میتوان در آینده انجام داد .

اما اگر در ایران با نبود قانون کپی رایت باشد میگوید بازی رو انجام میدم بعد برنامه نویسی یاد میگیرم

هم اکنون در تمام دبیرستان های آلمان لینوکس ابونتو نصب شده تا دانش آموزان استفاده از آنرا یاد بگیرند

اما در تمام هنرستان های ایران هنوز ویژوال استدیو 6 را یاد میدهند هنوز در کتاب سیستم عامل نحوه ساخت پوشه ،بزرگ کردن پنجره و این قبیل کار ها را آغاز می کنند.

هنوز دانش آموزان سال اول به چشم یک رشته راحت به آن نگاه کرده ...

هنوز از دانش آموزان این رشته در کار آموزی برای تایپ،چاپ ... در ادارات استفاده میشود البته این بهتری حالت است ... !

رشته کامپیوتر بیشترین شرکت کننده را در کنکور در میان رشته های فنی دارد ... اما چند نفر از این ها تا مقطع دکترا پیش می روند ؟

چرا آنقدر دوور رویم ؟ 90% دانش آموزان که وارد رشته کامپیوتر میشوند در سال سوم متوجه میشوند که نمی توانند وارد دانش شوند ! و باید وارد دانشکده بشوند ! یا اینکه آن 90% ندانند هدفشان از آمدن به رشته چه بوده ؟

و اینکه اگـــر سطح فنی دانش آموزان سال سوم کامپیوتر ایران را با دانش آموزان دوم ریاضی ایرانی مقایسه کنید ... گروه دوم موفق ترند !

اما دلیل : همان دوم ریاضی هم موقع انتخاب رشته دووس داشنتد رشته کامپیوتر بخوانند اما اصلا یا خبر نداشتند این رشته وجود دارد یا واهمه ای که از فنی و حرفه داشتند آن ها را مجاب کرد که ریاضی یا رشته نظری دیگری بخوانند در نتیجه وارد رشته ای میشوند که دوس ندارند در آینده اگر در رشته کامپیوتر درس نخوانند مجبور میشوند در رشته ای که اصلا علاقه ندارند درس بخوانند!

بعد این میشود که ایران عقب می افتد !

و کسانی سکان رشته کامپیوتر را میگیرند که تخصصی ندارند ... مخ های کامپیوتر یا تلف میشوند یا به راه های دیگر کامپیوتر وابسته و در همان راه تلف میشوند فقط درصد کمی هستند که موفق میشوند !

چون در ایران کسی دوس ندارد دیگری از او بیشتر بداند !!!

برنامه نویس ایرانی تا برنامه ای بنویسد بعد از مدتی کرک میشود ...

اون خسته میشه و بسنده میکنه به کارمند بودن !

البته باز هم اشاره میکنم این اکثریت رو شامل میشه و تعدادی هم موفق میشوند !

اما قضیه فیسبوک ، توییتر ، یویتوب و .. سایت هایی که در بالا اشاره شد و عدم دسترسی آن در آن این بر میگردد به جنبه ! جنبه افراد از استفاده از آن ...

و گرنه آیا مسئولین ایران خدای نکرده مشکلی داشتند سایتی که یک مخ رایانه ( مارک زوکربرگ - فیس بوک ) آن را ابداع کرده ببنند؟ البته خارج از بحث های دیگر ...

اما درصد بیشتر آن به جنبه ایرانی بر میگردد البته این مسئله هم ناشی از چیز محدودیت می باشد .

اما رشته کامپیوتر ... از پایه اشتباه است ! ............

لزومی ندارد آنرا فنی و حرفه ای نامید ... زیرا یک فن یا حرفه نیس ! مثلا در رشته دیگر شخصی یا میگیرد که چطور یک کار را انجام دهد ( مثل برق کشی کردن)

* توجه قصد توهین یا بی ارزش نمودن نیست تنها مثال است و گرنه بقیه رشته ها قضیه دیگری دارند.

............ادامه ... اما در رشته کامپیوتر یک تخصص نیس ! N تخصص وجود دارد ! و مثلا یک بنر تبلیغاتی را میتواند به چند گونه طراحی نمود یا یک برنامه را به چند گونه میتوان نوشت !

باز هم لزوم توجه به کامپیوتر فنی و حرفه ای ... که از پایه اشتباه ساخته شده ... اصلا هیچ تشابهی به دیگر رشته ها فنی ندارد ... البته تنها کامپیوتر نیست ... رشته گرافیک ! و چندین رشته ی دیگر !

اگر به نوعی باشد که گرافیک و سایر رشته ها وابسطه به رایانه در یک رشته اصلی به نام کامپیوتر باشند و در سال دوم درسی آن ها، همه به نوعی به دانش آموزان آموخته شود و در سال بعدی دانش آموز دوباره انتخاب کند در چه سطحی میخواهد ادامه دهد ... گرافیک ،برنامه نویسی ، اینترنتی ، سخت افزاری...

مطمئن باشید نه در دانشگاه مشکلی برایشان پیش می آید نه در آینده از همه مهمتر 90% این افراد ، افراد حرفه ای و تخصصی میشوند !!!

و اگر مانند زمان حال نباشد که دانش آموز نگران کارآموزی خود،کنکور و قبولی در یک آموزشکده ! نباشد مطمئن باشید بازده فکر و کاری او بیشتر میشود !

البته همه این ها شاید فقط یک آرزو باشد !!!

همین !

این ها رو فقط برای این نوشتم تا از اون دانش آموز تا معلم و تا بالاترین افراد بدانند که رشته کامپیوتر فنی کمی نیاز به اینکه بدانند واقعا چه رشته ای است( نباید یک تایپر و کارمند معمولی باشند) و این رشته شدیدا نیاز به بازنگری و توجه دارد !

به خاطر مشکلات نگارشی شدیدا عذر میخوام . بزرگترین مشکل رشته کامپیوتر فنی یا کل رشته های فنی و حرفه ای این است که تا میگویی فنی و حرفه ام میگویند فنی و حرفه ای !!!

خواشهمند است اگر وقت دارید مطلب را کامل بخوانید نظر خود را بگویید سپس مطلب را درصورت مفید بودن انتشار دهید !

نویسنده مهدی دستمرد
umu.ir
دی 1390
آخرین ویرایش توسط mahdigp در شنبه 24 دی 1390, 10:26 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

mahdigp
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: کامپیوتر ، کامپیوتر فنی و حرفه ای !

پست توسط mahdigp » سه‌شنبه 13 دی 1390, 2:52 pm

کسی خوندش ؟ یکی نظر بده ... بگه یه چیزی !

آواتار کاربر
baran_like
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط baran_like » پنج‌شنبه 22 دی 1390, 11:48 am

کاملا با این تاپیک موافقم من خودم دانشجوی کاردانی کامپیوترم هنرستانم درس خوندم.
من سال اول توی دبیرستان نمونه درس می خوندم ولی چون سال سوم متوجه شدم بر خلاف نظری که اول دبیرستان داشتم و میخواستم برم تجربی اصلا از رشته های دانشگاهیه تجربی خوشم نمیاد و به رشته کامپیوتر علاقه مند شدم از همون اول خودم یه برنامه نویس حرفه ای می دونستم و تصمیم گرفتم برم ریاضی ولی موقع انتخاب رشته مشاور مدرسه بهم گفت اگه کامپیوتر دوس داری از همین اول برو کامپیوتر منم به فرض اینکه اینجوری از پایه بهتر می شم این خریت و کردم!ولی مشکلی که هنرستانا دارن اینه که اصلا برای کسایی که قصد ادامه تحصیل دارن ساخته نشده!اصلا فنی و حرفه ای و کاردانش رو ایجاد کردند تا کسایی که میخوان تکنسینای قابلی بشن و دیگه قصد ادامه تحصیل ندارن و میخوان وارد بازار کار شن برن واسه همین اوایل که هنرستان تاسیس شد امکان ادامه تحصیل واسشون نبود ولی بعد کلی اعتراض کردن که بن بست تحصیلی و فلانه و.... خلاصه یه چیزی به اسم آموزشکده تاسیس شد و گندددد زد به همه چی... اگه مثه هدفی که اول داشت جلو می رفت کسایی که قصد ادامه تحصیل داشتن هیچ وقت پاشونو تو هنرستانا نمیذاشتن.الان من تو بهترین دانشکده فنی ایران دارم درس می خونم ولی با کمال شرمندگی باید بگم یه انتگرال ساده ای رو که بچه های ریاضی تو سه سوت حل میکننو نمی تونم جواب بدم چون پایه ریاضی ام به شددددددت ضعیفه و اینم به خاطر اینه که تو هنرستانا با بچه ها ریاضی خوب کار نمیشه و اصول رشته کامپیوترم ریاضیه.و خوب مسلمه از منی که یه روز خودمو برنامه نویس می دونستم نهایتا یه فتوشاپ کار ساده یا نهایتا یه طراح سایت به درد نخور درنمیاد!در صورتی که اگه از رشته ریاضی و طبق اصول خودش جلو می رفتم شاید امکانش بود بتونم موفق بشوم.اینجوری میشه که درصد اونایی که الان دارن از رشته ی ریاضی کامپیوتر میخونن و به این رشته علاقه مندن کم میشه چون اونایی که عشق کامپیوتر بودن با غلط رفتن مسیر الان دارن توی هنرستانا و آموزشکده ها میخوره تو سرشون که هیچی بارشون نیست gsg
و فقط تاسفی می مونه از سیستم آموزشی کشور که هر کی توش یه سازی میزنه!
و به انگشت نخی خواهم بست....
که فراموش نگردد که هنوز انسانم!

kota
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط kota » جمعه 23 دی 1390, 3:10 am

آفرین واقعا هم همینطوره که میگید.
ای کاش یه مسئول پیدا میشد این مطالب رو میخوند...
ما به کی بگیم؟.

mahdigp
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mahdigp » جمعه 23 دی 1390, 1:27 pm

من فقط واسه مسئول متاسفم .... دوستان تا میتونید این مطلب رو گوش بقیه برسونید ... اگر هم میتونید یه مسئول پیدا کنید بخونش !!! nar

nasserak
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nasserak » شنبه 24 دی 1390, 12:48 pm

فقط یه جمله bale

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است gsg

اینجا ایرانه دادش zab
ما رفتیم go: go: go: go:
به ستاره شدن فك نكن چون ستاره فقط يه نقطه ست

mahdigp
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mahdigp » یک‌شنبه 25 دی 1390, 1:36 pm

خب باید چی کار کرد ؟

mohammadheidari8
محل اقامت: ساوه

پست توسط mohammadheidari8 » سه‌شنبه 2 اسفند 1390, 10:20 am

عزیزان دانش آموز حتما حتما این تاپیک رو مطالع کنند - درد دله[ dd: b][/b]

به نام خدا[/b[/size]
من دانش آموز دوم هنرستان رشته کامپیوتر هستم و با من مثل گوسفند برخورد میکنند
منی که اول دبیرستان رو تو 2 ماه جهشی خوندم و از اول دبستان تا سوم راهنمایی معدلم 19.50 تا 20 بود- و دو سال نفر اول المپیاد نهج البلاغه تو استان شدم - و در آزمونهای قلم چی نفر دوم کشور شدم و ترازم 7400 مباشد و تونستم عربی را 100- معارف را 88-ادبیات را 88- و سیستم عامل را 85 درصد بزنم
rooz
امروز از شدت اعصاب خوردی نرفتم مدرسه . معلم ریاضی حروم لقمه رو وقتی میبینم میخوام بالا بیارم
امان از دست این نظام آموزش و تف به پرورشش.
مثل منی که احتمال داره تو کنکور رتبه ام زیر 100 بشه و خیلی های دیگه که درسشون از منم بهتره چرا حسرت ورود به بهترین دانشگاه کشور نظیر شریف - صنعتی امیر کبیر- تهران - خواجه نصیر - فروسی مشهد - صنعتی اصفهان - صنعتی شیراز و دانشگاه تبریز رو باید داشته باشم اونم کا تو کاردانی نامردا تو کارشناسی هم مارو ناپیوسته اعلام میکنن.
چرا یه رتبه 5000 ریاضی بتونی رشته مناسب تران رو قبول شه ger: ولی دوست خودم تو کنکور 90 رتبش شد 78 با یکسال زحمت ولی بازم تهران قول نشد ger: .بهترین دانشکه های فنی ایران یعنی شمسی پور - انقلاب - باهنر - و...................... رو اگه رو هم بزاری و ناخالصی هاشو بگیری به زور بتونه به گرد یه دانشگاه معمولی دولتی یا در پیت آزاد برسه. chak
باز خدارو شکر به خاط تن سالم
و علی الله فلیتوکل المومنون الا بذکر الله تطمئن القلوب

hamed71
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط hamed71 » سه‌شنبه 2 اسفند 1390, 5:03 pm

با عرض سلام خسته نیاشید خدمت تمامی دوستان این انجمن. rgs
من هفته ای یک یا دوبار به اینجا سر میزنم و تاپیک های جدید میخونم ولی خیلی وقته نظر نمیزارم.
الانم فقط به خاطر دوست خوبم آقا محمد حیدری که شماره 8 بعد از اسمش خیلی قشنگه چون شماره پیراهن بهترین بازیکن فوتبال دنیاست منظورم فهمیدید؟؟؟؟؟ بابا داش علی کریمی گل goll دارم میگم.
خب دیگه خیلی حرف زدم از اصل موضوع دور نشیم.
محمد جان میدونم که دلت پر هستش حق هم داری این مشکل تمام بچه های فنی هست اگه کسی دیدی که از فنی و حرفه ای راضی بود به منم بگو ولی این دلیل نمیشه که ما الکی آسمون به ریسمون ببافیم. est
اینکه گفتید دوستتون کنکور 90 داده و با اینکه رتبه 78 اورده تهران قبول نشده یه حرفی هست که الکی زدید و باور کنید در شاهنامه هم اینقدر اغراق نشده شما دارید با زدن یه حرف الکی و بی اساس یه جو کاذب ایجاد میکنید. chak
من بر خلاف شما که رو هوا حرف زدید با سند و مدرک حرف میزنممن خودم کنکور 90 رو دادم با رتبه 3226 دانشگاه انقلاب شبانه قبول شدم. ktb:
با یه سرچ ساده میتونی دفترچه کنکور سال 90 رو پیدا کنی داخل اون 2 تا دانشگاه انقلاب و شمسی پور هر کدام 30 نفر روزانه و 85 نفر شبانه دانشجو میگرقتن که چند روز مانده بود مهلت ثبت نام به پایان برسه سازمان سنجش یک اصلاحیه دفترچه داد که داخل اون این 2دانشگاه هر کدام 30نفر روزانه ظرفیت اضافه کرده بودن که همین بچه های ورودی بهمن هستن پس با یه حساب سر انگشتی میبینیم که 60 نفر انقلاب و 60 نفر شمسی پور قبول شدن شما که ماشاالله شاگر اول هستید که اینا رو هم میشه 120 نفر اگه همه این 2تا دانشگاه انتخاب اولشون باشه بازم این دوست شما با رتبه 78 راحت تهران قبول میشده. خواهشن بییایید که به هم دروغ نگیم دوستانی که 90 کنکور دادن اگه من دارو دروغ میگم بگین. cuf:
من اکثر دوستام که روزانه انقلاب هستن رتبشون بین 500 تا 800 هست و اگه حرفم رو قبول ندارید یه روز قرار میزاریم بیا دانشگاه تا همه این دوستام ببینی با مدرک بهت ثابت کنم.
در ضمن من رشتم ریاضی فیزیک بود تا سال سوم خوندم ولی دیپلم نگرفتم و بعدش رفتم کاردانش کامپیوتر پس خوب از رشته ریاضی سر در میارم.
باور کنید حرفاتون خیلی خنده داره کجا تو ریاضی با رتبه5000 میشه رشته مناسب تهران قبول شد یکی از اقوام ما سال 89 کنکور ریاضی داد و رتبش شد 3000 با این حال چون نمیخواست بره شهره دیگری مهندسی عمران دانشگاه غیرانتفایی که اسمش نمیدونم ولی نزدیک اتوبان نیایش هست قبول شد.
خوشحال میشم که بیای و یکم بیشتر توضیح بدی محمد جان؟ :?: :?: :?:

mohammadheidari8
محل اقامت: ساوه

پست توسط mohammadheidari8 » پنج‌شنبه 18 اسفند 1390, 12:08 pm

به نام خدا
منم محمد حیدری
خدمت دوست عزبز که به فرض خود تمامی کلام من بنظر محترمشون اشتباه اومد
در رابطه با رتبه 78 که تهران قبول نشد rooz
دوست عزیز خیلی از دوستان من هم امسال با 200 تا 600 انقلاب قبول شدند ولی در چه رشته ای شما که به قول خود ریاضی بودید باید از من قویترباشید رشته ساخت و تولید تا 200 میگیرد صنایع شیمیایی تا حدود 300 دوست عزیز خواهشا مرا دروغگو خطاب نکنید که این یک تهمت است من برای هر حرفی که زدم سند دارم وقتی گفتم با 78 تهران قبول نشد چون فقط روزانه انقلاب را زده بود و رشته اش مکانیک بود و کرج قبول شد مکانیک روزانه انقلاب حدود 62 نفر میگیرد جناب عزیز و گرامی این مطالب را از دوستان خودم که در کنکور 90 رتبه 4 کشور(یاسر کرمی)رتبه 10 کشور(مهدی اکبری)رتبه 12 کشور (محمد رسول حاج)که با من در قلم چی بودند شنیده ام شما که در انقلاب هستید زحمتی به خودتان بدهید و بروید از ایشان بپرسید ودر مورد 5000 دوست عزیزم با رتبه 5000 علوم کامپیوتر دانشگاه تهران پردیس کرج پذیرفته شد
علی ای حال اینها دردل بود نه جو سازی و تلنگری بود که ریاضیمان را که نسبت به بچه های ریاضی ضعیف تریم تقویت کنیم نه بیشتر که شما چنین در دل ما رفتی.
تمام

آواتار کاربر
shamsipour-ac.ir
تماس:

پست توسط shamsipour-ac.ir » پنج‌شنبه 10 فروردین 1391, 4:36 pm

با سلام خدمت مدیران گرانقدر سایت کارشناسی و سلامی ویژه به بچه های گل دانشکده فنی شهید شمسی پور امیدوارم که حال همتون خوب باشه و عید تا الان به همتون خوش گذشته باشه ؛

بچه ها امروز اومدم بهتون یک خبر مهمیو بدم!!! bale سایت انتقادی دانشکده از چند روز پیش کاره خودشو بصورت جدی شروع کرده که توسط لینک ذیل میتونید سایتو مشاهده کنید و از همه ی عزیزان خواهش میکنم سایتو به دیگر دوستانشون هم معرفی کنند.
http://shamsipour-ac.ir
امیدوارم مورد رضایت همه دوستان قرار بگیره dan ؛
دوستان لطفا نظرات و پیشنهادات خود از طریق آدرس http://shamsipour-ac.ir/feedback با ما مکاتبه نمایید rooz
پس تا سلامی دیگر بدرود yes:
وبگاه دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای شهید شمسی پور تهران ==>> http://shamsipour-ac.ir
چت روم اختصاصی دانشگاه شهید شمسی پور ==>> http://shamsipour-ac.ir/chatroom

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”