آخرین خبر ها
ثبت نام کنکور کاردانی پیوسته سال 1389 لغو شد !

با توجه به تصمیم جدید وزارت آموزش و پرورش ، علی رغم اعلام درخواست قبلی این سازمان نسبت به پذیرش دانشجو در آموزشکده های فنی ،

 

ثبت نام کنکور کاردانی پیوسته تا اطلاع ثانوی لغو شد

 

 

اوایل سال جاری حاجی بابایی ( وزیر اموزش و پرورش ) طی مصاحبه ای اعلام کرد: ادامه تحصیل هنر آموزان فنی و حرفه ای از امسال فقط از طریق دانشگاههای وابسته به وزارت علوم امکانپذیر است و آموزش وپرورش مسئولیتی در این باره ندارد.  یک هفته پس از گفته های حاجی بابایی، رئیس دانشگاه پیامبر اعظم ازامضای تفاهم نامه میان وزارت آموزش و پرورش و علوم برای واگذاری رشته های کاردانی فنی و حرفه ای به دانشگاهها خبر داد و گفت: دانشکدهها و آموزشکده های فنی و حرفه ای از سال آینده دانشجو نمی گیرند. به گفته نبی الله احمدی، تمام آزمونهای کاردانی پیوسته که شامل 52 رشته کاردانی پیوسته و کاردانی به کارشناسی است و تاکنون وزارت آموزش و پرورش مسئولیت برگزاری آن را در آموزشکده های فنی و حرفه ای داشت به وزارت علوم واگذار شد.

 

مخالفت مجلس با تصمیم دولت

پس از اعلام عمومی این خبر، هنر آموزان فنی و حرفه ای در هنرستانها و دانشکده ها نسبت به این اقدام معترض شدند. آنها عنوان می کردند که ما با این امید به رشته فنی و حرفه ای آمدیم که شرایط ادامه تحصیل ما در آموزشکده ها و دانشکده های فنی و حرفه ای توسط آموزش و پرورش تسهیل شود. در پی تجمع و اعتراض هنرآموزان مقابل مجلس در اسفند ماه سال گذشته، کمیسیون آموزش و تحقیقات وارد موضوع شد. رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اعلام اینکه برگزاری دوره های کاردانی رشته های فنی و حرفه ای وظیفه آموزش و پرورش نیست، گفت: ما این بحث را مردود نمی دانیم و معتقدیم که قابل طرح و بررسی است اما اینکه از همین امسال ورودیهای آموزشکده های فنی و حرفه ای را حذف کنیم هم درست نیست چون دانش آموزانی که در سال تحصیلی جاری رشته کار و دانش یا فنی و حرفه ای را انتخاب کرده اند به این امید به هنرستان رفته اند که وارد آموزشکده های کاردانی این دو رشته شوند و اکنون نباید آنها را ناامید کنیم و بگوییم ما مسئولیتی در برابر شما نداریم و باید به مراکز آموزش عالی مراجعه کنید.

عباسپور با تاکید بر اینکه وزارت آموزش و پرورش باید تا سه سال آینده به جذب دانشجو در آموزشکده های فنی و حرفه ای و کارو دانش بپردازد و بعد تصمیم خود را در مورد واگذاری آنها به وزارت علوم عملی کند گفت: اگر قرار است آموزشکده های فنی و حرفه ای از آموزش و پرورش جدا شوند باید از هم اکنون به اطلاع دانش آموزان اول متوسطه برسد تا بدانند در صورت حضور در این دو رشته باید در دانشگاه جامع علمی و کاربردی یا آزاد اسلامی ادامه تحصیل دهند. پس از آن کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس طرح دو فوریتی را به صحن علنی آورد که به موجب آن حذف دورهای کاردانی و جدایی دانشکده ها و مراکز فنی و حرفه ای از بدنه آموزش و پرورش به تدریج دنبال می شد.

 

بازگشت فنی و حرفه ای ها به  آموزش و پرورش

سرانجام پس از بحثها و بررسی ها فراوان، مجلس شورای اسلامی چهاردهم اردیبهشت امسال این طرح دو فوریتی را مبنی بر طرح پذیرش دانشجو در دانشکده ها، مراکز فنی و حرفه‌ای و تربیت معلم تصویب کرد که به موجب آن این مراکز و دانشکده ها باید کار خود را تا پنج سال آینده به روال سابق ادامه دهند تا ساختار وزارت آموزش و پرورش نهایی شود. هنرآموزان فنی و حرفه ای این مصوبه مجلس را تیر خلاصی بر سر درگمیهای خود محسوب می کردند چرا که وزارت آموزش و پرورش نیز این مصوبه را پذیرفت و قرار شد که مراکز و دانشکده های فنی و حرفه ای طی پنج سال از بدنه آموزش و پرورش خارج شوند.

چنانچه وزیر آموزش و پرورش نیز در این باره گفت: اگرچه پیش از این با وزارت علوم توافق کرده بودیم 91 هزار دانشجو از سوی آنها پذیرش شود و حتی قرار بود هفته گذشته دفترچه نحوه پذیرش دانشجو از سوی سازمان سنجش منتشر شود اما مصوبه مجلس را صرفا به خاطر رعایت قانون اجرا می کنیم و دانشگاه پیامبر اعظم امسال هم  32 هزار دانشجوی فنی حرفه ای در دوره روزانه پذیرش می کند.

 

درخواست تغییر دوباره در قانون مجلس

البته حاجی بابایی به این نکته نیز تاکید کرد که “پس از تصویب مصوبه مجلس مبنی بر پذیرش دانشجو طی پنجسال در دانشگاه پیامبر اعظم جلسه ای با نمایندگان مجلس برگزار کردیم که نتیجه این شد به جای پذیرش دانشجویان فنی حرفه ای طی پنج سال متوالی در این وزارتخانه لایحه ای از سوی دولت ارائه کنیم تا اجرای این قانون از پنج سال به 6 ماه تغییر یابد تا در این مدت برای ایجاد ساختار جدید رشته های فنی و حرفه ای در وزارت علوم تصمیم گیری شود.”

 

تصمیم ناگهانی و متفاوت دولت برخلاف مصوبه مجلس

در حالیکه آرامش به هنرآموزان  فنی و حرفه ای برگشته بود به یکباره در اوایل تیرماه امسال دولت طرحی را متفاوت از طرح گذشته که البته برخلاف قانون مجلس بود به تصویب رساند. طبق مصوبه جدید دولت، پذیرش دانشجوی جدید در دوره‌های علمی‌ ـ کاربردی و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای از سال 1389 متوقف خواهد شد و بر این اساس دانشگاه جامع علمی‌ ـ‌ کاربردی و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش با تمامی وظایف، ‌اختیارات،‌ امکانات و منابع انسانی به ترتیب از وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری و وزارت آموزش و پرورش جدا و در “سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور” ادغام می‌شوند و سازمان مذکور با تغییر عنوان به “سازمان ملی مهارت” به وزارت کار و امور اجتماعی وابسته می‌ ماند. در پی این اقدام برخی از نمایندگان مجلس به ویژه  اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات  نیز  واکنش نشان داده و از بررسی این موضع در مجلس خبر دادند چنانکه امیرطاهرخانی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به مهر گفت: مصوبه دولت با قانون مجلس مبنی بر ادامه پذیرش دانشجوی فنی حرفه ای در آموزش و پرورش همچون گذشته که چندی پیش به تصویب رسید، تداخل دارد و مجلس به این مصوبه واکنش نشان می دهد و بررسی این موضوع را هفته آینده در دستور کار خود قرار می دهد.

 

تکلیف کنکور امسال فنی و حرفه ای ها

با وجود اینکه هنوز تکلیف نحوه ادامه تحصیل دانشجویان فنی و حرفه ای مشخص نشده است که آیا باید طبق مصوبه مجلس همچون گذشته تابع وزارت آموزش و پرورش باشند  و یا طبق تصمیم دولت از وزارت علوم مدرک بگیرند و یا باید تحت پوشش سازمان جدیدی به اسم سازمان ملی مهارت ادامه تحصیل دهند، رئیس مرکز آمار، فناوری و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش خبر داد که وزارت علوم مسئول برگزاری آزمون فنی و حرفه‌ای برای 34 هزار هنر آموز در شهریور ماه سال جاری است. این در حالی است که رئیس سازمان سنجش آموزش کشور عنوان کرده که هنوز مصوبه دولت رسما از سوی وزارت علوم به ما ابلاغ نشده و فعلا اعلام نشده که در آزمونی که پیش رو داریم پذیرش باید به چه نحوی باشد.

محمد حسین سرورالدین افزود: البته پیش از این موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد نسبت به پذیرش دانشجو کاردانی پیوسته اعلام آمادگی کرده بودند و با ابلاغ این مصوبه احتمال دارد داوطلبان این آزمون در دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی پذیرفته شوند.

 

کاهش دانش آموزان رشته های فنی در صورت بی برنامگی

به هر حال عده زیادی از دانش آموزان دوره متوسطه  با اصرار مشاوران تحصیلی و به این امید که آینده تحصیلی و شغلی مناسبی داشته باشند وارد هنرستانهای فنی و حرفه ای می شوند تا با تحصیل در آموزشکده ها و دانشکده های فنی مدرک مورد نظر را برای ایجاد اشتغال مناسب کسب کنند. همچنین طبق برنامه چهارم و پنجم توسعه، باید آموزش و پرورش 50 درصد از دانش آموزان دوم متوسطه را راهی هنرستانهای فنی و حرفه ای کند که قطعا تصمیم های غیرکارشناسی شده و ناگهانی می تواند موجب کاهش ورودی دانش آموزان طی سال آینده در هنرستانها و عقب افتادگی از برنامه توسعه شود چرا که قطعا دانش آموزان از بیم آینده تحصیلی و شغلی خود وارد این رشته نخواهند شد.

 

تیر خلاص وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم به دانش آموزان و دانشجویان فنی

سازمانسنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ای آورده است: بر اساس تبصره 3 از ماده 5مصوبه یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای عالی اداری مورخ 8 بهمن ماه 1388ابلاغی به شماره 66196 مورخ 6 تیر ماه 1389 مبنی بر عدم پذیرش دانشجویجدید در آموزشکده های فنی و حرفه ای از سال 1389، ثبت نام ازداوطلبان آزمون کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای سال 1389 بعملنخواهد آمد

این یعنی پرونده پذیرش دانشجو در آموزشکده های فنی ( چه کاردانی و چه کارشناسی ) بسته شد و دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز دیگر هیچ پذیرشی نخواهد داشت ….

 

به عنوان دانش آموزان و دانشجویان فنی ، چند سوال ساده از مسئولینی که خود را خدمتگذار و دلسوز جوانان و آینده سازان این مملکت مینامند داریم :

1 – تکلیف کسانی که یک سال از عمر، وقت، هزینه و احساسات خود را برای این کنکور گزاشتند و شما فقط چند ساعت قبل از شروع ثبت نام از پذیرش آنها خودداری کردید چیست ؟ 600 هزار داوطلب این کنکور باید به کجا شکایت کنند ؟

2 – آیا اگر این فاجعه بزرگ برای کنکور سراسری ( ریاضی – تجربی – انسانی ) اتفاق می افتاد واکنش شما چگونه بود ؟

3 – آیا ارزش اطلاع رسانی این خبر تاسف بار در صدا و سیما فقط در حد 10 ثانیه است ؟

4 – برای این اموال و منابع انسانی ( آموزشکده ها ) در این مدت چه اتفاقی قرار است بیفتد که آموزش و پرورش اینقدر اصرار به عدم پذیرش دانشجو دارد ؟ آیا 30 سال که این روال در کشور اجرا شد تا به امروز غیر قانونی بود و حالا شما مدعی قانون شدید؟

5 – آنهایی که به دنبال حذف کنکور و شرط معدلی شدن آن برای کاهش استرس دانش آموزان نظر هستند ، موضعشان در قبال این همه بی عدالتی ، استرس و ظلم به دانش آموزان و دانشجویان فنی چیست ؟

6 – جناب آقای حاجی بابایی ، امیدوارم شما در آخرت جوابی برای استفاده نادرست از اموال وزارت آموزش و پرورش یا بهتر است بگویم بیت المال داشته باشید

احمد
۲۱:۱۵ ~ ۱۴ تیر ۱۳۸۹

بسم الله الرحمن الرحيم
انا الله و انا اله راجعون
روح پر فتوح آزمون كارداني پيوسته به ملكوت اعلي پيوست. بدين وسيله مراسم ختم آن مرحوم در سازمان رنجش آموزش كشور برگزار مي‌گردد. حضور كليه بر و بچه هاي فني و داغ ديده در اين مراسم الزامي مي‌باشد. در ضمن وسيله اياب و ذهاب فراهم مي‌باشد.
((روابط عمومي سازمان رنجش آموزش كشور))

سعید
۲۲:۰۸ ~ ۱۴ تیر ۱۳۸۹

مگه میشه؟؟؟؟؟!!!!!!

انصرافی آموزشکده فنی ورودی 85
۲۲:۵۴ ~ ۱۴ تیر ۱۳۸۹

سلام.
نمیدونم چی باید بگم.
متاسفم که این اتفاق برای من و امثال من میوفته.
فقط اینو میگم : مدیریت و نظارت در این وزارت یعنی نهایت فضاحت.
همین…

ولی بچه ها نگران نباشین. همه چی درست میشه.
مطمئن باشین!!

پویا
۰۰:۵۴ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

دوستان حالا تکلیف کنکور کارشناسی که 1ماه دیگه قراره برگزار بشه چیه ؟

تو رو خدا جواب بدید !
بگید برگزار میشه یا نه ؟

علی
۰۴:۰۰ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

من کار شناسی می خونم اما خیلی دلم به حال شما می سوزه به خدا هیچ کاری نمی تونید انجام بدید مگر اینکه اونا ای که توی شهر های بزرگ هستن تظاهرات یا از این کارا کنن شاید شاید نتیجه بده
این جمله به تاریخ اضافه میشه که در دوران جمهوری اسلامی و مخصوصا وقتی حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش بود هر کسی پول داشت متونست درس بخونه!

آموزشکده = طویله
۰۸:۱۰ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

آموزشکده = طویله
فکر کنم تازه به این نتیجه رسیده باشید
ناراحت نباشید بیایید پیش خودم دوران آموزش دزدی قاچاق و قتل را آموزش بدم با مدرک دکتری تو این مملکت آخرش همینه
به قول دوستمون در دوران جمهوری اسلامی یا باید پول داشته باشی یا خانواده شهید و جانباز و سپاهی یا باید بری دزد و معتاد بشی
این بابایی ما فنی ها را بدبخت می کند
تازه فکر کردید قبول بشید چی میشه تازه اول بدبختیه باور نمی کنید از هر چهل نفر ورودی کاردانی فقط 20 نفر آخر فارق اتحصیل می شوند بقیه یا اخراج یا انصراف تنها راهش تظاهرات
هزار بار گفتم باید بره زیر نظر وزارت علوم این آموزش پرورش هیچ کاری نمی تونه این بابایی هم که خالی بند از آب در آمد (عجب دولت خدمت گزاری نه!!!!!)

بابایی دروغ گو دانشگاه که می گفتی کو
۰۸:۳۵ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

17 تیر ساعت 5 جلوی دانشگاه تهران برای بچه های فنی بدبخت چه کاردانی چه کارشناسی تا جواب نگیریم ساکت نمی شویم

بالاخر آزمون کاردانی به کارشناسی چه می شود ؟؟؟
آنقدر ساکت نشستیم که حقمون را هم خردن

*****************
بابایی دروغ گو دانشگاه که می گفتی کو

معصومه
۰۸:۳۵ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

خواهشا میشه بگید تکلیف کنکور آزاد چی میشه . با اینکه ثبت نامش انجام شده امکانش هست کنکورش لغو بشه ؟
خواهشا جواب بدید

شهين
۱۱:۱۲ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

آقاي حاجي بابايي:
تكليف اين همه درس خواندن و هزينه هاي هنگفتي كه صرف شما و تقديم شما ميشود چه نتيجه اي دارد؟واقعاكه…..

آينده تباه شده
۱۱:۴۴ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

عدالتي كه ازش حرف مي زنن هيمن بود.از اول هم ما بچه هاي فني شانس نداشتيم.واسه يه كارشناسي 2 با كنكور مي ديم ولي باز هم ارزشي واسمون قائل نيستن.نميدونم نظري ها كه هيچي بارشون نيست چرا اينهمه مورد توجه ان و به كنكورهاي چرتشون ماراتون ميگن.حالم از اين مملكت و حكومتي كه داره به هم مي خوره….

pooya
۱۲:۳۰ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

آقا یکی بگه تکلیف کنکور کارشناسی چی میشه ؟؟

maryam
۱۲:۵۳ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

سلام .یعنی سهمیه های ما هم پرید؟

مهم
۱۲:۵۵ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

توجه توجه
خبر خوش برای فنی ها
بچه های فنی می توانند بدون کنکور وارد دانشگاه اوین شوند :
*بدون شهریه
*سلف عالی با نهار و شام و صبحانه
*سرویس رفت و برگشت
*استادان مجرب
*بورسیه به دانشگاه رجایی شهر کرج یا قزل حصار و کهریزگ
*تحصیل تا دکتری (و یا تا عبد)
*ظرفیت تا یک میلیون نفر در ماه
*تمامی رشته های تحصیلی با کارگاه های ویژه حتی رشته آدم شناسی

***زود دیر است ***

samanta
۱۳:۴۴ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

آخه ما بدبختا حالا باید چی کار کنیم؟
چند وقت دیگه کنکور کارشناسیه بعد این …..ها باید با ما اینکارو بکنند
خدا به زمین گرمت بزنه بابایی
انشاالله توی هر کاری به بن بست بخوری

نمی دونم دیگه باید به این دولتو این وزراش چه فحشی داد
شب می خوابن و صبح پا می شن یه طرحی رو تصویب می کنند
باید اعتراض کنیم اینا آدم بشو نیستند

نیما
۱۳:۴۵ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

من وقتی دیشب این خبر رو شنیدم تصمیم گرفتم خودکشی کنم از دست شما داشتم دقت میکردم حیف من که چه شبهایی تا صبح بیدار بودم درس میخوندم حالا بابای بدبخت من پولش کجا بود بده دانشگهی آزاد بی بنده بار، اینقدر از عدالت حرف میزدین حالا کجاست این عدالتون نامردها!

مسی
۱۳:۵۱ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

کنکور کارشناسی چی میشه برگزار میشه یا نمیشه ؟
اگه برگزار نمیشه هماهنگ کنید بریم اعتراض کنیم حقمون رو بگیریم.
خاک تو سر من که پارسال به این دولت رای دادم ولی بار آخرم بود.

مجتبی
۱۴:۴۶ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

هر چی بر سرمون بیاد نصف حقمون نیست

از ریشه خرابه

ریشه این کشور به تباهی رفته

باید سوزانده بشه تا یک ریشه جدید رشد کنه

lmohammad
۱۵:۰۸ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

همه بدبختي ما شما تهراني هاي …هستين 1بار اعتراض نكردين خوب معلوم كه اونا فكر ميكنن گوسفنديم

ramtin
۱۵:۱۸ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

چرا صدا سيما هيچ اقدامي نميكنه . اخه ما بچه ها به كی شكايت كنيم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دارين با اينده هزاران نفر بازي ميكنين/ واقعا واست مهم نيست بابايي .

امير
۱۶:۵۳ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

به نظر من دولت بهترين کار رو داره ميکنه..بالاخره اوناييکه فني خوندنو کشککي ديپلم گرفتن بايد با ماها که 3 سال رياضي خونديم يه فرقي بکنن..

تحریم دانشگاه ها :
۱۷:۰۱ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

تحریم دانشگاه ها برای دانشجویان و هنرجویان فنی توسط وزارت قاصد آموزش و پرورش به قطعنامه 45658 شورای امنیت به امضای ” بابائی “جنایت کار

که بر اساس این قطعنامه فنی ها حق ورود به هیچ دانشگاه واقعی چه دولتی چه آزاد را ندارند و در صورت اعتراض و تظاهرات به اعدام محکوم می شوند این قطعنامه توسط مقامات بالادست از جمله رئیس جمهور رئیس مجلس جنتی و بقیه وزراء به تصویب در آمده و در دست اجرا می باشد ودر صورت کوچکترین اعتراضی کلا از زندگی منع و به فلسطین تبعید می شوید .

این کار برای پاسخگویی شدید در رابطه با تحریم ایران توسط شورای امنیت و آمریکا واروپا و گروه 100+5 می باشد.

majid
۱۷:۰۵ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

لعنت به این مملکت کوفتی که هر روز برای جونای مردم یه تصمیم می گیرن ” الهی که بابایی به زمین گرم بخوری “!

حمید
۱۷:۱۲ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

اول دبیرستان خر شدیم رفیتم فنی ولی بخاطر پیچوندن پیش دانشگاهی رفیتم فنی و بجایی این که تا ساعت 12 مدرسه وایستیم تا 2.5 میموندیم ولی کشککی کشککی هم نبود بیشتر این کاردانشی های از خدا بی خبرن که واقعا کشککی دیپلم گرفتن

***ولی دولت غلط می کنه این کار را کنه من که میدونم تو از باجگیران دولت هستی و
آمدی جلوی اعتراض ما را بگیری و تفرقه بیاندازی ولی کور خوندی ما تا آخر می ایستیم.

مهناز
۱۷:۱۷ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

راستی چرا صدا وسیما هیچ چیزی در رابطه با این واجعه نمی گه همش در رابطه با لبنان و فلسطین و عراق و افغانستان.( یک آخوند تو لبنان مرده همش اونو نشون میدند ولی حرفی از ما نمی زنند )
فقط تبعیض و وطن فروشی مسئولین ما که ایرانی نیستند عربند.
برای سراسری ها از یک هفته قبل برنامه داشتند خوش به حالشون می رن دانشگاه واقعی ما فنی ها که آدم نیستیم

majid
۱۷:۲۳ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

بچه کسی خبر داره که کنکور کاردانی پیوسته به صورت قطعی برداشته شده یا نه ؟ ” لطفا جواب دهید”

محمدرضا
۱۷:۲۴ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

سلام ، چرا چرت ميگيد آقا امير؟! ………..
فكر نكنم اصلاً رشته هاي نظري مثل ما كار بلد باشن .
رشته هاي نظري درس ميخونن( 3 سال !) آخر هيچي يادشون نميمونه و بعد كنكور يا خنگ ميشن يا خيلي ….

البته خيلي عذر ميخوام . 🙂 ………
موفق باشيد

شایان
۱۷:۳۱ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه به خدا الان بهترین موقعیته چون هم آزمون کاردانی پیوسته و هم کاردانی به کارشناسی حذف می شه و هم آینده دانشجویان فنی که الان دارند کاردانی یا کارشناسی می خونند نا معلومه هر کی هم که موافقه به دوستان هم بگویید یک بار تجمع درست و حسابی بعد ببینید بخاطر آبرو خودشون هم شده شاید یه کاری کنند لطفا دنبالش را بگیریم و از طریق همین سایت و انجمن
حداقل حرف خودمون را به همه می زنیم و همه درد ما را می فهمند .

محمدرضا2
۱۷:۴۳ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

شايان تاييد .

من هستمممممممممممممممممممم

فك كنم بهترين راه همينه !

majid
۱۷:۵۱ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

اقا من هم با تجمع موافقم چون مثل اینکه بوش میاد این اقای بابایی ادم بشو نیستش !
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

حسین
۱۷:۵۹ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

ما هم هسسسسسسستیم اقا شایان :
” دیگه مثل اینکه تنها راه تجمع و تظاهرات چون مثل اینکه ما بازیچه دست اقای به قول معروف وزیر ” بابایی” شدیم چون یه روز صبح پا میشن میگن کنکور هست یه روز میگن کنکور نیست تکلیف ما رو باید معلوم کنن که ایا این کنکور نحث کاردانی هست یا نه “

علی
۱۸:۰۲ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

ما هم هسسسسسسستیم ===>>>
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

محمد
۱۸:۰۲ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

من کارشناسی تو شمسی پور می خونم ولی باز هم من پایم فقط اول زمان بندی کنید ما هم می اییم
جنگ تا پیروزی

بابایی دوروغگو مرگت باد مرگت باد!!!!!!
۱۸:۰۶ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

ما هم هسسسسسسستیم ===>>>
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

سامان
۱۸:۱۱ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

ما هم هسسسسسسستیم ===>>>
به قول دوستمون “محمد” که میگه جنگ تا پیروزی؟؟؟
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”
زمان و ساعت تجمع بزودی از همین سایت اعلام میشود اگر که مدیر سایت اجازه دهند

سامان
۱۸:۱۸ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

بچه ها چرا اینقدر بی بخارید پس چرا برای تجمع اعلام امادگی نمی کنید . همین من و شما ها اینقدر بی بخار بودیم که این بلا ها به سرمون اومدش پس هر کس که میخواهد در این تجمع شرکت کند در کامنت خود این پیغام را بگذارد ==>>>
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

به امید اغاز ثبت نام دوباره کاردانی پیوسته 89

فرهاد
۱۸:۳۳ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

آقا شایان من هم تا اخر خط هستم
به نظر من پنجشنبه همین هفته ساعت 11 اول جلوی سازمان سنجش (همه می آییم)
آدرس: تهران-خيابان کريم خان -جنب پل کريمخاني-بعد از تقاطع ويلا-پلاک 218-سازمان سنجش آموزش کشور
آدرس وزارت علوم : شهرک غرب میدان صنعت ، خیابان هرمزان ، خیابان پیروزان ، ساختمان وزارت علوم
لطفا نظر خود را در رابطه با تاریخ و زمان تجمع ذکر بفرمائید تا زمان بندی کنیم الان آموزشکده ها هم تعطیل است همه می آیند فقط به دوستان خود هم بگوئید
*آقای امیر که سه سال ریاضی خوندی به قول حمید تو مزدور دولت هستی و کور خوندی ما همه با هم هستیم ما فنی ها بجای یک کنکور و چهار سال درس خوندن دو کنکور و شش سال رشته خود را می خونیم وقتی شما وارد دانشگاه می شوید به جز ریاضی هیچی بلد نیستید ولی ما مخ دروس تخصصیم .
———
مدیر سایت : سازمان سنجش توی این قضیه هیچ کارس. فعلا برای تجمع دست نگه دارید، این موضوع توی مجلس قرار پیگیری بشه

معترض
۱۸:۴۰ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

آقا شما وقتش را معلوم کنید ما هم تقریبا 20 نفر از اراک میایم
فقط هر چه زودتر روز و ساعتش رو معلوم کنید.

رضا
۱۸:۴۲ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

منم هستم.

“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

رضا
۱۹:۰۲ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

آخه تا كي دست رو دست بزاريم ؟ موقعي كه بيان رشته ي فني و حرفه اي رو كلاً حذف كردن تجمع كنيم ؟

بالاخره سازمان سنجش نبايد بدون هماهنگي اين خبر رو ميداد كه 15 تير تا 22 ثبت نامه. ما ميخوايم اعتراز خودمون رو به نمايش بزاريم تا بفهمند كه نبايد با احساسات و 12- 13 سال تحصيل چند ميليون محصل ابنچوري بازي كنن !!!

عليرضا از بوشهر
۲۰:۴۷ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

سلام به تمام دوستان

من كه كارداني تموم كردم و به گفته بوشريها خرمون از پل گذشته ، ولي اين خبر كه شنيدم خيلي ناراحت شدم ، خدا كنم اين طرح لغو بشه.

مهین
۲۱:۲۲ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

من و دوستانم هم هستیم آقای شایان
با تشکر از مدیر سایت که سایتش تنها امید ما فنی ها است.ولی چون که آموزش و پرورش هیچ گونه پاسخ گو نیست مجبوریم جلوی سنجش یا وزارت علوم ویا حتی مجلس تجمع کنیم و اگر اعتراضی نکنیم مطمئن باشید از همین هم بدتر می شود و آینده نداشتمون از بین می رود.
به نظر من الان تمام فنی ها چه هنرجویان چه کاردانی ها و چه کارشناسی ها با هم متحد شده ایم و الان حداقل یه بهونه داریم تا صدای اعتراض خود را به نظام آموزشی کشور در رابطه با این بی عدالتی ها برسانیم مطمئن باشید باید کل نظام آموزشی فنی تغییر کند تا بعدا هم این مشکل پیش نیاد فکر کنید4سال درس بخونید و بگویند مدرکتون ارزش نداره .حتی اگر کنکور های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته هم بعدا برگزار بشه مطمئناً اوضاع ما بهتر نمی شه و مشکلاتمان همچنان پابرجاست الان ما می توانیم آینده کل فنی حرفه ای ها را معلوم کنیم تا نسل های بعد هم با اطلاع بیشتر وارد هنرستان ها بشوند و یا همه وارد دبیرستان شوند وهنرستان ها جمع شوند فکر می کنند ما فنی ها از سر ناچار و کم سوادی می رویم هنرستان که این موضوع کاملا برعکس است کسانی که اول دبیرستان درسشون از ما بدتر بود الان در دانشگاه های معتبر درس می خونند ولی ما را حتی به حساب نمی آورند .مشکلات ما فقط برگزار نشدن آزمون کاردانی یا کارشناسی نیست بلکه ما نسبت به همه بی عدالتی ها است که ما تا کارشناسی در هیچ یک از دانشگاه های معتبر ایران نمی توانیم درس بخونیم که حتی برگزار نشدن کلاس ها به صورت مختلط ناشی از این است که ما هنوز دانش آموز هستیم و واقعا ارزشمون از این پیام نوری ها و حتی پودمانی علمی کاربردی هم کمتره و باید زیر نظر آموزش و پرورش در جایی در حد مدرسه درس بخونیم که هیچ گونه از امکانات دانشگاهی ندارند و نظام آموزشی آن هم نا معلوم است و حتی باید از آن رشته در سراسری ها هم بیشتر واحد پاس کنیم.یه درس مثل کارآموزی را سه بار پاس کنیم ولی بعضی درس ها را اصلا نمی خونیم که اگر بخواهیم کارشناسی ارشد ادامه بدهیم به مشکل می خوریم.کسانی هم که الان یا قبلا از این طریق مدرک گرفته اند هم مدرکشون بی ارزش می شود.از همین جا از همه فنی ها در خواست می کنم با هم متحد شویم تا درد و دل ها و مشکلات بی شمار خود را به همه برسانیم این صدا وسیما و مسئولین که هیچ گونه پاسخ گو نیستند .

صدای جوان معترض
۲۱:۳۱ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

همه می آییم تا پیروزی
دیگر سکوت جایز نیست باید به فکر اعتراض باشیم
ما فقط یک مشکل نداریم باید همین الان سرنوشت فنی ها معلوم شود در این یک سال مسئولین زیاد حرف زده اند ولی این دفعه فرق دارد.دیگر ما فریب این حرف ها را نمی خوریم که با یه وعده همه دوباره ساکت شویم.من وتو تا جواب نهایی ساکت نمی شویم.این من وتو هستیم که سرنوشت خود را معلوم می کنیم و آن را به مسئولین بی کفایت نمی دهیم.

ی
۲۱:۴۶ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

تو این سایت برید برایه اعتراض
http://alef.ir/1388/

ناشناس
۲۲:۰۴ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

از مدیر سایت خواهش میکنم یه پیغام بده مبنی بر متحد کردن بچه ها برای برگزاری یه تظاهرات گسترده، تا کامنت های بچه ها همچون گذشته به باد هوا نره.
مثلا تو این پیغام زمان و مکان دقیق تجمع را قید کنه و یک سیستم نظرسنجی بذاره کسایی که میخوان بیان اعلام آمادگی کنن.
من خودم دانشجوی کارشناسی دانشگاه رجائی هستم ولی برای احقاق حق بچه های فنی هر کاری میکنم.
بدونید که تو این مملکت با راههای مسالمت آمیز و مذاکره نمیشه کاری کرد…

||||| فقط اعتراض |||||

ربکا
۲۳:۲۰ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

سلام ….آخ خدا …جان هر کی دوست دارین نگین آزمون کارشناسی برگزار نمیشه پدرم در آمد توی این 6ماه خواهش میکنم از یک جا خبر موثق بگیرین اعلام کنید

کوروش
۲۳:۲۶ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

وقتی یک عده آدم عرب پرست و بی سواد در راس حکومت قرار بگیرند و فقط و فقط شعار های “عوام فریبانه ” سر بدهند ، وضعیت مملکت از این بهتر نخواهد شد . به راستی که حکومت ما ، حکومت امام زمان است و این دولت هم ، خدمتگذار مردم . اگر این حکومت انرژی و هزینه هایی را که صرف غزه و لبنان میکند را صرف علم و دانش میکرد قطعا ما نیاز به کنکور در هیچ رشته و مقطعی نداشتیم
*** و اما یک موضوع مهم ***
بعد از تماس های مکرر با سازمان های آموزش و پرورش ، سازمان فنی و حرفه ایی ،سازمان تربیت معلم شهید ثانی، سازمان سنجش و نهاد های مختلف به دلیل عدم دریافت جوابی منطقی و کارشناسانه تصمیم به شکایت از سازمان مذکور نزد دفتر ریاست جمهوری گرفتم .
بعد از گذشت مدت زمانی نسبتا زیاد ، با صدای اپراتور مربوطه به خود آمدم که واژه “سلام و علیکم ” را به صورت خیلی غلیظ تلفظ نمود .
بعد از کلی توضیح و آوردن دلیل و منطق که چرا به این همه از داوطلبان واقعا “مظلوم ” استرس وارد میکنید و از حق قانونی شان دفاع نمیکنید .
اپراتور مربوطه چند سوال را مطرح کردند :
اپراتور : “اول شما به بنده بفرمایید که کنکور را کدام سازمان باید برگذار کند ؟
من : سازمان سنجش وظیفه ی برگزاری آزمون را به عهده دارد ، اما وزرات آموزش و پرورش وظیفه ثبت نام و هدایت ما را به عهده خواهد داشت .
حدودا چند دقیقه زمان برد تا ایشون مطلب بالا را درک کنند . و در آخر با جوابی کاملا مسخره و خنده آور به بنده فرمودند :
اپراتور : ” بسیار خوب ، من شماره وزرات آموزش و پرورش را به شما خواهم داد ، تماس بگیرید و این موضوع را پیگیری نمایید ” !!!!!!!ا
من : شماره وزارت رو هم می تونستم ، از سامانه ی تلفن گویا بگیریم . مشکل اینه جوابی ندارند .
اپراتور : شما تلفن را قطع کنید و دوباره شماره را بگیرید ، این بار به جای تماس با اپراتور ، شکایت خود را ضبط کنید ! و تلفن قطع شد .
این بود جواب یک کارشناس ، دفتر ارتباط مردمی ریاست جمهوری

کوروش
۲۳:۳۳ ~ ۱۵ تیر ۱۳۸۹

در جواب امیر در رابطه با تفاوت بچه های فنی و ریاضی باید موافقت 100 % خودم رو اعلام کنم . مدرک بچه های ریاضی و فنی با هم کاملا متفاوت هستند . و این تفاوت در زمان فارغ التحصیل شدن بیشتر نمایان میشود زیرا :
بچه های فنی در شرکت های خوب و معتبر مشغول به کار می شوند ( به دلیل بلد بودن کار )
اما بچه های ریاضی باید مدرک خودشون رو پشت ماشین نصب کنند و اقدام به مسافر کشی نمایند .

معترض !
۰۱:۵۹ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز .

اول متاسفم واسه اون عزیزی که اومد گفت شما فنی ها کشکی دیپلم میگیرید…

واقعاً باید برم خدمت و از این مملکت کوفتی تا ابد خارج شم – ایران فقط به درد قبرستون شدن میخره – همین !
آخه این چه کشوریه که به این راحتی آینده ی هزاران جوون بی گناه رو تباه میکنن ؟ آخه مگه میشه کنکور حذف شه ؟ پس کو شعارهایی که میدن که آینده ی مملکت دست ماست ؟ کوووووووو؟ همش دروغه !

باشه اشکالی نداره – باعث و بانیش رو سپردم به خدا !
من نمیدونم چه گناهی کردم !
اما تا پای جونم میمونم واسه اینکه حقم و بگیرم.

ما هم هستیم…

HeWillCome
۰۶:۴۶ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

سلام

فکر می کنم، فقط تجمع بتونه کمک کنه!
فرصت کمی مونده، نباید وقت رو از دست داد

به جای نفرین و لعنت، فکری بکنید!

من تو ما می شویم
۰۸:۰۷ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

ما همگی هستیم شما چطور؟
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”
در پایان نظرات خود را دررابطه با تاریخ و زمان ومحل تجمع در میان بگزارید .

سجاد ::::::::: “همگی برای یک هدف”
۰۸:۱۳ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

منم پایم
فقط زودتر خسته شدیم دیگه شما که دانشجو هستید و وارد هستید زودتر ترتیب این تجمع را بدهید.
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

یک سال درس نخوندم که این اتفاق بیافتد من پول آزاد و غیر انتفاعی را ندارم .

الهام
۰۸:۱۷ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

اقای حاجی بابایی خدااز رو زمین بردار که ما رو بدبخت کردی بچه ها زمان اعتراض مشخص کنیدما هم با دوستانمون میایم اونجا

محمدرضا
۰۸:۲۵ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

ما هم آماده ایم شما دستور دهید و زمان را معلوم کنید چقدر ترسو هستید نترسید
ما همه با هم هستیم و تا آخرش هم می ایستیم
بابایی دروغ گو با سرنوشت این همه جوون بازی نکن بد میبینیا
راستی چرا کاردانی پودمانی که تازه دارن یک بار دیگه دیپلم می گیرند زیر وزارت علوم هستند ولی ما هنوز ول معتلیم آموزش و پرورش تو کار خودش مونده پول معلماشو نداره بده اومده به ما فنی ها گیر داده کی این فنی حرفه ای را درست کرد خدا لعنتش کنه.

“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”
تنها راه همین است آفرین بر شایان شجاع و با غیرت دمش گرم .

majid
۰۸:۴۷ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

حیف که من تهران نیستم و خیلی هم از تهران دورم وگر نه منم با هاتون میومدم  

تارا
۰۹:۱۵ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

این عدالت نیست پس حق ماکه 1سال تمام وقت و هزینه گذاشتیم چی میشه
ایشالا خیر نبینن که اینجوری با آینده ما بازی میکنن
فریاد بی صدای مارو کی میخوان بشنون
اااااااااااااااااای خدا شکرت که آینده ما افتاده دست کیییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمود طالع
۰۹:۳۳ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

تحصن و اعتراض دسته جمعي جلوي مجلس يا وزارت اموزش و پرورش یا سازمان سنجش و یا ….
راهش فقط همينه،چه داوطلبان کارداني پيوسته چه کارشناسي ناپيوسته
بايد دسته جمعي اعتراض کنيد
خدا نگذره از کساني که با سرنوشت دانشجويان فني بازي ميکنند….

تاریخ تجمع کی است ؟منم میام
۰۹:۴۵ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته برای دانشجویان فنی لغو شد تا اطلاع بعدی
حالا چه خاکی تو سرمون بریزیم .
اگر مجلس کاری می خواست انجام بده تا به حال انجام داده بود این مجلس به جزء خوردن و خوابیدن هیچ کار دیگری بلد نیستند باید خودمان یه فکری کنیم
با تشکر ویژه از مدیر سایت

حمید
۰۹:۵۰ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

پس تکلیف کنکور کاردانی به کارشناسی چی میشه سهمیه روزانه اونم خذفه ؟؟؟
بچه ها خودتونو نبازین انشاالله همه چی درست میشه

Ok تائید می شود :::::::::::::
۰۹:۵۱ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

Ok تائید می شود

تارا
۱۰:۰۹ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

اااااااااااااااااااااااااای ایــــــــــــــــــــــــــشالا به زمین گرم بخورن
ایــــــــــــــــــــــــــــشالا داغ بچشون به دلشون بمونه که با احساسات و آینده ما دارن اینجوری بازی میکنن
ایـــــــــــــــــــــــــــشالا یه بلایی سرشون بیاد که خودشونم نفهمن از کجا خوردن
ایــــــــــــــــــــــــــــــــشالا ماردشون به عذاشون بشینه
که یه مشت آدم بی سواد شدن همه کاره این مملکت
ترووووووووو خدا نظرمو بذارید بقیه ببینن آمین بگن
خواهش میکنم
آمــــــــــــــــــــــــِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِن

كاميار
۱۰:۳۶ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

شما مردم حقتون . سال قبل بايد فكر ايجارو ميكردين نه الان. هر كي مطلبو گرفت خوش به حالش

معصومه
۱۱:۰۶ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

واقعا چرا این همه تبعیض . این همه امید خانواده هامون برای ادامه تحصیل ما چی میشه . واقعا یه قضیه ای هست که اول سنجش اعلام می کنه ثبت نام شروع شده بعد از چند ساعت اعلام لغو ثبت نام می کنن . معنیش چی می تونه باشه . حتما ضرر و منفعت بزرگی تو این کار هست . لعنت به این مملکتی که آینده ی جووناش به هیچی بند نیست

طیبهوالهام
۱۱:۱۹ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

زمان اعتراض روز شنبه 19تیرساعت

طیبه والهام
۱۱:۲۶ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

زمان اعتراض روز شنبه 19تیرساعت9صبح یاد تون نره

alma
۱۱:۳۸ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

من که کارم جور شده درس هم نخوندم علاقه ای هم به درس ندارم من از اول سال تا حالا درس نخوندم و همش با تقلبی قبول شدم.بابایی بخاطر دوستام انشاالله گور بابات توی قبر بلرزه مگه خودت کره خر نداریی که اینطوری کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای تاسیس انجمن دانشجویان فنی برای دفاع از حق خودمان
۱۲:۱۳ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

از تما دانشجویان آموزشکده و دانشکده ها تهران و دیگر شهر ها چه دانش آموز چه دانشجو کاردانی یا کارشناسی و چه دختر یا پسر فرق نمی کنه مهم اینه که ما همه فنی هستیم و پشت هم هستیم
درخواست می شود که یک تجمع درست و حسابی درست کنیم که همه حتی سراسری ها هم بفهمند
که ما هم هستیم و از حق خود دفاع می کنیم .و جلوی این تبعیض و نابرابری ها را می گیریم
منم مطلب زیر را تائید می کنم و پایم فقط سریع تر تا دیر نشده
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

یک جوون فنی عقده ای
۱۲:۳۶ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

داستان چیه این همه کامنت ولی هر چی هست منم هستم ولی تا می توانید کامنت های این مطلب را زیاد کنید تا صدای خود را به مسئولین بی خیال برسانیم بابا ما هم آدمیم گوسفند نیستیم که این جوری ما را بد بخت میکنند بعد می گن دزد و معتاد در کشور زیاد شده بخاطر همینه دیگه جوونا عقده ای شده اند.

زمان و مکان را تعیین کنید ما هم خودمون یه ایلیم همه می آییم

امیر
۱۲:۳۸ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

ما که همیشه هستیم
لطفا نظر خود در رابطه با تجمع را در وبلاگ زیر در میا بگذاری
Eteraz-fani.blogsky.com
با تشکر امیر

http://eteraz-fani.blogsky.com

majid
۱۲:۵۸ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

سلام به همه ی بچه های با مرام فنی :
یه اطلاعیه درباره تاریخ،زمان و محل تجمع رو اگه مدیر سایت لطف کنن در صفحه اصلی سایت یا حد المقدور به صورت کامنت در همین جا بیان کنن خیلی خوب میشه فقط یه کم زودتر وقت داره میگذره
با تشکر از مدیر سایت کارشناسی

majid
۱۳:۲۹ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

هر کسی که می خواهد در این تجمع بزرگ شرکت کند نظر خود را در وبلاگ زیر بیان کند
http://eteraz-fani.blogfa.com
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”
به امید شروع دوباره ثبت نام کاردانی پیوسته 89

جدید
۱۴:۰۷ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

جزئيات توزيع كارت و برگزاري آزمون كارشناسي ناپيوسته 89

http://www.daneshnews.com/news/view.aspx?mid=1&bid=20&nid=5510

ناشناس
۱۴:۱۱ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

كسايي كه نگران كنكور كارشناسي هستند:
باتوجه به مطالب سايت زير كنكور كارشناسي برگزار ميشه پس نگران اين موضوع نباشيدhttp://www.daneshnews.com/news/view.aspx?mid=1&bid=20&nid=5510

تارا
۱۴:۲۷ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

بچه ها با این تظاهرات 100% موافقم
ما تهران نیستیم ولی خیلی دوست داشتم که منو دوستام هم میومدیم
حق نگه دارتون
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”

جلال
۱۵:۳۵ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

انا لله وانا الیه راجعون….
واقعا نمیدونم چی بگم یک سال تلاش و امید. یعنی همش الکی .. مگه این نظری های خاک بر سر از ما چه برتری دارن که این همه بهشون اهمییت میدن. چه طوری می تونن با سرنوشت اینا همه جووووون بازی کنن. بابایی مرگت بااااااااااااااااااااد. ایشالله یه زمین گرم بخوری. ما فنی ها پشت همیم دیگه نبید ساکت زمان داره میره. باید اعتراض کنیم و حقمونو از این نامردا بگیریم. ما هم از اصفهان میایم مطمئن باشید قفط سریعتر… همه چیز درست میشه .

بابائی بجنگ تا بجنگیم
۱۸:۳۸ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

دیگر سکوت جایز نیست ما هم به شما می پیوندیم برای تجمه و تظاهرات علنی
بابائی بجنگ تا بجنگیم

majid
۲۲:۵۶ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

هر کسی که می خواهد در این تجمع بزرگ شرکت کند نظر خود را در وبسایت زیر بیان کند
hhttp://eteraz-fani.tk
“تظاهرات و تجمع جلوی سازمان سنجش و بعدش هم وزارت علوم هر کی هست آخر کامنتش این مطلب را تایید کنه”
به امید شروع دوباره ثبت نام کاردانی پیوسته 89

سارا
۲۳:۰۴ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

عمرآ اگه کنکور کارشناسی ناپیوسته برگزار بشه، اینا سیاست دارن ، گفتن برگزار میشه که بچه های کاردانی و کارشناسی با هم متحد نشن، میخوان مثل کاردانیا دقیقه 90 اعلام کنن که کنکور لغو شده.
چون می دونستن که اگه به کاردانیا بگن آموزشکده ها پذیرش ندارن و انتخابشون فقط میتونه غیر انتفاعی باشه، و بچه ها اعتراض می کنن گفتن کلا لغوه، واسه ماهم همینه که صداشو در نیاوردن

فرشته
۰۰:۱۲ ~ ۱۷ تیر ۱۳۸۹

توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه
توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه
توجه توجه توجه توجه توجه توجه
ما هم هستییییییییییییییییییییییییییییییییییییم
من رشته ریلضی هستم اما تو این تظاهرات میام وقتی خبرو شندیم باور کنید به اندازه شما ناراحت شدم به نظر من هر کسی که انسانیت داشته باشه (منظورم تمام دانش آموزان از هر رشته ایه چه فنی چه نظری) باید اعتراض کنه درسته که حل شدنش برای ما نظری ها فرقی نمیکنه ولی فقط کافیه یه لحظه فقط یه لحظه خودتونو جای بچه های فنی بذارین این اصلا انصاف نیست

رضا
۱۴:۲۴ ~ ۱۷ تیر ۱۳۸۹

سلام . قرارمون شد دوشنبه 21 تيرماه مقايل مجلس شوراي اسلامي ساعت 9 .
ديگه خسته شدم ، جان ماردتون بيياييد ….

علیرضا
۱۹:۴۴ ~ ۱۸ تیر ۱۳۸۹

فقط این رو میتونم بگم وزارت سنجشیها واموزش پرورشی ها خیلی بدبخت هستند خرج فنی و حرفه ای ها را ندارند اما خرج نظری ها را دارند

آه هو وا ویلا
۲۱:۱۰ ~ ۱۸ تیر ۱۳۸۹

سلام ، تازه خدمت هم هست خیلی ها رو وروودی مهر حساب کرده بودن که اگه نشه باید پاییز امسال جای کلاس درس تو کلاس های آموزشی خدمت با بدن داغوون و پوتین اشک بریزن به خاطر چیییی؟ چوون درس نخووندن ؟؟؟؟؟؟

یه دوست
۲۲:۴۲ ~ ۱۸ تیر ۱۳۸۹

سلام بچه ها
ناراحت نباشین انشاءالله هر چه زودتر مشکله مون درست میشه این هم سرنوشت ماست.

مهندسان آینده کامپیونر(سارا و ساره)
۲۲:۴۵ ~ ۱۸ تیر ۱۳۸۹

ناراحت نباشین بچه ها!

امیر و شایان و …..
۱۰:۵۹ ~ ۱۹ تیر ۱۳۸۹

رضا این همه حرس نخور ما که هرچی گفتیم تجمع راه حله کسی توجه نکرد
بخاطر چند نفر ترسو بی بخار ما هم باید بسوزیم ؟
لطفا کمی جدی باشید با این آه هو وا ویلا کاری درست نمی شه.
eteraz-fani.blogsky.com
eteraz-fani.tk
یه ایمیل به من بزن تا با هم تجمع را هماهنگ کنیم.دمت گرم
pspid@yahoo.com
فکر کنم تازه می خواهی کنکور کاردانی پیوسته بدی منم کاردانی به کارشناسی امسال میدم
ولی به امید پیروزی همه فنی ها

زهرا
۱۳:۴۷ ~ ۱۹ تیر ۱۳۸۹

آخه اینم شد کشور؟
اگه من بودم میرفتم لهشون میکردم

چرا واسه ما ارزش قائل نیستن

من که خودم کاردانیم را گرفتم..3 هفته دیگه کنکور دارم
اما
متاسفم واسه این مسئولان محترم که سرنوشت اینا همه جوون افتاده دسته این……..

رشته ریاضی ها یه کنکور میدن دانشگاه آزاد…لیسانس کامپیوترشون را میگیرن بدون هیچ دردسری
ما بیچاره ها باید واسه همون لیسانس دو بار کنکور بدیم و چه دردسرایی نکشیم
تازه داننشگاه دولتی هم تو شهرمون نداریم باید بریم غیر انتفاعی!!!!!!!

آخرش هم میگن از غیرانتفاعی لیسانس گرفته تازه اگه همونش را هم قبول شیم!!!!!

……….

نارویی
۱۸:۲۱ ~ ۱۹ تیر ۱۳۸۹

آقا جون باباتون اونایی که تهرانن شورش کنن باور کنید خاک بر سرمون میشه ما بدبختای کاردانشی چه گناهی کردیم که باید به پای اینابسوزیم
یعنی چی که باید حذفش کنن مگه ایران فقط باید دکتر داشته باشه بابا چندتا مندسم لازمه

به تو چه
۱۸:۲۷ ~ ۱۹ تیر ۱۳۸۹

امیر و شایان و …، هیچ غلطی نمیکنید مگه مملکت دست شماست که تجمع کنین!

ناشناس
۲۳:۴۴ ~ ۱۹ تیر ۱۳۸۹

این به تو چه هنوز زنده ست؟!!

نسترن
۰۹:۴۹ ~ ۲۰ تیر ۱۳۸۹

آقای “به تو چه” چقدر پول از این مقامات دولت گرفتی که اینطوری طرفشون را می گیری؟
ما که تجمع می کنیم تا درس عبرتی برای شما آدم فروش ها و خودفروش ها باشد.

خطاب به به توچه
۱۰:۴۹ ~ ۲۰ تیر ۱۳۸۹

آقای به توچه ما تجمع میکنیم هیچ کس هم نمیتونه جلومون رو بگیره تو و مسوولین بی لیاقت این مملکت هم نمیتونن کاری کنن
اگه راست میگی فردا بیا جلوی ما را بگیر ببینیم میتونی.

سعید
۱۶:۴۷ ~ ۲۱ تیر ۱۳۸۹

7 – و از همه مهمتر ، تکلیف منه بدبخت که به امید قبولی توی دانشگاه پا شدم رفتم سربازی تا اینکه مثلاً غیبت نخورم و بتونم بطور قانونی معافیت تحصیلی بگیرم و برم دانشگاه ، چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احمد
۲۱:۵۵ ~ ۲۱ تیر ۱۳۸۹

گفته بود ن كنكور باري فني مستقيم به كارشناسي مي شود و لي حالا چرا دارد حذف مي شود ، حالا كاملا تصويب شده ؟

عطا خان عمو
۱۹:۲۰ ~ ۲۲ تیر ۱۳۸۹

من که خرم از پل گذشته و تابستان امسال کاردانیم رو می گیرم

واقع بین باشین
اینا فنی و کاردانش رو مثه گوسفند میدونن و به نظر من اعتراض و تجمع و اینا هم فایده نداره
از من میشنوین یا برین دانشگاه آزاد یا اگه مثه من پول ندارید قید درس خوندن بزنین(ما که مدرک داریم چه کاره شدیم!) یا اگه میشه تغییر رشته بدین و مثه بچه های ریاضی و تجربی و انسانی بشین یا دفترچه بگیرین برید خدمت یا اگه دخترین خودتونو ببندید بیخ ریش یه شوهر یا برین بمیرید!
خلاصه کلام:
ما ها که سوختیم ، اگه کسی رو میشناسین که می خواد بره فنی نذارین.
جواب گوسفندایی که می گن فنی ها چیزی بارشون نیست یک کاردان فنی رو با یک کارشناس غیر فنی مقایسه کنن بعد چاک دهانشون رو باز کنن

اکرم
۱۹:۲۳ ~ ۲۲ تیر ۱۳۸۹

بچه های فنی :
لطفا هر کی یه تاریخ از خودش تعیین نکنه . بابا هماهنگ باشیم سر یه ساعت مشخص همه باهم جلوی هر جایی که تعیین میشه باشییییییییییم.
برای اثبات اینکه هستیم. فقط زودتر . به خدا چشم شهرستانییا یی که خیلی دورن به ماست.
به امید احقاق حق مسلممون

Eteraz-Fani.IR
۱۱:۲۸ ~ ۲۵ تیر ۱۳۸۹

برای شرکت در نظرسنجی و اعتراض به لغو ثبت نام کنکور کاردانی پیوسته و اخرین اخبار در خصوص کاردانی پیوسته میتوانید به وبسایت زیر مراجعه کنید :

http://www.Eteraz-Fani.IR

سينا شيري
۱۵:۱۲ ~ ۲۶ تیر ۱۳۸۹

تأسف.
ولي به نظر من بايد جواب موشك رو با موشك هسته اي داد تا واسه همشون عبرت بشه
من اهل تبريز هستم اگه موافق باشيد يه تظاهراتي جلوي آموزش و پرورش تموم استان ها راه بيندازيم

nina
۰۰:۲۹ ~ ۴ مهر ۱۳۸۹

ای ول بچه ها. با حرفاتون حال کردم.
حلا که کنکور کاردانی رو دادیم معلوم نیست نتایج کی میان؟؟؟؟؟؟
ای خدا یکی به داد ما نمی رسه؟ یه کار میکنن از اومدنت تو فنی پشیمون شی.
من یه سال دوم تجربی رو خوندم ولی به خاطر علاقه اومدم فنی و ازدوباره دوم رو خوندم. یعنی یه سال موندم عقب. حالا هم که این طور شد بابا آبرو برامون نذاشتن.

حسام دهبانیان
۱۳:۴۷ ~ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۰

من ناامیدم یعنی می خوام بگم همه ی ما ناامیدیم
این همه نظر از ته قلبتون بود
یه سوال تو دلمه که کسی نی از ما دفاع کنه
من هنرجوی ممتاز فرهنگ جوانم هنرستانی در میدان انقلاب من درس میخوندم به امیداین که وارد دانشگاه بشم اماحالا…فقط چنتا نقطه من یا مارواز آیندمون جدا کرد میخوام بگم حق ما بود که……….