آخرین خبر ها
آموزش ساختمان داده آموزش سیستم عامل آموزش نظریه زبانها و ماشینها
آموزش مدار منطقی آموزش معماری کامپیوتر آموزش هوش مصنوعی
آموزش پایگاه داده آموزش ساختمان گسسته آموزش آمار و احتمال مهندسی
آموزش طراحی دیجیتال با وریلوگ آموزش ریاضی عمومی 1 آموزش ریاضی عمومی 2
آموزش معادلات دیفرانسیل آموزش طراحی الگوریتم آموزش طراحی کامپایلر
آموزش ذخیره و بازیابی اطلاعات آموزش‌های رایگان آموزش مبانی برنامه نویسی
آیین نامه جدید بورسیه دانشجویان نخبه بزودی ارائه می شود

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت:تا یک ماه و نیم آینده آیین نامه طرح حمایتی بنیاد ملی نخبگان مبنی بر بورس یکساله دانشجویان مقطع دکترای این بنیاد برای خارج از کشور نهایی می شود.

 

سورنا ستاری امروز شنبه در حاشیه بازدید از دانشگاه امیرکبیر و پروژه های کلان ملی این دانشگاه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این طرح در حال بررسی است، افزود: در این طرح دانشجویان مقطع دکترا که از اعضای بنیاد ملی نخبگان هستند یک سال در خارج از کشور و در یکی از دانشگاه های خوب دنیا تحصیل می کنند.

وی بیان کرد: این دانشجویان علاوه بر سه سال تحصیل در داخل می توانند یک سال در خارج و با استفاده ازهزینه معاونت مشغول به تحصیل شوند که این موضوع می تواند به کیفیت دوره دکتری در داخل و نیز بحث خروج دانشجویان بسیار کمک کند.

ستاری با اشاره به اینکه درصورت نهایی شدن این طرح تمام دانشجویان رشته های مختلف عضو بنیاد ملی نخبگان می توانند از آن استفاده کنند، تصریح کرد:اما در برخی از رشته ها اولویت بندی وجود دارد.

وی ادامه داد: حتی حاضریم دانشجویان در برخی از رشته ها مثل بایو،نانو و علوم شناختی تا چهار سال بورس کنیم و اکنون نیز تفاهمنامه هایی با وزارت علوم و وزارت بهداشت در این زمینه منعقد شده است.

ستاری افزود:برخی از رشته ها را که در داخل نداریم باید از این طریق تقویت شوند، این کار دانشگاهی نیست، یک کار ساختاری است و این اتفاق در برخی از دانشگاه های کشور اکنون در حال انجام است.

آموزش اصول برنامه نویسی آموزش برنامه نویسی C# آموزش برنامه نویسی C
آموزش برنامه نویسی Java آموزش شی گرایی در C# آموزش ویژوال بیسیک دات نت
آموزش برنامه نویسی PHP آموزش جاوا اسکریپت آموزش جی کوئری
آموزش طراحی وب با HTML آموزش طراحی وب با CSS آموزش برنامه نویسی اندروید
آموزش وردپرس آموزش برنامه نویسی متلب آموزش برنامه نویسی پایتون