آخرین خبر ها
نکاتی مهم پیرامون کنکور کاردانی پیوسته ( 1 )

در حال حاظر تعداد شرکت کنندگان در کنکور کاردانی پیوسته ( فنی حرفه ایی ) حدود 600 هزار نفر میباشد که جالب است بدانید از این تعداد شرکت کننده، حدود 150 هزار نفر را متقاضیان کنکور کامپیوتر تشکیل میدهد که از این تعداد فقط هفت هزار نفر در کد رشته های روزانه و شبانه پذیرش میشوند. در واقع از هر 100 نفر فقط 5 نفر پذیرش میشوند!

پس کنکور کامپیوتر سخت ترین و مشکلترین کنکور کاردانی است. ولی هر مشکلی راه حلی دارد.

پس از تحقیقاتی که روی داوطلبان این آزمون و کلا رشته های فنی انجام دادم، متوجه شدم که بیش از 95 درصد داوطلبان راه رسیدن به موفقیت را نمیدانند و درسهایشان را به صورت سردرگم و طبق افکار کاملا غلط خودشان میخوانند و کمتر از تجربه دیگران نهایت استفاده را میکنند. و این درحالیه که به اعتقاد من 50 درصد موفقیت در این کنکور برمیگرده به استفاده از تجربیات اساتید و افراد موفق و 50 درصد دیگه مربوط به نحوه بودجه بندی و درس خواندن میشه.

نکات مهم و کلیدی رو به همراه مثال و چند کارنامه برسی میکنیم :

» منابع کدامند؟ از کجا باید تهیه کنیم؟ این اولین سوالیه که به فکر داوطلب خطور میکنه. در واقع پاسخ درست به این سوال میتونه سرنوشت شما رو تغییر بده. مثالی میزنم:

دوستی را میشناسم که مدرک دیپلمش کاردانش بود و به هوای اینکه درس مبانی کامپیوتر شاخه فنی و حرفه ایی با مبانی کامپیوتر کاردانش یکی است، برای کنکور از کتاب درسی خودش استفاده کرد ( همینطور درس سیستم عامل ). و نتیجه اش هم جا خوردن در هنگام دیدن سوالات کنکور و از دست دادن یک سال فرصت مفیدش شد.

پس منابع نقش مهمی رو در موفیت ایفا میکنند. بهترین منبع برای کنکور به نظر من اول کتابهای درسی شاخه فنی و حرفه ایی و دوم کتابهای کنکوری انتشارات کانون فرهنگی آموزش ( تالیف حمیدرضا مقسمی ) میتونه باشه. البته با توجه به تغییراتی که در کتب کنکوری رشته کامپیوتر بوجود آمده، هنوز مطمئن نیستم که انتشارات کانون ویرایش جدید این کتابها رو ارائه کرده یا نه.

» خوب. حالا که کتابهایمان را تهیه کردیم، باید یک بودجه بندی خوب برای آنها داشته باشیم. اما چگونه؟ آیا دروس عربی و زبان که ضریبشان 1 است اصلا ارزش خواندن را دارند ؟ آیا این دروس در قبولی ما تاثیر گذار هستند؟ آیا میتوان فقط به دروس تخصصی که ضریبشان 15 است اتکا کرد و دروس عمومی رو به خاطر ضریب پایینشان کنار گذاشت؟

جواب سوال اول و دوم بله، و سوال سوم خیر است.

یکی دیگر از نکات مهم دیگری که اکثر داوطلبان از آن بی اطلاعند، تاثیر گذاری عجیب دروس عمومی بر تراز داوطلب است. میزان موثر بودن دروس عمومی را تنها با مشاهده چند کارنامه متوجه خواهید شد ولا غیر !

خوب حالا قبل از مشاهده کارنامه ها بیایید با هم یه حساب سر انگشتی در مورد تفاوت تاثیر گذاری دروس عمومی و تخصصی داشته باشیم. درس عربی ضریبش 1 و کلیه دروس تخصصی ضریبشان 15 است. پس اگر ما یک سوال تخصصی را جواب دهیم، قائدتا باید به اندازه 15 سوال درس عربی برایمان امتیاز منظور شود. در حالی که اینطور نیست و دروس تخصصی تنها کمی موثرتر از عمومی ها هستند. یک نکته جالب دیگه اینکه، اگه شما درسی رو سفید بگذارید و به هیچکدوم سوالاتش جواب ندید، براتون امتیاز منفی و اگرم درسی رو 100% بزنید براتون امتیاز مثبت ثبت میشه و ترازتون به اندازه هزاران نفر بالا یا پایین میشه! برای درک بهتر کارنامه های زیر رو با هم مرور میکنیم.

 

نفر اول : ( زبان و ادبیات فارسی” 5% ” ) – ( زبان عربی ” سفید ” ) – ( معارف ” 20% ” ) – ( زبان خارجه ” سفید ” ) – ( ریاضیات ” سفید ” ) – ( فیزیک ” 28% ” ) – ( شیمی ” 10% ” ) – ( دروس اصلی و تخصصی ” 47% ” )

 

نفر دوم : ( زبان و ادبیات فارسی” 16% ” ) – ( زبان عربی ” 8% ” ) – ( معارف ” 46% ” ) – ( زبان خارجه ” 8% ” ) – ( ریاضیات ” 8% ” ) – ( فیزیک ” 57% ” ) – ( شیمی ” 17% ” ) – ( دروس اصلی و تخصصی ” 28% ” )

 

به نظر شما چه تفاوتی در کارنامه های این دو نفر وجود دارد؟ آیا نفر اول تراز بهتری دارد یا نفر دوم؟

هر دو نفر در یک آموزشکده قبول شده اند ولی تراز نفر دوم بهتر است. تراز کشوری نفر اول 11009 و نفر دوم 9539 است. برای بهتر آشنا شدن شما با تراز ها و همچنین نکات و کارنامه های مفید دیگر، ادامه بحث را به پست بعدی موکول میکنم.

پیمان
۱۲:۱۰ ~ ۲۶ اسفند ۱۳۸۵

بخش نظرات آزمایش میشود

پیمان
۱۲:۱۶ ~ ۲۶ اسفند ۱۳۸۵

برای بار دوم تست میگردد

ali
۰۳:۳۴ ~ ۲۷ اسفند ۱۳۸۵

خوب بود .
بد نبود

ali
۰۳:۵۱ ~ ۲۷ اسفند ۱۳۸۵

خوب بود .
بد نبود

مسعود
۰۱:۳۲ ~ ۲۳ شهریور ۱۳۸۶

سلام خسته نباشید کنکور کاردانی بیوسته رشته کامبیوتر سال 1386 را قبول ندارم
چون چهار معلم زبان. ریاضی.عربی.ادبیات روی جلسه ما بود وداشت به بچه ها جواب سئوالات را می گفت. بنده مسعود از باشت استان یاسوج کنکور من در شهر ستان گچساران بود .07442623111

مسعود
۰۱:۳۴ ~ ۲۳ شهریور ۱۳۸۶

سلام خسته نباشید کنکور کاردانی بیوسته رشته کامبیوتر سال 1386 را قبول ندارم
چون چهار معلم زبان. ریاضی.عربی.ادبیات روی جلسه ما بود وداشت به بچه ها جواب سئوالات را می گفت. بنده مسعود از باشت استان یاسوج کنکور من در شهر ستان گچساران بود .07442623111

Azizi
۰۳:۴۳ ~ ۲۳ مهر ۱۳۸۶

سلام.
خواهش ميكنم در مورد كنكور سراسري (كارداني به كارشناسي) هم اگر اطلاعاتي داريد رو سايت بگذاريد چون من در مرحله اول مجاز ولي در مرحله دوم كه انتخاب شهر بود رد شدم. ميخوام بدونم كه آيا براي اين مقطع تكميل ظرفيت مي‌زنند يا نه و اگر بزنند كجا ميزنند و ما از كجا خبردار بشيم.
و ديگه اينكه ممنون از جزوه سيستم‌عامل و ذخيره. لطفا درساي ديگه مخصوصا درسهاي عمومي رو هم اگر ميتونيد توي سايت بگذاريد.
با تشكر
عزيزي

Azizi
۰۳:۴۳ ~ ۲۳ مهر ۱۳۸۶

سلام.
خواهش ميكنم در مورد كنكور سراسري (كارداني به كارشناسي) هم اگر اطلاعاتي داريد رو سايت بگذاريد چون من در مرحله اول مجاز ولي در مرحله دوم كه انتخاب شهر بود رد شدم. ميخوام بدونم كه آيا براي اين مقطع تكميل ظرفيت مي‌زنند يا نه و اگر بزنند كجا ميزنند و ما از كجا خبردار بشيم.
و ديگه اينكه ممنون از جزوه سيستم‌عامل و ذخيره. لطفا درساي ديگه مخصوصا درسهاي عمومي رو هم اگر ميتونيد توي سايت بگذاريد.
با تشكر
عزيزي

خدیجه قلی ز اده
۰۸:۴۱ ~ ۲۳ مهر ۱۳۸۶

اصلا کنکور فنی بخصوص کاردانش را قبول ندارند انگار مارو آدم حصاب نمی کنند .اصلا این رشته رو کی اورده .سر جلسه کنور که انگار اومدن مهمونی از رئیس ودبیر تا دانش آموزان ،شما را به خدا یه فکری به حال ما بکنید.

سعید میرمحمدی
۰۱:۲۱ ~ ۲۵ مهر ۱۳۸۶

اسامی داوطلبانی که انصراف دادند و نفر ات دیگر جایگزین آنها شدند کی اعلام می شود

سعید میرمحمدی
۰۱:۲۴ ~ ۲۵ مهر ۱۳۸۶

اسامی داوطلبانی که انصراف دادند و نفر ات دیگر جایگزین آنها شدند کی اعلام می شود

ناشناس
۱۰:۵۱ ~ ۲۹ مهر ۱۳۸۶

با سلام خدمت شما و خسته نباشید .
چرا وقتی وقتی اعلام می شود منابع درس عربی فقط از کتابهای (1 و 2 ) هستند با این وجود از مباحث عربی 3 بچه های ریاضی و تجربی هم در کنکور کاردانی سراسری طرح می شود .

سعیده
۱۰:۳۳ ~ ۴ آبان ۱۳۸۶

با عرض سلام خسته نباشید سوال من این است که چرا درصد قبولی رشته کامپیوتر کم است باتشکر

دل شکسته از کنکور
۱۰:۴۲ ~ ۴ آبان ۱۳۸۶

سلام خسته نباشید چرادرکنکور فنی و حرفه ای درس های سال اول و دوم دبیرستان می آید مثل شیمی و فیزیک که ما یادی از نوشته های آن کتابها را نداریم ؟؟؟ ودرمورد کنکور فنی و حرفه ای بیشتر بگویید ودر کنکورفنی و حرفه ای (رشته کامپیوتر )بیشتر داوطلب بپذیرید ممنون می شوم

دل شکسته ازکنکور فنی و حرفه ای
۱۰:۵۱ ~ ۴ آبان ۱۳۸۶

سلام خوبید چرا اخه درسهای سال اول و دوم دبیرستان در کنکور فنی و حرفه ای می اید اگه میشه داوطلب های کنکور فنی و حرفه ای(رشته ی کامپیوتر)را بیشتر بپذیرید اخه ما چکار کنیم به نظر خودم فکر می کردم امسال حتما قبول میشم ولی نشدم به خدا یک فکری به حال ما بدبخت ها بکنید خیلی ممنون می شوم

marjan
۱۲:۴۳ ~ ۱۲ آبان ۱۳۸۶

در مورد تكميل ظرفيت آزمون كارداني پيوسته( كامپيوتر ) توضيح مي خواستم .

elham
۱۲:۳۰ ~ ۲۱ آبان ۱۳۸۶

ba salam
mikhastam bedoonam tarikhe sabte name konkore kardani be karshenasiye reshteye computer key hast ?
mer30

elham
۱۲:۳۰ ~ ۲۱ آبان ۱۳۸۶

ba salam
mikhastam bedoonam tarikhe sabte name konkore kardani be karshenasiye reshteye computer key hast ?
mer30

الهه دادگر
۰۵:۵۱ ~ ۲۸ آبان ۱۳۸۶

تو را به خدا كي تكميل ظرفيت كارداني پيوسته مياد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضا علیائی
۱۱:۳۱ ~ ۲۸ آبان ۱۳۸۶

سلام
میخواستم ببینم در سال چند کنکور کاردانی به کارشناسی دارم و تاریخ های ثبت نامشون کیه

ناشناس
۱۰:۰۱ ~ ۳۰ آبان ۱۳۸۶

سلام

من 18 ساله هستم كه درسال تحصيلي 85-84 با معدل 94/18 در رشته برنامه نويسي رايانه ديپلم گرفته ام. مردادماه86 براي دومين بار در كنكور كارداني پيوسته رشته كامپيوتر شركت كردم وامسال نيز قبول نشدم در صورتي كه تلاش خودرا كرده بودم واميد زيادي به قبولي داشتم. وحال منتظر آغاز ثبت نام جهت تكميل ظرفيت هستم اما متأسفانه گويا هيچ ارگاني به فكر بچه هاي فني حرفه اي نمي باشد. به چندين سايت هم سرزده ام ولي خبري نبود فقط چندروز پيش با سازمان سنجش تماس گرفتم وآنها گفتند 28آبان اطلاعيه آن در پيك سنجش مي آيد ولي در پيك سنجش از همه كنكور ها گفته بودند غير از كنكور ما. حالا شما بگوييد آيا بچه هاي فني حرفه اي حق دارند بي خيال دانشگاه شوند؟؟؟؟ (من نمي دانم با اين همه توجه مسئولان چكاركنم) باتشكر از شما اميدوارم پاسخ مرا بدهيد كه بااين كار پاسخ به سوالات همه فني ها داده ايد. (آيا فقط بچه هاي كنكور سراسري بايد دانشگاه بروند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)درضمن رتبه من امسال 5هزارشد وبا وجود اينكه شهرستان هاي دور هم زده بودم ولي قبول نشدم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

maryam
۱۱:۴۸ ~ ۲ آذر ۱۳۸۶

در مورد تكميل ظرفيت آزمون كارداني پيوسته( كامپيوتر ) توضيح مي خواستم

زز
۰۸:۳۳ ~ ۵ آذر ۱۳۸۶

پس چرا به به سوالات اين بخش جواب نمي ديد؟ درضمن چرا من نمي توانم عضو انجمن شوم؟

میلاد
۱۲:۲۳ ~ ۱۵ آذر ۱۳۸۶

من از شما درخواست میکنم که از کنکور کاردانی رشته کامپیوتر بیشتر نمونه سوال بدهید و درصد کامل قبولی دانشگاه شمسی پور را به طور کامل بیان کنید

نيلوفر
۰۸:۴۰ ~ ۱۶ آذر ۱۳۸۶

با تشكر از سايتتون لطفا كمي بيشتر در مورد قبولي دانشگاه صحبت كنيد

محمد دمساز
۰۱:۱۵ ~ ۲۰ دی ۱۳۸۶

سلام
لطفا منابع کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته -کامپیوتر نرم افزار-(بخصوص درس برنامه سازی کامپیوتر) دانشگاه جامع علمی کاربردی را ذکر کنید وبگویید که این دانشگاه از درس پاسکال سوال طرح می کند یا ویژوال بیسیک ؟

SASAN
۰۹:۵۹ ~ ۲۹ دی ۱۳۸۶

آقا پیمان میشه درسهای عمومی کاردانی کامپیوتر در سالهای قبل تا سال 86
بزاری ممنون میشم

لیلا
۰۱:۳۵ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۸۶

چه منبعی برای کاردانی به کارشناسی کامپیوتر معرفی مکنید هم عمومی وهم تخصصی؟

رضا
۰۳:۴۱ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۸۶

باسلام مي خواستم بدون نتايج آزمون كارداني پيوسته ترم دوم فني و حرفه اي كي اعلام مي شه؟ با تشكر لطفا جواب مرا بدهد!!!

نفيسه
۰۲:۱۳ ~ ۲۰ بهمن ۱۳۸۶

سلام
مي خواستم بدانم كه موضوع كنكور شرط معدل صحت دارد
باتشكر

مهیار
۱۱:۲۵ ~ ۲۰ بهمن ۱۳۸۶

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
اگه می شه سوالات عمومی کنکور کاردانی پیوسته سال 86 را روی سایت بزارید
خیلی ممنون از تلاش شما.

abbas
۰۱:۵۶ ~ ۱۷ اسفند ۱۳۸۶

slam man khele ba sitet hale kardam

sam
۰۱:۴۰ ~ ۲۱ اسفند ۱۳۸۶

salam enghadr toye en azmonha taghalobi mishe ke hich etebaribe en azmonha nist
سازمان سنجش اگه راست میگه بیاد حفاظت این ازمونها ر اببره بالا

ابراهيم احمدي
۰۴:۴۹ ~ ۱۷ فروردین ۱۳۸۷

من تمام سوالات كنكور رشته كامپيوتر رامي خواهم بايد چه كار كنم

ناصر N2
۱۲:۱۳ ~ ۲۳ فروردین ۱۳۸۷

سلام باعرض خسته نباشی
میخواستم در باره رتبه های خوب و درصدهای انان برایمان بگویید ممنون میشم

nashenas
۰۳:۵۹ ~ ۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

این کارنامه های کنکوری که شما در سایتتون درج کردید دروغ است و صحت ندارد چون من با رتبه 6000 هیچ جا نتونستم قبول شم

مجید جهان نوش
۰۵:۴۲ ~ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

ایول حاجی دستت درد نکنه

حمید رضا
۱۱:۲۱ ~ ۴ خرداد ۱۳۸۷

با سلام
اقا ما کاردانشی ها باید چکار کنیم . تمام سال رو خواندم معدلم را بالا بردم و بعد گفتن در کنکور تاثیر نداره بابا اصلا کسی از کاردانش در کنکور قبول شده تا حالا

mosleh
۰۲:۵۸ ~ ۱۱ خرداد ۱۳۸۷

در مورد رشته ی ساختمان هم اطلاعات بدید منون میشیم

ندا
۱۱:۲۳ ~ ۲۷ خرداد ۱۳۸۷

باتشكر ازسايت شما ميخواستم ببينم كنكور فنى كاردانى كي هست ودفترجه اون كى مياد

ناشناس
۰۳:۱۹ ~ ۳۱ خرداد ۱۳۸۷

سلام تو روخدا یه فکری به حال ما کار دانشی ها هم بکنید داریم کلافه میشیم

ناشناس
۰۳:۲۲ ~ ۳۱ خرداد ۱۳۸۷

با سلام خدمت شما میخواستم در مورد رشتهی کامپیوتر کادانش صحبت کنید ایا صحت داره که درصد قبولی اینها خیلی کمه

Mohsen
۰۹:۲۹ ~ ۲ تیر ۱۳۸۷

بسمه تعالی
ریاست محترم سازمان سنجش کشور

سلام علیکم

احتراما به استحضار می رسانم این جانب محسن غلامی هستم 18 ساله از استان سیستان و بلوچستان که در بنده دو سال است پشت کنکوری رشته معماری میباشم اما متسفانه قبول نشدم علت قبولی بنده و تمامی همکلاسیانم در این رشته این بود که ما در دو سال دوره دوم و سوم دبیرستان که در این رشته در حال تحصیل بودم رشته مان نقشه کشی ساختمان بود و در این دو سال رشته ای به نام معماری را اصلا نشنیده بودیم و همچنین نه از اتوکد نامی شنیده بودیم که استادان ما ما را با این نرم افزار آشنا سازند یا با این نرم افزار کار کنیم تا باهش آشنا شویم
تا این که نزدیک امتحان کنکور سراسری 1386 بود تا این که به ما گفته بودند که تعدای سوالات شما از اتوکد می آید و رشته که شما می خواید امتحان بدید معماری است که ما در دو سال اصلا با این رشته آشنای نداشتیم و نمی دانستیم چه رشته است و چه کتاب های دارد بعد سر امتحان به استادان مان عرض کردیم آقا این چه کتاب های هستند که ما در این دو سال اصلا مطاله نکرده بودیم دیگر کسی به این سوالات مان جواب نداد و ما نمی توانستیم به این سوالات جواب بدیم از شما بزرگواران تقاضای پیگیری در این باره را خواستاریم .

از همکاری قبلی شما بزرگواران تشکر و قدردانی می کنیم

باتشکر از دانش آموز محسن غلامی

ali
۰۹:۴۷ ~ ۳ تیر ۱۳۸۷

از کنکور کاردانی به کارشناسی چیزی بگو

نیما کون کوری
۱۱:۰۳ ~ ۱۰ تیر ۱۳۸۷

سلام من پارسال رتبم ۵۰۰۰ شد ولی هیچ جا قبول نشدم آخه چرا؟با اینکه بیشترشو شبانه و شهرهای علکی و مشقی زده بودم ولی با این حال!ما کار دانشی ها چکار کنیم؟واسه یه فوق دیپلم باید اینقد زور بزنیم؟…………مارو؟

shahyad09364938696
۱۲:۳۷ ~ ۱۴ تیر ۱۳۸۷

soalatetoon galat ziadi dareh

zahra
۱۲:۴۱ ~ ۱۹ تیر ۱۳۸۷

ببخشيد لطفا به رئيس سازمان سنجش بگيد چرا رشته نظري از نظر پذيرش افزايش زيادي پيدا كرده ولي ما كه رشته ي كاردانش هستيم رشته كامپيوتر اينهمه پذيرشش كمه ما بدبختها كه اين همه تلاش ميكنيم و علا قه داريم به مراحل بالا برويم اما پذيرش كمه چه بايد بكنيم ؟تو رو خدا يه فكري به حاله ما بكنيد ممنون ميشم.

حدیثه
۰۱:۰۸ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۸۷

خواهش میکنم سوالات کنکو کاردانی کامپیوتر 87 را در سایت قرار دهید.

امیر
۰۴:۱۰ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۸۷

با عرض سلام و خسته نباشید از سایت بسیار جالب شما یک سوالی از شما داشتم نتایج کنکور کاردانی پیوسته سال 87 را کی اعلام می کنند اگر امکان داشته باشد به ایمیل من ارسال کنید یا در سایتتان جوابشو بگذارید از شما متشکرم

سارا
۰۹:۵۹ ~ ۲۸ مرداد ۱۳۸۷

لطفا سوالات كنكور كارداني گرافيك87را در سايت قرار دهيد

سامان
۰۹:۰۳ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۷

نتایج کاردانی پیوسته کی اعلام میکنند؟

سميه
۱۱:۴۱ ~ ۱۱ شهریور ۱۳۸۷

من در رشته كامپيوتر سال سوم هستم ومي خواستم كمي مرا در ادامه دادن وكنكور دادن مرا ياري كنيد ووارد دانشكاه شدن ممنون

فرشاد
۱۰:۱۴ ~ ۱۵ شهریور ۱۳۸۷

نتايج كاردانى فنى و حرفه اى كى اعلام مي شه

حوا
۰۹:۱۶ ~ ۲۶ شهریور ۱۳۸۷

فکر نمی کنید در عرصه پیشرفت فناوری و اطلاعات پذیرش این اینقدر دانشجو یه خورده بی انسافیه ؟! برای همینه که کشور هیچ وقت پیشرفت نمی کنه !چرا باید از هر 100نفر فقط 5 نفر قبول بشن؟چرا اینقد نسبت به علم روز بی اعتنایی میشه؟

********میترا**********
۱۱:۵۴ ~ ۲۹ شهریور ۱۳۸۷

سلام من یه بد بخت کاردانشی دل شکسته و داغ دیده هستم که در کنکور قبول نشدم و باید یکسال تمام را در خانه به ظرف شستن بپردازم اون هم برای چی برای اینکه کاردانشی هستم اخه مگه ما چه گناهی کردیم که باید هم با درسهای خودمون درسهای فنی و حرفه ای رو هم بخونیم مثلا همین سخت افزار که ما هیچی ازش سرمون نمیشه دلمون به یه شبکه خوش بود که ما هم داریمش ولی زمین تا اسمون با فنی فرق داره اقا به خدا دق کردیم تو رو به خدا ما کارودانشیهای مظلوم رو هم قاطی ادم حساب کنید
با تشکر میتراخاک بر سر شده پشت کنکوری از کرمان

ميلاد
۰۸:۳۱ ~ ۱۴ مهر ۱۳۸۷

سلام
با تشكر از شما لطفا سوالات عمومي را روي سايت نمايش دهيد.

rrr
۱۲:۳۷ ~ ۲۳ مهر ۱۳۸۷

سوالت 87 كامپيوتر را بگذاريد. اگه بگذاريد عالي مي شود!!

fatemeh
۰۵:۴۲ ~ ۲۶ مهر ۱۳۸۷

لطفا سوالات تخصصي رشته رايانه شاخه ي فني را روي سايت نمايش دهيد مچكرم

برای کنکوری ها
۰۲:۳۲ ~ ۳۰ مهر ۱۳۸۷

سلام*******کنکور ی ها بخوا نند
من دیپلم رشته حسا بداری شا خه فنی وحر فه ای هستم ودرکنکور سا لهای 85و86و87 شر کت کردم ولی نتوا نستم قبول شوم باوجود اینکه برنامه ریزی کردم وشب وروز درس خوا ندم
من به همه کنکوری ها توصیه میکنم که با تمام قدرت درس بخوانند وروزی کمتر از 5ساعت درس نخوانند
من از سازمان سنجش سوال دارم که چرا برای خانواده شهید وازاده اثتثنا قا عل میشوندو انها با وجودی که تلا شی نکرد ه اند وارد بهترین دانشگا هها میشو ند***
چرا هر ساله سوالا ت سازمان سنجش در تهران به قیمت های هنگفت فروخته مشود*** چرا سوالات ازمون سراسری هر ساله لو می رود***
چرا**چرا**چرا کنکوری ها را به بهانه تکمیل ظر فیت یا احتمال قبولی در سال دیگر وهر کوفت وز هر ومار گمراه و سر گردان می کنید
با ارزوی خوشبختی ازخداوند متعال می خواهم که درس خوان های واقعی وارد دا نشگا هها بشوند*** التماس دعا

حمیده
۰۷:۲۵ ~ ۱۰ آبان ۱۳۸۷

ممنون خیلی خوب بود دعا کنید امسال قبول شم سال88

رضا
۰۹:۵۲ ~ ۳ آذر ۱۳۸۷

مجموعه سوا لات کنکور کاردانی کامییوتر

ستاره
۱۱:۱۱ ~ ۱۵ آذر ۱۳۸۷

خوب بود به امید اینکه منم یک وب سایت درست حسابی بسازم چون که رشتم طراحی صفحات وبه به هرحال به امید دیدار بای*

الهه
۰۹:۱۸ ~ ۹ دی ۱۳۸۷

سلام. می خواستم ببینم که برای آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد دقیقا چند تست باید بزنیم که قبول شیم برام خیلی مهمه بدونم اگه اطلاعی داری لطف کنید جوابمو بدید ممنونم.

مهدی
۰۱:۳۳ ~ ۱۸ دی ۱۳۸۷

در پاسخ خیلی از بچه ها معدل هر کس با لا بود نمی شود مطلق گفت درسشان خوب است رشته کامپیوتر با بقیه رشته ها فرق میکند من خیلی افراد می شناسم که معدل انها 12است امااز کسانی که معدل 18-19دارند خیلی بهترند مثل دوست خودم در شمسی پور کی دو ترم مشروظ شده بود به خدا انقدر برمانه نویسی قوی داشت من که معدل 17.50بود در مقابل ان هیچ چیزی بلد نبودم یا دوست دیگر که اخراج شده بوده به خدا از خیلی بچه هایی کلاس کاملا سر بود

حسين موسوي
۰۵:۱۰ ~ ۲۵ بهمن ۱۳۸۷

سوالات كامپيوتر رو آسونتر كنيد

samira azari
۰۷:۳۵ ~ ۲۵ بهمن ۱۳۸۷

رشته من کاردانی کامپیوتر می باشد می خواستم بدانم در رشته غیر مرتبط مثل علوم تربیتی می توانم کاردانی به کارشناسی در آزمون فراگیر پیام نور شرکت نمایم ممنون

mohammad
۰۱:۰۹ ~ ۱۷ فروردین ۱۳۸۸

لطفا مكان خريد كتاب هاي تست را بيان كنيد

نفیسه
۰۹:۵۶ ~ ۲۲ فروردین ۱۳۸۸

من کارنلمه ی نفر اول کنکور تجربی را می خام یکی کمک کنه لطفا

nazanin
۰۳:۰۰ ~ ۲۸ فروردین ۱۳۸۸

با سلام
من دانشجوی زیست شناسی ÷یام نور هستم ایا میتونم کنکور شرکت کنم و در صورت قبول شدن از رشته فعلی انصراف بدم ؟
تو رو خدا جوابمو بدین

غلامرضا
۰۴:۲۳ ~ ۱ اردیبهشت ۱۳۸۸

من رشتم کامپیوتر نمی دیونم چرا با اینکه تخصصی ها را 33.3% زده بودم ولی رتبم شد 26166
پسر عموم رشتش ریاضی با رتبه 91000 ساوه قبول شد برق صنعتی
نمی دونم چرا این سازمان سنجش ما با فنی ها اینجوری می کنه

خدا جوابشونا بده

کیومرث حبیبی
۰۵:۰۶ ~ ۱ اردیبهشت ۱۳۸۸

راستش رو بخوای من هیچ کدوم از این حرف ها رو قبول ندارم چون قبول شدن تو این آموزشکده ها رو به شانس انسان ربط میدم . من توی درس کلاسی وخیلی چیزا از خیلی ها بالاتر بودم اما هنوز پشت کنکورم.وهرکس شانس بهتری داشت گذاشن ورفت.

saman
۰۶:۵۱ ~ ۴ اردیبهشت ۱۳۸۸

واقعا راست مي گيد كه نفر اول كنكور فني اين قدر به سوالاتش پاسخ داده

پشت کنکوری
۰۷:۰۷ ~ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۸

لطفا سوالات 87 رشته کامپیوتر رو بذارید اگه هم به ایمیلم بفرستید ممنون می شم

رضا نوري
۰۶:۴۴ ~ ۲۳ خرداد ۱۳۸۸

سلام؛41ساله از تهران فوق ديپلم کامپيوتر با گرايش سخت افزار دنبال روشي جهت قبولي در کنکور کارشناسي هستم با توجه به وقفه 15 سال؛لطفا راهنمايي بفرماييد.

همایون
۰۱:۴۹ ~ ۲ تیر ۱۳۸۸

سلام
خسته نباشد
می خواستم بدونم دفترچه های کنکور کاردانی کامپیوتر 88 دانشگاه آزاد و علمی کاربردی کی میاد و در مورد قبولی در دانشگاه بیشتر صحبت کنید

حسین
۱۱:۵۰ ~ ۳ تیر ۱۳۸۸

با تشکر از مدیر سایت از سوالات کامپیوترکاردانی بیشتر در سایت قرار دهید تا بتوانیم دانلود کنیم
به عنوان مثال کنکور کاردانی سالهای 84 85 86 87

نازنين
۱۱:۳۸ ~ ۶ تیر ۱۳۸۸

كي ميدونه كارداني به كارشناسي كامپيوتر چند نفر امسال شركت كردند؟

باران
۱۰:۳۶ ~ ۸ تیر ۱۳۸۸

سلام.ببخشید میخواستم بدونم در کنکور امسال چند نفر شرکت کننده در رشته کامپیوتر فنی هستند؟

محمد جعفر
۱۰:۵۵ ~ ۱۱ تیر ۱۳۸۸

سلام آیا خواندن کتاب کنکور مقسمی برای کنکور کفاف می کند و یا باید کتب منبع نیز خوانده شود پشت کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر

محمد
۱۲:۰۶ ~ ۲۴ تیر ۱۳۸۸

من دیپلم رشته کامپیوترازهنرستان کاردانش هستم
می خواستم ازشمابپرسم که آیامیتوانم درکنکورکاردانی قبول شوم واگرمی شوددرصدقبولی یکی ازکاردانشی هاکه درکاردانی کامپیوترقبول شده اندرابه ایمیل من بفرستید.باتشکرازسایت بسیارخوبتان.

بهادر
۲۲:۲۳ ~ ۲۶ تیر ۱۳۸۸

سلام و با عرض خسته نباشيد . لطفا كارنامه و ميزان درصد هاي نفر اول رشته ي الكتروتكنيك را هم قرار دهيد و به اين رشته هم اهميت بديد . خيلي ممنون .

said
۱۳:۰۳ ~ ۲۹ تیر ۱۳۸۸

با سلام
ميخواستم درصدهاي زده شده ي نفر اول كنكور سال قبل روببينم.اگه ميشه برام ايميل بزنيد.
با تشكر.

amin
۱۳:۳۵ ~ ۲ مرداد ۱۳۸۸

سلام اگه میشه درصد قبولی داخل آموزشکده ی چمران اهواز را برای من ایمیل کنید.

سینا
۲۳:۵۳ ~ ۷ مرداد ۱۳۸۸

سلام اگه میشه سوالات آزمون کاردانی امسال کامپیوتر را بزار تو سایتت ازت خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون می شم یا لااقل من رو راهنمایی کن به سایتم بیا و نظر بده یا به ایمیلم بفرست.
ممنون می شم اگه راهنماییم کنی

peyman
۱۲:۳۶ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۸۸

salam mikhastam ke darmored daneshgahaye naghshe keshysanaty soal konam chan ta daneshgah toteran hast baraye reshteye ma va cheghadr zarfiat mipazire.mersi

حیدری
۱۴:۰۷ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۸۸

سلام به مهندس پیمان و بقیه مهندسین
لطف کنین به من بگبن با این درصدا امید قبولی هست؟هر جا شد میرم………
معارف 30
ادبیات 66
زبان تخصصی 90
ذخیره 33
سیستم 23
ساختمان فک کنم یکی زدم که اونم غلطه
ریاضی سفید
زبان عمومی سفید
برنامه سازی هم سفید
مدار هم سفید
آقا پیمان خواهش می کنم جواب بدین
هر کی کمکم کنه ان شاالله خیر ببینه

الهام
۱۱:۴۴ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۸۸

باسلام ،
من فوق ديپلم نرم افزار دانشگاه علمي كاربردي هستم . مي خواستم ببينم منابع كارشناسي همين دانشگاه چي هست ؟ و كدوم كتابها را بخونيم بهتر هست تاليف كدوم استاد ؟ با تشكر

احمد
۱۹:۰۷ ~ ۱۲ شهریور ۱۳۸۸

درباره زمان كنكور علمي كاربردي بگويد ورشته مكانيك كارداني

davood .R
۱۸:۳۵ ~ ۲۴ شهریور ۱۳۸۸

لطفا مرا یاری نمائید که چطوری بتوانم در کنکور 89 قبول شوم من پشت کنکور هستم و 2 سال است که کنکور می دهم اما قبول نمی شود اهل استان گیلان و شهرستان تالش
09353394450

سپیده
۱۹:۰۶ ~ ۳ مهر ۱۳۸۸

با سلام
من دیپلم کارودانش دارم و بعد از 10 سال میخوام در کنکور کاردانی 89 شرکت کنم .آیا دانشکده فنی شیراز شرایط سنی برای قبولی دارد.در ضمن من پیش دانشگاهی ریاضی هم دارم به نظر شما کدام را امتحان بدهم .می ترسم از طریق ریاضی کامپیوتر قبول نشم.دوره های برنامه نویسیcو جاوا رادر حد مبتدی هم گذرانده ام اما میخواهم یک مدرک دانشگاهی داشته باشم.لطفا من را راهنمایی کنید.

mostafa
۰۰:۴۹ ~ ۱۷ مهر ۱۳۸۸

آیا حذف کنکور کاردانی درسال 89صحت دارد؟———-
زهرا :نه هنوز تصویب نشده.

رضا
۱۱:۴۵ ~ ۱۹ مهر ۱۳۸۸

من دیپلم برق صنعتی از آموزشگاه آزاد دارم و میخوام تو کنکور 89 فنی و حرفه ای شرکت کنم .میخواستم بدونم چه درسهایی از چه سالهایی تو کنکور میاد؟ عمومی و تخصصی

پرنوش
۲۳:۲۸ ~ ۱ آبان ۱۳۸۸

من سال بعد می خواهم در کنکور علمی کاربردی شرکت کنم و تا به حال در این کنکور شرکت نکرده ام وهیچ اطلاعی ندارم از این کنکور ونمی دونم چه رشته هایی دارد ومن می تونم در این کنکور شرکت کنم یا نه رشته ی من تجربی و دیپلم دارم ومی خوام کاردانی شرکت کنم ونمی دونم چه کتابایی را باید بخونم واینکه اگه بخوام رشته هایی مثل کامپیوتر یا حسابداری میتونم شرکت کنم یا نه وباید چه درسهایی را باید بخونم . وببخشید که انقدر جملم طولانی شده ممنون می شم جواب بدید———-
زهرا : برای رشته کامپیوتر که کنکورش رو بدید میتونین قبول بشید البته دانشگاهای هم هستن که بدون کنکور برای کاردانی کامپیوتر دانشجو میپذیرن ولی باید مدرکتون کار و دانش یا فنی حرفه ای باشه.

ستاره
۲۳:۳۸ ~ ۱ آبان ۱۳۸۸

ببخشید من از الان می خوام برای کنکور علمی کاربردی بخونم می خواستم بپرسم اگه کنکور حذف بشود ماباید چه کار کنیم اگه کنکور حذف بشه پس ماباید چی جوری بریم دانشگاه———–
زهرا : مجلس برای حذف کنکور قانونی تصویب نکرده اما اگر این طور شده که شرط معدل میشه.موفق باشید.

رضا
۱۴:۰۴ ~ ۶ آبان ۱۳۸۸

لطفا مطالب جدیدتر بگذارید

سوگند
۱۲:۰۶ ~ ۱۱ آبان ۱۳۸۸

لطفا پاسخ نامه سوالات آزمون کاردانی فنی وحرفه ای را روی سایت بگذارید یا به کدام سایت باید مراجعه کنیم حتما پاسخ دهید خواهشا

afsaneh
۲۳:۳۵ ~ ۱۸ آبان ۱۳۸۸

salam dar mored takmil zarfiyat mikhastam bishtar bedonam bara kardani peyvaste do bare konkor migiran ya na che toriye??? mamnoon misham email konid vasam

تا ابد پشت كنكور
۲۱:۲۸ ~ ۲۶ دی ۱۳۸۸

ميشه سوالات كنكور كارداني كامپيوتر سال 88 رو در سايتتون قرار بدين خيلي ممنون ميشم

دل شکسته
۲۲:۰۳ ~ ۵ بهمن ۱۳۸۸

دیگه نمی کشه

ابراهیم
۲۰:۱۹ ~ ۷ بهمن ۱۳۸۸

چرا اقای رمضانی استاد دانشگاه شده

mehran
۲۲:۴۷ ~ ۱۱ بهمن ۱۳۸۸

lotfan manabeye azmoon karshenasie reshteye omran ro behem moarefi konid man diplome ghadime omran hastam va alan mikhaham mostaghim karshenasi bekhonam in amr baraye reshtehaye ma emkan dare? merci

بابک
۱۲:۵۳ ~ ۱۱ اسفند ۱۳۸۸

ایول

علیرضا
۲۱:۱۳ ~ ۱۹ اسفند ۱۳۸۸

با سلام خسته نباشیدلطفا سوالات عمومی کاردانی سال 1388کامپیوتر را درسایت قرار دهید

بیتا
۱۱:۳۱ ~ ۷ فروردین ۱۳۸۹

سلام من دیپلم معماری دارم و می خوام کنکور شرکت کنم ولی هیچ اشنایی با کتابای کنکور ندارم ازتون خواهش میکنم کمکم کنید

محمد
۲۱:۴۶ ~ ۱۷ فروردین ۱۳۸۹

اسال ظرفیت دانشگاه معماری در سطح کشور چطوری /چقدر پذیرش داره؟

ناشناس
۱۲:۱۰ ~ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹

باسلام
اين دفترچه هاي كارداني پيوسته كي مياد.

افشین
۲۲:۴۱ ~ ۲ خرداد ۱۳۸۹

ما بچه های فنی هیچ وقت شانس نداریم.
نمایشگاه کتاب 75 درصد واسه بچه های نظری بود
سهمیه کم میکنند.واقعا انصافه واسه کاردانی
از هر 100 نفر 5 نفر قبول شن.اگه پسر رئیس جمهور
فنی بود بازم اینطوری میشد.با تجمع هم کار درست نمیشه

فهیمه
۱۲:۰۵ ~ ۹ خرداد ۱۳۸۹

سلانم خواهش می کنم شما یه خبری درباره کنکور کاردانی پیوسته بدید همونطور که یکی از دوستان نوشته واقعا دفترچه کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟مثل اینکه تا مارو نکشند دست بردار نیستند. همیشه اردیبهشت می اومد خوب اگه مارو مسخره کردن و نمیاد بگند که ما تکلیفمونو بدونیم،البته الان که دیگه فایده ای نداره مسئولین محترم باید زودتر به فکر برگزار نشدن و شدن کاردانی بدبخت می افتادند.مجلسم که تصویب کرده ولی ما هرجایی میریم مخصوصا سایت سنجش اصلا در این باره حتی یه خبر کوچک هم نمی دهند. امیدوارم شما یه خبری بدید ببینم چه کار می کنید.

علي
۲۳:۴۷ ~ ۹ خرداد ۱۳۸۹

بي خودي درس نخونيد
دفترچه كنكور فني 89 نمياد

فرشید
۱۱:۱۶ ~ ۱۰ خرداد ۱۳۸۹

با سلام و خسته نباشید
تکلیف دانشگاهها و آموزشکده های روزانه و شبانه نرم افزار چی شد
با تشکر از سایتتون

حمید
۰۳:۰۵ ~ ۱۳ خرداد ۱۳۸۹

کنکور کامپیوتر اصلا سخت نیست
150هزار نفر دخترو پسر باهمن حدودا نصف نصف
بعدشم تعداد خیلی کمی واسه کنکور درس می خونن یعدشم خیلی از شکرت کننده ها مدرک خودشونو از اموزشگاه گرفتن و هیچ اشنایی با منابع کنکور ندارن من بهتون قول میدم یک ماه خوب درس بخونین راحت قبول میشید

ناشناس
۱۸:۴۰ ~ ۱۴ خرداد ۱۳۸۹

من از این همه روحیه منفی که میدید خسته شدم یه ذره امیدواری بدین

نرگس
۱۱:۲۶ ~ ۱۵ خرداد ۱۳۸۹

با سلام . آيا از دوستان كسي حل مساپل كتاب رياضيات عمومي و كاربردهاي آن نوشته دكتر اصغر کرایه چیان را در اختيار دارد؟ لطفا برام mail کنین

مریم
۲۳:۳۱ ~ ۲۹ خرداد ۱۳۸۹

لطفا تراز کسانی را که در کنکور کاردانی پیوسته کامپیوتر شرکت کرده اند و در دانشکده های سراسری قبول شده اند و حداقل تراز قبولی در دانشگاه های آزاد و سراسری رادر سایت بگذارید .و نیز بگویید چه فرقی بین تراز و رتبه وجود دارد .تشکر

رویا
۱۵:۰۷ ~ ۱۶ تیر ۱۳۸۹

سوالات کنکور سال88 رشته گرافیک

محمد
۰۱:۴۰ ~ ۲۰ تیر ۱۳۸۹

چرا فکر می کنن ارزش فنی ها کمتر از نظریه درس ایستایی رو کدو بچه تجربی میتونه ازپسش بر بیاد هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

افسون
۲۱:۲۲ ~ ۲۶ تیر ۱۳۸۹

یوهو
بچه ها بلاخره دفترچه ها اومدن
فک کنم اولین نفری هستم که این خبرمیدم البته اگه خبرم رو سایت بزارن!

مریم
۱۴:۰۷ ~ ۲۷ تیر ۱۳۸۹

اگرقرار از هر 100نفرفقط5نفرقبول بشن اینجوری باید دانشگاه های دولتی بی خیال بشم .گناه ما که کارودانش خوندیم چی که باید کتاب های فنی بخونیم امتحان بدیم.

فرزانه ب
۱۰:۱۴ ~ ۳۱ تیر ۱۳۸۹

خوب بود

maryam
۱۱:۱۴ ~ ۵ مرداد ۱۳۸۹

چرا کارت کنکور آزاد نمی یاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جمعه کنکور داریما

علیرضا
۱۲:۳۲ ~ ۵ مرداد ۱۳۸۹

سلام اصلا از این چیزایی که می گند واستون استرس نشه کنکور کاردانی که شاخ و دم نداره 1 ماه مردونه درس بخون زیادتر نمی خواد قول به هتون می دم تو دانشگاه صد در صد قبول شید فقط اراده می خواد من از اون آدمایی نیستم که شعار بدم

فاطمه
۱۸:۲۲ ~ ۶ مرداد ۱۳۸۹

با سلام…
میخواستم یکم نصیحتم کنید تا درس بخونم و کنکور 89قبول بشم،باور کنید خودمم از این همه تنبلی خسته شدم،نمی دونم چرا وقتی نوبت به درس خوندن میرسه انگار بهم میگن برو بمیر ولی درس نخون…!خواهش میکنم کمکم کنید دیگه خسته شدم از اینکه همه میگن شاگرد اول هنرستان نتونسته کنکور قبول بشه واز این حرفا… من فاطمه هستم،دیپلم کامپیوتر دارم وپشت کنکوری…

مهشيد
۱۱:۵۶ ~ ۱۱ مرداد ۱۳۸۹

سلام.چرا اصلا” به رشته هاي فني اهميت نميدن مخصوصا رسانه ها مانند تلويزيون.بابا رشته ما هم سختي هاي خودشو داره

zahra
۱۷:۵۴ ~ ۲۱ شهریور ۱۳۸۹

salam man joz arabi va riyazi 3 hame chi khundam mitunam testesho khub javab beda ruzane shahre khoda ghabul misaham??? reshtam computere

ناشناس
۱۰:۰۱ ~ ۲۴ شهریور ۱۳۸۹

الان چهار شنبست و من جمعه آزمون دارم برام دعا کنید
رشته الکترونیک هستم

nina
۱۱:۰۲ ~ ۴ مهر ۱۳۸۹

حالا که کنکورم دادیم کو جوابش؟؟؟؟؟؟
واقعا بی رحمیه این همه توجه به نظریها. خودتون بگید شبکه سخت تره یا زیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست
۲۰:۵۹ ~ ۱۲ مهر ۱۳۸۹

ازمون علمي كاربردي فني حرفه اي كي هست

مجید حسنی
۱۳:۱۷ ~ ۳۰ مهر ۱۳۸۹

من رشته کامپیوتر کاردانش بودم وبهترین دانشگاهم قبول شدم(مهاجر اصفهان) کار دانشی ها نگران نباشید کافی 1کتاب فنی رو باکتاب های کاردانش متابقت بدید2حتما فیزیک و شیمی رو بخونید

تازه وارد
۱۴:۲۴ ~ ۱۴ آبان ۱۳۸۹

سلام میدونید تکمیل ظرفیت کاردانی پیوسته چه طوریه

محمد
۱۱:۱۶ ~ ۲۲ آبان ۱۳۸۹

برای ازمون كارداني علمی-کاربردی رشته عمران چه درسایی باید خوند آيا تخصصي هم هست يا فقط عمومي

Mehrdad
۱۳:۱۳ ~ ۱۶ اسفند ۱۳۸۹

با سلام
دفترچه کنکور ملی کاردانی 90 کی توزیع میشه؟

فروزان
۲۰:۳۰ ~ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰

واقعا عالی

میثم
۲۲:۵۶ ~ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰

سالم من میخواستم ببینم چند درص باید از هر درس بزنم تا از آموزشکده ی تهران قبول شم البته مسلمه که غیر بومی هستم
لطفا جواب بدید

فرموش
۲۳:۲۷ ~ ۶ تیر ۱۳۹۰

منم سوال میثم رو دارم. چجوری میشه دانشگاه تهران قبول بشم؟

نادیا
۱۱:۳۷ ~ ۷ مرداد ۱۳۹۰

پس اینجور که معلومه رشته ی کامپیوتریا برن بمیرن چون هیچ راهی نیست که دانشگاه قبول بشن فقط میمونه آزاد که اونم پدر و مادر بدبخت پولشو ندارن

ابراهیم
۱۴:۴۵ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۰

سلام من ابراهیم هستم 17ساله و از کنکور فنی سال90 ناراضیم .ما بچه های کاردانش هستیم و درس کلاسی ما طراحی صفحات وب است،و هیچ سر رشته ای از برنامه نویسی نداریم،بنابراین کنکور برای ما خیلی مشکل میشود.

جواد
۱۰:۲۰ ~ ۲۷ مرداد ۱۳۹۰

سلام،نمونه ای از کارنامه قبول شده رشته برق اکه بذارید ممنون میشم،مرسی

رویا
۱۸:۵۳ ~ ۱۰ شهریور ۱۳۹۰

من دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر دارم. می خواستم بدونم میتونم کاردانی ناپیوسته شرکت کنم. مشکلی پیش نمیاد؟ تورو خدا زودتر جواب منو بدین . راستی من مدرک پیش دانشگاهی ندارم.

پروین
۰۹:۳۸ ~ ۲۶ شهریور ۱۳۹۰

نتایج کنکورکاردانی پوسته فنی حرفه ای چه زمانی اعلام خواهد شد

Roya
۱۲:۳۹ ~ ۲۹ شهریور ۱۳۹۰

ba salam mikhastam bedonam ke nataiej konkore ma kei elam mishan? lotfan javab bedin mamnon misham.Roya az lorestan.

ستاره
۱۴:۱۳ ~ ۲۹ شهریور ۱۳۹۰

میدونم که نباید اینجا نظر میذاشتم اما لااقل میدونم یه سری همدرد من به این سایت سرمیزنن من کنکورآزاد امسال قبول شدم14اعلام نتایج شد اما هنوز جواب کاردانی سراسری فنی وحرفه ای اعلام نشده مهلت ثبت نام دانشگاه های آزادم تا فرداست اخه شما به من بگید من چه طورمیتونم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم با اینکه شک دارم سراسری قبول میشم یا نه وچه طور ثبت نام ازادوازدست بدم با اینکه معلوم نیست چه نتایج تو سراسری انتظارمو میکشه تورو بخد یکی جواب بده اعلام نتایج کاردانی 90 سراسری پس کی <

سبحان رضايي
۱۰:۳۰ ~ ۱۶ مهر ۱۳۹۰

سلام.بنده18 سال دارم و سال 88 ديپلم كامپوترم رو با معدل 29/15 گرفتم. امسال براي دومين بار در كنكور شركت كردم و با اينكه مطمئن بودم قبول ميشم در عين ناباوري قبول نشدم.آخه يكي نيست بگه وقتي ظرفيت داوطلب رشته كامپوتر چه زن چه مرد بيشتر از همه رشته هاست نبايد ظرفيت پذيرش دانشگاه ها رو بيشتر كنند.به خدا پدر و مادرم ميگن بايد بري سربازي تو دانشگاه برو نيستي.اين انصافه كه تمام بچه هاي ساخت و توليد و رشته هاي ديگه كه داوطلب زن ندارند چه درس خون چه تنبل هاي عقب افتاده تو دانشگاه قبول بشند؟يه فكري كنيد.

شيدا
۱۱:۴۵ ~ ۱۷ مهر ۱۳۹۰

سلام ،اميدوارم كه حالتون خوب باشه من در كنكور كارشناسي ناپيوسته قبول شده ام ولي جايي كه قبول شده ام خيلي دور ه ميخواستم ببينم ميتونم توي تكميل ظرفيت دوباره انتخاب رشته كنم ،بعد اينكه زمان تكميل ظرفيت چه زماني است با تشكر فراوان از شما.

ناشناس
۱۳:۵۴ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۰

میخاستم بدونم برای کنکور فنی چه درس هایی از سال اول ودوم دبیرستان میاد

بهزاد
۰۰:۲۰ ~ ۲۸ مهر ۱۳۹۰

با سلام
من دیپلم برق صنعتی کارودانش دارم میخواستم بدونم اگه
مدرک کاردانیمو بگیرم میتونم واسه کارشناسی مهندسی برق-کنترل رو انتخاب کنم واسه دانشگاه ازاد؟
2-پس از اخذ مدرک کاردانی برای کارشناسی چند ترم باید بخونم 4یا8ترم.

آیلین
۱۱:۲۷ ~ ۲ آبان ۱۳۹۰

سلام جواب علمی کاربردی کی میاد من دیونه شدم

ramin
۱۹:۴۳ ~ ۲۴ آبان ۱۳۹۰

salam
bacheha man daram miram sarbazi
age khabari darmorede konkor sale 91 kardaniye computer shod bgid

mitra
۱۴:۵۰ ~ ۵ آذر ۱۳۹۰

سلام.می خواستم بدونم دانشگاه ازاد گچساران کاردانی به کارشناسی رشته ی کامپیوتر براسال 91 میارن یانه؟؟؟؟؟

fateme
۱۱:۰۴ ~ ۲۴ آذر ۱۳۹۰

لطفامنابع کنکورکاردانی معماری چیه؟؟؟؟ آیا کتب از سال86 تغییرکرده؟؟؟؟

محمد
۰۹:۲۲ ~ ۲۷ آذر ۱۳۹۰

شرایط پذیرش این دانشکده؟

سپیده
۱۷:۲۴ ~ ۱۵ دی ۱۳۹۰

با سلام :میشه یکی به من بگه دفترچه ثبت نام کنکور سراسری فنی و حرفه ای کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

spv
۱۰:۵۵ ~ ۲۱ دی ۱۳۹۰

سلام لطفا پاسخنامه ی سوالات تخصصی و عمومی کنکور کاردانی پیوسته کامپیوتر را در سایت قرار دهید. یا به ایمیلم ارسال کنید.با تشکر.

نجمه
۲۰:۴۳ ~ ۲ بهمن ۱۳۹۰

در مورد تكميل ظرفيت آزمون كارداني پيوسته( كامپيوتر ) توضيح مي خواستم

دفترچه کنکور ملی کاردانی 90 کی توزیع میشه؟

لطفا پاسخنامه ی سوالات تخصصی و عمومی کنکور کاردانی پیوسته کامپیوتر را در سایت قرار دهید. یا به ایمیلم ارسال کنید.با تشکر.

مسعود
۲۲:۴۴ ~ ۱۰ بهمن ۱۳۹۰

سلام میخواستم بدونم معدل بالا ها چطوری به دانشگاه راه پیدا میکنن کاردانی به کارشناسی

یوسف
۰۱:۳۹ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۰

سلام خسته نباشید
اگه زحمتی نیست زمان توزیع دفترچه های کنکور 90 به ایمیلم ارسال کنید.از زحمات شما متشکریم..

عارف
۰۰:۰۱ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۰

من الان 17 سال دارم بچه ایلامم تو کنکور فنی رشته برق رتبه 170 اوردم الانم سنندج درس میخونم دفترچه فنی هم 2/21 میاد درضمن هرکی بتونه خرداد دیپلم بگیر ه ودرس های عمومی(که خیلی راحت اند) رو خوب بخونه قبولیش حتمیه

بهنام
۱۲:۰۱ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۰

سلام خسته نباشید.
من دیپلم کامپیوتر از کارودانش هستم و دوساله که میگذره حالا میخوام که ادامه تحصیل بدهم برای سال 1391 از شما خواهش میکنم که کمکم کنید. متشکرم

مهدیه
۱۰:۲۵ ~ ۱ اسفند ۱۳۹۰

من میخوام سال 92 کنکور بدم ازتون خواهش میکنم ظرفیت کنکور 92را در رشته ی کامپیوتر زیاد کنید با این نظرهای بچه ها من هم از کنکور ناامید شدم تورا خدا امیدرااز ما نگیرید تمام تلاش من فقط برای قبول شدن در کنکور ه سوالات کنکور 90و89 را در سایتتون قرار بدید ممنون

mohamad
۱۵:۵۰ ~ ۷ اسفند ۱۳۹۰

مدرک دیپلم کامپیوتر کارودانش دارم میشه در دانشگاه دولتی قبل شم؟

armin
۲۲:۱۶ ~ ۱۰ اسفند ۱۳۹۰

با سلام و خسته نباشید خدمت شما …آقا من یه سوال دارم …..من میخوام برای فوق دیپلم رشته ی عمران کنکور دولتی شرکت کنم..البته اول رشته ی من فنی و حرفه ای بود رشته ی متالورژی …آیا میشه امتحان بدم واسه کنکور فنی اونم دولتی واسه رشته ی عمران یا نه ؟ بعد در ضمن منابع یعنی تمام دروس این امتحان رو برام بگید خواهش میکنم چون میخوام بخرم بخونم مرسی از شما لطفا هرچه سریعتر جواب من رو بدین ممنون میشم ….جواب من رو تو ایمیل یا موبایل بدین تورو خدا خواهش میکنم 09119001406

مهدیه
۱۱:۵۱ ~ ۱۴ اسفند ۱۳۹۰

این سوال را میخوام از بچه هایی که تو رشته کامپیوتر کنکور دادن بپرسم و اون اینه که کسی که میخواد تو کنکور کامپیوتر دولتی قبول بشه شما چه راهی براش پیشنهاد میکنید راهنماییم کنید

salitalk m a`
۲۲:۵۴ ~ ۱۰ فروردین ۱۳۹۱

سلام من برا کنکور خیلی تلاش کردم و مطمئن هستم که قبول میشوم. و میخواستم بگم سایتتون خیلی خیلی جالب هستش ممنون.سامی

سیران ابراهیمی
۰۱:۰۸ ~ ۱۳ فروردین ۱۳۹۱

با سلام و خسته نباشید
من دانشجوی ترم دوم رشته نقشه کشی معماری از آموزشکده فنی حرفه ای دختران سنندج هستم من میخوام از همین الان خودمو برا کنکور کارشناسی آماده کنم ولی متاسفانه نمیدونم باید چه منابعی رو مورد مطالعه قرار بدم و حتی در شهرمون یک مشاور برای رشته ما در مقطع کاردانی وجود نداره من واقعا به کمک نیاز دارم میخوام یکی منو راهنمایی کنه لطف کنید یک نفرو به من معرفی کنید که از طریق اینترنت یا تلفنی بتونم از راهنمایی هاشون بهره ببرم ممنونم.

abbas zirak
۰۹:۱۹ ~ ۱۴ فروردین ۱۳۹۱

سلام ميخواستم بدونم ما كاردانشي ها چگونه مي تونيم كتاب هاي فني حرفه اي رو پيدا كنيم؟؟؟؟آيا وقت هست؟

مونیکا
۱۸:۲۵ ~ ۱۴ فروردین ۱۳۹۱

سلام خسته نباشید،میخواستم بگم که اگه رتبه مو چند بیارم روزانه کاردانی تورشته کامپیوتر قبول میشم؟لطفا کارنامه کسی که سراسری قبول شده رو بزارید.من دیپلم کاردانش رشته کامپیوتردارم
———-
مدیر سایت :میتونید در انجمن سایت کارنامه های سال های قبل رو مشاهده کنید.

سجاد
۱۶:۱۸ ~ ۱۵ فروردین ۱۳۹۱

با عرض سلام می خواستم بگم که من از زمان برگزاری ازمون 91 راضی نیستم وباید چی کار کنم چون که ماه رمضون نمی شه درس خوند توی اون هوای گرم تابستون لطفا یه فکری در این مورد کنید متشاگر

ساحل
۱۷:۱۶ ~ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

سلام می خواستم بدونم اگه بخوام بجای رشته ی خودم که طراحی ودوخت هستش رشته ی گرافیک شرکت کنم میتونم؟خیلی خوندم گرافیک ممنون

فائزه
۲۰:۳۲ ~ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

سلام خسته نباشید من 18 سالمه .کامپوترفنی هستم.امسال میخوام کنکوربدم خیلی میترسم مثل پارسال قبول نشم کمکم کنید از استرس دارم میمیرم اموزشگاه علوی هم میرم.ایا میشه که قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟خدایا خودت کمکم کن.

sajad
۲۲:۵۰ ~ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱

این کافی نتیه رشتمو اشتباه وارد کرده!!!!!!1
کسی هست کمک کنه؟؟

karam
۱۳:۴۱ ~ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱

سلام ، من 38 سالمه میخوام مدیریت دولتی یا صنعتی در دانشگاه آزاد گچساران بخونم ، لطفا چون مدت 13 ساله جایی مشغول بکارم از نحوه ثبت نام و امتحان خبری ندارم در صورت امکان راهنمایی کامل کنید

حسین هادی پور
۰۸:۵۵ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱

خیلی خوب بود ممنون

سمیه
۱۸:۲۱ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱

با سلام
و سپس سلام به کل بچه های فنی که واقعا درکشون میکنم.من برای سوممین بار کنکور دادم و بلاخره دکتر معین رشت قبول شدم الان درسم و تموم کردم 1 ساله و امسال میخام کارشناسی بدم
میخواستن اینو بگم که واقعا بچه ها حق دارن اینقدر نظر دادنو گله کردن چون در حق فنیا نهایت بی انصافیه رو کشورمون به خرج داده واقعا اگه نمیخواستین اهمیت بدین چرا این رشته رو از اولش اوردین واقعا برا کشورمون متاسفم این بچه ها اگه تو این رشته نمیومدن بیشتر پیشرفت میکردن و ایندشون تغییر میکرد فنی از اول تا اخرش دغدغست بچها اینم بگم که باز دست و دلبازی کردن برای دوره کاردانی 4 تا دانشگاه دولتی گذاشتن انشالا حمتون قبول که شدین اومدین کارشناسی خودتون میبینین چه خبره…همون 2چن تا ظرفیتم که برا دولتی گذاشتنو والا حذفشون کنن بهتره دستشون درد نکنه با این همه امیدواری دادن به ما آخه منی که دولتی قبول شدم دوس دارم باز دولتی قبول بشم نه این غیر انتفاعی های فکستری ولی چه جوری باید 7 خان رستمو رد کرد…………….آااآه ه ه ه ه ه چی بگم که دلم خونه اینا ما رو دق دادن کاش میمردمو فنی نمیومدم من که کف دستمو بو نکرده بودم.دوس دارم همتون بخووونین این همه حرف زدم باز دلم خالی نشد واقعا برا شون متاسفم که ککشونم نمیگزه یای

محمد رحمانی
۱۸:۱۴ ~ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱

ممنمون از راهنمایی خوبتان

صمد
۱۷:۴۸ ~ ۲۰ خرداد ۱۳۹۱

سلام.ببخشید می خواستم ببینم که من موقعه ثبت نام دانشگاه مورده نظرم را اشتباه وارد کردم حالا برای تحصیح باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

بی تجربه و ترسیده
۱۳:۱۸ ~ ۳۰ خرداد ۱۳۹۱

سلام
با دیدن این حرفا از کنکور خیلی ترسیدم
قبلا فکر میکردم راحت قبول میشم
خیلی پشیمونم که رشته کامپیوتر رو انتخاب کردم اما چه کنم که تو دلم نوشته 01010001110010

65ب
۲۳:۰۰ ~ ۳ تیر ۱۳۹۱

سلام بچه ها اصلا غصه نخورید همه قبولیم….

مهدی
۰۲:۱۴ ~ ۴ تیر ۱۳۹۱

سلام
دوستان به نظر من اگه وضع مالیتون خوبه برید آزاد این رشته های فنی
بیچاره هستن به جا اینکه سهمیه روزانه سال 91 افزایشش بدن شبانه و غیر انتفاعی افزایش دادن یعنی اینکه داره میره به سمت غیرانتفاعی شدن حالا ما که میگیم بدشانسیم خوبه دو سه سال دیگه فک کنم همش میشه غیرانتفاعی شبانه هم که قربونش برم واسه خودش شهریه غیرانتفاعی میگیره شهریه ثابتش از پارسال تا حالا دو برابر شده
ولی در هر صورت خواستن توانستن است اگه فقط چند هزار سهمیه روزانه هم بگیرن اگه بخوای قبول میشی
به امید موفقیت همه

امیر محمد
۱۰:۱۳ ~ ۶ تیر ۱۳۹۱

سلام من کاردانش رشته ی طراحی صفات وب هستم
میخاستم بپرسم برای کنکور چه کتابهایی باید بخونم

مهدیه
۱۶:۲۳ ~ ۶ تیر ۱۳۹۱

سلام
ببخشید میشه بگین چه درسایی از سال اول دبیرستان در کنکور تجربی میاد
اگر میشه ترجیحا پاسخ رابه ایمیلم بفرستید

محمد
۲۳:۴۰ ~ ۱۰ تیر ۱۳۹۱

رشته کامپیوتر همه شاخه هاش هنوز هم تو ایران جا نافتاده . از دانش آموزان گرفته تا دانشجو و استاد مطالب براشون گنگه .رشته به این مهمی و آینده ساز هیچ توجهی بهش نمیشه . نه به کنکور – نه به دانشگاها و…. .
مثل همین که شیمی و … میذارن تو کنکور کامپیوتر .
این همه ریاضی که تو رشته نرم افزار و… کامپیوتر هست همش وقت پر کنی هست و به هیچ دردی نمیخوره. واقعا این وضعیت تاسف باره….

eli
۱۰:۰۵ ~ ۱۵ تیر ۱۳۹۱

سلام رفقا من رشته کامپیوتر شاخه فنی حرفه ای هستم به نظر من اینجور که با کاردانشی ها خیلی برخورد کردم …. شاخه های فنی تو کنکور موفق ترند چون درسها تکرار شده ولی کاردانشی ها هم غصه نخورند کتابها را بخونند قبولن مگه میخوان چیکار کنن این همه دانشگاه تو ایران هست ….. بیخیال استرس و غصه

ناشناس
۰۸:۰۶ ~ ۱۸ تیر ۱۳۹۱

نمونه سوال هارو برامون ارسال کنید (مهم هارا بفرستید)

sami
۰۸:۲۶ ~ ۲۹ تیر ۱۳۹۱

سلام من کاردانشی هستم,به نظرم کنکور کامپیوتر مزخرف ترین کنکوره..به همین دلیل میخوام تغییررشته بدم…

سید یوسف
۱۰:۲۲ ~ ۲۹ تیر ۱۳۹۱

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان و عزیزان

رشته بنده کامپیوتر کاردانش هستش موقعی من حدودا از 2 ماه پیش شروع به مطالعه کرده ام . روز اول که میخواستم شروع به مطالعه کنم در همین وب سایت کارشناسی عنوان شده بود که کنکور فنی و حرفه ای فقط از دروس فنی و حرفه ای میاد . روز اول اینقدر وحشت زده شده بودم به خودم میگفتم آه خب من که اینارو نخوندم چجوری میتونم مطالعه کنمشون؟ اما به خودم گفتم 1 هفته تستی میرم جلو اگه تونستم که انشاالله خیره . باور کنید یک هفته خوندم میشه گفت از نظر ظاهری شاید با هم دیگه تفاوت داشته باشه اما در کل هردو یکیه . کتابهای فنی و حرفه ای خیلی آسونه . این رو بدونید که حذف یک فصل از کتاب بهتره تا حذف کردن یک درس. دوستان کاردانشی توجه داشته باشید که هم فنی و هم کاردانشی ها یکی هستند . ما بر این باوریم که نمیتونیم درواقع میتونیم — و اما یک سوالی که داشتم از دوستان عزیز اینه که اهمیت ریاضی بیشتره یا شیمی و فیزیک؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید . متشکرم
به امید روزی که بتونم همه رو در دانشگاه ها موفق ببینم .
————
مدیر سایت : هر درسی در جای خودش اهمیت داره. بخصوص دروس با ضرایب بالا

mohamad
۲۱:۲۲ ~ ۳ مرداد ۱۳۹۱

سلام من تو کنکور ازاد بیوسته 91 شرکت کردم کلا 25 تست زدم که23 درست بوده میخواستم نظرتونو ببرسم با تشکر.

داریوش
۲۳:۳۷ ~ ۱۰ مرداد ۱۳۹۱

لطفا چند نمونه از کارنامه قبول شدگان کاردانی پیوسته رشته برق رو به آدرس ایمیلم بفرستین.

01مهتاب
۱۵:۲۱ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۱

سلام,شما رو ب خدا چنتا کارنامه ی کسانی که قبول شدن رو برام بفرستید.واقعا دیگه دارم از خودم نا امید میشم.تا حالا که هرچی سوالات کنکور سالهای قبل رو زدم بیشتر از 50 درصد نتونستم بزنم

فرزین
۱۳:۱۴ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۱

لطفا چند نمونه از کارنامه قبول شدگان کاردانی پیوسته رشته معماری رو به آدرس ایمیلم بفرستین.

ali
۱۲:۳۶ ~ ۲۲ مرداد ۱۳۹۱

خواهشا سوالات مهم کنکوری کامپیوتر را ایمیل کنید.

هادي
۱۱:۱۸ ~ ۳۰ مرداد ۱۳۹۱

اخه چرا بايد رشته هاي نظري بيشتر مورد توجه قرار بگيرن؟ واقعا مساله سختيه درسشونه ؟؟ جون من خودتون بگين كدوم ادبياتي ميتونه يه فصل از كتاب مداره رشته الكتروتكنيك رو بخونه؟ بخدا نميتونه. جمعه ازمونه انشالله همه رتبه دلخواهشونو بدست ميارن من خودم امادم انشالله قبول شم چند تا منبع دبش واسه برقيا ميارم.غصه نخوريد همه قبوليم

mahtab
۱۷:۰۴ ~ ۲۸ شهریور ۱۳۹۱

سلام
اگه میشه میخوام چندتا از کارنامه های قبول شدگان کاردانی پیوسته رشته ی صنایع شیمیایی را به ایملم بفرسید
با تشکر

سمایه
۱۷:۴۳ ~ ۵ مهر ۱۳۹۱

باسلام
نتایج تکمیل ظرفیت سال 91کی اعلام میشود؟
آیاروزانه وشبانه هم هست یافقط موسسات غیرانتفاعی هستش اگه به سوالام درهمین سایت جواب بدین ممنون میشم

raysa
۲۳:۴۴ ~ ۱۴ مهر ۱۳۹۱

natayeje konkore fani herfei key elam mishe

متی
۱۰:۳۵ ~ ۱۵ مهر ۱۳۹۱

لطفا یکی به من کمک کنه——-من رشته ی کامپیوتر هستم دانش آموز زرنگی بودم 2ساله دیپلم گرفتم هرجور تلاش میکنم کنکور قبول نمیشم ازآنجا که پول دانشگاه آزاد رو هم ندارم و عاشق درسم دوست دارم یه فرد مفید باشم چررررررررررررراااااا باید پشت کنکور باشم کسی که ققققققققبببببببببوووووووووووولللللللللللل شده راه حل درس خوندنو به من بگه .ممنون.

مهتاب
۱۵:۳۱ ~ ۲۵ مهر ۱۳۹۱

با سلام دفترچه سوالات کنکور کاردانی پیوسته 91 کی میاد تخصصی و عمومی کامپیوتر

amin
۱۸:۰۹ ~ ۲۱ دی ۱۳۹۱

سلام
اگه میشه میخوام چندتا از کارنامه های قبول شدگان کاردانی پیوسته رشته ی حسابداری بازرگانی رو به ایمیلم بفرستید.

باتشکر

مهسا
۱۵:۵۲ ~ ۲۳ دی ۱۳۹۱

من دارم واسه کنکور رشته کامپیوتر میخونم ولی با حرفای که اینا زدن واقعا انگیزمو از دست دادم

fateme
۱۱:۲۶ ~ ۲۵ دی ۱۳۹۱

سلام من ديپلمه مديريت خانواده دارم و مي خوام در دانشگاه رشته ي حسابداري رو بخونم ميخواستم بدونم امكانش هست يا نه و اگه هست ميشه راهنمايي كنيد بايد چيكار كنم؟ ممنون

محمد
۱۶:۴۶ ~ ۱ بهمن ۱۳۹۱

سلام
من کاردانی کامپیوتر دارم میخواستم ببینم میشه برای کارشناسی عمران ثبت نام کنم ؟
ممنون

زینب
۰۲:۰۷ ~ ۱۰ اسفند ۱۳۹۱

سلام من ديپلمه مديريت خانواده دارم و مي خوام در دانشگاه ازادرشته ي کاردانی پیوسته حسابداري رو بخونم ميخواستم بدونم امكانش هست يا نه .

ناهید
۱۶:۱۶ ~ ۱۷ فروردین ۱۳۹۲

سلام میخواستم بدونم کنکور کاردانی سراسری رشته معماری کی هست؟؟؟

eli
۲۳:۲۸ ~ ۲۱ فروردین ۱۳۹۲

سلام اگه میشه چندتااز کارنامه های بچه های کنکور 91روبه ایمیلم بفرستید وحدنصاب قبولی دررشته کامپیوتر چنده؟باتشکر!!!

هستی
۱۲:۳۲ ~ ۲۶ فروردین ۱۳۹۲

میشه برام چند تا از کارنامه بچه های کامپیوتر رو ایمیل کنید لطفا زود بفرستین احتیاج دارم اونایی که تونستن تهران دولتی قبول شن.

سحر
۰۸:۵۴ ~ ۳۰ فروردین ۱۳۹۲

سلام من می خوام برم معماری معدلم باید چند باشه

ریحانه
۲۲:۳۱ ~ ۱ شهریور ۱۳۹۲

سلام.میشه تاریخ دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری فنی و حرفه ای رو بزنید
ممنون

یاس
۱۴:۱۳ ~ ۱۸ مهر ۱۳۹۲

من سال دیگه کنکور کامپیوتر فنی دارم الان سوم فنی هستم با این حرفایی که شما ها زدید به کل امیدمو واسه قبولی از دست دادم

شمیم
۱۲:۲۸ ~ ۲۸ مهر ۱۳۹۲

من توی هنرستان کاردانش رشته ی کام÷یوتر و خوندم .
میخواستم بدونم برای کنکور کاردانی باید از کتابای کاردانش استفاده کنم یا فنی حرفه ای

سالار
۰۰:۰۵ ~ ۶ آبان ۱۳۹۲

با سلام من در کنکور کاردانی پیوسته امسال رتبم 5061اومده.به نظر شما رتبم چطوره؟
تعداد کل قبولی های امسال تو کنکور کاردانی چند نفر بودند؟
آخرین رتبه قبولی تو کنکور امسال چه رتبه ای بود؟
با تشکر

ناشناس
۱۱:۱۵ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

امیرحسین
سلام من هنرستان کاردانش رشته کتمپیوتر هستم باید کنکور فنی بدم یا کار دانش

رامیار
۲۲:۰۶ ~ ۶ دی ۱۳۹۲

سلام چند تاکارنامه ی قبوتشدگان رشته ی مکانیک خودرو می خواستم

امین
۱۹:۳۰ ~ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

لطفا به من بگید کتاب کنکور تخصصی و عمومی رو بخونم کافیه؟

ناشناس
۱۱:۴۰ ~ ۱۱ خرداد ۱۳۹۳

آقای افخمی:
سلام
لطفا کنکور را حذف کنید