آخرین خبر ها
پاسخ به سوالات متعدد کاربران

آیا این حقیقت دارد که فارغ التحصیلان کاردانی پیوسته که معدل کاردانیشان زیر 14 است باید در کارشناسی 24 واحد جبرانی پاس کنند ؟

بله ، طبق بخشنامه جدید وزارت علوم دانش آموختگان دوره هاي کارداني پيوسته ، در صورتي که ميانگين معدل آنها 10 الي 13/99 باشد به شرط پذيرفته شدن در دوره کارشناسي ناپيوسته دانشگاهها و موسسات آموزش عالي بايد 24 واحد درسي را طي دو نيمسال  مطابق سرفصل مصوب رشته پذيرفته شده به عنوان واحد جبراني بگذرانند تا به جاي مدرک پيش دانشگاهي آنان ملاک عمل قرار گيرد. مدت مذکور به سنوات تحصيلي دانشجو افزوده مي شود.

سلام خسته نباشید می خواستم بدونم بلاخره کی دفترچه کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد قراره بیاد و کنکور در چه زمانی برگزار میشود ؟

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی سال 89 نهایتا تا اواخر مهرماه انجام میپذیرد و کنکور هم احتمالا در اواخر آذرماه برگذار میشود

 

سلام ممنون از سایت خوبتون یه سوال داشتم دانشگاه علمی کاربردی بهتره یا غیر انتفاعی و هزینه های این دو دانشگاه تقریبا چقدر است ؟

بهتر بود یا نبودن یک دانشگاه به صورت کلی قابل بیان نیست. مثلا ما هیچوقت نمیتوانیم بگوییم دانشگاه سراسری حتما بهتر از غیر انتفاعی یا علمی کاربردی است و یا سطح دانشگاه آزاد حتما پایین است بلکه باید واحد های دانشگاهی را با هم مقایسه کنیم. اگر ما دانشگاه های خوب را رتبه بندی کنیم ممکن است در ده دانشگاه برتر ایران ( در مقطع کارشناسی ناپیوسته ) دانشگاه های سراسری، علمی کاربردی، غیر انتفاعی و آزاد به صورت مختلط وجود داشته باشد.  هزینه دانشگاه های علمی کاربردی میانگین هر ترم حدود 300 هزار تومان و غیر انتفاعی حدود 400 هزار تومان است. از نظر ارزش مدرک هم همه دانشگاه های سراسری، غیر انتفاعی، علمی کاربردی و آزاد در یک سطح هستند و مدرک این دانشگاه ها با مهر وزارت علوم صادر میشود لذا قابل ترجمه برای ادامه تحصیل در خارج از کشور نیر هستند.

 

لطفا شهریه های دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد را اعلام نمایید

شهریه سال گذشته ( 1388 ) این دانشگاه به این صورت بود. امسال احتمالا به دلیل اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها باز هم شاهد افزایش شهریه خواهیم بود.

شهریه ثابت –»  4738400  ریال

شهریه هر واحد نظری  –»  165000 ریال

شهریه هر واحد عملی – عمومی  –»  374000  ریال

شهریه هر واحد عملی – پایه  –»  550000  ریال

شهریه هر واحد عملی – اصلی  –»  563000  ریال

شهریه هر واحد عملی – تخصصی  –»   779900 ریال

هزینه خدمات آموزشی   –»  500000 ریال

حق بیمه   –»  5000  ریال

 

آیا امسال کنکور علمی کاربردی برگذار میشود ؟ ثبت نام چه زمانی است ؟

بله امسال نیز مانند سال گذشته این کنکور برگذار خواهد شد. هنوز زمان خاصی از طرف دانشگاه جامع یا سازمان سنجش برای ثبت نام این آزمون اعلام نشده ولی به احتمالا زیاد در آبان یا آذر ماه ثبت نام انجام میپذیرد.

 

لطفا منابع کنکور کاردانی به کارشناسی رشته فناوری اطلاعات را اعلام نمایید

دوست عزیز ، رشته آی تی فقط در مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد پذیرش دارد و رشته کارشناسی ناپیوسته آی تی از طرف وزارت علوم ایجاد نشده است. طبیعتا هیچ دانشگاهی هم پذیرش ندارد و اکثر فارغ التحصیلان این رشته ، رشته نرم افزار – کامپیوتر را جهت ادامه تحصیل انتخاب میکنند.

 

تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی کی اعلام میشود ؟

هنوز اینکه تکمیل ظرفیت برای کنکور کاردانی به کارشناسی داریم یا نه از طرف سازمان سنجش اعلام نشده است. در صورت اعلام تکمیل ظرفیت، اطلاع رسانی خواهد شد.

 

هشدار جدی به دانشجویان  – جابجایی را جدی نگیرید

 

اعلام نتايج نهايي کنکور سراسريدانشگاهها بار ديگر بهانه اي براي انتشار اين نوع تبليغات شده است کههرساله با اعلام نتايج کنکور شدت مي يابد و برخي از دانشجويان و پذيرفتهشدگان غافل از ناممکن و غيرقانوني بودن آن، از طريق برخي افراد سودجود وپرداخت هزينه هاي گزاف اميدوار به جابجايي و تحصيل در شهر و دانشگاه دلخواهخود هستند. در و ديوار دانشگاهها و خيابان هاي اطراف آن با نزديک شدن بهزمان ثبت نام از تبليغات و شماره تلفنهايي که خواستار جابجايي به رشته ودانشگاه دلخواهشان هستند، پر مي شود و علاوه بر خود داوطلبان بازهمسودجوياني ظاهر مي شوند و به داوطلبان وعده نقل و انتقال فوري و بي دردسر ميدهند تا اين امکان را فراهم کند که برخي در همان ترم اول به شهرهاي محل زندگي خود برگردند. ظاهرا بعضی از پذيرفتهشدگان چندين ميليون تومان هم براي اين منظور پس انداز کرده اند و در صددندارزيابي هاي علمي سازمان سنجش را با پرداخت مبالغي به مشتري هاي درسخوانتر، تغيير دهند! مطمئنا اگر با تبلیغ کسانی مواجه شدید که در ازای دریافت مبلغی، شما را با شخص دیگری در دانشگاه بهتر جابجا میکند، آن را یک شوخی احمقانه تلقی کرده و فراموش کنید !

فاطی
۰۷:۵۱ ~ ۷ مهر ۱۳۸۹

سلام اگه دانشگاه علمی کاربردی هزینه اش کمتره پس حتما ما دلمون درد می کنه می شینیم واسه دانشگاه دولتی می خونیم اخر سر هم غیر انتفاعی قبول میشیم تازه این هزینه متغیر واحد ها چیه توی دفترچه خیلی کمتر قیمت زدن ولی برای ثبت نام رفتم دقیقا دو برابر زدن دیگه بگید دانشگاه ازاد دیگه عجب ادم هایی هستند .عجب.

محمد
۰۸:۳۱ ~ ۷ مهر ۱۳۸۹

سلام به اقا پیمان گل که هیچ وقت خستگی رو حس نمی کنه.و با ارزوی موفقیت همه ی بچه کارشناسی

عاطفه
۰۸:۳۶ ~ ۷ مهر ۱۳۸۹

الهی فدای چشات شم آقا پیمان با این همه زحمت
مرسسسسسسسسسسسسسسیییییی
نشون دادی هنوز آدمیم پیدا میشه که فکر بقیه س
ایشااله هرچی از خدا میخوای بهت بده
فک نمیکردم خداییش جوابمو بدی

یک دوست
۰۹:۲۵ ~ ۷ مهر ۱۳۸۹

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از نهایی شدن بررسی ها و تصمیمات سازمان سنجش برای پر شدن صندلیهای خالی دانشگاههای غیرانتفاعی تا پایان هفته جاری خبر داد.محمد حسین سرورالدین در گفتگو با مهر درباره درخواست رئیس اتحادیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی برای “اعلام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 89” گفت: “تکمیل ظرفیت در کارشناسی عملی نیست و انجام نخواهد شد چرا که در گذشته این کار صورت گرفته اما مشکلات زیادی ایجاد کرده است. بنابراین امکان موافقت با این درخواست وجود ندارد.” رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در عین حال خاطرنشان کرد: “این احتمال وجود دارد که تکمیل ظرفیت برای کنکور کاردانی به کارشناسی اعلام شود اما هنوز در دست بررسی است و تا پایان هفته مشخص می شود.” وی درباره درخواست اتحادیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی به این شرح که “کلیه داوطلبانی که حق انتخاب رشته داشته و به هر دلیل پذیرفته نشده اند به موسسات مورد نظر خود مراجعه کنند تا اسامی آنها از طریق آن موسسه جهت انجام تشریفات قانونی و درج در پورتال سازمان سنجش به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال و در صورت تأیید سازمان دانشجوی آن موسسه به حساب آیند” نیز نظر مثبت اعلام کرد.سرورالدین به مهر گفت: “این گزینه از مواردی است که به نظر می رسد می تواند انجام گیرد و یک پیشنهاد مثبتی است. سعی می کنیم این کار انجام شود اما تا پایان هفته جاری درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.”

منبع خبر: مهر

سعيد
۱۰:۲۵ ~ ۷ مهر ۱۳۸۹

سلام آقا پيمان در رابطه با موضوع آخرين (جابجايي) راست ميگه

طرف گفته بود 30000 بده منم دادم حالا كه دادم گوشيش رو جواب نميده!

معلوم نيست چند نفر ديگه هم سر كيسه كرده!
( اسم طرف سياوش احمدي بود )

اينم ايميلش
sia.ahmadi@ymail.com

رفتم شكايت كنم ديدم بابا 30000 تومان و 50000 تومان ارزش نداره

شما اشتباهي رو كه من كردم رو نكنيد!

یه پشت کنکوری بیچاره
۱۰:۴۳ ~ ۷ مهر ۱۳۸۹

با سلام
بچه های عزیز چرا شما شهرهایی رو انتخاب میکنید که به هیچ وجه من الوجوح امکان رفتن براتون نیست . چرا جای مردم اشغال میکنید با این حکایات اگه هر کی که شهر دیگه ای نمیره وقت شهر خودش می زد خیلی از حق ها ضایع نمی شد. این رییس رواساها که مارو دق مرگ کردن لااقل خودمون هوامونو داشته باشیم.
میخایین پزبدیین قبول شدم نمیرم والا گناه داره.
اگه شهر یا نزدک شهر خودتون بزنید والا ثواب داره بلا ثواب داره که الکی جا اشغال نکنید .
متشکرم موفق باشید

قلم چی تالش
۱۲:۳۶ ~ ۷ مهر ۱۳۸۹

سلام سایت خیلی خوبی دارید خیلی عالیه
خسته نباشید من لینکتون کردم ممنون میشم اگه منو لینک کنید

مينا از بندرعباس
۱۶:۳۴ ~ ۷ مهر ۱۳۸۹

سلام ببخشيد من دانشگاه غيرانتفاعي كرمان قبول شدم ولي متاسفانه چون سركارهستم نميتونم برم ميخواستم بپرسم ميشه ترم اول رو مرخصي گرفت با توجه به اينكه پنجشنبه8مهر اخرين مهلت ثبت نام هست ومن مهلت ديگه اي ندارم خواهش ميكنم به ايميلم جواب بديد خيلي گيرم

مرضیه
۲۰:۴۸ ~ ۷ مهر ۱۳۸۹

سلام اقاپیمان جونم تروخداجواب بده میشه ترم اول مرخصی گرفت؟
————–
مدير سايت : خير ترم يك نميشه مرخصي گرفت.از ترم دو به بعد.

مجتبی
۲۱:۰۵ ~ ۷ مهر ۱۳۸۹

اقا پیمان سلام. این خبری که یکی از دوستان از مهر زدن رو میتونید تفسیر بکنید. یعنی مثلا منی که دانشگاه دزفول در نیومدم اگر برم اونجا واسه تکمیل ظرفیت امکانش هست قبول بشم ؟؟

ممنون از توجهتون

شهریار
۲۱:۰۷ ~ ۷ مهر ۱۳۸۹

سلام اقا پیمان

از نظر سطح غلمی آزاد شیراز بهتره یا علمی کاربردی شیراز

محمد
۲۱:۵۱ ~ ۷ مهر ۱۳۸۹

اقا پیمان مژده اخبار گفت مجلس از امروز 10 روز وقت داده به وزیر اموزش و پرورش که درمورد دانشکده ها یه تصمیم مهم و به نفع دانشجو ها بگیره وگرنه اصتیضاح

ک
۰۸:۱۰ ~ ۸ مهر ۱۳۸۹

*****پاسخ********اگر فارغ از تحصیل باشید یعنی تمامی واحد ها رو پاس کرده باشید دانشگاه محل قبولی به شما یک ترم مرخصی می ده

رضا
۰۹:۰۹ ~ ۸ مهر ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان،واقعا خسته نباشی
میشه بگید برای کنکور امسال(کاردانی به کارشناسی90)
برای درسهای عمومی و تخصصی چه کتابهایی رو مطالعه کنیم.ممنون میشم اگه پیغام منو جواب بدی

یعقوب
۱۰:۲۳ ~ ۸ مهر ۱۳۸۹

سلام به همگی
ممنون آقا پیمان. اطلاع رسانی به موقعی دارین.

سید شهرام
۱۱:۰۰ ~ ۸ مهر ۱۳۸۹

با سلام ببخشید خواستم بگم اگه بخواهم پکیج(9400) مربوط به رشته کامپیوتر رابگیرم کی به دستم میرسد مگه احتمال داره که اصلا به دستم نرسد چون قبلا که خرید اینترنتی کردم خیلی طول کشید و بعدا هم به دستم نرسید
ممنونم از سایت خوبتان
—————-
مدير سايت : نهايتا ظرف سه يه چهار روز به دستتون ميرسه.
احتمالا يا آدرس مشكل داشته يا سفارش برگشت خورده كه نرسيده.

عليرضا
۱۳:۲۰ ~ ۸ مهر ۱۳۸۹

سلام. مي خواستم در مورد شهريه دانشگاه آزاد كه گفتين. آيا شهريه آنهايي كه مدرك پايه كارداني ناپيوسته دارن (رشته نظري و پيش دانشگاهي خوندن)، باز هم شهريه ها همون هايي است كه گفتين؟
ظاهرا ميگن آنهايي كه مدرك كارداني ناپيوسته دارن شهريه شون كمه؟
لطفا راهنمايي كنيد.

محمد
۱۴:۴۷ ~ ۸ مهر ۱۳۸۹

چرا دانشگاه آزاد قزوین با اینکه از نظر امکانات آموزشی و اساتید از دانشگاه آزاد کرج برتر است ولی برای قبولی در دانشگاه آزاد کرج باید تراز بالاتری نسبت به دانشگاه آزاد قزوین کسب کرد؟

ميعاد
۱۴:۵۱ ~ ۸ مهر ۱۳۸۹

به احتمال 90 درصد تكميل ظرفيت كارداني به كارشناسي وجود داره.

اما يك سوال آقا پيمان شما خيلي از سوالات مبهم رو پاسخ دادين اما اين رو پاسخ ندادين كه تكميل ظرفيت براي قبولين ( جابجايي ) هاست يا اينكه اونهايي كه مردود شدن؟؟؟؟؟

منتظر جوابتون هستم!

امین
۱۶:۰۶ ~ ۸ مهر ۱۳۸۹

salam khoobin man karshenasi napeyvaste narm afzar sabte nam kardam charte darsamam dadan vali hanoooz 24 vahed ezafe nashoode oo nemishe. jaryanesh cheye?

ربکا
۲۳:۲۹ ~ ۸ مهر ۱۳۸۹

سلام من خبر سایت مهر رو خوندم متوجه نشدم یعنی من که با رتبه 20000 جایی قبول نشدم برم یکی از مراکز غیر انتفاعی شهر خودم درخواست بدم شاید قبولم کردن آره ؟؟؟ البته اگه سازمان سنجش موافقت کنه ؟ درست متوجه شدم یا نه ؟

مجتبی
۰۳:۴۰ ~ ۹ مهر ۱۳۸۹

با سلام

جواب ریکا :

بله دوست عزیز من رفتم دانشگاه پرسیدم گفتن اگر موافقت بشه به احتمال زیاد با این رتبه ای که دارید قبول میشید. چون به نبع ما هست که کلاسامون هم پر بشه.

سعادتمند
۰۹:۵۷ ~ ۹ مهر ۱۳۸۹

سلام

جريان اين كه خبر گذاري مهر گفته چيه؟
يعني مردودين هر جايي كه بگن (با تاييد سنجش) قبول ميشن؟

پریا
۱۱:۳۷ ~ ۹ مهر ۱۳۸۹

با سلام خدمت همه دست اندر کاران علی الخصوص آقا پیمان

آیا این صحت داره که امسال تکمیل ظرفیت( کاردانی به کارشناسی) را باید هرجایی که دانشجویان دوست دارند بروند و مدارک ارائه دهند و سازمان سنجش از طریق آن دانشگاه یا موسسه مراحل را انجام دهد.
اگه اینجوریه شامل اونایی که مجاز شدن ولی پذیرفته نشدن میشه یاشامل همه؟(با این اوصاف من با رتبه 20638 می توتنم جایی تو رشت قبول شم)
خواهش میکنم جواب دهید.
متشکرم
موفق باشید

mehdi.k
۱۲:۴۱ ~ ۹ مهر ۱۳۸۹

سلام …آقا پیمان این سوال رو یه بار پرسیدم جواب ندادی…..من غیر انتفاعی هستم میتونم تطبیق واحد بدم برم دانشگاه آزاد…مهمه لطف کن جواب بده .

نيلوفر
۱۴:۲۷ ~ ۹ مهر ۱۳۸۹

آقا پيمان اگه درباره تكميل ظرفيت يا جابجايي يا اينكه هر كسي هرجايي كه دوست داره قبولش اطلاعاتي بدستتون رسيد حتما در صفحه اول سايت توضيح بدين ممنون

مریم
۱۷:۴۰ ~ ۹ مهر ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان خسته نباشید.
من به تازگی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قبول شدم،می خواستم بدونم میتونم برای سال بعد ا سهمیه فرهنگیها استفاده کنم؟امسال رجا قزوین قبول شدم با رتبه 348.
اگه بتونم استفاده کنم می مونم سال بعد.

مرضیه
۱۸:۴۰ ~ ۹ مهر ۱۳۸۹

salam aqa peyman joon to ro khoda javab bedin takmil zarfiat darim?
daftarche azad key miad?
khahesh mikonam javab bedin

مرضیه
۱۸:۵۷ ~ ۹ مهر ۱۳۸۹

salam to rokhoda begid mishe man ke qabool shodam ama naraftam takmil zarfiat sherkat konam to ro khoda javab bedin mamnoon
midoonam mozahem misham hamash
————
مدير سايت : اگر تكميل ظرفيت باشه بله ميتونيد شركت كنيد.

ابراهیم
۱۹:۵۷ ~ ۹ مهر ۱۳۸۹

سلام به همگی
به نظر من تکمیل ظرفیتی تو کار نیست. امید وارم نظر من غلط باشه.

رضا
۲۰:۰۴ ~ ۹ مهر ۱۳۸۹

سلام
بچه هایی که امسال تو کنکور موفق بودند
میشه بگید برای کنکور امسال(کاردانی به کارشناسی90)
برای درسهای عمومی و تخصصی چه کتابهایی رو مطالعه کنم.ممنون میشم اگه پیغام منو جواب بدین

ابراهیم
۲۰:۰۶ ~ ۹ مهر ۱۳۸۹

راستی یادم رفت بگم امسال کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر خوش شانس ترین آدما بچه های استان کرمان بودند چون که سهمیه شبانه 80 درصد بومیه و استان کرمان 70 تا(شبانه) پذیرش داشت. من که خودم رتبه ام 2000 شد شبانه صنعتی سیرجان قبول شدم. و شاید بعضی از دوستان با رتبه 800 رفته باشن غیر انتفاعی

شیما
۲۳:۴۰ ~ ۹ مهر ۱۳۸۹

پس در حقه مایی که شهر خودمون قبول نشدیم، شهر دور قبول شدیم، ظلم میشه. دوستم با 2برابر رتبه من، مردود شد. اما حالا رفته شهر خودمون تکمیل ظرفیت، ثبت نام موقت کرده! خدااااااااا چی بگم آخه!!!!

ارتا
۰۰:۳۰ ~ ۱۰ مهر ۱۳۸۹

سلام برای قبولی در کنکور علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز درصدهامون چقدر باید باشه.

مریم
۰۱:۰۴ ~ ۱۰ مهر ۱۳۸۹

میشه یکی کامل توضیح بده که از ترم 2 میشه به استان بومی خودم انتقالی بگیرم؟؟
من یزدم و میخوام برم شیراز(استان فارس بومی ام)
رتبم 10000 شده میشه انتقالی بگیرم ؟
با تشکر

آرزو
۰۸:۲۰ ~ ۱۰ مهر ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان خوبی؟لطفا” به سوالات جواب بدید میعاد سوال کرد که اگه تکمیل ظرفیت اعلام کردن من با رتبه 4366 نرم افزار و 4936سخت افزار الان زدم طبری قبول شدم اگه تکمیل ظرفیت اومد بزنم سخت افزار علوم فنون قبول میشم میتونم جابجایی انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟خواهشا” جواب مارو بدین مرسی از لطفت

عاطفه
۱۱:۳۵ ~ ۱۰ مهر ۱۳۸۹

سلام بچه ها الان واسم اس ام اس اومد ثبت نام آزاد از 14 مهر شروع میشه
همگی موفق باشین انشاله

سحرر
۱۲:۳۹ ~ ۱۰ مهر ۱۳۸۹

سلام يه سوال؟
من دانشگاه …قبول شدم و نمي تونم برم ميشه بعد از اعلام كارنامه نهايي دانشگاههايي كه قبول شدم برم؟

فروغ
۱۳:۲۴ ~ ۱۰ مهر ۱۳۸۹

سلام.در دانشگاه آزاد مثل دانشگاه غيرانتفايي،جابجايي هم وجود داره؟
ممون مي شم زود جواب بديد

شيوا
۱۳:۳۹ ~ ۱۰ مهر ۱۳۸۹

سلام آقا ژيمان كيا مي تونن تو تكميل ظرفيت شركت كنن؟ فقط مردودين يا همه ي مجاز شده ها؟
ممنون ميشم اگه به ايملم جواب بدين.
———–
مدير سايت : چه اونهايي كه قبول شدن و چه نشدن اگر تكميل ظرفيت باشه ميتونن شركت كنن.

PHP
۱۴:۰۳ ~ ۱۰ مهر ۱۳۸۹

سلام ثبت نام دانشگاه آزاد از 14 مهر شروع میشه
من که میخوام کرج بزنم بهتون قول میدم بین 5 نفر اول باشم
بازم میام ببینمتون بای

m9
۱۶:۰۴ ~ ۱۰ مهر ۱۳۸۹

سلام.من سخت افزاز دهخدای قزوین قبول شدم اما با اینکه تا اونجا رفتم اما از اسم نویسی منصرف شدم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه قبول شدم اما اسم نویسی نکردم می تونم تو تکمیل ظرفیت احتمالی شرکت کنم؟؟خیلی ممنون میشم اگه لطف کنید و جواب بدید و منو از سردرگمی نجات بدبد

بهمن
۱۷:۲۰ ~ ۱۰ مهر ۱۳۸۹

سلام من زياد از سايت شما بازديد مي كنم اما هيچ وقت نظري ندادم مي خواهم يه سوالي كه براي من خيلي مهمه را مطرح كنم آيا امكان معادل سازي دروي دانشگاه آزاد با غير انتفاعي است يعني ميشه يه ترم آزاد خوند و بعد واحدها معادل سازي بشه بيام تو غير انتفاعي ؟ خواهشا جواب بديد.
————
مدير سايت : خير يكي از دوستاي خودم خيلي از دروس رو تو آزاد گذروند بعد دانشگاه غير انتفاعي فقط دروس عمومي رو براش تطبيق دادن.

مهم-فوری-التماس
۱۷:۲۲ ~ ۱۰ مهر ۱۳۸۹

سلام ،یکی از من غیر انتفاعی دزفول پذیرفته شده ولی وقتی به اونجا سرزدن نه از دانشگاه خبری بود نه هیچی فقط یه پرده که روش نوشته با این شماره تماس بگیرید که هرچی هم زنگ میزنن جواب نمیده !!!!!!!!!!این بیچاره هم اولویت اولش دزفول بوده
شماچه راه حلی برای اینا پیشنهاد میکنید چیکار باید بکنن؟؟

امیر
۱۸:۰۶ ~ ۱۰ مهر ۱۳۸۹

ثبت نام کارشناسی ناپیوسته آزاد 89 چهارشنبه 14/7/89 خواهد بود دوستان دیگه سوال نکنند

ghandriz
۲۰:۴۳ ~ ۱۰ مهر ۱۳۸۹

سلام من دانشجوی ترم 3 رشته کامپیوتر هستم و سال 90 میخوام کنکور کارشناسی شرکت کنم با معدل 19.32 ولی من متولد 1361 هستم . ایا دانشگاهی منو ثبت نام میکنه دارم برا روزانه میخونم
———–
مدير سايت : دانشگاه كه به سن و سال توجه نميكنه حالا شما هر سني كه داريد!موفق باشيد.

mahshid
۲۳:۳۸ ~ ۱۰ مهر ۱۳۸۹

سلام می خواستم بدونم واسه اینکه تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم باید تو دانشگاه ثبت نام موقت کنم یا نه؟؟؟؟؟؟تورو خدا جواب بدین.در مورد این خبر مهر هم اگه امکان داره یه توضیح مختصر بدین.با تشکر

ربکا
۰۰:۱۹ ~ ۱۱ مهر ۱۳۸۹

سلام من برای آزاد میخونم برنامه نویسی مشکل دارم یاد نمیگیرم چکار کنم ؟ شنیدم اگه تستهای سال قبل رو بخونم جواب میده درسته ؟ درسته که آزاد قبول شدن راحتره ؟ مشهد همش 100 تا میخواد چه کار کنم ؟؟؟؟ خدا کنه غیر انتفاعی قبول بشم

saze ashegh
۰۰:۵۵ ~ ۱۱ مهر ۱۳۸۹

سلام
می خواستم بپرسم 14 مهر ثبت نام دانشگاه آزاد شروع میشه دفترچه شم 14 مهر می یاد یا 2 3 روز زودتر؟
ممنون می شم اگه پاسخ بدین

saze ashegh
۰۱:۱۸ ~ ۱۱ مهر ۱۳۸۹

دفترچه های کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 14 مهر می یاد؟

هستی
۰۹:۱۷ ~ ۱۱ مهر ۱۳۸۹

من سخت افزار سپاهان قبول شدم حاضرم جای خود رابا نرم افزار عقیق شاهین شهر عوض کنم…..

لاجوردی
۱۴:۵۷ ~ ۱۱ مهر ۱۳۸۹

دوستان با سلام توجه کنید:
نتايج تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 88 دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد. :

متن خبر :به گزارش روابط عمومي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي نتايج تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ناپيوسته اين دانشگاه از ساعت 17 روز سه شنبه مورخ 13.7.89 در پايگاه اينترنتي اعلام نتايج به نشاني http://www.azmoon.com قابل مشاهده است.
داوطلبان گرامی مي توانند ضمن مراجعه به پايگاه ياد شده با ارائه مشخصات داوطلبي،كارنامه خود را مشاهده نمايند.
درپايان اين گزارش آمده است اطلاعيه مربوط به زمان و مكان ثبت نام بطورهمزمان از طريق پايگاه اطلاع رساني مرکز آزمون به آدرس http://www.azmoon.net در دسترس داوطلبان قرار داده مي شود.
پذيرفته شدگان مي توانند روز پنج شنبه مورخ 15.7.89 جهت ثبت نام به واحدهاي دانشگاهي محل پذيرش مراجعه نمايند.

روابط عمومي مرکز آزمون
دانشگاه آزاد اسلامي

november
۱۶:۱۲ ~ ۱۱ مهر ۱۳۸۹

سلام

جواب به رضا

من برای کنکور کتاب های پارسه رو خوندم واقعا عالی بود و به هیچ کتاب دیگه ای مراجعه نکردم.
چون تمام سرفصل ها رو جدا کره وتوضیحات خوبی داده.میتونی به خود مرکز مراجعه کنی و کتابها رو ببینی البته آزمون هم داره که خیلی خوبه

مهدی
۱۷:۳۵ ~ ۱۱ مهر ۱۳۸۹

سلام این 24 واحد جبرانی برای دانشگاه آزاد هم میشه یا نه؟؟؟؟

جواد
۲۲:۱۴ ~ ۱۱ مهر ۱۳۸۹

واسه کنکور کتابهای مقسمی رو بخونیم بهتره یا مدرسان شریف؟ هرکی میدونه جواب بده Please!

armin
۰۰:۰۳ ~ ۱۲ مهر ۱۳۸۹

سلام اقا پیمان.کجاییییییییییییییی
جان هرکی دوست داری بگو جریان خبر گزاری مهر چیه؟ممنون میشم کمکم کنی

رضا
۰۹:۲۲ ~ ۱۲ مهر ۱۳۸۹

سلام و خسته نباشید به آقا پیمان و همگی
کسی میدونه آیا امسال غیر انتفایی رجا قزوین نرم افزار نیمه دوم میگرفت یا نه؟

niloofaar
۱۹:۵۶ ~ ۱۲ مهر ۱۳۸۹

بچه ها من اصفهان قبولیدم اما به خاطر 1 سری مسائل با تهران اومدیم و الان نمیدونم باید چکار کنم نمی تونم بیام و برم و همون اصف باشم
خیلی اذیتمیشم
کسی خبر از تکمیل ظرفیت نداره که به چه صورته ؟؟؟؟
من میخوام بیام قزوین اگر کسی هست که بخواد با نقش جهان اصف جا به جایی کنه خواهش میکنم میل بگذارید
mersede.rose@yahoo.com

نوید
۲۲:۰۰ ~ ۱۲ مهر ۱۳۸۹

سلام سیما خانم اینکه میگید دوستتون رفته شهر خودش تکمیل ظرفیت، ثبت نام موقت کرده!
مگه همچین چیزی امکان داره؟چطوری
توروخدا جوابم بدین ؟
آقا پیمان دوست عزیز خبرگزاری مهر که گفتن برای کاردانی به کارشناسی هم هست؟؟؟؟؟؟؟
توروخدااااااااااااااااااا جوابم بدین

armin
۱۱:۱۰ ~ ۱۳ مهر ۱۳۸۹

اقا پیمان کجایییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

ترنم
۱۱:۴۵ ~ ۱۳ مهر ۱۳۸۹

با سلام دفترچه كارداني به كارشناسي آزاد كي مياد

M9
۱۳:۳۵ ~ ۱۳ مهر ۱۳۸۹

سلام m9 منم سخت افزار کوثر قبول شدم خیلی بهتر از دهخدا ولی چون کاردانی دهخدا بود اگه خواستی حاضرم جابه جا شم.
a.dm44@yahoo.com

فهیم
۱۴:۵۰ ~ ۱۳ مهر ۱۳۸۹

كلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری89 اعم از داوطلبان مجاز و غیرمجاز به انتخاب رشته كه در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون قرار نگرفته‌اند، می‌توانند با توجه به عدم تكمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی دوره كاردانی موسسات غیردولتی و غیرانتفاعی، در صورت تمایل با ارائه كارنامه اولیه كنكور در طی روزهای 18 تا 22 مهرماه در این مرحله ثبت‌نام كنند.
آفتاب: تكمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی دوره كاردانی موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در آزمون سراسری89 از 18 مهر ماه آغاز می شود.

كلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری89 اعم از داوطلبان مجاز و غیرمجاز به انتخاب رشته كه در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون قرار نگرفته‌اند، می‌توانند با توجه به عدم تكمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی دوره كاردانی موسسات غیردولتی و غیرانتفاعی، در صورت تمایل با ارائه كارنامه اولیه كنكور در طی روزهای 18 تا 22 مهرماه در این مرحله ثبت‌نام كنند.

همچنین كارنامه اولیه داوطلبان از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org قابل دریافت است، وداوطلبان باید شخصاً به یكی از موسسات غیرانتفاعی پذیرنده رشته‌های تحصیلی مقطع كاردانی مراجعه و نسبت به ثبت‌نام خود به صورت مشروط فقط در یک رشته تحصیلی كاردانی اقدام كنند.

گفتنی است پذیرفته‌شدگان نهایی هر یک از رشته‌های تحصیلی كنكور سراسری89 مجاز به شركت در مرحله تكمیل ظرفیت نیستند و هر داوطلب فقط مجاز به انتخاب یک رشته كاردانی، از یک موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی است.

و در صورت انتخاب بیش از یک رشته و یا ثبت‌نام در بیش از یک موسسه غیرانتفاعی، مشخصات داوطلب متقاضی از ردیف متقاضیان تكمیل ظرفیت حذف شده و هزینه‌های پرداختی وی نیز قابل استرداد نیست.

بر اساس این گزارش رشته كاردانی انتخابی داوطلب در هر یک از موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، باید منطبق با رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی مربوط كه داوطلب در آن ثبت‌نام كرده است، باشد و داوطلبان متقاضی ‌باید علاوه بر ثبت‌نام و شركت در آزمون، واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه‌های راهنما بوده و حداكثر تا پایان شهریورماه سال 1389 موفق به اخذ گواهینامه پیش‌دانشگاهی خود شده باشند، البته داوطلبان متقاضی در آن دسته از رشته‌های تحصیلی كاردانی مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی كه شروع كلاس آن با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای انتخاب رشته از نیمسال دوم سال تحصیلی 90-1389 است، می‌توانند حداكثر تا پایان دی‌ماه سال جاری، نسبت به ارائه مدرک پیش‌دانشگاهی خود اقدام كنند.

شایان ذكر است كه ثبت‌نام از داوطلبان در یک رشته‌ تحصیلی بر اساس ظرفیت مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی به صورت مشروط و با اخذ تعهد كتبی و شهریه ثبت‌نامی انجام می‌شود .
__________________

مينا از بندرعباس
۱۶:۲۸ ~ ۱۳ مهر ۱۳۸۹

در پاسخ به جواد اگه ميخواي واقعا تو كنكور90 موفق بشي بايد خوب درس بخوني واسه عمومي مدرسان شريف خوبه واسه تخصصي مقسمي خوبه

الف
۱۹:۱۲ ~ ۱۳ مهر ۱۳۸۹

من لینک خبری که در اون به موضوع گذراندن 24 واحد اضافه در دوره‌ی کارشناسی ناپیوسته پرداخته رو دارم که بر طبق اون باید دانشجویانی که در دوره‌ی کاردانی معدلی زیر 14 داشته اند، این تعداد واحد اضافه رو بگذرونن. اما این خبر فقط شامل حال کسانی می شه که کاردانی رو در دانشگاه جامع علمی کاربردی گذروندن.
شما می تونین برای اطمینان به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=5&id=367

فرزانه
۰۸:۱۱ ~ ۱۴ مهر ۱۳۸۹

هستی خانم من نرم افزار عقیق میخونم حاضرم جای خودما با شما عوض کنم اگر واقعا قصد جابجایی دارید اعلام کنید تا زوده اقدام کنیم.

گیتا
۰۸:۱۴ ~ ۱۴ مهر ۱۳۸۹

آقا جواد کتابهای مقسمی و مدرسان شریف به همراه جزوه های پارسه واسه کنکور خوبن جواب میده حتما بخونشون.

mehdi.k
۱۰:۰۹ ~ ۱۴ مهر ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان بالا غیرتن این سری جواب سوال منو بده….من کارشناسی غیر انتفاعی قبول شدم…می خواستم بدونم اگه آزاد قبول شم می تونم تطبیق واحد بدم برم آزاد…اگه میشه من دفترچه آزاد رو بگیرم ؟…
———-
مدير سايت : بله به احتمال زيادولي نه همه دروس رو.دروس عمومي رو امكانش هست كه تطبيق بدن .

کیوان
۱۴:۳۶ ~ ۱۴ مهر ۱۳۸۹

سلام ثبت نام کنکور کارشناسی ناپیوسته 1390دانشگاه سراسری چه زمانیه؟

سارا
۱۵:۲۶ ~ ۱۴ مهر ۱۳۸۹

تو دفترچه کارشناسی ناپیوسته آزاد نوشته دارندگان مدرک کاردانی پیوسته ملزم به گذراندن 20 واحد دروس جبرانی می باشند؟!؟!
بچه های که غیرانتفاعی ثبت نام کرده اند اونجا هم یه همچین قانونی هست؟

zahra
۲۰:۳۴ ~ ۱۴ مهر ۱۳۸۹

سلام
من حسابداری اصفهان قبول شدم کسی هست که بخواد باشیراز یا جهرم جابجا بشه
به دلیل راه دور نمیتونم برم اصفهان اگر باشه یه لطف بزرگ در حقم کرده
اینم ایمیلمه nokhodi2@yahoo.com

دنیا
۲۱:۲۵ ~ ۱۴ مهر ۱۳۸۹

با سلام
با سپاس از زحمات شما عزیزان از شما عاجزانه خواهشمندم جریان تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی رو قطعی اعلام فرمایید.
خیلی خیلی ممنون و بیقرار در انتظار جواب

zahra
۱۰:۴۳ ~ ۱۵ مهر ۱۳۸۹

سلام من حسابداری اصفهان قبول شدم کسی حاضر به جابجایی با شیراز یا جهرم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sara
۲۳:۴۵ ~ ۱۵ مهر ۱۳۸۹

slm agha peyman.
khabari ke az manbe mehr raje be pazirofte shodan kardani b karshenasi amade sehat dare khahesh mikonam javab bedid?

sara
۲۰:۱۲ ~ ۱۶ مهر ۱۳۸۹

جریان خبر گزاری مهر چیه؟ممنون میشم کمکم کنی

sara
۲۰:۱۸ ~ ۱۶ مهر ۱۳۸۹

جواب این سوالتو که ازتون میپرسیم کجا می فرستید؟
جرا هیچ کدوم از سوالای منو جواب نمیدید؟

تورو خدا

negar.j
۲۲:۳۲ ~ ۱۷ مهر ۱۳۸۹

سلام.خسته نباشید.من شنیدم که دانشگاه علمی کاربردی از امسال رفته زیر نظر فنی و حرفه ایی-یعنی مدرک فنی میدن نه مدرک دانشگاهی.به نظرشما صحت داره؟من از خیلیا پرسیدم همه هم تاییدش کردن.یعنی چی؟؟؟؟؟؟چیکار کنیم؟؟؟؟

پريسا
۱۵:۳۶ ~ ۱۸ مهر ۱۳۸۹

با عرض سلام و خسته نباشيد ميخواستم بدونم جواب كنكور كارداني فني و حرفه ايي كي مياد؟

zahra
۱۸:۵۴ ~ ۱۸ مهر ۱۳۸۹

سلام سارا خانم
صحت نداره فقط برای کاردانی ها هست

بهار
۲۲:۰۱ ~ ۱۸ مهر ۱۳۸۹

negar-j
سلام به نگار خانم
من خودم کارشناسی علمی کاربردی میخونم ترم دومم
از بیشتر مسئول ها پرسیدم اما همه گفتن که این موضوع صحت نداره و ریاست دانشگاه علمی کاربردی اعلام کرده که همچین چیزی فقط در حد نظریه بوده.تازه مدرکش دانشگاهیه و از وزارت علوم وتحقیقات می یاد و اینکه شنیده شده که رفته زیر نظر فنی حرفه ای منظور دانشکده های فنی حرفه ای .هدف از این کار فکر کنم بیشتر بخاطر ادغام کنکورها بوده.

سحرر
۲۳:۳۸ ~ ۱۸ مهر ۱۳۸۹

سلام.خواهشن اگه اطلايي درباره تكميل ظرفيت دارين بگين؟مرسي

ma2ta
۰۹:۵۷ ~ ۱۹ مهر ۱۳۸۹

سازمان سنجش: تکمیل ظرفیت کنکور نداریم کد مطلب: 83568
۰۶ مهر ۱۳۸۹
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از نهایی شدن بررسی ها و تصمیمات سازمان سنجش برای پر شدن صندلیهای خالی دانشگاههای غیرانتفاعی تا پایان هفته جاری خبر داد.

محمد حسین سرورالدین در گفتگو با مهر درباره درخواست رئیس اتحادیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی برای “اعلام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 89” گفت: “تکمیل ظرفیت در کارشناسی عملی نیست و انجام نخواهد شد چرا که در گذشته این کار صورت گرفته اما مشکلات زیادی ایجاد کرده است. بنابراین امکان موافقت با این درخواست وجود ندارد.”

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در عین حال خاطرنشان کرد: “این احتمال وجود دارد که تکمیل ظرفیت برای کنکور کاردانی به کارشناسی اعلام شود اما هنوز در دست بررسی است و تا پایان هفته مشخص می شود.”

وی درباره درخواست اتحادیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی به این شرح که “کلیه داوطلبانی که حق انتخاب رشته داشته و به هر دلیل پذیرفته نشده اند به موسسات مورد نظر خود مراجعه کنند تا اسامی آنها از طریق آن موسسه جهت انجام تشریفات قانونی و درج در پورتال سازمان سنجش به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال و در صورت تأیید سازمان دانشجوی آن موسسه به حساب آیند” نیز نظر مثبت اعلام کرد.

سرورالدین به مهر گفت: “این گزینه از مواردی است که به نظر می رسد می تواند انجام گیرد و یک پیشنهاد مثبتی است. سعی می کنیم این کار انجام شود اما تا پایان هفته جاری درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.”

پریسا
۱۴:۱۴ ~ ۱۹ مهر ۱۳۸۹

سلام. من میخام از تبصره مهمان مبدا استفاده کنم اما دانشگاه مبدا به من میگه که اجازه این کار رو نمیده.اصلا ربطی به اجازه دانشگاه مبدا داره ؟ یا اینکه همش به سنجش بستگی داره؟! خواهش می کنم جواب بدید.

amin
۰۰:۱۱ ~ ۲۰ مهر ۱۳۸۹

دوستان به ادرس زیر که برای رییس سازمان سنجش هست ایمیل بزنین و ازش درخواست ایجاد رشته فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی ناپیوسته رو بکنین
em_pourabbas@sanjesh.org

لطفا این رو به همه اطلاع رسانی کنین

پریسا
۱۱:۴۴ ~ ۲۰ مهر ۱۳۸۹

سلام این تکمیل ظرفیت چی شد امکان داره رتبه های بالای 30000 هم قبول بشن

negar.j
۲۳:۰۹ ~ ۲۰ مهر ۱۳۸۹

سلام بهاره جون.
مرسی عزیزم لطف کردی.

علی
۱۵:۵۰ ~ ۲۱ مهر ۱۳۸۹

سلام.
پس کی این جواب کنکور فنی ها رو میدن؟خسته شدیم از بلاتکلیفی

لیلا
۱۶:۴۴ ~ ۲۱ مهر ۱۳۸۹

سلام و خسته نباشید
خواستم بدونم دفترچه کاردانی به کارشناسی سال 90 کی میاد؟؟؟؟
———–
مدير سايت : احتمالا اسفند ماه يا فروردين مياد.

بهار
۰۰:۲۰ ~ ۲۳ مهر ۱۳۸۹

سلام بهnegar.j:
خواهش می کنم

عماد
۱۶:۰۴ ~ ۲۴ مهر ۱۳۸۹

سلام

من به علت اینکه مدرک کاردانیم بعد از 30/6/89 صادر شده بود موفق به ثبت نام نشدم و از این بابت خیلی ناراحتم. میخواستم ببینم راه حلی وجود نداره ؟
در ضمن اون دانشگاهی که من رفتم گفت که تنها راه حلش اینه که اسمت رو واسه تکمیل ظرفیت بنویسی و منتظر جواب از طرف سازمان سنجش باشی. پس کی این نتایج تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی میاد ؟
ای خدا چقدر من بد شانسم 🙁

پریسا
۰۸:۵۲ ~ ۲۵ مهر ۱۳۸۹

سلام:
واقعا از سایتتون ممنونم اصلا فکر نمی کردم کسی به کاردانی ها اینقدر توجه کنه .
من از وقتی دوره کاردانی ام شروع شد تصمیم گرفتم بدون کنکور برم کارشناسی آزاد ، الآنم تمام شرایط بدون آزمون رو دارم (معدلم هم 18.78 شد) ولی گفتن ممکنه مشهد پذیرش نکنه
از طرفی من دولتی همین طوری امتحان دادم و رتبه ام شد 13000 مشهد هم قبول می شدم ولی نرفتم . البته که امتحانو خیلی خیلی سرسری گرفتم !
حالا تصمیم گرفتم آزاد امتحان هم بدم . خیلی هم دارم می خونم . بیشتر درسا هم برام جنبه مروری داره چون برنامه سازی ، ساختمان ، مدار و ذخیره رو 20 کامل گرفتم . همه رو هم با استادایی پاس کردم که مباحثو کامل می گن
اما راستش یکم دلشوره دارم که با این وجود هم مشهد قبول نشم. چون جای دیگه هم نمی تونم برم .
اگه ممکنه بگید برای اینکه دانشگاه آزاد مشهد قبول بشم حداکثر باید نمره کلم چقدر باشه؟
رتبه ام باید حداکثر چند باشه ؟
اصلا دانشگاه آزاد مشهد چند نفر پذیرش می کنه ؟
خواهش می کنم به سولام جواب بدید . دارم می میرم از دلشوره

شکوفه
۰۰:۳۴ ~ ۲۶ مهر ۱۳۸۹

سلام
میخواستم بدونم کارانی به کارشناسی علمی کاربردی کنکور داره ؟ یا معدلی؟
اگر کنکور داره منابعشو به من بگین
با تشکر

زهرا مردانی
۱۹:۴۱ ~ ۳۰ مهر ۱۳۸۹

سلام .ممکنه منابع کنکور کارشناسی ناپیوسته رشته آموزش وپرورش ابتدایی رو برام میل کنین.از لطفتون متشکرم.

negar.j
۱۰:۳۱ ~ ۵ آبان ۱۳۸۹

سلام.خسته نباشید.میشه لطف کنید و سرفصل دروس کنکور90 (هم دولتی هم علمی کاربردی) نرم افزار رو توی سایت بزارید.منابع مهم و کتابای کمکی مفید و معرفی کیند.
توروخدا زودتر بزارید که ما وقت کنیم یه چیزایی بخونیم.
یادتون نره هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مرسی

maryam
۲۲:۵۱ ~ ۵ آبان ۱۳۸۹

سلام ميخواستم بپرسم مني كه رشته گرافيك خوندم همراه باپيش دانشگاهي هنر ميتونم يه رشته ديگه براي كنكور شركت كنم؟(البته ميخوام همين بندرعباس باشه)

نیما
۲۰:۵۷ ~ ۹ آبان ۱۳۸۹

سلام خسته نباشیدلطفابگین که تکمیل ظرفیت کنکورکاردانی فنی89کی میاد
لطفابرام ایمیل کنید
باتشکر

آفاق
۱۳:۰۸ ~ ۲۱ آبان ۱۳۸۹

سلام و خسته نباشید عرض می کنم خدمت همه می شه از کاردانی ناپیوسته کامپیوتر به کارشناسی ناپیوسته زبان تغییر رشته داد؟
(کادانیم و دانشگاه آزاد گرفتم و الان می خوام کارشناسی زبان بخونم)

AREZOO
۱۵:۱۹ ~ ۲۱ آبان ۱۳۸۹

سلام دربه د دنبال کسی مث شما میگشتم که به سوالم ج بده.من دانشجوی بیام نور ترم اول کامبیوتر هستم ولی خسته شدم درسا سنگینن.دیگه نمیخوام برم ولی شاید باسه امتحاناتش برم .من کنکور آزاد هم دادم رتبم هم 18 شد حالا ولی ثبت نام نکردم حالا راهی هست که من ورودی بهمن دانشگاه آزاد بشم.خوااااااااااااااااااااااااااااهش میکنم جواب بدین واقعا تو فکرم

یزدان
۱۲:۱۸ ~ ۲۳ آبان ۱۳۸۹

سلام به همه عزیزان
نمیدونم مدرک علمی کاربردی اصلا اعتبار داره یا نه!!!! اما جدا از اعتبار مدرک سطح علمی پایینی داره
خودمم کاردانی نرم افزار همین خراب شده رو گرفتم چیزی که از این دانشگاه یاد نگرفتم
نه برنامه نویسی نه شبکه نه …….
به نظر من اگه یه ترم عقب بیوفتید و واسه ملی 90 بخونید بهتر اینه که علمی کاربردی برید و آخر سر هیچی یاد نگیرید.

سمیرا
۲۳:۵۳ ~ ۱۵ آذر ۱۳۸۹

سلام خسته نباسین راستش من پاسخنامه سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی 87 دانشگاه علمی کاربردی و سوال و جوابای کنکور 88 همون دانشگاه ومی خوام خیلی گشتم اما پیدا نکردم میشه کمکم کنید؟ممنونprinston_girl444@yahoo.com

ستایش
۱۱:۵۵ ~ ۲۷ دی ۱۳۸۹

سلام میخواستم بپرسم که من براعلمی کاربردی معدلی شهریور ثبت نام نکردم ایا الان دفترچه علمی کاربردی معدلی برا بهمن ماه برا کاردانی رشته های حسابداری هست یانه؟اگه هست کی توزیع می کنندوکی کلاس های ان برگزار می شود؟خواهشم می کنم سریع به سوالم پاسخ بدین؟ممنون

احمد
۱۱:۳۷ ~ ۲۸ دی ۱۳۸۹

يكي بياد به داد ما برسه
من با مدرك كارداني كامپيوتر در كنكور سراسري پذيرفته شده ام
44 واحد براي من تطبيق خورده ولي چون مدرك پيش دانشگاهي ندارم مي خوان واحد هام رو حذف كنن…
ميگن يه بخشنامه براشون اومده…
چرا ما چرا ورودي هاي 89 …
كجا نوشته بود كه ما نديدم…
خدايا خودت كمك كن كه به ما اين ناحقي نشه
اگر ما ديگه … خدا حافظ پيام نور

guest
۰۵:۵۲ ~ ۳۰ دی ۱۳۸۹

شهریه ثابت کارشناسی ناپیوسته – نرم افزار دانشگاه غیرانتفاعی مثل خیام و خاوران چقدره؟

yazdan
۱۳:۴۸ ~ ۷ شهریور ۱۳۹۰

سلام
میبخشین میخواستم بدونم در فرصت کوتاه یک هفته مونده به آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته آزاد چه تستایی بخونم وکدوم یکی ازمنابع تستا بهتر اس .(میخوام در شهر خودم قبول شم )
در رشته کامپیوتر.
وکدام یک از این مدرک های آزاد وغیر انتفاعی وعلمی کاربردی ویاسراسری نسبت به همدیگر بهتر است!
متشکرم.

روشنک
۲۱:۳۱ ~ ۸ شهریور ۱۳۹۰

سلام اقا پیمان خواهشا جوابمو بدین ایا با رتبه ی6000 غیرانتفاعی کرمانشارو میارم رشته ی مهندسی تکنولوپی معماری؟

جعفر
۱۵:۴۶ ~ ۹ مهر ۱۳۹۰

با سلام من برگ سبز اعزام به خدمت را به تاریخ اعزام18/11/91دریافت کرده ام در کنکور90هم کاردانی الکترونیک دانشگاه بیرجندنوبت روزانه قبول شده ام حالا با انصراف میتونم ساله دیگه درآزمون سراسری یاآزاد وهم چنین جامع علمی کاربردی شرکت کنم؟در دانشگاه علمی کاربردی اگرمیتوانم در کدام آزمون باید شرکت کنم(کاردانی پیوسته یا کارشناسی نا پیوسته یا کاردانی ناپیوسته)در ضمن این آزمونها چه فرقی باهم دارند ومنابع آنهاچیست؟

محمد
۱۵:۱۵ ~ ۱۹ آبان ۱۳۹۰

سلام من سال سوم دبير ستان ام منتظر كنكور علمي كاربردي 90 بودم كه گفتند گذشته مهر بوده حالا چي كار كنم كنكور بعديش كيه لطفا زود جواب بديد

مريم
۱۵:۰۶ ~ ۸ اسفند ۱۳۹۰

سلام دفترچه كارداني به كارشناسي سراسري 91 كي مياد

amir
۱۴:۱۲ ~ ۹ اسفند ۱۳۹۰

سلام به مدیر سایت عزیز همچنین به شما مریم خانوم
این راست میگه این دفتر چه کی میخواد بیاد نکنه امسال نمیخواد بیاد مثل تکمیل ظرفیت سال 90 شه

amir
۱۴:۱۳ ~ ۹ اسفند ۱۳۹۰

سلام به مدیر سایت عزیز همچنین به شما مریم خانوم
این راست میگه این دفتر چه کی میخواد بیاد نکنه امسال نمیخواد بیاد مثل تکمیل ظرفیت سال 90 شه
راستی رشته مدیریت جزوه چیزی ندارین؟؟؟؟

raha
۱۴:۲۶ ~ ۹ اسفند ۱۳۹۰

سلام.ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری 91 کی شروع میشه؟؟سال گذشته 3اسفند بوده ولی امسال هنوز هیچ خبری نیست.

ارمین
۲۲:۵۲ ~ ۱۰ اسفند ۱۳۹۰

سلام اقا این دفترچه 91{کاردانی به کارشناسی}کی میاد ؟امشال خودم رتبه 1 برق میشم فقط الن درگیره دفترچم

سعید
۰۰:۵۵ ~ ۱۱ اسفند ۱۳۹۰

سلام لطفا اگه امکانش هست زمان دقیق توزیع دفترچه ها وثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سراسری 91 را اعلام کنید
با تشکر

ساميه
۱۱:۴۴ ~ ۱۱ اسفند ۱۳۹۰

سلام اقا پيمان سايتتون واقعا عاليه. خواهشا به سوال منم جواب بديد. مي خواستم بدونم دانشگاه شريعتي فقط واسه فرهنگياست يا نه؟ جوابمو بديد تورو خدااااااااا…
————
مدیر سایت : خیر

الهام
۰۷:۱۸ ~ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

سلام
من دانشجوی کاردانی ترم 5 مترجمی زبان انگلیسی هستم.ایا برای کارشناسی میتوانم ای تی یا کامپیوتر بخوانم؟ایا با معدل 18 به بالا باید در کنکور شرکت کنم؟
تشکر

فائزه
۱۴:۲۹ ~ ۳ خرداد ۱۳۹۱

سلام به مدیرسایت وخسته نباشید‏!من کنکور90دانشگاه آزادقزوین قبول شدم ولی نرفتم دیگه امسال هم نشد که دفترچه بگیرم واسه91شرکت کنم میشه شهریه ثابت 2ترم که نرفتموبریزم 91وارد دانشگاه بشم؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

سعید
۱۴:۴۳ ~ ۸ خرداد ۱۳۹۱

با سلام وخسته نباشید
سوال:من مدرک کاردانی نرم افزار رو دارم آیا میتونم در کنکور کارشناسی ناپیوسته به ITتغییر رشته بدهم

الهام
۱۲:۲۳ ~ ۱۴ شهریور ۱۳۹۱

سلام میخواستم بدونم با وجود داشتن مدرک کاردانی رشته اموزش ابتدایی میتونم در دانشگاه علمی کاربردی کارشناسی شرکت کنم؟

بهاره
۱۰:۴۷ ~ ۱۵ شهریور ۱۳۹۱

میزان شهریه کاردانی به کارشناسی ترمی علمی کاربردی چقدر است؟؟

mahya
۰۲:۱۳ ~ ۲۸ شهریور ۱۳۹۱

salam toro khoda yeki bege javabe konkor fani key miyad khaste shodam bacheha doa ham yadeton nare toro khoda yeki javab bede halam khob nist

خسته شدم
۰۱:۰۴ ~ ۲۹ شهریور ۱۳۹۱

salam aghe peyman merc ke javab dadainpas chera emruz javab nayoumad baba yeki javab bede man ravani shodam
farda che saati miyad toro khoda yeki ye chizi bege halam khub nist

ali
۱۹:۱۸ ~ ۳۱ شهریور ۱۳۹۱

ایا رشته ریاضی کنکور کاردانی به کارشناسی رو داره؟

بهار
۱۷:۱۴ ~ ۲۵ دی ۱۳۹۱

سلام آقا پیمان خوبین؟
یه سوال داشتم ازتون من کاردانی کامپیوتر از دانشگاه آزاد دارم 24 سالمم هست احساس میکنم استعداد کامپیوترو ندارم میتونید بهم بگبن که میتونم یه رشته ی دیگه مثل معماری شرکت کنم.البته آزاد نمیتونم بخونم.مثلا دانشگاه غیرانتفاعی میتونم بخونم یا نه؟

مرضیه
۱۰:۳۲ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

سلام راسته میگن مدرکای علمی کاربردی ارزش ندارن؟

احسان
۱۰:۳۵ ~ ۱۶ آذر ۱۳۹۲

سلام می خواستم بدونم آیا مدرکای علمی کاربردی معتبرن یا ن؟

مسعود
۱۲:۰۴ ~ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

با سلام من مدرک کارئانی علمی کاربری رشته کشاورزی دارم ایا میتونم کارشناسی در یک رشته صنعتی یا معدن کارشناسی بگیرم از علمی کاربردی و مدرک کارئانی مرا قبول میکنن ایا؟ متشکرم