آخرین خبر ها
راهنمای انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 89 – قسمت اول

باتوجه به نزدیک شدن ایام انتخاب شهر داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی و سردرگمی بسیاری از عزیزانلازم دیدم که توضیحاتی را در رابطه با دانشگاههای پذیرش کننده امسال و همچنین نحوه انتخاب شهر مناسب بدهم.

متاسفانه امسال نیز سهمیه های روزانه دانشکده و آموزشکده های فنی سراسر کشور به فرهنگیان اختصاص یافت و بر خلاف سال گذشته سهمه شبانه این موسسات کامل حذف شد و به صفر رسید. این اقدام آموزش و پرورش بر خلاف مصوبه مجلس در تاریخ 19 اردیبهشت ماه است. در این مصوبه مجلس وزارت آموزش و پرورش را موظف كرده  براي سال تحصيلي 90 – 89 نسبت به پذيرش دانشجو در مقاطع كارداني و كارشناسي ناپيوسته حداقل برابر با ظرفيت سال 88 -87 دوره روزانه اقدام كند. آموزش و پرورش هم برای اینکه هم به مجلس نه نگوید و هم اهداف خود را ادامه دهد، همه ظرفیت های روزانه را به فرهنگیان رسمی و شاغل خود اختصاص داده و دوره شبانه را هم کلا منحل کرده است ! نکته جالب اینجاست ، تعداد شرکت کنندگان آزمون کاردانی به کارشناسی که از سهمیه فرهنگیان استفاده کرده اند به زور به عدد 1000 میرسد در حالی که بیش از هزار ظرفیت روزانه برای انها در نظر گرفته شده است. یعنی اگر شخصی با سهمیه فرهنگیان تمام دروس را منفی بزند و نفر آخر کنکور هم شود باز امکان ندارد در دوره روزانه پذیرفته نشود ! بخش کمدی قضیه اینجاست که بیشتر این پذیرفته شدگان اصلا در دانشگاهی که قبول میشود ثبت نام نمیکنند و بیشتر کلاس ها یا کلا منحل میشود یا با تعداد کم تشکیل میگردد ( بخصوص در شهرستان ها ).

سال گذشته ما 270 ظرفیت روزانه داشتیم در حالی که امسال تعداد پذیرش روزانه به 200 نفر تقلیل یافته است. همچنین سال گذشته  615 ظرفیت شبانه داشتیم که این رقم هم امسال به 195 نفر کاهش پیدا کرده است. موسسات غیر انتفاعی هم  امسال  برای رشته کامپیوتر ( سخت افزار و نرم افزار ) حدود 9500  نفر پذیرش دارند. با توجه به ظرفیت های فوق و اضافه شدن چند دانشگاه جدید، انتظار میرود تا حدود رتبه های 17 – 18  هزار احتمال قبولی وجود داشته باشد.

نکات مهمی که باید بدانید

1 – توجه داشته باشد که دانشکده ها و آموزشکده های فنی شامل:  شمسی پور تهران، شریعتی تهران، شهید باهنر شیراز، دارالفنون بجنورد، ،آموزشکده فنی اراک برای دوره روزانه فقط از بین فرهنگیان شاغل در آموزش و پرورش پذیرش میکند و امکان ادامه تحصیل داوطلبان عادی در این موسسات وجود ندارد.

2 – در صورتی که در دانشگاههای دور از شهر خودتان پذیرفته شوید، توجه داشته باشید که، شهریه دوره های شبانه یا غیر انتفاعی به همراه هزینه اسکان، غذا، رفت و برگشت و هزینه های جانبی دیگر ممکن است از شهریه دانشگاه آزاد نیز بیشتر شود. لذا اکیدا پیشنهاد میشود که دانشگاههای شهر خودتان را در اولویت انتخاب قرار دهید

3 – دانشجویانی که یک ترم از دوره تحصیلی کاردانی آنها باقی مانده ، فقط میتواند اولویت های نیم سال دوم را انتخاب کنند که شامل : 1 – دانشکده تربت حیدریه ( روزانه ) 2 – دانشگاه شهید رجایی تهران ( روزانه ) 3 – دانشگاه شهید رجایی تهران ( شبانه ) 4 – دانشگاه شهید باهنر کرمان ( شبانه ) 5 – دانشگاه صنعتی سیرجان ( شبانه )  6 – مجتمع آموزش عالی جهرم ( شبانه ) 7 – مجتمع آموزش عالی قوچان ( شبانه ) میباشد

4 – هیچ دانشگاهی را نمیتوان بهترین گزینه برای همه و یا بدترین گزینه نامید. مثلا برای شخصی که در تهران شاغل است، و نمیتواند به واسطه شغل خود تهران را ترک کند قطعا از بین غیر انتفاعی ابرار تهران و دانشگاه گلستان برای وی غیر انتفاعی ابرار  بهتر است لذا  پیشنهاد میشود  نسبت به شرایط خود تصمیم به اولویت بندی دانشگاهها نمایید.

5 – شهر هایی که اولویت بندی میکنید، فقط و فقط باید بر اساس علاقه اولیت بندی شوند. توجه داشته باشد که جلوتر زدن دانشگاههای سطح پایین به هیچ وجه شانس شما را برای قبولی بالای نمیبرد ( این تفکر اولویت بندی مربوط به دنشگاه آزد است )

6 – به کسانی که رتبه های 7 – 8 هزار به بالا آورده اند توصیه میشود با انتخاب اولویتهای روزانه و شبانه، شانس خود را کم و محدودتر نکنند زیرا با این رتبه ها حتی یک درصد هم شانس قبولی در روزانه یا شبانه وجود ندارد. پیشنهاد میشود حتی المقدور موسسات غیر انتفاعی بزرگ و معروف را نیز انتخاب نکنند و پس از انتخاب دانشگاههای شهر و استان خود، سایر اولویتها را برای موسسات غیر انتفاعی کوچک و تازه تاسیس کنار بگذارند.
7 – متاسفانه از امسال دانشگاه زنجان و بیرجند و دانشکده فنی و مهندسی بناب دیگر در دوره کارشناسی ناپیوسته پذیرشی ندارند و سایر دانشگاه های پذیرش کننده ( غیر از شهید رجایی ) نیز نسبت به دانشگاه های بزرگ دارای اعتبار چندانی نمیباشند.

8 – مدرک همه دانشگاه های دولتی، غیر انتفاعی و علمی کاربردی از طرف وزارت علوم صادر میشود و هیچ تفاوتی ندارند. اگر برای وقت و عمر خود ارزش قائل هستید در هر دانشگاهی که پذیرفته شدید ادامه تحصیل دهید و این دو سال را سپری کنید. سال گذشته یکی از کاربران با اینکه رتبه 100 آورده بود و میتوانست در بسیاری از دانشگاه ها پذیرفته شود فقط روزانه دانشگاه زنجان را انتخاب کرد و پذیرفته نشد و یک سال دیگر برای رسیدن به روزانه زنجان وقت، عمر و هزینه خود را تلف کرد . امسال نه تنها رتبه سال قبل خود را به دست نیاورد ، بلکه حتی اگر تبه یک هم میشد دیگر دانشگاه زنجان هیچ پذیرشی ندارد. هزینه دوره شبانه همان دانشگاه زنجان نهایتا ترمی 300 هزار تومان میشد که نسبت به این اتلاف عمر و عذاب وجدان هیچ است.

ظرفیت پذیرش امسال در دوره روزانه

دانشكده فني و مهندسي تربت حيدريه – 30 نفر

دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي- تهران – 10 نفر

دانشگاه تربيت معلم سبزوار – 20  نفر

دانشگاه شهيدباهنركرمان ( دانشکده زرند ) – 25  نفر

دانشگاه صنعتي سيرجان – 35  نفر

دانشگاه گلستان – ( دانشکده علی آباد کتول ) –  25 نفر

مجتمع آموزش عالي فني ومهندسي قوچان – 65  نفر

 

ظرفیت پذیرش امسال در دوره شبانه

دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي- تهران – 25 نفر

دانشگاه تربيت معلم سبزوار – 25 نفر

دانشگاه شهيدباهنركرمان ( دانشکده زرند )  – 25 نفر

دانشگاه صنعتي سيرجان –  45 نفر

مجتمع آموزش عالي جهرم – 40 مفر

مجتمع آموزش عالي فني ومهندسي قوچان –  35 نفر

 

مجتمع آموزش عالی جهرم :  مجتمع آموزش عالی جهرم فعالیت آموزشی  خود را ازشهریورماه 1386 آغاز نمودو در 4 رشته : ریاضی کاربردی، مترجمی زبان انگلیسی،مهندسی کامپیوتر وکاردانی کامپیوتر اقدام به پذیرش دانشجو نمود. همچنین درتکمیل ظرفیت آزمونسراسری سال 1386در رشته IT موفق به پذیرش دانشجو گردید . در آزمون سراسریسا ل 1387 این مجتمع در رشته های فوق ، علاوه برپذیرش دانشجو  در روزانه، اقدام به پذیرش دانشجو در نوبت دوم (شبانه) ،در رشته های  مهندسیکشاورزی- آب  و کارشناسی تربیت بدنی نمود. باتوجه به برنامه توسعه ، مجتمعآموزش عالی جهرم تا یک تا دو سال آینده درهمین رشته ها ،دوره های تحصیلاتتکمیلی را نیز  اضافه خواهد کرد . درحال حاضر این مجتمع بالغ بر600 دانشجودر رشته های ذکر شده دارد که به فعالیت های علمی ، پژوهشی و تحقیقاتی خودادامه می دهد. راه اندازی  آزمایشگاههای  مدار،آزمایشگاههای  فیزیک ،لابراتوار زبان ، تجهیزاتاق به دیتاپروژکتور جهت ارائه سمینارها ، ثبت ناماینترنتی، تجهیز کتابخانه با2سالن مطالعه مجزا مخصوص خواهران وبرادرانوراه اندازی آن به صورت آنلاین بر روی اینترنت ، سلف سرویس، نمازخانه ،اتصال به شبکه اینترنت و اطلاع رسانی به دانشجویان و کارمندان از طریقسایت مخصوص مجتمع با بهترین امکانات و تجهیزات از جمله فعالیت های مجتمعدر این دوره کوتاه بوده است. سال گذشته آخرین رتبه قبول شده در این موسسه ( با سهمیه بومی ) حدود 2500 بوده است.

دانشگاه گلستان :  اطلاعات زیادی در رابطه با این مرکز در دسترس نمیباشد و سایت این دانشگاه نیز دچار مشکل است. محل تحصیل دانشجویان این دانشگاه در دانشکده علی آباد کتول است و هیچ ارتباطی به دانشگاه گلستان ( غیر از مدرک ) ندارد که ظاهرا دارای وضعیت و امکانات جالبی نیست.  این دانشکده حدود 1200 دانشجو در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد میباشد که از مهر ماه 88 حدود 12 رشته جدید از جمله کارشناسی ناپیوسته نرم افزار به آن اضافه شده است. توصیه میشود در صورتی که بومی استان گلستان نیستید این دانشگاه را در اولویت های اولیه خود نزنید. آخرین رتبه قبولی این دانشکده در سال گذشته حدود 400 برای روزانه و حدود 1700 برای شبانه ( با سهمیه بومی ) بوده است

دانشگاه تربیت معلم سبزوار :  دانشگاه تربیت معلم سبزوار سال 65 تاسیس شده ( با 4 رشته پایه ) و  از امسال قصد داره در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشجو بگیره . بیشتردانشکده های تحت پوشش این مجموعه تو فضای کلی دانشگاه قرار گرفته و از سال 84 چند ساختمان جدید هم به محدوده این مجوعه اضافه شد ( که اکثرا اداریه ) در حال‌ حاضر، دانشگاه‌ دارای‌ 15 گروه‌ آموزشی‌ 21 رشته‌ تحصیلی‌ درمقاطع‌ کاردانی‌، کارشناسی‌ و کارشناسی‌ ارشد، سه‌ دانشکده‌ ( ادبیات‌ وعلوم‌ انسانی‌، علوم‌ پایه‌ و فنی‌ ) و حدود 5200 نفر دانشجو دردوره‌های ‌روزانه‌ و شبانه‌ می‌باشد. این دانشگاه شامل دانشکده های زیرمی باشد : 1- دانشکده فنی مهندسی ، 2- دانشکده هنر و معماری ، 3- دانشکدهادبیات و علوم انسانی ، 4 – دانشکده علوم پایه.

قبلا این دانشگاه برای دانشجویان دختر داخل دانشگاه خوابگاه داشت ولی برای پسرهانداشت ظاهرا 3 ساله که یه خوابگاه بزرگ هم واسه پسرها ساختند . ضمن اینکهیه سری خوابگاه هم داخل شهر میدن به دانشجوها که به صورت خودگردان ادارهمیشه ( البته اگه کسی بخواد و از خوابگاه داخل دانشگاه خوشش نیاد اما واسهخانومها معمولا سعی میشه همه داخل خوابگاههای تحت نظارت کامل دانشگاهاسکان داده بشن)
محیطشاز سال 86 بعد از اینکه دو سه تا نشریه تو این دانشگاه و دانشگاههای دیگهسبزوار یه سری تحت کنترله و یه ذره محیط بسته است . ولی بازم دانشجوهاش معتقدند که واسه سال اولی ها و ورودی جدیدها شایداینطوری به نظر برسه. از نظر امنیت هم تقریبا بعد از حوادث سال 81 و 82 کهبه مرگ چند تا دانشجو منجر شد ( سیاسی ) کاملاجوش آروم شده . آخرین رتبه قبولی این دانشکده در سال گذشته حدود 320 برای روزانه بوده است

دانشکده فنی و مهندسی قوچان :  در حال حاضر اطلاعات کاملی در رابطه با این دانشکده در دسترس نیست ولی در کل چهار سال از زمان تاسیس این دانشکده میگذرد و دارای محیط کوچک ولی در حال پیشرفتی میباشد. با توجه به شرایط موجود در این دانشکده و شهر قوچان، انتخاب این دانشکده به بومیان استان خراسانی رضوی توصیه میگردد.آخرین رتبه قبولی این دانشکده در سال گذشته حدود 700 برای روزانه بوده است

دانشگاه صنعتی سیرجان : دانشگاه صنعتی سیرجان دانشگاهی است که در شهر سیرجان استان کرمان واقع شده‌است. اولین ساختمان این دانشگاه در سال ۱۳۷۱ تاسیس شد و در سال ۱۳۷۲ با ورود رشته مهندسی مکانیک گرایش جامدات روزانه تحت نظر دانشگاه شهید باهنر کرمان شروع به کار کرد. همچنین در سال ۱۳۷۶ دورهٔ روزانهٔ رشتهٔ عمران به این دانشکده افزوده شد. در سال ۱۳۷۸ دوره شبانه این رشته‌ها نیز در دانشکده گشایش یافت و در سال ۱۳۸۲ رشتهٔ کاردانی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار در هر دو دورهٔ روزانه و شبانه به این دانشکده افزوده شد. در طی سفر اول محمود احمدی نژاد به سیرجان تصمیم گرفته شد که این دانشکده از دانشگاه باهنر کرمان جدا شده و بطور مستقل با عنوان دانشگاه صنعتی به کار خود ادامه دهد. بعد از این مصوبات به دلیل عدم تلاش مسئولان این اتفاق نیفتاد و مدتی هم زمزمه شد که دانشجویان ورودی سالهای قبل این دانشکده هم بایستی مدرک مجتمع آموزش عالی سیرجان بگیرند و حتما بایستی یک سال این دانشکده به عنوان مجتمع آموزش عالی فعالیت کند،در این راستا عده‌ای از دانشجویان این دانشگاه دست به تحصن زده و از حضور سر کلاسهای درس خودداری کردند. البته تحصن دانشجویان سرانجام پس از اعزام هیأتی از مرکز به کرمان پایان یافت.در طی جلسه‌ای که برگزار شد دکتر لطفی معاون آموزشی وزارت علوم و نمایندگان دانشجویان دانشکده تکنولوژی در دانشگاه باهنر ابهاماتی که در این رابطه وجود داشت برطرف و دانشجویان به اعتراض خود پایان دادند. دکتر صاحب الزمانی معاونت دانشجویی دانشگاه باهنر نیز با سفر به سیرجان و با دانشجویان به مذاکره پرداخت و دانشجویان با قبول شرایط بر سر کلاس‌های درس حاضرشدند. در سال ۸۸ دانشجویان ورودی ۸۸ این دانشکده با اصلاحیه‌ای که قبل از انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش قرار گرفته بود با عنوان قبولی مجتمع آموزش عالی سیرجان وارد این مرکز شدند. در بهمن ماه سال ۱۳۸۸ بدنبال موافقت شورای گسترش آموزش عالی مجتمع آموزش عالی سیرجان به دانشگاه صنعتی سیرجان ارتقا یافت. این دانشگاه هم اکنون با اضافه کردن رشته‌های مهندسی کامپیوتر و مهندسی شیمی صنایع غذایی با ۱۸۰۰ نفر دانشجو فعالیت خود را ادامه می‌دهد. تا این زمان ساختمان ۳ دانشکده با زیر بنای ۱۰ هزار متر مربع ساخته شده‌اند. این دانشگاه دارای مجموعا ۴ ساختمان در محدوده دانشگاه است که قدیمی ترین آنها ساختمان دانشکده مکانیک و بعد از آن دانشکده عمران و کتابخانه و سالن ورزشی می‌باشد. همچنین ۳ ساختمان خوابگاهی نیز برای دانشجویان دختر و پسر فراهم شده‌است. در سال ۸۸ نیز ساختمان خوابگاه قائم و سلف سرویس دانشگاه با زیر بنای ۵۵۰۰ متر افتتاح شد. این دانشگاه برای اولین بار است که افدام به پذیرش دانشجو در رشته کارشناسی ناپیوسته نرم افزار مینماید.

 

در پست بعدی به طور مفصل به موسسات غیر انتفاعی و دوره های مجازی خواهیم پرداخت

بهزاد
۰۱:۱۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام

یعنی منی که رتبم 12500 شده به ادامه تحصیل در شهر خودم مشهد اصلا فکر نکنم؟
یعنی باید به سربازی فکر کنم؟

ای خدا من خسته شدم.
من علاقه دارم ادامه تحصیل بدم اما هوش بالایی ندارم
من چه گناهی کردم ………

حامد
۰۱:۳۴ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

واقعا ما رو شرمنده کردن با این ظرفیتشون
یدفعه بگید کنکور فرهنگیان
راحتمون کنید

زینب
۰۳:۵۲ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

********** هر دم از این باغ بری می رسد *********
اگه بدبخت تر از ما(بچه های فنی) کسی پیدا کرد، یه جایزه پیش من داره

saeeb
۰۴:۰۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

yanii man jayi ghabool nemisham ?
adgighan hamin dige

saeeb
۰۴:۲۸ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

mer30 peyman jan lotf mikoni age marakeze atrafe tehran ro ham moarefi koni !
parsal ba rotbe 1575 entekhab shahr nakardam be omide emsal dostam ba rotbehaye balaye 2000 shiraz shabaneh ghabool shodan ama emsal aslan az shiraz khabari nist !
komakam konid laaghal ye jayi atrafe tehran ro biyaram
mikham ye doa konam migan doaye javoona girast makhsoosan age delshekaste bashan !
khodaya asan az donya nabar anha ke rahe kheyanat be in mardom ra bargozideh anad

HeWillCome
۰۷:۱۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

تشکر!
هرچند راهنمایی برای 2 تا دولتی که باقی گذاشتن نداره، یک، دو !!!

الهام
۰۷:۵۱ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام دوستان
با رتبه 704 هيچ شانسي واسه شبانه ندارم با اين اوضاع بايد قيد درس خوندن رو بزنم
لعنت به همشون!!!!!!!!!!!

غمگین
۰۷:۵۶ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

بچه ها واقعا بی غیرت هستیم اگه با حذف سهمیه هامون صدامون در نیاد و به راحتی حقمون پا مال بشه . من که با زبون روزه دعا میکنم خیر نبینن

در ضمن باید 1 اعتراض شدید تر براه بندازیم

الهه
۰۸:۵۵ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

ای بابا پس تکلیف اونایی که رتبه شون بالای 2 یا 3هزاره چی میشه؟ وقتی روزانه و شبانه نداره با رتبه های زیر 1000 ظرفیت غیر انتفاعی ها پر میشه؟؟؟؟؟/ ما چیکارکنیم چس؟؟؟؟؟؟؟

s_ghasedak
۰۹:۱۴ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

خسته نباشید آقا پیمان
تورو خدا کمک کنید در مورد دانشگاههای اهواز و ظرفیتشون هیچی نمیدونم
با رتبه 3960 و 6871 میتونم اهواز بیارم ؟؟؟
خواهش میکنم کمکم کنید

شیوا
۰۹:۳۴ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
مرسی از اطلاعاتی که گذاشتین
از دیروز م.قع افطار که دفترجه رو دیدم آروم و قرار ندارم
می خواستم بدونم چون مجلس تصویب کرد سهمیه ها رو آیا امیدی هست دوباره اعتراض کنیم ، یعنی الکی سر ما رو شیره مالیدن؟؟
اگه امیدی نیست همین جوری باید انتخاب کنیم تو رو خدا جواب بدین من با رتبه 456 غیر انتفاعی علم و فرهنگ قبول می شم؟
تو رو خدا جواب بدین

شادمهر
۰۹:۴۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

با آرزوی قبولی برای همه بچه هاااااا

ناشناس
۰۹:۴۱ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

لعنت بر این مملکت که اینطوری با زندگی جوون ها بازی می کنه
چرا هر سال ظرفیت های k2k کمتر میشه ولی سراسری بیشتر میشه

مقصر خودمونیم که هیچ کاری نکردیم سال دیگه هم مطمئنم ظرفیت ها کمتر میشه و بالاخره کلا حذف میشه
چون ما ایرانی ها هیچ موقع با هم متحد نیستیم و هرچی هم سرمون بیاد حقمونه

سعيد
۰۹:۵۷ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

آخه كسي نيست به اين احمق هاي سنجشي بگه كه

بابا تو كل كشور اين همه نيم سال دومي هست چرا 7 دونه دانشگاه اونم با ظرفيت محدود در نظر گرفتيد !!!!!

خيلي ** احمق ** هستن.

بچه هاي نيم سال دوم توجه كنند كه براي تكميل ظرفيت خودشون رو آماده كنند.( البته غير از رتبه هاي بالا)

omid
۱۰:۰۸ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام.
من با رتبه 3114 بومي و 3119 غير بومي در كدوم دانشگاه احتمالا دولتي شبانه قبول مي شوم . و در چه دانشگاه غير انتفاعي قبول مي شوم.
يكي كمك كنه لطفا !

فرشته
۱۰:۱۲ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

خدایا خودت تو این ماه مباراک انتقام کسایی رو که زندگی جونای این مملکت رو به تباهی میکشن بگیر

سمیرا
۱۰:۴۴ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

خواهشا از نظر سطح علمی این دانشگاهها رو دسته بندی کنید تا بدونیم با این اوضاع کدوم بهتره وکجا بریم

دختربچه
۱۰:۴۶ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
آره راست میگید ارزشش نداشت. ولی باور کنید رتبم از پارسال بهتر شده،حالا درسته یه رقمی نشدم ولی دو رقمی که دیگه شدم!!
البته به قول خودتون رتبه یکم که میاوردم فایده ای نداشت…..
از من به همه آدمای مغرور مثل خودم نصیحت ارزشش رو نداره نداره نداره…

هانا
۱۱:۰۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
فقط خواستم راهنمایی کنید با رتبه 1200 امکان پذیرفته شدن در دوره روزانه هست ؟
یا بهتره واسه سال بعد خودمو اماده کنم!
———–
مدیر سایت : خیر، امکانش نیست

شهرام
۱۱:۰۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

پيمان جان نرم افزار انتخاب رشته مجازي يا مشابهش قراره در سايت ارائه بشه يا نه؟؟

از دوستان اگر اطلاعي دارن لطفا پاسخ بدن.

مریم
۱۱:۲۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام پیمان جان من کلی کامنت گذاشتم ولی جوابمو ندادی.لطف کن بگو با رتبه 708 علم و فرهنگ و می آرم؟خاهشا جواب بده
———-
مدیر سایت : علم و فرهنگ رو بعید میدونم ولی ابرار قول میشید

امير
۱۱:۲۵ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

من يکي از دوستام پارسال با رتبه 3000 دانشگاه غزالي قبول شد.

4111
۱۱:۳۷ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

خدایا فقط حق ره به حق دار برسان.
هر کس تلاش کرده و تلاش درست انجام داده به حق خودش برسان.
ان شاء الله

فرشته
۱۱:۴۳ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

تنها راه براي كسايي مثل من دانشگاه دولتی بود من که نه باباي مايه داري دارم نه جایی پارتی دارم تنها امیدم این بود که بعد از تحصیل تو جایی استخدام بشم، 1 ساله دیگه از عمرم به هدر رفت اگه همین رتبه رو پارسال آورده بودم دولتی قبول میشدم ولی به خاطر کسر سهمیه امکان نداره . دیگه به بن بست رسیدم نمیدونم چی کار کنم

saeeb
۱۱:۴۸ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

salam kesi chizi darmorede aba abik miduneh?
yani man abrar tehran ghabol nemisham ?
876
nazdiktarin ha betehran va albateh khob az nazar sathe fani

حامد
۱۲:۰۶ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

متاسفم. واقعا متاسفم. منی که 1700 شدم با کسی که 700 شده چه تفاوتی داره؟همین جا ما بچه های فنی دعا میکنیم که ظالم بابود شه.

علی
۱۲:۱۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام، ممنون از زحماتتون. من با رتبه 816 علم و فرهنگ یا ابرار قبول میشم؟
بازم از زحماتتون تشکر میکنم.
———-
مدیر سایت : علم و فرهنگ خیر، ابرار هم فقط زن پذیرش میکند

بجی
۱۲:۳۲ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام اقا پیمان تور خدا بگید چه کار کنم من رتبه ام 46 و در کردستان زندگی میکنم کجا رو انتخاب کنم همه روزانه ها دور هستن تازه من به احتمال زیاد در استخدامی اموزش وپرورش قبول می شم گیج شدم چه کار کنم ادامه تحصیل یا کار

mehdi.k
۱۲:۵۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان …..
یه سوال از شما داشتم خواهشان اگه میشه جوابمو بده……
من رتبم 2170 شده ……. می خواستم راجب موسسه غیر انتفاعی قزوین بیشتر توضیح بدید…مخصصوصا اونایی که به تهران نزدیک ترند….مرسی
———-
مدیر سایت : چشم

مهدی
۱۲:۵۴ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
من رتبم 52 شده و خیلی رو دانشگاه زنجان یا تهران حساب می کردم اما خدا از سر تقصیراتشون نگذره همش رو برداشتن..
از مدیر سایت خواهش می کنم من رو راهنمایی کنن که با شرایط موجود کجا رو انتخاب کنم؟
اگر خود شما بودید کجا رو انتخاب می کردید؟
خداییش جوابم رو برای یک بار هم که شده بدید که از دست این مملکت بد سردرگم شدم…..
ممنون.
———–
مدیر سایت : بستگی داره ساکن کجایید
اگه تهرانی هستید شبانه رجایی بهترین انتخابه

شیوا
۱۲:۵۵ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

مدیر سایت لطفا جواب بدین. با رتبه 456 امیدی به علم و فرهنگ هست؟؟
———
مدیر سایت : بله امید هست

CLS
۱۲:۵۵ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام پیمان

من بیش از یک ساله که مهمون سایتت هستم.خیلیم کامنت گذاشتم و سوالاهای زیادی پرسیدم که اکثرشونو جواب دادی حالا سر پله آخرم. حرف هیچکس هم به اندازه حرف تو برام اعتبار نداره.
رتبم 380 شده به علم و فرهنگ که دیگه امیدی ندارم.
به نظر تو کدوم روزانه رو اول انتخاب کنم؟ از همه نظر.
پیمان خواهشا جواب بده.خیلی مهمه.

—————-
مدیر سایت : چرا به علم و فرهنگ امیدی نداری ؟ به نظر من قبول میشی. از بین روزانه ها هم تربیت معلم سبزوار میتونه گزینه خوبی باشه

akobar
۱۳:۰۴ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
خدا ذلیلشون کنه
من با 716 میرم زند شیراز
اینجا دیگه واقعا جای موندن نیست

حسن
۱۳:۱۶ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
من دانشجوی ناپیوسته قوچان هستم ظرفیت ها رو که دیدم ناراحت شدم ولی برای روزانه تا رتبه 750 می تونند قبول بشن
و هر کسی هم اطلاعاتی درباره مجتمع فنی مهندسی قوچان خواست به من ایمیل بزنه
امیدوارم موفق باشید
h_rezvanifard@yahoo.com

ناشناس
۱۳:۱۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

دانشگاههای غیرانتفاعی استان گیلان رو به ترتیب کیفیت و برتری میشه بگید؟

HADI
۱۳:۲۴ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام به آقا پیمان گل لطفا بگید با رتبه 11900 میتونم غیرانتفاعی مشهد قبول بشم.ختما جواب بدید چون حیاتی است.

میلاد میداوودی
۱۳:۲۵ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام به پیمان عزیز
می خواستم بدون با رتبه 4416 امیدی به قبولی توی موسسات غیر انتفاعی اصفهان هست؟
ممنون میشم جواب بدی!

omid
۱۳:۳۱ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

من که خیلی خیلی پشیون هستم از این که فنی حرفه ای خوندم اگه ریاضی می خوندیم حتی اگه کنکور را سفید مب دادیم خیلی راحت غیر انتفاعی قبول می شدیم
سازمان سنجش الهی که خیر نبینه ما رو بدبخت کردن

بابک
۱۳:۳۸ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان.
تورو قرآن کمکم کن. رتبم شده 14950 ،اهل تبریزم.کجا رو انتخاب کنم که حتما قبول شم؟ هرجا باشه میرم.تورو خدا جوابمو بده خواهش میکنم.

سهیلا
۱۳:۴۵ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

واقعا نامردیه پارسال تا رتبه 600 شریعتی تهران قبول شدن حالا من با 632 علم و فرهنگم قبول نمی شم ، حالا علم و فرهنگ میشم یا نه

m9
۱۳:۵۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام.من با این رتبه ی بد 2760 تو سخت افزار کجا امکان داره قبول شم؟از غیرانتفاعی ها.
تورو خدا جواب بدید

*مهدی*
۱۳:۵۱ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

با سلام خدمت همه و مسول سایت
می خواستم ازتون بپرسم که با رتبه 1222 کجا میشه قبول شد؟ من ساکن تهران هستم .

محمد
۱۳:۵۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

آقا پیمان جونه هرکی دوست داری بگو با رتبه 683 علم و فرهنگ قبول میشم ؟

حسن
۱۴:۱۲ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

با سلام دوباره
در اینچا هیج اطلاعاتی در باره مجتمع فنی مهندسی قوچان نوشته نشده
هر کس سوال یا اطلاعات کاملی خواست سوال هاشو در باره قوچان
برای من ایمیل بزنه خودم اونجا درس می خونم
h_rezvanifard@yahoo.com

شاهین نجفی
۱۴:۱۴ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

(دفترچه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی 89 صفحه 11):
*مؤسسه غيرانتفاعي ابرار- تهران (ويژه خواهران)
-1 اين موسسه هيچ گونه امكانات رفاهي براي ارائه به دانشجويان ندارد. 2 – استفاده از حجاب برتر(چادر) براي كليه دانشجويان خواهرالزامي است و درصورت عدم رعايت از ثبت نام و
ادامه تحصيل آنان جلوگيري خواهد شد . 3- تخفيف شهريه به دانشجويان ممتاز در هر سال تحصيلي. 4- داوطلبان ورود به اين موسسه لازم است به دين مبين اسلام و اصل ولايت
فقيه، اعتقاد و التزام عملي داشته باشند.

یک دفعه بگید حوضه علمیه است دیگه ،
ما می خواهیم بریم دانشگاه مهندس بشیم ********* نه اینکه بریم حاج خانم و آخون بشیم
می شود پسر ها هم چادر بپوشند و مجانی درس بخونند ،تو این مملکت آخرش همینه

محمود
۱۴:۱۷ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

بد ميگن دولت قانون گريز نيست.
بيا! اين يه نمونه ، مجلس تصويب كرده و ابلاغ كرده كه دانشجو بگيره، اونهم هم شبانه و هم روزانه، بازم اين آقاي نسبتا محترم(حاجي بابايي) سهميه رو حذف كرده.
من كه پيشنهاد مي كنم يه برنامه واسه اعتراض تو روز يكشنبه جلو در رياست جمهوري برپا بشه تا اين قانون تصويب و ابلاغ شده ياد آوري بشه. خداييش اين كار از افطار و روزه نماز واجب تره، چرا كه ” هيهات من الذله “

ناصر
۱۴:۱۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
با رتبه 4027 به كجا اميد داشته باشم

loop
۱۴:۲۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام به نظر شما من با 236 علم و فرهنگ رو میارم؟
آخه الان علمی کاربردی میخونم میخوام بدونم برم برای انتخاب واحد ترم جدید یا نه؟
بعد هم اینکه علم و فرهنگ درسای بالای 12 رو تطبیق میزنه که مجبور نشم دوباره بخونم؟
ممنون میشم جواب بدین

CLS
۱۴:۳۶ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

چون امسال زنجان و شمسی پور و شریعتی نیست رجایی هم که 25 نفر بیشتر نمگیره پس قطعا همه تهرانیا که رتبه خوب دارن اولین اولویتشون علم و فرهنگه.به هر حال اولین انتخابم علم و فرهنگه بعد از اون روزانه ها رو میزنم

بازم شرمنده یه سوال دیگه.به نظرت بعد از سبزوار دانشگاه صنعتی سیرجان رو انتخاب کنم خوبه؟

CLS
۱۴:۳۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

راستی اینو یادم رفت بگم که خوابگاه یکی از مهمترین مسائله برام.

بهروز
۱۴:۴۳ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام به مدیریت محترم سایت و همه دوستان .
با 2255 کجا میشه قبول شد که از نظر سطح علمی ارزش داشته باشه ؟2 سال کاردانی که عمرم از دست رفت می رفتم علافی می کردم این دو سال بیشتر به نفعم بود .
هر بلایی سرمون میاد تقصیر خودمونه . آدم از اونجایی دلش می سوزه که فکر می کنن همه مردم نمی فهمنو و هیچی حالیشون نیست.لطفا یه راهنمایی کوچیک بکنید.من ساکن سمنان هستم

خورشید
۱۴:۴۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

خیلی نامردن یعنی من با رتبه ی 327 چی کار کنم احتمال علم و فرهنگ هم برام وجود نداره ای بابا….
میشه راجع به دانشگاه ابرار هم بگی بعد اینکه من بین روزانه سبزوار با ابرار تهران کدوم رو انتخاب کنم ؟؟؟؟ اه لعنت بهشون

خورشید
۱۴:۵۵ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام من با رتبه 327 شگه علم و فرهنگ قبول نشدم ابرار بهتره یا روزانه سبزوار؟؟ میشه یه خورده راجع به ابرار تهران اطلاعات بدید؟؟

Morteza
۱۵:۰۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
بنده رتبه 4306 آوردم که البته خودم انتظار 800 را داشتم نمی دونم چی شد شایدم به قول یکی از دوستان بد اصلاح کردن/.

به نظر شما بنده در دانشوران تبریز و یا در علم و فن اورمیه قبول می شم؟

در ضمن باید فکر دانشگاه ( رجایی ، تربیت معلم سبزوار و …) را از سرم بیرون کنم یا اینکه می توانم در این دانشگاه ها هم با این رتبه در شبانه آنها قبول بشوم/.

لطفا دوستان پاسخ دهید؟

بنده خیلی اضطراب دارم/.

Morteza
۱۵:۰۳ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام

رتبه بنده 4306 شده و خودم هم اهل آذربایجان شرقی هستم/.

به نظر شما بنده در دانشوران تبریز و یا در علم و فن اورمیه قبول می شم؟

در ضمن باید فکر دانشگاه ( رجایی ، تربیت معلم سبزوار و …) را از سرم بیرون کنم یا اینکه می توانم در این دانشگاه ها هم با این رتبه در شبانه آنها قبول بشوم/.

آقا پیمان عزیز لطفا پاسخ دهید

بنده خیلی اضطراب دارم/.

در ضمن اگر امکانش باشد آخرین رتبه های قبولی در دانشگاه ها را هم در سایتتان بزارید/.

yedokhtare khob
۱۵:۰۸ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام دوستان اول بگم که اگر از بی دانشگاهی هم مردید صنعتی قاءم قاأمشهر رو نزنید
دانشگاه طبرستان چالوس هم از نظر کادر و ساختمون دانشگاه خوبیه اما اساتیدش رو نمیدونم.
اونایی هم که علم و فرهنگ قبول میشید اسلاً از اینکه میگن اساتیدش سخت گیرن نترسید
اینا همه حرفه.
اما میرسیم به قزوین دانشگاه رجا قزوین خیلی دانشگاه خوبیه من خودم علم و فرهنگی هستم اما میگم که رجا قزوین بهتره.

Morteza
۱۵:۰۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام

رتبه بنده 4306 شده و خودم هم اهل آذربایجان شرقی هستم/.

به نظر شما بنده در دانشوران تبریز و یا در علم و فن اورمیه قبول می شم؟

امیدی به قبولی در شبانه دانشگاه تربیت معلم سبزوار و یا شهید باهنر کرمان و … وجود دارد یا نه؟

در ضمن نبی اکرم تبریز نیز امسال انگار پذیرش نداره!

آقا پیمان عزیز لطفا پاسخ دهید

بنده خیلی اضطراب دارم/.

leila
۱۵:۱۳ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام به همه دوستان مخصوصآ اقا پیمان.
یه سوال داشتم من با رتبه 640 میتونم روزانه بناب قبول شم یا نه؟و لطف کنین و بگید از مراکز غیر انتفاعی تبریز کدوم معتبرتره؟

ممنون

حبیب الله صالح نیا_daneshjoo-online
۱۵:۳۳ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام بچه ها :
به نظر من امروز رو روز عزای عمومی برای دانشجویان فنی اعلام کنیم دوستان!!!!!!!!!!!

یک بیت در مدح این سوگواری :
بهتره طولش ندم/بهتره طولش ندم
برم به جاسبی پول بدم/برم به جاسبی پول بدم
بچه ها شنیدین از سهمیه یک و شش/شش واسه نظری یکم واسه فنی/ای مسولا ریییسا/ای مسولا رییسا/تا حالا شنیدین احوال ما/یه سر زدین به دکه های ما/شماها اره همین شماها/نقش اموزشکده رو رد کردین/به ما دانشجوهای فنی بد کردین!!!!!

یک بار دیگه تسلست عرض میکنم این فاجعه اسفناک رو!!!

حبیب الله صالح نیا-شبگرد تنها

saeeb
۱۶:۰۳ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پيمان گفتيد که ابرار فقط زن پذيرش ميکنه در حالي که تو دفتر چه زده پذيرش زن و مرد تو رو خدا ناميدمون نکن ! کلي به ابرار اميد بستم
تو رو خدا !

saeeb
۱۶:۰۴ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

بچه ها کسي در مورد آبا آبيک چيزي ميدونه ؟

نا شناس
۱۶:۱۱ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام

دعا می کنم هر کس که باعث و بانی کم شدن ظرفیت ها شدن از روی زمین برداشته بشن

الان نشستن به ریش ما می خندن که هر کار خواستن کردن ما هم چیزی نگفتیم

البته حق ما همین چون همیشه ساکت نشستیم

ااا
۱۶:۱۲ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام می خواستم بپرسم با رتبه 831 امکان قبول شدن در دانشگاه تهران غیر انتفاعی رو دارم خیلی حیاتی اگر جواب بدید ممنون می شم.

سجاد
۱۶:۱۸ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان

از زحماتتون ممنونم

من رتبم 1098 شده بنظرتون شانس قبولی تو کدوم غیر انتفاعی رو دارم

ساکن کرج ام

قزوین رجا یا غزالی قبول می شم ؟

ممنون می شم اگه جواب بدین

روشن
۱۶:۱۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
به نظرتون با رتبه 1392 میتونم روزانه گلستان گرگان قبوم بشم؟
(بومی هم هستم). سال پیش دوستم با رتبه 800 قبول شد.

کمک کنید آقا پیمان
۱۶:۲۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

آقا پیمان میشه بگید چرا افراد بالای 8000 مثلا 8510 با زدن روزانه یا شبانه شانس قبولی شان پایین میاد؟من میخواستم شانسم را در این موارد هم امتحان کنم اما وقتی شما گفتید ترسیدم ،خواهش میکنم دلیلشو بگید و کمکم کنید که آیا با این رتبه غیر انتفاعی قزوین قبولم؟آقا پیمان بعد از خدا امیدم به شماست تو رو خدا جواب منو بدید خیلی ممنون

روشن
۱۶:۲۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
به نظرتون با رتبه 1392 میتونم روزانه گلستان گرگان قبوم بشم؟
(بومی هم هستم). سال پیش دوستم با رتبه 800 قبول شد.

شیوا
۱۶:۳۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
با تشکر از مدیر سایت واقعا بهم امید دادین از امروز فقط دعا می کنم

پویان
۱۶:۴۴ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام 100 بار تا حالا کامنت گذاشتم کسی جواب ندانده!!!!
می تونیم تو 50 تا انتخابمون هم نرم افزار انتخاب کنیم هم سخت افزار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Dr.Cnet
۱۶:۴۷ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام بچه ها

رتبه ي خوب آوردن هم واسه خودش دردسر داره ها والا به خدا !

من الان موندم كه واسه سخت افزار بين دانشگاه علوم و فنون مازندران و دانشگاه شمال آمل و غيرانتفاعي صفاهان اصفهان كدوم رو انتخاب كنم ؟؟؟

به نظر شما كدام ؟؟؟؟؟؟؟؟

دانشگاه علوم و فنون مازندران

دانشگاه شمال آمل

غير انتفاعي صفاهان اصفهان

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Dr.Cnet
۱۶:۴۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

كساني كه
صفاهان اصفهان يا

علوم و فنون بابل يا

شمال آمل

درس خوندن يه شماره تماسي بذارن من كارشون دارم بخدا ثواب داره ها

يا با بنده تماس بگيرن : 09355592786

ganari_shahin
۱۶:۵۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

پیشنهاد به هانا:
اگه از من میشنوی غیر انتفاعی بخون. یکسال عمرت رو هدر میدی که چی؟ از کجا معلوم سال بعد این اندک سهمیه ها سر جاشون بمونه یا بتونی رتبه ی بهتر بیاری؟

s
۱۶:۵۲ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

من رتبه م 643 شده، امیدوار بودم که بتونم غیرانتفاعی قبول بشم، نیمسال دوم، اما چیزی که اینا تو دفترچه ها آوردن امیدمو ناامید کرد. خدا نا امیدشون کنه به حق این روزا!

برای تکمیل ظرفیت شانسی هست که منتظرش بمونیم؟

علی
۱۶:۵۶ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

پس به نظرتون با رتبه 862 نزدیک تهران کجا قبول میشم؟ به نظر شما کجا رو بزنم؟ البته صفحه 38 دفترچه نوشته که ابرار هم زن میگیره هم مرد!
ممنون

بیکار
۱۷:۱۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام.خسته نباشید.مطالبتون مفید بود.کاش تصاویر هم از این مراکز و همچنین شهرشون قرار میدادین.هر چقدر توی اینترنت دنبال عکس از شهرهای جهرم,سیرجان,زرند,قوچانو تربت حیدریه میگردم نیست.نه شهر نه خود مرکز.اگه این کار رو میکردید عالی بود تا بچه ها با چشم باز تر انتخاب میکردند.بازم ممنون.

maryam
۱۷:۱۶ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
من رتبه ام 729 شده چيكار كنم؟يعني واقعا بايد بي خيال دولتي بشم؟؟؟؟؟آقا پيمان كمكم كنيد كجارو بزنم؟
توروخدا بچه ها همين طور بشينيم و ظلمي كه داره در حقمون ميشه رو شاهد باشيم!!!!!!!يه كاري،اعتراضي…

saeideh
۱۷:۱۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام خسته نباشید
از راهنماییهاتون واقعاً ممنون
کسی که دلش به حال ما نمی سوزه بازم خوبه شما هستین
من دیروز سوال پرسیدم که شبانه گرگان قبول میشم یا نه! امروز دیدم اصلا گرگان امسال شبانه نداره
شبانه قوچان چی میارم؟
رتبم 3483 شده
تورو خدا نگید نه.

ناشناس
۱۷:۵۴ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

علي
آقا پيمان با رتبه 18000 ميشه تو غيرانتفاعي هاي استان سمنان قبول شد ؟

عبد
۱۸:۰۶ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

با سلام
با رتبه 6970 میشه دهخدا قزوین قبول شد؟
داخل قزوین چطور؟
نرم افزار

helidor
۱۸:۰۶ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام پيمان جان
من رتبم 8500هست.كومش سمنان قبول ميشم؟ بهترين انتخاب برام كجاست؟باتوجه به اينكه ورامين زندگي ميكنم.خواهش ميكنم راهنماييم كن

عبد
۱۸:۰۶ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

با سلام
با رتبه 6970 میشه دهخدا قزوین قبول شد؟
داخل قزوین چطور؟
نرم افزار

محمد
۱۸:۱۱ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
جان هركي كه دوست داري جواب بده داش پيمان من از اول شهريور رفتم خدمت 3 ماه هم اضافه خدمت دارم.ميشه بگين با 12000 و 18000 ميشه جاي قبول شد با اضافه خدمتم.من شنبه بايد خدمت باشم جواب مي خوام جان من

مهرداد
۱۸:۱۱ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام من رتبه ی 307 آوردم به روزانه امید داشته باشم؟ من فقط می خوام روزانه برم خواهش می کنم جواب بدید

شیوانا
۱۸:۱۵ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام من اهل استان کرمانم به نظرتون با رتبه 1936 روزانه یا شبانه های استان کرمان می رسونم یا شهر دیگه

ترانه
۱۸:۲۶ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام به همه
به نظر من باید اعتراض کنیم. دولت داره تخطی میکنه. عین خیالش هم نیست . مصوبه مجلس رو اجرا نمیکنه!!! واقعا یه لحظه با خودتون فکر کنید که این قانون شکنی داره به ضرر همه ما تموم میشه.این جوریش رو دیگه ندیده بودیم . دولتی که برای مصوبه مجلس پشیزی اررزش قایل نیست و تو روز روشن قانون رو زیر پاش میزاره… واقعا تاسف آوره بعد به بقیه میگن قانون شکن!!!

aria
۱۸:۲۸ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان
با رتبه 750 شبانه چه دانشگاههایی را میارم
خیلی زیر فشارم تو رو خدا کمک کنید

تارا
۱۸:۴۱ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پيمان
رتبه من 8238 شده ، اميد به قبولي داشته باشم ؟ با توجه به اين كه من كرج هستم ، دانشگاه غير دولتي كه نزديك باشه مي شه قبول شد ؟ با توجه كه من شاغل هستم ، دانشگاه مجازي شيراز قبول مي شم ؟ و آيا براي من مناسبه ؟
خواهش مي كنم راهنماييم كنيد. منتظرم.

مریم
۱۹:۲۵ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام اقا پیمان تو رو خدا جوابمو بدین. خواهش می کنم من که با رتبه 9800 آوردم ایا امکان دارن مووسه غیر انتفاعی کسری رامسر قبول شم؟

تور ور خدا خواهش می کنم آقا پیمان جوابمو بدید خیلی برام مهمه دارم دیونه میشم
خواهشا جوابمو بدید.

پرنیا
۲۰:۴۳ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان
من شمال زندگی می کنم. از نظر رفت و آمد هم مشکلی ندارم.رتبم هم 67 شده.به نظر شما بهترین گزینه کدوم دانشگاهه ؟

masoud
۲۱:۰۱ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

نزدیک ترین غیر انتفاعی ها به تهران:
1- فخر رازی ساوه
2- ادیبان گرمسار، 95 کیلومتر از تهران
3- آرادان- آرادان، 110 کیلومتر از تهران
بعد از اینها موسسات قزوین .

البته من اینا رو میدونم!

جاسم
۲۱:۰۷ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام خسته نباشید

میخواستم بدونم با رتبه 9331 میتونم اهواز قبول بشم.

خواهش میکنم اگه کسی در مورد آخرین رتبه های پذیرفته شده اهواز و موسسه غیرانتفاعی کارون و دزفول و خرمشهر اطلاعاتی داره بزاره.

ممنون میشم جواب بدید.

بابا کجایید بچه های اهواززززززززززززززززززززززززززززززززز؟

وحید
۲۱:۱۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان .
می خواستم بدونم با رتبه 500 میشه علم و فرهنگ قبول شد یا نه ؟

دانشجوی روزانه گلستان
۲۱:۳۶ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

بچه ها سلام…
حالا که رتبتون اومده خواستم یه راهنماییتون بکنم…

هرجارودوست دارید بزنید ولی دانشگاه گلستان(کتولو)نزنید…

چون دانشگاهش دانشگاه نیست و یه مدرسه رواجاره کردن…قبلا اسمش دبستان فضیلت بوده…

در ضمن 12 تا رشته نیاورده…دانشگاه گلستان 12 رشته جدید آورده نه دانشکده کتول…اینجا فقط 3 تا رشته داره…

فقط یه مسئول داره…آقای نظری کتولی…به همراه خانم محترمشون…

کلی استادعقده ای توش ریخته…البته کلی نیست…فقط 3 تا استاد داره…یعنی این 3 تا همشون درجه عقدشون بالاست…

شهرعلی آباد…شهر نیست…یه روستای بی تمدن و فوق العاده دهاتیه…با شهروندانی که همه موتور دارن و عشق زیرگرفتنتو دارن…

از غذاهاش هیچی نمیگم که آشغال خالصه…

باهوایی فوق العاده گرم که خوابگاهش یه کولر نداره…ترم 2 از گرما میپزید…

اینجااااااااااااااااااا همه پشیمونن…روزای اول فقط گریه میکنید….باورتون نمیشه با این رتبه باید همیچین جایی درس بخونید..

غیرانتفاعی شهر خودتونو به روستایی مثل علی آباد کتول ترجیح بدید…

خواهشا شما اشتباه مارونکنید…

ماندانا
۲۱:۵۵ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام پیمان جان…
من دفترچه رو نگاه کردم ابرار هم زن پذیرش میکنه هم مرد!
یعنی من اشتباه میکنم؟یا دفترچه اشتباهی زده؟
در ضمن من 190شدم به نظرت علم و فرهنگ قبول می شم؟رجایی چطور؟
اما اولویت بعدی رو نمی دونم کجا بزنم!؟کمکم کن…

محمد
۲۲:۰۸ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

پس اون همه تظاهرات مقابل مجلس چی شد یعنی ما رو ادم حساب نکردن چرا اینا اینجوری میکنن الان هم که تابستونه نمیشه بچه هارو جمع کرد دوباره تظاهرات بریم اصلا بریم مگه دفعه پیش که رفتیم چی شد ؟

دانشجوکارشناسی
۲۲:۱۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

بچه ها اینو جدی میگم روزانه و شبانه با غیرانتفاعی هیچ فرقی نداره…

اگه روزانه یه شهردور برید روزی هزار بار خودتونو فحش میدید…من تا وقتی نرفته بودم معنی خونه و آسایش و نفهمیده بودم…

آبتین
۲۲:۱۷ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
رتبه من 1700 شده امیدی هست که تو دانشگاه های غیر انتفایی قبول بشم ؟
لطفا زود جواب بدید

soofi
۲۲:۱۸ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام به همه بچه های عزیز و خصوصا مدیر سایت آقا پیمان
من اولین باره که براتون کامنت میذارم
اما از روز کنکور تا الان هر شب می اومدم کامنتارو می خوندمو….
بچه های فنی درکتون می کنم و با همتون موافقم. اما خوب قطعا برای معدود کسایی که مثل منم که دیپلم ریاضی حتی با معدل بالا دارنو بنا به قسمت یا سرنوشت کاردانیشونم تو غیر انتفاعی یا آزاد خوندن به امیدی که لا اقل کارشناسیشونو دولتی بخونن، افتادن تو برزخ کاردانی به کارشناسی خیلی خوشایند نیست!خصوصا با این گلی که امسال سنجش کاشتو و فکرم نمی کنم اکثریت ما دیگه نای اعتراض داشته باشیم!!!؟؟ هرچند که اگه معترض بشیمم صدامون(لا اقل تو این مملکت) به جایی نمیرسه!!! پس در نهایت کنار می آیمو سعی می کنیم با شرایط موجود بهترین انتخابو داشته باشیم.چه بسا که خیری تو ظرفیتای امسال هستو ما بی خبریم!البته من کنکور فراگیر پیام نور تهران قبول شدمو اگه واحدامو تطبیق بدن همونو می رم. چون نزدیکی دانشگاهو به هر چیزی ترجیح میدم.

در آخر یه سوال از پیمان عزیز: می خواستم بدونم با توجه به اینکه دانشکده های شریعتی و شمسی پور که تا پارسال رتبه های 2و3 رقمی می گرفت، حذف شدن، امسال بهترین انتخاب برای رتبه های زیر 400 تهران کجا هاستو چند درصد احتمال قبولی دارن؟؟؟
با تشکر و خسته نباشید.

محمد
۲۲:۳۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
من با 17000
کجا قبول می شم 😀

حسین
۲۲:۳۶ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

رتبه cls از من بهتر شده {}!!!
cls?
by
تا
های
رقابت بدیمون در ارشد…

سعیده
۲۲:۳۷ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

این جا همه رشتشون کامپوتر انگار
اما من
بهداشتم
قبلا یک کامنت گذاشته بودم
آرزو کرده بودم اصفهان قبول شم
اما مجاز هم نشدم
رتبم شد دو هزارو خورده ای
خیلی افسرده ام
خوشبحال قبول شده ها
خوش به حال کسایی که مهر دانشگاه میرن
خوش به حالشون

فاطميا
۲۲:۳۸ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام .شاد باشيد.
من رتبم شده 13671و14500 به نظرتون اميدي هست قبول ميشم؟كمكم كنيد
آيا اگرمسار؛ساوه؛قم … امكاني قبولي هست؟

سارا
۲۲:۴۷ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام خواهش مي كنم جواب بدين بارتبه سخت افزار 789 اميد به دانشگاه دولتي شبانه است .

پريا
۲۲:۴۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام بارتبه نرم افزار 2343 كدوم شهر رو انتخاب كنم اميدي به دانشگاه دولتي است

ناشناس
۲۲:۵۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان .
با چه رتبه ای میشه دانشگاه غیر انتفاهی ابرار قبول شد ؟
اگه ممکنه یه سری اطلاعات در مورد دانشگاه غیر انتفاهی ابرار بدید .
با تشکر .

ربکا
۲۳:۱۴ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

کلا ما رو مدیر سایت هم تحویل نمی گیره وای به حال سازمان سنجش…… بیاین تو رو خدا به کلید سوالات اعتراض کنیم از بس کوتاه اومدیم ما رو آدم حساب نمی کنن( البته دور از جون همه شما)

مهناز
۲۳:۲۲ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام
آقا پیمان توروخدا جوابمو بدین با رتبه 309 می تونم روزانه قبول شم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
دارم دیوونه میشم توروووووووووووووووووووو خدا کمکم کنین زود جوابمو بدین!!!!!

mostafa D
۲۳:۲۳ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام . ممنونم از کمک هاتون
رتبه ی من 29 شده و در صد هام به صورت پایینه :
اندیشه : 56
ادبیات : 2
زبان عمومی : 11
ریاضی : سفید
زبان تخصصی : 30
مدار منطقی : 81
برنامه نویسی : 39
دروس نرم افزار : 58

حسین
۲۳:۴۱ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام من باید کدوم دانشگاهها و شهرها رو بزنم تا نرم افزار قبول شم
محل زندگیم تهرانه و محل کارم پرند تو رو خدا کمکم کنید.

گرایش نمره کل رتبه در رتبه بدون آخرین رتبه نتیجه در
سهمیه سهمیه در سهمیه سهمیه
1 1100 6672 6689 37216 مجاز
2 402 19370 19454 35971 مجاز

sepideh
۲۳:۴۸ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام.من بومی همدان هستم با رتبه 7000 موسسه توسعه آبادانی قبول میشم ؟

علی رضا
۲۳:۵۰ ~ ۴ شهریور ۱۳۸۹

با سلام و خسته نباشید فقط یه سوال داشتم آیا با رتبه 3074 می تونم تو یکی از غیر انتفاعی های زیر قبول بشم :
علوم و فنون مازنداران – خیام – جهاد دانشگاهی اهواز – دانشگاه شمال آمل – شهید اشرفی اصفهانی

نفیسه
۰۰:۲۸ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

ولی خودم چه اعتماد به نفسی دارما ، با رتبه 9000 کلی حال کردم

راضیه
۰۰:۳۷ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام وخسته نباشین
به نظرتون من با رتبه 4000بهترین دانشگاه غیرانتفاعی که میتونم قبول بشم کجاس؟
از نظر امکانات وسطح علمی

mosi13
۰۱:۱۵ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

دوباره سلام پیمان جان
تو پست قبلی یه کامنت گذاشتم این قسمتش یادم رفت (واسه علاقه مندان به علم و فرهنگه)
سال قبل علم و فرهنگ تا حول و حوش 500 و گرفته

حسام
۰۱:۳۱ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

با سلام خدمت مدير سايت
ببخشيد سوال
اميدي به قبولي بنده با رتبه بدون سهميه 19972و با سهميه 19886 بايد داشته باشم؟

حسام
۰۱:۳۲ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

با سلام خدمت مدير سايت
ببخشيد سوال
اميدي به قبولي بنده با رتبه بدون سهميه 19972و با سهميه 19886 بايد داشته باشم؟
جه جايي رو سفرش مي كنين كه انتخاب كنم؟
خيلي ممنون منتظر جوابم

Cyber
۰۲:۳۶ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام پیمان جون
من رتبه 5700 آوردم آیا امیدی به دانشگاهها و آموزشکده های دولتی هست؟یا اینکه باید به فکر غیر انتفاعی باشیم.
پیمان جان خواهشا جواب بده

دانشجوی کارشناسی ناپیوسته جهاد خوزستان
۰۲:۵۰ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام
پارسال این موقع وضعیت من هم مثه شما دوستان بود.
کارنامه ها اعلام شده بود و واقعا مانده بودم که چه کنم،بیشترین اطلاعاتام رو از همین سایت کارشناسی می گرفتم.نمی دونستم با رتبه 4383 کجا میتونم قبول بشم و اصلا کدوم دانشگاه بهتره برای تحصیل من.شرایط واقعا گیج کننده بودواز همه بدتر اینکه هیچ کسی نبود درست راهنماییم کنه.
اون موقع هم بسیار اذیتمون کردن و بااخبار های ضد و نقیض جانمان را به لب رساندن، سرانجام همه چی تمام شد و نتایج نهایی نیمه دوم شهریوراعلام شد.
با رتبه 4383 انتخاب اول جهاد دانشگاهی اهواز قبول شدم.
همین موسسه جهاددانشگاهی اهواز که 80 نفر ظرفیت اعلام کرده بود موقع ثبت نام 150 نفر گرفت.
عزیزان:
حتما به انتخابهاتون دقت کنید به خصوص به 5انتخاب اول .بسیار مهم و سرنوشت ساز هستن .
پارسال دوست من با رتبه 6600انتخاب اولش رو زد جهاد اهواز؛ انتخاب دوم رو که می بایست می زد موسسه کارون اهواز، به اشتباه و از روی تصوراتی غلط زد جهاد همدان و اینچنین شدکه الان با گذشت دو ترم و کلی اذیت شدن و صرف کلی پول ،هنووز نتونسته کار انتقالیش رو درست کنه بااینکه خانمه و متاهل.
بازم توصیه میکنم به همه دوستان عزیز که هرگز به امید خوابگاه یا قشنگی یه شهر یا اینکه میرم انتقالی میگیرم و از این موارد انتخاب شهر نکنید.
هزینه خوابگاه ،مسولیت های درون خوابگاه ،دوری از خانواده،غربت،سختی های فصل امتحانا اونم در خوابگاه.
همه ی موارد رو در نظر بگیرید و حتما حتما 10 مورد اول رو با نهایت دقت و اطمینان انتخاب کنید.
در اینجا یه انجمنی رو به دوستان معرفی میکنم که مربوط به دانشجویان کارشناسی ناپیوسته جهاددانشگاهی خوزستان هست،که در اون بعضی از دانشجویان رتبه هاشونو زدن و این که با چه رتبه ای اونجا قبول شدن.می تونید تمام سوالاتتون رو تو این انجمن مطرح کنید مطمعن باشید حتما کمکتون می کنیم .
. http://xtech.ir/forum/Thread-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87?pid=4597#pid4597
————————- ——————
یه نکته به دوستان اهوازی:
لطفا جهت مشاوره برای انتخاب شهر به آموزشگاه علوم پزشکی مراجعه نکنید .چون واقعا به هیچ وجه هیچ آشنایی در این مورد ندارن و هدف آنها فقط و فقط کسب پول از این مشاوره های چرند می باشد.
خودم پارسال از سر گیجی و بی اطلاعی بیش از حد رفتم اونجا به امید اینکه کسی بتونه راهنماییم کنه .که نه حرف مهمی زدن و نه کمکی کردن.
همه رو در یه کلاس نشوندن و کلی مطالب بیهوده رو به هم بافتن و سه ساعت هم از وقتمون رو گرفتن آخرش هم هیچ.

————————————————-
در آخر
آرزوی موفقیت برای همگی دارم.

HeWillCome
۰۸:۰۴ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

بچه ها توی کامنت ها دید یکسری به امید تکمیل ظرفیت اند: خیلی روش حساب نکنید تقریبا محاله که تکمیل ظرفیت بزارن اگرم باشه ارزش رفتن نداره

پیمان چطور میگی با 380 به علم و فرهنگ امید داشته باشه؟ یعنی از 379 نفر 50تاش تهرانی نیستن که علم و فرهنگ رو انتخاب کنند؟ من 146 ام تو قبولیم شک دارم!

شایان
۰۸:۰۷ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

با سلام
دیروز در شیراز با بچه های کاردانی به کارشناسی روبروی استانداری تجمع کردن وبا تظاهرات از نمایندگان خود در مجلس خواستند که وزیر آموزش وپرورش را به مجلس بکشند راجب ظرفیت ها از او سوال کنند وخواستار اصلاح دفترچه شمار ه 2 شدند

سیامک
۰۹:۳۵ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام
با رتبه 11000هزار کجا میشه قبول شد؟چط.ر انتخبا شهر کنم؟

Farshad
۱۰:۳۱ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

با عرض سلام خدمت استاد گرامی
استاد گرامی اگر امکان دارد من را در انتخاب رشته کمک بفرمایید. رتبه من3830 است.
آیا امیدی برای شبانه است
یا اگر نیست اگه ممکن است به من بفرمایید که کدام یک از موسسات غیر انتفاعی شیراز یا اصفهان می توانم قبول شوم
ممنون از اینکه برای بچه های کارشناسی وقت خود را می گذارید
موفق باشید

*PBV*
۱۰:۵۸ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام بچه ها
منم با رتبه ی 1362 اصلا نمی خوام انتخاب واحد کنم
آخه کجا رو بزنم ؟؟؟
الانم که یه ترم از علمی کاربردی رو خوندم ،
 نمی خوام دوباره یه دانشگاه بدتر دیگه برم …
اگر هم انتخاب واحد کنم ، باید غیرانتفاعی بزنم …
آقا پیمان به نظرتون غیرانتفاعی برم یا تو همین
علمی کاربردی ادامه تحصیل بدم ؟؟؟
آیا مدرک غیر انتفاعی (از همه نظر – مثل ترجمه
برای دانشگاههای خارجی) بهتر از علمی کاربردیه ؟؟؟؟

*با تشکر*

سعید
۱۱:۱۰ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام دوست عزیز. من رشته حسابداری هست!
راستش زیاد نخوندم رتبم شده 16000
شما چه راهنمایی به من میکنی در رابطه با انتخاب شهر….دوست دارم ادامه بدم…آیا جایی قبول میشم؟ در ضمن اگه امکان داره این کامنت نمایش ندی و جوابشو واسم ایمیل کنی …ممنون…به کمکت احتیاج دارم. در ضمن من از شیراز هستم
اگه هم در رابطه با رشتم نمیتونی کمکم کنی چون شما کامپیوتر هستی…یکی رو بهم معرفی کن.
ممنون میشم در اولین فرص جوابمو بدید.

ممنون

ساسان
۱۱:۱۱ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام به مدیرسایت

اگه انتخاب رشته نکنیم محرومیت دارد؟

با تشکر

ناصر
۱۱:۲۱ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پيمان با رتبه 4027 ساوه يا قزوين قبول مي شم . غير انتفاعي تهران اصلاً اميدي نيست

پونه
۱۱:۳۶ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام
من اهل اهوازم اهواز دانشگاه جهاد خیلی تعریفشو شنیدم رتبه خودم 2 هزار شده
نظر شما چیه ؟
دانشگاه تربیت معلم در میام خوزستان امسال یکی زده
زود جواب بده ……..
مرسی
بای

هانا
۱۲:۰۹ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام اخرین نظرمه لطف کنید راهنمایی کنید
من سال اولم بود که 1200اوردم به نظرتون یه سال بخونم بهتره یا برم غیر انتفاعی؟

لیدا جون
۱۲:۱۳ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

با رتبه 700 و خورده ای میشه به روزانه امیدی داشت؟ یابرای شبانه شانس بهتری دارم؟! اگه میشه سوال اولمو حتما جواب بدید
ممنون از راهنمایی تون

مريم
۱۲:۲۰ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پيمان.
من رتبه ام تو كنكور امسال 378شده.

خيلي مرددم.نميدونم كه روزانه هاي شهرستان رو بزنم يا علم و فرهنگ كه غير انتفاعيه.

از هركسي كه مي پرسم ميگه درس خوندن تو تهران يه چيزه ديگست.اما از طرفي مدرك دولتي هم يه چيز ديگست.

حالا به نظر شما من كجا رو بزنم.
تو رو خدا جواب بديد.نظر شما برام خيلي مهمه.

nina
۱۳:۰۶ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

بارتبه 18000 میشه سخت افزار-غیرانتفاعی قبول شد؟

tomi-anjelo
۱۳:۰۸ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام
با تشکر از زحمات شما، لطفا در مورد غیر انتفاعی های شهر آبیک که از تهران تا قزوین به مراتب شهر نزدیکتری هست هم خواهشن تو بخش جدید معرفی موسسات توضیح بدین
ممنون

ناهيد
۱۴:۱۴ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام كسي ميدونه با رتبه 750 دانشگاه سجاد مشهد قبول ميشم يا نه؟

ناشناس
۱۴:۳۱ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

salam man ba 343 koja ghabol misham?

زهره
۱۴:۴۳ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام
میخواستم بدونم امکان قبولی من در رجایی روزانه هست با توجه به اینکه رتبه ام 5 شده و بومی تهرانم؟
مرسی.

مهسا
۱۵:۰۳ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام
من 604 گرافیک و آوردم به نظرت قید علم وفر هنگ و بزنم آره ؟؟
کجا بزنم بهتره ؟؟؟؟
اصلا امیدی هست؟؟؟؟؟

دادمهر
۱۵:۴۳ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام خدمت استاد گرامی!!

من میخواستم بدونم برای دانشگاه های غیر انتفاعی که نیمسال دوم ندارند باید چیکار کنیم آخه!!

من هنوز چند تا واحد مونده واسم!!
آیا میشه کاری کرد که ترم اول رو مرخصی بدن و بهمن رفت دانشگاه!!

لطفا کمکم کنید!!

ممنون میشم راهنمایی کنید!!!

دادمهر
۱۵:۴۸ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

با سلام به همگی دوستان عزیز!!!

من مشکلی برای دانشگاه یا جای اون ندارم!! مشکل من اینه که یک ترم دیگه دارم و چندتا واحد برام باقی مونده!!
آیا به نظرتون دانشگاه های غیر انتفاعی که اصلا بهمن پذیرش ندارند ثبت نام میکنن منو و ترم اول رو مرخصی بدن!!

لطفا راهنمایی کنید!!

رويا
۱۶:۱۶ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام!
احتمال قبولي من با رتبه 71،شبانه رجايي هست؟

عسل
۱۶:۱۹ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

من پارسال شرکت کردم ورتبه ام 1894 شد و غیرانتفاعی قزوین قبول شدم اما امسال هم شرکت کردم که مثلا سراسری تهران قبول شم !!!!!!!!!!!
اما حالا حتی با رتبه 175 هم ……..

مریم
۱۶:۲۱ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان.
من هم رتبه ای مثل cls دارم 378 منتها نمیدونم که باید برم روزانه شهرستان یا نه برم علم و فرهنگ.برام سطح علمی دانشگاه خیلی مهمه.و همینطور ارزش مدرک.
به نظر شما باید چه کنم.نظر شما خیلی برام مهمه.

hasti
۱۶:۳۰ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام خسته نباشید
من رتبه ام 5200 شده رشته ام معماری
جایی قبول می شم ؟
شهر و دانشگاه برای من مهم نیست فقط برم دانشگاه

شاکی
۱۶:۳۹ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

خیلی اینا دیگه حرو….. بریم سربازی رو بیایم بریم از این ایران آشغال ! من که رتبم تو دیوار بود هیچ اون بد بختایی که رطبشون 3 رقمی شد چی !

پریسا
۱۶:۴۷ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام و خسته نباشید ببخشید آقا پیمان برا رتبه ی 23 هزار امیدی به قبولی غیرانتفاعی های تبریز یا اردبیل هست؟ خواهشا جواب بدین! یه دنیا ممنون میشم.

تایماز
۱۶:۵۲ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام اقا پیمان خسته نباشید
من تو مسابقات علمی کاربردی که تو کرمان برگزار شد نفر سوم شدم الان میتونم بدون کنکور به روزانه رجایی یا شمسی پور برم یا نه ؟
اگه میتونم برم چیکار باید کنم ؟

mani
۱۶:۵۲ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

رتبه من3330و3335شده وساکن همدان هستم به نظرشماکدام یک ازشهرهارومیارم؟من بایدقبول شم کمکم کنید.

سارا دل شکسته
۱۶:۵۸ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام به همه بچه ها
به نظرتون من با رتبه 317 امیدی به قبولی داششته باشم؟ قرار بود فقط زنجان پذیرش نداشته باشه اما مثل اینکه 70 درصد دانشگاه های سال گذشته پذیرش ندارن.
من خیلی خیلی … خیلی نگرانم. خدا این آموزش و پرورش کشور ما رو لعنت کنه. من یکی که ازش نمیگذرم و با زیون روزه نفرینشون می کنم.

hamsafar
۱۷:۰۰ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

با سلام
دوستان سرمون بد کلاهی رفت
دلم به حاله رتبه های برتر می سوزه که بازم باید به این حکومت پول بدن
خدا ازشون نگزره

نادر
۱۷:۱۴ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام با رتبه 800 میشه شبانه قبول شد ؟تورو خدا جواب بدید

nima
۱۷:۱۴ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

با سلام و خسته نباشيد خدمت مدير محترم سايت، لطفاً در صورت امكان جوابم را بدهيد. چون من در اهواز مشغول بكار مي‌باشم و برايم مشكل است كه به شهر ديگري حتي شهرهاي اطراف شهرم جهت ادامه تحصيل بروم: خواهش مي‌‌كنم بهم بگيد با “رتبه 9986 در گرايش اول” و 7536 در گرايش دوم، اهواز، شهر خودم قبول ميشم. “جهاد دانشگاهي خوزستان” يا “غير انتفاعي كارون اهواز” ممنون اگه جوابم را بديد.
البته مطمئنم كه جهاد دانشگاهي خوزستان قبول نميشم ولي ميخواستم بدونم غير انتفاعي كارون اهواز قبول ميشم؟؟

شایان
۱۷:۵۸ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

با سلام من ساکن شیراز هستم دیروز در اقدامی خودجوش بچه های کاردانی به کارشناسی روبروی استانداری شیراز تجمع کردند تا اعتارض خود را نسبت به دفترچه شماره 2 به گوش نمایندگان خود در مجلس برساند از آنها خواستند که وزیر آموزش وپرورش را به مجلس بکشاند تا در این رابطه توضیح دهد و دفترچه شماره 2 را اصلاح کنند

بهزاد
۱۸:۱۵ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

تبریک میگم به همه سازمان سنجشی ها . . . دمشون گرم که همه سهمیه هارو دادن به خودشون . . . .

uk
۱۸:۴۱ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام امسال سیز جان تاز تبه چند میگزه

ahadsf
۱۹:۲۹ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

دوستان توجه کنید که بهترین گزینه ممکن دانشگاه شهید رجائیه . با این که واسه شبانه های غیر بومی خوابگاه نمیده ولی به پانسیون معرفی میکنه و کلا هزینش برای غیر بومی ها یکم بیشتر از غیرانتفاعی در میاد … با این همه یه دانشگاه تمام عیاره نسبت به بقیه گزینه ها و بهترین انتخاب ممکنه …

ضمنا دانشگاه علم فرهنگ هم غیر انتفاعیه و غیر از این که اسمش دانشگاهه اصلا شبیه دانشگاه نیست

الهام : شانس شبانه داری ولی به نظر من غیرانتفاعی شهر خودت از شبانه کابل آبادها بهتره ضمنا چاره ای نیست هرسال بدتر از سال پیشه پس بخون
شیوا : به احتمال 85% علم و فرهنگ قبولی
فرشته : دعای شما و ما بلاخره یه روزی گریبان افراد پست را خواهد گرفت ولی کینه ندوزید که به ضرر خودتان است
فرشته : این اشتباهی ست که همه تکرار میکنند و سر من هم آمده ولی به هیچ عنوان به سال دیگه موکول نکنید که کار اشتباهیه و هر کابل آبادی بود امسال بخونین
بجی : اگه واقعا به تدریس علاقه دارید برید کار کنید که بعدا هم میتونید به عنوان فرهنگی راحت تر قبول بشید ولی اگه به تدریس علاقه نداری حیفه که با این رتبه ادامه ندی

golbar
۲۰:۴۸ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام
آيا با رتبه 15 هزار خورده در غير انتفاعي اميدي هست ؟ خواهش ميكنم جوابم بدين.

محمود طالع
۲۱:۴۶ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

کاردانی به کارشناسی پارسال خداییش ظرفیت بهتری داشت!!!
سال به سال داره وضع برا کارشناسی ناپیوسته بدتر میشه!
بچه های نظری این قدر دیگه به قبولیشون برای کارشناسی پیوسته امید دارند که فقط تمرکزشون برای قبولی تو کارشناسی ارشد هست!!!
ولی ما چی؟

Amir
۲۱:۵۹ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پيمان من با رتبه 1513 آيا شمال امل يا علم وفنون شانسي هست؟
اگر هست كدومش به درد بخوره
ممنون ميشم چون واقا سر در گم شدم

msafary
۲۲:۰۷ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان من عضو فروم هستم.قبلا هم پیام داده بودم.لطفا زودتر جوابمو بدید.قبلا با مریم پیام داده بودم.

ازاد
۲۲:۱۳ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

با سلام به نظرتون من با رتبه 20000 قزوین قبول می شم ؟؟؟؟؟

rain girl 68
۲۲:۲۵ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

آقا پیمان،
منو یه راهنمایی بکن
رتبم شده 795
بعد از دانشگاه های تهران (رجایی و علم و فرهنگ) چاره ای جز زدن جهاد اهواز ندارم.
اما ابرار رو نمیدونم چه کار کنم. به نظرت صرف داره قبل از جهاد، ابرار رو بزنم؟
با اینکه هیچ اطلاعاتی ازش در دسترس نیست ولی خب به هرحال تهرانه و پذیرفته شده ها رتبه های بالا خواهند داشت و این توی سطح علمی خیلی تاثیر داره. واقعا موندم که چکار کنم.
در ضمن مشکل اقامت در تهران ندارم.
——–
مدیر سایت : اون دو تای اول قبول نمیشی. اگرم ابرارو بزنی بزرگترین اشتباه زندگیت رو کردی. فقط جهاد

دانشجو
۲۳:۱۵ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

مطمئن باشيد با اعتراض قانوني يكپارچه در سرار كشور در رابطه با كاهش سهميه ها ، مي توانيم مقداري از اين سهميه ها را برگردانيم.
چند سال پيش در كنكور سراسري همين اتفاق افتاد و سپس براي رفع اين اعتراضات دفترچه ي تكميلي ديگري آمد كه در آن 10 درصد به ظرفيت دانشگاه ها اضافه شد.
من كه شخصاٌ تمام تلاشم را در اعتراض به كاهش سهميه ها از طريق مجاري قانوني ادامه مي دهم ولي يك دست صدا ندارد. حرف و ناسزا و امثال آن هيچ فايده اي ندارد. به جاي حرف زدن بايد عمل كنيم. ( راه هاي پيشنهادي براي اعتراض : تماس تمام دانشجويان با صدا و سيما، تماس با مجلس، تماس با دفتر رياست جمهوري و …)
با تشكر فراوان

حسن
۲۳:۱۵ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام من امسال بنا به دلائلی بدون هیچ آمادگی شرکت کردم و رتبه بیست و سه هزار اوردم حالا می خواستم بدونم امیدی به قبول شدن هست یا نه واسم فقط قبول شدن مهمه چون نمی خام یک سال از عمرم رو مثل وقتی که واسه کاردانی گذاشتم هدر بدم
خواهشا جواب بدین

sسپیده
۲۳:۲۰ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان.واقعاً ممنونم از شما.به واسطه مهندسی معکوس و پکیج کاردانی یه کارشناسی من تونستم نتیجه کنکورم رو بهتر کنم.از همین الان قصد دارم به دقت بخونم برای ارشد.یادمه گفته بودید اگر کسی این دو بسته رو خریداری کنه شما پکیج ارشد رو با تخفیف 100 درصدی میفرستید فقط هزینه پست رو بپردازیم.اگر هنوز این شرایط برقرار است لطف کنید تا ما از این خونه نرفتیم که آدرسمون عوض شه برام بفرستید.تا 23 شهریور.راستی من رتبه ام 10 هزار شده و فراگیر هم مهندسی فناوری اطلاعات همدان قبول شده ام .به نتیجه کاردانی به کارشناسی سراسری امید داشته باشم یا همین پیام نور خوبه؟
گفتند اون 2 سال هم تطبیق میدن انشا الله
ممنون میشم جواب بدین

محمد
۲۳:۴۸ ~ ۵ شهریور ۱۳۸۹

با سلام دمت شما
من دانشجوي نرم افزار در آموزشكده فني آباده هستم و الان ترم سوم و -(ميرم ترم چارم)
من 22 واحد ديگر دارم
رتبم الان 21000 شده
مي خوام ببينم شانسي براي بولي من هست
و آيا اين 22 واحد رو به من مي دهند تا تمام كنم به خاط اينكه كارآموزي نيز جزء اين واحد ا هست
و ظاهرا اگر كارآموزي داشت باشي 18 واحد بيشتر به دانشجو نمي دهند
حالا با اين اواف ب نظر شما من چيكار كنم؟

مريم
۰۰:۰۵ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

آقا پيمان خواهش مي كنم بگيد با رتبه 8000 كدوم غير انتفاعي نزديك به كرج قبول مي شم ؟
آيا دانشگاههاي چالوس گزينه خوبيه ؟
دعاتون مي كنم.

مهدی
۰۰:۱۵ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام
منم مثل همه شما آرزو میکنم خدا از سر تقصیراتشون نگذره که این همه جوون رو به بازی میگیرن…
من با رتبه 8 می تونم به روزانه شهید رجایی فک کنم
یا بازم سهم یه آمورش پرورشی میشه که معلوم نیس میاد سز کلاس یا نه؟؟؟
راهنماییم کنی

رها
۰۰:۴۸ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام من رتبم2003 شده محل سكونتم هم كرج ميشه راهنمايي كنيد كجا قبول ميشم ممنون ميشم

محمد
۰۱:۲۵ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام من يك فرم اعتراض درست كردم براي حذف دوره هاي روزانه كارداني به كارشناسي و اختصاص بيشتر آنها براي فرهنگيان
لطفا بريد و راي بديد فقط اسم + ايميل بعد يك كليك و ثبت
http://www.petitiononline.com/karshens

نسرین
۰۱:۳۷ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام
ایا من میتونم با رتبه 8170 پیشتازان شیراز یا کارون اهواز قبول شم؟

سالار
۰۲:۱۹ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام ميخواستم ببينم با تبه 4800ميشه الكترونيك قبول شد حالا هرجا كه بشه ر -ش -غ كلي
با تشكر از شما كه اين سايتو ميذاري .

سارا
۰۴:۰۴ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

لطفا جوابمو بدين خواهش ميكنم.من از مشهد با رتبه290 ميتونم روزانه قبول بشم اگه اره كدوم دانشگاهها و كدوم يكي بهتره.
مرسي

a???s
۰۷:۱۷ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

:
تو رو خــدا مديـــــــــــــــــــــر سايت جواب بده .
دفترچه شماره2 هم اومد من رتبه ام براي نرم افزار8786 شده و براي سخت افزار 7445
(البته نرم افزار الوييت منه) و بومي تهرانم . ميخواستم بدونم در درجه اول غير انتفاعي هاي تهران جايي براي من هست يانه؟
و در درجه دوم استانهاي (قـــم ٬ قزوين ٬ مازندران ٬ سمنان ٬ اصفهان ٬ اراك ٬……).
ممنــــــــــونتم

محمد
۰۸:۱۷ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام تو رو خدا بهترین موسسات غیر انتفاعی شیراز رو به ترتیب بگید

میثم
۰۸:۲۳ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام خدمت آقا پیمان عزیز:
من با رتبه 6077 آیا غیر انتفاعی قم ویا مجازی شیراز قبول میشم در ضمن رتبه من در چه سطی هست ؟
خیلی ممنون میشم .

حق ضایع شده
۰۸:۵۳ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

من رتبه ام 6600 شده و به راحتی میتونستم در موسسه ی غیر انتفاعی استان خودم قبول بشم اما چون یک ترم از کاردانیم مونده نمیتونم برم ترو خدا این این حقه؟لطفا کسی پیگیر بشه چرا موسسه ها همشون ظرفیت پذیرششون فقط وفقط باید نیمسال اول باشه آ ایهاالناس چکار کنم؟؟؟
جواب بدید

عسل
۰۸:۵۸ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام دوستان
منم واقعا متاسفم به خدا من خیلی زحمت کشیده بودم ولی سرکنکور بدشانسی آوردم حالا که دیگه گذشته!
حالا با رتبه ی 3000 کجا قبول میشم خواهش میکنم کمکم کنید. ممنون

golbar
۰۹:۱۸ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام ايا با رتبه 15979 در گرايش نرم افزار و 7 هزار در گرايش سخت افزار اميدي براي قبولي در غير انتفاعي است جواب بدين ؟

الهام
۰۹:۳۴ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام اقا پیمان
می خواستم ببینم من با رتبه 492 روزانه قبول می شم.
لطفا جواب بدید ایندم به این بستگی داره

الی
۱۰:۱۲ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

آقا پیمان از زحمات و وقتی که به خاطر بچه های فنی می زارید واقعا ممنون
یک سوالی داشتم می خواستم خواهش کنم جواب سوال من رو بدید
من رتبه ام شده 10500 ساکن تهرانم می خواستم بدونم به نظر شما من یکی از شهرهای استان مازنداران قبول می شم ؟؟؟؟

negar
۱۰:۱۴ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان
من دانشجوی ترم اول کارشناسی علمی کاربردی کرمانشاه هستم کنکور هم شرکت کردم که رتبم 1041 شده حالا نمی دونم انصراف بدم یا نه امیدی به قبولیم هست؟ لطفا راهنماییم کنید.
با تشکر از زحمات بی دریغتان برای بچه های کامپیوتر

مهرداد
۱۰:۱۸ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام من با رتبه 15000 در سخت افزار امیدی به قبولی در کارشناسی سخت افزار رو داشته باشم.مرسی

zakieh
۱۰:۲۴ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام و خسته نباشيدبه همه عزيزان.
من رتبه نرم افزارم 35000 شده و سخت افزار 19000 انتخاب رشته سخت افزار كردم .خواهش ميكنم راهنماييم كنيد كه با رتبه سخت افزار جايي قبول ميشم.متشكرم

فرزانه
۱۰:۳۲ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام وخسته نباشید
من رتبه ام 5412 شده است می خواستم بدانم امکان قبولی در شبانه هست یا نه و اگر نیست امکان قبولی در غیر انتفاعی قزوین یا رشت چی.

رضا گودرزی
۱۰:۴۰ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

با سلام میخواستم از مدیر سایت بپرسم من با رتبه 18000 غیر انتفاعی مازندران قبول میشم ضمناً بومی مازندران هستم ؟ میشه کمکی کنید؟

آیسل
۱۰:۴۴ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام خسته نباشید من رتبه ام 14489 شده میخوام بدونم کجا رو انتخاب کنم؟ از نژند ارومیه یا علم وفن ارومیه قبول میشم ؟ ؟؟ تورو خدا کمکم کنین

الی
۱۰:۴۵ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

آقا پیمان جواب بدید لطفا .
500 بار سایت رو refresh کردم .
من یه چیزی رو متوجه نمی شم مگه شما نگفتید که موسسات غیر انتفاعی تا 9500 نفر پذیرش دارند . و سهمیه روزانه هم حذف شد برای افراد غیر فرهنگی پس چه طوریه که می گید تا 17 هزار نفر قبول می شوند ؟؟؟ من همچنان on هستم و هر چند دقیق دارم refresh می کنم تا جواب بدید.

رضا پسر خسته
۱۰:۵۲ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام من رتبم تو نرم افزار شده 592 با این رتبه می تونم غیر انتفاعی علم و فرهنگ قبول بشم خواهش می کنم جواب بده اصلا انتخاب اولم چی باشه خواهش می کنم راهنماییم کنید
یک دنیا تشکر

علی اصغر
۱۱:۱۶ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان
من رتبم 3 شد و به نظرتون روزانه شهید رجایی قبول میشم؟

علی
۱۱:۲۲ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

چرا کسی جواب نمی ده من با رتبه 18000 غیر انتفاعی قم قبول می شم یا نه لطفا مدیر سایت جواب بده

علی اصغر
۱۱:۲۵ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان
من رتبم 3 شد و به نظرتون روزانه شهید رجایی قبول میشم؟
———
مدیر سایت : 100%

مهدی
۱۱:۵۲ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام به مدیریت محترم سایت
ببخشید فراموش کرده بودم که بنویسم ساکن شیراز هستم!
حالا با این شرایط باید چکار کنم؟
کجا رو انتخاب کنم؟
ممنون

مینا
۱۲:۲۷ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام
تو رو خد جوابمو بدین
من با رتبه 4900 نرم افزار و 5500 سخت افزار می تونم شبانه بیارم؟
اگه آره کجاها؟

مینا
۱۲:۳۰ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

در ضمن من بومی استان فارسم

Developer
۱۲:۳۱ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام به همه عزاداران و سیاه پوشان داوطلب کنکور ناپیوسته
با اینکه اصلا دوست نداشتم همچین عنوانی رو برگزینم ولی واقعیت همینه که بهوز فکر می کنیم یه خوابه و امیدواریم خیلی زود از خواب پا شیم
دیدن این رتبه ها و اشکهای ریخته شده که به امیده قبولی در یک محل درست حسابی از دید آقایان بی رحم که دیگه برای من یکی تبدیل به یه عادت شده واقعا آخر بی لطفی و بی انصافی بود
البته دوستان ، من جزو قبولی های پارسالم ولی مگه میشه نسبت به دوستام بی تفاوت باشم
این ظرفیت ها فقط به نفع شمال شرق و شرق شد انگار فقط اونجا دانشجو هست
حتی یک درصد هم به این فکر نکردن که با حذف بناب و زنجان حالا شمال غربی ها و غربی ها با بهترین رتبه ها مجبورن در غیر انتفاعی شهر ستان ها بخونند آن هم چه موسسه هایی که یکی از یکی بدتر و افتضاح تر یا اینکه باید هزاران کیلومتر دور از خانواده شان درس بخوانند و جالب تر آز آن این همه دوری برای چی برای درس خواندن در قوچان ، سبزوار یا کرمانو سیرجان که هیج کدام از سطح قابل قبولی برخوردار نیستند
به قول ابی آخه بین بدو بدتر چه حق انتخابی
واقعا نمیشه بی تفاوت بود و سکوت کرد
من یکی با این که کنکور نداشتم ولی خیلی متاثر شدم
این نهایت بی رحمی و بی انصافی بود
نمیدونم چی بگم
نمیشه آروم بود خیلی بد شد از بد بدتر
آرزوی موفقیت

میلاد میداوودی
۱۲:۵۹ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

آقا پیمان سلام
شما هم کم کم دارین مثه سنجشی ها میشین!
دیر به دیر سایت و به روز می کنین!
دمت گرم این پست غیرانتفاعی ها رو بزار که بد جور گیج شدم!

maryam.j
۱۳:۲۳ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

با سلام.آقا پیمان رتبه من 831 شده.میتونم به ابرار امیدی داشته باشم.لطفا جوابمو بدید.ممنون

مینا
۱۳:۵۴ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

با سلام من رتبه ام خیلی پایین شده 7676 می خوان بدونم می تونم با این رتبه زرندیه ساوه قبول بشم یا نه؟من منتظر جواب شما هستم.ممنون

راضیه
۱۵:۰۶ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام
ساکن اهوازم ، رتبم 9448 شده! با این رتبه قبول میشم؟
به نظر شما کجاها رو انتخاب کنم بهتره؟
لطفا زود جواب بدید مهمه!!!

نونا90
۱۵:۳۱ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

salam
man rotbam 455 shode mikhastam bebinam age jahaee mesle ghazvino nazanam va faghat tehrano bezanam risk badiye ya hatman ye ja too tehran ghabul misham?
to ro khoda zud javab bedid chon farda entekhab rewshte shoroo mishe!!!

نرگس
۱۵:۳۴ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام
من رتبه م 8020 هست بنظرتون مهندسی نرم افزار رو میتونم تو استان گیلان بخونم؟
ممنون

roukh
۱۵:۳۵ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پیمان واقعا نمی دونم چطور ازتون تشکر کنم.فقط می تونم براتون دعا کنم که تو مراحل زندگیتون روزبه روز موفق تر باشین.
یه سوال ازتون داشتم
به نظر شما من با رتبه ی نرم افزار2475 می تونم شمال آمل قبول شم.
و سخت افزار 4000 می تونه همین شمال آمل قبول بشه.
لطفا اگه زحمتی نیست ممنون میشم جواب بدین.

سیم سیم
۱۵:۴۸ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام
من رتبه گرایش سخت افزارم 14440 هست می خواستم ببینم امیدی هست که اگه انتخاب رشته کنم قبول بشم ؟

سعید
۱۵:۵۲ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

با سلام تشکر خدمت مدیریت سایت من اهل اصفهاننم با رتبه 229 بهترین گزینه برای من کدومه؟؟لطفا جواب بدید…

Za
۱۷:۰۹ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام،آقا پیمان من با رتبه 198 به نظرتون از بین دولتی ها(روزانه) کجا قبول میشم.آیا اصلا قبول میشم…..شیرازی هستم…بهترین گزینه واسه رتبه 198، به نظر شما کجاست….ممنون

arezoo
۱۷:۳۱ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

salam mamnon az saite khobi k darin.man ba rotbe 4366 az bachehaye mazandaranam b nazare shoma olom fonone mazandaran ghabol misham??? migan onja nazan tosh beri kam miari chon sakht migiran va perojehaye sangin midan va daneshgahe poldarae.dar hali k avalin taraz va sathe elmi to mazandaran geyre entefaie olom fonone….toro khoda ye rahnamaii konid

afrooz
۲۰:۴۲ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

salam, man rotbe13429 ro tu narm afzar avordam, mikham bedunam omidi has ke entekhab shahr konam?
—————–
مدير سايت:بله حتما انتخاب شهر بكنيد

saeeb
۲۱:۵۴ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

بچه ها چرا اينجوري ميگيد من رياضي بودم اما کارداني قبول شدم ؛ حالام مثل شماهام با رتبه سه رقمي نميتونم تهران قبول شم تو رو خدا فکر اعتراض باشيد نه فکر جنگ با رياضي ها

hodhod_5050
۲۲:۲۸ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

ميگن حق گرفتنيه هر کي مردشه يا علي بگه
شروعش با من
نهاد رياست جمهوري:02164451 و ارتباط مستقيم 0216131
نهاد رهبري :02164411
مجلس: 0213931
هر چي فکر ميکنم وجدانم قبول نميکنه سه رقمي بشم و ندونم چي کار کنم!

ناشناس
۲۲:۴۳ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام من رتبه نرم افزارم11333 اماسخت افزارم 1780 میشه هم تو انتخاب رشتم نر مبزنم هم سخت؟
——————-
مدير سايت: بله

nadia
۲۲:۴۵ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

ba rotbehaye 20000 be bala mishe ghabul shod?
——————-
مدير سايت:احتمالش خيلي كمه

س
۲۳:۱۸ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام میشه بگید کارون اهواز، دزفول، خرمشهر تا چ رتبه ای میپذیرن؟!
خواهش میکنم حیاتیه زود جواب بدین…
—————————
مدير سايت:ليست آخرين رتبه هاي قبولي پارسال به همراه دانشگاه در صفحه اصلي سايت درج شده.

یه باتجربه
۲۳:۳۲ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام به همه دوستای گلم
گفتم شاید تجربه هام به درد تون بخوره البته این حرفا فقط حرفای خودم نیست اکثر دوستانم نظرشون همینه ،
اگه غیر انتفائی شهر خودتون در سطح خوبیه اصلا شهرستانو نزنید چون روزانه های امسال اصلا تعریفی ندارند و خیلی از غیر انتفائی ها سطح علمی شون بالاتره، اونایی که سطح علمی دانشگاه براشون مهمه همون غیرانتفائی های خوبو بزنن راجع به خیلی از دانشگاه ها تحقیق کردم البته دانشگاه های پارسال ارزش داشت مثل زنجان و بیرجند اما ظرفیتای امسال جالب نیست همشون دانشکده های تازه ساختن که نه امکاناتشون جالبه و نه استاداشون (افتضاحه) ،
مخصوصا کسایی که بومی تهرانن علم و فرهنگو به هیچ دانشگاه روزانه ای نده که اگه این کارو بکنن خیلی ضررر کردن چون علم و فرهنگ همه چیزش درسته دلیلی نداره که برن شهرستان ،
هم چنین سجاد مشهد ، رجای قزوین ، جهاد اهواز ،آمل در سطح بالایی هستن اگه بومی این شهرها هستین اولین انتخابتون باشه مگه اینکه کسی خیلی عشق روزانه داشته باشه که مطمئنم اونم بعد پشیمون می کنه…!!
بقیه صحبتم با یه عده خاص از بچه هاست که همین ظرفیتارم از بقیه میگیرن !!!!! کسایی که یه جایی رو میزنن و میدونن قبول بشن نمیرن !! خوب چرا این فرصتو از بقیه میگیرن تا دوسال پیش که تکمیل ظرفیت داشتیم مسئله ای نبود اما ممکنه امسالم مثل پارسال تکمیل ظرفیت نباشه بعضی از دوستام پارسال شبانه های خوب و غیرانتفائی های خوبو آوردن اما نرفتن از اولم میدونستن نمیرن فقط میخواستن بعد بگن یه جایی قبول شدن اما اینطوری به حق خیلی های دیگه ظلم کردن ….
جایی که مطمئنین نمیرین نزنین شاید با این کار سرنوشت یکی دیگه رو تغییر میدین…
رو حرفام فکر کنین…
امیدورام تصمیم درستی بگیرین و ان شاا.. همه همون جایی که حقشونه قبول بشن . التماس دعا

مریم
۲۳:۴۷ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام، رشته ام نرم افزار با رتبه 2029 ، شاغل و محل سکونتم تهرانه، به نظر شما بین دانشگاه های آبیک ( جمشید کاشانی- آبا- بصیر) کدوم اول بزنم؟

mehdi.k
۲۳:۵۹ ~ ۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام به همه بچه های کارشناسی….
من رتبم 2170 شده… می خواستم بدونم کدوم غیر انتفاعی قزوین رو بزنم بهتره البته به غیر از رجا ….
هرکی اطلاع داره بگه یه دنیا ممنون میشم ….میدونم آقا پیمان سرش شلوغه نمی تونه جوابمو بده….بازم از آقا پیمان ممنونم…مرسی

خنگول
۰۰:۱۳ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

این کسایی که سوال احمقانه ای مث اینکه رتبم 3 یا 5 شده, رجایی قبول میشم میپرسن
خودشونو مسخره کردن یا بعد تصادف اینطور شدن?
خوب خیلی سوال احمقانه ای نیس? چجوری ادعا میکنی 3 شدی?
خودتی داداش

سحر
۰۸:۴۱ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

با سلام ، رشته ام نرم افزار با رتبه 11974 ، شاغل و محل سکونتم جهرم لطفا کمک کنید بهم بگید کجا رو انتخاب کنم ؟ایا اصلا قبول میشم؟
———————-
مدير سايت:امكان قبولي تو غير انتفاعي جهرم هست

مهرداد
۰۸:۴۴ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

سلام نگفتید با رتبه 307 امید به روزانه داشته باشیم
———————
مدير سايت:بله اميد داشته باشيد

Deveoper
۰۸:۵۱ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

نکاتی پیرامون ظرفیتهای امسال_به عنوان کسی که کمی تجربه دارد

رتبه های زیر 10 می تونند به روزانه رجایی امیدوار باشند
رتبه های زیر 300 به روزانه سبزوار
رتبه های زیر 400 روزانه گلستان
رتبه های زیر 550-500 روزانه قوچان
رتبه های زیر 500 کزمان
رتبه های زیر 650- سیرجان
رتبه های زیر 300-350 علم و فرهنگ
رتبه های زیر 150 شبانه رجایی

چند نکته : دوستان قصعا تمام روزانه ها از سطح قابل قبئلی از نظر درسی برخوردار نیستند بدون شک
رجایی و علم و فرهنگ قابل قبول هستند
و بهترین گزینه برای تهرانی های عزیز هستند
ابرار قطعا از سطح پایینی برخوردار هستش

راستی ایمیل من البته اگه بتونم کمکی بکنم

lordofbests@yahoo.com

محمود
۰۹:۴۶ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

سلام دانشجوی طراحی صنعتی با رتبه 5700 قبولم

neda
۱۰:۱۰ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

بچه ها تورو خدا اروم ننشنید هر جا که هستید به هر طریقی که میتونید اعتراض کنید تهرانی ها شما صداتون بهتر به گوش مسئولین میرسه ما شهرستانی ها هم همه ی تلاشمونو میکنیم حالا یا از طریق تماس با دفتر ریاست جمهور یا ارسال خبر به صدا وسیماو …… پاشید

فرهاد
۱۱:۲۸ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

بچه ها من اعتراضم رو به دفتر ریاست جمهور فرستادم شما هم به هر طریقی که میتونید اعتراض کنید

بجی
۱۳:۵۷ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

سلام من رتبه ام 46 شده بنظرتون شهید رجایی قبول می شم
——————–
مدير سايت:احتمالش هست.

مهشید
۱۴:۲۱ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

کی میدونه با رتبه 20000 مجاز شدم ولی انتخاب شهر نمیدونم قبول میشم یا نه؟؟
وروخدا ایمیل کن برام بگو؟؟؟؟؟/
——————-
مدير سايت:شما انتخاب شهرتون رو انجام بديد و اميدوار باشيد.

نادیا
۱۴:۵۱ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

20000 به بالا امید به قبولی هست؟

مسعود
۱۵:۰۹ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

سلام
من با رتبه 5830 انتخاب شهر بکنم یا نه؟؟؟
اگه انتخاب کنم با این رتبه دولتی هم می تونم یا باید غیرانتفاعی انتخاب کنم!!!!
کمکم کنید همه چیز به جواب شما بستگی داره.
——————-
مدير سايت:بله چرا انتخاب شهر نكنيد!دولتي خير اما غير انتفاعي حتما قبوليد.

سارا
۱۵:۴۹ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

خطاب به خنگول: واقعا كه خنگولي! اولا تا جايي كه من ميدونم فردي به نام اقاي علي اصغر….. از همكلاسيهاي من رتبه 3 شدن پس در رتبه ايشون شك نكنيد ثانيا با توجه به اينكه دانشگاه رجايي ظرفيت روزانه اش 10 نفره اونم مشترك با فرهنگيان نگرانيه ايشون وهمه كسانيكه يك رقمي شدند طبيعيه. بهتره از ايشون عذر خواهي كني وديگه نسنجيده نظر ندي
در ضمن اگر كسي راجع به دانشگاه تربيت معلم سبزوار چيزي ميدونه مارو هم در جريان بگذاره
sara.aram20@gmail.com

rose bud 0013
۱۶:۰۳ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

سلام خسته نباشید رتبه من 11081 نرم افزار شده به نظر شما من تو یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی رشت یا آستانه قبول میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنین
———————
مدير سايت:احتمال قبوليتون هست.

nesa
۱۸:۰۲ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

سلام من تو رشته حسابداري با رتبه 1300 مجاز شدم به نظرتون غير انتفاعي علم و فرهنگ تهران قبول ميشم

fatemah sadat
۱۸:۲۷ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

سلام، بچه ها امیدوارم هر کسی هر جایی دوست داره قبول شه، ولی من دلم به حال کسانی میسوزه که خرج تحصیل و ندارن بدن یک سال پشت کنکوری میمونن تا شاید روزانه قبول شن
اما آی واااااااااااااااااااااااااااای نه روزانه ایی در کاره، نه کاری واسه کار کردن
پس به خاطر گرفتن حق ظالم از مظلوم اعتراض کنید
حتی شما رتبه یک رقمی کنکور

اسمم ياد م نيست
۲۰:۱۹ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

فقط خدا ميدونه با زندگيه ما چيكار كردن من يكي نميگذرم ،تو اين مملكت حق اعتراض نيست،بچه هاي خودشون كه تو ناز و نعمتن هر دفعه سر ما بدبختا يه برنامه در ميارن خدا ازتون نگذره ايشالله…

sk
۲۰:۲۰ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

سهمیه پسرانه ابرار تهران حذف شده و فقط به دخترا اختصاص دادن!!

sk
۲۰:۲۳ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

بر اساس آخرین اصلاحیه دفترچه شماره 2

جنس پذيرش دانشجو در هر يك از رشته هاي تحصيلي كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر مؤسسه آموزش عالي غير دولتي- غير انتفاعي ابرار- تهران و كارشناسي ناپيوسته علمي – كاربردي مديريت امور فرهنگي مؤسسه آموزش عالي غير دولتي- غير انتفاعي رفاه – تهران (كد رشته محل هاي2469 و 5957 مندرج در صفحات 38 و 60 دفترچه شماره 2)، از «زن و مرد» به «منحصراً زن» تغيير يافته است. لذا داوطلبان مرد، مجاز به انتخاب كد رشته محل هاي 2469 و 5957 مؤسسات مذكور نمي‌باشند.

ملی
۲۰:۲۸ ~ ۷ شهریور ۱۳۸۹

سلام
با رتبه ی 10.000 امید به قبولی کدون دانشگاه داشته باشم؟؟ اصلا امکانش هست؟

دختر کنکوری اهوازی
۰۱:۲۲ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

با سلام خدمت آقا پیمان
این چهارمین پیامی است که به سایت ارسال میکنم
تو رو خدا جواب بدید وقت کم است و نیاز به راهنمایی دارم
رتبه نرم افزار 20786 امیدی به قبولی هست ؟
رتبه سخت افزار 4734 امید ی به قبولی هست غیر انتفاعی که نزدیک به اهواز یا اصفهان باشد؟

soofi
۰۱:۳۰ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

به CLS: به نظر من انتخاب سومتو بزن قوچان.3 نفر از رتبه های 1 رقمیو 2 رقمی کنکورم از کاردانی های اونجا بودن! چون سیرجان اولین باره کامپیوتر نا پیوسته میگیره منم رتبم خیلی شبیه شماست. اما موندم تو اینکه 2 سال برم شهرستان یا نه! وجدانمم راضی نمیشه اگه می دونم نمیرم بی خودی بزنمو این حقو از کس دیگه بگیرم.فردا باید انتخاب کنمو هنوز نمی دونم………!؟

سمیرا
۰۳:۰۵ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

خواهشا جوابم رو بدید لطفااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
من رتبم 10888 در سهمیه .. و بدون سهمیه 10923 شده.بومی فارسم احتماله قبولی در غیرانتفاعی شیراز هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهههههههههههههههههش میکنم جوابم رو بدید… ممنوووووووووووون و خسته نباشید
————————
مدير سايت: احتمالش كمه.

تینا
۰۵:۵۶ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

سلام . میخواستم بدونم با رتبه 1700 رشته حسابداری علم و فرهنگ قبول میشم اگر نه کدوم یک از دانشگاههای قزوین بهتره؟

فتانه
۰۷:۵۰ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

نزدیکترین دانشگاه غیر انتفاعی به تهران که امکان قبولیم توش هست کدومه؟
رتبه ام 5580 شده.
خواهش می کنم جواب بده.

سحر
۰۹:۰۳ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

با سلام ایابا انتخاب دانشگاههای غیر انتفاعی که امسال پذیرش نرم افزار دارند احتمال قبولی هست

محسن
۰۹:۵۵ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

من که به نتایج اولیه اصلا اعتقاده ندارم. چون کلید سوالایی رو درست خط زده بودم دارم. چرا منفی شده نمیدونم. نمیدونم . نمیدونم.
این چه وضعشه. باید اعتراض کنم

قاسم
۱۱:۰۴ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

سلام به شما دوستان عزیز

من رتبم 26000 آمده میشه راهنمایی کنید که کجا رو بزنم برای قبولی و از آموزش مجازی هم برام بگید چون من نیمه دوم مدرک رو میگیرم. ممنون میشم

امثال با این پذیرش کم کمتر کسی قبول میشه

سينا
۱۱:۳۵ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

بريد خدا رو شكر كنيد كه نيم سال اوليد

نيم سال دومي هااااااااااااااااا چه خاكي تو سرشون بريزن؟؟

آيا با رتبه 34 نرم افزار در دانشگاه هاي نيم سال دوم امكان قبولي هست؟
لطفا جواب بديد!!
——————–
مدير سايت: احتمال قبوليتون هست.

علی
۱۱:۵۰ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

سلام-
با رتبه 1400عمران-عمران به نضر شما بالاترین انتخاب من کجا میتونه باششه؟

فرشاد
۱۱:۵۷ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

سلام ” من با 760 روزانه شهر خودم(سیرجان)قبول میشم؟شبانه چطور؟
مدير سايت: احتمال اينكه شبانه قبول شيد هست.

فنی کشون)-:
۱۴:۱۰ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

چرا شماها فقط غرغر کردن رو یاد گرفین. چرا هر سال بچهای فنی ناراضین؟بابا یکم از خودتون بخار نشون بدین.همه چیز شده ماله رشته ریاضی و تجربی و..
یکی باید جلوشون وایسه اخه تا چند سال دیگه میخوان خون فنی ها رو بکنن تو شیشه.بجای حرف یکم عمل کنین یه اعتراض پدرمادر دار.میگن باید صدات دربیاد دادت رو همه بشنون ولی برا ما اگه صدای نعرمون هم به بیت رهبری هم برسه فایده نداره!باید یه اعتراض اساسی کنیم

زری
۱۴:۴۰ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

سلام توروخدا بیایید اعتراض کنیم ما ساکت نشستیم درحالی که دارن حقمونو پایمال میکنن التماستون میکنم ما حقمون بیشترازایناس بخدا بیشتره خودتونو دست کم نگیرید

زری
۱۴:۵۸ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

سلام اقا پیمان
به نظرتون من با 343 علم و فرهنگ قبول میشم؟لطفا جواب بدید
————————
مدير سايت : بله امكان قبوليتون هست.

زری
۱۵:۱۸ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

بچه ها مثل سری قبل بیایید جلوی در مجلس تجمع کنیم حتما جواب میده ما هم از شهرستان میاییم جلوی اینا نباید ساکت نشست مطمئن باشید ما میتونیم فقط یه کم همت واراده میخواد زودتر اقدام کنیم که وقت نداریم

پرستو
۱۵:۳۶ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

خسته شدیم دیگه این همه مثل خر درس بخون اونوقت هی ظرفیت نظریا رو اضافه میکنن رتبه ام شده 518 توروخدا راهنمایی کن اول کجاهارو بزنم اهل کرجم

الهه
۱۵:۳۷ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

سلام
با رتبه 545 نرم افزار دولتی میارم؟ کجا رو بزنم؟
تهران غیرممکنه
کرمان و سبزوار چی؟
به نظرتون غیر انتفاعی های اصفهان می ارزه به دولتی راه دور?

آخه فقط دانشگاه تهران به درد می خوره که اونم ظرفیتش کمه
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
—————
مدير سايت : احتمالا سبزوار و كرمان قبول ميشيد.

هانيه
۱۵:۴۲ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

سلام خسته نباشيد آقا پيمان.خواهشا جواب بديد. من رشتم معماريه رتبم 4278 شده .ايا اميد قبولي هست
ساکن کرجم غير انتفائي قزوين سمنان زنجان گرمسار يا ايوانکي کدومش انتخاب بهتري براي منه

سمیرا
۱۷:۰۱ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

سلام خیلی خیلی ممنون که جوابمو دادییییییییییین
ببخشید میشه بگین با این رتبه کجاها احتماله قبولیم زیاده؟؟؟؟؟؟؟ ممنونتون میشم این یکی سوالمم جواب بدین
خواهششششششششششششش میکنم:(

رتبم==>10888 در سهمیه .. و بدون سهمیه 10923

سحر
۱۷:۲۰ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پيمان 2بار كامنت گذاشتم با رتبه 922بعد از روزانه غيرانتفاعي مشهد و بزنم يا شبانه جواب ندادين يني اصلا پياممونشون ندادين ولي باچيزايي كه امرو خوندم راجع به روستاي كتول وغيره همون اول سجاد ميزنم بازم ممنون از زحماتت حالا به نظرت سجاد رو ميارم لطفا خواهش ميكنم التماس ميكنم اين دفه جوابمو بده.مرسي
—————
مدير سايت : اگر ساكن مشهد هستيد سجاد خيلي بهتر از شبانه شهرستان هاي اطرافتون هست.

سحر
۱۷:۲۲ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

سلام آقا پيمان 2بار كامنت گذاشتم با رتبه 922بعد از روزانه غيرانتفاعي مشهد و بزنم يا شبانه جواب ندادين يني اصلا پياممونشون ندادين ولي باچيزايي كه امرو خوندم راجع به روستاي كتول وغيره همون اول سجاد ميزنم بازم ممنون از زحماتت حالا به نظرت سجاد رو ميارم لطفا خواهش ميكنم التماس ميكنم اين دفه جوابمو بده.مرسي

محسن
۱۸:۳۸ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

رتبه 4600 عمران خزرمحوداباد احتمال قبوليش بيشتره يا دانشگاه شمال امل؟

ناشناس
۲۰:۰۶ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

بچه های فنی بیایید اعتراض کنیم تا سال دیگه سهمیه های روزانه افزایش پیدا کنه تو رو خدا بیکار نشینین به رویس جمهور نامه بنویسیم

سحر
۲۱:۴۹ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

آقا پيمان اين دفعه سومم كه كامنت ميزارم من ازپارسال هميشه يه سري به سايت ميزنم پارسال9000شدم امسال 922موندم بومي خراسان رضوي ام موندم شبانه بزنم يا غير انتفاعي دوستم مهناز كه اينجا هم كامنت ميزاره ميگه شبانه بهتر فقط واسه مدرك چيكار كنم تورو جوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون هر كي دوسداري جواب بده

CLS
۲۲:۰۱ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

soofi
سلام
جون من اگه تصمیم رفتن به شهرستان ندارید انتخاب نکنید.
چون ظرفیتها خیلی کم شده احتمال قبول شدن من هم کمتر شد چون میخوام قوچان قبول شم (تصمیمم عوض شده-سیرجان رو گذاشتم آخر)

از همه خواهش میکنم اگه کسی فقط قصد انتخاب داره و اگه قبول بشه نمیره اینکارو نکنن.
بخصوص دانشگاه های روزانه

بيتا
۲۳:۲۹ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

سلام
اقا پيمان با رتبه 6569 ميشه كاسپين(كرج) قبول شد بعدش موسسه خوبيه ؟ به نظر شما با اين رتبه بهترين جايي كه ميشه قبل شد كجاست (بومي كرج) اگه امكان داره راهنمايي كنيد خيلي ممنون

نگار
۲۳:۴۲ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

سلام من رشته ام معماريه رتبه ام هم اومد 11765 مي خواستم بدونم انتخاب رشته كنم يا مثل ادم بزارم سال بعد ؟آخه 4ترمه تمام كردم و وقت خوندن نداشتم . لطفا زود بهم بگيد

شمس الدین
۲۳:۵۹ ~ ۸ شهریور ۱۳۸۹

با سلام و خسته نباشید
می خواستم اگه امکانش باشه با رتبه های تک رقمی کنکور کارشناسی ارشد سراسری 89 مصاحبه ای انجام داده و در سایتون قرار دهین
با تشکر بسیار فراوان از سایت خوبتون

soofi
۰۳:۰۶ ~ ۹ شهریور ۱۳۸۹

به saeeb : شما چرا انقد نگرانی؟! شرایطت شبیه منه. هم دیپلم ریاضی که کاردانی خونده ، هم رتبه 3 رقمی زیر 400 ، با رتبه 3 رقمی اطراف تهرانم کاملا مشخصه که رجا قزوین بهترین انتخابه!

ناشناس
۰۴:۲۶ ~ ۹ شهریور ۱۳۸۹

خدایش خسته می شید با این همه پذیرشی که دارید…میگم یه اسفند دود کنیذ واسه خودتون

یوسف
۰۷:۱۴ ~ ۹ شهریور ۱۳۸۹

سلام شیوا خانم با این رتبه ففقط در موسسه غیر انتفائی قبول میشین

سامان
۰۹:۱۶ ~ ۹ شهریور ۱۳۸۹

با عرض سلام خدمت مديريت سايت
دخترمن با رتبه 17800 مجاز شده .ميخواستم بدونم نزديك ترين جا به خوزستان كجا احتمال قبوليش هست.
با تشكر

علی اصغر
۰۹:۱۹ ~ ۹ شهریور ۱۳۸۹

سلام . با آرزوی قبولی نماز روزه هاتون.
اول به اونی که میگه خالی میبندی رتبت 3 شد بگم که من نیازی به دروغ ندارم و امثاله مثله تو آبروی سایتو میبرن. بعدشم بچه ها با این که میدونم روزانه رجایی قبولم ولی پایه اعتراضم شدید. به جا این حرفا یه قرار تهران روبرو سازمان سنجش بذارین. هر کی میتونه واقعا بیاد. من از ساری حتما میام.

محمد
۱۰:۱۳ ~ ۹ شهریور ۱۳۸۹

سلام بارتبه 8500امیدی به قبولی دراندیشه جهرم در رشته حسابداری هست البته من بومی هستم

soofi
۱۲:۳۰ ~ ۹ شهریور ۱۳۸۹

به CLS : مطمئن باش من اگه نخوام برم نمی زنم.
به زری : زری جان شما اگه مال تهران یا حومه هستی بهتره علم و فرهنگو بزنی اگه نه احتمالا مجبور میشی خونه بگیریو شهریه دانشگاهو کلی هزینه جانبی…….
خلاصه اگه بر آورد هزینه کردی بزن. هم به نفع خودتونه هم بقیه بچه هایی که اختلاف رتبشون با شما کمه.ممنون

مرتضي
۱۲:۳۶ ~ ۹ شهریور ۱۳۸۹

سلام دوستان
من واقعا برا مسولين متاسفم كه ديگه دانشجو ي آزاد دانشكده هاي فني نمي گيرن
البته خودم پارسال با رتبه 300 باهنر شيراز رشته الكترونيك قبول شدم
فقط ميخواستم برا شما دوستانم اضهار همدردي كنم
پارسال من با رتبه 300 شبانه باهنر شيراز قبول شدم ولي فرهنگيان با رتبه 15000 روزانه !!!
تازه كل فرهنگيا تعدادشون كمتر از 10 نفره
حالا چطور ميخوان اين همه فرهنگي بگيرن خدا ميدونه !!!!

مينا از بندرعباس
۱۸:۰۵ ~ ۹ شهریور ۱۳۸۹

سلام من مينا هستم رتبه نرم افزارم 17هزار شده ورتبه سخت افزارم 13هزار تورو خدا يكي بهم بگه امكان قبولي تو غيرانتفاعي هاي كرمان يا جاهاي ديگه واسم هست يانه محض رضاي خدا هركي اطلاعي داره بهم ايميل بزنه شديدا محتاج خبرتونم

tanbal khan
۲۳:۳۸ ~ ۹ شهریور ۱۳۸۹

man rotbam shode 30000 doroste 30 hezar.alan rotbehaye doostan ro khoondam khodam ro khis kardam.man miram khodamo bokosham shayadm motad sham.jalebish injast ke entekhabe avalam elmo farhange…………………

میلاد میداوودی
۱۵:۰۶ ~ ۱۰ شهریور ۱۳۸۹

پاسخ:

مينا از بندرعباس:احتمالش کمه ولی میتونید قبول بشید.توکلتون به خدا

مرتضي: چی بگم .حرف همه ماست.

مينا از بندرعباس
۰۷:۴۸ ~ ۱۱ شهریور ۱۳۸۹

چرا كسي بمن نميگه كه با 13هزار سخت افزار و17هزارنرم افزار قبولم يانه باباجون من دق كردم چرا كسي چيزي نميگه
———-
مدير سايت: تو سخت افزار كه خيلي كمه احتمالش.
اما تو نرم افزار امكان قبولي تو غيرانتفاعي هاي سطح پايين هست.

زهره
۱۰:۵۹ ~ ۱۲ شهریور ۱۳۸۹

سلام
با رتبه پنج امیدی به قبولیم نو رجایی روزانه هست؟با توجه به اینکه از فرهنگیان هم بر میداره؟
متشکرم.
————
مدير سايت : بله قبوليد.

امین
۱۳:۴۴ ~ ۱۲ شهریور ۱۳۸۹

من دیروز هر روزنامه ای رو ورق میزدم اصلا اعتراضی نمیدیدم* نکنه به این وضع راضی هستین یا نکنه می گین از ما که گذشت ؟نزارین حقتونو بخورن

من که به هر روزنامه ای دمه دستم بوده پیامک زدم نزارین وزیر جدید شبها که خوابش نمیگشره ما هارو مسخره کنه
بزارین واسش کابوس درست کرده باشیم
برای روزنامه خراسان : ۲۰۰۰۹۹۹ پیامک کنین
*(فقط یک اعتراض نصفه نیمه تو خراسان دیدم)

زهره
۰۹:۳۱ ~ ۱۳ شهریور ۱۳۸۹

چهار تا پیام و اعتراض نوشتم ولی بازم اینجا قرار نگرفت معلومه اعتراض من زیاد مهم تر از اعتراض آقا امین نبوده

ندا
۱۳:۴۳ ~ ۱۳ شهریور ۱۳۸۹

باسلام رتبه من 22113شده به نظر شما كجاها قبولم يااينكه اميدي نبايدداشته باشم

omid
۱۷:۵۷ ~ ۱۳ شهریور ۱۳۸۹

من سال 90 می خواهم کنکور بدم می خواستم بدونم موسسه پارسه شرکت کنندش زیاده یا مدرسان شریف واسه کنکورهای آزمایشی کسی می دونه بهم بگه
omid1368com@yahoo.com

حسن
۰۲:۴۴ ~ ۱۴ شهریور ۱۳۸۹

‘گرایش اول 23000 شدم گرایش دوم 17000 مازندرانی هستم ساکن بهشهر.با تمام وجود خواهش میکنم راهنمایی کنید
————–
مدير سايت : متاسفانه خير.

mona
۰۷:۰۹ ~ ۱۴ شهریور ۱۳۸۹

torokhoda javabe mano bedin

زهره
۰۷:۵۰ ~ ۱۴ شهریور ۱۳۸۹

ا سلام ، آیا این رتبه هایی که سنجش اعلام میکنه دقیق است ؟ تا اونجایی که من تحقیق کردم 238760 نفر مجاز شدن که من تعدادی از این رشته ها رو انتخاب و تا حدودی تونستم بفهمم که تا چند نفر مجاز شدن که اینا رو پیدا کردم . 1- کامپیوتر 37000 2- برق 31000 3- معماری 20000 4- الکترونیک 25000 5- حسابداری 29756 6- مدیریت جهانگردی 12308 که از تعداد 70 رشته امتحانی این 6 رشته رو حساب کنید خودتون بفهمید رتبه ها الکی اعلام شده رتبه های هیج کس واقعی نیس

مجید
۱۱:۵۱ ~ ۱۴ شهریور ۱۳۸۹

سلام به بچه های گل ایران زمین واقعا که بدبختیم چراهرسال همه مقطع ها ظرفیتشون زیاد میشه ولی مال ما همش داره کم میشه بچه ها نباید ساکت بشینیم تا حقمون رو بخورن این مسول های بی شرف و نامرد که همش فکرخوش گذرانی خودشون هستند خدا ازشون نگذره
خواهشا با رتبه 3654 میشه یکی از غیرانتفاعی های قم قبول شد
لطفا جوابمو خیلی زود بده با تشکر فراوان

امین
۱۶:۳۳ ~ ۱۴ شهریور ۱۳۸۹

ما نوکر همتونیم ولی اینجور که بوش میاد همشون با هم رفاقتی دست در دست هم دادن یه حالکی بدن به ما
هر جا اس میدم نمیجوابن نمیدونم شماره ما تو بلک لسیته چیه قضیه خلاصه دریغ نکنین نهایتا ۲۰ تومن پولشه بعدا با هم کنار میایم

میلاد میداوودی
۱۷:۰۵ ~ ۱۴ شهریور ۱۳۸۹

پاسخ:

مجید: به احتمال خیلی زیاد قبولید.

زهره : میشه بگید این آمار رو از کجا آوردید!؟

omid: به نظر من سطح پارسه بالاتره

ندا: مجازی شیراز رو می تونید قبول شید. غیرانتفاعی های سطح پایین رو هم شاید.

حسن: احتمالا مجازی شیراز!

tanbal khan: دمت گرم! فقط خودتو نکش واسه یه مدرکه …..!

mona
۲۰:۵۴ ~ ۱۴ شهریور ۱۳۸۹

torokhoda begid man ba rotbeye 9600 shomale amol ghabol misham ya khavaran ya toose mashad.boomie ghaemshahram

زهره
۰۷:۵۹ ~ ۱۵ شهریور ۱۳۸۹

بله این آمار رو از داخل سایت های اینترنتی پیدا کردم بخصوص سایت زیر : در مورد کامپیوتر رشته خودمه حسابداری و معماری رشته دوستام هستن
http://www.daneshnews.com/news/view.aspx?mid=1&bid=20&nid=5796

زهره
۰۸:۰۳ ~ ۱۵ شهریور ۱۳۸۹

ببخشید آقا میلاد من تا به صحت مطلبی مطمئن نشم چیزی نمیگم وگرنه برای هر 70 کد رشته یه رقم الکی مینوشتم خیلی گشتم ولی نتونستم برای همه رو پیدا کنم

زهره
۱۰:۲۹ ~ ۱۵ شهریور ۱۳۸۹

آقا میلاد من یه آمار گرفتم که با آماری شما گرفتی کلی فرق میکنه روزانه و شبانه 595 نفر ، مجازی 400 نفر که مراکز غیر انتفاعی تعداد 121 مرکز است که غیر از ده مرکز که 635 نفر میگیرن بقیه 8880 نفر میگیرن که در مجموع نفر 10510 میشن و با آماری که در اصلاحات دفترچه آمده شش مرکز دیگر به تعداد 400 نفر دانشجو پذیرش دارن . که اگر با مجموع بالا جمع زده بشه میشه 10910 نفر اگه اشتباه میکنم بگین اشتباه

نيلوفر
۱۲:۲۴ ~ ۱۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام اقا پيمان با اينكه باهاتون قهر بودم بازم دلم نيومد بهتون سر نزنم من اين همه التماس كردم كه تو انتخاب رشته كمكم كنيد ولي نكرديد من با رتبه 5500 گلپا رو زدم/خوب وبدشو نميدونم ولي از شما خيلي دلگيرم يادتون باشه ها

زری
۱۴:۱۵ ~ ۱۵ شهریور ۱۳۸۹

به soofi:سلام ممنون که کمکم کردیدبه نظر من علم وفرهنگ درسته هزینه داره ولی خوب سطح علمیش بالاتره واز بقیه دانشگاه ها بهتره حالا به نظرتون قبول میشم؟شما خودتون رتبتون چند شده؟

مهدی
۱۳:۵۴ ~ ۱۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام
رتبه من 13700 شده چقدر احتمال داره داخل موسسات غیر انتفاعی رشت رشته نرم افزار قبول بشم؟
خوااااااااااااااااااااااااااااااااااهش می کنم جواب بدید ممنوووووووووووووووووووون.
cmd

میلاد میداوودی
۱۵:۰۹ ~ ۱۶ شهریور ۱۳۸۹

پاسخ:

mona: احتمالا توس مشهد رو بیارین.

زهره: بر فرض اگر آمار شما درست باشه ( بنده سوال کردم)
منظورتون از اینکه رتبه ها الکیه رو نمی فهمم. خب با آمار شما حدود 160 هزار نفر توی این 6 رشته مجاز شده اند. اگه منظورتون رو درست فهمیده باشم شما میگید چطور ممکنه 160 هزار نفر در 6 رشته و فقط حدود 80 هزار نفر در 64 رشته مجاز شده اند!؟
در جواب باید بگم رشته ای که شما نام بردین از رشته های هستند که اکثر داوطلب ها را تشکیل میدهند.
مثلا در کنکور کاردانی سال 87 حدود یکصد هزار نفر در رشته کامپیوتر شرکت کرده و در رشته قلم زنی حدود 170 نفر! فک کنم متوجه منظور شده باشید که در همه رشته توزیع یکسان داوطلب صورت نمیگیرد.

زهره: خب این آماره که دادین درست، اما سوالتون چیه؟
شما میزان ظرفیت پذیرش رو اعلام کردین.منظورتون چیه!

درسته که سازمان سنجش مشکلات زیادی داره اما در مورد آمار و ارقامش درست عمل می کنه!

زری: با رتبه 347 احتمال قبولیتون بالاست.

نيلوفر: اگه منظورتون از گلپا، پیام گلپایگان باشه احتمالا قبولید.

mona
۲۰:۳۴ ~ ۱۶ شهریور ۱۳۸۹

salam.merci az rahnamaiiton

zari
۲۲:۳۶ ~ ۱۶ شهریور ۱۳۸۹

سلام بچه ها كسي هست كه غير انتفاعي گلپا رو زده باشه؟؟؟؟؟؟؟

موسوی اصل
۲۲:۴۰ ~ ۱۶ شهریور ۱۳۸۹

با سلام به همه لطفا” موسسه آموزش عالی تمیشان بهشهر را انتخاب نکنید وضعیتش افتضاح است .

xxxx
۱۵:۲۶ ~ ۱۷ شهریور ۱۳۸۹

با تشکر از مدیر سایت کارشناسی که برای داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی این همه تلاش می کند.
بدون مقدمه می روم سر اصل مطلب.نگاهی به دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی نشان می دهد که چه قدر (خوشبختانه یا بدختانه )ظرفیت ها افزایش یافته است.واین افزایش باعث شده که بازار کاری دچار بحران شود.
در دانشگاه ها به روی همه باز شده است.ولی هنوز متاسفانه این فرهنگ جا نیفتاده است که قبولی دانشگاه
پایان مشکلات نیست بگذریم دانشگاه های ملی به ندازه نیاز کشور دانشجو می پذیرند به طورحساب شده وهمین مساله باعث شده که مثلا کارشناسی ارشد نرم افزار حدود 300 نفر و کارشناسی ارشد برق قدرت حدود 2000 نفر پذیرش داشته باشند (ایا واقعا حساب شده است؟) ولی همین دو رشته در مقط کار شناسی کاملا بر عکس.
ایا به خاطرتعداد نیاز کشور به این دو رشته است؟ البته برای من جالب است که قبولی کارشناسی برق دانشگاه ملی روزانه به خاطر پذیزش کم سختر از نرم افزار است ولی ارشد نرم افزار از ارشد برق سختر است دلیلش چیست؟ به نظرمن که بحران بیکاری و زیاد شدن دانشجو را دانشگاه های ازاد , علمی کاربردی , غیرانتفاعی وپیام نور به وجود اورده اند.در اگهی استخدامی دیدم که نوشته بود داوطلبانی که معدل انها بالا تر است شرایط قبولی بیشتر است. ایا واقعا کسی که معدلش در دانشگاه مثلا, فردوسی مشهد, باهنر کرمان , دانشگاه شیراز وطنعتی شریف ویا هر دانشگاه خوب دیگری پایینتراز کسی باشد که در دانشگاه ازاد یک شهرستان دور افتاده ومنطقه مهروم درس خوانده باشد در صد قبولی اش کمتر است.از مدیر سایت خواهش می کنم این مطلب رو در سایت درج کنه تا بچه ها روشن شوند ودرباره ارشد اطلاعات بیشتری بدهد فرا تر از پارسه وموسسات دیگر.

مهدی
۱۴:۵۹ ~ ۱۸ شهریور ۱۳۸۹

سلام
رتبه من 13700 شده چقدر احتمال داره داخل موسسات غیر انتفاعی رشت رشته نرم افزار قبول بشم؟
این چندمین باره که پیام میزارم یکی جواب منو بده لطفا؟؟

غزل
۱۰:۲۴ ~ ۲۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام اقا پیمان
اعلام نتایج کارشناسی کی میاد به خدا از دلهره و استرس شبا خوابم نمیبره ترو خدا جوابم و بدید

غزل
۱۰:۲۷ ~ ۲۵ شهریور ۱۳۸۹

سلام اقا پیمان
رتبه ی من 7390 نرم افزار و 8800 سخت افزار شده به نظرتون کجا قبول می شم؟من ساکن خرم ابادم متاسفانه شهری مثل خرم اباد حتی یه دونه موسسه ی غیر انتفاعی ام نداره!!

عليرضا
۲۳:۴۹ ~ ۲۷ شهریور ۱۳۸۹

سلام پيمان جان.حاجي خواستم بگم من كه تقريبا يك و نيم ساله كه هم توي سايتت عضوم هم ميام استفاده ميكنم ديگه اينقدر نديده بودم كه بدون update بمونه!اين انتقادم برا اين بود كه اين سايت با اين سابقه حيقه ! موفق باشي.

me
۲۲:۵۳ ~ ۱۳ مهر ۱۳۸۹

daneshgahe golestan kheiliam khube
aslan shoma midunin raiisesh cheghad baraye daneshgah zahmat keshide?
khob taz etasise
ravande roshdesh kheili sari bood

سميه خميدوند
۱۴:۰۰ ~ ۲۲ آبان ۱۳۸۹

سلام و خسته نباشيد
رتبه من 3885 گرافيك كارداني به كارشناسي بومي تهران هستم آزمون عملي رو هم خيلي خوب دادم..انتخاب اول محمودآباد دوم نور و سوم نوشهر زدم (غير انتفايي)…به نظر شما قبولم؟؟؟؟؟منتظر جوابتون هستم ممنون ميشم منو از اين استرس در بيارين…

حسین
۰۲:۰۷ ~ ۲۳ آذر ۱۳۸۹

سلام و خسته نباشيد
رتبه من 7500 معماری كارداني به كارشناسي استان لرستان هستم به نظر شما تو تکمیل ظرفیت چه شهرهایی رو بزنم احتمال قبولیم زیاده ….منتظر جوابتون هستم ممنون ميشم منو از اين استرس در بيارين…
(اراک-ساری2بار-بابل-گرگان3بار-نور-مشهد-ایوانکی-گلوگاه-مازندران-اصفهان-فریدونکنار-آمل-شیراز-نوشهر-قزوین…)لطفا ترتیبشون بهم بگید.ممنون………….

ناعمه
۱۵:۵۳ ~ ۶ فروردین ۱۳۹۰

سلام من امسال کنکورارشدداشتم سوالام روبررسی کردم رشته ی تربیت بدنی(مدیریت=45 آسیب=56 رشدویادگیری=40 حرکت شناسی وبیو=22 سنجش=45) امید قبولی هست واسم؟مرسی

ناعمه
۱۶:۵۱ ~ ۱۱ فروردین ۱۳۹۰

سلام قبلا یادداشت گذاشتم واستون درصدهام و اشتباه حساب کرده بودم ارشدتربیت بدنی امسال درصدای درستم ایناست-مدیریت/60 /آسیب وحرکات اصلاحی-75 / رشدویادگیری حرکتی-46 /حرکات اصلاحی وبیومکانیک-36 /سنجش وآمار -60

ستايش حسين زاده
۱۴:۵۶ ~ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰

بچه ها كمك ………. من امسال كنكوريم دانشگاه خيام يا سجاد مهندسي عمران با چه رتبه اي ميگيره؟؟؟؟؟؟؟؟

حدیث
۱۱:۲۰ ~ ۶ تیر ۱۳۹۰

با سلام
من فوق دیپلم رشته حسابداری هستم امسال یعنی در سال 1390 میخواهم کارشناسی شرکت کنم ولی نمیدانم کدامیک از این شهرها را انتخاب کنم من زیاد درس نخواندم و میدانم ادبیات و معارف حدودا 25 % میزنم و اختصاصی یکی از درسها 25%
شهرهای انتخاب من ساوه – گرمسار- کاشان – سمنان- دماوند هست -. خواهشمند است من را راهنمایی کنید؟منتظرم- باتشکر

حدیث
۱۱:۴۵ ~ ۶ تیر ۱۳۹۰

با سلام
من فوق دیپلم رشته حسابداری هستم امسال یعنی در سال 1390 میخواهم کارشناسی شرکت کنم ولی نمیدانم کدامیک از این شهرها را انتخاب کنم من زیاد درس نخواندم و میدانم ادبیات و معارف حدودا 25 % میزنم و اختصاصی یکی از درسها 25%
شهرهای انتخاب من ساوه – گرمسار- کاشان – سمنان- دماوند هست -. خواهشمند است من را راهنمایی کنید؟منتظرم- باتشکر

منا
۱۸:۲۸ ~ ۱۸ تیر ۱۳۹۰

لطفا نام دانشگاه های دولتی برای مترجمی زبان کاردانی به کارشناسی ناپیوسته را ذکر کنید.باتشکر

منا
۱۸:۲۹ ~ ۱۸ تیر ۱۳۹۰

لطفا نام دانشگاه های دولتی برای مترجمی زبان کاردانی به کارشناسی ناپیوسته را ذکر کنید.باتشکر

Daneshjo
۰۸:۴۴ ~ ۲۲ تیر ۱۳۹۰

با سلام…دوستان عزیز اگه خواستید برید جهنم درس بخونید دانشگاه شهید با هنر کرمان/دانشکده صنعتی معدنی زرند رو انتخاب کنید…بعداً اگه وقت شد راجب این جهنم بیشتر صحبت میکنم…

Ali
۱۲:۳۷ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۰

EFTEZAhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

روشنک
۲۳:۴۷ ~ ۵ شهریور ۱۳۹۰

با سلام ب همه ی شما دوستان عزیز من کاردانی ب کارشناسی معماری رتبه ی 6129 اوردم امکانش هست کجاهارو بیارم منظورم شهره توروخدا جواب بدین تشکر

هيرش
۰۴:۱۹ ~ ۶ شهریور ۱۳۹۰

سلام وخسته نباشيد آيامن بارتبه اي 10517رشته معماري كارداني به كارشناسي سال 90وفرق نميكنه واسه ام توهر غيرانتفاعي باشه فقط قبول ميشم يانه؟توروخداجوابم را حتما بديدمرسي ممنون

حسین
۰۹:۴۸ ~ ۶ شهریور ۱۳۹۰

با سلام من رتبه 11 هزار تو گرایش اول و 7هزار تو گرایش دوم کامپیوتر رو آوردم کدوم شهر ها قبول می شم ؟ راهنمایی کنید

tttrrrreeeeeeee
۱۱:۰۰ ~ ۶ شهریور ۱۳۹۰

kose nanashon ba in solate azmone emsal nane jendeha soalate arshado abordan paziresham kam kardan kose nanashon

م.پ
۱۳:۴۱ ~ ۶ شهریور ۱۳۹۰

سلام
ميخواستم بدونم رتبه 15832 نرم افزار احتمال قبولي در كدوم شهرهاي گيلان يا مازندران قبول ميشوم؟

سیم سیم
۱۴:۵۱ ~ ۶ شهریور ۱۳۹۰

سلام من یه ترم دیگه دارم تا مدرک کاردانیمو بگیرم.
امسال همینجوری کنکور دادم رتبم شده 26007.ایا احتمال قبولی تو غیرانتفاعی رو دارم.
خواهش میکنم جواب بدبد.

حامد
۰۸:۴۰ ~ ۷ شهریور ۱۳۹۰

سلام
میخواستم ببینم با رتبه 11018 میشه مهرآستان گیلان قبول شد؟

فرااااااااااااااااااااااااااااااانک
۱۶:۰۸ ~ ۸ شهریور ۱۳۹۰

سلام رتبه من 7500 شده به نظرتون غیرانتفاعی امل قبول میشم ؟ یا اینکه کجارو میارم ؟

yasaman
۱۸:۲۴ ~ ۸ شهریور ۱۳۹۰

سلام خسته نباشید
میخواستم بدونم با 14000 میتونم جای قبول شم
خواهشن اگه کسی میتونه بهم کمک کنید

ریما
۱۱:۲۹ ~ ۹ شهریور ۱۳۹۰

با 8000میشه عمران قزوین قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیدا
۱۴:۴۷ ~ ۹ شهریور ۱۳۹۰

سلام لطفا جواب بدین. با 8000 میتونم عمران عمران یا عمران ساختمان قزوین قبول بشم؟

مجتبی
۱۹:۵۷ ~ ۹ شهریور ۱۳۹۰

سلام
من با 6288 غیر انتفاعی مشهد قبولم؟
امیدی به شبانه های شهرستان هست؟
خواهسش میکنم خواهسش میکنم خواهسش میکنم خواهسش میکنم خواهسش میکنم جواب بدین
مرسی

مجتبی
۲۰:۰۱ ~ ۹ شهریور ۱۳۹۰

سلام
من با 6288 غیر انتفاعی مشهد قبولم؟
امیدی به شبانه های شهرستان هست؟
خواهسش میکنم خواهسش میکنم خواهسش میکنم خواهسش میکنم خواهسش میکنم جواب بدین
مرسی
——
مدیر سایت : شبانه که خیر، ولی غیر انتفاعی های مشهد به جز (سجاد و خیام) قبولید!

simin
۲۱:۴۳ ~ ۹ شهریور ۱۳۹۰

با سلام
من از خرمشهرم رتبم 15761 اوردم میخوام ببینم ایا میتونم غیر انتفاعی اروندان خرمشهر قبول بشم. بخئا ما اینجا هیچ امکاناتی نداریم خواهش میکنم جوابم بدین خیلی برام مهم که اینجا قبول بشم خواهش میکنم من واقعا کسی برا راهنمایی ندارم به خدا فقط از شما راهنمایی میخوام . من شاغلم و مجبورم اینجا بزنم راهنماییم کنین کجا بزنم قبول بشم خواهشا جواب من بدین امیدم به جواب شماست آقای مدیر قبلا هم براتونیام گذاشتم منتظرم تروخدا . مرسی

فرناز
۱۱:۲۰ ~ ۱۰ شهریور ۱۳۹۰

شما رو به خدا جواب منو بدین چون می خوام الان انتخاب شهر کنم.با رتبه6297 رشته معماری میتونم فریدون کنار قبول بشم

ناشناس
۰۹:۲۷ ~ ۱۲ شهریور ۱۳۹۰

با جمع شدن دانشجویان می توانیم اعتراض کنیم ایرانی جماعت یعنی پست

ریما
۱۶:۲۱ ~ ۱۲ شهریور ۱۳۹۰

چرا فقط جواب بعضیارومیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی هم جواب منو بده لطفاااااااااااااااااااااا
با 8000میشه عمران قزوین قبول شد؟؟؟؟؟؟؟

محبوبه
۲۱:۳۰ ~ ۱۵ شهریور ۱۳۹۰

من 6629 شدم رشتم معماریه
میتونم سپهر اصفهان یا مهر اراک یا قزوینو اینا قبول شم؟ توروخدا بگین اگه میدونین
خودم ساکن تهرانم

shadi
۱۹:۵۲ ~ ۲۷ شهریور ۱۳۹۰

سلام من با رتبه 5800 کنکور کاردانی به کارشناسی رشته کامپیوتر سخت افزار مشهد دانشگاه سجاد مشهد قبولم یا خیر؟

سجاد
۲۲:۰۶ ~ ۱۸ مهر ۱۳۹۰

ببخشید اگه میشه جواب رو خیلی زود برام ایمیل کنید ، چرا تو دفترچه اتخاب واحد اسمی از دانشگاه علم و فرهنگ نیست یعنی دیگه دانشجو نمیگیره در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته برق الکترونیک ؟

ناشناس
۱۱:۰۹ ~ ۱۱ آبان ۱۳۹۰

خدا چشمان کور وزیر رو کور بر کنه

ستاره
۱۸:۴۰ ~ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱

سلام واقعا سايت خوبيه وبه ما كمك ميكنيد واقعا ممنونم.
يك سوال داشتم من ميخوام امسال91كنكوركارداني به كارشناسي شركت كنم رشتمم كامپيوتره دوست دارم دانشگاه تربت حيدريه روزانه قبول بشم والان دارم واسه كنكورميخونم ولي رياضي نميتونم بزنم ومنابع دروس عمومي نميدونم چيه.
لطفا راهنماييم كنيد بگيد چكاركنم كه اونجاقبول شم وچه دروسي بخونم لطفازودجوابم بديد ممنونم.

nayereh
۱۱:۰۸ ~ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱

سلام
من نميدونم سنجش خنگه يا خودشو به خنگي زده
ولي همون اولي درسته.
من رشتمو دوست دارم اما بخاطر اين وضع دانشگاههاي گل و بلبلمون از درس خوندن زده شدم.
خدايا كمكمون كن.

نیلوفر
۱۸:۳۴ ~ ۱۲ مرداد ۱۳۹۱

سلام با رتبه ی 17000 قید غیر انتفاعیه تهران باید زد؟
با همه ی اونایی که خودشونو کشتن و بد شدن ابراز همدردی میکنم.حق نبود

بهناز
۱۷:۵۵ ~ ۱۲ مرداد ۱۳۹۳

سلام…من رشتم انسانیه و کنکور سال 93 شرکت کردم و رتبه ی 18600 منطقه یک مشهد گرفتم حالا میخام بدونم که چه رشته هایی و کجا قبول میشم؟؟؟؟ میتونم حقوق دولتی ولی شهرستان قبول شم؟؟؟؟ خاهش میکنم که جوابمو سرعتر بهم بگید….ممنون